Participants

Inline skating race

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Baranovski, Sergei 1982 Belarus
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Karim, Giorgio 1966 Italy
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Soll, Sven 1984 Võru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Tammsaar, Timo 1976 Harju maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Õisnurm, Annika 1998 Saare maakond
Õisnurm, Keidi 1996 Saare maakond
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Matkur, Oliver 1985 Harju maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti

Skate partner

K2 Skate

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Supporters

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium