Participants

City Marathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
474 Aalde, Egert 1999 Põlva maakond SK Serviti
159 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
109 Aasmaa, Kätlin 1982 Tartu maakond
376 Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond
262 Albri, Tarvo 1985 Harju maakond Sisekaitseakadeemia
499 Aldoja, Ahti 1976 Pärnu maakond
482 Alep, Priit 1983 Tartu maakond
1 Alla, Raivo 1982 Harju maakond Finestmedia AS
534 Alliksaar, Jan Erik 2000 Harju maakond
337 Altin, Enn 1971 Tartu maakond
221 Altoja, Jaanus 1971 Ida-Viru maakond
206 Altroff, Harri 1972 Tartu maakond
540 Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
47 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
290 Anisimov, Denis 1991 Canada
491 Annama, Jaanus 1972 Tartu maakond
463 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Graanul Invest AS
579 Annuk, Ave 1989 Tartu maakond
21 Ansko, Ilmar 1973 Tartu maakond
466 Antons, Maili 1970 Järva maakond Naiskodukaitse Järva ringkond
382 Antsov, Peeter 1990 Harju maakond
231 Arnek, Adeele 1992 Tartu maakond Sportland
354 Arro, Mart 1970 Harju maakond
152 Asi, Astrid 1978 Harju maakond
639 Asiimwe, Sharon 1984 United Kingdom
314 Astafyev, Denis 1972 Russia Playtech Estonia OÜ
203 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
52 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
695 Baljuk, Aleksandr 1986 Harju maakond
319 Baranov, Aleksandr 1982 Russia
527 Bauman, Erik 1980 Harju maakond
12 Bauvald, Andres 1975 Harju maakond Tridens AS
395 Beljantsev, Aleksandr 1981 Tartu maakond
281 Belõi, Kirill 1977 Harju maakond
121 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
286 Borzenkov, Konstantin 1981 Harju maakond
541 Brutus, Erich 1990 Tartu maakond
306 Bulane, Zane 1988 Latvia
305 Bulans, Girts 1984 Latvia
108 Bušin, Peep 1985 Tartu maakond
627 Clapperton, Bradley 1999 United Kingdom
301 Cordani, Andrea 1976 Italy
654 Corder, Alex 1989 United Kingdom
642 Coulter, Aaron 1992 United Kingdom
648 Cowen, Sam 1991 United Kingdom
628 Davidnieks, Artis 1978 Latvia
592 Davies, Harvey 1980 United Kingdom
310 Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
673 Dixon, Daley 1990 United Kingdom
669 Dogbe, Diana 1980 United Kingdom
706 Dsilna, Indro 1978 Harju maakond
343 Edala, Maria 2002 Harju maakond
135 Eensalu, Kristian 1999 Tartu maakond
384 Eglit, Oliver 1986 Harju maakond Lival Sport
304 Eglitis, Roberts 1986 Latvia
554 Einaste, Tanel 1982 Harju maakond Sportland
26 Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
334 Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
386 Endriks, Hendrik 1979 Järva maakond Paide Jooksusõbrad
28 Enn, Lauri 1980 Tartu maakond Sparta Spordiselts
617 Enno, Kristjan 1973 Harju maakond Täppsportlased
66 Enok, Marek 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
575 Erm, Egert 1991 Tartu maakond Sangar AS
388 Erm, Eveliine 1972 Võru maakond
572 Ermel, Indrek 1977 Tartu maakond SK ProRunner
194 Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK ProRunner
567 Errapart, Roman 1979 Harju maakond
48 Ervin, Urmas 1963 Lääne-Viru maakond
24 Etverk, Erkki 1971 Lääne-Viru maakond
636 Evans, Luke 1994 United Kingdom
690 Evisalu, Mait 1969 Harju maakond OMNIVA SK
243 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
603 Friend, Jordan 1996 United Kingdom
322 Gabrel, Katrin 1978 Tartu maakond
61 Gaistruk, Stanislav 1987 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
293 Ganin, Aleksandr 1970 Finland
650 Gardner, Carly 1993 United Kingdom
641 Gibson, Rikki 1990 United Kingdom
330 Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
569 Greenbaum, Janno 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
324 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
389 Greenbaum, Toomas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
137 Gross, Toomas 1971 Tartu maakond
390 Guitar, Pavel 1982 Harju maakond Selver
30 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
375 Habakuk, Marek 1985 Tartu maakond
226 Hafizov, Jevgeni 1951 Harju maakond
154 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
501 Halapuu, Siim 1989 Tartu maakond
215 Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
258 Haldre, Juhan 1979 Harju maakond
360 Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
264 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
513 Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
383 Hanni, Sirli 1985 Võru maakond
112 Hannus, Oliver 1984 Tartu maakond 42koma
63 Hannus, Sander 1987 Tartu maakond 42koma
350 Hannus, Üllar 1978 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
291 Harakka, Janne 1970 Finland
662 Harper, Martin 1981 United Kingdom
661 Harvey, Matthew 1986 United Kingdom
655 Hawkins, Stuart 1983 United Kingdom
674 Hellier, Chris 1978 United Kingdom
217 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
247 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
582 Hidden 1988 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
96 Hiienõmm, Viljar 1969 Harju maakond Täppsportlased
270 Hinn, Ahto 1982 Ida-Viru maakond
604 Holdsworth, Ken 1995 United Kingdom
515 Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
10 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
189 Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
141 Hõimoja, Hardi 1975 Tartu maakond Eesti Maaülikool
392 Ibis, Margus 1967 Viljandi maakond
116 Ilp, Taavi 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
78 Ilumäe, Indrek 1986 Harju maakond Treeningpartner
209 Ilves, Indrek 1972 Harju maakond Sportland
488 Ilves, Merike 1976 Tartu maakond
27 Isak, Ants 1980 Tartu maakond
4 Ivanov, Ivar 1984 Võru maakond Lõunalõvi KJK
393 Ivanov, Katriin 1988 Harju maakond SK Jooksupartner
98 Ivanov, Veigo 1982 Harju maakond
547 Jaagant, Priit 1972 Valga maakond Mapri Ehitus OÜ
611 Jaama, Sander 1987 Harju maakond
244 Jaanson, Alar 1984 Tartu maakond
682 Jagor, Hans 1964 Pärnu maakond
99 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond Garmin Eesti
610 Jakobson, Margo 1982 Tartu maakond
75 Jakobson, Õnne-Liina 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
394 Jakovlev, Andres 1987 Harju maakond
104 Janke, Maido 1983 Viljandi maakond IITEE OÜ
659 Jeffery, Mark 1989 United Kingdom
656 Jelly, Thomas 1989 United Kingdom
366 Joa, Viljar 1988 Tartu maakond
103 Joa, Villu 1973 Valga maakond
637 Jones, Graham 1980 United Kingdom
379 Juknaite, Ivi 1976 Järva maakond Paide Jooksusõbrad
34 Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
160 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
32 Juursalu, Andres 1982 Tartu maakond Suusahullud
201 Järv, Martti 1985 Harju maakond
132 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
143 Järvpõld, Andres 1970 Võru maakond
396 Jõe, Illo 1987 Harju maakond ABB AS
496 Jõemets, Aivo 1970 Lääne-viru maakond Tridens AS
362 Jõeveer, Kaupo 1974 Tartu maakond
521 Jõgi, Eerik 1974 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
168 Jürgenstein, Indrek 1967 Pärnu maakond
326 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
67 Kaasik, Ragnar 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
341 Kadaja, Meelis 1979 Tartu maakond
678 Kadarpik, Mait 1989 Harju maakond Swedbank AS
398 Kadastik, Veronika 1983 Põlva maakond
136 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
148 Kaiv, Rauno 1991 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
65 Kajari, Priit 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
117 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
484 Kaljula, Ivo 1973 Viljandi maakond
369 Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
57 Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond
199 Kallast, Siim 1973 Harju maakond
257 Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland
147 Kals, Jaak 1977 Tartu maakond
342 Kama, Joonatan 1997 Tartu maakond TÜASK
399 Kambek, Siim 1988 Viljandi maakond
73 Kand, Peeter 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
253 Kanemägi, Valdo 1985 Saare maakond Trismile
445 Kangur, Raul 1970 Harju maakond AS Kalev
167 Kapp, Tarvo 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
705 Kareiva, Rimas 1981 Lithuania
56 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
400 Karu, Urmo 1991 Lääne-Viru maakond
595 Karumaa, Hene 1969 Harju maakond
200 Karussaar, Kaido 1967 Harju maakond
33 Karvonen, Juha 1962 Finland
202 Kase, Rene 1973 Tartu maakond
283 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
303 Kaulins, Dainis 1953 Latvia
179 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
140 Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
149 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
698 Kelk, Mart 1984 Tartu maakond
588 Kender, Kaarel 1984 Tartu maakond
387 Kerner, Madis 1989 Harju maakond Nordecon AS
325 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
704 Kiik, Marek 1974 Tartu maakond Päästeamet
163 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
494 Kilk, Aron-Sven 2001 Jõgeva maakond
190 Kindlam, Jaanika 1976 Harju maakond Telia SK
126 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
502 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
165 Kitvel, Eve 1973 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
69 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
686 Klesmann, Villu 1971 Harju maakond
479 Klooster, Karin 1985 Tartu maakond
328 Koit, Silver 1971 Põlva maakond Treeningpartner
401 Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond
464 Kokk, Meelis 1961 Pärnu maakond
519 Kokla, Hanna Maria 1996 Harju maakond
518 Kokla, Madis 1961 Harju maakond SK Jooksupartner
374 Kokorko, Dmitry 1960 Harju maakond
613 Kollist, Riho 1978 Tartu maakond
282 Kollom, Sander 1971 Tartu maakond Suusahullud
581 Kolobanova, Liudmila 1944 Russia
146 Konnula, Margus 1974 Võru maakond
402 Koor, Urmas 1971 Tartu maakond
300 Koponen, Pirjo 1976 Finland
123 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
380 Kossinkova, Kristina 1988 Tartu maakond
630 Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
371 Kozlov, Oleg 1993 Harju maakond MTÜ Spordiselts
591 Kraaner, Kairo 1984 Harju maakond Bondora AS
237 Kram, Eva 1990 Tartu maakond Selver
173 Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
370 Kreutzvald, Ivo 1980 Harju maakond SK ProRunner
629 Krimm, Raido 1982 Harju maakond Treeningpartner
268 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
338 Krooni, Ragnar 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
321 Krull, Anne 1970 Tartu maakond
529 Kruup, Aivar 1985 Ida-Viru maakond
621 Kukk, Carmen 1996 Tartu maakond Tartu Ülikool
403 Kukk, Illar 1962 Harju maakond
259 Kukk, Jaanika 1990 Pärnu maakond Selver
261 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
144 Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
618 Kukks, Janis 1979 Latvia
461 Kumar, Rahul 1978 India
39 Kuningas, Andres 1974 Harju maakond
246 Kurg, Kristo 1981 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
583 Kurg, Valdis 1970 Põlva maakond
177 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
192 Kuuder, Kunnar 1978 Saare maakond
340 Kuus, Tarvo 1988 Põlva maakond
79 Kuusk, Klarika 1970 Pärnu maakond Treeningpartner
478 Kuuskme, Priit 1970 Harju maakond
404 Kuuskmäe, Gert 1991 Harju maakond ABB AS
405 Kuuskmäe, Kaur 1991 Harju maakond ABB AS
397 Käärd, Janek 1977 Harju maakond Elujooks
571 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
563 Kõiv, Risto 1976 Harju maakond
504 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond
473 Kõuhkna, Aigar 1982 Viljandi maakond
225 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
406 Laager, Rain 1984 Lääne-Viru maakond
230 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
542 Laaspere, Jaanus 1984 Lääne maakond
528 Labe, Andre 1983 Harju maakond
566 Lahe, Marek 1980 Harju maakond
211 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond
51 Lankov, Aivar 1983 Tartu maakond
409 Lapimaa, Kaarel 1991 Harju maakond
493 Lattik, Kalev 1968 Võru maakond
252 Laurik, Aivi 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
599 Lauring, Karre 1964 Harju maakond SK ProRunner
410 Leesmäe, Jüri 1946 Pärnu maakond OK West
359 Leet, Hillar 1964 Tartu maakond
525 Leheveer, Rait 1989 Tartu maakond
411 Lehtla, Reigo 1970 Harju maakond
55 Leisalu, Tanel 1979 Ida-viru maakond Tridens AS
74 Lellep, Kalle 1975 Tartu maakond SK ProRunner
20 Lember, Jüri 1968 Tartu maakond Tridens AS
634 Leong Pon, Damien 1979 United Kingdom
68 Lepik, Sander 1987 Tartu maakond 42koma
129 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
213 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond
36 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
118 Leskov, Siiri 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
480 Liipa, Lauri 1972 Harju maakond
677 Liiv, Erkki 1982 Harju maakond AS Kalev
691 Liiva, Mattis 1985 Harju maakond
3 Lillelaid, Tõnu 1980 Harju maakond Sparta Spordiselts
219 Lillemägi, Erki 1973 Rapla maakond Järvakandi Wellod
549 Lilleoja, Kristo 1987 Lääne-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
183 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
684 Limmer, Ailar 1960 Harju maakond
372 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
486 Lindpere, Mart 1972 Tartu maakond
92 Linkov, Steven 1980 Hiiu maakond Õhuvägi
9 Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
229 Lippa, Indrek 1973 Harju maakond
170 Lissovski, Aleksandr 1979 Tartu maakond
631 Lister, Jack 1988 United Kingdom
676 Liversage, Kiran 1984 Australia
570 Loginov, Andrei 1968 Harju maakond
227 Lond, Ulvi 1967 Tartu maakond
122 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
263 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
552 Lopsik, Priit 1979 Harju maakond Swedbank AS
355 Luhaorg, Rando 1993 Harju maakond
127 Luht, Raivo 1960 Finland
329 Luht, Risto 1985 Ida-Viru maakond
64 Luhtoja, Margus 1979 Harju maakond
248 Luik, Teddy 1989 Harju maakond
460 Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
106 Lumpre, Revo 1989 Tartu maakond
299 Luonuansuu, Timo 1985 Finland
232 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond
407 Lääts, Märt 1961 Pärnu maakond
538 Lõhmus, Lauri 1982 Harju maakond
212 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
235 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
327 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
638 Mackay, Ross 1998 United Kingdom
476 Madaminov, Emil 1969 Tartu maakond Kükametsa Pritsuklubi
180 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Rahandusministeerium
295 Maksimainen, Tomi 1983 Finland
649 Maloney, Phil 1983 United Kingdom
265 Mandre, Oliver 1989 Tartu maakond
587 Marcinkevicz, Jüri 1966 Harju maakond Sparta Spordiselts
385 Maremäe, Raiko 1981 Tartu maakond Trismile
18 Marttinen, Pasi 1968 Finland
506 Massalov, Alina 1986 Harju maakond
483 Mats, Katriin 1990 Harju maakond
37 Matsalu, Maigo 1963 Valga maakond
49 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
302 Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
646 Mcallister, Joesph 1991 United Kingdom
605 Mcqueen, Ben 1987 United Kingdom
600 Meitus, Raivo 1966 Jõgeva maakond SK ProRunner
614 Meltsas, Allan 1972 Harju maakond SK ProRunner
413 Mets, Randel 1986 Hiiu maakond
507 Metsküla, Tanel 1989 Tartu maakond
532 Mihailov, Kaspar 1986 Tartu maakond SK Jooksupartner
84 Mikk, Silver 1991 Germany
255 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
608 Mikumets, Ardo 1993 Harju maakond
83 Mill, Harvis 1988 Viljandi maakond
651 Millard, Jack 1997 United Kingdom
58 Miller, Argo 1986 Harju maakond
311 Milyakin, German 1970 Russia
312 Milyakina, Oxana 1970 Russia
622 Mir, Denis 1981 France
138 Moor, Maris 1973 Võru maakond
42 Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
675 Muromägi, Avo 1984 Tartu maakond Luik Triplets Running Club
550 Murre, Martin 1980 Harju maakond Treeningpartner
553 Muru, Merike 1966 Harju maakond Sparta Spordiselts
82 Mustonen, Marek 1973 Pärnu maakond
524 Muuk, Marden 1986 Harju maakond
260 Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
477 Mäe, Jaanus 1987 Pärnu maakond
412 Mäe, Martin 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
489 Mäesalu, Hans 1988 Tartu maakond
574 Mäesalu, Marlen 1987 Tartu maakond SK ProRunner
239 Mäger, Tanel 1988 Tartu maakond Korp! Revelia
467 Mägi, Aivo 1967 Tartu maakond
23 Mälter, Margit 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
245 Mäng, Martin 1985 Harju maakond
171 Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond
6 Männi, Allan 1984 Harju maakond
352 Männik, Jaanus 1979 Harju maakond
373 Männik, Martin 1980 Harju maakond
555 Mõttus, Mait 1977 Pärnu maakond
414 Mölder, Kristiina 1994 Tartu maakond
54 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
214 Müür, Janar 1978 Järva maakond
133 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
415 Müür, Maret 1984 Järva maakond MTÜ Spordiselts
272 Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
503 Narits, Arko 1999 Tartu maakond
269 Nauka, Ragnar 1987 Harju maakond
653 Neal, Tom 1987 United Kingdom
53 Needo, Emrich 1980 Võru maakond
602 Nicholls, Daniel 1997 United Kingdom
196 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
560 Niinemets, Ülo 1970 Tartu maakond Eesti Maaülikool
296 Nironen, Kerttu 1982 Finland
187 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
623 Nosenko, Valeriy 1965 Russia
416 Novitski, Janar 1980 Harju maakond ABB AS
59 Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
417 Nuga, Silver 1987 Tartu maakond
367 Närep, Piret 1989 Ida-Viru maakond
381 Nõmmiste, Sulev 1970 Tartu maakond Suusahullud
418 Oja, Aivar 1971 Ida-Viru maakond
234 Oja, Eero 1974 Tartu maakond
164 Oja, Hannes 1973 Harju maakond Eesti Panga SK
687 Oja, Reimo 1991 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
277 Ojaperv, Ene 1970 Tartu maakond Tartu Vangla
241 Ojasaar, Ainar 1976 Jõgeva maakond
236 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
580 Oks, Hannes 1981 Harju maakond
487 Oll, Indrek 1975 Harju maakond
665 Oppong, Emmanuel 1986 United Kingdom
80 Oranen, Peeter 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
19 Orgulas, Kaido 1966 Harju maakond Hauka Üts Kilt
193 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
119 Ott, Mart 1984 Tartu maakond Trismile
358 Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
660 Overton, Rhys 1993 United Kingdom
7 Paap, Hasso 1982 Tartu maakond eratreening.ee
624 Paap, Ursel 1988 Lääne-Viru maakond SK ProRunner
142 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
254 Pai, Sirle 1977 Harju maakond Treeningpartner
421 Paju, Gerli 1994 Pärnu maakond Selver
469 Palk, Merle 1987 Tartu maakond
46 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
536 Palu, Silver 1978 Harju maakond Peetri Rattaklubi
590 Pang, Annika 1968 Võru maakond
210 Parro, Kristi 1986 Tartu maakond
292 Parts, Gunnar 1969 Finland
568 Parts, Margo 1981 Tartu maakond
593 Parts, Margus 1985 Tartu maakond Herbalife
557 Parv, Andrus 1962 Tartu maakond
297 Parviainen, Jari 1969 Finland
313 Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
668 Patterson, Matthew 1996 United Kingdom
533 Paulus, Hugo 1957 Lääne maakond
266 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
191 Pedai, Martin 1974 Harju maakond SK ProRunner
35 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
223 Pellenen, Evelin 1977 Tartu maakond
284 Persitski, Helle 1966 Lääne-Viru maakond SK ProRunner
40 Petratskov, Jan 1989 Tartu maakond
422 Petristsev, Vitali 1976 Harju maakond ABB AS
423 Pihl, Ats 1990 Harju maakond
195 Pihlak, Jekaterina 1970 Järva maakond
577 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
44 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
535 Piik, Gerli 1978 Harju maakond
197 Piiper, Laura 1991 Rapla maakond
77 Pilli, Moonika 1982 Lääne-Viru maakond SK Jooksupartner
271 Pilm, Heiki 1981 Valga maakond
308 Pilskalns, Kristaps 1984 Latvia
124 Pilt, Siiri 1970 Tartu maakond TÜASK
644 Piper, Holly 1991 United Kingdom
517 Pirk, Robert 1991 Tartu maakond
425 Pirn, Anne 1973 Tartu maakond Selver
652 Platt, Dean 1995 United Kingdom
238 Plovits, Kaido 1977 Harju maakond Elisa
426 Prants, Heiki 1964 Võru maakond Võru Suusaklubi
427 Prantsen, Mikk 1989 Harju maakond ABB AS
428 Prantsus, Viljo 1971 Viljandi maakond
531 Preimann, Lauri 1963 Rapla maakond
492 Prits, Eimar 1980 Harju maakond
25 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
50 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
347 Punab, Margus 1966 Tartu maakond
685 Purgas, Marko 1986 Võru maakond
670 Purja, Ramu 1993 United Kingdom
182 Purret, Marko 1990 Tartu maakond
331 Purret, Martin 1999 Tartu maakond
323 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
548 Pärn, Martin 1971 Harju maakond
276 Pärn, Rein 1940 Harju maakond
485 Pärnamets, Taivo 1996 Jõgeva maakond
110 Pärnassalu, Toomas 1968 Harju maakond Täppsportlased
131 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
120 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
156 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
683 Põllu, Alari 1982 Harju maakond
307 Raipalis, Uldis 1986 Latvia
256 Raivo, Jaak 1973 Harju maakond
353 Rand, Merike 1980 Tartu maakond
495 Randver, Katrin 1976 Võru maakond
429 Randver, Krister 1987 Harju maakond
497 Raspel, Lilian 1977 Harju maakond Areal Team
2 Ratasepp, Rait 1983 Tartu maakond Trismile
616 Ratassepp, Ardi 1977 Harju maakond
509 Raud, Kristo 1987 Tartu maakond
333 Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
430 Raud, Üllar 1980 Võru maakond Swedbank AS
551 Raudkepp, Liisa 1989 Tartu maakond Telia SK
125 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
510 Rauk, Artur 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
158 Rego, Mario 1985 Lääne-Viru maakond
251 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
707 Reinas, Anne-Mari 1967 Finland
188 Reineberg, Tarmo 1974 Harju maakond Team Honey Power
431 Reinumägi, Risto 1990 Tartu maakond
72 Reitkam, Indrek 1983 Tartu maakond
514 Riives, Aare 1999 Tartu maakond
663 Roake, Liam 1995 United Kingdom
115 Robberts, Simon 1986 Tartu maakond
672 Robinson, Elizabeth 1995 United Kingdom
640 Robinson, Thomas 1990 United Kingdom
38 Rohelpuu, Enno 1969 Viljandi maakond
537 Rolko, Miroslav 1984 Viljandi maakond
205 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
186 Roolaid, Lidia 1986 Tartu maakond
62 Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
97 Roopärg, Marika 1967 Harju maakond Täppsportlased
432 Roos, Ingmar 1983 Harju maakond
433 Roosileht, Jaanus 1967 Järva maakond
8 Rosenbrier, Jonathan 1979 United Kingdom
700 Rosenstein, Andres 1998 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
434 Ross, Marek 1991 Harju maakond
71 Rouhijainen, Madis 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
86 Rull, Hendrik 1996 Tartu maakond
222 Rull, Kristiina 1972 Tartu maakond
490 Russak, Preet 1979 Tartu maakond
435 Rõžov, Vladimir 1968 Tartu maakond
436 Rõžova, Kristiina 1992 Harju maakond Telia SK
586 Ründal, Timmu 1990 Tartu maakond
94 Rüütelmaa, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
437 Saadik, Madis 1992 Harju maakond
349 Saaliste, Marek 1985 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
576 Saar, Jüri 1973 Estonia SK ProRunner
438 Saar, Laur 1966 Harju maakond
43 Saar, Maidu 1978 Tartu maakond
498 Saar, Tanel 1976 Tartu maakond
545 Saar, Valdur 1985 Harju maakond
562 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
612 Saks, Epp 1980 Harju maakond
543 Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
130 Saluorg, Jane 1992 Tartu maakond Sportlove
597 Sander, Kelly 1987 Tartu maakond
439 Sangla, Karin 1971 Tartu maakond eratreening.ee
184 Sareal, Andrus 1978 Tartu maakond
699 Saretok, Andres 1971 Tartu maakond
440 Sau, Eiko 1984 Harju maakond
441 Schmidt, Vladimir 1982 Harju maakond
442 Schvede, Siim 1994 Pärnu maakond Selver
620 Selde, Erko 1990 Harju maakond
318 Sennikov, Ivan 1982 Russia
523 Sepp, Eedi 1978 Harju maakond Rahandusministeerium
150 Sepp, Margus 1968 Rapla maakond Järvakandi Wellod
278 Sepp, Ragnar 1981 Harju maakond
633 Shervill, Thomas 1993 United Kingdom
584 Siemann, Alar 1973 Järva maakond
298 Sihvonen, Markus 1968 Finland
508 Siimer, Martin 1971 Harju maakond Lival Sport
87 Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond
100 Siimumäe, Margo 1965 Harju maakond Tridens AS
688 Silber, Matti 1949 Tartu maakond
565 Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
692 Simcik, Jiri 1987 Czech Republic
332 Siniorg, Meliko 1975 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
15 Sisask, Valmar 1985 Võru maakond
645 Skipper, Laura 1994 United Kingdom
145 Slavin, Mark 1980 Harju maakond RMIT
606 Smith, Edward 1996 United Kingdom
647 Smith, Lyndsey 1988 United Kingdom
11 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
233 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
666 Stanton, Lewis Stanton 1993 United Kingdom
107 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
357 Strauss, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
564 Suija, Sven 1990 Võru maakond
274 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
635 Suksiri, Sirirat 1987 United Kingdom
102 Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
287 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
45 Suur, Georg 1994 Tartu maakond
578 Suur, Maichl 1976 Põlva maakond SK ProRunner
443 Suuroja, Janek 1975 Tartu maakond TÜASK
288 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
316 Sviridova, Tatiana 1963 Russia
601 Säälik, Tiina 1967 Jõgeva maakond SK ProRunner
185 Sõõrumaa, Sander 1990 Harju maakond
242 Taevere, Kalle 1982 Tartu maakond
285 Tagel, Ilmar 1942 Põlva maakond Trismile
516 Talviste, Raimo 1980 Harju maakond Sparta Spordiselts
444 Tameri, Tarvi 1984 Harju maakond
520 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond Tabivere Rahvaspordiklubi
364 Tamm, Kairo 1989 Harju maakond
689 Tamm, Raivo E. 1965 Harju maakond
544 Tammemäe, Kaupo 1995 Viljandi maakond Tridens AS
155 Tartes, Tiina 1973 Harju maakond
446 Teder, Kaspar 1980 Harju maakond
216 Teetsov, Martin 1985 Rapla maakond
279 Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond SK ProRunner
95 Tennisberg, Targo 1978 Tartu maakond
91 Teppo, Indrek 1975 Harju maakond
377 Teras, Andero 1990 Tartu maakond
14 Terehhov, German 1972 Ida-Viru maakond
615 Tern, Heigo 1972 Harju maakond
365 Terro, Evelin 1981 Viljandi maakond
671 Thapa, Kri 1991 United Kingdom
607 Thapa, Prithvi 1987 Germany
368 Tigas, Kaido 1977 Finland
16 Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond AS Kalev
447 Tiiksaar, Aaro 1978 Harju maakond
500 Tikva, Indrek 1970 Harju maakond Albe Team / Bont
105 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
267 Tinkus, Helen 1988 Harju maakond
31 Tintera, Jiri 1981 Tartu maakond
448 Toode, Triin 1985 Pärnu maakond Selver
169 Toomsalu, Andi 1976 Tartu maakond Trismile
693 Toomsalu, Madis 1982 Harju maakond LHV
22 Toplaan, Anti 1968 Saare maakond
573 Torim, Tarmo 1970 Harju maakond
275 Traus, Rein 1948 Lääne-Viru maakond
361 Trik, Janek 1978 Rapla maakond
81 Truu, Timo 1995 Võru maakond Sisekaitseakadeemia
449 Tsurkina, Tatjana 1970 Harju maakond MTÜ Spordiselts
585 Tsäro, Kermo 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
594 Tuha, Jüri 1961 Tartu maakond Herbalife
378 Tukk, Kristel 1982 Harju maakond Treeningpartner
556 Tukk, Maik 1979 Tartu maakond SK ProRunner
345 Tukk, Patrick 1994 Viljandi maakond
41 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
681 Tuur, Ülo 1945 Ida-Viru maakond
522 Tuusis, Deivi 1997 Tartu maakond
694 Täschler, Benjamin 1992 Switzerland
153 Tõnise, Lauri 1977 Harju maakond
178 Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
204 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
139 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
181 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
344 Türn, Marge 1976 Tartu maakond
346 Uibu, Renee 1981 Võru maakond
111 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
113 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
512 Undusk, Saskia 1985 Harju maakond Elisa
101 Unt, Peeter 1978 Tartu maakond
450 Usin, Mart 1979 Harju maakond
679 Uusküla, Lenno 1978 Harju maakond Eesti Panga SK
76 Uustalo, Hektor 1983 Harju maakond
114 Uustare, Ain 1978 Tartu maakond
5 Vaher, Annika 1972 Saare maakond EWK
697 Vahtra, Janek 1973 Harju maakond
511 Vaikla, Maigi 1975 Võru maakond SK ProRunner
451 Vain, Mathias 1994 Tartu maakond
452 Vainumaa, Kaili 1970 Harju maakond
453 Valgur, Kristjan 1989 Tartu maakond
198 Valkiainen, Veiko 1975 Harju maakond MTÜ Spordiselts
249 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
174 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
151 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
161 Varblane, Marek 1971 Rapla maakond
420 Vargas, Tello Roosvelt 1984 France
172 Vasarik, Aarne 1978 Harju maakond RMIT
70 Vask, Veljo 1974 Pärnu maakond OK West
455 Vassar, Evely 1981 Lääne-Viru maakond
456 Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond TÜASK
472 Vavilov, Andrey 1988 Tartu maakond
157 Vavilov, Toomas 1969 Harju maakond
457 Veedla, Sven 1974 Pärnu maakond
289 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
17 Veemees, Ain 1979 Valga maakond
29 Veeret, Andreas 1985 Tartu maakond
13 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
625 Veimer, Annika 1970 Harju maakond
175 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
128 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
696 Velli, Rene 1979 Harju maakond
468 Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
93 Vennikas, Peeter 1958 Harju maakond
475 Veski, Mihkel 1994 Tartu maakond
598 Vetevood-Järvelt, Evelin 1983 Tartu maakond SK ProRunner
471 Viet, Margus 1970 Rapla maakond
207 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
240 Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
680 Viikmäe, Alvar 1973 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
162 Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
273 Viitak, Helle 1973 Jõgeva maakond SK ProRunner
465 Vija, Hendrik 2002 Tartu maakond
530 Vilder, Kadri 1978 Tartu maakond
458 Vilgo, Riivo 1987 Harju maakond
459 Vilk, Hannes 1971 Jõgeva maakond
220 Vill, Maive 1982 Valga maakond Tehvandi SK
561 Villik, Egle 1981 Tartu maakond SK ProRunner
356 Vingerfeld, Stefan 1994 Tartu maakond
505 Vinni, Raul 1977 Saare maakond
462 Virk, Henri 1980 Tartu maakond
470 Virma, Ragnar 1992 Harju maakond
559 Virolainen, Lasse 1980 Põlva maakond
339 Visnapuu, Tanel 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
134 Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
294 Von Bagh, Alexej 1968 Finland
596 Vorobev, Viktor 1990 Russia
315 Vorobeva, Aleksandra 1990 Russia
166 Vospert, Henrik 1989 Tartu maakond
454 Välinurm, Marko 1983 Harju maakond
363 Västrik, Priidik Meelo 2002 Tartu maakond
208 Väärtnõu, Urmas 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
664 Watson, Joseph 1998 United Kingdom
643 Williams, Victor 1983 United Kingdom
632 Williamson, Jack 1991 United Kingdom
658 Wilson, Stuart 1979 United Kingdom
657 Wooton, Oliver 1988 United Kingdom
626 Zajanckauskas, Rytis 1970 Lithuania
317 Zlotnitskaia, Alexandra 1982 Russia
526 Zukker, Keir 1992 Tartu maakond Trismile
250 Õmblus, Jaan 1971 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
419 Õun, Laas 1988 Harju maakond
609 Õunap, Oliver 1971 Viljandi maakond
589 Õunapuu, Uno 1954 Lääne-Viru maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
1770 Aarne, Martin 1991 Harju maakond
1353 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
1568 Aas, Toomas 1973 Tartu maakond
1006 Aasa, Janeli 1987 Võru maakond
1827 Abel, Jaanika 1989 Tartu maakond
1967 Abram, Alar 1972 Harju maakond SK Saue Tammed
1008 Adamson, Anet 1993 Tartu maakond
909 Adamson, Anni 1992 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1009 Adamson, Heret 1993 Põlva maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
1010 Adari, Mirko 1988 Tartu maakond SK ProRunner
1011 Adli, Marek 1974 Lääne-viru maakond
1872 Agan, Virgo 1993 Ida-Viru maakond
1012 Ahelik, Silver 1993 Tartu maakond AS G4S Eesti
1013 Aia, Sander 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1014 Aimla, Kristina 1975 Harju maakond
1903 Aitken, Craig 1991 United Kingdom
1015 Aksin, Kadri 1973 Harju maakond
1016 Ala, Lisann 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1017 Alaots, Maie 1965 Lääne-Viru maakond
1950 Alas-Järv, Rita 1983 Harju maakond AS Kalev
1018 Aleksejev, Dmitri 1967 Ida-Viru maakond
1019 Allikmets, Ats 1988 Harju maakond
1876 Allmere, Kelly 1995 Tartu maakond Redeem Nordics OÜ
1020 Alloja, Jannar 1987 Tartu maakond
1963 Alt, Merilyn 1991 Harju maakond
1021 Altin, Ergo 1996 Tartu maakond
937 Altmäe, Marko 1973 Tartu maakond Team STIHL
1022 Altoja, Annika 1997 Ida-Viru maakond
1771 Anaya, Manuel 1980 Harju maakond
1023 Andema, Andres 1972 Harju maakond
1921 Anderson, Jason 1978 United Kingdom
1024 Andrejeva, Olga 1985 Rapla maakond AS G4S Eesti
1025 Andresson, Airet 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
1026 Anisimenko, Vitalijus 1980 Lithuania
1027 Anissimov, Dmitri 1994 Harju maakond Tartu Ülikool
1748 Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
1028 Anton, Marko 1989 Viljandi maakond
1688 Antoshkina, Elena 1964 Russia
1004 Aristov, Dmitri 1993 Country.
941 Arro, Liis-Grete 1992 Harju maakond
1029 Arula, Astrid 1983 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
1030 Arumäe, Rain 1978 Harju maakond
1031 Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
1844 Aruste, Kristiina 1994 Pärnu maakond Tallinna Ülikool
1032 Asi, Antti 1980 Harju maakond velo.clubbers.ee
1033 Asur, Ander 1995 Põlva maakond
1034 Atonen, Kätlin 1975 Harju maakond Viljandi VAK Staier
1740 Audru, Diana 1977 Estonia Herbalife
1035 Avanesov, Andrey 1959 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
1036 Avila, Ander 1989 Harju maakond
1037 Ayal, Andreas Ragen 1993 Tartu maakond
1038 Babtšenko, Pavel 1988 Tartu maakond AS G4S Eesti
1785 Baransignio, Karl 1988 France
1932 Beasley, Amy 1991 United Kingdom
1931 Benson, Sam 1995 United Kingdom
1783 Betorz, Fred 1979 France
1677 Birgele, Santa 1992 Latvia
1678 Birgelis, Janis 1967 Latvia
1040 Blum, Pille 1986 Võru maakond
1751 Boltovsky, Maia 1972 Tartu maakond SK ProRunner
1689 Bondarenkov, Aleks 1965 Russia
1041 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
1042 Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
912 Bouteillier, Arthur 1995 Tartu maakond
1927 Brook, Lucy 1990 United Kingdom
1043 Buchwald, Katrin 1977 Harju maakond
1716 Buddell, Riin 1988 Jõgeva maakond
1044 Burdyga, Alexander 1971 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
1924 Collins, Daniel 1977 United Kingdom
1045 Combes, William 1966 United States Hawaii Express
1891 Cork, Ruth 1986 United Kingdom
1920 Critien, Jeremy 1989 United Kingdom
1893 Crook, Adam 1988 United Kingdom
1756 Cuplaka, Evija 1993 Latvia
1800 David, Roesch 1980 France
1786 De Sousa, Gilles 1992 France
1046 Dengo-Metsamaa, Kirsti 1981 Harju maakond
1047 Doronin, Jevgeni 1980 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
1910 Dowden, Macaulay 1995 United Kingdom
1048 Dukan, Diana 1973 Tartu maakond
1926 Dyche, Tim 1990 United Kingdom
1901 Eaglestone, Vinny 1982 United Kingdom
1905 Easingwood, Beth 1994 United Kingdom
1855 Edwards, David 1987 United Kingdom
1953 Eglit, Jaanus 1960 Harju maakond
1717 Ehavee, Ave 1981 Harju maakond
1049 Eiche, Ivar-Endrik 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1050 Eisan, Jaanika 1988 Harju maakond
1051 Ekholm, Cris 1990 Tartu maakond
1052 Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
1053 Elberg, Maria 1999 Harju maakond
1054 Ellervee, Toomas 1962 Tartu maakond OK Ilves
1897 Elliott, Marc 1979 United Kingdom
1814 Elmet, Heiki 1966 Harju maakond
1055 Eltermaa, Mall 1988 Tartu maakond
1754 Embrich, Iiris 1996 Harju maakond
1895 Empsall, Carl 1983 United Kingdom
932 Engel, Margo 1975 Harju maakond SK ProRunner
1056 Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
1706 Erbsen, Heidi 1992 United States
1718 Erlenheim, Karl 1986 Harju maakond
1057 Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
1760 Eskins, Kristaps 1989 Latvia Bieg Piastow Team/SKIPOL
1875 Esna, Marko 1987 Tartu maakond Redeem Nordics OÜ
1058 Ester, Märten 1982 Harju maakond
1908 Evans, David 1996 United Kingdom
1775 Falgot, Sergei 1970 Tartu maakond
1923 Furminger, Steven 1989 United Kingdom
1679 Gailis, Martins 1989 Latvia
1877 Gailums, Mairis 1995 Latvia Redeem Nordics OÜ
1968 Gamzejev, Erik 1967 Ida-Viru maakond
1922 Gibson, Curt 1969 United Kingdom
1731 Ginter, Toomas 1992 Tartu maakond Herbalife
1759 Gluhhovtsenko, Liis 1987 Harju maakond
1758 Gluhhovtsenko, Maksim 1978 Harju maakond
1060 Golõnski, Jan 1995 Ida-Viru maakond
1933 Gomez, David 1979 United Kingdom
1061 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond
1062 Gordienko, Sergei 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
1958 Gorlats, Kirill 1987 Harju maakond
1913 Grossi, Georgia 1989 United Kingdom
1063 Gundich, Kirill 1992 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1914 Gurung, Jitesh 1990 United Kingdom
1064 Gussev, Rain 1979 Harju maakond Päästeamet
1065 Haav, Ülle 1961 Tartu maakond
1797 Haaviste, Raido 1974 Tartu maakond SK ProRunner
1957 Hain, Hando 1980 Tartu maakond
1066 Hain, Toomas 1968 Valga maakond
1067 Halas, Matus 1984 Slovakia BALTDEFCOL
1068 Haljastamm, Erkki 1985 Harju maakond
1832 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
1069 Hannus, Silver 1979 Tartu maakond 42koma
1070 Hansen, Peeter 1999 Pärnu maakond
1117 Hantson, Liina 1976 Harju maakond Telia SK
1071 Harjakas, Tõnis 1976 Pärnu maakond
1887 Harrison, Connor 1996 United Kingdom
1072 Hauk, Kaarel 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1916 Hawkes, Will 1989 United Kingdom
1915 Haycocks, Dean 1979 United Kingdom
1073 Heile, Jaanus 1971 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
1074 Heinmaa, Enor 1990 Tartu maakond Same OÜ
1075 Heinsalu, Triin 1977 Harju maakond
1076 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
1077 Helekivi, Kristi 1991 Tartu maakond
1773 Heli, Madis 1980 Harju maakond
905 Hellerma, Andres 1987 Harju maakond
1078 Helm, Margus 1976 Võru maakond AS G4S Eesti
906 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
1366 Hidden 1987 Tartu maakond SK ProRunner
1596 Hidden 1992 Tartu maakond
1675 Hidden 1968 Hong Kong
1904 Higginbotham, Ian 1982 United Kingdom
1079 Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
1080 Hiisku, Aili 1992 Harju maakond
1081 Hiljurand, Janar 1990 Jõgeva maakond
1082 Himmaste, Rauno 1987 Jõgeva maakond
1083 Hinn, Pille 1991 Harju maakond Sparta Spordiselts
1111 Hollo, Janno 1970 Tartu maakond TSK Joosu
1909 Holloway, Mark 1984 United Kingdom
925 Hoogand, Katri 1989 Harju maakond
1899 Howells, Russ 1982 United Kingdom
1863 Hunt, Egon 1976 Valga maakond
1084 Hunt, Külli 1984 Viljandi maakond
1982 Hussar, Kaidar 1971 Võru maakond Areal Team
1085 Härmatis, Risto 1984 Harju maakond
1086 Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1826 Iir, Hannes 1999 Saare maakond
1087 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1088 Ilves, Merlin 1986 Valga maakond
1089 Intsar, Riina 1993 Pärnu maakond Selver
1090 Irves, Meriliin 1996 Võru maakond
1091 Irves, Monika 1975 Võru maakond
1092 Jaama, Maris 1967 Valga maakond
1680 Jakovlevs, Vitalijs 1982 Latvia
1093 Jakuštšenko, Mihhail 1981 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
1804 Jalakas, Peep 1985 Harju maakond
1094 Janke, Sigrid 1972 Viljandi maakond IITEE OÜ
1795 Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
1095 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
1096 Jašin, Aleksei 1996 Harju maakond Tartu Ülikool
1097 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond
1098 Jegorov, Ruslan 1995 Harju maakond Sportland
1687 Jelkinas, Pavelas 1976 Lithuania
1099 Jeret, Hanna 1988 Pärnu maakond
1960 Jeret, Keijo 1987 Harju maakond
1977 Jermaljonok, Julia 1976 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
1100 Joasoo, Jaanus 1985 Harju maakond
1823 Johan, Crescence 1994 France
1101 Johanson, Kristi 1968 Pärnu maakond
920 Jokinen, Juha 1969 Finland
1911 Jones, Duncan 1981 United Kingdom
1102 Joorits, Virge 1982 Järva maakond
936 Joost, Orm-Gregori 1991 Tartu maakond
1822 Jove, Baptiste 1990 France
1103 Juhkam, Andres 1972 Tartu maakond
1104 Juhkam, Robert 1997 Tartu maakond
1856 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
1109 Järg, Robin 2000 Võru maakond
1110 Järg, Urmas 1969 Harju maakond RMIT
940 Järvalt, Renna 1977 Harju maakond
1112 Järvlepp, Jaanika 1991 Tartu maakond Aasta Auto AS
1817 Järvpõld, Angela 1974 Võru maakond
1113 Järvpõld, Rein 1997 Võru maakond
1867 Jääger, Heiki 1965 Jõgeva maakond
1105 Jõemets, Kairiin 1991 Harju maakond
1106 Jõgi, Joonas 1991 Harju maakond SK CFC
1108 Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
1114 Jürimaa, Mihkel 1988 Harju maakond
1115 Jürs, Silja 1988 Harju maakond Sparta Spordiselts
1733 Kaares, Heldi 1970 Valga maakond Herbalife
931 Kaarma, Henri 1974 Harju maakond Danske Bank
1116 Kaasik, Kairit 1969 Harju maakond
1118 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
1996 Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond
1119 Kaasla, Kaspar 1994 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1120 Kaaver, Andre 1983 Pärnu maakond
1121 Kaaver, Mait 1992 Tartu maakond
938 Kadari, Ülo 1954 Põlva maakond
1122 Kadaste, Raul 1980 Võru maakond
1862 Kaegas, Margus 1970 Lääne-Viru maakond
1123 Kaidme, Elise 1987 Harju maakond
2000 Kaidme, Marita 1987 Harju maakond
1124 Kaisla, Tarmo 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
1735 Kala, Jaanus 1974 Võru maakond Herbalife
1810 Kala, Martin 1992 Tartu maakond
1125 Kalaus, Hargo 1974 Harju maakond
1126 Kalda, Kalev 1989 Võru maakond Sparta Spordiselts
1127 Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
1128 Kaldma, Liina 1979 Harju maakond Telia SK
1129 Kale, Merle 1975 Harju maakond
1965 Kaljas, Frid 1972 Harju maakond Rulluisuklubi ABEC
1130 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
1131 Kaljula, Karmen 1991 Ida-Viru maakond
1752 Kaljulaid, Kersti 1969 Harju maakond
1132 Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
1820 Kaljuste, Ergo 1991 Harju maakond
1133 Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond
1708 Kallakas, Urmo 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
1134 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
1135 Kalle, Triinu 1977 Harju maakond Sportland
1136 Kalson, Tanel 1983 Tartu maakond
1137 Kamenik, Sander 1997 Põlva maakond
1138 Kandla, Veiko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
1139 Kangro, Danel 1987 Võru maakond SK ProRunner
1140 Kannel, Triinu 1976 Viljandi maakond
1141 Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
1882 Karjamets, Karmo 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1142 Kartau, Marko 1983 Tartu maakond
1805 Kasemaa, Janno 1979 Ida-viru maakond
1143 Kaseorg, Indrek 1967 Tartu maakond KVÜÕA
1144 Kask, Andres 1968 Harju maakond
1145 Kask, Erni 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1146 Kask, Oliver 1995 Harju maakond SK Jõulu
1147 Kazakov, Aleksandr 1985 Tartu maakond
1148 Kazennov, Mikhail 1982 Harju maakond
1690 Kazimirenok, Aleksei 1986 Russia
1150 Keba, Andres 1974 Harju maakond
1151 Kees, Märt 1984 Pärnu maakond
1152 Kelner, Rille 1983 Tartu maakond
1936 Keskküla, Karol 1974 Harju maakond
1153 Kesküla, Jüri 1964 Tartu maakond
1667 Kessel, Klaus 1996 Finland
1761 Kibuspuu, Tiit 1965 Tartu maakond
1154 Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
1884 Kiipsaar, Raido 1967 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1155 Kiisk, Rauno 1982 Tartu maakond
1866 Kiisler, Krista 1983 Harju maakond
1972 Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
1156 Kikas, Grete 1990 Harju maakond
1157 Kikojan, Janno 1996 Viljandi maakond
1158 Kimask, Eduard 1972 Harju maakond SK Jooksupartner
1159 Kink, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
1992 Kipper, Kuno 1954 Harju maakond OMNIVA SK
1160 Kipper, Viigi 1988 Viljandi maakond
1161 Kirpu, Peeter 1953 Järva maakond Trismile
1835 Kirsipuu, Riho 1996 Harju maakond SK Audentes
1162 Kirsman, Urmas 1989 Harju maakond
1750 Kisand, Evelin 1987 Tartu maakond SK ProRunner
1163 Kiss, Helina 1982 Tartu maakond
1164 Kitvel, Olev 1973 Harju maakond Sakala Suusaklubi
1165 Kiudorv, Maire 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1166 Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1167 Kivi, Reimo 1979 Harju maakond
1168 Kivila, Märt 1982 Tartu maakond
1170 Kivilo, Janek 1976 Jõgeva maakond
1171 Kivilo, Kaido 1971 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1172 Kivimäe, Konstantin 1979 Harju maakond ABB AS
1938 Kivimäe, Maria 1990 Harju maakond
1173 Kiviorg, Merilin 1973 Tartu maakond Tartu Ülikool
1003 Kivistik, Kaur 1991 Tartu maakond
1798 Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
1940 Klampe, Indrek 1973 Võru maakond
1174 Klaus, Kaire 1977 Võru maakond TÜASK
1175 Klautsens, Andris 1972 Harju maakond
1691 Klimchuk, Andrei 1990 Russia
1692 Klimchuk, Olga 1968 Russia
1176 Kogger, Toomas 1974 Harju maakond
1177 Kohver, Eston 1971 Tartu maakond
1843 Koik, Kaire 1976 Harju maakond Porter Racing
1178 Koitmäe, Andres 1979 Harju maakond
1840 Kokk, Kristo 1971 Tartu maakond
1997 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
1179 Kool, Inge 1975 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1180 Koort, Lauri 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
1182 Koppel, Evari 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1183 Koppel, Mati 1960 Tartu maakond SK ProRunner
1767 Koppel, Tõnu 1969 Harju maakond
1184 Kornõšev, Mihhail 1987 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1185 Koshik, Oleg 1985 Tartu maakond Suusahullud
1186 Kossar, Veronika 1980 Ida-Viru maakond
1774 Kotila, Andrew 1978 United States
1187 Kottisse, Epp 1982 Võru maakond
1188 Kottisse, Rene 1977 Võru maakond AS G4S Eesti
1007 Košelev, Vjatšeslav 1968 Ida-Viru maakond
1191 Krebs, Kristi 1990 Harju maakond
1803 Krek, Olga Tea 1986 Harju maakond
1192 Kriisk, Edgar 1986 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1193 Kruusa, Kauri 1988 Harju maakond
1194 Kruuse, Tiia 1973 Rapla maakond
1195 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
1196 Kuhi, Indrek 1969 Valga maakond
1197 Kuhlberg, Janek 1977 Tartu maakond
1198 Kuittinen, Maria 2002 Põlva maakond
1199 Kukk, Argo 1982 Tartu maakond ProVan/Sortimo
1200 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
1941 Kula, Kertu 1990 Tartu maakond
1201 Kuldkepp, Kristi 1988 Tartu maakond SK ProRunner
1202 Kuleshov, Aleksandr 1979 Harju maakond Treeningpartner
1203 Kuleshova, Anna 1980 Harju maakond Treeningpartner
1834 Kull, Aet 1964 Harju maakond
1204 Kull, Kristiin 1993 Tartu maakond Hals Team
1737 Kumm, Helin 1983 Võru maakond
1205 Kupper, Kevin 1994 Tartu maakond
1206 Kure, Raiko 1982 Tartu maakond
1988 Kurg, Kalmer 1973 Harju maakond
1207 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
1793 Kuris, Evelin 1980 Saare maakond
1059 Kurvits, Katrin 1985 Tartu maakond Ravimiamet
939 Kuusik, Joonas Karl 1993 Tartu maakond
1209 Kuusk, Andres 1981 Harju maakond
1970 Kuusk, Kerli 1980 Tartu maakond
902 Kuusk, Oliver 1994 Võru maakond
1709 Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1208 Kuškis, Kaire 1981 Tartu maakond
1215 Kängsepp, Kaspar 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
1216 Kängsepp, Kristjan 1990 Harju maakond Nordecon AS
1210 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
1211 Kõiv, Sten 1992 Estonia
1885 Kõiva, Martin 1987 Harju maakond #7AM
1212 Kõivuste, Sander 1989 Valga maakond Sangaste spordiklubi
1213 Kõllamets, Kaitis 1977 Harju maakond SK Jooksupartner
1214 Kõrva, Jan 1981 Saare maakond
922 Külanurm, Karro 1985 Jõgeva maakond
1107 Külaots, Astrid 1977 Tartu maakond
1217 Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Ravimiamet
1218 Külm, Jürgen 1997 Võru maakond Treeningpartner
1219 Kütt, Karmeli 1990 Harju maakond
1220 Küünarpuu, Marek 1983 Tartu maakond Arens Mööbel AS
1221 Küünruss, Reemet 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
1222 Küüts, Mona 1998 Pärnu maakond Tartu Ülikool
1223 Laager, Maily 1987 Lääne-Viru maakond
1224 Laanemäe Räim, Consuelo 1977 Võru maakond Võru Suusaklubi
1225 Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond
1226 Laarmann, Anett-Hildegard 1994 Tartu maakond
1227 Laas, Eike 1979 Harju maakond
1989 Laas, Marko 1979 Harju maakond Treeningpartner
1853 Laast, Andres 1964 Harju maakond
1828 Lahe, Riina 1971 Harju maakond
1228 Laht, Marianna 1990 Saare maakond
1229 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
1230 Lahtvee, Daniel 1995 Harju maakond
1232 Laidver, Eike 1991 Tartu maakond Sportland
1969 Lainemäe, Allan 1977 Tartu maakond
1741 Lainemäe, Rainer 1986 Tartu maakond
1233 Laineveer, Indrek 1978 Harju maakond
1234 Laius, Ott 1983 Tartu maakond
1235 Laks, Liivar 1993 Jõgeva maakond
933 Lang, Ake 1990 Harju maakond ABB AS
1236 Lang, Katrin 1984 Tartu maakond Suusahullud
1237 Langel, Martin 1981 Tartu maakond
1239 Laos, Maarja 1984 Harju maakond Telia SK
1723 Lauk, Jaanus 1968 Tartu maakond
1240 Lauk, Kalmer 1988 Tartu maakond
1241 Lauk, Vambola 1971 Tartu maakond
1242 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1243 Laul, Uku 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1244 Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
1808 Lauri, Karl Heinrich 1991 Harju maakond Ida Politsei prefektuur
1245 Laurits, Hardi 1988 Tartu maakond
1879 Lausing, Birgit 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1693 Lavrikov, Viktor 1961 Russia
1694 Lavrikova, Svetlana 1962 Russia Narva SK Firn
1781 Ledard, Mael 1988 France
1246 Lee, Gen 1997 Tartu maakond
1247 Leemets, Kristo 1990 Harju maakond
1248 Leetma, Kerdi 1980 Tartu maakond Peloton
1764 Leetmaa, Inga 1982 Harju maakond
934 Lehiste, Ülar 1970 Valga maakond
944 Leibur, Martin 1983 Harju maakond
1249 Leis, Taive 1981 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
1250 Lementa, Mario 1982 Tartu maakond KVÜÕA
1886 Lenana, Moses 1982 United Kingdom
1251 Lendre, Danvar 2000 Valga maakond
1252 Lepik, Berli 1988 Pärnu maakond Jumek Team
1253 Lepik, Kaidi 1989 Tartu maakond
1254 Lepik, Raul 1980 Valga maakond
1255 Lepiksaar, Egert 1999 Lääne-Viru maakond Karupesa Team
1256 Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
1859 Lepp, Toomas 1970 Tartu maakond
1257 Leppänen, Teet 1982 Harju maakond
1727 Libe, Priit 1979 Tartu maakond Herbalife
1730 Libe, Riina 1983 Tartu maakond Herbalife
1258 Liik, Peeter 1987 Tartu maakond
1259 Liim, Piret 1971 Tartu maakond
1260 Liin, Alar 1978 Tartu maakond
1849 Liinar, Roberta 1993 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
1946 Liister, Jan 1974 Lääne-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1261 Liister, Jörgen 1990 Hiiu maakond
1262 Liiv, Kaisa 1991 Harju maakond
1263 Liiv, Marko 1976 Võru maakond
1264 Liiv, Ülle 1972 Lääne-Viru maakond
1265 Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
1266 Lill, Kristi 1983 Tartu maakond
1267 Lillemets, Janar 1990 Viljandi maakond
1268 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
1780 Lillend, Riina 1984 Harju maakond SK Jooksupartner
1934 Limbu, Prem Kumar 1990 United Kingdom
1269 Linask, Lauri 1984 Tartu maakond
1681 Linitis, Janis 1990 Latvia
1861 Lissitsnoi, Ivan 1986 Harju maakond
1270 Loit, Madis 1984 Harju maakond
1271 Lomp, Pille 1986 Tartu maakond
1272 Lood, Piret 1984 Tartu maakond
1190 Lopsik, Andrei 1955 Ida-viru maakond
1949 Lozinksi, Olga 1984 Harju maakond AS Kalev
1986 Luik, Märt 1992 Tartu maakond HANZA Tartu team
1273 Luik, Tarmo 1984 Harju maakond Korp! Sakala
1274 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
1275 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
1276 Lusti, Targo 1973 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1806 Luts, Maria 1992 Tartu maakond
1833 Luts, Robin 1996 Tartu maakond
1277 Luup, Martin 1977 Põlva maakond
1745 Luzik, Jekaterina 1987 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
1281 Lääne, Evely 1977 Võru maakond Valio Eesti AS
1278 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
1279 Lõhmus, Marie-Helene 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
1280 Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
1282 Maantoa, Margus 1985 Harju maakond
1283 Maarjakõiv, Maarja 1991 Harju maakond Elisa
1845 Maasik, Kadri 1981 Harju maakond Danske Bank
1284 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner
923 Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
1285 Maidla, Marke 1978 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1830 Maiste, Piret 1983 Tartu maakond
1286 Maksimenko, Aleksei 1985 Harju maakond
1287 Malmre, Mallor 1976 Harju maakond
1288 Malva, Liina 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
1289 Mandriks, Jaan 1981 Rapla maakond
1290 Mardisoo, Marek 1983 Tartu maakond
1291 Marga, Sven 1989 Tartu maakond
1824 Marin, George 1978 France
1292 Markvart, Kätlin 1989 Valga maakond
1293 Marrandi, Rosmari 1990 Tartu maakond
1906 Marsden, Tim 1986 United Kingdom
1294 Martis, Margo 1994 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1295 Matson, Kaire 1980 Harju maakond
1928 Mchardy, Georgia 1990 United Kingdom
1851 Medar, Marti 1996 Harju maakond Treeningpartner
1296 Medijainen, Mikk 1984 Tartu maakond A. Le Coq
1297 Melkumjan, Artur 1999 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1298 Mere, Helen 1984 Harju maakond
1299 Mere, Karl-Cardo 1997 Harju maakond Ülenurme valla SK
1726 Merila, Mati 1966 Tartu maakond
1848 Merits, Anton 1985 Harju maakond
942 Merivee, Matis 1980 Harju maakond
1791 Mesi, Ando 1972 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1873 Metsa, Kaspar 1989 Harju maakond
1301 Metsamaa, Jaak 1981 Harju maakond
1852 Metssalu, Hannes 1993 Tartu maakond
1302 Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
1303 Meyer, Stefan 1982 United States
1782 Meynard, Philippe 1980 France
1304 Michelson, Reemo 1974 Tartu maakond Trismile
1305 Miil, Dagmar 1980 Tartu maakond
1306 Miilits, Karl-Johannes 1996 Harju maakond
1307 Miina, Heino 1967 Tartu maakond
1308 Mikk, Marko 1990 Viljandi maakond
1309 Mikkelsaar, Mihkel 1983 Tartu maakond
1979 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
1881 Miljand, Janel 1978 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
910 Milone, Yannick 1985 France
1310 Minin, Martin 1984 Harju maakond
1695 Mitin, Vitaly 1985 Russia Squirt race group
1311 Mitro, Evelina 1990 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
1312 Mones, Marita 1987 Harju maakond
1313 Moones, Tauri 1987 Jõgeva maakond
1314 Moora, Tarmo 1981 Tartu maakond
1315 Muinast, Kätlyn 1999 Tartu maakond
1980 Muld, Helari 1991 Harju maakond Nordecon AS
1316 Mulla, Kaja 1966 Harju maakond AS G4S Eesti
1317 Muru, Annemari 1979 Tartu maakond
1318 Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
1319 Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
1320 Muuk-Adrat, Terje 1982 Tartu maakond
1324 Mäe, Maie 1991 Järva maakond
1325 Mäesalu, Mait 1983 Harju maakond
1998 Mäesalu, Martin 1983 Harju maakond
1326 Mäesalu, Mirjam 1984 Harju maakond
1825 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
1327 Mälk, Raul 1980 Harju maakond
1328 Mälk, Robert 1970 Saare maakond
1838 Mällas, Maria 1982 Jõgeva maakond AS Kalev
1807 Mänd, Andzei 1981 Tartu maakond
1329 Männamets, Mikk 1988 Harju maakond
1330 Männi, Kaido 1969 Tartu maakond Tartu Vangla
1769 Männik, Kristjan 1984 Harju maakond
1331 Männikus, Ranek 1992 Harju maakond
1332 Mäoma, Annaliisa Ireene 1999 Tartu maakond
1321 Mõndresku, Janek 1974 Viljandi maakond
1322 Mõniste, Tiina 1989 Hiiu maakond MTÜ Spordiselts
1456 Mõttus, Marie 1991 Harju maakond
1739 Mõttus, Märt 1982 Tartu maakond
1323 Mõttus, Olav 1991 Järva maakond
1952 Mõttus, Rainer 2001 Tartu maakond
1333 Münter, Bruno 1956 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
1334 Münter, Ira 1961 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
1335 Mürk, Merlin 1987 Võru maakond SK ProRunner
1955 Müür, Maarja 2002 Harju maakond Õhuvägi
1005 Müürsepp, Tiiu 1955 Tartu maakond
1336 Nakus, Ragnar 1983 Järva maakond
1337 Naruskberg, Joosep 1990 Järva maakond Arctic Sport Club
1753 Nassar, Taavi 1987 Võru maakond FNT Spordiklubi
1338 Needo, Fred 1983 Võru maakond OK Võru
1732 Neitsov, Martin 1992 Tartu maakond Herbalife
1339 Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
1902 Newbury, Christopher 1989 United Kingdom
1340 Niilo, Tõnu 1986 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1341 Niils, Laura 1992 Lääne maakond
1962 Niine, Ragnar 1990 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
1757 Niinepuu, Carmen 1998 Harju maakond Tartu Ülikool
1342 Niinepuu, Viljar 1983 Tartu maakond KVÜÕA
1880 Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1343 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
1705 Nilsson, Dag 1957 Sweden
1345 Noormaa, Irmen 1990 Võru maakond
916 Nuotio, Sari 1960 Finland
1346 Nurk, Kairi 1991 Harju maakond Tartu Ülikool
1347 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
1999 Nurme, Ahti 1984 Harju maakond Treeningpartner
1352 Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
1348 Nõlve, Kateriina 1984 Harju maakond
1349 Nõmberg, Aarne 1962 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
1350 Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
1351 Nõmmela, Mihkel 1970 Harju maakond Eesti Panga SK
1738 Nõmmsalu, Rain 1990 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1354 Oago, Reino 1981 Harju maakond
1356 Oberst, Jarmo 1990 Tartu maakond
1357 Oder, Rein 1972 Tartu maakond
1358 Ohmann, Nele 1981 Harju maakond Treeningpartner
1359 Ojakäär, Toomas 1974 Tartu maakond
1360 Ojamets, Mihkel 1982 Tartu maakond SG WEBER Ehitustooted AS
1361 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
1362 Ojokas, Martin 1985 Tartu maakond Hals Team
1363 Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
1364 Oras, Vello 1952 Tartu maakond
1365 Orasmaa, Mikk 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1815 Orgusaar, Märt 1968 Harju maakond
1367 Orhidejev, Sander 1987 Tartu maakond
1368 Orlo, Andreas 1992 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1369 Orr, Martti 1992 Harju maakond ABB AS
1790 Ots, Deevi 1974 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1370 Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
1371 Paabusk, Alo 1974 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1372 Paas, Aigor 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1990 Paas, Mikk 1993 Tartu maakond
1719 Paats, Joosep 1994 Tartu maakond Selver
1373 Paatsi, Simo 1995 Tartu maakond
1374 Padar, Andry 1992 Harju maakond
1777 Pahlberg, Erik 1996 Harju maakond RMIT
1375 Paide, Heigo 1975 Harju maakond SK ProRunner
1841 Paju, Marek 1978 Harju maakond
1376 Pajur, Maris 1986 Harju maakond
1713 Palamartšuk, Vadim 1986 Harju maakond Bondora AS
1888 Pallister, Nathan 1993 United Kingdom
1377 Palm, Anne-Ly 1976 Harju maakond SK Jooksupartner
1378 Palmiste, Kerly 1983 Tartu maakond
1379 Palo, Triinu 1975 Tartu maakond
1380 Palumäe, Liis 1992 Tartu maakond
1381 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
1382 Panarin, Aleksei 1987 Tartu maakond
1383 Pandis, Hannula-Katrin 1990 Tartu maakond Swedbank AS
1384 Pari, Siim 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1385 Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
1715 Parts, Kristi 1979 Harju maakond Kiili Spordiklubi
1386 Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
1387 Paul, Aivar 1975 Harju maakond LHV
1388 Paulus, Priit 1986 Pärnu maakond
1971 Pechter, Tõnis 1984 Tartu maakond
1847 Peedosk, Tõnn-Siim 1980 Tartu maakond
1389 Peep, Tiina 1957 Ida-Viru maakond
1390 Peets, Vivika 1969 Tartu maakond Ravimiamet
1391 Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond
1392 Peik, Helena 1992 Valga maakond Swedbank AS
1393 Perm, Berthold 1999 Jõgeva maakond
1394 Perm, Marko 1968 Tartu maakond
1395 Peterson, Kadri 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
1396 Peterson, Karin 1977 Tartu maakond
1397 Peterson, Kristjan 1986 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
1398 Peterson, Marika 1995 Harju maakond Viljandi VAK Staier
1399 Peterson, Richard 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
1400 Peterson, Triin 1971 Harju maakond Treeningpartner
1696 Petrov, Sergei 1964 Russia
1401 Pihl, Maie 1970 Järva maakond
1802 Pihlap, Einar 1987 Viljandi maakond Luik Triplets Running Club
1402 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
1403 Pihlapuu, Grete 1988 Tartu maakond
914 Piho, Tarvo 1989 Võru maakond
1404 Piik, Kristin 1978 Tartu maakond
1746 Piikov, Dagmar 1976 Tartu maakond
1794 Piilberg, Raigo 1977 Tartu maakond
1405 Piiper, Taavi 1984 Tartu maakond
1406 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
1883 Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
904 Pikkof, Jaanis 1989 Rapla maakond Sportlove
1407 Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Tridens AS
1408 Pilden, Piret 1983 Lääne-Viru maakond
1409 Pille, Marko 1969 Tartu maakond
1728 Pindma, Kadi-Ly 1994 Tartu maakond Herbalife
1410 Pirk, Norman 1989 Lääne maakond
1001 Pirksaar, Külli 1973 Tartu maakond SK Jooksupartner
1765 Pirnpuu, Kristjan 1986 Tartu maakond
1411 Pirnpuu, Risto 1994 Harju maakond Sportland
1412 Pletšenko, Aleksei 1983 Harju maakond
1674 Plhak, Andreas 1968 Germany pingpank.de
1413 Plinte, Valdo 1991 Tartu maakond
1789 Plotnikov, Aleksei 1985 Harju maakond
1697 Plyuto, Alexey 1976 Russia
1414 Pohla, Marek 1980 Harju maakond
1937 Poikalainen, Stevo 1982 Harju maakond
1415 Popp, Mattias 2001 Pärnu maakond Selver
1416 Porkveli, Marge 1989 Järva maakond
924 Praks, Renee 1975 Valga maakond
1417 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
1734 Pruuli, Kaia 1976 Võru maakond Herbalife
1682 Pudane, Dana 1979 Latvia
1850 Puhu, Rita 1995 Viljandi maakond
1954 Pukk, Mairo 1973 Viljandi maakond
1418 Pullerits, Tõnu 1982 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1419 Pungas, Stenver-Kris 1996 Harju maakond Sportland
1742 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
1984 Purslow, Alice 1995 United Kingdom
1978 Puskar, Priit 1981 Harju maakond
919 Puurand, Fredi 1989 Harju maakond
1420 Puusaar, Irene 1963 Tartu maakond
1421 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
1422 Puusepp, Kristel 1991 Tartu maakond
1976 Puust, Laurits 1990 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
1423 Puustus, Anti 1984 Tartu maakond TÜASK
1424 Puustusmaa, Mikk 1989 Tartu maakond
1432 Pärn, Ahto 1981 Tartu maakond
1433 Pärnakivi, Loona 1991 Harju maakond
1747 Pärnalaas, Anna-Liisa 1992 Tartu maakond
1434 Pärnapuu, Risto 1995 Tartu maakond
1943 Pärnaste, Tarmo 1980 Harju maakond
1435 Pärt, Allar 1988 Rapla maakond
1425 Põder, Heli 1972 Tartu maakond
1426 Põder, Liis 1982 Tartu maakond
1427 Põder, Marge 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
1772 Põder, Priit 1982 Harju maakond Helmes AS
1428 Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
1429 Põldoja, Martin 1994 Harju maakond Sportland
1430 Põllu, Aivar 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1431 Põllu, Simmo 1968 Harju maakond
1673 Pütsepp-Seufert, Päivi 1989 United Kingdom
1436 Raal, Rasmus 1986 Harju maakond
1437 Rahu, Kalle 1971 Pärnu maakond Sportlove
1724 Rahu, Rait 1992 Tartu maakond
1438 Rahuoja, Riina 1972 Pärnu maakond
1711 Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
1439 Rajevski, Aleksander 1975 Tartu maakond
1440 Rak, Daniel 1996 Harju maakond
1993 Raketskaja, Irina 1979 Harju maakond
1441 Rakver, Martin 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1442 Rammul, Brit 1985 Harju maakond Sparta Spordiselts
1889 Ramsay, Dannii 1991 United Kingdom
1443 Rand, Saima 1954 Pärnu maakond
1444 Randlepp, Rain 1989 Harju maakond
1445 Randväli, Veena 1970 Lääne-Viru maakond
1446 Rang, Kert 1990 Harju maakond Sportland
1447 Ranniku, Lii 1973 Tartu maakond
1448 Rannus, Sander 1989 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1449 Raud, Margus 1969 Tartu maakond Suusahullud
1450 Raudsepp, Aivar 1959 Ida-Viru maakond
1452 Raudsepp, Steven 1984 Võru maakond SK ProRunner
1453 Raudsik, Taavi 1992 Võru maakond
1956 Rauhiainen, Artur 1975 Harju maakond Treeningpartner
908 Rebane, Ingrid 1982 Harju maakond
1454 Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond
1948 Redi, Anu 1979 Harju maakond AS Kalev
1749 Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
1455 Reiljan, Raul 1991 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1721 Reimann, Erika 1954 Järva maakond
1712 Reimets, Ramon 1985 Tartu maakond
1857 Reinap, Aivar 1968 Harju maakond Eesti Meedia
1457 Reinumägi, Madis 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1458 Reitav, Kristo 1988 Tartu maakond
1181 Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
1459 Remmik, Aadi 1975 Tartu maakond Kolm Paksu
1671 Renaudo, Adrien 1979 France
1460 Rennit, Leho 1960 Harju maakond
1839 Reponen, Risko 1972 Jõgeva maakond
1461 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
1462 Rist, Siiri 1992 Tartu maakond Suusahullud
1669 Ritala, Kari 1962 Finland
1463 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1672 Rjabyshkin, Sergei 1992 Harju maakond
1818 Roben, Raido 1993 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1918 Roberts, Rebekah 1993 United Kingdom
1874 Rohtla, Marika 1965 Tartu maakond Trismile
1464 Rohtla, Rein 1974 Tartu maakond OMNIVA SK
1743 Roomets, Eve 1984 Võru maakond
1465 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
1821 Roos, Valeri 1965 Tartu maakond
918 Roosaar, Marvi 1976 Harju maakond
1466 Roosik, Liisi 1995 Tartu maakond
1467 Roosileht, Greeta 1995 Järva maakond
1468 Roosileht, Kristiina 1993 Järva maakond
1829 Roosnupp, Priit 1972 Harju maakond
1469 Roossaar, Urmas 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
1470 Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
1471 Roots, Raul 1990 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1846 Ropponen, Lassi 1970 Finland
1472 Rosenfeld, Risto 1975 Harju maakond
1473 Rosental, Janne 1976 Põlva maakond
1474 Rossmann, Janno 1990 Tartu maakond
1787 Roussel, Alexis 1991 France
927 Roze, Eizenija 1997 Latvia
1683 Roze, Juris 1970 Latvia
1475 Rozhdestvenskii, Arkadii 1989 Russia
1476 Rull, Alo 1970 Tartu maakond
1477 Rumm, Marko 1984 Lääne-Viru maakond
1478 Rump, Toomas 1975 Rapla maakond
1479 Ruubel, Paul 1984 Pärnu maakond SK Keremeister
1480 Ruut, Jaanus 1981 Viljandi maakond Jane Salumäe Maratonikool
1189 Rässa, Ingrid 1981 Harju maakond
1482 Rästa, Roomet 2000 Valga maakond
1483 Rääbis, Ain 1969 Tartu maakond
1484 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
1983 Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
1991 Rõõmussaar, Avo 1975 Harju maakond
1481 Rõžova, Ene 1971 Tartu maakond
943 Saar, Kristjan 1981 Harju maakond
1485 Saar, Margus 1981 Harju maakond Playtech Estonia OÜ
1486 Saar, Mariliis 1988 Tartu maakond
1487 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
1488 Saarepuu, Liina 1986 Tartu maakond
1489 Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
1490 Sabolotni, Pille 1968 Harju maakond
1491 Saidla, Siim 1981 Harju maakond
1865 Saidla, Siim 1984 Harju maakond Treeningpartner
1492 Sakkeus, Jüri 1953 Harju maakond SK Jooksupartner
1493 Saksa, Tuuli 1982 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1494 Salekešin, Maris 1982 Harju maakond
1942 Salk, Mihkel 1987 Tartu maakond
1944 Salumaa, Anu 1990 Tartu maakond
1831 Saluri, Sigrid 1973 Harju maakond Spordiklubi 100
1495 Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
1496 Sammel, Hele-Mai 1981 Järva maakond
1994 Sammelsaar, Lagle 1990 Harju maakond
1497 Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond
1498 Sarevet, Kirte Katrin 1998 Harju maakond
1499 Sarv, Maria 1983 Tartu maakond
901 Schmidt, Jaana 1996 Harju maakond
903 Schutting, Anni 1986 Harju maakond
1698 Sedov, Vladimir 1955 Russia Pskov Ski Team
1778 Seeba, Aarne 1974 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1500 Seeba, Ivo 1977 Tartu maakond
1799 Selgis, Joonas 1998 Põlva maakond SK Serviti
1501 Selgis, Raimo 1991 Tartu maakond
1699 Semenov, Sergei 1965 Russia
1502 Sepa, Sander 1993 Lääne-Viru maakond Sisekaitseakadeemia
1503 Sepp, Simo 1992 Lääne maakond Maaeluministeerium
1700 Serov, Aleksey 1980 Russia
1701 Serov, Anton 1980 Russia
1504 Serõhh, Andrei 1979 Harju maakond
1684 Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
1685 Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
1702 Shcherbatykh, Sergei 1960 Russia
1744 Sihver, Sander 1999 Pärnu maakond
1813 Siilaberg, Indrek 1980 Harju maakond
1811 Siimar, Sven 1966 Harju maakond
1505 Siimenson, Günther 1989 Järva maakond
1506 Siimsen, Merle 1973 Harju maakond Spordiklubi Tervisesport
1507 Siimula-Saar, Kristel 1976 Tartu maakond
1508 Sikkal, Triin 1984 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
1703 Silchenko, Alexander 1982 Russia
1509 Sild, Marite 1996 Tartu maakond
1510 Sinimägi, Mauri 1985 Harju maakond
1512 Sirel, Ülli 1972 Harju maakond
1513 Skobiej, Õnnela 1987 Tartu maakond Swedbank AS
1514 Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
1515 Slutski, Eduard 1986 Harju maakond
1792 Smertin, Juri 1999 Tartu maakond
1959 Smirnov, Ilja 1976 Ida-Viru maakond Eesti Meedia
1981 Smorodin, Dmitri 1978 Harju maakond
1516 Solovjov, Styv 1994 Pärnu maakond
1819 Songisepp, Kaspar 1980 Tartu maakond
1517 Soodla, Pilleriin 1983 Tartu maakond
1518 Sooläte, Fred 1976 Tartu maakond Trismile
1519 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
1801 Sotin, Maksim 1980 Harju maakond
1521 Sotsugov, Sergei 1974 Harju maakond
1522 Soulageon, Virginie 1994 Tartu maakond Advokaadibüroo LMP
1523 Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
1524 Sova, Silver 1989 Harju maakond Selver
1525 Stanovoi, Filipp 1992 Harju maakond
1704 Starchenkov, Aleksander 1989 Russia
1929 Statham, Chloe 1995 United Kingdom
1894 Steele, Luke 1994 United Kingdom
1896 Stoddart, Nicholas 1989 United Kingdom
1917 Straddling, Georgia 1994 United Kingdom
1526 Strandmann, Mait 1983 Ida-Viru maakond
1907 Strangward, Joshua 1993 United Kingdom
1676 Stranieri, Alessandro 1982 Italy
930 Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
1527 Suik, Aimar 1974 Tartu maakond
1858 Sulend, Herki 1977 Harju maakond
1528 Sulev, Veiko 1980 Harju maakond
1529 Sulg, Lora 1991 Ida-Viru maakond
1530 Sulu, Raul 1989 Harju maakond
1531 Sune, Raido 1978 Lääne-Viru maakond
1532 Sutt, Anette 1996 Tartu maakond
1533 Suurkivi, Cathy-Liis 1993 Harju maakond
1534 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
1796 Suvorov, Anatoli 1973 Ida-Viru maakond
1868 Särak, Ivo 1977 Harju maakond
1535 Säär, Harry 1994 Harju maakond
1755 Süldre, Margus 1969 Viljandi maakond Karksi Jõud
1538 Tambur, Taavi 1983 Rapla maakond AS G4S Eesti
1539 Tamm, Andres 1972 Harju maakond
1935 Tamm, Egle 1979 Tartu maakond
1540 Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
1541 Tamm, Joonas-Sander 1997 Pärnu maakond
1542 Tamm, Kristo 1977 Valga maakond 2. Jalaväebrigaad
1543 Tamm, Martin 1988 Rapla maakond Finestmedia AS
1544 Tamm, Merike 1974 Tartu maakond
1520 Tamm, Silver 1983 Harju maakond
1720 Tamm, Taavi 1982 Harju maakond
1545 Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
1546 Tammaru, Martine 1972 Rapla maakond
1547 Tamme, Tuudur 1984 Tartu maakond Mutika Pande
1951 Tammepuu, Kaur 1983 Harju maakond
1548 Tammeveski, Raidi 1965 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
1549 Tammi, Mattias 2000 Tartu maakond
929 Tammist, Rene 1978 Harju maakond
1551 Tammistu, Riina 1969 Pärnu maakond Rimi Eesti Food AS
1552 Tammjärv, Ulvi 1960 Võru maakond
1553 Tammsalu, Meelis 1980 Võru maakond Telia SK
1554 Tammur, Kerstin 1988 Tartu maakond
1555 Tani, Taavi 1980 Tartu maakond
1714 Tarassov, Raili 1986 Lääne-Viru maakond
1809 Tark, Kaarel 1987 Tartu maakond
1925 Tarrant, James 1987 United Kingdom
1975 Tasa, Kaarel 1990 Tartu maakond
928 Tasane, Mari 1990 Pärnu maakond
1556 Taul, Oliver 1992 Jõgeva maakond
1784 Techer, Josselin 1994 France
1871 Teelahk, Anneli 1988 Harju maakond
1511 Teemant, Roman 1983 Harju maakond
1557 Teidla, Tiina 1981 Harju maakond
1558 Teinberg, Mati 1989 Tartu maakond
1559 Teiss, Hannes 1991 Tartu maakond
1560 Telling, Juhan 1967 Harju maakond JK Hermes
1561 Tenisson, Silvia 1991 Tartu maakond
1231 Tenson, Kaaren 2003 Tartu maakond
926 Tepaskind, Mihkel 1989 Jõgeva maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
1149 Teppan, Vahur 1985 Tartu maakond Peloton
1945 Terav, Martin 1979 Tartu maakond
1562 Terestsenkov, Aleksei 1963 Harju maakond Telia SK
1912 Thapa, Binaya 1989 United Kingdom
1563 Tiidu, Karmo 1983 Võru maakond Barrus AS
1564 Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond Tridens AS
1565 Tiits, Rauno 1984 Harju maakond
907 Tiitson, Hendrik 1993 Rapla maakond
1566 Tikk, Erkki 1983 Tartu maakond
1567 Tikk, Martin 1997 Tartu maakond
1569 Tirmaste, Kersti 1985 Rapla maakond
1919 Titcomb, Daniel 1995 United Kingdom
1842 Tolga, Martin 1986 Võru maakond
1570 Tollimägi, Tõnis 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1878 Tomingas, Indrek 1978 Harju maakond
1571 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
1572 Tonkonogov, Vladislav 1951 Tartu maakond
1812 Toom, Marju 1974 Valga maakond
1573 Toom, Markus 1978 Tartu maakond Ravimiamet
1574 Tooming, Marko 1984 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1575 Toots, Kristjan 1994 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1864 Torila, Kadi 1995 Harju maakond
1002 Treier, Jana 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
1576 Treier, Tarvo 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
1900 Triggs, Gareth 1979 United Kingdom
1577 Truija, Kim 1980 Harju maakond
1578 Truuts, Kaili 1985 Tartu maakond
1966 Truuts, Urmas 1965 Jõgeva maakond
1762 Truuväärt, Albert 1959 Harju maakond
1580 Tuisk, Taavi 1983 Rapla maakond
1581 Tuisk-Ilves, Annika 1975 Harju maakond Sportland
1939 Tulik, Maarja 1981 Võru maakond
1355 Tulik, Silver 1983 Tartu maakond
1582 Tulp, Kristjan 1981 Harju maakond Treeningpartner
1898 Tumbahanphe, Dilleshwor 1979 United Kingdom
1583 Turkina, Anastassia 1991 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
1584 Tuuling, Melissa 1990 Harju maakond
1947 Tuur, Helen 1977 Harju maakond AS Kalev
1585 Tuvik, Jüri 1989 Tartu maakond
1836 Tuvikene, Urmas 1971 Tartu maakond
1930 Tyson, Hannah 1996 United Kingdom
935 Tääker, Reiko 1979 Harju maakond
1587 Täär, Karin 1986 Tartu maakond
1766 Tõnisson, Inga 1973 Tartu maakond
1763 Tõnisson, Kristjan 1973 Tartu maakond
1586 Tõnne, Raivo 1969 Tartu maakond
1974 Türn, Toomas 1977 Tartu maakond Trismile
1860 Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond
1579 Tšernjuk, Mart 1984 Tartu maakond
1588 Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Eesti Sportlane
1589 Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
1870 Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond
1869 Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Võru Suusaklubi
1590 Uibomaa, Kristel 1990 Tartu maakond
1591 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
1592 Unt, Liane 1977 Tartu maakond
1593 Urb, Ago 1981 Võru maakond Hauka Veloklubi
1594 Usin, Tii 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1725 Vaadumäe, Ülar 1977 Harju maakond
1595 Vaher, Ragne 1986 Tartu maakond
1597 Vahi, Kunnar 1972 Valga maakond
1598 Vahkal, Kaido 1975 Tartu maakond SK ProRunner
1599 Vaidila, Algis 1963 Pärnu maakond Norma AS
1600 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
1601 Vainer, Miiko 1985 Harju maakond SK Jooksupartner
1602 Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond
1603 Vaino, Erki 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1604 Vaino, Evi 1950 Tartu maakond Eesti Maaülikool
1605 Valdmaa, Risto 1977 Viljandi maakond
1606 Valdmann, Asko 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
1607 Valdmann, Vahur 1978 Harju maakond
1608 Valge, Indrek 1991 Tartu maakond Saku Õlletehase SK
1609 Valjala, Veiko 1977 Tartu maakond
1610 Valk, Kaija 1972 Harju maakond Telia SK
1854 Valk, Kairit 1980 Harju maakond
1788 Valkenklau, Veiko 1980 Tartu maakond
1611 Vall, Kalle 1977 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
1612 Vallimäe, Anneliis 1983 Harju maakond Sportland
913 Vallner, David 1976 Harju maakond Trismile
1613 Valter, Järvi 1956 Harju maakond Selver
1722 Valter, Marko 1977 Harju maakond SK ProRunner
1614 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
1615 Vanker, Vahur 1981 Tartu maakond
1616 Varb, Taavi 1977 Harju maakond
1987 Vare, Oliver 1993 Tartu maakond
1550 Varemäe, Anri 1991 Ida-Viru maakond
1617 Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond KVÜÕA
1618 Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1619 Varušina, Julija 1994 Pärnu maakond
1964 Vasar, Kaidu 1974 Tartu maakond
1686 Vasilevskis, Klavs 1989 Latvia
1620 Vassar, Annely 1983 Harju maakond
1621 Vassar, Marily 1984 Lääne-Viru maakond
921 Vaulin, Andrei 1954 Russia
1622 Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
1623 Veenpere, Jana 1974 Harju maakond Elisa
1624 Veeroja, Vahur 1985 Tartu maakond Suusahullud
1625 Veevo, Krister 1995 Harju maakond
1627 Veldemann, Rain 1993 Tartu maakond
1629 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
911 Vetemaa, Karl 1993 Harju maakond AS G4S Eesti
1300 Vetevoog, Kaido 1973 Harju maakond FB Jooksmine
1630 Vetkas, Artur 1989 Tartu maakond
1631 Vidder, Merle 1980 Võru maakond Eesti Energia Spordiklubi
1632 Viik, Martin 1996 Harju maakond
1837 Viilol, Marek 1975 Jõgeva maakond AS Kalev
1633 Viin, Imre 1976 Pärnu maakond Kolm Paksu
1634 Viirsalu, Peeter 1983 Tartu maakond
1635 Viita, Heli 1957 Harju maakond
1636 Vilismäe, Martin 1989 Tartu maakond
1637 Viljapuu, Merje 1989 Harju maakond
1638 Viljaste, Kaarel 1996 Tartu maakond
1639 Villako, Siim 1996 Põlva maakond
1640 Virkala, Mari-Liis 1982 Lääne-Viru maakond
1641 Virkebau, Ardo 1981 Ida-Viru maakond Treeningpartner
1642 Virkunen, Egert 1994 Jõgeva maakond Suusahullud
1643 Vironmäki, Johanna 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
1644 Viru, Marko 1984 Harju maakond
1779 Visnapuu, Ave 1975 Võru maakond
1645 Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1646 Višnevski, Kaie 1982 Harju maakond Swedbank AS
1647 Volke, Harry 1977 Harju maakond
1973 Volt, Ivo 1968 Harju maakond
1648 Von Bagh, Oona 1994 Tartu maakond
1670 Von Bagh, Satu 1969 Finland
1649 Vooglaine, Jarmo 1990 Harju maakond
915 Vrestung, Kristjan 1977 Järva maakond
1650 Vutt, Virgo 1986 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1654 Vähi, Karin 1976 Lääne-Viru maakond
1655 Vähi, Lagle 1975 Võru maakond
1656 Välba, Tarmo 1966 Järva maakond SK Keremeister
1657 Välimets, Anne 1994 Võru maakond Võru Suusaklubi
1658 Välimäe, Tanel 1991 Järva maakond
1659 Välja, Madis 1986 Tartu maakond
1660 Väljak, Risto 1994 Harju maakond
1661 Värk, Ivo 1974 Tartu maakond Suusahullud
1995 Värk, Nadežda 1975 Harju maakond
1651 Võime, Marianne 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1652 Võsu, Jaan 1969 Tartu maakond
1653 Võsu, Steve 1985 Harju maakond
917 Wallin, Iris 1994 Tartu maakond
1892 Westaway, Mike 1984 United Kingdom
1890 Young, Neil 1974 United Kingdom
1537 Zavadskis, Erik 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
1710 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
1665 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
1662 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1663 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
1664 Õunapuu, Annika 2001 Lääne-Viru maakond
1666 Ütt, Madis 1964 Tartu maakond Trismile
1536 Štšepotjeva, Jana 1993 Ida-Viru maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
2004 Aare, Joosep 2001 Jõgeva maakond
2005 Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond IITEE OÜ
3495 Aasma, Priit 1981 Tartu maakond
2006 Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
2007 Aasmäe, Laura 1989 Tartu maakond
2008 Abram, Maie 1939 Tartu maakond OK Ilves
2009 Abras, Hanno 1992 Tartu maakond
2010 Abras, Kertu 1995 Harju maakond
2011 Adamson, Anni 1994 Tartu maakond
2012 Adamson-Niidumaa, Triinu 1986 Tartu maakond
2013 Adov, Liina 1988 Tartu maakond
2014 Aduson, Britta 1981 Tartu maakond
2015 Aduson, Sandra Liisa 2003 Tartu maakond Herbalife
2016 Aidak, Krista 1984 Tartu maakond Herbalife
2017 Aidla, Angela 1975 Tartu maakond Herbalife
2018 Aidnik, Lea 1959 Tartu maakond Herbalife
2019 Aim, Lagle 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2020 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2021 Alaküla, Raimo 1981 Harju maakond
2022 Alamaa, Arvi 1991 Rapla maakond
2023 Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
2024 Aldõshin, Kädi 1996 Valga maakond Herbalife
2025 Aleksandrova, Irina 1958 Tartu maakond Herbalife
2026 Alekõrs, Kamilla 1931 Tartu maakond Herbalife
2027 Alekõrs, Lauri 1994 Tartu maakond Autosõit OÜ
2028 Aljas, Andrus 1970 Pärnu maakond
2029 Aljaste, Maris 1990 Harju maakond
2030 Alla, Ingrid 2002 Tartu maakond
3383 Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
3384 Allaje, Kaur 2000 Tartu maakond
2031 Allik, Kaili 1986 Valga maakond Herbalife
2032 Allikmaa, Marie 1990 Harju maakond Maaeluministeerium
2033 Alliksaar, Janeli 2002 Viljandi maakond Mulgi Mutid
2034 Alliksaar, Valdeko 1944 Viljandi maakond Herbalife
2035 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
2036 Alt, Kaja 1948 Tartu maakond Herbalife
2037 Altosaar, Rain 1975 Valga maakond Herbalife
2038 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
2039 Ananichev, Evgeny 1987 Russia
2040 Andrejeva, Svetlana 1954 Tartu maakond Herbalife
2041 Andritsakaja, Diana 1996 Tartu maakond Herbalife
2042 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
2043 Annom, Anti 1977 Tartu maakond
2044 Annus, Arnold 1992 Harju maakond
3481 Anton, Allain-Marco 2001 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
2045 Antsiferova, Anna 1987 Võru maakond Herbalife
2046 Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
2047 Apuhtin, Anneli 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2048 Arendi, Andres 1976 Järva maakond
2049 Aria, Tõnu 1976 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
2050 Arike, Rauno 2002 Harju maakond Treeningpartner
2051 Ariva, Lilian 1978 Tartu maakond
2052 Arras, Sirje 1959 Tartu maakond Herbalife
3424 Arro, Pille 1993 Tartu maakond Areal Team
2053 Arro, Rainis 1983 Tartu maakond
3427 Aru, Merle 1976 Harju maakond
2054 Arula, Marcus 1995 Tartu maakond Herbalife
2055 Arumäe, Kati 1977 Harju maakond
2056 Auendorf, Ene 1962 Tartu maakond
2057 Aule, Aivi 1969 Harju maakond Herbalife
2058 Aulik, Egle 1980 Rapla maakond
2059 Avilo, Irma 1981 Harju maakond Selver
3058 Barzakai, Keren 1976 Israel
2060 Bažanova, Olga 1981 Tartu maakond Herbalife
2061 Belokurova, Eve 1960 Tartu maakond Herbalife
3465 Belov, Kärol 1996 Valga maakond
2062 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
2063 Belova, Glafira 1937 Tartu maakond Herbalife
2064 Berggren-Tuvi, Tiiu 1949 Tartu maakond Herbalife
2065 Berggrünfeld, Kristiina 2009 Tartu maakond Herbalife
2066 Bergmann, Krista 1966 Tartu maakond
2067 Bergmann, Triinu 1996 Tartu maakond SK ProRunner
2068 Bibilašvili, Aleksandr 1982 Tartu maakond
2069 Binsol, Peep 1978 Harju maakond
2070 Birgele, Elina 1996 Latvia
2071 Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
2072 Bogdanov, Aleksandr 1983 Tartu maakond
3460 Boisen, Rasmus 2005 Tartu maakond
2073 Borissova, Oksana 1973 Valga maakond Herbalife
2074 Born, Illimar 1993 Tartu maakond
2075 Braucs, Arturs 1987 Latvia
3447 Busch, Helena 1981 Harju maakond
2076 Ceska, Martin 1991 Czech Republic
2077 Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
2078 Demidova, Birgit 1984 Harju maakond
2079 Denissova, Anzelika 1993 Valga maakond Herbalife
2080 Ditiashov, Vitalii 1992 Ukraine
2081 Donald, Gerly 1992 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
2082 Dressel, Joseph James 1993 Ida-Viru maakond
2083 Dressel, Triinu 1993 Ida-Viru maakond
2085 Dubrovski, Jan 1984 Harju maakond Treeningpartner
2084 Dzidzadze, David-Sandro 1994 Tartu maakond
2086 Edasi, Indrek 1978 Harju maakond FB Jooksmine
2087 Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
2088 Eensalu, Aire 1978 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
2089 Eensoo, Gunnar 1974 Viljandi maakond
2090 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
2091 Eglitis, Kaspard 1983 Harju maakond Coca-Cola HBC Eesti AS
2092 Ehasalu, Erkki 1980 Tartu maakond SK ProRunner
2093 Ehaver, Allan 1944 Tartu maakond Herbalife
2094 Ehaver, Helgi 1944 Tartu maakond Herbalife
2361 Ehte, Anneli 1980 Harju maakond Eesti Meedia
2095 Eiche, Imre 1973 Võru maakond
2096 Einberg, Raimo 1981 Harju maakond
2097 Einsoo, Aare 1971 Tartu maakond
2098 Ekbaum, Õie 1953 Viljandi maakond Herbalife
2099 Ekholm, Gert 1997 Tartu maakond
2100 Ekholm, Liisi 1999 Tartu maakond
2101 Elblaus, Ester 1974 Viljandi maakond Herbalife
2102 Elbrecht, Rudolf 1986 Tartu maakond
2103 Eltmaa, Viive 1941 Tartu maakond Herbalife
2104 Engel, Jane 2002 Tartu maakond Herbalife
2105 Engelbrecht, Andrea 1993 Tartu maakond Herbalife
2106 Engelbrecht, Anni 1976 Rapla maakond Sindi SK KALJU
2107 Engelbrecht, Kevin 1995 Tartu maakond Herbalife
2108 Enno, Madis 1975 Tartu maakond
2109 Enno, Rasmus 2000 Tartu maakond
2110 Erik, Tarmo 1977 Tartu maakond
3369 Erit, Kadri 1989 Tartu maakond
2111 Ermel, Irja 1970 Harju maakond Herbalife
2112 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
2001 Ervin, Egle-Helene 1994 Tartu maakond
2113 Ervin, Eino 1953 Viljandi maakond Herbalife
2114 Eskins, Ivars 1962 Latvia
3473 Esperk, Taavi 1981 Harju maakond
2115 Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
2116 Fonseca Ferreira, Mario Andre 1985 Portugal
2117 Fosti, Roman 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
2118 Frank, Kristofer 2005 Jõgeva maakond
2119 Freimann, Õilme 1945 Tartu maakond Herbalife
2120 Gaidenko, Mario 1996 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
2121 Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Herbalife
2122 Getman, Ljudmilla 1956 Harju maakond
2123 Gibson, Catherine 1990 United Kingdom
2124 Ginter, Jüri 1954 Tartu maakond Herbalife
2125 Golubeva, Kristina 1980 Ida-Viru maakond
3477 Goncharenko, Tatiana 1985 Russia Narva SK Firn
2126 Gorbik, Tatjana 1950 Tartu maakond Herbalife
2127 Gorbunova, Galina 1955 Tartu maakond Herbalife
2128 Grauberg, Henry 1995 Tartu maakond Herbalife
2129 Grigorjan, Meri 1981 Tartu maakond Herbalife
2130 Gromov, Viktor 1959 Russia Pskov Ski Team
2131 Gurjev, Ülle 1957 Viljandi maakond Herbalife
2132 Guss, Piret 1977 Harju maakond
2133 Gutman, Katrin 1974 Harju maakond Telia SK
2134 Hakonen, Mikko 1970 Harju maakond Hals Team
2135 Haljas, Karmen 1986 Tartu maakond Herbalife
2136 Haljaste, Andrus 1966 Harju maakond Hals Team
2137 Hallapuu, Elle 1963 Tartu maakond Herbalife
2138 Hallaste, Andre 1981 Tartu maakond Autosõit OÜ
2139 Haller, Toomas 1974 Tartu maakond
2140 Hallik, Anne 1970 Lääne-Viru maakond
2141 Halling, Aavo 1945 Tartu maakond Herbalife
2142 Halling, Vello 1944 Tartu maakond Herbalife
2143 Hango, Kai 1990 Tartu maakond
2144 Hanni, Heigo 1984 Tartu maakond
2145 Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond
2146 Hansen, Ele 1978 Tartu maakond
2147 Hansen, Maie 1943 Viljandi maakond
2148 Hansen, Toomas 1973 Tartu maakond
2149 Hansson, Taavi 1984 Viljandi maakond Herbalife
2150 Harin, Lilita 1975 Valga maakond Herbalife
2151 Harin, Viktor 1994 Valga maakond Herbalife
2152 Harrik, Airika 1995 Tartu maakond Herbalife
2153 Hein, Janika 1974 Tartu maakond
2154 Hein, Lauri 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2155 Heinaste, Riina 1972 Järva maakond Herbalife
2156 Heinsaar, Enelii 1972 Võru maakond
2157 Hekk, Kadri 1986 Harju maakond Swedbank AS
2158 Helberg, Evelin 1977 Tartu maakond
2159 Helemets, Carolyna 2003 Valga maakond Herbalife
2160 Helemets, Christyna 2007 Valga maakond Herbalife
2161 Helemets, Keili 1985 Valga maakond Herbalife
3799 Helemäe, Ero 1974 Harju maakond
2162 Helm, Ilmar 1982 Võru maakond
2163 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
2436 Hidden 1986 Tartu maakond
3024 Hidden 1998 Jõgeva maakond Sisekaitseakadeemia
3150 Hidden 1992 Harju maakond
3408 Hidden 1991 Tartu maakond
3479 Hidden 1980 Tartu maakond
2164 Hiiemäe, Kristi 1990 Tartu maakond Herbalife
2165 Hiieste, Kaili 1979 Põlva maakond
2166 Hiiob, Helen 1999 Valga maakond Herbalife
2167 Hillep, Einar 1970 Harju maakond
3367 Hindriksoo-Pitsi, Karis 1979 Harju maakond
2168 Hingla, Lenna 1982 Valga maakond Herbalife
3450 Hinno, Sander 1989 Harju maakond
2169 Hiob, Risto 1986 Tartu maakond
2170 Hobolainen, Irma 1990 Valga maakond Herbalife
2171 Holland, Katre 1978 Tartu maakond
3453 Holtsmeier, Gerlika 1989 Pärnu maakond
2172 Holtsmeier, Oliver 2005 Tartu maakond
2173 Holtsmeier, Rao 1976 Tartu maakond
2174 Holtsmeier, Risto 2001 Tartu maakond
3381 Homin, Leonid 1987 Harju maakond Danske Bank
2175 Hool, Raivo 1975 Tartu maakond
2176 Hozina, Maria 1946 Tartu maakond Herbalife
2177 Hozjan, Daniel 1993 Slovenia
2178 Hudilainen, Eerik 2005 Ida-Viru maakond Treeningpartner
2179 Hulkko, Aire 1974 Valga maakond
2180 Hunt, Pihel 1982 Tartu maakond
2181 Hurt, Kerli 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2182 Hurt, Maris 1977 Tartu maakond Herbalife
2183 Hussar, Karel 1995 Ida-Viru maakond Areal Team
2184 Hussar, Mati 1956 Järva maakond
2189 Häidma, Maire 1965 Järva maakond Herbalife
2190 Härma, Pille 1974 Jõgeva maakond
2185 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
2186 Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
2187 Hõrrak, Karin 1968 Tartu maakond
2188 Hõrrak, Urmas 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
2191 Hütt, Helen 1995 Tartu maakond
2192 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
2193 Hüva, Kärt 2003 Viljandi maakond Mulgi Mutid
3385 Hüür, Maaris 1960 Järva maakond
2194 Ikla, Gerli 1972 Viljandi maakond
2195 Ilja, Martin 1978 Tartu maakond
3459 Illak, Rassel 1978 Tartu maakond
2196 Ilus, Angela 1971 Harju maakond Eesti Meedia
2197 Ilves, Maria 1990 Viljandi maakond
2198 Ilves, Peeter 1986 Lääne-Viru maakond
3387 Ilves, Tauno 1972 Tartu maakond
3434 Ilves, Timo 1986 Tartu maakond HANZA Tartu team
2199 Ilves, Urmet 1975 Võru maakond
2200 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2201 Ird, Jane 1984 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2202 Istsenko, Sergei 1960 Harju maakond OMNIVA SK
2203 Ivainen, Toivo 1964 Lääne-Viru maakond
2204 Ivandi, Omar 1986 Põlva maakond
2205 Ivanov, Sergei 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2206 Ivask, Signe 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
3404 Jaago, Milvi 1978 Viljandi maakond
2207 Jaama, Karel 1989 Valga maakond Herbalife
2208 Jaamu, Roland 1992 Harju maakond
2209 Jakobson, Janek 1978 Tartu maakond
2210 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond Arctic Sport Club
2211 Jakobson, Mart 1972 Tartu maakond
2212 Jakobson, Riina 1999 Harju maakond
2213 Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
2214 Jalakas, Mark Theodor 2001 Tartu maakond TÜASK
2215 Janke, Ülle 1965 Viljandi maakond
2216 Jegorov, Vjatseslav 1950 Tartu maakond Herbalife
2217 Jezova, Anna-Triin 2002 Viljandi maakond Mulgi Mutid
2218 Joandi, Reti 1975 Viljandi maakond
2219 Joasaar, Imbi 1958 Harju maakond
2220 Joasaar, Kairi 2001 Harju maakond
2221 Johanson, Viive 1957 Harju maakond Herbalife
2222 Joost, Janek 1970 Tartu maakond
2223 Joosua, Deivid 2001 Jõgeva maakond
2224 Junkina, Tatjana 1986 Tartu maakond Herbalife
2225 Jurak, Urmas 1984 Tartu maakond
3485 Juurik, Riho 1985 Harju maakond Toetuse väejuhatus
2226 Juurikas, Jaan 1993 Tartu maakond
2234 Jänes, Mari-Liis 1988 Tartu maakond
2235 Järv, Kelian 2003 Harju maakond Herbalife
2236 Järv, Tiiu 1967 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2237 Järvamägi, Eve 1960 Harju maakond Herbalife
2238 Järve, Eili 1983 Valga maakond Herbalife
2239 Järve, Esta 1960 Valga maakond Herbalife
2240 Järve, Märt 2004 Tartu maakond
2241 Järve, Nora 2006 Tartu maakond
2242 Järve, Sigrid 1969 Tartu maakond
2243 Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
2244 Järvemäe, Kristi 1976 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
2245 Järvis, Ele 1971 Põlva maakond
2227 Jõgi, Indrek 1989 Tartu maakond
2228 Jõgi, Marielle 1991 Harju maakond Sportland
2229 Jõgi, Sten 1982 Tartu maakond
2230 Jõgis, Janek 1971 Põlva maakond
2231 Jõgisu, Juka 1971 Harju maakond Herbalife
2232 Jõks, Maris 1988 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
2233 Jõulu, Anu 1993 Harju maakond Turba Running Club
2246 Jürgenson, Andres 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3402 Jürgenstein, Toomas 1964 Tartu maakond
2247 Jüri, Mery-Liis 1990 Tartu maakond
2248 Jürine, Jörgen 1996 Viljandi maakond
2249 Jüürman, Kätlin 1991 Rapla maakond
3498 Kaarma, Rain 1968 Tartu maakond Enics Eesti AS
2250 Kaarna, Triinu 1988 Valga maakond
2251 Kaasik, Karit 1987 Harju maakond Swedbank AS
2252 Kaasik, Krete 2000 Järva maakond
2253 Kabatskaja, Ljubov 1986 Tartu maakond Herbalife
2254 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
2255 Kabun, Kait 1978 Tartu maakond
3483 Kaegas, Roger 2001 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
2256 Kaeramaa, Kaarel-Paulus 1996 Tartu maakond
2257 Kaeval, Henno 1987 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
2258 Kaeval, Kairi 1985 Tartu maakond
3480 Kaevu, Kristjan 1982 Lääne-Viru maakond
2259 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
3441 Kaju, Aleksander 2002 Jõgeva maakond
3455 Kaju, Indrek 1982 Tartu maakond
2260 Kala, Age 1979 Võru maakond Herbalife
2261 Kala, Elar 1982 Võru maakond SK ProRunner
2262 Kalberg, Helen 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2263 Kalda, Gerli 1981 Tartu maakond Valio Eesti AS
2264 Kaldamäe, Auliki 1986 Tartu maakond
2265 Kaldma, Piia 1968 Põlva maakond
2266 Kaldvee, Anne-Lii 1966 Tartu maakond
2267 Kaldvee, Maarja Liis 2002 Tartu maakond Herbalife
2268 Kaljas, Hanna-Marii 1997 Harju maakond
2269 Kallakas, Priit 1985 Harju maakond
2270 Kallas, Hanna-Liisa 2002 Jõgeva maakond
2271 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
2272 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
2273 Kallas, Tarvo 1980 Tartu maakond
2274 Kallasmaa, Raul 1995 Tartu maakond Hals Team
2275 Kallasse, Janno 1979 Võru maakond
2276 Kallaste, Aivo 1982 Pärnu maakond
2277 Kallaste, Anne 1988 Põlva maakond
2278 Kallaste, Koit 1975 Tartu maakond
2279 Kalling, Tarmo 1986 Tartu maakond
2280 Kallion, Liina 1985 Tartu maakond Herbalife
2281 Kallion, Reiko 1979 Tartu maakond
2282 Kallip, Peep 1961 Lääne-Viru maakond
2283 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
2284 Kalliver, Peeter 1944 Tartu maakond Herbalife
2285 Kallson, Siim 1984 Tartu maakond
2286 Kalmets, Ellen 1987 Tartu maakond
2287 Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
2288 Kalmus, Janar 1982 Harju maakond
2289 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
2290 Kanarbik, Kristjan 1991 Järva maakond
2291 Kane, Rein 1945 Harju maakond
2292 Kangro, Hendrik 1979 Tartu maakond
2293 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2294 Kangur, Kermo 1986 Harju maakond Herbalife
2295 Kangur, Kerto 1993 Harju maakond Herbalife
2296 Kann, Ants 1975 Harju maakond
2297 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond
3405 Kannike, Kristjan 1978 Rapla maakond
3379 Kannus, Alari 1969 Tartu maakond
2298 Karja, Karlos 1995 Tartu maakond Herbalife
2299 Karja, Martin 1980 Tartu maakond
2300 Karnaukhova, Nina 1949 Tartu maakond Herbalife
2301 Karnaukhova, Varvara 1978 Tartu maakond Herbalife
2302 Karolin, Katrin 1972 Valga maakond
3428 Karp, Maaja 1984 Harju maakond Sportland
2303 Karro, Anne 1958 Harju maakond Herbalife
2304 Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
2305 Kartsepp, Annika 1996 Jõgeva maakond
2306 Karu, Angeelika 1977 Tartu maakond Herbalife
2307 Karu, Marko 1971 Tartu maakond
2308 Karu, Markus 2000 Tartu maakond
2309 Karu, Marten 1997 Tartu maakond
2310 Karu, Urmas 1969 Jõgeva maakond
2311 Karus, Rita 1988 Tartu maakond Herbalife
2312 Kasak, Kermo 1981 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
2313 Kasak, Kärt 1985 Harju maakond
2314 Kase, Marili 1993 Jõgeva maakond
2315 Kase, Mihkel 1993 Tartu maakond TMB Element OÜ
2316 Kase, Pille 1995 Tartu maakond
2317 Kasepuu, Kelly 1993 Tartu maakond
2318 Kasesalu, Terje 1969 Tartu maakond
2319 Kask, Annika 1992 Tartu maakond
2320 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
2321 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond
2322 Kask, Martin 1992 Jõgeva maakond A. Le Coq
3392 Kask, Sven 1990 Tartu maakond
2323 Kaska, Marko 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
3482 Kaskema, Joosep 1996 Tartu maakond
2324 Kass, Kadri 1984 Harju maakond Selver
2325 Kattai, Alar 1960 Tartu maakond Herbalife
2326 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond KL Tartu malev
2327 Kattai, Tõnis 1990 Tartu maakond Autosõit OÜ
2328 Kaur, Laura 1992 Tartu maakond
2329 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
2330 Kavald, Robin Aleks 2003 Tartu maakond
3371 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
3797 Kekkonen, Ragnar 1988 Tartu maakond
2331 Kelder, Karin 1949 Võru maakond
2332 Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
2333 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
3445 Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond
3446 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond
2334 Kelk, Sander 1990 Harju maakond Tartu Ülikool
2335 Kelp, Inge 1961 Viljandi maakond Herbalife
2336 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
2337 Kesvatera, Krista 1982 Harju maakond Telia SK
2338 Kiho, Anti 1970 Tartu maakond
2339 Kiidli, Kaija-Liis 1994 Tartu maakond Selver
2340 Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
2341 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
3388 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
2342 Kiik, Arvi 1988 Tartu maakond
2343 Kiik, Kalle 1994 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
2344 Kiilaspä, Ege 1979 Viljandi maakond
2345 Kiilmaa, Kai 1975 Tartu maakond Swedbank AS
2346 Kiipsaar, Kati 1988 Tartu maakond
2347 Kiis, Väino 1950 Tartu maakond Herbalife
2348 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
2350 Kilk, Liis 1985 Harju maakond SK ProRunner
2463 Kilter, Kareli 1987 Tartu maakond
2351 Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond Herbalife
2352 Kirikal, Mikk 1989 Jõgeva maakond A. Le Coq
2353 Kirsimäe, Tiina 1960 Tartu maakond Herbalife
2354 Kirt, Sirle 1970 Valga maakond Herbalife
2355 Kisand, Lepo 1999 Tartu maakond
2356 Kisand, Marika 1971 Pärnu maakond
2358 Kivi, Karin 1965 Tartu maakond Herbalife
2359 Kivikas, Kaia 1992 Tartu maakond
2360 Kivila, Meriliis 1980 Harju maakond OK Ilves
2362 Kivirand, Anneli 1973 Tartu maakond Selver
2363 Kivisild, Ain 1955 Tartu maakond
2364 Kivisild, Tiit 1954 Rapla maakond Jonavos maratonas
2357 Kizlova, Svetlana 1985 Tartu maakond Herbalife
2365 Klaas, Mariliis 1985 Tartu maakond
3456 Klasen, Haldi 1968 Harju maakond
3440 Kliimask, Kristian 2006 Tartu maakond
3439 Kliimask, Tarvi 1970 Tartu maakond
2366 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond
2367 Kljonova, Ljudmila 1949 Tartu maakond Herbalife
2368 Knjazetski, Mihhail 1987 Harju maakond ABB AS
2369 Knope, Agris 1953 Latvia 5A-Valka / LV
2370 Kobar, Pärtel 2001 Tartu maakond
2371 Kodasmaa, Raigo 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2372 Koger, Eva 1989 Tartu maakond
2373 Kohjus, Eneli 1977 Valga maakond
2374 Koht, Erki 1980 Harju maakond
2375 Koit, Jane-Mai 1996 Harju maakond Herbalife
2376 Kokk, Liisi 1974 Tartu maakond
2377 Kolesnikov, Denis 1978 Ida-Viru maakond
2378 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
2379 Kolomainen, Carmen 1978 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2380 Kolsar, Leana 1993 Tartu maakond Hals Team
2381 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
2382 Kongo, Kristi 1989 Tartu maakond
2383 Kongot, Kadi 1992 Tartu maakond
2384 Kongs, Kalli 1981 Tartu maakond Herbalife
2385 Konsap, Aigar 1971 Põlva maakond KL Tartu malev
2386 Konsap, Wiido 1999 Põlva maakond
2387 Konsin, Piret 1970 Tartu maakond
2388 Konstabel, Kenn 1975 Tartu maakond
2389 Kont, Lea 1959 Tartu maakond
2390 Kontro, Kristo 1996 Harju maakond
2391 Koobak, Sander 2007 Võru maakond
2392 Kook, Urmet 1976 Harju maakond
2393 Koolmeister, Ilmar 1979 Harju maakond
2394 Koort, Jarko 1991 Tartu maakond
2395 Koort, Kaidi 1986 Tartu maakond
2396 Kooskora, Triinu 1985 Tartu maakond eratreening.ee
2397 Koov, Juta 2006 Harju maakond
2398 Kopli, Alo 1991 Valga maakond
2399 Koplimägi, Marika 1972 Tartu maakond SK ProRunner
2402 Kopp, Ketlin 2004 Valga maakond Herbalife
2403 Kopp, Leelia 1977 Valga maakond Herbalife
2404 Koppel, Helen 1980 Tartu maakond
2405 Koppel, Kaido 1976 Tartu maakond
2406 Koppel, Kristi 1993 Tartu maakond
2407 Koppel, Ulvi 1987 Valga maakond Herbalife
2408 Kopti, Birgit 1988 Lääne-Viru maakond
2400 Kopõlov, Roman 1972 Tartu maakond Herbalife
2401 Kopõlova, Jelena 1968 Tartu maakond Herbalife
2409 Korb, Marje 1973 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2410 Korela, Eva 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2411 Kori, Külli 1989 Tartu maakond eratreening.ee
2412 Korjus, Ove 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
2413 Korsar, Taavi 1987 Lääne-Viru maakond
2414 Korts-Laur, Marta 1991 Harju maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
2415 Kose, Liisbeth 1991 Pärnu maakond
2416 Koskelainen, Kristin 1999 Valga maakond Herbalife
2417 Kosubenko, Evelyn 1973 Harju maakond
2419 Kotila, Brodi 1979 United States
2420 Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
2421 Kottise, Margit 1965 Harju maakond
2422 Kovanen, Kai 1976 Harju maakond
2423 Kovtunova, Natalja 1982 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2418 Košeleva, Viktoria 1989 Tartu maakond Herbalife
2424 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
3423 Kramp, Jan 1980 Tartu maakond
2425 Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
2426 Kreek, Urve 1963 Tartu maakond Herbalife
3788 Kreevan, Meelis 1987 Harju maakond
2427 Kriis, Liisa 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2428 Kriisa, Triinu 1988 Tartu maakond Herbalife
2429 Krips, Kristjan 1987 Tartu maakond
2430 Kroll, Kätlin 1988 Lääne-Viru maakond
2431 Kroman, Anne 1965 Võru maakond
2432 Kroon, Tarmo 1986 Tartu maakond
2433 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
2434 Kruusa, Kairit 2002 Valga maakond
2435 Kruusa, Kersti 1987 Valga maakond
2437 Kruusimägi, Tiia 1961 Rapla maakond Herbalife
2438 Kruusmann, Geidi 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
2439 Krylova, Ekaterina 1988 Russia
3486 Kubo, Kitty 1972 Harju maakond
2440 Kuchmistova, Tatiana 1983 Russia
2441 Kudak, Aivar 1967 Tartu maakond
2442 Kuhi, Ülle 1972 Järva maakond Herbalife
2443 Kuimet, Kaarel 1988 Harju maakond
2444 Kukk, Astrid 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
2445 Kukk, Siiri 1979 Tartu maakond
2446 Kulbas, Risto 1953 Harju maakond
2447 Kulberg, Brigitta 1981 Harju maakond
2448 Kuldkepp, Laura 1980 Harju maakond
2449 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
2450 Kuldmäe, Remo 1987 Harju maakond
2451 Kuldvere-Vent, Ehtel 1974 Tartu maakond Herbalife
2452 Kulikova, Evelina 2003 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2453 Kulikova, Sabina 1997 Ida-Viru maakond
3005 Kull, Isabelle 1989 France
2454 Kullamaa, Kristiina 1991 Harju maakond Herbalife
2455 Kumpel, Eve 1947 Tartu maakond Herbalife
2456 Kupper, Ave 1974 Tartu maakond
2457 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond RTG Spordiklubi MTÜ
2458 Kurg, Kaire 1974 Viljandi maakond Herbalife
2459 Kurg, Marleen 2008 Viljandi maakond Herbalife
2460 Kurg, Raimo 1982 Tartu maakond
2461 Kuris, Kersti 1965 Lääne-Viru maakond
2462 Kurruk, Karl Kristofer 1993 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
2464 Kurvits, Taavi 1992 Valga maakond
3487 Kuslap, Minna 1990 Tartu maakond
2465 Kustavson, Riin 1994 Lääne-viru maakond Sportland
2466 Kutman, Karolin 1985 Tartu maakond
2467 Kutsar, Grete 1990 Tartu maakond
2468 Kutti, Endel 1951 Valga maakond Herbalife
2469 Kutti, Malle 1949 Tartu maakond Herbalife
2470 Kuurmaa, Tarmo 1980 Harju maakond
2471 Kuus, Mike-Gregor 2000 Tartu maakond
2472 Kuus, Regina 1978 Valga maakond Herbalife
2473 Kuuse, Eda 1972 Harju maakond Herbalife
2474 Kuusik, Kadri 1984 Harju maakond
3431 Kuusk, Liisa 1989 Tartu maakond
2475 Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
2481 Käba, Aivi 1959 Lääne-Viru maakond
2482 Kähr, Janek 1983 Põlva maakond
2483 Käis, Ergo 1980 Tartu maakond Herbalife
2484 Käis, Reelika 1978 Valga maakond
2485 Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
2486 Käppa, Nell-Marii 1996 Tartu maakond Herbalife
2487 Kärbis, Lea 1957 Tartu maakond Herbalife
2488 Kärbis, Lya 1980 Tartu maakond Herbalife
2489 Kärg, Arno 1992 Tartu maakond Politsei- ja Piirivalveamet
2490 Kärgenberg, Aigar 1978 Tartu maakond SK ProRunner
2491 Kärner, Kristjan 1979 Tartu maakond
2492 Käsi, Maris 1994 Harju maakond
2509 Käämer, Riina 1986 Harju maakond
2493 Käär, Margus 1978 Tartu maakond
2494 Kääramees, Viive 1966 Harju maakond Herbalife
2495 Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
2496 Käärik, Romet 1990 Tartu maakond
3463 Kõiv, Anne-Ly 1988 Jõgeva maakond
2476 Kõiv, Karin 1975 Tartu maakond Herbalife
2477 Kõiv, Mari-Liis 1996 Tartu maakond Herbalife
3418 Kõll, Kristi 1987 Harju maakond Nordecon AS
2478 Kõllamõts, Anu 1969 Tartu maakond Herbalife
2479 Kõomägi, Kädi 1985 Tartu maakond
2480 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond AS Kalev
2497 Köörna, Liis 1983 Harju maakond
2498 Kübar, Renee-Armas 1975 Harju maakond
2499 Kübarsepp, Anni 1989 Valga maakond Herbalife
2500 Külaots, Erki 2000 Tartu maakond Suusahullud
2501 Külaots, Pirje 1975 Tartu maakond Swedbank AS
2502 Künnapas, Karen 1997 Harju maakond
2503 Künnapas, Karl 2004 Harju maakond
3370 Künnapas, Kustu 2001 Hiiu maakond
2504 Künnapas, Lembit 1966 Pärnu maakond
2505 Künnapuu, Ingomar 1980 Harju maakond
2506 Kütt, Avo 1963 Võru maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
2507 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
3403 Küttim-Rips, Anne 1970 Tartu maakond
2508 Laak, Brit 1988 Tartu maakond
2510 Laan, Janek 1973 Harju maakond
2511 Laane, Eve 1978 Tartu maakond
2512 Laane, Ly 1973 Harju maakond
2513 Laane, Ranno 1986 Rapla maakond
2514 Laanelepp, Maria 1986 Tartu maakond
3399 Laanemäe, Margus 1978 Tartu maakond
3429 Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
2515 Laanep, Elina 1986 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2516 Laanesaar, Maarja 1988 Tartu maakond
2517 Laar, Reio 1980 Tartu maakond
2518 Laarman, Kärt 1977 Tartu maakond
2519 Laarman, Sten Markus 2001 Tartu maakond
2520 Laas, Made 1986 Harju maakond
2521 Laasi, Eve 1974 Harju maakond
2522 Laasik, Tambet 1984 Tartu maakond
2523 Labent, Regina 1975 Tartu maakond
2524 Ladva, Sixtina 1995 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2525 Laffranque, Rodolphe 1971 Tartu maakond Riigikantselei
2526 Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2527 Laik, Lauri 1988 Tartu maakond
2528 Lail, Marie Rahel 1998 Tartu maakond
2529 Laine, Pille 1980 Tartu maakond
2530 Laiuste, Signe 1968 Tartu maakond Selver
2531 Lambinen, Andrei 1985 Harju maakond
2532 Lang, Külli 1978 Harju maakond Herbalife
2533 Lanno, Jane 1994 Harju maakond Sportland
2534 Lass, Raili 1976 Tartu maakond
2535 Laul, Eleryn 1994 Tartu maakond Herbalife
2536 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
2002 Laumets, Rauno 1990 Tartu maakond SK ProRunner
2537 Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
2538 Lauri, Juhan 1960 Tartu maakond
3412 Laurik, Karin 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
3499 Laurisson, Piret 1980 Tartu maakond
2539 Laurits, Airi 1969 Võru maakond
2540 Laurits, Kermo 1988 Tartu maakond
2541 Laurits, Reio 1981 Tartu maakond Herbalife
2542 Laurmaa, Viktor 1983 Harju maakond ABB AS
2543 Laus, Märt 1986 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2544 Lechter, Angelika 1984 Valga maakond Herbalife
2545 Leedis, Raigo 1985 Harju maakond
2546 Leesment, Martin 1992 Tartu maakond Herbalife
2547 Leets, Urmas 1952 Tartu maakond
2548 Lehis, Kadri-Ann 1991 Viljandi maakond
2549 Lehola, Tauri 1983 Tartu maakond Autosõit OÜ
2550 Leht, Krista 1949 Harju maakond Herbalife
2551 Lehtme, Karin 1983 Harju maakond
2552 Lehtsaar, Anu 1961 Tartu maakond Herbalife
2553 Lehtsaar, Kaia 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2554 Lehtse, Liis 1989 Tartu maakond
2555 Leidus, Signe 1973 Harju maakond Herbalife
2556 Leif, Kristel 1988 Harju maakond Swedbank AS
2557 Leimann, Sirve 1970 Tartu maakond
2558 Lein, Andrus 1974 Lääne-Viru maakond
2559 Leis, Elina 1992 Tartu maakond
2560 Lembinen, Igne 1953 Viljandi maakond Herbalife
2561 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
2562 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
2563 Lentsius, Taivo 1972 Tartu maakond
2564 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
2566 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2567 Lepik, Henry 1992 Pärnu maakond
2568 Lepik, Kaia 1988 Harju maakond Täppsportlased
2569 Lepp, Marika 1975 Võru maakond Herbalife
2570 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond
2571 Liblik, Margo 2002 Tartu maakond
2572 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
2573 Libov, Leho 1992 Tartu maakond AS G4S Eesti
2574 Lifländer, Merike 1951 Järva maakond Herbalife
2575 Ligi, Teele 1987 Tartu maakond
2576 Liias, Madis 1989 Tartu maakond
2577 Liin, Urmas 1976 Järva maakond TÜASK
2578 Liivak, Siret 1980 Tartu maakond Sportland
2579 Liivarand, Aive 1978 Valga maakond Herbalife
2581 Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2582 Lilla, Sven 1989 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2583 Lille, Tiina 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3474 Lillemaa, Karin 1990 Harju maakond
2584 Lillemets, Kalle 1966 Viljandi maakond Herbalife
2585 Lillemets, Keliis 2002 Viljandi maakond Herbalife
2586 Lillemets, Kelina 1998 Viljandi maakond Herbalife
2587 Lillemägi, Kristi 1980 Harju maakond
2588 Lilles, Eli 1982 Harju maakond CrossFit I&M
2589 Lilles, Epp 1987 Tartu maakond
2590 Lillipuu, Signe 1994 Tartu maakond SK ProRunner
2591 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
2592 Lind, Anneli 1986 Tartu maakond Respo Haagised AS
2593 Lind, Kaspar 1978 Tartu maakond Respo Haagised AS
2594 Lind, Leidi 1983 Harju maakond Sportland
3471 Ling, Ando 1986 Tartu maakond HANZA Tartu team
2595 Lipmaa, Õie-Liisi 1984 Harju maakond
2596 Liukanen, Mare 1950 Rapla maakond
2597 Lode, Vello 1938 Põlva maakond
2598 Logina, Ingmar 1999 Tartu maakond
3374 Lohu, Mati 1978 Harju maakond
2599 Lokteva, Elena 1973 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
2600 Lomp, Margus 1990 Tartu maakond Hals Team
2601 Lomp, Martin 2002 Tartu maakond Herbalife
2602 Loodsak, Eleriin 1977 Harju maakond Herbalife
2603 Loog, Grete-Liis 1996 Harju maakond Sportland
2604 Loorents, Triinu 1988 Tartu maakond
2605 Loorits, Sirli 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2606 Loot, Kaire 1988 Harju maakond
2607 Lootus, Kristi 1974 Harju maakond
2608 Luhamaa, Liina 1977 Tartu maakond
2609 Luhaoja, Gertrud 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
2610 Luhaäär, Reet 1953 Harju maakond
2611 Luht, Tiit 1965 Harju maakond
2612 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
3365 Luide, Kevin 1993 Tartu maakond Redeem Nordics OÜ
2613 Luiga, Ülle 1961 Tartu maakond Herbalife
2614 Lukk, Eno 1995 Võru maakond FNT Spordiklubi
3432 Lumberg, Alari 1982 Pärnu maakond Treeningpartner
2615 Lumi, Evi 1949 Järva maakond Herbalife
2616 Lumiste, Külli 1991 Tartu maakond
2617 Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
2618 Lust, Mari 1990 Tartu maakond
2619 Luste, Dauno 1984 Tartu maakond Herbalife
2620 Luste, Deivika 1982 Viljandi maakond Herbalife
2621 Luste, Tiia 1961 Viljandi maakond Herbalife
2622 Lustmets, Kreete 1991 Tartu maakond
3406 Luts, Ivi 1976 Viljandi maakond
3437 Lutsokert, Markus 1995 Tartu maakond
2623 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK ProRunner
2624 Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond eratreening.ee
2625 Luup, Ilmar 1973 Harju maakond
2628 Lätt, Evelin 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2629 Läänelaid, Mihkel 1985 Harju maakond
2630 Läänemets, Märt 1962 Tartu maakond
2626 Lõhmus, Gerli 1993 Tartu maakond Herbalife
2627 Lõhmus, Marleen 1994 Tartu maakond Herbalife
2631 Maalmann, Maili 1993 Tartu maakond
3372 Maanas, Marion 1979 Harju maakond
2632 Maasik, Astrid 1960 Tartu maakond Herbalife
2633 Maasik, Jaanus 1969 Tartu maakond
2634 Maasing, Märt 1999 Tartu maakond TÜASK
2635 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
3389 Maidla, Margit 1976 Harju maakond
2636 Maidle, Este 1957 Pärnu maakond
2637 Maier, Merike 1964 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2638 Maine, Mati 1967 Tartu maakond
2639 Mainla, Leila 1981 Tartu maakond
2640 Maiste, Merike 1994 Tartu maakond Herbalife
2641 Maks, Albert Mark 2000 Tartu maakond
2642 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
2643 Maksim, Porokhov 1982 Russia
2644 Maliuvanchuk, Ostap 1993 Ukraine
2645 Malm, Regiina 1998 Tartu maakond Herbalife
2646 Malm, Veronika 1961 Tartu maakond Herbalife
2647 Malva, Maris 1982 Harju maakond
2648 Mandel, Maaja 1956 Võru maakond Herbalife
2649 Mandriks, Katrine 1962 Harju maakond
2650 Mangus, Marelle 1989 Valga maakond Herbalife
2651 Marcinkevicz, Marge 1967 Harju maakond
2652 Marcinkevicz, Mario 2007 Harju maakond Sparta Spordiselts
2653 Maremäe, Mariliis 1991 Tartu maakond
2654 Marjapuu, Mairis 2000 Tartu maakond
2655 Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
2656 Masing, Kristel 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
3443 Matla, Ellen 1958 Lääne maakond
2657 Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
2658 Matsina, Madis 1985 Tartu maakond
2659 Matt, Stenver 1993 Harju maakond Harju Elekter AS
2660 Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
2661 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
2662 Mednis, Valters 1998 Latvia
2663 Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
2665 Meen, Aimar 1992 Tartu maakond
2666 Meiel, Mario 2001 Tartu maakond Herbalife
2667 Meipalu, Arved 1981 Tartu maakond Herbalife
2668 Meipalu, Kaidi 1983 Tartu maakond Herbalife
2669 Melk, Christofer-Marten 1999 Tartu maakond
2670 Melk, Kristiine 1977 Tartu maakond
3461 Meltsas, Veiko 1974 Harju maakond
2671 Merioja, Maarja 1982 Tartu maakond
2672 Mesila, Argo 1986 Harju maakond
2673 Mets, Alice 1992 Saare maakond
2674 Mets, Katry 1996 Valga maakond Herbalife
2675 Mets, Tarvo 1990 Jõgeva maakond
3362 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
2676 Metsamaa, Aili 1961 Harju maakond
2677 Metsar, Kätlin 1980 Valga maakond
2678 Metsik, Merrit 1986 Tartu maakond Selver
2679 Metsla, Kristel 1993 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
2680 Metsmägi, Andres 1984 Tartu maakond
2681 Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2682 Meus, Marek 1982 Tartu maakond
2683 Meus, Marko 1976 Tartu maakond
2684 Mihhalkina, Julia 1988 Valga maakond Herbalife
2685 Miil, Linda 1942 Harju maakond Herbalife
2686 Miil, Margit 1959 Tartu maakond
2687 Mikson, Madis 1950 Tartu maakond Arctic Sport Club
2688 Miku, Katrin 1990 Tartu maakond
2689 Miku, Merili 2000 Tartu maakond Herbalife
2690 Miku, Žanna 1972 Tartu maakond Herbalife
2691 Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
3378 Mohnatseva, Anna 1989 Harju maakond
2692 Monvelt, Lauri 1980 Harju maakond
2693 Moor, Merle 1986 Tartu maakond eratreening.ee
2694 Moora, Kristi 1981 Tartu maakond
2695 Moora, Laima 1979 Tartu maakond
2696 Mooste, Marek 1990 Pärnu maakond Tartu Ülikool
2697 Mosolainen, Juri 1988 Tartu maakond Herbalife
2698 Muru, Renata 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2699 Must, Edik 1991 Tartu maakond
2700 Must, Elle 1969 Tartu maakond Herbalife
3415 Must, Hannes 1977 Viljandi maakond Nordecon AS
2701 Musting, Keit 1981 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2702 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
2703 Mutsenik, Stanislav 1992 Tartu maakond Autosõit OÜ
2704 Muttel, Rita 1982 Harju maakond
2705 Muuli, Eerik 1993 Tartu maakond SK ProRunner
2706 Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond Arctic Sport Club
2707 Muuli, Ramsus 2002 Tartu maakond
2710 Mäela, Maigi 1986 Põlva maakond
2711 Mäemuru, Kristiina 2001 Tartu maakond
2712 Mäeots, Mario 1982 Tartu maakond
2713 Mäeots, Robin 2006 Tartu maakond
2714 Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2715 Mäestu, Jarek 1977 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2716 Mäevälja, Merit 1990 Tartu maakond Herbalife
2717 Mägi, Jarlet 1995 Harju maakond Herbalife
2718 Mägi, Mark 2006 Tartu maakond
2719 Mägi, Martti 1991 Tartu maakond
2720 Mägi, Merill 1989 Harju maakond Sparta Spordiselts
2721 Mägi, Merle 1972 Tartu maakond
2722 Mägi, Tuulis 1971 Tartu maakond
3410 Mähar, Aleksi 1955 Põlva maakond
2723 Mälgand, Eve 1965 Viljandi maakond Herbalife
2724 Mälgand, Liina 1994 Viljandi maakond Herbalife
2725 Mäll, Märt 1986 Viljandi maakond SK Jooksupartner
2726 Mändla, Karmen 1992 Harju maakond Sportland
2727 Mändoja, Pille-Riin 1994 Harju maakond Sportland
2728 Mändul, Kati 1961 Viljandi maakond Herbalife
2729 Männik, Marika 1973 Tartu maakond
2730 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
2731 Märs, Sander 1992 Tartu maakond Jumek Team
2732 Märtin, Mihkel 1972 Harju maakond
2733 Märtson, Mihkel 1985 Tartu maakond
2734 Märtson, Silje 1988 Tartu maakond
2708 Mõttus, Andra 1975 Tartu maakond Selver
2709 Mõttus, Angela 2005 Valga maakond
2735 Mölder, Einike 1986 Võru maakond
2736 Mölder, Kadi 1987 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
2737 Möll, Robin 2000 Tartu maakond Ülenurme valla SK
2738 Mürk, Irina 1977 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
2739 Müürsepp, Tiiu 1944 Tartu maakond Herbalife
2740 Naggel, Heli 1975 Harju maakond Herbalife
2741 Narusk, Hegri 1977 Põlva maakond
2742 Narvik, Silvia 1967 Harju maakond
2743 Neitsov, Arvi 1965 Tartu maakond Herbalife
2744 Neitsov, Mariete 2003 Tartu maakond Herbalife
2745 Neitsov, Marko 1996 Tartu maakond Herbalife
2746 Neitsov, Merike 1970 Tartu maakond Herbalife
2747 Nemvalts, Stella 1992 Tartu maakond
2748 Nerg, Samu 1992 Finland
2749 Nigol, Maarja 1990 Harju maakond Sportland
2750 Nigul-Lepp, Aira 1971 Tartu maakond Swedbank AS
2751 Niiduviir, Tiia 1958 Tartu maakond Herbalife
2752 Niit, Inga 1976 Võru maakond Herbalife
2753 Niitmets, Eve 1979 Harju maakond
2754 Nikopensius, Erik 2004 Tartu maakond
2755 Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2756 Noobel, Annaliise 2002 Tartu maakond Herbalife
3442 Noole, Andres 1966 Harju maakond
2757 Noorkikas, Nele 1976 Harju maakond
2758 Noormägi, Reelika 1975 Tartu maakond
3489 Noskova, Tatjana 1975 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
2759 Nurm, Helen 1993 Tartu maakond
2760 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
2761 Nurmis, Liis 1991 Harju maakond
2762 Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
2763 Nutov, Kevin 2002 Järva maakond
2764 Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond
2768 Näkk, Janek 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2765 Nõgu, Kaarli 1998 Harju maakond Hals Team
2766 Nõukas, Margo 1988 Lääne-Viru maakond
2767 Nõukas, Marii 1995 Harju maakond Herbalife
2769 Oberg, Mari-Liis 1991 Rapla maakond MTÜ Spordiselts
2770 Ogibalova, Olga 1962 Harju maakond
2771 Ohvril, Ain 1969 Tartu maakond Herbalife
2772 Ohvril, Astrid 2002 Tartu maakond Herbalife
2773 Ohvril, Kadri 1972 Tartu maakond Herbalife
2774 Ohvril, Ursula 1999 Tartu maakond Herbalife
2775 Oja, Siim 1986 Tartu maakond Hals Team
2776 Oja, Tairit 1988 Põlva maakond
2777 Ojala, Jane 1974 Viljandi maakond Herbalife
2778 Ojalill, Jaagup 1990 Tartu maakond
2779 Ojamaa, Egon 1987 Valga maakond Herbalife
2780 Ojamets, Salme 1959 Viljandi maakond Herbalife
2781 Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
2782 Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
2783 Ojasalu, Tiia 1973 Tartu maakond
2784 Olo, Krõõt 1988 Tartu maakond
2785 Ool, Mirjam 1990 Tartu maakond
3386 Oper, Maria 1948 Võru maakond
2786 Oras, Raivo 1971 Viljandi maakond Eesti Energia Spordiklubi
2787 Oravas, Veiko 1975 Tartu maakond Herbalife
2788 Orlo, Anne 1962 Tartu maakond Herbalife
2789 Orlo, Melinda 2001 Tartu maakond Herbalife
2790 Orm, Olari 1987 Tartu maakond SK ProRunner
2791 Orumaa, Karl-Hendrik 1994 Tartu maakond Herbalife
2792 Ossipova, Diana 1995 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2793 Ossis, Meiki 1980 Tartu maakond Herbalife
2794 Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2795 Otsa, Moonika 1983 Tartu maakond
2796 Otsa, Paula 1990 Tartu maakond Herbalife
3452 Ott, Merilin 1995 Pärnu maakond
2797 Ott, Remi 2000 Lääne-Viru maakond
2798 Ovtsarenko, Anna 1988 Harju maakond
2799 Paabo, Katre 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2800 Paabstel, Mari-Liis 2001 Harju maakond
2801 Paabstel, Toomas 1990 Harju maakond
2802 Paabstel, Tõnu 1984 Harju maakond
2803 Paal, Magnus 1999 Tartu maakond TÜASK
2804 Paas, Raili 1979 Tartu maakond
2805 Paatsi, Reet 1976 Tartu maakond
2806 Paesüld, Harles 1974 Harju maakond BIGBANK AS
3377 Pahapill, Piret 1988 Harju maakond
2807 Pai, Annika 1973 Võru maakond
2808 Pai, Eve 1958 Tartu maakond
2809 Paidla, Aino 1961 Tartu maakond Herbalife
2810 Paidla, Peeter 1964 Tartu maakond Herbalife
2811 Pajanen, Eenok 1993 Harju maakond CrossFit I&M
3420 Palatu, Markus 2002 Tartu maakond
2812 Palgi, Reet 1955 Tartu maakond Herbalife
3425 Palk, Imbi 1968 Tartu maakond Areal Team
2813 Pallo, Kert 2005 Valga maakond Areal Team
2814 Palloson, Lea 1956 Tartu maakond Herbalife
2815 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
2816 Palm, Erki 1962 Võru maakond
2817 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
2818 Palmar, Kalle 1943 Tartu maakond Herbalife
2819 Paluoja, Alo 1976 Tartu maakond
2820 Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
2821 Pani, Egert 1982 Tartu maakond
2822 Paniagua, Carlos 1986 United States
3490 Pantalon, Kaido 1986 Viljandi maakond
2664 Papp, Gerda 1989 Tartu maakond
2823 Parek, Anni 1995 Valga maakond Herbalife
2824 Paris, Mariliis 2004 Viljandi maakond Mulgi Mutid
2825 Paris, Silja 1953 Tartu maakond Herbalife
2826 Park, Airi 1991 Valga maakond Herbalife
2827 Park, Külli 1990 Valga maakond Herbalife
2828 Park, Liis 1990 Tartu maakond
2829 Park, Liisi 1987 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2830 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2831 Parts, Eve 1970 Tartu maakond Suusahullud
2832 Parts, Larissa 1971 Finland
2833 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
2834 Pavlenkov, Igor 1973 Jõgeva maakond Herbalife
2835 Pavlenkova, Julia 1981 Jõgeva maakond Herbalife
2836 Pedak, Rasmus 1991 Tartu maakond Swedbank AS
2837 Pedel, Keili 1994 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2838 Pedius, Karolin 1991 Tartu maakond
2839 Pedosk, Ester 1995 Viljandi maakond Sisekaitseakadeemia
2840 Peegel, Anu 1966 Järva maakond Herbalife
2841 Peek, Tarmo 1977 Viljandi maakond Herbalife
2842 Peets, Heige 1954 Harju maakond Herbalife
2843 Peetso, Laura Liis 2003 Tartu maakond Herbalife
2844 Pehk, Heimar 1982 Põlva maakond
2845 Pehlak, Anna-Liisa 1989 Võru maakond
2846 Pehlak, Anni-Mari 1996 Võru maakond
2847 Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond
2848 Peitel, Triin 1989 Tartu maakond
3458 Pelešev, Tiia 1986 Tartu maakond
2849 Peltser, Anette 2003 Viljandi maakond Mulgi Mutid
2850 Penjam, Piret 1967 Harju maakond Herbalife
2851 Pennula, Natalja 1974 Valga maakond Herbalife
2852 Perevedentsev, Stanislav 2009 Tartu maakond Herbalife
2853 Perevedentseva, Oksana 1990 Tartu maakond Herbalife
2854 Perm, Kaari 1995 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2855 Pern, Teele 1986 Harju maakond
3401 Pesti, Katre 1986 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
2856 Peterkop, Kaidi 1994 Harju maakond
2857 Petersell, Siim 1989 Harju maakond
2858 Petersell, Taavi 1982 Tartu maakond
2859 Peterson, Ester 1972 Valga maakond
2860 Petmanson, Timo 1986 Harju maakond
2861 Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
2862 Pihlak, Hanneleen 1983 Harju maakond
2863 Pihor, Carl 1993 Tartu maakond JK Welco
2864 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
2865 Piirimets, Kristiine 1978 Hiiu maakond
2866 Piirioja, Cassandra 2002 Võru maakond
2867 Pilt, Kalle 1966 Tartu maakond
2868 Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2869 Pitura, Elmars 1969 Latvia
2870 Plagnaud, Meri-Lill 2006 Harju maakond
2871 Ploom, Raul 1976 Tartu maakond
2872 Polekauskas, Dalius 1971 Lithuania
2873 Polman, Ursula 1988 Harju maakond
2874 Poltimäe, Helen 1976 Tartu maakond
2875 Poltimäe, Kristjan 1982 Harju maakond
2565 Poom, Airika 1986 Tartu maakond
2876 Poom, Marika 1958 Tartu maakond Herbalife
2877 Posihnova, Merily 1987 Tartu maakond
3430 Posti, Taimi 1975 Tartu maakond
2878 Prans, Leili 1951 Tartu maakond OK Ilves
2879 Praulina, Linda 1986 Valga maakond Herbalife
2880 Printsmann, Liisa Marie 2002 Viljandi maakond Herbalife
2881 Printsmann, Mari 1986 Valga maakond Herbalife
3373 Pruttsenko, Maria 1987 Tartu maakond
2882 Pruul, Priit 1981 Tartu maakond
2883 Pruul, Signe 1983 Tartu maakond
2884 Pruuliste, Jelena 1974 Tartu maakond Herbalife
2885 Pruuliste, Katrin 2007 Tartu maakond Herbalife
2886 Pruun, Eevi 1942 Harju maakond Herbalife
2887 Pukk, Mare 1958 Harju maakond Turba Running Club
2888 Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
2889 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
2890 Pumper, Sirje 1954 Jõgeva maakond Herbalife
2891 Pundonen, Maarja 1981 Valga maakond Herbalife
2892 Punga, Pille 1972 Tartu maakond Herbalife
2893 Pungas, Siiri 1973 Tartu maakond Herbalife
2894 Puniste, Maarja 1987 Tartu maakond
3497 Punnison, Eveli 1985 Tartu maakond Enics Eesti AS
2895 Purgats, Sigrid 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
2896 Puusaar, Robin 2007 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
2897 Puusemp, Peeter 1984 Harju maakond
2898 Puusepp, Maria-Kristina 2004 Harju maakond Herbalife
2899 Puusta, Annika 1990 Võru maakond
2909 Päiviste, Monika 1984 Tartu maakond
2910 Päkko, Sirje 1962 Tartu maakond Herbalife
3469 Pärn, Sander 1992 Tartu maakond
2911 Pärna, Pille-Kadri 1963 Võru maakond Selver
2912 Pärna, Taavi 1983 Tartu maakond
2913 Pärnakivi, Kairi 1965 Tartu maakond Herbalife
2914 Päädam, Reelika 1982 Tartu maakond
2900 Põder, Silja 1974 Viljandi maakond
2901 Põder, Sirli 2002 Viljandi maakond
3396 Põld, Kalle 1966 Tartu maakond
2902 Põld, Priit 1985 Tartu maakond
2903 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
2905 Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
2906 Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
2907 Põllukivi, Ragnar 1976 Harju maakond
2908 Põllumäe, Urmas 1967 Viljandi maakond Herbalife
2915 Pügi, Sandra 1993 Tartu maakond Herbalife
3006 R-P, Reilika 1984 Tartu maakond
2916 Raag, Toomas 1985 Tartu maakond Herbalife
2917 Raaper, Hannela 1989 Põlva maakond Herbalife
2918 Radzele, Zane 1994 Latvia
2919 Rahulaan, Kaidi 1991 Järva maakond
2920 Rahusoo, Tarvo 1977 Harju maakond
2921 Raik, Mari-Liis 1939 Viljandi maakond Herbalife
2922 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
2923 Rakaselg, Jaan 1987 Võru maakond
2924 Rammi, Antti 1979 Tartu maakond
2925 Rammo, Karl 1995 Tartu maakond
2926 Randaru, Veiko 1967 Tartu maakond SK ProRunner
2927 Randlane, Kerly 1974 Harju maakond Täppsportlased
3491 Randma, Jaanus 1963 Tartu maakond
2928 Randmäe, Aime 1942 Viljandi maakond Herbalife
2929 Randoja, Merike 1987 Tartu maakond
2930 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
2931 Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
2932 Randviir, Kaja 1968 Tartu maakond
2933 Raud, Aivar 1964 Viljandi maakond Herbalife
2934 Raud, Anneli 1969 Viljandi maakond Herbalife
2935 Raud, Erle 1987 Tartu maakond Herbalife
2936 Raud, Reine 1994 Tartu maakond Herbalife
2937 Raud, Urve 1963 Viljandi maakond Herbalife
2938 Raudsepp, Elina 1984 Tartu maakond
2939 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
3368 Raudsepp, Lennart 1967 Tartu maakond Eesti Maaülikool
2940 Raudsepp, Raido 1986 Tartu maakond
3468 Raudsepp, Raivo 1964 Järva maakond
2941 Raudsepp, Rauno 1982 Tartu maakond
2942 Rea, Jaan 1979 Pärnu maakond
3409 Rebane, Aleksander 1978 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
2943 Rebane, Andreas 1988 Tartu maakond Herbalife
2944 Rebane, Ken 1997 Tartu maakond Herbalife
2945 Rebane, Renate 1946 Tartu maakond Herbalife
2946 Rebane, Ülari 1985 Harju maakond
2947 Redi, Kaarel 1995 Tartu maakond
2948 Rehkli, Reimo 1985 Tartu maakond SK ProRunner
2949 Reidolf, Carl-Robert 1998 Rapla maakond
2950 Reier, Ireen 1982 Tartu maakond Ravimiamet
2951 Reiles, Aurika 1987 Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
2952 Reiles, Maarika 1967 Viljandi maakond
2953 Reili, Anneliis 1996 Viljandi maakond
3382 Reili, Olga 1987 Harju maakond
2954 Reimaa, Elise 2001 Tartu maakond Herbalife
2955 Reiman, Inge 1970 Harju maakond
2956 Reiman, Riido 1994 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
2957 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
2958 Reinart, Siim 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3281 Reinas, Anna-Stina 1998 Harju maakond
2959 Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
2960 Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
2961 Reineberg, Siim 2002 Harju maakond Team Honey Power
2962 Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
2963 Reinsalu, Remo 1983 Harju maakond
2964 Reinsalu, Udo 1963 Valga maakond
2965 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
2966 Reivart, Kirke 1995 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
2967 Rekker, Diane 1981 Harju maakond
2968 Rell, Marge 1978 Viljandi maakond Herbalife
3416 Rell, Toomas 1969 Tartu maakond Nordecon AS
2969 Remmelg, Rein 1947 Ida-Viru maakond
2970 Remmelg, Sten 1983 Ida-Viru maakond
2971 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond OMNIVA SK
2972 Repkin, Rahel 1998 Tartu maakond
2973 Riipus, Ingrid 1980 Jõgeva maakond
2974 Riismandel, Eike 1953 Tartu maakond Herbalife
2975 Riives, Aire 1971 Tartu maakond
2976 Riives, Marilin 2000 Tartu maakond
2977 Riives, Martin 2000 Tartu maakond
2978 Ring, Teele 1983 Harju maakond
2979 Ristisaar, Heiti 1974 Valga maakond Herbalife
3183 Ristmägi, Marten-Jakob 2006 Tartu maakond TÜASK
2980 Ristsoo, Tiina 1970 Finland
2981 Ritso, Kristiina 1989 Tartu maakond
2982 Rohelpuu, Mihkel 2001 Viljandi maakond
2983 Rohtla, Jarmo 1985 Tartu maakond
2984 Rohtla, Madli 1988 Tartu maakond
2985 Rohtmets, Grete Mai 1994 Tartu maakond Herbalife
3467 Roio, Indrek 1970 Tartu maakond
2986 Rolitš, Aleksei 1978 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
2987 Rolitš, Jana 1976 Ida-viru maakond Sportland
2988 Rolitš, Markus 2004 Ida-Viru maakond
2989 Roll, Madis 1984 Harju maakond
2990 Roog, Raido 1984 Tartu maakond
2991 Roogsoo, Kristjan 1994 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2992 Roos, Anne 1964 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2995 Roos-Oja, Ade 1974 Jõgeva maakond 2. Jalaväebrigaad
2993 Roosileht, Õnne 1969 Järva maakond
2994 Roosmaa, Viljar 1985 Viljandi maakond
2996 Roostoja, Üllar 1957 Tartu maakond
2997 Rootsi, Andres 1968 Tartu maakond
2998 Rootsi, Kaisa Helga 1993 Tartu maakond
2999 Rootsi, Kurmo Andres 1996 Tartu maakond
3000 Rootsi, Margit 1970 Tartu maakond
3001 Rootslane, Ly 1971 Tartu maakond Ravimiamet
3002 Rosenvald, Valdur 1990 Tartu maakond
3003 Rosmann, Kätrin 1996 Harju maakond Herbalife
3004 Rosmann, Tiiu 1962 Harju maakond Herbalife
3007 Rump, Alina 1977 Rapla maakond
3008 Rusi, Ain Allan 1998 Tartu maakond Herbalife
3009 Russak, Ako 2001 Järva maakond
3010 Ruubel, Taavi 1992 Harju maakond Herbalife
3011 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
3012 Ruusand, Kaie 1968 Tartu maakond Herbalife
3013 Ruusand, Rauno 1995 Tartu maakond Herbalife
3014 Ruut, Kadi 1973 Pärnu maakond
3015 Ruut, Marie 2001 Viljandi maakond
3016 Ruut, Rauno 1971 Viljandi maakond
3017 Rämmeld, Marleen 1994 Tartu maakond Herbalife
3457 Rämmi, Piret 1983 Harju maakond
3018 Rämson, Maarja-Liisa 1993 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3019 Räppo, Henry 1998 Tartu maakond
3020 Räppo, Johhanna 1996 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
3021 Rätsep, Kaili 1978 Tartu maakond
3022 Rööpmann, Kristiina 1981 Tartu maakond
3023 Rööpmann, Liis 2003 Tartu maakond
3380 Rüütel, Elo 1978 Harju maakond
3025 Rüütsalu, Mari-Liis 1974 Harju maakond
3026 Rüütsalu, Ranno 1969 Harju maakond
3027 Saage, Merili 1983 Tartu maakond Sportland
3028 Saar, Emilie Lisee 2007 Harju maakond Herbalife
3029 Saar, Erik 1967 Tartu maakond
3030 Saar, Ingrid 1967 Tartu maakond Herbalife
3422 Saar, Janari 2004 Järva maakond
3032 Saar, Maarika 1971 Viljandi maakond Herbalife
3031 Saar, Mai 1968 Pärnu maakond
3033 Saar, Sandra 1993 Viljandi maakond Herbalife
3034 Saar, Sten 1994 Viljandi maakond Herbalife
3035 Saar, Triin 1988 Tartu maakond Herbalife
3407 Saare, Birgit 1994 Tartu maakond Herbalife
3036 Saarnik, Mark 1993 Võru maakond FNT Spordiklubi
3037 Saartok, Andrus 1992 Saare maakond
3038 Sadeejev, Alex 2002 Tartu maakond Herbalife
3039 Sadejeva, Tatjana 1963 Tartu maakond Herbalife
3426 Saetalu, Andres 1995 Tartu maakond Areal Team
3040 Sahar-Lambinen, Karin 1987 Harju maakond
3041 Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
3042 Saitta, Alessandro 1971 Italy
3043 Saks, Liis 1981 Harju maakond Telia SK
3044 Saksing, Merilin 1979 Tartu maakond
3045 Salu, Kairi 1992 Tartu maakond Herbalife
3046 Salum, Alli 1966 Tartu maakond Herbalife
3047 Salumäe, Janne 1986 Valga maakond Herbalife
3048 Samartsev, Kadri 1954 Viljandi maakond Herbalife
3049 Samrjakova, Marit 2005 Tartu maakond Herbalife
3050 Sander, Robert 2005 Tartu maakond
3051 Sander, Silje 1977 Harju maakond
3052 Sarandi, Helle Maret 1943 Harju maakond Herbalife
3053 Sarapuu, Arvo 1965 Harju maakond
3376 Sarapuu, Kristjan 1982 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
3054 Sarapuu, Sigrit 1990 Harju maakond
3055 Sarapuu, Sirli 1991 Harju maakond
3056 Saul, Raimo 1976 Harju maakond
3057 Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3059 Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond
3060 Savostkin, Jevgeni 1990 Tartu maakond
3061 Seedre, Viljo 1958 Tartu maakond
3062 Sekajev, Deniss 1971 Ida-Viru maakond
3364 Sell, Kristi 1989 Tartu maakond Redeem Nordics OÜ
3063 Selter, Ahto 1970 Järva maakond AS Eesti Pagar
3065 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
3066 Sepp, Liina 1989 Harju maakond
3067 Sepp, Marina 1960 Tartu maakond Herbalife
3068 Sepp, Tõnu 1975 Harju maakond
3064 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
3069 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
3070 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
3071 Sihver, Katrin 1970 Pärnu maakond
3072 Sihver, Kärt 2002 Harju maakond
3073 Siidam, Marika 1960 Järva maakond Herbalife
3366 Siilik, Kadi 1989 Tartu maakond Redeem Nordics OÜ
3074 Siimar, Gretel-Marie 1995 Tartu maakond
3075 Siimar, Paula-Brit 1997 Tartu maakond
3076 Siimer, Keijo 1991 Jõgeva maakond
3077 Siimon, Linda 1988 Harju maakond
3078 Silber, Maarja 1984 Tartu maakond
3079 Silber, Taavi 1980 Tartu maakond
3080 Sild, Soile 1972 Harju maakond
3081 Silla, Kristel 1997 Tartu maakond Trismile
3082 Sillakivi, Mihkel 1999 Põlva maakond
3083 Sillaots, Mari-Liis 1994 Harju maakond
3084 Sillari, Anatoli 1933 Tartu maakond
3085 Sillaste, Gerda 1976 Tartu maakond
3086 Silm, Gerli 1986 Harju maakond
3087 Sinimägi, Riina 1975 Tartu maakond Herbalife
3088 Siniorg, Agnes 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3089 Siniorg, Liis 2003 Tartu maakond
3090 Sirel, Kenno 1986 Ida-viru maakond Hals Team
3091 Sirge, Kristjan 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3092 Sirk, Meidi 1979 Harju maakond Tallinna Ülikool
3093 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
3094 Skoglund, Eve 1964 Harju maakond
3095 Smirnova, Jelena 1973 Harju maakond
3096 Smirnova, Ksenia 1993 Tartu maakond Herbalife
3500 Smorodina, Olesja 1980 Harju maakond
3097 Smorodina, Veronika 1985 Valga maakond Herbalife
3098 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
3099 Solba, Gertrud 1976 Tartu maakond Herbalife
3100 Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
3101 Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
3102 Soone, Ain 1974 Harju maakond
3103 Soone, Mai 1938 Tartu maakond Herbalife
3104 Soonsein, Maris 1981 Tartu maakond
3417 Soop, Marek 1984 Harju maakond Nordecon AS
3105 Soosaar, Evelin 1973 Harju maakond Herbalife
3106 Soosaar, Illimar 1988 Tartu maakond Herbalife
3107 Soover, Reimo 2000 Tartu maakond
3108 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond Päästeamet
3109 Sooääre, Agnes 1980 Harju maakond Herbalife
3411 Sorokin, Rodion 1984 Harju maakond
3110 Sosnovski, Silver 1985 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3112 Suhhova, Uliana 1989 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
3113 Suits, Eda 1980 Harju maakond
3114 Suits, Marili 1984 Tartu maakond
3115 Sulamanidze, Omari 1972 Põlva maakond
3116 Sulg, Madis 1990 Tartu maakond
3117 Surri, Remo 1992 Valga maakond Herbalife
3118 Surri, Triini 1987 Valga maakond Herbalife
3119 Susi, Endel 1965 Jõgeva maakond
3421 Susi, Siim 1980 Harju maakond
3492 Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond
3120 Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
3121 Suvi, Silva 1989 Ida-Viru maakond
3122 Suvinõmm, Teele 1986 Harju maakond
3111 Szeratics, Tomasz 1975 Poland
3126 Säde, Ereli 1994 Tartu maakond Herbalife
3127 Säde, Heli 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
3128 Säkk, Janar 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
3790 Säre, Kristiina 1976 Harju maakond
3129 Särkinen, Sirle 1989 Tartu maakond Herbalife
3449 Sõlg, Mirvet 1979 Tartu maakond
3123 Sõmer, Grita 1954 Järva maakond Herbalife
3124 Sõmer, Reelika 1984 Tartu maakond NKK Tartu ringkond
3125 Sõmer, Romet-Robin 2001 Tartu maakond Telia SK
3470 Sõnitsar, Aigar 1978 Tartu maakond
3130 Süld, Janek 1982 Tartu maakond
3131 Süvalep, Oliver 1991 Tartu maakond
3132 Süvaorg, Kaspar 1999 Võru maakond
3146 Taar, Pille 1946 Tartu maakond Herbalife
3147 Taavel, Veronika 1985 Valga maakond Herbalife
3148 Tael, Merle Sirje 1997 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
3149 Tahk, Helen 1993 Harju maakond
3454 Tambur, Kelly 1995 Pärnu maakond
3151 Tamla, Hille 1963 Viljandi maakond Herbalife
3152 Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3153 Tamm, Deivy 1989 Tartu maakond
3154 Tamm, Eliise 2001 Harju maakond Tamrex
3394 Tamm, Kaimar 2002 Viljandi maakond
3395 Tamm, Kardo 2006 Viljandi maakond
3155 Tamm, Kristi 1950 Ida-Viru maakond
3156 Tamm, Kristina 1976 Tartu maakond
3157 Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3158 Tamm, Margus 1973 Tartu maakond
3159 Tamm, Merike 1965 Viljandi maakond Herbalife
3160 Tamm, Merili 2006 Harju maakond Tamrex
3161 Tamm, Märt 1963 Tartu maakond
3162 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
3163 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
3393 Tamm, Rein 1969 Viljandi maakond
3164 Tamm, Tambet 1977 Harju maakond Tamrex
3165 Tammaru, Ave 1987 Tartu maakond
3166 Tamme, Moonika 1964 Harju maakond Herbalife
3167 Tammela, Inger 1994 Tartu maakond Herbalife
3168 Tammert, Pille 1968 Harju maakond Herbalife
3169 Tammesalu, Raul 1985 Lääne maakond
3170 Tammet, Toomas 1973 Harju maakond Treeningpartner
3171 Tammetar, Tiina 1961 Harju maakond Herbalife
3172 Tammeväli, Leeni 1988 Tartu maakond
3173 Tammi, Eliise 2002 Tartu maakond
3174 Tammi, Katrin 1976 Tartu maakond
3175 Tammik, Andre 1993 Harju maakond
3176 Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
3177 Tammisaar, Erkki 1978 Tartu maakond
3178 Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3179 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
3493 Taro, Aivar 1979 Harju maakond
3180 Taro, Külli 1980 Harju maakond SK Jooksupartner
3181 Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond
3397 Tarre, Ülle 1975 Tartu maakond
3182 Tart, Allan 1982 Harju maakond
3184 Tass, Janek 1973 Harju maakond
3185 Tatarlõ, Jelena 1960 Jõgeva maakond Herbalife
3186 Teder, Anne 1964 Tartu maakond Herbalife
3187 Teder, Laura 1989 Tartu maakond Herbalife
3188 Teder, Sander 2000 Tartu maakond
3462 Teder, Taivo 1989 Tartu maakond
3189 Teemo, Ailen 1984 Võru maakond
3190 Teemo, Diana 1987 Viljandi maakond
3433 Teemusk, Heiko 1981 Tartu maakond HANZA Tartu team
3191 Tehver, Kaari 1972 Valga maakond
3192 Teinfeldt, Margit 1984 Jõgeva maakond
3193 Telkinen, Viivi 1952 Viljandi maakond Herbalife
3194 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
3475 Telling, Artur 1976 Harju maakond
3195 Tellus, Taagi 1988 Rapla maakond
3196 Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
3197 Tennisberg, Lilian 1992 Tartu maakond
3198 Tenno, Liivi 1965 Tartu maakond Herbalife
3199 Tensing, Karin 1986 Harju maakond
3200 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
3419 Teppan, Riko Tepo 2001 Järva maakond
3444 Teppan, Tiia 1961 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3201 Terno, Maris 1982 Harju maakond Swedbank AS
3202 Terro, Andres 1973 Harju maakond
3203 Tigane, Ivi 1980 Valga maakond Herbalife
3204 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
3205 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3206 Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
3207 Tiitsu, Triin 1989 Harju maakond Sparta Spordiselts
3208 Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond Telia SK
3209 Tiks, Paula Sandra 2000 Tartu maakond Telia SK
3210 Tiks, Priit 1979 Tartu maakond Telia SK
3211 Tilk, Toomas 1977 Pärnu maakond
3212 Timm, Lea 1961 Järva maakond Herbalife
3213 Timofejev, Madlenne 1999 Pärnu maakond
3214 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
2003 Tobreluts, Indrek 1976 Tartu maakond
3215 Tohus, Lisete 1996 Harju maakond Herbalife
3216 Tokman, Piret 1973 Tartu maakond
3217 Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3218 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
3219 Tommingas, Raini 1978 Harju maakond Herbalife
2349 Tomson, Elina 1988 Harju maakond
3220 Toom, Lauri 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
3221 Toom, Meelis 1986 Viljandi maakond Herbalife
3451 Toom, Raini 1976 Harju maakond
3222 Toomas, Indrek 1990 Tartu maakond
3223 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
3224 Toomjõe, Anu 1969 Valga maakond Herbalife
3225 Toomsoo, Pirjo 1989 Tartu maakond
3496 Toots, Jaanus 1976 Tartu maakond
3226 Traat, Helina 1975 Harju maakond
3227 Traks, Sten-Sixten 1974 Tartu maakond Herbalife
3363 Treial, Reet 1959 Tartu maakond Redeem Nordics OÜ
3228 Treksler, Andra 1991 Harju maakond Herbalife
3229 Trepp-Trofimova, Jaana 1982 Harju maakond HAVI Logistics OÜ
2904 Trofimov, Evgeni 1981 Harju maakond
3484 Trofimova, Evgenia 1986 United States
3230 Trolla, Signe 1984 Võru maakond
3231 Troon, Egle 1981 Tartu maakond
3232 Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
3233 Trumm, Aron 1981 Tartu maakond Suusahullud
3234 Trummal, Tõnis 1989 Harju maakond
3235 Trummal, Vilma 1958 Jõgeva maakond
3236 Trump, Inga 1974 Viljandi maakond
3237 Tseblakova, Karina 2002 Jõgeva maakond Herbalife
3238 Tuisk, Kaidi 1991 Jõgeva maakond
3239 Tuisk, Tuuli 1979 Tartu maakond
3240 Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond
3241 Tungal, Mare 1965 Viljandi maakond
3242 Tungla, Riina 1950 Tartu maakond Herbalife
3243 Turb, Ants 1945 Järva maakond
3244 Tutt, Marko 1987 Harju maakond Treeningpartner
3245 Tuubel, Priit 1969 Tartu maakond
3246 Tuudelepp, Eha 1955 Viljandi maakond Herbalife
3247 Tuudelepp, Tõnu 1947 Viljandi maakond Herbalife
3248 Tuulik, Sander 1988 Harju maakond
3249 Tuuling, Aino 1943 Viljandi maakond Herbalife
3250 Tuulis, Kaarel 1979 Tartu maakond A. Le Coq
3251 Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
3253 Tähnas, Marko 1983 Tartu maakond
3466 Täht, Mari-Liis 1989 Võru maakond
3254 Tänav, Remo 1986 Harju maakond
3252 Tõniste, Evelyn 1977 Võru maakond Herbalife
3255 Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
3256 Türk, Kadri 1986 Tartu maakond
3257 Udeküll, Margus 1982 Tartu maakond
3478 Udras, Johanna 2002 Võru maakond Võru Suusaklubi
3258 Uibo, Aivi 1978 Viljandi maakond Herbalife
3259 Uibo, Helina 1995 Tartu maakond
3260 Uibo, Kristi 1993 Põlva maakond
3261 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
3262 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
3263 Ulp, Loreen 2006 Harju maakond
3264 Umbleja, Urmas 1978 Harju maakond
3464 Umnov, Anatoli 1985 Harju maakond
3265 Unga, Rain 1988 Harju maakond
3266 Unga, Robert 1991 Tartu maakond
3267 Univer, Agra 1974 Viljandi maakond Herbalife
3268 Univer, Marie Johanna 1997 Viljandi maakond Herbalife
3269 Urb, Kevin 2002 Võru maakond Hauka Veloklubi
3270 Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
3271 Uri, Juhani 1981 Tartu maakond Tabivere Rahvaspordiklubi
3272 Urm, Annika 1987 Harju maakond
3273 Urm, Siim 1981 Tartu maakond
3274 Ustav, Andreas 1988 Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
3275 Uurits, Karel 1970 Harju maakond
3472 Uusküla, Mari 1980 Harju maakond
3436 Uusmaa, Teet 1988 Tartu maakond HANZA Tartu team
3276 Uustalo, Marit 1988 Harju maakond
3277 Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
3278 Vabaorg, Kevin 1998 Lääne-Viru maakond
3400 Vaha, Väino 1939 Tartu maakond
3279 Vahane, Inge 1960 Tartu maakond Herbalife
3280 Vahemäe, Helle Maret 1942 Harju maakond Herbalife
3282 Vahtra, Maila 1977 Võru maakond Eesti Energia Spordiklubi
3283 Vahtrik, Milvi 1945 Harju maakond Herbalife
3284 Vaimand, Roy 1971 Pärnu maakond
3285 Vainula, Heleri 1992 Harju maakond
3286 Valdma, Sandhra-Mirella 1991 Tartu maakond
3287 Valdner, Risto 1999 Tartu maakond TÜASK
3435 Valge, Anu 1991 Tartu maakond HANZA Tartu team
3288 Valge, Regina 1979 Harju maakond
3289 Valk, Pille 1965 Ida-Viru maakond
3290 Vall, Liina 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3291 Vallimäe, Kadri 1982 Viljandi maakond Herbalife
3292 Vallimäe, Kristjan 1992 Tartu maakond
3293 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
3294 Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
3295 Vals, Kristi 1979 Võru maakond
3296 Valtin, Merje 1973 Võru maakond Herbalife
3448 Vana, Triin 1984 Tartu maakond
3297 Vanaisak, Mari-Liis 1987 Tartu maakond Herbalife
3298 Vanatoa, Madis 1989 Tartu maakond Nordecon Betoon
3299 Vao, Kylli 1968 Tartu maakond Herbalife
3300 Varavin, Aime 1945 Tartu maakond Herbalife
3301 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
3302 Vares, Tähte 1959 Viljandi maakond Herbalife
3303 Varik, Kaisa 2006 Viljandi maakond Herbalife
3304 Varik, Rait 2003 Viljandi maakond Herbalife
3305 Varik, Raul 1973 Viljandi maakond Herbalife
3306 Varis, Jaana 1992 Valga maakond Herbalife
3794 Varul, Rene 1978 Tartu maakond
3307 Vasiljevs, Igors 1986 Latvia
3309 Veemees, Age 1985 Tartu maakond
3310 Veermäe, Ingrid 2002 Tartu maakond Herbalife
3311 Veetamm, Valve 1965 Tartu maakond Herbalife
3312 Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
3313 Veider, Anno 1981 Tartu maakond
3314 Veider, Heiki 1986 Valga maakond Herbalife
2580 Veider, Karolin 2006 Tartu maakond
3315 Vellerind, Anneli 1966 Harju maakond
3316 Vellerind, Aveli 1992 Harju maakond
3317 Vendla, Anne 1974 Tartu maakond
3318 Vendla, Kajar 1979 Rapla maakond
3319 Vendla, Marju 1979 Lääne-Viru maakond
3320 Vennik, Jaan 1948 Tartu maakond
3321 Verbitskaja, Kristina 1986 Harju maakond
3322 Verbu, Jaano 1985 Tartu maakond Trismile
3323 Vergi, Sigrid 1995 Lääne-Viru maakond Sisekaitseakadeemia
3488 Veromann, Toomas Aleksander 1996 Tartu maakond
3324 Vesnuhhova, Oktjabrina 1989 Valga maakond Herbalife
3325 Viia, Ants 1967 Tartu maakond
3326 Viikman, Karit 1988 Harju maakond Herbalife
3327 Viikmann, Kairit 1988 Tartu maakond Herbalife
3328 Viira, Einar 1962 Tartu maakond
3329 Viira, Marju 1966 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3792 Vilja, Elina 1991 Harju maakond
3330 Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
3331 Vill, Jaanika 1972 Valga maakond Herbalife
3332 Vill, Reio 2002 Valga maakond
3333 Vill, Uku 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3334 Vill, Urmas 1967 Tartu maakond
3335 Villak, Hetlin 1981 Harju maakond Eesti Meedia
3336 Villemson, Elina 1984 Tartu maakond Selver
3337 Villmann, Sigritly 2000 Harju maakond Herbalife
3338 Vink, Andres 1971 Tartu maakond Herbalife
3339 Viru, Sirli 1985 Harju maakond
3340 Visnapuu, Lily 1998 Tartu maakond
3341 Vister, Gerta 1965 Valga maakond Herbalife
3476 Vlassov, Sergey 1967 Russia Narva SK Firn
3342 Voivod, Margit 1974 Pärnu maakond
3343 Volens, Maret 1971 Harju maakond Treeningpartner
3344 Volke, Raul 1980 Harju maakond Tamrex
3345 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS
3390 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond
3346 Vtoraja, Alina 1984 Harju maakond Herbalife
3398 Vunk, Saskia 1998 Tartu maakond
3349 Väin, Enela 1988 Tartu maakond Herbalife
3350 Välba, Meelis 2001 Järva maakond SK Keremeister
3351 Väli, Age 1981 Viljandi maakond Herbalife
3352 Väli, Eve 1953 Viljandi maakond Herbalife
3353 Väli, Maie 1949 Viljandi maakond Herbalife
3354 Väljaots, Kain 1974 Harju maakond Täppsportlased
3355 Väljaru, Kristi 1982 Tartu maakond
3494 Vända, Marko 1989 Tartu maakond Rimi Eesti Food AS
3347 Võlu, Artur 2003 Ida-Viru maakond
3348 Võsu, Helle 1959 Tartu maakond Valio Eesti AS
3308 Weber, Mart 1991 Tartu maakond
3414 Wenzinger, Tracy 1968 United States
3135 Zagura, Maksim 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
3136 Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
3137 Zaitsev, Merle 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3138 Zale, Kevin 2001 Jõgeva maakond
3139 Zaporozets, Anton 2003 Harju maakond
3413 Zirkel, Monika 1973 Tartu maakond
3141 Zirkel, Thea 2002 Tartu maakond
3142 Zitskaja, Ljubov 1974 Valga maakond Herbalife
3143 Zubkova, Viktoria 1986 Harju maakond
3438 Zupsmann, Piret 1973 Tartu maakond
3391 Õis, Eve 1960 Lääne-Viru maakond
3356 Õismaa, Rauno 1989 Harju maakond
3357 Õun, Maire 1968 Viljandi maakond Herbalife
3358 Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
3359 Õunapuu, Ragne 1986 Pärnu maakond
3375 Ööpik, Kristjan 1985 Harju maakond
3360 Ülper, Aini 1956 Tartu maakond Herbalife
3361 Ülviste, Anna Maria 1988 Harju maakond
3133 Šlenduhhov, Jakov 1947 Tartu maakond Herbalife
3134 Šlenduhhova, Zoja 1947 Tartu maakond Herbalife
3144 Žegurov, Maksim 2004 Tartu maakond Herbalife
3145 Žegurova, Jekaterina 1984 Tartu maakond Herbalife
3140 Želudkov, Oleg 1961 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
3719 Ahja, Liivi 1977 Tartu maakond A. Le Coq
3706 Akkatus, Kadri 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3635 Allas, Kerli 1980 Harju maakond
3681 Altosaar, Elisa 1989 Tartu maakond
3619 Anepaio, Anu 1955 Põlva maakond
3762 Anepaio, Jüri 1984 Harju maakond
3528 Apsolon, Karin 1976 Harju maakond
3683 Arak, Evelin 1974 Tartu maakond
3602 Aruorg, Iris 1970 Tartu maakond
3710 Bendt, Maret 1974 Tartu maakond A. Le Coq
3665 Denisova, Marina 1973 Russia Pskov Ski Team
3756 Dõhne, Irina 1982 Tartu maakond
3543 Egorov, Aleksei 1972 Russia
3552 Erikson-Kiveste, Heddi 1982 Järva maakond
3523 Erilaid, Väino 1935 Tartu maakond
3584 Freiberg, Katrin 1971 Tartu maakond
3716 Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond A. Le Coq
3657 Haava, Aire 1981 Tartu maakond
3598 Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
3531 Hanni, Kalev 1959 Tartu maakond
3728 Hansen, Astrid 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3550 Heido-Rosenberg, Terje 1962 Tartu maakond H. Elleri Muusikakool
3589 Heinsoo, Piia 1967 Pärnu maakond
3675 Heliste, Helen 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3664 Henno, Sirle 1967 Tartu maakond
3600 Hidden 1980 Tartu maakond
3525 Hillermaa, Kadri 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3731 Ipsberg, Ann 1989 Tartu maakond
3667 Irs, Alar 1973 Tartu maakond Ravimiamet
3629 Ivask, Elizabeth 2006 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3628 Ivask, Piret 1976 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3651 Jakovleva, Kerli 1982 Pärnu maakond
3547 Jansikene, Annika 1971 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3565 Jaska, Anneli 1981 Tartu maakond
3606 Jaska, Svetlana 1973 Tartu maakond
3542 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
3750 Joala, Karin 1978 Põlva maakond
3548 Josua, Hilju 1967 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3759 Järvpõld, Tiia 1967 Tartu maakond
3644 Jääger, Aime 1952 Põlva maakond
3530 Jõks, Külli 1969 Tartu maakond
3501 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
3583 Kaarmaa, Kristelle 1982 Ida-Viru maakond
3545 Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
3612 Kabajeva, Darja 1995 Ida-Viru maakond
3636 Kalda, Andra 1977 Tartu maakond
3633 Kalda, Anitra 1977 Tartu maakond
3630 Kallasmaa, Elmar 1970 Tartu maakond Hals Team
3727 Karjane, Juta 1968 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3748 Karpov, Riina 1973 Tartu maakond
3715 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
3674 Kask, Siret 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3695 Kato, Irmelin 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
3553 Kaur, Riina 1961 Harju maakond
3772 Kaširin, Dmitri 1979 Tartu maakond
3607 Keerd, Aljona 1992 Tartu maakond
3642 Keldu, Maiken 1975 Põlva maakond
3623 Kelk, August 1942 Tartu maakond
3776 Kello, Katrin 1977 Tartu maakond
3513 Kiidjärv, Reet 1973 Tartu maakond Viljandi Rattaklubi
3563 Kits, Helen 1977 Tartu maakond
3544 Kivi, Kaidi 1972 Tartu maakond
3526 Kivimaa, Sille 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3564 Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
3626 Klaassen, Epp 1954 Tartu maakond
3773 Koemets, Kadi 1986 Tartu maakond
3611 Kolesnikov, Ivan 1961 Ida-Viru maakond
3610 Kolesnikova, Olga 1961 Ida-Viru maakond
3742 Koorits, Hele 1984 Tartu maakond
3533 Kotkas, Made 1964 Viljandi maakond
3532 Kotkas, Peep 1953 Viljandi maakond
3749 Kruusimägi, Anu 1959 Lääne-Viru maakond
3650 Kuchmistov, Viktor 1983 Russia
3708 Kukk, Kaidi 1987 Tartu maakond Selver
3529 Kuld, Annlis 1983 Tartu maakond
3535 Kupp-Sazonov, Sirje 1982 Tartu maakond
3539 Kupper, Siret 1975 Tartu maakond Selver
3767 Kurel, Jaak 1968 Tartu maakond HANZA Tartu team
3605 Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
3580 Kurvits, Triinu 1989 Tartu maakond
3573 Kutman, Marko 1983 Tartu maakond
3711 Kuusik, Enely 1977 Tartu maakond A. Le Coq
3551 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
3692 Käro, Reliia 1983 Tartu maakond Valio Eesti AS
3765 Kõivik, Kristi 1988 Jõgeva maakond MTÜ Spordiselts
3743 Kõomägi, Marika 1971 Põlva maakond
3509 Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
3510 Kõre, Lea 1961 Harju maakond
3775 Köhler, Milvi 1962 Tartu maakond
3639 Künnap, Kati 1980 Tartu maakond
3660 Künnapas, Maila 1969 Harju maakond
3697 Küüle, Neve 1970 Tartu maakond Valio Eesti AS
3760 Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
3585 Laasik, Pille 1985 Tartu maakond
3586 Laasik, Riin 1987 Tartu maakond
3503 Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
3654 Lain, Küllike 1964 Jõgeva maakond
3677 Laks, Kaire 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3656 Lamp, Ingrid 1976 Tartu maakond Palmako AS
3518 Laurimäe, Merle 1973 Harju maakond
3747 Laurits, Triin 1976 Jõgeva maakond
3599 Lemberg, Heli 1969 Tartu maakond eratreening.ee
3567 Lemsalu, Ülo 1950 Tartu maakond
3557 Lepik, Külli 1970 Tartu maakond
3609 Leppik, Anne-Lea 1959 Tartu maakond
3613 Leppik, Liis 1985 Tartu maakond
3576 Lest, Rando 1973 Tartu maakond Arens Mööbel AS
3574 Lest, Signe 1973 Tartu maakond
3505 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
3540 Liivapuu, Aire 1984 Tartu maakond Selver
3766 Limbak, Andre 1985 Tartu maakond HANZA Tartu team
3522 Lintsi, Mart 1943 Tartu maakond
3616 Lipand, Anneli 1965 Tartu maakond
3754 Lukk, Kaarin 1976 Tartu maakond
3587 Lusikas, Lii 1957 Tartu maakond
3645 Luts, Merike 1957 Põlva maakond
3504 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
3687 Lõhmus, Marell 1995 Tartu maakond
3723 Lõo, Aune 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3685 Lõugas, Tõnis 1993 Tartu maakond
3615 Margus, Peep 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3597 Menets, Tarmo 1962 Jõgeva maakond
3688 Metsküla, Taimi 1978 Tartu maakond
3744 Mikheim, Ly 1960 Põlva maakond
3702 Mikk, Margit 1981 Tartu maakond Ravimiamet
3508 Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
3673 Mäeloog, Ursula 1964 Tartu maakond
3596 Mäeorg, Sirje 1950 Tartu maakond Tartu Ülikool
3595 Mäeorg, Uno 1950 Tartu maakond Tartu Ülikool
3647 Mäeots, Merilin 1991 Ida-Viru maakond
3722 Mäesepp, Hele-Kaja 1946 Tartu maakond Herbalife
3726 Mäesepp, Maarika 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3721 Mäesepp, Triinu 1983 Tartu maakond Herbalife
3679 Mälton, Astrid 1960 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3566 Mäoma, Jaana 1978 Tartu maakond
3579 Märtsin, Kerli 1991 Tartu maakond
3694 Mölder, Anne-Mai 1959 Tartu maakond Valio Eesti AS
3520 Möller, Jaana 1973 Tartu maakond
3614 Müürsepp, Karl 1986 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3753 Nael, Velge 1976 Tartu maakond
3546 Napritson, Jana 1975 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
3725 Neltsas, Terje 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3560 Nigulas, Birgit 1983 Tartu maakond
3554 Niit, Janely 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
3604 Nurk, Kristi 1986 Tartu maakond
3631 Nõgu, Jaanika 1965 Harju maakond Hals Team
3594 Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond
3646 Oksaar, Sandra 1990 Põlva maakond
3601 Olesk, Jana 1972 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3653 Ots, Aivar 1969 Tartu maakond
3620 Ots, Aive 1993 Tartu maakond
3655 Ots, Anu 1968 Tartu maakond
3730 Paakspuu, Kadri 1968 Tartu maakond
3659 Paas, Sirli 1988 Tartu maakond Tartu Ülikool
3618 Pae, Ester 1972 Tartu maakond Suusahullud
3712 Paglant, Jaanika 1973 Tartu maakond A. Le Coq
3668 Paistu, Sirli 1984 Tartu maakond
3608 Palgi, Margareta 1964 Põlva maakond
3693 Palm, Kaire 1970 Võru maakond Valio Eesti AS
3617 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
3561 Parm, Terje 1985 Tartu maakond
3541 Patune, Triin 1975 Harju maakond Selver
3713 Pening, Elvina 1975 Tartu maakond A. Le Coq
3571 Petermann, Kristel 1977 Harju maakond
3590 Piir, Marju 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
3732 Pitura, Stanislavs 1941 Latvia
3680 Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3536 Platonova, Tatiana 1964 Russia
3527 Popova, Viktorija 1982 Harju maakond
3724 Poska, Jevgenia 1989 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3714 Protopopova, Anna 1979 Tartu maakond
3729 Pruuliste, Anu 1975 Tartu maakond Herbalife
3638 Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
3676 Pukk, Triin 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3733 Pule, Aija 1959 Latvia
3637 Purge, Marianne 1987 Tartu maakond
3764 Pärna, Monika 1978 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
3572 Pärnpuu, Kadri 1966 Tartu maakond
3768 Põder, Herbert 1954 Tartu maakond HANZA Tartu team
3663 Põld, Mariliis 1980 Tartu maakond
3569 Põldaru, Annely 1968 Tartu maakond
3568 Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
3698 Raiski, Marge 1971 Tartu maakond Swedbank AS
3718 Rajapu, Ingrid 1981 Tartu maakond A. Le Coq
3701 Rander, Reet 1973 Tartu maakond Ravimiamet
3739 Rask, Merje 1978 Järva maakond
3769 Rata, Ilze 1961 Latvia
3770 Rats, Juris 1953 Latvia
3575 Raudsepp, Joel 1971 Tartu maakond
3672 Raudsepp, Reeli 1974 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3625 Reiman, Heli 1965 Tartu maakond
3555 Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
3720 Reinsalu, Ene 1978 Tartu maakond A. Le Coq
3521 Riives, Jana 1969 Tartu maakond
3689 Rinken, Sulev 1964 Valga maakond
3682 Rohtla, Janeli 1994 Tartu maakond
3549 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
3538 Ross, Kersti 1976 Tartu maakond
3735 Rämmar, Ele 1943 Tartu maakond
3648 Rääbus, Liisi 1984 Viljandi maakond
3669 Rääk, Kaire 1975 Tartu maakond
3755 Rõbnikova, Jelena 1975 Tartu maakond
3512 Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
3703 Saaremets, Laura 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3514 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
3774 Salus, Marit 1983 Tartu maakond
3577 Saluveer, Madis 1952 Tartu maakond
3516 Sarapuu, Kathy 1979 Tartu maakond
3666 Sarapuu, Liina 1967 Harju maakond
3763 Sarikas, Piret 1979 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
3704 Selge, Kadi 1996 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3534 Seli, Anti 1973 Tartu maakond
3578 Seli, Erle 1984 Harju maakond
3622 Selter, Kristi 1983 Järva maakond
3751 Shmidt, Hans 1952 Ida-Viru maakond
3757 Shmidt, Oleg 2006 Ida-Viru maakond
3670 Sikk, Jaanika 1981 Tartu maakond
3671 Sillaste, Elen 1981 Tartu maakond
3649 Sommer, Tiiu 1980 Viljandi maakond
3737 Sonn, Ester 1978 Tartu maakond
3734 Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond
3603 Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
3621 Soovere, Leili 1948 Tartu maakond
3640 Spilevoi, Helena 1986 Tartu maakond
3556 Streljajeva, Alvetina 1946 Järva maakond
3592 Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
3559 Suu, Kaja 1978 Harju maakond
3684 Sütt, Kaja 1974 Tartu maakond
3627 Taaramae, Kristiina 1975 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3582 Taavet, Angeelika 1980 Tartu maakond
3761 Tali, Kaire 1976 Viljandi maakond
3738 Tali, Liina 1985 Tartu maakond
3632 Talts, Lauri 1968 Harju maakond Hals Team
3570 Talviste, Katre 1978 Tartu maakond
3519 Tark, Andres 1955 Tartu maakond
3507 Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
3524 Teder, Piret 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3537 Teesaar, Piret 1976 Tartu maakond
3736 Telling, Alo 1984 Tartu maakond Enics Eesti AS
3515 Telling, Siiri 1962 Tartu maakond
3705 Tepper, Elo 1971 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3709 Teras, Svetlana 1965 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3690 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK
3691 Tigane, Jaan-Eerik 1999 Tartu maakond Telia SK
3593 Tigane, Merle 1973 Tartu maakond Enics Eesti AS
3746 Tiit, Margit 1978 Tartu maakond
3643 Toomemets, Toomas 1981 Harju maakond
3700 Toomsoo, Heiki 1965 Tartu maakond AS G4S Eesti
3641 Torilo, Inge 1960 Pärnu maakond
3745 Treimann, Leili 1948 Põlva maakond
3581 Trolla, Jana 1975 Tartu maakond
3588 Trolla, Tamika 1977 Tartu maakond
3511 Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
3506 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
3752 Truus, Karin 1969 Tartu maakond Ikodor AS
3740 Tuisku, Raimo 1951 Finland
3661 Tullus, Kaja 1964 Võru maakond
3624 Tõnisson, Mailist 1969 Tartu maakond
3517 Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
3758 Uiga, Birgit 1971 Tartu maakond
3658 Urm, Kristel 1993 Tartu maakond
3502 Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
3707 Varblane, Urve 1969 Tartu maakond
3717 Viira, Pille 1971 Tartu maakond A. Le Coq
3686 Vijar, Angela 1990 Tartu maakond
3591 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
3699 Villems, Kersti 1973 Tartu maakond Swedbank AS
3678 Vilman, Egle 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3652 Virkunen, Liis 1990 Jõgeva maakond
3696 Voitka, Kristi 1976 Jõgeva maakond Valio Eesti AS
3662 Väisanen, Pille 1970 Tartu maakond
3771 Wagner, Wolfgang 1949 Tartu maakond
3558 Zarins, Ugis 1972 Latvia
3777 Zubkova, Veera 1963 Harju maakond
3741 Öövel, Valli 1959 Põlva maakond
3562 Šinkarev, Marge 1971 Tartu maakond

Running partner

Mizuno

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed Synlab

Supporters

Ehitusmeister Respo Mariine Auto Balbiino E-Turist Hotell Tartu Aura Keskus Baltyre Valio

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium