Participants

Rattamaraton

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Adler, Mihkel 1990 Harju maakond
Alla, Ingrid 2002 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Altin, Enn 1971 Tartu maakond
Andresson, Mart 1985 Tartu maakond TÜASK
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annion, Silver 1983 Harju maakond Hawaii Express
Baumann, Priit 1980 Finland
Cenkus, Giedrius 1982 Lithuania Velopeak Boilers
Cesnauskis, Gedvydas 1982 Lithuania
Cicasovas, Aleksandras 1992 Lithuania Danske Bank
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Ebber, Andrus 1966 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Eelmere, Teet 1963 Harju maakond
Einmaa, Tiit 1977 Lääne-Viru maakond Eesti Raudtee AS
Evendi, Kristi 1979 Harju maakond
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond TMB Element SK
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
Jõõger, Kulvo 1976 Harju maakond
Kagge, Rasmus 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kannimäe, Viljar 1987 Võru maakond ProShopTeam
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kasela, Taavi 1982 Harju maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Kelder, Tanel 1975 Saare maakond Tallinki Spordiklubi
Kelner, Antti 1983 Tartu maakond Wihuri Team
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond
Kruus, Martin 1971 Harju maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurm, Peeter 1983 Pärnu maakond
Kurusk, Liisi 1989 Põlva maakond
Kurusk, Rauno 1990 Tartu maakond Palmako AS
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Külaots, Kaidi 1992 Lääne-Viru maakond
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
Lehtmets, Andrus 1974 Tartu maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepp, Margus 1970 Pärnu maakond Wihuri Team
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linna, Mart 1990 Rapla maakond Maanteeamet
Loimet, Martin 1990 Tartu maakond Marketwise OÜ
Luiga, Einar 1973 Lääne maakond
Luukas, Meelis 1979 Harju maakond Eesti Sportlane
Lääts, Siim 1988 Harju maakond Tele2 Eesti AS
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Mainsoo, Rene 1979 Viljandi maakond ProShopTeam
Mannine, Sulo 1975 Harju maakond Team TT
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mavchun, Georgii 1988 Russia
Merelaht, Miko 1982 Harju maakond
Meringo, Joel 1977 Harju maakond RedBike
Metsaots, Jaanus 1968 Harju maakond Wihuri Team
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Minski, Jan 1973 Harju maakond Kulgur Team
Myllys, Tomi 1973 Finland
Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
N/A 1990 N/A
Nagel, Taavi 1990 Harju maakond
Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Oja, Reimo 1991 Harju maakond
Palla, Alar 1980 Tartu maakond
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond Trismile
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Piir, Tanel 1984 Põlva maakond
Pocyte, Rasa 1995 Lithuania Danske Bank
Post, Rene 1992 Harju maakond Wihuri Team
Povaljuhhin, Aleksandr 1973 Harju maakond Rae Rattaklubi
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS
Pärn, Madis 1988 Harju maakond
Pärna, Ott 1976 Harju maakond
Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Raudsepp, Priit 1983 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
Reinhold, Kristjan 1989 Tartu maakond Wihuri Team
Ronimois, Ruttar 1964 Viljandi maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Rätsep, Raul 1992 Harju maakond
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Sarkisjan, Zaven-Tsolak 1987 Harju maakond
Sauväli, Indrek 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond Üliõpilaste Selts Raimla
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seppa, Raul 1971 Harju maakond
Sepping, Paul 1951 Viljandi maakond
Shiryaev, Denis 1978 Russia
Sibul, Jaan 1977 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Soeson, Marten 1999 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Sults, Heido 1989 Tartu maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
Tammaru, Mihkel 1983 Tartu maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tein, Karin 1985 Tartu maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tipka, Veljo 1969 Norway
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Trummal, Jevgeni 1975 Harju maakond
Tuul, Matti 1982 Harju maakond
Tähepõld, Janar 1987 Harju maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond 21CC Triatloniklubi
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
Vaikmaa, Siim 1979 Harju maakond Maanteeamet
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Valdmaa, Erik 1984 Põlva maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond
Vatsk, Reigo 1984 Harju maakond
Veberson, Rando 1994 Harju maakond
Veberson, Rauno 1992 Harju maakond
Veel, Villu 1971 Saare maakond
Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Vlassov, Martin 1982 Tartu maakond
Voll, Roger 1990 Pärnu maakond Transpordiamet
Vool, Alvar 1987 Harju maakond
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond
Väärsi, Jaak 1963 Lääne-Viru maakond
Võidula, Aire 1984 Harju maakond
Võime, Ahti 1984 Harju maakond Wihuri Team
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Ööman, Marko 1975 Harju maakond RedBike
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Arjus, Henri 2006 Harju maakond SK CFC
Astover, Liis 1986 Harju maakond
Aus, Sten 1992 Tartu maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Broberg, Janno 1981 Harju maakond Wihuri Team
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Juva, Timo 1969 Finland
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
Kelviste, Marju 1980 Tartu maakond
Keppart, Tiit 1985 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kiis, Kert 1991 Jõgeva maakond
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond TÜASK
Kirt, Mario 1981 Valga maakond
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kuik, Rene 1980 Tartu maakond
Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond
Kuningas, Tanel 1983 Tartu maakond
Kurg, Arko 1989 Harju maakond
Kutepov, Marek 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lehtmets, Kaur Robert 2006 Tartu maakond
Lehtmets, Laura-Liisa 2005 Tartu maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
Leiten, Raavo 1984 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond
Lepik, Maris 1975 Tartu maakond LHV
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond A. Le Coq
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Madis, Kätlin 1981 Valga maakond Päästeamet
Maidla, Priit 1982 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Latvia
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Musta, Marten 1991 Tartu maakond Wihuri Team
Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Nestor, Maili 1990 Tartu maakond
Ojamets, Mihkel 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Ojasaar, Tarmo 1978 Tartu maakond
Peensalu, Marek 1989 Harju maakond Wihuri Team
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Pool, Andres 1966 Tartu maakond
Pool, Artur 1995 Tartu maakond
Pragi, Marek 1985 Lääne maakond Mehed Marsilt
Praks, Neeme 1978 Tartu maakond
Prits, Jaanus 1966 Lääne-Viru maakond
Puhang, Mari 1976 Harju maakond
Puniste, Kaider 1976 Tartu maakond
Pärn, Riho 1982 Tartu maakond
Põder, Indrek 1983 Tartu maakond
Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
Raudsepp, Raido 1996 Tartu maakond Wihuri Team
Raudsepp, Rannu 1980 Tartu maakond
Rõžov, Vladimir 1968 Põlva maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
Salundi, Silver 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Eesti AS
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Seškens, Leons 1956 Latvia
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soop, Simo 1985 Harju maakond Wihuri Team
Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond
Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond Saint-Gobain Eesti AS
Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Tammik, Laura 2005 Pärnu maakond
Tammik, Remi 2005 Pärnu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond
Träss, Avo 1960 Harju maakond Õhuvägi
Tuisk, Kristjan 1981 Harju maakond Õhuvägi
Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Tõnstein, William 2004 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Umbleja, Mati 1959 Viljandi maakond
Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond
Uustal, Johann Aksel 2005 Harju maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond Ülenurme valla SK
Vals, Romas 1969 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond
Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kannisto, Mati 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kiiver, Kalmer 2009 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Lorenz, Jesper 2009 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Uueni, Kairi 1979 Lääne-Viru maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
N/A 1973 N/A Upload result
Nägelik, Indrek 1991 Ida-Viru maakond Juvente MTÜ Upload result
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Järve, Jaana 1976 Lääne-Viru maakond Upload result
Laanmets, Herki 1981 Tartu maakond Upload result
Seleznovs, Jurijs 1958 Latvia Upload result
Süvaorg, Kirsti 1982 Lääne-Viru maakond Upload result
Zveryok, Natalis 1968 Russia I Love Supersport Upload result
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Eskla, Algo 1987 Harju maakond Upload result
Hussar, Mati 1956 Järva maakond Upload result
Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond Upload result
Lehiste, Inga 1984 Põlva maakond Upload result
Lehtse, Liis 1989 Tartu maakond Upload result
Mürk, Sirje 1967 Hiiu maakond Upload result
Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Upload result
Seleznova, Nikoleta 2005 Latvia Yle Upload result
Tagamets, Merily 1980 Tartu maakond Upload result
Viiberg, Jaana 1982 Tartu maakond Upload result