Participants

Rattamaraton

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arumägi, Anti 1990 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Baranovski, Sergei 1982 Belarus
Baumann, Priit 1980 Finland
Bazhin, Vladimir 1962 Russia
Bogatyreva, Nataliia 1981 Russia
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Derkunskiy, Artem 1983 Russia
Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Jaadla, Heigo 1979 Harju maakond Saarefood
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järvet, Heiti 1979 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond Päästeamet
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
Kont, Sergo 1971 Harju maakond
Kruus, Martin 1971 Harju maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kumm, Rain 1972 Harju maakond
Lehesmets, Alar 1981 Viljandi maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lelumees, Toomas 1965 Tartu maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Miljan, Egert 1992 Harju maakond AS G4S Eesti
Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
Münt, Ainar 1982 Järva maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond KL Tartu malev
Neidra, Rainer 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nigul, Hendrik 1983 Tartu maakond
Norkin, Pavel 1985 Russia
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nõmmik, Argo 1984 Harju maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pilv, Ivar 1967 Järva maakond
Poopuu, Peeter 1985 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Prangli, Andrus 1974 Harju maakond Suusaakadeemia
Pukk, Andre 1977 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Puri, Tarvo 1973 Harju maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Rassadkin, Kalle 1971 Harju maakond Spordiklubi IKS
Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savisikk, Kristjan 1985 Hiiu maakond Tallinna Lennujaama SK
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Sepri, Raido 1985 Harju maakond
Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Soll, Sven 1984 Võru maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Teppo, Andres 1976 Harju maakond AT Sport OÜ
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Rae Rattaklubi
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Volov, Nikolay 1980 Russia
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Annuk, Agu 1967 Valga maakond OMNIVA SK
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
Grünberg, Eliina 1971 Harju maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Ilves, Roland 1993 Jõgeva maakond
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kask, Ivar 1973 Rapla maakond
Kopp, Meelis 1950 Tartu maakond OMNIVA SK
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Kutepov, Marek 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Lehtmets, Marta 2009 Tartu maakond
Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Lõokene, Anneli 1966 Harju maakond
Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Parksepp, Marek 1980 Põlva maakond SK Serviti
Peterson, Ester 1972 Valga maakond Valga Motoklubi
Prits, Jaanus 1966 Lääne-Viru maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Rosenthal, Arli 1978 Tartu maakond Astro Baltics
Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Vaigu, Aivar 1957 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond

Bicycle partner

Bottecchia

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre Valio

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium