Participants

89km / 40km

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Antoshkina, Elena 1964 Russia
Arumägi, Mario 1979 Lääne-Viru maakond
Baumann, Priit 1980 Finland
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
Hanikat, Kaido 1967 Harju maakond Conviso
Harakka, Janne 1970 Finland
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Kiiver, Kaupo 1972 Tartu maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
Krasnikov, Pavel 1982 Russia
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Murumäe, Üllar 1972 Harju maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Nigul, Alar 1965 Harju maakond SK CFC
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ozolins, Ainars 1960 Latvia 5A-Valka / LV
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Petrov, Sergei 1964 Russia
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Rooba, Martti 1984 Harju maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Tamuri, Erko 1969 Harju maakond
Terhomaa, Jari 1970 Finland
Tipka, Veljo 1969 Norway
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
Vahemets, Vahur 1969 Pärnu maakond
Vain, Ermet 1979 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Vinogradov, Vladimir 1966 Harju maakond InFocus
Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Grünberg, Eliina 1971 Harju maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
Järv, Mihkel 1981 Tartu maakond
Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Lomova, Tatiana 1982 Russia
Murumäe, Aimi 1972 Harju maakond
Murumäe, Marek 2001 Harju maakond
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond
Viia, Ants 1967 Tartu maakond
Vinogradov, Georgi 2000 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool
Vinogradova, Aleksandra 2000 Harju maakond Kalevi Jalgrattakool

Bicycle partner

Bottecchia

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Supporters

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium