Participants

TILLUrace and MINImarathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aasla, Marit 2013 Harju maakond
Alakivi, Ly Anny 2008 Tartu maakond
Alberg, Andrus 2013 Tartu maakond
Aleksejev, Andrei 2008 Tartu maakond
Allaje, Karel 2010 Tartu maakond
Amelin, Matvei 2012 Russia
Amelina, Jana 2012 Russia
Ange, Lilli Loviise 2014 Jõgeva maakond
Ange, Madli 2012 Jõgeva maakond
Autor, Oliver Keir 2012 Jõgeva maakond
Belõi, Oleg 2013 Tartu maakond
Bers, Anastasia 2012 Tartu maakond
Berzins, Jekabs 2006 Latvia
Datsjuk, Kirill 2013 Tartu maakond
Degen, Annika 2011 Belgium
Degen, Rouven 2011 Belgium
Denisov, Gerd 2008 Tartu maakond
Denisova, Greta 2014 Tartu maakond
Fedorova, Brigita 2014 Harju maakond
Fomin, Sofie Sandra 2012 Tartu maakond
Fomin, Stenver 2016 Tartu maakond
Gogol, Vladimir 2008 Tartu maakond
Goos, Kristjan 2012 Tartu maakond
Goos, Kätlin 2008 Tartu maakond
Gushuley, Oleg 2012 Tartu maakond
Hain, Gerry-Krismar 2009 Tartu maakond
Hain, Hans 2014 Tartu maakond
Hain, Karl 2016 Tartu maakond
Hain, Mette-Mai 2011 Tartu maakond
Hanko, Keidy 2017 Tartu maakond
Hanko, Kristofer 2012 Tartu maakond
Haossar, Elisabeth 2011 Tartu maakond
Haossar, Katarina 2013 Tartu maakond
Heerik, Carolin Heily 2010 Tartu maakond
Heerik, Cassandra Cecilia 2008 Tartu maakond
Heinmaa, Kren 2015 Tartu maakond
Ilves, Arabel 2013 Tartu maakond
Jaska, Anna-Liza 2012 Tartu maakond
Jevsejev, Anri 2014 Latvia
Jevsejeva, Alivia 2012 Latvia
Johanson, Serena 2014 Tartu maakond
Joorits, Grete 2010 Tartu maakond
Jõgi, Charlotte 2017 Harju maakond
Jüris, Johanna-Marie 2013 Tartu maakond
Kabral, Elizabeth 2012 Tartu maakond
Kabral, Franco 2017 Tartu maakond
Kaha, Miia 2011 Tartu maakond
Kalberg, Alisia 2016 Ida-Viru maakond
Kalda, Kerstin 2011 Võru maakond
Kaldamäe, Erle 2014 Tartu maakond
Kanemägi, Kärt 2013 Tartu maakond
Kannisto, Madli 2009 Tartu maakond
Kannisto, Märten 2010 Tartu maakond
Karjane, Johanna-Janeli 2009 Tartu maakond
Karro, Liselle 2012 Tartu maakond
Kartau, Ly 2010 Harju maakond
Kartau, Triin 2010 Harju maakond
Kask, Loora 2014 Tartu maakond
Kaupmees, Kermo 2013 Tartu maakond
Kelder, Kirsika 2010 Tartu maakond
Kelder, Teele 2013 Tartu maakond
Kellamäe, Kirke-Maria 2010 Tartu maakond
Kellamäe, Kregor-Mattias 2016 Tartu maakond
Kiuru, Hans-Kristjan 2012 Tartu maakond
Kivila, Kaspar 2012 Tartu maakond
Kivila, Marten 2012 Tartu maakond
Kivimaa, Anna Karoliina 2011 Tartu maakond
Kivisik, Sini Liis 2014 Tartu maakond
Klapote, Sofija 2013 Latvia
Kogteva, Zlata 2012 Tartu maakond
Kohk, Roberta 2011 Tartu maakond
Koiduaru, Merit 2014 Tartu maakond
Kolats, Arturs 2014 Latvia
Koltsov, Liisbet 2012 Tartu maakond
Kongi, Kerret 2009 Tartu maakond
Kongi, Markus 2005 Tartu maakond
Kopylov, Nikolai 2011 Tartu maakond
Kranich, Kendra Maia 2011 Tartu maakond
Krasman, Kevin 2012 Jõgeva maakond
Kraus, Kert 2009 Rapla maakond
Kraus, Lisandra 2012 Rapla maakond
Kruuse, Brendon 2014 Tartu maakond
Kruuse, Jessika 2016 Tartu maakond
Krõkova, Sabrina 2010 Tartu maakond
Kukk, Karmen 2012 Tartu maakond
Kumm, Anastasia 2013 Tartu maakond
Kumm, Elina 2008 Tartu maakond
Kuus, Jaan 2015 Võru maakond
Kuznetsov, Greete Loviis 2010 Tartu maakond
Kärkkänen, Kirill 2013 Tartu maakond
Kärkkänen, Kristina 2010 Tartu maakond
Kärmas, Hanne Loore 2011 Tartu maakond
Kärmas, Karolin 2013 Tartu maakond
Kõrts, Mirtel 2010 Tartu maakond
Kübar, Olle Kaarel 2009 Tartu maakond
Kübar, Robin Joel 2014 Tartu maakond
Kütt, Annabel 2015 Tartu maakond
Kütt, Lisete 2014 Tartu maakond
Laaneloog, Ketlin 2012 Tartu maakond
Laumäe, Marten 2013 Tartu maakond
Lehtoja, Emma Marii 2010 Tartu maakond
Lell, Kaspar 2009 Tartu maakond
Lell, Stella 2010 Tartu maakond
Lemsalu, Kaisa 2006 Tartu maakond
Lemsalu, Kristjan 2010 Tartu maakond
Lemsalu, Kristofer 2008 Tartu maakond
Liivat, Jennyfer 2015 Tartu maakond
Lille, Säde-Ly 2010 Tartu maakond
Lomp, Cris-Jarek 2013 Jõgeva maakond
Lomp, Roco 2014 Jõgeva maakond
Loos, Even-Andre 2014 Tartu maakond
Lunkova, Catherine 2010 Russia
Lunkova, Elizabeth 2010 Russia
Lupp, Lisete 2012 Valga maakond
Lätt, Saskia 2011 Põlva maakond
Lätte, Elisa 2009 Tartu maakond
Lätte, Rando 2010 Tartu maakond
Maasen, Elis 2011 Tartu maakond
Madisson, Eliisabet 2011 Tartu maakond
Madisson, Margaret 2013 Tartu maakond
Malinina, Ekaterina 2014 Harju maakond
Malinina, Ustina 2011 Harju maakond
Markov, Daniil 2011 Harju maakond
Miljukov, Marten 2012 Tartu maakond
Mokrovs, Timurs 2014 Latvia
Mäeks, Aleksandria 2009 Lääne-Viru maakond
Männisalu, Mirtel-Mia 2014 Tartu maakond
Nachbar, Markus 2010 Tartu maakond
Nagel, Emma 2015 Harju maakond
Neuhof, Kaspar 2013 Tartu maakond
Nikkinen, Kristofer 2012 Tartu maakond
Novikovs, Savva 2014 Latvia
Objärter, Kaspar 2012 Jõgeva maakond
Ojaste, Henri 2012 Tartu maakond
Ojaste, Markkus 2010 Tartu maakond
Olveti, Margit 2013 Tartu maakond
Orav, Mertin 2016 Tartu maakond
Ots, Erko 2012 Tartu maakond
Ots, Henri 2014 Tartu maakond
Ots, Karlos 2014 Tartu maakond
Ots, Rasmus 2012 Tartu maakond
Otsa, Karolin 2015 Tartu maakond
Otsa, Kärol 2013 Tartu maakond
Otsa, Merilin 2012 Tartu maakond
Ozols, Bruss 2013 Latvia
Pagar, Elisabeth 2014 Rapla maakond
Paide, Henry-Dominic 2015 Tartu maakond
Palk, Sara 2016 Tartu maakond
Parbus, Ragnar 2011 Tartu maakond
Parkel, Karoliina 2012 Tartu maakond
Parksepp, Maris 2010 Tartu maakond
Parksepp, Markus 2012 Tartu maakond
Parksepp, Meriliis 2015 Tartu maakond
Peedu, Amelia 2010 Tartu maakond
Petrova, Anastassija 2009 Tartu maakond
Petrova, Ksenija 2013 Tartu maakond
Petuhhov, Robert 2013 Tartu maakond
Pihu, Loone 2014 Tartu maakond
Piir, Maru Sebastian 2012 Tartu maakond
Pleškan, Dmitri 2009 Russia
Prans, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Prüüs, Sanna 2012 Tartu maakond
Pugatšov, Elizabeth 2014 Tartu maakond
Pärn, Lenna 2011 Tartu maakond
Pärn, Mairold 2011 Tartu maakond
Pärnamets, Loviisa 2012 Tartu maakond
Pärt, Sandra 2013 Tartu maakond
Pääsik, Piret 2014 Tartu maakond
Põlluste, Kristella 2010 Tartu maakond
Raud, Benjamin 2015 Tartu maakond
Raudsepp, Anette Marie 2012 Tartu maakond
Rebane, Adeele Amanda 2011 Harju maakond
Rehk, Margaret 2013 Tartu maakond
Rehk, Marten 2012 Tartu maakond
Reichmann, Jakob 2014 Harju maakond
Reinaru, Brenda Regina 2009 Tartu maakond
Reiter, Eleanor 2011 Tartu maakond
Reiter, Natali 2014 Tartu maakond
Roos, Ilmar 2015 Tartu maakond
Roos, Ingrid 2007 Tartu maakond
Roos, Oskar 2012 Tartu maakond
Roos, Urmas 2012 Tartu maakond
Rops, Raimond 2013 Tartu maakond
Rosenthal, Karl Rasmus 2008 Tartu maakond
Rosenthal, Kädi 2007 Tartu maakond
Rosenthal, Liisbeth 2010 Tartu maakond
Rosenthal, Sander 2017 Tartu maakond
Rudissaar, Annabel-Marie 2006 Tartu maakond
Rudissaar, Elisabet-Marie 2009 Tartu maakond
Rähn, Liise 2010 Tartu maakond
Rähn, Loore 2012 Tartu maakond
Rätsep, Maribel 2011 Tartu maakond
Saar, Henri 2013 Jõgeva maakond
Saar, Rando 2013 Jõgeva maakond
Saar, Ronja 2011 Tartu maakond
Saarna, Markus 2011 Tartu maakond
Saaroja, Markus 2010 Tartu maakond
Seemen, Delissa 2014 Valga maakond
Seemen, Elisabel 2016 Valga maakond
Senkel, Georg 2009 Harju maakond
Serg, Richard 2009 Tartu maakond
Sfakianakis, Ilias 2016 Greece
Shvedava, Evelina 2011 Belarus
Shvedava, Taisa 2013 Belarus
Sikk, Theron 2013 Tartu maakond
Skolozhabskyy, Darina 2017 Ida-Viru maakond
Skolozhabskyy, Nikita 2010 Ida-Viru maakond
Skolozhabskyy, Sofia 2015 Ida-Viru maakond
Snikeris, Daniels Filips 2012 Latvia
Sokolov, Artur 2016 Tartu maakond
Sokolova, Arina 2019 Tartu maakond
Soll, Kristjan 2013 Võru maakond
Soome, Lisandra 2013 Viljandi maakond
Sootla, Mattias 2013 Tartu maakond
Suits, Kaisa 2014 Tartu maakond
Suits, Kristin 2011 Tartu maakond
Sulaoja, Jade Mai 2010 Tartu maakond
Sulaoja, Keiuli 2012 Tartu maakond
Sulavee, Liisa 1986 Harju maakond
Sussen, Stella 2013 Tartu maakond
Svazas, Domantas 2011 Lithuania
Sycheva, Viktoria 2013 Tartu maakond
Sycheva, Violetta 2009 Tartu maakond
Sõber, Mirtel 2017 Tartu maakond
Taavel, Taavi 2012 Tartu maakond
Taimre, Jüri 2008 Tartu maakond
Tamm, Lisandra 2014 Tartu maakond
Tamm, Markos 2013 Jõgeva maakond
Tamm, Roslin 2016 Tartu maakond
Tamm, Tormi 2012 Tartu maakond
Tammekivi, Marjanne 2016 Valga maakond
Tammekivi, Mathias 2012 Valga maakond
Tammekivi, Mihkel 2014 Valga maakond
Timusk, Karl Markus 2010 Tartu maakond
Timusk, Liisbet 2013 Tartu maakond
Tintera, Sandra 2013 Tartu maakond
Titov, Daniil 2012 Tartu maakond
Toots, Ricardo 2011 Tartu maakond
Tsibernõi, Aleks 2010 Tartu maakond
Tsibernõi, Artur 2011 Tartu maakond
Tulviste, Linda 2013 Tartu maakond
Uibo, Miia Lisett 2010 Tartu maakond
Uuna, Nore-Elina 2014 Tartu maakond
Uus, Kertu 2012 Jõgeva maakond
Uus, Kristo 2013 Jõgeva maakond
Uus, Mirell 2012 Valga maakond
Vaagen, Liselle 2009 Jõgeva maakond
Vahkal, Raheli 2011 Harju maakond
Vaide, Marten Aksel Johannes 2014 Tartu maakond
Vana, Janeli 2011 Tartu maakond
Vassel, Dana 2009 Tartu maakond
Verner, Oleg 2013 Tartu maakond
Verves, Danylo 2010 Tartu maakond
Verves, Elizaveta 2010 Tartu maakond
Vikat, Krete-Liisa 2016 Järva maakond
Vikat, Laura-Liis 2011 Järva maakond
Vinogradina, Erica 2012 Tartu maakond
Vinogradina, Karina 2009 Tartu maakond
Vodja, Annabel 2015 Harju maakond
Väärsi, Lisanna 2016 Tartu maakond
Väärsi, Rosanna 2018 Tartu maakond
Änilane, Heleri 2007 Harju maakond
Ärm, Oliver 2013 Tartu maakond
Švõrov, Stefan 2015 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Afonaseva, Varvara 2007 Russia
Alakivi, Ann 2008 Tartu maakond
Alakivi, Olaf Olev 2005 Tartu maakond
Aleksejev, Andrei 2008 Tartu maakond
Ange, Marta 2006 Jõgeva maakond
Ant, Ramon 2011 Viljandi maakond
Bers, Daniel 2007 Tartu maakond
Bers, Marianna 2005 Tartu maakond
Biteniece, Asnate 2013 Latvia
Caikovs, Aleksandrs Nikolajs 2006 Latvia
Daukšte, Adelina 2006 Latvia
Degen, Liisa-Maria 2008 Belgium
Deket, Gert-Revon 2013 Tartu maakond
Deket, Tomi-Dailan 2010 Tartu maakond
Einasto, Helena 2010 Tartu maakond
Eistre, Viktoria 2004 Jõgeva maakond
Ennok, Elian 2006 Tartu maakond
Erala, Cristal 2008 Harju maakond
Erala, Simon 2011 Harju maakond
Erik, Rika 2010 Tartu maakond
Forsten, Matias 2007 Finland
Hadijeva, Liana 2010 Tartu maakond
Hallik, Harriet 2009 Tartu maakond
Hõlpus, Juhan 2009 Tartu maakond
Igga, Kristjan 2007 Viljandi maakond
Igga, Marten 2010 Viljandi maakond
Iher, Mari 2009 Tartu maakond
Ild, Gregor 2010 Pärnu maakond
Ild, Mia 2010 Pärnu maakond
Ilves, Lisete 2010 Võru maakond
Indela, Lisanne 2008 Jõgeva maakond
Ivanov, Aleksandr 2010 Tartu maakond
Jawabreh, Mariam 2010 Belarus
Joorits, Karli 2005 Tartu maakond
Järve, Miira 2010 Tartu maakond
Jõgi, Keirit 2007 Viljandi maakond
Jõras, Eliise 2006 Tartu maakond
Kaha, Maarja 2008 Tartu maakond
Kaivola, Nuutti 2007 Finland
Kalberg, Toomas-Viljar 2011 Ida-Viru maakond
Kalvik, Mirjam 2009 Harju maakond
Kannelaud, Maria 2008 Jõgeva maakond
Karpovich, Yaromir 2009 Belarus
Kiivit, Marie 2005 Tartu maakond
Kiivit, Riine 2011 Tartu maakond
Kippasto, Ursula 2008 Tartu maakond
Kivila, Kaarel 2006 Tartu maakond
Kivistik, Greete 2011 Harju maakond
Kivistik, Karl Stefan 2009 Harju maakond
Klaus, Keiti 2008 Harju maakond
Koiduaru, Ketlin 2009 Tartu maakond
Koiduaru, Lisette 2007 Tartu maakond
Kolbin, Kaisa 2010 Jõgeva maakond
Konrad, Anette Elisabeth 2008 Tartu maakond
Kruusmann, Heli-Ly 2008 Lääne-Viru maakond
Kukk, Berit 2005 Jõgeva maakond
Kukk, Grete 2003 Jõgeva maakond
Kull, Alec-Jasper 2011 Jõgeva maakond
Kuus, Helin 2011 Võru maakond
Kuus, Ott 2008 Võru maakond
Kütt, Sirli 2008 Tartu maakond
Lace, Annija 2006 Latvia
Lehtsaar, Lenna 2006 Tartu maakond
Lejstrauta, Marta 2008 Latvia
Lejstrauts, Karlis 2010 Latvia
Lepp, Liis Marie 2008 Tartu maakond
Leppsoo, Elina Marie 2011 Tartu maakond
Lipp, Gerlin 2009 Lääne-Viru maakond
Livcane, Daniela Anna 2010 Latvia
Loog, Laura 2008 Harju maakond
Loog, Lenna 2011 Harju maakond
Lutsar, Eleanor 2010 Põlva maakond
Lutsar, Enriko 2009 Põlva maakond
Madi, Epp Mariel Hiie 2010 Tartu maakond
Madi, Kristiina Maare Maria 2007 Tartu maakond
Madi, Marko Uku Tõdu 2005 Tartu maakond
Matsias, Aleh 2010 Belarus
Muru, Heidi 2007 Tartu maakond
Mäeks, Andrias 2009 Lääne-Viru maakond
Mäesepp, Emily 2007 Tartu maakond
Mäesepp, Melani 2008 Tartu maakond
Mällas, Marten 2010 Jõgeva maakond
Mällas, Rahel 2012 Jõgeva maakond
Nagel, Marta 2011 Harju maakond
Nurgamaa, Iris 2006 Ida-Viru maakond
Nurgamaa, Mirjam 2010 Ida-Viru maakond
Ojala, Marizell 2009 Harju maakond
Ozola, Ronja 2009 Latvia
Ozols, Darens 2007 Latvia
Pagar, Victoria 2009 Rapla maakond
Parts, Karola 2011 Tartu maakond
Pedari, Oliver Thor 2010 Harju maakond
Pedask, Anet 2007 Harju maakond
Penner, Andero 2010 Tartu maakond
Penner, Emil 2008 Tartu maakond
Penner, Rando 2011 Tartu maakond
Peterson, Elisabet 2006 Tartu maakond
Pihlak, Eliis 2008 Lääne-Viru maakond
Pihu, Hanna 2007 Tartu maakond
Piir, Marta 2010 Tartu maakond
Pikk, Sofia 2008 Tartu maakond
Pintšuk, Karolina 2007 Tartu maakond
Poll, Laura 2009 Tartu maakond
Poll, Liisa 2009 Tartu maakond
Priedite, Mare 2013 Latvia
Priks, Mia 2009 Tartu maakond
Prohorenko, Kerli 2005 Jõgeva maakond
Pullmann, Laura Liisa 2009 Tartu maakond
Pärtel, Tormi 2009 Tartu maakond
Pääbus, Sanna-Stella 2010 Tartu maakond
Pääbus, Sanne-Stiina 2011 Tartu maakond
Põldmaa, Kertu 2010 Jõgeva maakond
Põlluste, Kristofer 2007 Tartu maakond
Raud, Varvara 2009 Tartu maakond
Raudmets, Lauri 2009 Jõgeva maakond
Raudsepp, Getrin 2005 Lääne-Viru maakond
Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
Riipus, Brigitta Maria 2009 Jõgeva maakond
Riipus, Kristofer Aurelius 2007 Jõgeva maakond
Rybalko, Oleksii 2008 Ukraine
Saag, Salme 2010 Tartu maakond
Saaroja, Martin 2008 Tartu maakond
Salonen, Aron 2008 Harju maakond
Salonen, Kea 2010 Harju maakond
Shynkevich, Ihor 2008 Belarus
Silvet, Karola 2009 Tartu maakond
Silvet, Ketlin 2005 Harju maakond
Silvet, Merili 2007 Harju maakond
Sivets, Palina 2008 Belarus
Snikere, Sofija Tina 2008 Latvia
Soba, Anete Marta 2006 Latvia
Soha, Kristen 2009 Harju maakond
Sokolov, Maksim 2007 Tartu maakond
Soll, Sander 2009 Võru maakond
Solodova, Iuliia 2011 Latvia
Sula, Berit 2010 Harju maakond
Sussen, Selina 2007 Tartu maakond
Sussen, Siim 2002 Tartu maakond
Sutt, Loore Liisa 2007 Tartu maakond
Svitškar, Sophia 2011 Tartu maakond
Sõber, Birgit 2008 Tartu maakond
Sõber, Kristin 2005 Tartu maakond
Sülla, Gerli 2006 Viljandi maakond
Sülla, Martin 2008 Viljandi maakond
Taimre, Jaan 2005 Tartu maakond
Talumaa, Sten 2008 Harju maakond
Tamm, Rasmus 2011 Jõgeva maakond
Tarmet, Lisandra 2009 Harju maakond
Tiidrus, Maren 2008 Tartu maakond
Tiidrus, Marten 2011 Tartu maakond
Tiit, Mete-Sofie 2009 Jõgeva maakond
Timofeeva, Anna 2009 Russia
Tintera, Karin 2011 Tartu maakond
Tolmane, Beate 2007 Latvia
Tolmanis, Haralds 2010 Latvia
Trofymchuk, Nikita 2015 Tartu maakond
Tsibernaja, Katrin 2008 Tartu maakond
Tulviste, Anni 2009 Harju maakond
Tšikanov, Grete 2011 Tartu maakond
Uibo, Greete Liis 2011 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Uus, Kirke 2010 Jõgeva maakond
Vaino, Taavi 2006 Tartu maakond
Valge, Jesse 2009 Harju maakond
Valk, Mia Mirtel 2008 Tartu maakond
Valk, Riina 2006 Tartu maakond
Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
Veisson, Saara 2011 Tartu maakond
Veri, Kris Riin 2009 Valga maakond
Viigipuu, Berit 2007 Tartu maakond
Viigipuu, Mirell 2008 Tartu maakond
Viljak, Oliver 2010 Tartu maakond
Villo, Kirke 2009 Harju maakond
Vorobjov, Aleksei 2008 Tartu maakond
Vähk, Katariina 2009 Tartu maakond
Väärsi, Raian 2008 Tartu maakond
Väärsi, Rianna 2009 Tartu maakond
Väärsi, Trevor Tristian 2008 Tartu maakond
Yushkevich, Uladzislau 2012 Belarus
Zafariakis, Dimitris 2010 Greece

Skate partner

K2 Skate

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium