Participants

Friday Night Run

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Bidzanova, Ksenija 1990 Tartu maakond
Ehrlich, Maris 1985 Tartu maakond BALTDEFCOL
Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond
Hidden 1987 Tartu maakond
Hsieh, Hsing-Yin 1967 Taiwan, Province of China
Hulkko, Aire 1974 Valga maakond
Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
Kaldamäe, Auliki 1986 Tartu maakond
Kalle, Rein 1975 Põlva maakond Keskkonnaamet
Kangro, Hendrik 1979 Tartu maakond
Karri, Katrin 1990 Tartu maakond
Kisand, Marika 1971 Tartu maakond
Kivila, Roland 2008 Tartu maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Kruusmaa, Eero 1992 Pärnu maakond Klubi Püha Loomaaed
Kukin, Kelly 1994 Valga maakond SportID
Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
Kõdar, Kristiina 1982 Tartu maakond
Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
Kõre, Lea 1961 Harju maakond
Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
Laansoo, Regina 1995 Tartu maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Lainurm, Martti 1986 Tartu maakond
Leppik, Kelly 1998 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
Matkur, Oliver 1985 Harju maakond
Mei, Kätlin 1981 Finland
Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
Meus, Kaidi 1988 Tartu maakond
Mikk, Helena 1992 Tartu maakond
Moks, Raine 1985 Tartu maakond
Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
Märs, Merle 1973 Tartu maakond
Mõtsar, Ain 1997 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
Mölder, Hanna-Liisa 2000 Jõgeva maakond
Nagelmaa, Kairi 1987 Põlva maakond
Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
Ojasoo, Ederi 1981 Tartu maakond
Opmann, Kristina 1985 Tartu maakond
Pabusk, Marko 1990 Tartu maakond
Pihlo, Kristjan 1992 Tartu maakond
Piirsalu, Marje 1982 Tartu maakond
Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond Areal Team
Pähn, Eleri 1988 Tartu maakond
Põld, Toomas 1980 Tartu maakond
Raudkett, Ragne 1991 Põlva maakond
Reinsalu, Raina 1993 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Roopa, Jaana 1985 Tartu maakond
Ruben, Liis 1989 Tartu maakond
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond Flexoil OÜ
Siimer, Kristiine 1988 Tartu maakond
Silm, Elis 1991 Tartu maakond
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sädemets, Rainer 1987 Tartu maakond
Säkk, Henri 2007 Harju maakond
Säkk, Kristi 1982 Harju maakond
Säkk, Kristiana 2006 Harju maakond
Tarum, Tuuliky 1993 Tartu maakond
Tarv, Urve 1972 Ida-Viru maakond
Tokman, Piret 1973 Tartu maakond
Truija, Taavi 1985 Tartu maakond
Ugodnikov, Meris 1990 Tartu maakond
Uibu, Helen 1999 Pärnu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
Utar, Sandra 1991 Tartu maakond
Vahtra, Kärt 1980 Tartu maakond
Vaikjärv, Marge 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
Valgepea, Mari 1996 Tartu maakond
Veldemann, Andra 1996 Tartu maakond
Veski, Johanna-Marleen 1999 Jõgeva maakond
Vestla, Helen 1989 Tartu maakond
Vidrik, Kristina 1989 Tartu maakond
Viibur-Vilt, Maris 1985 Tartu maakond
Vähi, Liina 1994 Tartu maakond
Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Ülpri, Virgi 2000 Põlva maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Akenpärg, Grete 1992 Viljandi maakond
Babjak, Petro 1966 Tartu maakond
Haavistu, Iivika 1984 Tartu maakond
Hallop, Kristel 1981 Tartu maakond
Keel, Sirli 1999 Põlva maakond
Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Lebedeva, Jelizaveta 1996 Tartu maakond
Lood, Piret 1984 Tartu maakond
Marjapuu, Mirtel 2007 Tartu maakond
Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
Nagelmaa, Katri 1983 Tartu maakond
Nairis, Moonika 1979 Tartu maakond
Piirimäe, Liisa-Reet 1992 Tartu maakond
Poltan, Mette-Marit 2001 Tartu maakond
Pruuli, Marko 1978 Tartu maakond
Saarik, Annett 1991 Lääne maakond
Somov, Dina 1986 Tartu maakond
Veepere-Ots, Grete 1985 Tartu maakond
Šlajus, Maris 1994 Tartu maakond

Running partner

Mizuno

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Enervit Eesti Pagar Embach Mariine Auto

Supporters

Lõunakeskus G4S Maks & Moorits EY Bambona Eesti Teed

Supporters

Ehitusmeister Respo Balbiino Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre

Media Partners

Ajakiri Sport Scanpix Ma Olen Rattur

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium