Participants

TILLUrace and MINImarathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Alakivi, Ly Anny 2008 Tartu maakond
Alop, Lotta 2009 Tartu maakond
Asukül, Mia 2008 Tartu maakond
Avi, Tanel 2014 Tartu maakond
Berggrünfeld, Kristiina 2009 Tartu maakond
Braschinsky, Ralf 2007 Tartu maakond
Braschinsky, Roland 2008 Tartu maakond
Degen, Annika 2011 Belgium
Degen, Liisa-Maria 2008 Belgium
Degen, Rouven 2011 Belgium
Denisov, Gerd 2008 Tartu maakond
Dolgorukova, Nastja 2003 Tartu maakond
Ehin, Agata 2008 Tartu maakond
Eichenbaum, Eva Kristiin 2007 Tartu maakond
Erala, Cristal 2008 Harju maakond
Erala, Simon 2011 Harju maakond
Gerassimenko, Alexia 2007 Tartu maakond
Gerassimenko, Kamilla 2005 Tartu maakond
Golovko, Anita 2010 Tartu maakond
Golovko, Artur 2007 Tartu maakond
Golovko, Veronika 2003 Tartu maakond
Gornischeff, Eliise 2010 Tartu maakond
Heerik, Carolin Heily 2010 Tartu maakond
Heerik, Cassandra Cecilia 2008 Tartu maakond
Hein, Kaisa 2006 Tartu maakond
Hints, Ingrid 2006 Harju maakond
Hints, Iris 2007 Harju maakond
Iher, Mari 2009 Tartu maakond
Ilves, Sandra 2007 Tartu maakond
Jakobson, Martin 2008 Tartu maakond
Juht, Jakob 2010 Tartu maakond
Juht, Johnnes 2014 Tartu maakond
Järve, Miira 2010 Tartu maakond
Kaidma, Sebastian 2010 Tartu maakond
Kalberg, Toomas-Viljar 2011 Ida-Viru maakond
Kalle, Martin 2009 Tartu maakond
Kallip, Jürgen 2011 Tartu maakond
Kallip, Kärt 2008 Tartu maakond
Kalvane, Estere 2009 Latvia
Kalvik, Mirjam 2009 Harju maakond
Kannel, Indrek 2009 Tartu maakond
Karja, Indrek 2007 Tartu maakond
Karjane, Johanna-Janeli 2009 Tartu maakond
Kattai, Eeva 2007 Tartu maakond
Kerge, Keili 2009 Tartu maakond
Kersna, Erik 2007 Tartu maakond
Kersna, Henri 2009 Tartu maakond
Kevväi, Eleanor 2009 Tartu maakond
Kevväi, Kristofer 2006 Tartu maakond
Khandogin, Kirill 2008 Tartu maakond
Kiisk, Greete 2010 Tartu maakond
Kippasto, Ursula 2008 Tartu maakond
Kivikas, Ekke 2007 Tartu maakond
Kivikas, Emma 2007 Tartu maakond
Kivil, Stefan 2009 Tartu maakond
Kivistik, Karl Stefan 2009 Harju maakond
Korol, Elli 2010 Tartu maakond
Kostenko, Julija 2008 Tartu maakond
Krull, Heinrich 2000 Tartu maakond
Kukk, Raldo 2011 Tartu maakond
Kuldmäe, Grethe 2010 Tartu maakond
Kumm, Elina 2008 Tartu maakond
Kurvits, Maria 2008 Tartu maakond
Kuuli, Janek Junior 2009 Tartu maakond
Kuus, Gerda Karoliina 2009 Võru maakond
Kuus, Karl Markus 2010 Võru maakond
Kuus, Kättlin 2004 Tartu maakond
Kõiv, Kertu 2008 Tartu maakond
Kööbi, Kert 2009 Tartu maakond
Kübar, Olle Kaarel 2009 Tartu maakond
Kütt, Sirli 2008 Tartu maakond
Laasme, Krister Brenden 2006 Tartu maakond
Laht, Annabel 2012 Tartu maakond
Laht, Kert 2010 Tartu maakond
Laht, Liisbet-Käroliine 2010 Tartu maakond
Laine, Kädi-Lii 2005 Tartu maakond
Laiuste, Liisbeth 2009 Tartu maakond
Laub, Paula 2008 Harju maakond
Leetsi, Kelli 2008 Tartu maakond
Lemsalu, Kaisa 2006 Tartu maakond
Lemsalu, Kristjan 2010 Tartu maakond
Lemsalu, Kristofer 2008 Tartu maakond
Lepik, Helena Eva 2011 Tartu maakond
Lepp, Kristjan 2009 Tartu maakond
Lepp, Mihkel 2011 Tartu maakond
Letner, Gregori 2008 Harju maakond
Lihtsa, Karoliina 2007 Põlva maakond
Liiv, Ekke 2009 Tartu maakond
Liiv, Tani 2007 Tartu maakond
Lorenz, Mia-Maria 2007 Tartu maakond
Luik, Robin 2008 Saare maakond
Lumiste, Karita 2011 Tartu maakond
Lumiste, Karl 2003 Tartu maakond
Lõhmus, Koit 2008 Tartu maakond
Lõiv, Beatrice 2006 Tartu maakond
Maasen, Elis 2011 Tartu maakond
Madi, Epp Mariel Hiie 2010 Tartu maakond
Madi, Kristiina Maare Maria 2007 Tartu maakond
Madi, Marko Uku Tõdu 2005 Tartu maakond
Maran, Keili 2009 Põlva maakond
Masing, Kristin 2007 Tartu maakond
Meinart, Marinel 2008 Harju maakond
Mere, Meribel 2007 Tartu maakond
Mosin, Marcus 2005 Tartu maakond
Mosin, Merlyn 2008 Tartu maakond
Muru, Kädily 2011 Tartu maakond
Muru, Morten Hindrik 2010 Tartu maakond
Mäeots, Marthareet 2008 Tartu maakond
Mäeots, Ronald 2010 Tartu maakond
Männiste, Gert 2007 Tartu maakond
Mõtsküla, Peeter Karl 2005 Tartu maakond
Mühlberg, Hanka 2008 Tartu maakond
Münt, Trevis 2008 Harju maakond
Nezamovs, Kristaps 2007 Latvia
Normak, Saara 2007 Tartu maakond
Nuuter, Gerli 2010 Tartu maakond
Nuuter, Kadri 2008 Tartu maakond
Oder, Kaia 2010 Tartu maakond
Oinats, Lisete 2005 Tartu maakond
Oinats, Relibet 2008 Tartu maakond
Oja, Romet 2007 Tartu maakond
Otsalt, Brigitta 2009 Tartu maakond
Pala, Kelli 2007 Tartu maakond
Pala, Magnus 2009 Tartu maakond
Palm, Otto Pärtel 2008 Tartu maakond
Papp, Ketlin 2008 Tartu maakond
Parksepp, Maris 2010 Tartu maakond
Pendla, Brigita 2008 Põlva maakond
Pendla, Marten 2002 Põlva maakond
Pensa, Anna-Triin 2008 Tartu maakond
Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
Peterson, Karl Erik 2003 Tartu maakond
Petrova, Anastassija 2009 Tartu maakond
Piir, Marta 2010 Tartu maakond
Piir, Noora 2007 Tartu maakond
Pikk, Sofia 2008 Tartu maakond
Pintšuk, Karolina 2007 Tartu maakond
Poolakese, Emily 2012 Tartu maakond
Pormeister, Annabel 2011 Harju maakond
Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond
Puusta, Anastasia 2007 Tartu maakond
Pärtel, Triinu 2006 Tartu maakond
Raal, Enely 2010 Tartu maakond
Raudsepp, Kregor 2007 Tartu maakond
Raun, Mirjam 2006 Tartu maakond
Reinaru, Brenda Regina 2009 Tartu maakond
Rekker, Mia 2008 Tartu maakond
Ristioja, Stella 2007 Tartu maakond
Rätte, Liisa 2009 Tartu maakond
Saaremets, Markus 2009 Tartu maakond
Saaroja, Martin 2008 Tartu maakond
Sagaja, Isabel 2010 Tartu maakond
Sagaja, Lisette 2009 Tartu maakond
Savrucka, Marija 2008 Latvia
Sei, Arli 2008 Tartu maakond
Sellis, Hanna-Lisete 2008 Põlva maakond
Sepp, Eleriin 2006 Tartu maakond
Sepp, Erik 2008 Tartu maakond
Serg, Richard 2009 Tartu maakond
Sidharthan, Ariella 2009 Tartu maakond
Sikk, Keiti 2009 Tartu maakond
Sikk, Natalie 2006 Tartu maakond
Silvet, Karola 2009 Tartu maakond
Silvet, Merili 2007 Harju maakond
Silvet, Neleri 2010 Harju maakond
Soha, Kristen 2009 Harju maakond
Soha, Steffen 2005 Harju maakond
Soll, Sander 2009 Võru maakond
Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond
Sõber, Birgit 2008 Tartu maakond
Sügis, Sander 2011 Tartu maakond
Taaniel, Tõnnis 2011 Jõgeva maakond
Talv, Adele 2011 Tartu maakond
Tamm, Helena 2008 Tartu maakond
Tamm, Richard 2004 Tartu maakond
Ternitski, Kristofer 2010 Tartu maakond
Tiidrus, Maren 2008 Tartu maakond
Tiidrus, Marten 2011 Tartu maakond
Toom, Christo-Joosep 2015 Tartu maakond
Toom, Helena Lisette 2009 Tartu maakond
Toom, Kerttu Kristella 2010 Tartu maakond
Toomsalu, Richard Hugo 2012 Harju maakond
Toots, Kristo Robin 2008 Tartu maakond
Toots, Marleen 2006 Tartu maakond
Treier, Lisete 2009 Tartu maakond
Trolla, Säde 2009 Tartu maakond
Tsernõseva, Laura 2008 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Utt, Indrek 2007 Jõgeva maakond
Vahtrik, Trevor 2007 Tartu maakond
Valge, Pärtel 2007 Tartu maakond
Valk, Mia Mirtel 2008 Tartu maakond
Valk, Riina 2006 Tartu maakond
Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
Vana, Janeli 2011 Tartu maakond
Vares, Andro 2009 Tartu maakond
Varul, Kaisa 2009 Tartu maakond
Varul, Kaspar 2002 Tartu maakond
Vassel, Dana 2009 Tartu maakond
Veskimäe, Miina 2009 Tartu maakond
Veskimäe, Tuuli 2006 Tartu maakond
Vestung, Laura Loviise 2008 Harju maakond
Väärsi, Raian 2008 Tartu maakond
Väärsi, Rianna 2009 Tartu maakond
Zahharova, Veronika 2002 Tartu maakond
Zimmer, Eke Merten 2009 Tartu maakond
Zopp, Carol-Cendra 2007 Tartu maakond
Zulin, Maksim 2007 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aasa, Alex 2004 Võru maakond
Aasa, Kailyn 2006 Võru maakond
Alakivi, Olaf Olev 2005 Tartu maakond
Albert, Raian 2006 Tartu maakond
Allas, Marii-Leana 2003 Tartu maakond
Ange, Marta 2006 Jõgeva maakond
Anier, Kristel 1998 Tartu maakond
Anier, Martin 2003 Tartu maakond
Arakas, Kardi 2003 Pärnu maakond
Arvi, Stella 1995 Tartu maakond
Aviste, Christopher 2005 Tartu maakond
Dalton, Carl Marcus 2005 Harju maakond
Ehin, Stefan 2003 Tartu maakond
Eistre, Viktoria 2004 Jõgeva maakond
Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
Ernits, Liis 2004 Tartu maakond
Grigorjuk, Mihhail 2004 Harju maakond
Gubskii, Miroslav 2004 Russia
Heinoja, Liis 2005 Tartu maakond
Heiskonen, Lisanne 2004 Tartu maakond
Hirmat, Hannes 2002 Harju maakond
Hirmat, Karoliine 2005 Harju maakond
Huik, Grete Isabel 2001 Tartu maakond
Hussar, Anetta 2004 Ida-Viru maakond
Härma, Bianca 2007 Tartu maakond
Jalak, Karolin 2007 Jõgeva maakond
Joost, Merili 1999 Tartu maakond
Jugaste, Janella 2005 Tartu maakond
Järve, Miira 2010 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jürgenson, Kertu 2004 Tartu maakond
Jürgenson, Riinu 2006 Tartu maakond
Jüriado, Gregor 2004 Tartu maakond
Kaasik, Liisa 2006 Tartu maakond
Kainel, Georg 2006 Harju maakond
Kalvane, Estere 2009 Latvia
Kalvane, Katrina 2005 Latvia
Kandla, Eva Maria 2006 Tartu maakond
Kangro, Mirell-Mariin 2001 Tartu maakond
Karolin, Kaspar 2005 Põlva maakond
Karro, Adeliis 2006 Tartu maakond
Kasela, Kaspar 2006 Tartu maakond
Kasela, Marion 2006 Tartu maakond
Kasemaa, Ken 2005 Jõgeva maakond
Kasemaa, Mairon 2006 Jõgeva maakond
Kask, Käroliina 2003 Tartu maakond
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond
Kelder, Aron Mattias 2004 Tartu maakond
Kelder, Isabella 2001 Tartu maakond
Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
Kelder, Sten 2002 Tartu maakond
Khandogina, Alina 2002 Harju maakond
Kivil, Gerda 2007 Tartu maakond
Kivil, Ralf 2005 Tartu maakond
Kool, Hanna Reena 2004 Tartu maakond
Kornejev, Daniel 2006 Tartu maakond
Kostenko, Irina 2004 Tartu maakond
Kostenko, Olga 2003 Tartu maakond
Krull, Oskar 2002 Tartu maakond
Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond
Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond
Kutti, Nevil-Kevin 2007 Tartu maakond
Kuusik, Laura 2003 Tartu maakond
Kuznetsova, Erika 2007 Tartu maakond
Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
Kõlamets, Maria 2004 Tartu maakond
Kõrvoja, Karel 2004 Tartu maakond
Kübarsepp, Laura 2006 Tartu maakond
Kütt, Indrek 2003 Tartu maakond
Laaniste, Rebeka 2005 Tartu maakond
Lamp, Triinu 2002 Tartu maakond
Lannes, Susanne 2004 Tartu maakond
Laub, Mila 2005 Harju maakond
Leenurm, Juhan 2007 Tartu maakond
Lellep, Annabel 2006 Tartu maakond
Lellep, Siimon-Tristan 2002 Tartu maakond
Lemberg, Markus 2002 Tartu maakond
Lemberg, Marta 2004 Tartu maakond
Lensment, Annabel 2004 Tartu maakond
Lepik, Janeli 2005 Tartu maakond
Lihtsa, Karoliina 2007 Põlva maakond
Linde, Rasmus 2004 Tartu maakond
Luksas, Dovydas 2002 Lithuania
Luts, Daniel 2004 Harju maakond
Luug, Katariina 2003 Tartu maakond
Luug, Rona Britt 2000 Tartu maakond
Lõhmus, Kaur 2004 Tartu maakond
Maalmann, Kätlin 2002 Tartu maakond
Madar, Robin 2003 Lääne-Viru maakond
Markov, Margo 1998 Tartu maakond
Meigas, Kirsi Gertrud 2005 Harju maakond
Meinart, Marinel 2008 Harju maakond
Mets, Loona 2002 Tartu maakond
Mugra, Mark William 2005 Tartu maakond
Muru, Heidi 2007 Tartu maakond
Mutso, Emilija 2004 Tartu maakond
Mäeorg, Anete 2007 Põlva maakond
Mäeots, Tristan 2005 Tartu maakond
Münt, Laurette 2006 Harju maakond
Nezamovs, Edgars 2002 Latvia
Pagar, Victoria 2009 Rapla maakond
Pala, Leo-Martin 2005 Tartu maakond
Papp, Elina 2003 Tartu maakond
Pastjeva, Polina 2008 Tartu maakond
Pedaste, Berit 2004 Tartu maakond
Pedaste, Karel 2006 Tartu maakond
Peil, Kristin 2006 Tartu maakond
Pelesev, Eliisabet 2006 Tartu maakond
Pencis, Artis Ivo 1999 Latvia
Pensa, Pille-Riin 2006 Tartu maakond
Petersone, Santa 2002 Latvia
Petrov, Denis 2001 Tartu maakond
Pihlik, Pille 2005 Tartu maakond
Pikk, Sofia 2008 Tartu maakond
Pintšuk, Karolina 2007 Tartu maakond
Popova, Brigitta 2003 Tartu maakond
Priedite, Agate 2004 Latvia
Prii, Kirke 2008 Tartu maakond
Prii, Triin 2007 Tartu maakond
Puusaar, Robin 2007 Tartu maakond
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Raat, Enriko 2004 Tartu maakond
Rahumägi, Raili 2008 Harju maakond
Raidvee, Inger 2003 Tartu maakond
Ranne, Marek Marten 2002 Tartu maakond
Raud, Kristjan 2006 Tartu maakond
Raudpuu, Marta 2007 Tartu maakond
Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond
Raudsepp, Saara-Mai 2005 Tartu maakond
Rebane, Karmen 2001 Tartu maakond
Rebane, Ketlyn 2000 Tartu maakond
Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
Reinsons, Sandis 2002 Latvia
Reinumägi, Emma 2002 Tartu maakond
Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
Rohtla, Krisliin 2003 Tartu maakond
Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
Roiko, Anita 2006 Harju maakond
Saar, Rene Helen 2004 Tartu maakond
Saaremägi, Eleandra 2001 Jõgeva maakond
Saaroja, Kärt 2003 Tartu maakond
Sarap, Markus 2001 Jõgeva maakond
Saukand, Karl-Markus 2004 Tartu maakond
Savrucka, Alina 2002 Latvia
Savrucka, Marija 2008 Latvia
Savruckis, Aleksejs 1979 Latvia
Schneider, Erich 2003 Tartu maakond
Seim, Stella 2006 Tartu maakond
Sepp, Kadi 2001 Tartu maakond
Sevastjanova, Milana 2004 Tartu maakond
Sibul, Veera 2007 Tartu maakond
Siimson, Kätlin 2002 Tartu maakond
Siimson, Siim 2005 Tartu maakond
Sild, Terit Michelle 2004 Tartu maakond
Sild, Tony Tristan 2007 Tartu maakond
Silvet, Ketlin 2005 Harju maakond
Sinimäe, Helena 2005 Tartu maakond
Snikere, Patricija Elizabete 2004 Latvia
Soha, Kristen 2009 Harju maakond
Soha, Steffen 2005 Harju maakond
Soonvald, Anette Liis 2005 Tartu maakond
Soorm, Aleksandr 2005 Tartu maakond
Soosaar, Michelle 2002 Tartu maakond
Sugasep, Liisbet 2003 Tartu maakond
Sumyk, Sofiya 2004 Ukraine
Sõber, Kristin 2005 Tartu maakond
Tali, Mihkel 2006 Tartu maakond
Tamm, Art Markkus 2006 Jõgeva maakond
Tartes, Kreta Eliis 2001 Harju maakond
Teesalu, Grete-Janette 2000 Võru maakond
Tennisberg, Agnes 2007 Tartu maakond
Tepper, Elis 2001 Tartu maakond
Tepper, Ljudmila 2004 Tartu maakond
Tideman, Kristiina 2000 Tartu maakond
Tiisler, Kaspar 2006 Tartu maakond
Tiisler, Rasmus 2006 Tartu maakond
Toom, Marcos 2004 Tartu maakond
Toom, Terje 2002 Tartu maakond
Toots, Merilin 2002 Tartu maakond
Tämm, Mari 2005 Tartu maakond
Undrest, Helis 2006 Tartu maakond
Unuks, Victoria 2004 Tartu maakond
Utt, Maia 2006 Jõgeva maakond
Vaasna, Mariliis 2001 Tartu maakond
Vaher, Tuuli 1998 Jõgeva maakond
Vahtrik, Randar 2003 Tartu maakond
Vaino, Taavi 2006 Tartu maakond
Vaiteks, Ricards 2005 Latvia
Valk, Mia Mirtel 2008 Tartu maakond
Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond
Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
Vattsar, Eliise 2004 Tartu maakond
Vattsar, Leanika 1999 Tartu maakond
Vidder, Emma Karliin 2007 Tartu maakond
Viirsalu, Jaan Artur 2006 Tartu maakond

Main sponsor

SEB

Presenter

Codeborne

Skate partner

K2 Skate

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Supporters

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila

Media partners

Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar