Participants

Rattaralli

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Abras, Hanno 1992 Tartu maakond
Aljak, Margus 1974 Tartu maakond
Altin, Enn 1971 Tartu maakond
Andresson, Mart 1985 Tartu maakond TÜASK
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annion, Silver 1983 Harju maakond Hawaii Express
Baumann, Priit 1980 Finland
Bäckman, Jens 1989 Finland
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Einmaa, Tiit 1977 Lääne-Viru maakond Eesti Raudtee AS
Evendi, Kristi 1979 Harju maakond
Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kannimäe, Viljar 1987 Võru maakond ProShopTeam
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Kelder, Tanel 1975 Saare maakond Tallinki Spordiklubi
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond TÜASK
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kokk, Marnet 2001 Harju maakond
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kurg, Arko 1989 Harju maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurusk, Rauno 1990 Tartu maakond Palmako AS
Kvell, Urmas 1987 Tartu maakond
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Lanno, Timo 1993 Tartu maakond
Leetberg, Margus 1986 Tartu maakond
Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Liiv, Ülle 1972 Lääne-Viru maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Luts, Vello 1976 Harju maakond Trismile
Lätte, Oliver 1981 Harju maakond ABB AS
Maadväli, Kädy 1987 Harju maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
Moistus, Andra 1996 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Moistus, Igor 1963 Harju maakond
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Mäe, Indrek 1990 Harju maakond
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Nordström, Anders 1959 Finland
Nurmela, Marek 1979 Harju maakond
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond Trismile
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Poller, Kaspar 1987 Harju maakond ABB AS
Povaljuhhin, Aleksandr 1973 Harju maakond Rae Rattaklubi
Priivits, Janno 1977 Harju maakond
Pugovics, Osvalds 1963 Latvia
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS
Pärn, Riho 1982 Tartu maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Reim, Martin 1988 Tartu maakond
Rooba, Martti 1984 Harju maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rätsep, Raul 1992 Harju maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seppa, Raul 1971 Harju maakond
Sibul, Jaan 1977 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Andrus 1980 Harju maakond
Tammaru, Mihkel 1983 Tartu maakond
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond MKM Jooksuklubi
Tammine, Kalvar 1974 Tartu maakond Päästeamet
Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tipka, Veljo 1969 Norway
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Trummal, Jevgeni 1975 Harju maakond
Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond
Tulp, Rain 1967 Rapla maakond Raplamaa Rattaklubi
Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Tähepõld, Janar 1987 Harju maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Suusaakadeemia
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Valdmaa, Erik 1984 Põlva maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond
Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Veberson, Rauno 1992 Harju maakond
Veel, Villu 1971 Saare maakond
Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Veilberg, Ago 1963 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Vill, Ago 1966 Harju maakond
Vilms, Lii 1977 Tartu maakond IMPULS Spordiklubi
Vlassov, Martin 1982 Tartu maakond
Volkov, Oleg 1986 Russia
Zuev, Kirill 1981 Russia
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond
Ööman, Marko 1975 Harju maakond RedBike
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Alla, Ingrid 2002 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Arras, Annika 1979 Harju maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Hansen, Reeli 1984 Tartu maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element SK
Jaht, Joonas 2006 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Jürgenson, Rainer 1974 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kalle, Rein 1975 Tartu maakond Keskkonnaamet
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
Keerberg, Marko 1976 Tartu maakond
Keppart, Tiit 1985 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kraft, Märt 1966 Harju maakond
Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond
Kurm, Peeter 1983 Pärnu maakond
Kurvits, Jaan 1989 Tartu maakond
Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Külaots, Kaidi 1992 Lääne-Viru maakond
Lehtmets, Andrus 1974 Tartu maakond
Lehtmets, Kaur Robert 2006 Tartu maakond
Lehtmets, Laura-Liisa 2005 Tartu maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond
Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
Lillepärg, Taavi 1978 Saare maakond Maanteeamet
Lillepärg, Triinu 1983 Saare maakond
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Madis, Kätlin 1981 Valga maakond Päästeamet
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Maidla, Priit 1982 Tartu maakond
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Ojasaar, Tarmo 1978 Tartu maakond
Paavle, Silja 1976 Tartu maakond
Pallasmaa, Kalle 1963 Harju maakond
Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Peedo, Kadi 1982 Tartu maakond
Pihtjõe, Janek 1975 Harju maakond Viimsi Sport
Pool, Andres 1966 Tartu maakond
Pool, Artur 1995 Tartu maakond
Praks, Kaur 2006 Tartu maakond
Praks, Neeme 1978 Tartu maakond
Prits, Jaanus 1966 Lääne-Viru maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Puniste, Kaider 1976 Tartu maakond
Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Raja, Riina 1975 Viljandi maakond
Randmaa, Hannes 1975 Harju maakond
Ranniku, Indrek 1965 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Raudsepp, Rannu 1980 Tartu maakond
Rechlin, Ingrid 1967 Harju maakond
Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
Saar, Siim 1990 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
Sadam, Liina 1979 Harju maakond
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Seškens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Solman, Tanel 1979 Tartu maakond
Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Tammik, Laura 2005 Pärnu maakond
Tammik, Remi 2005 Pärnu maakond
Teder, Ruttar 1955 Järva maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Tomba, Andrei 1986 Harju maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Päästeamet
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond Ülenurme valla SK
Vals, Romas 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond AS G4S Eesti
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond
Võidula, Aire 1984 Harju maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Laanmets, Herki 1981 Tartu maakond Upload result
Lepik, Aidi 1995 Valga maakond Upload result
Oks, Margus 1973 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus Upload result
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond Upload result
Johnson, John 1950 United Kingdom Upload result
Järve, Jaana 1976 Lääne-Viru maakond Upload result
Luiga, Einar 1973 Lääne maakond Upload result
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV Upload result
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond Upload result
Männigo, Eva 1993 Järva maakond Upload result
Rahula, Marko 1982 Harju maakond Upload result
Tamsalu, Kristo 1974 Lääne maakond Upload result
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond Upload result
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Eskla, Algo 1987 Harju maakond Upload result
Hussar, Mati 1956 Järva maakond Upload result
Kolga, Urmas 1968 Lääne maakond Upload result
Lain, Küllike 1964 Jõgeva maakond Riigi Tugiteenuste Keskus Upload result
Lehiste, Inga 1984 Põlva maakond Upload result
Lehtse, Liis 1989 Tartu maakond Upload result
Männisalu, Marje 1990 Tartu maakond Upload result
Mürk, Sirje 1967 Hiiu maakond Upload result
Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond Upload result
Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond Upload result
Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Upload result
Saaremets, Taago 1979 Tartu maakond Upload result
Tagamets, Merily 1980 Tartu maakond Upload result
Uueni, Kairi 1979 Lääne-Viru maakond Upload result