Participants

135km / 60km

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Agaev, Mikail 1972 Russia
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annama, Rain 1981 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
Arumägi, Mario 1979 Lääne-Viru maakond
Baumann, Priit 1980 Finland
Belonoschenko, Yuri 1974 Russia
Bulkin, Mikhail 1972 Russia
Derkunskiy, Artem 1983 Russia
Dmitriev, Sergey 1984 Russia
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Erdman, Genrikh 1976 Russia
Golovanev, Pavel 1982 Russia
Gurzhuenko, Igor 1962 Russia
Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Harakka, Janne 1970 Finland
Hiob, Laur 1976 Harju maakond
Iarkin, Petr 1978 Russia
Illing, Sven 1979 Tartu maakond
Ivanov, Yuriy 1970 Russia PskovRoadRace
Jurak, Urmas 1984 Tartu maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kalliste, Veiko 1982 Harju maakond
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Khmelevskaya, Valeria 1980 Russia RTeam
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Korliakov, Evgenii 1978 Russia
Kornienko, Sergey 1971 Russia
Kulik, Dmitry 1981 Russia
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
Lasmanis, Martins 1986 Latvia
Lehto, Tiit 1972 Tartu maakond
Lenkov, Oleg 1985 Russia
Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindsaar, Indrek 1973 Tartu maakond
Lipskis, Andrejs 1983 Latvia
Luchko, Igor 1977 Russia Trismile
Lykov, Denis 1982 Russia
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Makarov, Yuri 1985 Russia
Maslov, Alexey 1978 Russia
Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ozolins, Ainars 1960 Latvia 5A-Valka / LV
Pallas, Lembit 1953 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Pankin, Sergey 1974 Russia
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Petrov, Sergei 1964 Russia
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Radzhapov, Ruslan 1969 Russia
Riaby, Ilya 1967 Russia
Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Rooba, Martti 1984 Harju maakond
Ryabyy, Tatiana 1977 Russia
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Semeko, Oleg 1976 Russia
Sepp, Eedi 1978 Harju maakond Rahandusministeerium
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Simonov, Aleksandr 1959 Russia
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Tamuri, Erko 1969 Harju maakond
Tipka, Veljo 1969 Norway
Tulp, Rain 1967 Rapla maakond
Tulp, Tiia 1966 Rapla maakond
Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Zelenov, Alexander 1950 Russia
Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Ahmerovs, Andrejs 1976 Latvia 3VeloPlus
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Annok, Gerly 1995 Tartu maakond
Antoshkina, Elena 1964 Russia
Balodis, Edgars 1976 Latvia 3VeloPlus
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Bugrova, Lana 1977 Latvia 3VeloPlus
Cernovs, Mihails 1977 Latvia
Chernega, Ivan 1985 Russia
Cunka, Karlis 1967 Latvia 3VeloPlus
Gorskova, Aleksandra 1995 Latvia 3VeloPlus
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
Igga, Margus 1976 Viljandi maakond
Jatnieks-Labucks, Glens 1984 Latvia
Jevgrafovs, Anrijs 1981 Latvia
Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kivastik, Toomas 1965 Tartu maakond
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond
Kruze, Guntis 1966 Latvia 3VeloPlus
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kärner, Olar 1980 Harju maakond Almic Cycling Team
Li, Maksims 1980 Latvia 3VeloPlus
Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Lusikas, Jaan 1963 Tartu maakond
Pascenkovs, Sergejs 1984 Latvia 3VeloPlus
Pflug, Egert 1963 Harju maakond
Pootsmaa, Margus 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Savcenko, Vadims 1984 Latvia
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
Siminaitis, Pavels 1983 Latvia
Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
Tasane, Aarne 1976 Tartu maakond
Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
Tituk, Albin 1958 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
Ustav, Kalle 1956 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Viia, Ants 1967 Tartu maakond

Bicycle partner

Bottecchia

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Supporters

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium