Participants

Rattamaraton

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aal, Jaanus 1981 Tartu maakond Enics Eesti AS
Aalmann, Martin 1986 Harju maakond
Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Aavel, Kärt 1984 Põlva maakond
Aavel, Rivo 1983 Põlva maakond 2. Jalaväebrigaad
Adamson, Anni 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Adli, Marek 1974 Lääne-Viru maakond Stora Enso Eesti AS
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Agar, Ivar 1990 Harju maakond Supluse Viis
Ailt, Priit 1983 Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
Alaväli, Ülari 1981 Tartu maakond
Alev, Gen 1996 Valga maakond
Alliksoo, Alan 1991 Võru maakond
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Annion, Silver 1983 Harju maakond Hawaii Express
Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond
Ansu, Taavi 1985 Pärnu maakond
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Baltyre
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arjakas, Roger 1988 Pärnu maakond
Arme, Janek 1987 Tartu maakond
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Astor, Sander 1982 Harju maakond
Augys, Marius 1989 Lithuania
Aupaju, Tarmo 1974 Lääne-Viru maakond
Ausmees, Joosep 1985 Harju maakond
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Baltyre
Bache, Richard 1981 United Kingdom
Balodis, Aivars 1963 Latvia
Baumann, Priit 1980 Finland
Bazhin, Vladimir 1962 Russia
Beljakov, Rain 1983 Harju maakond
Berkmann, Priit 1984 Hiiu maakond
Bernotas, Valdas 1985 Lithuania Danske Bank
Bieliunas, Martynas 1973 Lithuania
Bitter, Väino 1967 Tartu maakond
Brazauskas, Andrius 1979 Lithuania S-Sportas
Bystrov, Dmitrii 1971 Russia BikeSkiTeam Gornyak
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
Dreimann, Annes 1975 Pärnu maakond
Eensoo, Ardi 1973 Harju maakond
Einmaa, Tiit 1977 Lääne-Viru maakond
Elmanovits, Erik 1976 Harju maakond
Ernits, Ardu 1960 Jõgeva maakond
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Fediunin, Yury 1968 Russia Uventa Sport Velomarket CSKA
Fedorov, Evgeny 1965 Russia LIDER Kingisepp
Feniev, Philipp 1974 Russia AlkoStop
Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Flavyanov, Igor 1970 Russia Narva SK Firn
Freimann, Ilmar 1984 Tartu maakond
Gelkov, Andrus 1973 Harju maakond
Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Golovin, Alexander 1989 Russia
Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Rae Rattaklubi
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Greim, Jaanika 1979 Harju maakond
Greim, Madis 1987 Harju maakond
Gylys, Ignas 1978 Lithuania Montis Magia
Haav, Viljar 1975 Harju maakond Viimsi Sport
Haava, Erti 1981 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hajanen, Andres 1983 Viljandi maakond Baltic Agro Team
Hallast, Jürgen 1983 Tartu maakond
Hallikas, Kaarel 1989 Harju maakond
Hallikas, Kärt 1987 Harju maakond
Hallikivi, Ülar 1975 Harju maakond Rae Rattaklubi
Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Heinla, Jaak 1971 Pärnu maakond
Heinmaa, Henri 1975 Harju maakond
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hidden 1971 Harju maakond
Hidden 1987 Tartu maakond
Hints, Eric 1975 Harju maakond
Hintser, Jaanus 1972 Harju maakond Fixus
Hoolma, Martin 1989 Harju maakond
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ignatjev, Rain 1971 Hiiu maakond Eesti Sportlane
Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
Indriuskaite, Laura 1990 Lithuania
Issak, Indrek 1990 Tartu maakond
Ivanov, Aleksandr 1964 Ida-Viru maakond
Ivanov, Yuriy 1970 Russia Velo+ Bottari Baltic
Jaas, Kaarel 1989 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
Jallai, Rauno 1994 Võru maakond Lõunalõvi KJK
Jamnes, Margus 1975 Harju maakond
Jansons, Martins 1977 Latvia
Jents, Reikko 1972 Viljandi maakond Fixus
Johanson, Raimo 1994 Lääne-Viru maakond
Joorits, Jüri 1979 Tartu maakond HANSAB
Joost, Kristjan 1994 Tartu maakond
Jurlov, Sergei 1967 Ida-Viru maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Juutinen, Sami 1972 Finland
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond Elisa
Jõemaa, Margus 1984 Harju maakond SportID
Jõesoo, Urmas 1975 Harju maakond
Jõgi, Ragnar 1989 Hiiu maakond
Jõgi, Raimo 1983 Harju maakond
Jõgi, Siim 1983 Viljandi maakond
Jürgenson, Erkki 1978 Tartu maakond
Jürgenson, Sander 1991 Põlva maakond
Jürjan, Aivar 1984 Harju maakond
Kaar, Meelis 1980 Harju maakond
Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kaaver, Andre 1983 Pärnu maakond
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kadyrmaev, Marat 1960 Russia
Kakko, Karl-Oliver 1974 Tartu maakond
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaldma, Andres 1965 Harju maakond
Kaldma, Kairit 1994 Harju maakond
Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond
Kaljund, Siim 1985 Tartu maakond
Kalle, Mart 1987 Harju maakond
Kallion, Rasmus 1986 Harju maakond
Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kalliste, Veiko 1982 Harju maakond Mikitamäe Aironmään Klubi
Kangrumägi, Ene 1983 Rapla maakond
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Kannenberg, Karli 1982 Harju maakond
Kannimäe, Viljar 1987 Võru maakond ProShopTeam
Karo, Erko 1971 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Karpuska, Tomas 1974 Lithuania CIRKO MESKUTES
Karro, Mario 1986 Tartu maakond Baltic Agro Team
Karu, Üllar 1975 Harju maakond
Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond Baltyre
Kasemaa, Janno 1979 Ida-Viru maakond SEB Pank AS
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond Eesti Sportlane
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kelner, Antti 1983 Tartu maakond Baltic Agro Team
Kesa, Egert 1990 Harju maakond
Kiisk, Taivo 1970 Tartu maakond
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kikkas, Henri 1990 Harju maakond CES Estonia
Kimmel, Robert 1971 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kirsipuu, Tiit 1975 Harju maakond Team AMPS
Kiskonen, Eero 1971 Harju maakond
Kivi, Margus 1984 Saare maakond
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Kivimäe, Raul 1981 Harju maakond Kulgur Team
Kivipõld, Veiko 1977 Harju maakond
Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Kiviselg, Allan 1978 Hiiu maakond Sparta Spordiselts
Kiviselg, Kerol 1983 Pärnu maakond
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
Koik, Meelis 1974 Harju maakond Porter Racing
Kommusaar, Mait 1984 Tartu maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Koneev, Andrey 1970 Russia
Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
Konsap, Ats 1985 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Koorep, Jaanus 1974 Harju maakond
Koort, Rando 1987 Tartu maakond
Koppa, Kaido 1974 Harju maakond RedBike
Koppel, Mart Enn 1970 Harju maakond
Kosk, Meelis 1985 Harju maakond
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kotkin, Pavel 1976 Harju maakond
Kotov, Raul 1966 Harju maakond velo.clubbers.ee
Kozlov, Raul 1962 Harju maakond
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Kraus, Steven 1988 Harju maakond
Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond RR Suusaklubi
Krupin, Nikolay 1957 Ida-Viru maakond
Kruus, Martin 1971 Harju maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kulagin, Alleksei 1969 Russia
Kullamaa, Mari 1984 Harju maakond
Kunnus, Liina 1987 Harju maakond
Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Kurg, Kert 1979 Tartu maakond
Kurusk, Rauno 1990 Tartu maakond
Kuus, Janar 1975 Tartu maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Kuusnõmm, Liis 1988 Harju maakond RedBike
Käärmann-Liive, Kaimo 1975 Harju maakond SK Saue Tammed
Kõrgesaar, Hans Leonhard 2000 Tartu maakond
Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Suusahullud
Künnap, Janis 1980 Finland
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laanemets, Janar 1980 Harju maakond
Ladva, Allan 1983 Valga maakond Maanteeamet
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Lall, Imre 1978 Tartu maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laur, Anar 1979 Lääne maakond
Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Laur, Mikk 1986 Võru maakond
Lavrikov, Viktor 1961 Russia
Lavrikova, Svetlana 1962 Russia Narva SK Firn
Lebedinskii, Dmitrii 1977 Russia Pskov Ski Team
Lee, Priit 1975 Tartu maakond
Leidt, Meelis 1969 Tartu maakond Peloton
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond SAK Tartu
Lember, Alo 1966 Tartu maakond Tallinna Lennujaama SK
Lementa, Mario 1982 Tartu maakond
Lemmik, Kalev 1979 Valga maakond
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leppik, Janec 1970 Harju maakond Trismile
Leppik, Lauri 1987 Harju maakond
Liiders, Jaan 1955 Rapla maakond
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillepärg, Taavi 1978 Saare maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnas, Riho 1971 Pärnu maakond
Linnus, Sander 1991 Võru maakond Areal Team
Logachev, Aleksandr 1976 Russia
Lond, Janek 1977 Viljandi maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Loorens, Renek 1981 Lääne maakond
Looskari, Anti 1977 Harju maakond RedBike
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lubickis, Sergejs 1966 Latvia Elkor
Luidre, Liivo 1975 Harju maakond
Luiga, Einar 1973 Lääne maakond
Luik, Margo 1979 Ida-Viru maakond
Lukasevicius, Viktoras 1984 Lithuania CIRKO MESKUTES
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Luts, Taavi 1968 Tartu maakond Henkel Balti
Luukas, Meelis 1979 Harju maakond Eesti Sportlane
Lätt, Rein 1975 Harju maakond
Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
Lõhmus, Mikk 1976 Lääne maakond
Lõune, Liis 1990 Lääne-Viru maakond
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Maasing, Sander 1988 Harju maakond Baltic Agro Team
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Makkonen, Timo 1960 Finland
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Mandel, Mart 1993 Harju maakond
Maramygin, Nikolay 1972 Russia Uventa Sport Velomarket CSKA
Marja, Talis 1991 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Martinonis, Andrius 1986 Lithuania
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Matuzevicius, Vytautas 1989 Lithuania
Mavchun, Georgii 1988 Russia
Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
Mees, Janar 1974 Viljandi maakond
Merilo, Margus 1985 Harju maakond
Metsaots, Jaanus 1968 Harju maakond Baltic Agro Team
Metsis, Andro 1973 Rapla maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mikenberg, Erkki 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Mikko, Riho 1980 Harju maakond Sutherland
Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Maanteeamet
Milistver, Meelis 1975 Pärnu maakond
Mitt, Einar 1957 Põlva maakond
Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
Murumets, Dan 1979 Harju maakond
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
Must, Tauri 1988 Järva maakond Türi Rattaklubi
Must, Tene 1997 Järva maakond Järva-Jaani RSK
Musting, Ole 1981 Põlva maakond Eesti Tõukerattaliit
Mäggi, Martin 1972 Harju maakond Sportlove
Männa, Urmas 1974 Harju maakond
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond
Mölder, Rein 1983 Tartu maakond Fixus
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Müür, Kalev 1974 Tartu maakond
Müür, Tormi 1985 Harju maakond Nordecon AS
Müürsepp, Madis 1965 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Nagel, Taavi 1990 Harju maakond
Neeme, Virgo 1972 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
New, Frederick 1951 Harju maakond SEB Pank AS
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Nigulas, Harles 1980 Tartu maakond Kulgur Team
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Nikiforov, Sergey 1974 Russia
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nokkur, Ants 1993 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Nurmela, Marek 1979 Harju maakond
Nõgols, Eiko 1972 Viljandi maakond Baltic Agro Team
Nõmme, Anre 1973 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Nõmmeots, Priit 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Obrezkov, Andrey 1982 Harju maakond Axinom
Oja, Kaido 1983 Finland
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Olesk, Tauri 1989 Harju maakond SportID
Oruste, Andrus 1972 Harju maakond
Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ott, Viljar 1969 Viljandi maakond
Paesüld, Harles 1974 Harju maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Palo, Lauri 1992 Harju maakond
Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Parmask, Peeter 1961 Tartu maakond SK VELO
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Peedo, Kadi 1982 Tartu maakond
Peelo, Eliise 1991 Järva maakond
Peenema, Reijo 1987 Harju maakond Fixus
Pentinen, Igor 1974 Russia
Pern, Mikk 1993 Harju maakond
Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
Peterson, Kaido 1976 Harju maakond
Petraitis, Ernestas 1981 United Kingdom S-Sportas
Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Piirioja, Kalle 1971 Lääne-Viru maakond
Piisang, Martin 1984 Harju maakond
Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
Pikkor, Gert 1974 Pärnu maakond
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Baltyre
Pillerpau, Tauno 1978 Harju maakond
Pinkis, Eriks 1974 Latvia
Pintson, Tarmo 1966 Harju maakond
Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Poller, Kaspar 1987 Harju maakond ABB AS
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Post, Ken 2003 Pärnu maakond
Povaljuhhin, Aleksandr 1973 Harju maakond
Prii, Paavo 1985 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
Puhke, Rauno 1990 Järva maakond Ambla SK
Puidak, Peeter 1972 Tartu maakond Arens Mööbel AS
Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
Puks, Margus 1966 Harju maakond
Pukspuu, Ago 1968 Harju maakond Õhuvägi
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Purde, Paavo 1983 Harju maakond
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
Puu, Henno 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Puuraid, Jaak 1968 Pärnu maakond
Puusaag, Peeter 1980 Harju maakond
Puusepp, Karlis 1977 Harju maakond Glamox AS
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Puust, Rain 1975 Pärnu maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Päsoke, Andres 1977 Harju maakond
Pääsik, Priit 1973 Tartu maakond
Põder, Oliver 1983 Harju maakond
Põder, Priit 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Põder, Tanel 1989 Jõgeva maakond Baltic Agro Team
Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldoja, Alar 1968 Tartu maakond
Põldoja, Tauno 1968 Harju maakond
Põldoja, Urmas 1967 Tartu maakond
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond
Raid, Kristjan 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Raid, Risto 1990 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Rammul, Imre 1984 Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS
Rand, Romet 1976 Tartu maakond
Randväli, Veena 1970 Lääne-Viru maakond
Rang, Joel 1976 Harju maakond RedBike
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Raud, Kristjan 1984 Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
Raud, Timo 1986 Harju maakond
Raudsep, Teet 1977 Harju maakond
Raudsepp, Priit 1983 Harju maakond Pühajärve Puhkekeskus
Rebane, Andrus 1968 Harju maakond
Rebane, Carlo 1991 Harju maakond
Rebane, Riho 1980 Harju maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Rei, Tarmo 1971 Harju maakond SK CFC
Reimann, Gea 1975 Harju maakond RedBike
Reinaas, Ott 1981 Rapla maakond
Reinhold, Kristjan 1989 Tartu maakond Baltic Agro Team
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Reinson, Mart 1981 Harju maakond Sportlove
Reiter, Hardi 1971 Harju maakond Adduco kolimisteenused
Reivelt, Kaido 1970 Tartu maakond
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Rikka, Aivo 1964 Põlva maakond TREV-2 Grupp AS
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rohula, Kareem 2004 Harju maakond
Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Rooba, Martti 1984 Harju maakond
Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond
Roosaare, Jaak 1982 Harju maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Roots, Anto 1971 Tartu maakond
Rootsi, Hannes 1989 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Rosenthal, Reiko 1981 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Rubenis, Uldis 1980 Latvia
Rudissaar, Rain 1982 Pärnu maakond
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Saal, Aare 1967 Tartu maakond
Saar, Kristjan 1981 Harju maakond Lival Sport
Saar, Tarmo 1977 Harju maakond Harju Elekter AS
Saaremets, Viktor 1978 Pärnu maakond Päästeamet
Saaremäe, Kennart 1984 Tartu maakond
Saarep, Peeter 1952 Valga maakond
Saarva, Silver 1981 Viljandi maakond
Salm, Martti 1987 Saare maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salumets, Andre 1984 Põlva maakond
Salundi, Silver 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Samsonov, Marti 1988 Harju maakond Graanul Invest AS
Sarapuu, Janek 1971 Tartu maakond
Sauga, Indrek 1972 Harju maakond
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Savostyanova, Tatiana 1973 Russia Uventa Sport Velomarket CSKA
Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
Semjonov, Veiko 1982 Viljandi maakond
Sepp, Eedi 1978 Harju maakond Rahandusministeerium
Sepp, Gerd Eston 1999 Saare maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seppa, Raul 1971 Harju maakond
Sepping, Paul 1951 Viljandi maakond
Serov, Aleksey 1980 Russia
Serov, Anton 1980 Russia
Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
Sild, Nevo 1980 Viljandi maakond Baltic Agro Team
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Sillamaa, Kent-Arthur 1985 Hiiu maakond Adduco kolimisteenused
Sillaots, Sandor 1988 Pärnu maakond
Silm, Gert 1989 Harju maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Skripnikov, Mikhail 1982 Russia
Sloog, Erki 1986 Harju maakond
Smirnova, Elena 1973 Russia BikeSkiTeam Gornyak
Sokk, Inga 1980 Harju maakond
Sondors, Kristaps 1989 Latvia
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soojärv, Andres 1976 Harju maakond Kulgur Team
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Strazdins, Rego 1966 Latvia
Sulg, Madis 1990 Tartu maakond
Suokas, Kristina 1973 Ida-Viru maakond
Suslov, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Talumaa, Raul 1971 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
Talumaa, Toomas 1970 Hiiu maakond
Talvik, Martin 1995 Harju maakond
Talviste, Sten 1986 Harju maakond
Tamkivi, Tarmo 1966 Harju maakond
Tamm, Bruno 1974 Harju maakond CC ROTA MOBILIS MTÜ
Tamm, Hando 1982 Pärnu maakond
Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tammeleht, Toivo 1964 Harju maakond
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Baltyre
Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Baltyre
Tammesoo, Andres 1975 Harju maakond
Tammik, Silver 1979 Harju maakond
Tammist, Marko 1984 Harju maakond
Tammisto, Priit 1957 Harju maakond SK CFC
Tartes, Tiimar 1982 Tartu maakond
Teearu, Karl 1955 Valga maakond
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Teppan, Sten 1978 Harju maakond
Teras, Marko 1972 Pärnu maakond
Terve, Raivo 1964 Harju maakond OMNIVA SK
Tigane, Jaanika 1992 Tartu maakond
Tigane, Raiko 1981 Tartu maakond
Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Tipka, Veljo 1969 Norway
Tolm, Meelis 1983 Rapla maakond
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Toome, Rasmus 1987 Harju maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Toomingas, Jaan 1977 Harju maakond
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
Treiberg, Andrus 1980 Harju maakond
Treier, Ingemar 1982 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Triipan, Lauri 1971 Tartu maakond Tehvandi SK
Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond
Tulp, Tõnis 1990 Lääne-Viru maakond
Tulper, Rainis 1993 Harju maakond
Tuul, Renee 1969 Harju maakond
Tuul, Teesi 1999 Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
Tuula-Fjodorov, Reeda 1977 Harju maakond Eesti Sportlane
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tõnts, Tanel 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Tölpt, Andreas 1975 Harju maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türk, Raido 1984 Tartu maakond
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türn, Toomas 1977 Tartu maakond
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Uffert, Mihkel 1993 Valga maakond DNF Cycling Team
Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uibopuu, Randel 1995 Valga maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond RR Suusaklubi
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vadi, Tarmo 1974 Harju maakond
Vaga, Martin 1985 Harju maakond
Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
Vahter, Tõnu 1977 Harju maakond
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Trismile
Vaikmaa, Siim 1979 Harju maakond
Vaiksaar, Annika 1984 Tartu maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vaisma, Anne 1977 Pärnu maakond
Valdmaa, Erik 1984 Põlva maakond
Valgmäe, Taavi 1988 Jõgeva maakond Viimsi Sport
Vallik, Kenneth 1984 Harju maakond
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Team NOBE
Vare, Ain 1962 Lääne maakond JK Paralepa
Varik, Marko 1984 Harju maakond REKORD CC
Varjas, Mikk 1988 Saare maakond
Vatsk, Reigo 1984 Harju maakond AS Kalev
Veel, Villu 1971 Saare maakond
Veidemann, Toomas 1962 Harju maakond IMPULS Spordiklubi
Vernik, Märt-Harald 1994 Harju maakond Saku Suusaklubi
Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Trismile
Veselov, Sergey 1963 Russia
Veske, Alari 1985 Tartu maakond
Veskiväli, Heigo 1983 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
Vestel, Rainer 1990 Jõgeva maakond Voorema Centrum/Rattabaas
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viik, Marko 1971 Finland
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Viitkin, Ain 1967 Võru maakond Rõuge Racing Team
Vill, Ago 1966 Harju maakond
Villo, Raul 1977 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
Vinkman, Kristjan 1977 Harju maakond
Vinnikov, Kermo 1986 Harju maakond
Visockas, Arunas 1971 Lithuania
Voitka, Jürjo 1975 Jõgeva maakond Graanul Invest AS
Volk, Andrus 1968 Rapla maakond KEIL M.A.
Volov, Nikolay 1980 Russia
Volt, Ivo 1968 Harju maakond
Vozovikov, Aleksandr 1972 Russia
Värton, Rain 1981 Tartu maakond
Väärsi, Jaak 1963 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Võso, Toomas 1971 Tartu maakond Baltic Agro Team
Zacek, Kristo 1990 Valga maakond
Zadonski, Jevgeni 1951 Harju maakond
Zarauskas, Dainius 1972 Lithuania
Zickus, Arunas 1965 Lithuania
Zirk, Arne 1952 Harju maakond
Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
Ööbik, Antti 1975 Harju maakond Rae Rattaklubi
Ülem, Risto 1992 Saare maakond
Šohireva, Kitija 1999 Pärnu maakond JK VIKO
Žibaitis, Remigijus 1976 Lithuania
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond Flexoil OÜ
Abras, Hanno 1992 Tartu maakond
Adler, Ago 1977 Pärnu maakond
Agurin, Maksim 1978 Russia
Agurina, Arina 1979 Russia
Alliksaar, Janeli 2002 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Almre, Alo 1964 Viljandi maakond
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Anufriev, Oleg 1969 Russia
Aupaju, Pille 1975 Lääne-Viru maakond
Aus, Sten 1992 Tartu maakond
Beloussov, Sergei 1966 Tartu maakond
Bieliunas, Adomas 2005 Lithuania
Birk, Annika 1991 Tartu maakond Maanteeamet
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Boughton, Simon 1957 Harju maakond
Bushmanov, Yury 1958 Russia
Chaban, Vitalii 1993 Russia
Eensaar, Teele 1975 Tartu maakond OK Ilves
Eeriksoo, Indrek 1967 Harju maakond
Efremov, Aleksandr 1992 Russia
Einer, Rein 1956 Harju maakond
Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Haube, Veljo 1961 Harju maakond
Hein, Janika 1974 Tartu maakond
Heinmets, Siim 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Helekivi, Tiina 1966 Tartu maakond
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hidden 1972 Harju maakond
Hlebnikov, Aleksandr 1971 Harju maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Jahilo, Peep 1962 Harju maakond
Jakovlevs, Vitalijs 1982 Latvia
Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Johanson, Benno 1963 Harju maakond
Joost, Kristjan 1993 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Juhkam, Tõnis 1982 Harju maakond
Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
Järv, Mihkel 1981 Tartu maakond
Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Jürgenson, Hendrik 2006 Tartu maakond
Jürgenson, Jaak 1969 Tartu maakond
Jürgenson, Rainer 1974 Tartu maakond
Jürgenson, Rego 2004 Tartu maakond
Jürimäe, Kaidi 1988 Tartu maakond
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kail, Eva Kristel 1994 Harju maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kanarik, Mare-Liis 1987 Tartu maakond
Kanarik, Mihkel 1986 Tartu maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
Karus, Tiit 1948 Harju maakond
Kask, Ivar 1973 Rapla maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kert, Kullar 1984 Tartu maakond
Keskülla, Sirje 1967 Lääne-Viru maakond Baltic Agro Team
Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
Kiipus, Catry 1981 Harju maakond LHV
Kiiver, Kaarel 2003 Tartu maakond
Kimmer, Kelly-Claudia 1995 Harju maakond
Kingo, Andrus 1989 Tartu maakond Fixus
Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kivimets, Kristel 1978 Harju maakond
Kodres, Liina 1992 Viljandi maakond
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
Kool, Kristian 1980 Tartu maakond
Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond
Koshmanov, Juri 2005 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Kotkas, Peep 1953 Viljandi maakond
Kozlovskiy, Igor 1970 Russia
Krabi, Aivar 1963 Järva maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Krauklis, Vairis 1953 Latvia 5A-Valka / LV
Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
Kruusvee, Kadri 1983 Harju maakond Sportlove
Kukk, Jürgen 1989 Tartu maakond SportID
Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
Kuningas, Tanel 1983 Tartu maakond
Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
Kutepov, Marek 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
Kutovaja, Ljubov 1984 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Kuura, Karmo 1980 Pärnu maakond
Kärner, Olar 1980 Pärnu maakond Almic Cycling Team
Küla, Heiki 1986 Tartu maakond
Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
Kütt, Silver 1967 Tartu maakond
Laanes, Marko 1977 Jõgeva maakond
Ladva, Sixtina 1995 Põlva maakond
Ladva, Tanel 1979 Põlva maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Laisaar-Mättas, Reelika 1984 Harju maakond
Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laos, Priit 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Laul, Getter 1985 Tartu maakond
Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
Lehtmets, Janek 1977 Harju maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond Korp! Ugala
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Korp! Ugala
Leming, Indis 1953 Harju maakond
Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Liblik, Aimo 1981 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Liivago, Kristin 1995 Pärnu maakond
Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
Linnaks, Henri 1953 Lääne-Viru maakond
Lint, Merle 1961 Tartu maakond
Logachev, Iliy 2008 Russia
Lokutsievski, Ats 1978 Tartu maakond
Lonks, Tanel 1978 Harju maakond
Lootus, Kristi 1974 Harju maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lust, Tõnu 1959 Tartu maakond
Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond KVÜÕA
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
Maasik, Egert 1989 Tartu maakond A. Le Coq
Maasing, Marko 1974 Tartu maakond Ikodor AS
Madisson, Marko 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Treeningpartner
Mangusson, Toivo 1945 Harju maakond
Martišauskas, Deividas 1986 Lithuania
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Metsaäär, Raul 1976 Rapla maakond
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond
Murumets, Rait 1987 Tartu maakond Fixus
Muuga, Priit 1970 Harju maakond
Myllys, Reijo 1942 Finland
Mäemuru, Kristiina 2001 Tartu maakond TÜASK
Mõttus, Ardo 1983 Tartu maakond
Mõttus, Kätlin 1994 Harju maakond
Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond Rilak
Neitsov, Martin 1992 Tartu maakond ABB AS
Nool, Jürgen 1986 Tartu maakond Baltic Agro Team
Noop, Anne 1969 Tartu maakond
Novikov, Stanislav 1973 Russia
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Näpp, Epp 1978 Harju maakond KEIL M.A.
Nõmm, Kalev 1964 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Nõmm, Rasmus 2007 Harju maakond Nõmme Rattaklubi
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Karel 2004 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Maris 2002 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
Ossip, Oliver 1996 Võru maakond
Ossipova, Diana 1995 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Ots, Riho 1965 Viljandi maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Padrik, Tanel 1969 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Pajuste, Kristo 1976 Harju maakond
Pallo, Monica 1987 Tartu maakond
Paltser, Heiki 1985 Harju maakond
Peetrisoo, Argo 1992 Pärnu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Peterson, Marek 1986 Tartu maakond
Petrov, Dmitri 1976 Valga maakond
Piller, Toomas 1970 Tartu maakond Kükametsa Pritsuklubi
Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Porokhov, Maksim 1982 Russia
Poska, Erko 1980 Tartu maakond AS G4S Eesti
Prits, Jaanus 1966 Lääne-Viru maakond
Prääm, Alar 1971 Harju maakond Scania Eesti AS
Prääm, Ardi 2004 Harju maakond
Prääm, Auris 2001 Harju maakond
Purga, Avo 1982 Tartu maakond
Purret, Marko 1990 Tartu maakond
Põierpaas, Sven 1969 Harju maakond Politsei- ja Piirivalveamet
Põlgast, Urmas 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Raiend, Hardi 1963 Hiiu maakond Viimsi Sport
Raiesmaa, Eldur 1967 Pärnu maakond Auto Stock Team
Raiesmaa, Remo 2003 Pärnu maakond
Raig, Risto 1990 Põlva maakond
Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
Randmaa, Rando 1978 Harju maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Raudsaar, Indrek 1979 Harju maakond
Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond TMB Element SK
Rebane, Marina 1977 Harju maakond
Reiser, Tarmo 1984 Lääne maakond
Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
Roos, Indrek 1982 Tartu maakond
Rosenberg, Andres 1972 Valga maakond
Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Saar, Siim 1990 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
Saarniit, Ivo 1981 Tartu maakond
Saart, Lembit 1958 Lääne-Viru maakond
Saart, Taavi 1984 Lääne-Viru maakond
Sadam, Liina 1979 Harju maakond
Sahtel, Eve 1964 Harju maakond
Sahtel, Tõnu 1963 Harju maakond
Salk, Rene 1971 Harju maakond
Salutamm, Udo 1963 Tartu maakond
Saun, Mihkel 1987 Tartu maakond
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Schvalbe, Danel 1990 Tartu maakond
Seli, Anti 1973 Tartu maakond
Sevastjanov, Anatoli 1949 Tartu maakond TMB Element SK
Shutov, Dmitri 1982 Ida-Viru maakond
Sidorenko, Eduard 1962 Ida-Viru maakond Äkke
Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
Sildvee, Argo 1983 Harju maakond
Sindikov, Sergei 1958 Järva maakond
Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Smirnov, Ivan 2005 Russia BikeSkiTeam Gornyak
Smirnov, Viktor 1961 Russia BikeSkiTeam Gornyak
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Somelar, Remo 2007 Tartu maakond TÜASK
Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
Soop, Simo 1985 Harju maakond Baltic Agro Team
Soopalu, Hendrik 2007 Harju maakond
Soopalu, Inge 1977 Harju maakond
Soopalu, Marko 1977 Harju maakond
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Sumberg, Elar 1982 Harju maakond
Susi, Endel 1965 Jõgeva maakond
Sõõro, Lauri 1978 Tartu maakond
Taivere, Anette 2002 Tartu maakond
Takk, Jaak 1955 Rapla maakond
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tamm, Tauri 1989 Võru maakond
Tamm, Teele 1992 Tartu maakond
Tammeleht, Küllike 1964 Harju maakond
Tammik, Jelena 1971 Järva maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tammik, Kalev 1955 Pärnu maakond
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Teder, Vello 1964 Harju maakond
Teearu, Neeme 1970 Pärnu maakond SK Jõulu
Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element SK
Telling, Alo 1984 Tartu maakond Enics Eesti AS
Tents, Jaana 1982 Tartu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Teras, Andero 1990 Tartu maakond
Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
Tiisler, Helen 1997 Valga maakond
Tiisler, Kait 1960 Tartu maakond
Tiitso, Kalle 1973 Tartu maakond
Tikerpe, Gunnar 1970 Harju maakond
Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
Toim, Allan 1955 Harju maakond SportID
Tolmanis, Didzis 1981 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Tomba, Andrei 1986 Harju maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond Suusahullud
Tomingas, Tõnis 1984 Harju maakond
Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
Toots, Vahur 1969 Harju maakond SVK Dünamo
Tootsi, Jaano 1965 Tartu maakond
Treier, Reimo 1984 Järva maakond Baltic Agro Team
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tuisk, Kristjan 1981 Harju maakond Õhuvägi
Tumarkin, Yakov 1955 Russia
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
Türk, Kristina 1980 Tartu maakond
Tšudajev, Vladimir 1976 Ida-Viru maakond Äkke
Udam, Merilin 1992 Tartu maakond
Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
Uueni, Liivo 1977 Lääne-Viru maakond
Uus, Kaspar 1991 Tartu maakond
Uus, Kaur 1997 Ida-Viru maakond
Uus, Priit 1970 Ida-Viru maakond
Uuskar, Marko 1977 Tartu maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vaga, Andres 1975 Tartu maakond
Vaga, Reet 1976 Tartu maakond
Vaher, Teet 1978 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
Valk, Mart 1968 Tartu maakond
Vallimäe, Kristjan 1992 Tartu maakond
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Veskimeister, Jaak 1976 Harju maakond Tallinki Spordiklubi
Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
Vitkovsky, Victor 1965 Russia
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Embach
Välbe, Raivo 1972 Tartu maakond
Väli, Margus 1969 Hiiu maakond
Väärsi, Helle 1964 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Võsu, Toivo 1950 Harju maakond
Weber, Mart 1991 Tartu maakond
Zadonski, Ivan 2009 Harju maakond
Zubrickis, Tadas 1982 Lithuania
Õmblus, Andrus 1974 Pärnu maakond
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Šemjakin, Valeri 1949 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Adov, Liina 1988 Tartu maakond
Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Haava, Harti 2012 Harju maakond
Habakukk, Kristjan 1982 Ida-Viru maakond
Hanschmidt, Kelli 1984 Tartu maakond Tartu Ülikool
Hinto, Johannes 2011 Tartu maakond
Hinto, Kaido 1970 Tartu maakond
Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
Justus, Anneli 1978 Tartu maakond
Kase, Anna 1989 Tartu maakond
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
Koitsaar, Kaspar 1987 Põlva maakond
Kruusimägi, Marge 1957 Lääne-Viru maakond
Kurm, Kevin 1993 Tartu maakond
Köörna, Liis 1983 Harju maakond SK ProRunner
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Lepik, Indrek 1959 Viljandi maakond
Liivaru, Margus 1972 Tartu maakond
Luhakooder, Kaie 1966 Viljandi maakond
Luhakooder, Tõnis 2009 Viljandi maakond
Luts, Robin 1996 Tartu maakond
Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Maisväli, Maila 1963 Tartu maakond
Matteus, Kevin 2008 Lääne maakond
Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
Männiste, Reelika 1990 Järva maakond
Mõttus, Eero 2010 Tartu maakond
Mõttus, Eveli 1977 Tartu maakond
Mõttus, Hugo 2008 Tartu maakond
Mõttus, Härmo 1975 Tartu maakond
Oese, Sander 2005 Harju maakond
Paluoja, Annika 1974 Tartu maakond
Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
Pihelgas, Janne 1983 Harju maakond
Pikkor, Reigo 2010 Pärnu maakond
Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
Saarmann, Liisi 1994 Tartu maakond
Sahku, Silver 1968 Tartu maakond
Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
Sõna, Siiri 1971 Tartu maakond
Taavits, Eve 1978 Pärnu maakond
Tiik, Merike 1976 Harju maakond
Tolmane, Beate 2007 Latvia kmsbp.lv/Jurmala
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Vestla, Helen 1989 Tartu maakond
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond

Bicycle partner

Bottecchia

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Eesti Pagar Embach Mariine Auto Elva vald

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Otepää

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Kultuuriministeerium