Participants

TILLUrace and MINImarathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aasa, Alex 2004 Võru maakond
Alakivi, Olaf Olev 2005 Tartu maakond
Alama, Egert 2003 Tartu maakond
Alama, Ergo 2000 Tartu maakond
Allabert, Eliisa 2005 Tartu maakond
Allabert, Hans Kristjan 2007 Tartu maakond
Ange, Marta 2006 Jõgeva maakond
Anier, Martin 2003 Tartu maakond
Anier, Sirli 2003 Tartu maakond
Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
Ernits, Liis 2004 Tartu maakond
Filatenko, Martin 2002 Tartu maakond
Grigorjuk, Mihhail 2004 Harju maakond
Haasma, Kelly 2004 Tartu maakond
Hanko, Fantagiro 2004 Tartu maakond
Heiskonen, Lisanne 2004 Tartu maakond
Hollo, Hannes 2003 Harju maakond
Hunt, Marie Elisabeth 2003 Tartu maakond
Härma, Lisete 2003 Põlva maakond
Ibrus, Kaarel 2005 Tartu maakond
Jagur, Andrea 2001 Tartu maakond
Jaht, Joonas 2006 Tartu maakond
Jugaste, Janella 2005 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jüriado, Gertrud 1999 Tartu maakond
Jüriado, Gregor 2004 Tartu maakond
Kaasiku, Alexandra 2004 Tartu maakond
Kandla, Eva Maria 2006 Tartu maakond
Karro, Adeliis 2006 Tartu maakond
Kasemaa, Ken 2005 Jõgeva maakond
Kasemaa, Mairon 2006 Jõgeva maakond
Kasenurm, Remi 2002 Tartu maakond
Kasenurm, Rika 2005
Kask, Käroliina 2003 Tartu maakond
Kivila, Kaarel 2006 Tartu maakond
Kivimets, Kätriin 2004 Tartu maakond
Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond
Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond
Kukk, Kristjan 2004 Tartu maakond
Kuznetcova, Alena 2005 Russia
Kuznetsova, Erika 2007 Tartu maakond
Kõivik, Grette 2002 Tartu maakond
Kõrgesaar, Gerilin 2003 Tartu maakond
Künnap, Kertu 2004 Finland
Laaniste, Rebeka 2005 Tartu maakond
Lamp, Märten 2003 Tartu maakond
Lannes, Susanne 2004 Tartu maakond
Lauk, Kristel 2003 Tartu maakond
Lehtsaar, Lenna 2006 Tartu maakond
Lellep, Annabel 2006 Tartu maakond
Lellep, Siimon-Tristan 2002 Tartu maakond
Lemberg, Markus 2002 Tartu maakond
Lemberg, Marta 2004 Tartu maakond
Lepik, Janeli 2005 Tartu maakond
Lille, Gert 2002 Tartu maakond
Lissar, Mark 2004 Tartu maakond
Luha, Marie Reti 2004 Tartu maakond
Luide, Gervin 2004 Tartu maakond
Lõhmus, Kaur 2004 Tartu maakond
Maasik, Grete 2002 Tartu maakond
Madi, Marko Uku Tõdu 2005 Tartu maakond
Mayorov, Nikolai 2006 Ida-Viru maakond
Meigas, Kirsi Gertrud 2005 Harju maakond
Mosin, Marcus 2005 Tartu maakond
Mugra, Liisa 1998 Tartu maakond
Mugra, Mark William 2005 Tartu maakond
Mutli, Triin 1999 Tartu maakond
Mutso, Emilija 2004 Tartu maakond
Mäeots, Tristan 2005 Tartu maakond
Mäesalu, Kaila 2002 Lääne-Viru maakond
Nigul, Natali Nora 2006 Harju maakond
Nurgamaa, Iris 2006 Ida-Viru maakond
Närap, Henry 2003 Tartu maakond
Nõmm, Kätlin Kristelle 2005 Harju maakond
Oidingu, Veronica 2001 Põlva maakond
Oinats, Lisete 2005 Tartu maakond
Oks, Carl Eric 2007 Harju maakond
Paabo, Ralf 2006 Tartu maakond
Pedaste, Berit 2004 Tartu maakond
Pedaste, Karel 2006 Tartu maakond
Petersone, Santa 2002 Latvia
Pihlik, Pille 2005 Tartu maakond
Ploom, Katarina Elise 2005 Tartu maakond
Ploom, Piibe Mirell 2003 Tartu maakond
Pogost, Kristin 2000 Tartu maakond
Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond
Pungar, Mariel 2002 Tartu maakond
Pungar, Stella 2005 Tartu maakond
Puusaar, Pauline 2002 Tartu maakond
Päkk, Avari 1974 Tartu maakond
Päkk, Rico 2006 Tartu maakond
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Päärson, Emma Maria 2007 Harju maakond
Päärson, Kaspar 2002 Harju maakond
Raid, Ako Armin 2005 Tartu maakond
Raid, Stefani 2005 Harju maakond
Ranne, Marek Marten 2002 Tartu maakond
Raud, Kristjan 2006 Tartu maakond
Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond
Raudsepp, Joosep 2000 Tartu maakond
Raudsepp, Saara-Mai 2005 Tartu maakond
Rebane, Karmen 2001 Tartu maakond
Rein, Marta 2007 Harju maakond
Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
Rohtla, Krisliin 2003 Tartu maakond
Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
Roiko, Anita 2006 Harju maakond
Ruuven, Liisi 2003 Valga maakond
Rätte, Kerhard 2003 Tartu maakond
Rõlkov, Ragne 2001 Jõgeva maakond
Saaremäel, Helena 2003 Harju maakond
Saaremägi, Eleandra 2001 Jõgeva maakond
Sarap, Markus 2001 Jõgeva maakond
Savrucka, Alina 2002 Latvia
Savrucka, Marija 2008 Latvia
Seepter, Loora Rael 2002 Jõgeva maakond
Seim, Stella 2006 Tartu maakond
Shkitskiy, Maksim 2004 Tartu maakond
Sinimäe, Helena 2005 Tartu maakond
Soidla, Elys-Anette 2003 Harju maakond
Soonets, Kristel 1995 Tartu maakond
Soonvald, Anette Liis 2005 Tartu maakond
Soorm, Adeele 2000 Viljandi maakond
Soorm, Aleksandr 2005 Tartu maakond
Soorm, Teemu-Oliver 2001 Viljandi maakond
Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond
Sügis, Kätlyn 1998 Võru maakond
Süvalep, Alice 2000 Tartu maakond
Taim, Edel 2004 Harju maakond
Taim, Elin 2006 Harju maakond
Tamm, Art Markkus 2006 Jõgeva maakond
Tarvis, Sanne Liis 2005 Tartu maakond
Tein, Tõnis 1991 Tartu maakond
Toming, Birgit 2003 Lääne-Viru maakond
Toots, Merilin 2002 Tartu maakond
Uibu, Kevin 2005 Tartu maakond
Undrest, Helis 2006 Tartu maakond
Utt, Maia 2006 Jõgeva maakond
Vaher, Tuuli 1998 Jõgeva maakond
Vahter, Liisa 2006 Harju maakond
Vahtrik, Randar 2003 Tartu maakond
Vaino, Taavi 2006 Tartu maakond
Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
Vattsar, Leanika 1999 Tartu maakond
Vau, Elisabet 2005 Tartu maakond
Veermets, Hans 2006 Tartu maakond
Viirpalu, Laura 2004 Tartu maakond
Voitka, Kermo 1999 Jõgeva maakond
Västrik, Priidik Meelo 2002 Tartu maakond
Štšerbakov, Kaija-Liisa 2004 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aasa, Alex 2004 Võru maakond
Alakivi, Olaf Olev 2005 Tartu maakond
Alama, Egert 2003 Tartu maakond
Alama, Ergo 2000 Tartu maakond
Allabert, Eliisa 2005 Tartu maakond
Allabert, Hans Kristjan 2007 Tartu maakond
Ange, Marta 2006 Jõgeva maakond
Anier, Martin 2003 Tartu maakond
Anier, Sirli 2003 Tartu maakond
Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
Ernits, Liis 2004 Tartu maakond
Filatenko, Martin 2002 Tartu maakond
Grigorjuk, Mihhail 2004 Harju maakond
Haasma, Kelly 2004 Tartu maakond
Hanko, Fantagiro 2004 Tartu maakond
Heiskonen, Lisanne 2004 Tartu maakond
Hollo, Hannes 2003 Harju maakond
Hunt, Marie Elisabeth 2003 Tartu maakond
Härma, Lisete 2003 Põlva maakond
Ibrus, Kaarel 2005 Tartu maakond
Jagur, Andrea 2001 Tartu maakond
Jaht, Joonas 2006 Tartu maakond
Jugaste, Janella 2005 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jüriado, Gertrud 1999 Tartu maakond
Jüriado, Gregor 2004 Tartu maakond
Kaasiku, Alexandra 2004 Tartu maakond
Kandla, Eva Maria 2006 Tartu maakond
Karro, Adeliis 2006 Tartu maakond
Kasemaa, Ken 2005 Jõgeva maakond
Kasemaa, Mairon 2006 Jõgeva maakond
Kasenurm, Remi 2002 Tartu maakond
Kasenurm, Rika 2005
Kask, Käroliina 2003 Tartu maakond
Kivila, Kaarel 2006 Tartu maakond
Kivimets, Kätriin 2004 Tartu maakond
Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond
Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond
Kukk, Kristjan 2004 Tartu maakond
Kuznetcova, Alena 2005 Russia
Kuznetsova, Erika 2007 Tartu maakond
Kõivik, Grette 2002 Tartu maakond
Kõrgesaar, Gerilin 2003 Tartu maakond
Künnap, Kertu 2004 Finland
Laaniste, Rebeka 2005 Tartu maakond
Lamp, Märten 2003 Tartu maakond
Lannes, Susanne 2004 Tartu maakond
Lauk, Kristel 2003 Tartu maakond
Lehtsaar, Lenna 2006 Tartu maakond
Lellep, Annabel 2006 Tartu maakond
Lellep, Siimon-Tristan 2002 Tartu maakond
Lemberg, Markus 2002 Tartu maakond
Lemberg, Marta 2004 Tartu maakond
Lepik, Janeli 2005 Tartu maakond
Lille, Gert 2002 Tartu maakond
Lissar, Mark 2004 Tartu maakond
Luha, Marie Reti 2004 Tartu maakond
Luide, Gervin 2004 Tartu maakond
Lõhmus, Kaur 2004 Tartu maakond
Maasik, Grete 2002 Tartu maakond
Madi, Marko Uku Tõdu 2005 Tartu maakond
Mayorov, Nikolai 2006 Ida-Viru maakond
Meigas, Kirsi Gertrud 2005 Harju maakond
Mosin, Marcus 2005 Tartu maakond
Mugra, Liisa 1998 Tartu maakond
Mugra, Mark William 2005 Tartu maakond
Mutli, Triin 1999 Tartu maakond
Mutso, Emilija 2004 Tartu maakond
Mäeots, Tristan 2005 Tartu maakond
Mäesalu, Kaila 2002 Lääne-Viru maakond
Nigul, Natali Nora 2006 Harju maakond
Nurgamaa, Iris 2006 Ida-Viru maakond
Närap, Henry 2003 Tartu maakond
Nõmm, Kätlin Kristelle 2005 Harju maakond
Oidingu, Veronica 2001 Põlva maakond
Oinats, Lisete 2005 Tartu maakond
Oks, Carl Eric 2007 Harju maakond
Paabo, Ralf 2006 Tartu maakond
Pedaste, Berit 2004 Tartu maakond
Pedaste, Karel 2006 Tartu maakond
Petersone, Santa 2002 Latvia
Pihlik, Pille 2005 Tartu maakond
Ploom, Katarina Elise 2005 Tartu maakond
Ploom, Piibe Mirell 2003 Tartu maakond
Pogost, Kristin 2000 Tartu maakond
Pormeister, Kaspar 2008 Harju maakond
Pungar, Mariel 2002 Tartu maakond
Pungar, Stella 2005 Tartu maakond
Puusaar, Pauline 2002 Tartu maakond
Päkk, Avari 1974 Tartu maakond
Päkk, Rico 2006 Tartu maakond
Pärtelpoeg, Karin 2005 Tartu maakond
Päärson, Emma Maria 2007 Harju maakond
Päärson, Kaspar 2002 Harju maakond
Raid, Ako Armin 2005 Tartu maakond
Raid, Stefani 2005 Harju maakond
Ranne, Marek Marten 2002 Tartu maakond
Raud, Kristjan 2006 Tartu maakond
Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond
Raudsepp, Joosep 2000 Tartu maakond
Raudsepp, Saara-Mai 2005 Tartu maakond
Rebane, Karmen 2001 Tartu maakond
Rein, Marta 2007 Harju maakond
Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
Rohtla, Krisliin 2003 Tartu maakond
Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
Roiko, Anita 2006 Harju maakond
Ruuven, Liisi 2003 Valga maakond
Rätte, Kerhard 2003 Tartu maakond
Rõlkov, Ragne 2001 Jõgeva maakond
Saaremäel, Helena 2003 Harju maakond
Saaremägi, Eleandra 2001 Jõgeva maakond
Sarap, Markus 2001 Jõgeva maakond
Savrucka, Alina 2002 Latvia
Savrucka, Marija 2008 Latvia
Seepter, Loora Rael 2002 Jõgeva maakond
Seim, Stella 2006 Tartu maakond
Shkitskiy, Maksim 2004 Tartu maakond
Sinimäe, Helena 2005 Tartu maakond
Soidla, Elys-Anette 2003 Harju maakond
Soonets, Kristel 1995 Tartu maakond
Soonvald, Anette Liis 2005 Tartu maakond
Soorm, Adeele 2000 Viljandi maakond
Soorm, Aleksandr 2005 Tartu maakond
Soorm, Teemu-Oliver 2001 Viljandi maakond
Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond
Sügis, Kätlyn 1998 Võru maakond
Süvalep, Alice 2000 Tartu maakond
Taim, Edel 2004 Harju maakond
Taim, Elin 2006 Harju maakond
Tamm, Art Markkus 2006 Jõgeva maakond
Tarvis, Sanne Liis 2005 Tartu maakond
Tein, Tõnis 1991 Tartu maakond
Toming, Birgit 2003 Lääne-Viru maakond
Toots, Merilin 2002 Tartu maakond
Uibu, Kevin 2005 Tartu maakond
Undrest, Helis 2006 Tartu maakond
Utt, Maia 2006 Jõgeva maakond
Vaher, Tuuli 1998 Jõgeva maakond
Vahter, Liisa 2006 Harju maakond
Vahtrik, Randar 2003 Tartu maakond
Vaino, Taavi 2006 Tartu maakond
Vares, Anna-Liisa 2001 Tartu maakond
Vattsar, Leanika 1999 Tartu maakond
Vau, Elisabet 2005 Tartu maakond
Veermets, Hans 2006 Tartu maakond
Viirpalu, Laura 2004 Tartu maakond
Voitka, Kermo 1999 Jõgeva maakond
Västrik, Priidik Meelo 2002 Tartu maakond
Štšerbakov, Kaija-Liisa 2004 Tartu maakond

Main sponsor

SEB

Presenter

Codeborne

Skate partner

Hawaii Express

Media partner

Postimees

Official car

Silberauto

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Atlantis Rand & Tuulberg Trev2 / Kagu Teed

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum PC Expert Ifan Auto EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint

Supporters

Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila Tere Hotell Pallas Hotell London

Media partners

Maaleht TervisPluss Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix