Participants

Inline skating race

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Alusalu, Saskia 1994 Jõgeva maakond Team Uus Maa
Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Baranovski, Sergei 1982 Belarus
Baskakov, Vladimir 1956 Harju maakond
Bertelsone-Uuemäe, Triinu 1978 Tartu maakond
Bimbiris, Justinas 1991 Lithuania GRK LT
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
Eisenschmmidt, Kadri 1989 Harju maakond
Frolov, Vladimir 1972 Tartu maakond
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Haljak, Antti 1978 Harju maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Hidden 1985 Tartu maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Karim, Giorgio 1966 Italy
Karri, Katrin 1990 Tartu maakond
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond Tartumaa Sangpommiklubi
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
Kivima, Herlet 1986 Harju maakond Rullibuss Team
Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Krasnova, Valeria 1977 Russia BikeSkiTeam Gornyak
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Käi, Taavo 1984 Harju maakond
Kõiv, Taisi 1989 Harju maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Liiv, Marten 1996 Jõgeva maakond Team Uus Maa
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Link, Silvo 1985 Harju maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Luks, Lenno 1980 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Lumiste, Tanel 1976 Harju maakond LHV
Maas, Tiit 1976 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Areal Team
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Pärna, Ott 1976 Harju maakond JCI SK
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rõžova, Kristiina 1992 Harju maakond Telia SK
Salla, Liis 1993 Järva maakond
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond TMB Element OÜ
Soll, Sven 1984 Võru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tammre, Meelis 1978 Harju maakond Team Uus Maa
Tammsaar, Timo 1976 Harju maakond
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tomingas, Toivo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Uuemäe, Kalle 1976 Tartu maakond
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Veemees, Ain 1979 Valga maakond Karupesa Team
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Voogne, Tiina 1973 Harju maakond EWK
Vysotckii, Maksim 1987 Russia Team Uus Maa
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Õisnurm, Annika 1998 Saare maakond
Õisnurm, Keidi 1996 Saare maakond
Õispuu, Janne 1976 Pärnu maakond
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Jakovlevs, Vitalijs 1982 Latvia
Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond Axinom
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Korjagin, Aleksandr 1978 Harju maakond
Labi, Egne 1981 Võru maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lust, Mari 1990 Tartu maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Mikk, Karl 1983 Harju maakond
Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ozolins, Ainars 1960 Latvia 5A-Valka / LV
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
Pärn, Aivo 1968 Tartu maakond
Rast, Henn 1974 Tartu maakond
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element OÜ
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Riismann, Andres 1972 Harju maakond
Saar, Kätlin-Maria Saar 1997 Harju maakond
Saviir, Marit 1988 Tartu maakond
Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Süld, Janek 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tosso, Nevel 1985 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aosaar, Sirle 1962 Lääne-Viru maakond
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Fedorkova, Natalia 1968 Russia BikeSkiTeam Gornyak
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Jakušev, Kirill 1983 Ida-Viru maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Matkur, Oliver 1985 Harju maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pärnapuu, Aire 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
Teekivi, Heliise Doris 2005 Tartu maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet

Skate partner

K2 Skate

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium