Participants

Inline skating race

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bertelsone-Uuemäe, Triinu 1978 Tartu maakond
Bimbiris, Justinas 1991 Lithuania GRK LT
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Haljak, Antti 1978 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Käo, Erkki 1982 Tartu maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Leek, Tarmo 1955 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Poska, Erko 1980 Tartu maakond AS G4S Eesti
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tolmanis, Didzis 1981 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Uuemäe, Kalle 1976 Tartu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Eensoo, Sandra-Liis 2000 Harju maakond
Ermel, Merli 1979 Põlva maakond
Habakukk, Kristjan 1982 Ida-Viru maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
Labi, Egne 1981 Võru maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Milerman, Rafael 1975 Harju maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tapasia, Liis 1992 Tartu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Valk, Mart 1968 Tartu maakond
Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Väärsi, Jaak 1963 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Mumm, Karl 1985 Tartu maakond
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tolmane, Beate 2007 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond

Skate partner

K2 Skate

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium