Participants

Amateurs' edition 62 km

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
42 Alaru, Riho 1985 Tartu maakond
47 Altin, Enn 1971 Tartu maakond
40 Andresson, Raul 1967 Harju maakond
21 Apse, Guntis 1967 Latvia
5 Aro, Marko 1979 Harju maakond Kroonpress AS
36 Asavi, Andrus 1977 Harju maakond
68 Atamanov, Mikhael 1976 Russia PskovRoadRace
110 Aule, Krister 1977 Viljandi maakond
139 Bogaers, Kurt 1977 Belgium
115 Bogdanov, Risto 1983 Tartu maakond
20 Briedis, Agris 1955 Latvia
41 Burtseva, Elizaveta 1996 Russia
111 Dovnar, Tanel 1978 Tartu maakond
80 Eljas, Avo 1971 Pärnu maakond
81 Fazõlov, Maksim 1980 Harju maakond
31 Fedorov, Evgeny 1965 Russia LIDER Kingisepp
91 Fedorov, Valerii 1977 Russia Ingria Racing
37 Freiberg, Sven 1975 Harju maakond
86 Gonchar, Andrey 1985 Russia
85 Grubb, Christopher 1965 Australia
69 Gusikhin, Sergei 1978 Russia PskovRoadRace
46 Hallik, Hannes 1960 Tartu maakond
102 Hallop, Greg 1995 Pärnu maakond Viljandi Rattaklubi
39 Hermet, Jaanek 1975 Harju maakond VIA 3L Spedition
59 Iakovlev, Petr 1974 Russia PskovRoadRace
18 Illak, Peeter 1966 Tartu maakond
11 Ints, Kalev 1974 Tartu maakond Peloton
124 Irdoja, Andrus 1965 Harju maakond
70 Ivanov, Yurii 1970 Russia PskovRoadRace
89 Janeliunas, Saulius 1960 Lithuania Sparta Spordiselts
50 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
49 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
27 Järvsalu, Teet 1981 Harju maakond
55 Jõgi, Villu 1993 Harju maakond
109 Kala, Kaspar 1989 Tartu maakond
101 Kalja, Mihkel 1996 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
15 Kalson, Tanel 1983 Tartu maakond
103 Kargu, Oskari 1976 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
63 Karjane, Jaak 1982 Harju maakond Klubi Spordipartner
120 Karu, Allar 1987 Harju maakond Peloton
53 Kasenõmm, Priit 1975 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
129 Kattai, Kaupo 1973 Tartu maakond
131 Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
26 Killing, Gert 1977 Harju maakond Hawaii Express
74 Kinks, Joosep 1987 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
104 Kivistik, Gert 1995 Pärnu maakond JK VIKO
88 Kletsko, Grigori 1989 Russia Ingria Racing
82 Kolessov, Jevgeni 1987 Harju maakond InFocus
29 Koop, Riho 1990 Tartu maakond
100 Koort, Tauno 1969 Tartu maakond Arctic Sport Club
66 Kotov, Raul 1966 Harju maakond velo.clubbers.ee
35 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond
54 Kuljus, Viljar 1984 Võru maakond Haanja Rattaklubi
132 Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
7 Käsi, Marko 1974 Tartu maakond Peloton
62 Käsnar, Aivo 1968 Tartu maakond Arctic Sport Club
123 Kõiv, Gabriel 1981 Tartu maakond
113 Laaniste, Mart 1974 Järva maakond Järva-Jaani RSK
58 Lehtmaa, Aivar 1963 Tartu maakond SVK Dünamo
9 Leidt, Meelis 1969 Tartu maakond Peloton
125 Leok, Aigar 1985 Tartu maakond
126 Leok, Tanel 1985 Tartu maakond
106 Liivamägi, Sven 1997 Võru maakond Haanja Rattaklubi
16 Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
87 Linkgreim, Jaanus 1971 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
65 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
56 Lõiv, Paul 1972 Tartu maakond SK VELO
77 Maarits, Andres 1973 Harju maakond
92 Madis, Kalle 1978 Harju maakond
90 Mihhailov, Viktor 1965 Ida-Viru maakond
72 Miilmann, Rauno 1991 Tartu maakond
95 Mikson, Margus 1975 Tartu maakond
25 Novikov, Oleg 1963 Russia PskovRoadRace
107 Nurmsalu, Rain 1967 Harju maakond Spordiklubi IKS
2 Oolo, Kristjan 1986 Tartu maakond Peloton
116 Ord, Tõnu 1968 Harju maakond
38 Otstavel, Risto 1969 Tartu maakond
33 Pallas, Helari 1979 Harju maakond
8 Palu, Indrek 1981 Tartu maakond
45 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond
127 Parmask, Peeter 1961 Tartu maakond SK VELO
83 Pavlovs, Evalds 1989 Latvia
105 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
93 Pedai, Martin 1974 Harju maakond SK ProRunner
98 Peiker, Harri 1976 Harju maakond
3 Peil, Lauri 1977 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
13 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
34 Pind, Rasmus 1992 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
99 Privalnev, Aleksandr 1981 Russia Ingria Racing
10 Pullerits, Priit 1965 Tartu maakond
60 Pumpiss, Anrijs 1970 Latvia
112 Pung, Peeter 1996 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
134 Puskala, Viivi 1999 Finland
76 Pärt, Ahto 1962 Viljandi maakond
118 Põder, Kuldar 1978 Tartu maakond Peloton
57 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
128 Põldre, Urmas 1966 Harju maakond
48 Raidma, Steven 1977 Harju maakond
28 Raivet, Jaan 1978 Harju maakond
17 Rattur, Rajko 1981 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
121 Reedi, Peip 1968 Tartu maakond Peloton
43 Reinberk, Aldar 1980 Harju maakond Klubi Spordipartner
79 Ronimois, Mihkel 1989 Tartu maakond Peloton
117 Sarv, Jaanus 1970 Viljandi maakond
23 Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond
130 Schultz, Silver 1988 Harju maakond
73 Sepa, Risto 1999 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
78 Siitan, Peeter 1983 Harju maakond Saku Õlletehase SK
67 Sildver, Siim 1991 Jõgeva maakond
24 Suurna, Sander 1987 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
32 Suurpere, Arvi 1970 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
122 Taaler, Taikki 1982 Võru maakond
19 Tagel, Ilmar 1942 Põlva maakond Trismile
75 Tamm, Margo 1993 Tartu maakond TÜASK
135 Tarmu, Ragnar 1980 Harju maakond
108 Tasane, Jaanus 1996 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
30 Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
84 Toom, Markus 1978 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
1 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
22 Tõnov, Tõnu 1977 Harju maakond Klubi Spordipartner
114 Uusen, Tarvi 1967 Tartu maakond
96 Vahtra, Norman 1996 Tartu maakond
94 Vainre, Mart 1988 Harju maakond
119 Valvas, Vahur 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
4 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
64 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
71 Verliin, Raino 1973 Tartu maakond Trismile
44 Veski, Tanel 1983 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
52 Vestel, Rainer 1990 Jõgeva maakond
61 Vestmann, Rain 1981 Tartu maakond Thule Opel ProTeam
97 Viigipuu, Toomas 1959 Tartu maakond SK VELO
51 Viirsalu, Peeter 1983 Tartu maakond
12 Vilipson, Marko 1961 Tartu maakond Peloton
14 Volmer, Raul 1996 Tartu maakond Peloton
133 Värk, Veiko 1981 Jõgeva maakond
6 Zirel, Joel 1974 Tartu maakond AS Postimees Grupp

Main sponsor

SEB

Presenter

Codeborne

Bicycle partner

Bottecchia

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Supporters

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila Aura keskus

Media partners

Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar