Participants

Tartu MTB Marathon Relay

 

1 Valga päästekomando Teder, Rinaldo Pärn, Meelis Vaarend, Alar
2 Mulgi päästjad Umbleja, Mati Ronimois, Ruttar Soovik, Jüri
3 Tasa ja Targu 3 Käos, Valdo Sulg, Argo Käos, Ando
4 Abdominaalkirurgid Uksov, Denis Uksov, Andrei Tein, Andres
5 Energiateenus Valged Tukia, Andres Küla, Janar Korpen, Mihkel
6 Energiateenus Mustad Uutar, Aivar Uutar, Mihkel Minin, Martin
7 Vabajooks Saarmas, Reigo Arme, Janek Schvalbe, Danel
8 Cycling Tartu/Lõunakeskus Pung, Peeter Vendelin, Karl Arnold Nisu, Oskar
9 Cycling Tartu noored Prangel, Kristo Sankmann, Joosep Jõeäär, Marten
10 Liblik Liblik, Margo Liblik, Rainar Liblik, Heimar
11 MARIINE AUTO Kaeramaa, Gaido Salumäe, Kaarel Uba, Tõnis
12 Ruuveni Spordiklubi Arik, Aivar Kasumets, Kait Salumäe, Katrin
13 Aasta Auto AS/Škoda Koosa, Marko Tämm, Eduard Pavlov, Raul
14 Uurikad ja LM Uurimäe, Roomet Uurimäe, Are Lehesmets, Alar
15 Ikodor Tiido, Tiit Paulov, Aare Maasing, Marko
16 TMB Element Spordiklubi Härmson, Toomas Viira, Mihhail Laos, Priit
17 Naiste Loogika - Klubi Tartu Maraton Pro Cycling Team Vaalma, Teele Paal, Epp Hallik, Kristina
18 KTM Express Kelk, Indrek Suurpere, Arvi Kivimäe, Oliver
19 Tundmatud Lendavad Objektid Punga, Rainer Vunk, Mihkel Pehk, Hannes
20 Advokaadibüroo Lillo ja Partnerid Hiob, Laur Kuus, Janar Lillo, Indrek
21 Tartu Abilinnapead Laidre, Reno Tamm, Raimond Lepajõe, Madis
22 Rein Taaramäe Rattaklubi Noored Metslind, Ottomar Anier, Martin Pau, Oskar
23 Fifty + Ivanov, Aleksandr Roop, Andrey Gladoseva, Galina
24 Ehitustrust AS Paulus, Anar Mölder, Joosep Laur, Andres
25 Areal Team Soo, Allar Pallo, Rait Linnus, Sander
26 Rattabaas Veri, Aivar Semm, Kaspar Veri, Kairit
27 Muah! Millised naised! Nuude, Sigrid Randoja, Merike Kivila, Rita
28 Valio I Kikkas, Riho Mikson, Margus Solovjov, Maido
29 Valio II Joonas, Mihkel Pensa, Heiki Joonas, Kalev
30 VIISK, PÕIS JA ÕLEKÕRS Valvas, Vahur Laas, Martin Randma, Kristjan
31 Team NOBE Arro, Mihkel Mere, Karl-Cardo Vanatoa, Madis
32 Z Racing Team ja Rainer Tagel, Rainer Jüriso, Janis Klaos, Indrek
33 Otepää Rattaklubi Koik, Kristjan Adams, Markus Heinsar, Hardi
34 OK TOSS Liivamägi, Lauri Juhan Ansko, Ilmar Allik, Mari
35 Team Amps 50+ Maasikmets, Alges Neemela, Tarmo Karu, Virgo
36 Team Amps Kirsipuu, Tiit Tamkõrv, Helmet Avalo, Imre
37 2. jalaväebrigaad Niilo, Tõnu Liivak, Janno Torn, Tarvi
38 KoMo / TÜSK Ottender, Sten-Erik Tarvis, Peeter Austa, Caspar
39 Hauka veloklubi Team Antsla 1 Kannimäe, Viljar Kannimäe, Taavi Pruuli, Karl
40 Hauka veloklubi Team Antsla 2 Kannimäe, Mihkel Kannimäe, Janar Niilus, Romet
41 Hauka veloklubi Team Antsla 3 Morel, Ülar Oja, Meelis Pruuli, Jaanus
42 Õunad Õun, Joosep-Mattias Õun, Deivil Õun, Piret
43 Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 Kuresoo, Rain Resev, Janek Lagenõmm, Aivar
44 Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 Laaniste, Mart Kallakmaa, Teet Soodla, Oole
45 Adduco kolimismeistrid 1 Metsalu, Merilin Kütt, Andre Sikk, Reijo
46 Adduco kolimismeistrid 2 Eermaa, Kaur Rimmel, Marten Nõu, Priit
47 Adduco kolimismeistrid 3 Prommik, Lauri Šavka, Robert Tormet, Urmas
48 CX Eesti Kuljus, Viljar Peil, Lauri Silm, Maario
49 VeloSpets Vaidem, Josten Rosenthal, Reiko Kalja, Mihkel
50 Tallinna Lennujaam SK 1 Saar, Raido Poopuu, Peeter Savisikk, Kristjan
51 Tallinna Lennujaama SK 2 Pütsep, Erki Arumägi, Anti Piire, Aare
52 KRC Ehitus Muhhin, Indrek Kongi, Aimar Kroodo, Siim
53 Embach Veider, Anno Voovere, Peeter Salusaar, Andres

Bicycle partner

Bottecchia

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed Otepää Elva

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium