Participants

City Marathon

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
1397 Aab, Raivo 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1215 Aalto, Seija 1959 Finland
1734 Aamidor, David 1984 United States BALTDEFCOL
1505 Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
1502 Aava, Stina 1995 Harju maakond Tartu Ülikool
1564 Adari, Mirko 1988 Tartu maakond SK ProRunner
1428 Adari, Raul 1990 Tartu maakond Tartu Vangla
1675 Adur, Antti 1984 Harju maakond Sportland
1543 Ajaots, Heli 1972 Tartu maakond Enics Eesti AS
1561 Aleksejev, Dmitri 1967 Ida-Viru maakond
1113 Allaste, Marju 1972 Harju maakond Telia SK
1536 Alter, Maiken 1986 Valga maakond Sportland
1382 Altoja, Maike 1971 Ida-Viru maakond
1388 Anniko, Reiko 1990 Valga maakond Graanul Invest AS
1590 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Tridens AS
1617 Arendi, Katrin 1976 Harju maakond
1723 Arg, Oliver 1993 Tartu maakond
1515 Aring, Triin 1982 Harju maakond
1003 Aristov, Dmitri 1993 Ida-Viru maakond
1185 Arras, Aigar 1968 Tartu maakond
1570 Arumäe, Rain 1978 Harju maakond
1153 Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
1261 Asalon, Gina 1996 Tartu maakond
1123 Audova, Margus 1980 Tartu maakond
1591 Aunpu, Rivo 1983 Harju maakond Treeningpartner
1663 Ausmees, Evelin 1978 Harju maakond
1500 Averkijev, Andrei 1987 Harju maakond
1549 Babtšenko, Pavel 1988 Tartu maakond AS G4S Eesti
1634 Beljantseva, Jelena 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
1405 Bereznitsky, Gadi 1974 Israel Playtech Estonia OÜ
1587 Bergmann, Guido 1964 Tartu maakond SK ProRunner
1633 Bergmann, Triinu 1996 Tartu maakond SK ProRunner
1374 Bogoljubov, Marko 1992 Harju maakond
1728 Boldt, Winston 1992 United States
1213 Borg, Matti 1966 Finland
1060 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
1061 Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
1172 Born, Toomas 1968 Tartu maakond
1602 Braunbrück, Andres 1977 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1396 Burk, Jaanus 1992 Tartu maakond
1685 Bušin, Peep 1985 Tartu maakond
1531 Combes, William 1966 United States
1655 Dahl, Björn 1981 Tartu maakond
1221 Dampney, Keith 1987 United Kingdom
1220 Dampney, Steven 1962 United Kingdom
1239 Davidnieks, Artis 1978 Latvia
1556 Dengo-Metsamaa, Kirsti 1981 Harju maakond
1222 Dittmann, Timo 1994 Germany
1232 Doronkins, Jevgenijs 1983 Latvia Herbalife
1257 Drozdov, Mikhail 1971 Russia
1088 Eesalu, Dmitri 1983 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
1623 Ehrenpreis, Lauri 1981 Harju maakond
1530 Ehrstein, Reimo 1974 Harju maakond Hals Team
1167 Eigi, Jaana 1985 Tartu maakond
1631 Einasto, Mart 1969 Tartu maakond TÜASK
1342 Elias, Helen 1991 Tartu maakond
1642 Ellermaa, Riho 1963 Harju maakond
1647 Ellervee, Toomas 1962 Tartu maakond OK Ilves
1469 Ellmann, Toomas 1988 Harju maakond
1695 Elmet, Märt 1968 Tartu maakond
1709 Engel, Margo 1975 Harju maakond SEB Pank AS
1011 Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
1448 Ester, Märten 1982 Harju maakond
1705 Etverk, Merike 1971 Lääne-Viru maakond
1163 Evard, Hanno 1988 Tartu maakond Tartu Ülikool
1319 Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
1327 Ginter, Toomas 1992 Tartu maakond Herbalife
1363 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond Danske Bank
1235 Gorevalovs, Sergejs 1984 Latvia Herbalife
1065 Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
1713 Greenbaum, Toomas 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
1613 Haaviste, Raido 1974 Tartu maakond SK ProRunner
1206 Hackman, Laura 1991 Finland
1567 Halas, Matus 1984 Slovakia BALTDEFCOL
1435 Haljasmets, Karl 1989 Tartu maakond
1177 Haljaste, Kardo 1983 Jõgeva maakond
1120 Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
1565 Hannus, Silver 1979 Tartu maakond 42koma
1272 Hansen, Jaak 1971 Pärnu maakond
1271 Hansen, Merje 1973 Pärnu maakond OK West
1273 Hansen, Peeter 1999 Pärnu maakond
1201 Hartiala, Helena 1978 Finland
1260 Harvey, James 1972 United States
1372 Heile, Jaanus 1971 Tartu maakond Sakala Suusaklubi
1524 Heinaru, Maris 1979 Harju maakond Treeningpartner
1451 Heinmets, Halmar 1986 Harju maakond
1012 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
1306 Heinvee, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1219 Hidden 1968 Finland
1296 Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
1407 Hirve, Raine 1987 Harju maakond
1714 Hollo, Janno 1970 Tartu maakond
1025 Hunt, Egon 1976 Valga maakond
1279 Härmatis, Risto 1984 Harju maakond
1190 Hüftle, Tina 1979 Germany
1135 Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1024 Hüvonen, Dan 1977 Harju maakond
1217 Ikonen, Tatu 1978 Finland
1248 Ilinskaya, Natalia 1970 Russia
1247 Ilinsky, Dmitry 1971 Russia
1387 Ilisson, Liilika 1994 Valga maakond
1336 Ilves, Kätlin 1985 Tartu maakond Herbalife
1353 Ilves, Merike 1976 Tartu maakond
1127 Ilves, Siim 1991 Tartu maakond
1018 Ingerma, Peeter 1973 Harju maakond Veeteede Amet
1246 Iversen, Ole Hilmar 1945 Norway
1697 Jaamu, Roland 1992 Harju maakond
1104 Jaaniso, Erik 1986 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
1544 Jakobson, Age 1980 Pärnu maakond
1729 Jakobson, Margo 1982 Tartu maakond
1029 Jallai, Kristel 1977 Harju maakond
1547 Jegorov, Aleksandr 1985 Harju maakond AS G4S Eesti
1274 Joonasson, Raul 1974 Tartu maakond
1411 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
1118 Jänesmäe, Jaan 1983 Harju maakond
1381 Järg, Urmas 1969 Harju maakond RMIT
1340 Järv, Allan 1973 Tartu maakond KVÜÕA
1041 Järvalt, Renna 1977 Harju maakond
1344 Järviste, Jüri-Andreas 2001 Harju maakond
1338 Järviste, Krista 1981 Harju maakond
1014 Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
1473 Jõgisuu, Jaana 1985 Harju maakond SK Jooksupartner
1318 Jürgens, Keit-Mariet 1999 Valga maakond Herbalife
1007 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
1314 Kaares, Heldi 1970 Valga maakond Herbalife
1724 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1441 Kaasik, Kairit 1969 Harju maakond
1352 Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond
1341 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
1463 Kadaste, Raul 1980 Võru maakond
1598 Kais, Kaarel 1974 Harju maakond
1475 Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
1730 Kajasalu, Mikk 1993 Harju maakond Sportland
1136 Kaju, Indrek 1982 Tartu maakond
1324 Kala, Jaanus 1974 Võru maakond Herbalife
1410 Kala, Kaspar 1989 Tartu maakond
1533 Kala, Martin 1992 Tartu maakond
1424 Kalda, Helina 1993 Tartu maakond
1051 Kalda, Meelis 1975 Hiiu maakond AS G4S Eesti
1632 Kalda, Ruth 1965 Tartu maakond TÜASK
1112 Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
1618 Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
1588 Kaljuraid, Raul 1972 Harju maakond
1427 Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond Suusahullud
1607 Kallakas, Urmo 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
1097 Kallas, Pille 1984 Tartu maakond
1004 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
1195 Kalliver, Inna 1975 Tartu maakond
1169 Kambla, Cardo 1996 Tartu maakond Tartu Ülikool
1124 Kamenik, Henari 1989 Põlva maakond
1383 Kamenik, Sander 1997 Põlva maakond
1457 Kandla, Veiko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
1482 Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
1093 Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1233 Karnejevs, Valentins 1978 Latvia Herbalife
1348 Karrofeldt, Kalle 1979 Tartu maakond
1098 Karu, Urmo 1991 Lääne-Viru maakond
1471 Kasatkin, Piia Ereth 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool
1159 Kase, Andres 1974 Pärnu maakond
1479 Kase, Angela 1977 Rapla maakond
1478 Kase, Hannes 1979 Rapla maakond
1569 Kasekamp, Andrus 1973 Viljandi maakond
1710 Kasemaa, Janno 1979 Ida-viru maakond SEB Pank AS
1337 Kaseorg, Indrek 1967 Tartu maakond KVÜÕA
1059 Kask, Ats 1985 Viljandi maakond
1186 Kask, Kristiina 1969 Harju maakond
1021 Kask, Railand 1974 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1652 Kask, Sven 1990 Tartu maakond
1339 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond KVÜÕA
1557 Kaur, Gerrerth 1994 Harju maakond
1461 Kaur, Kadri 1991 Tartu maakond
1132 Kazakov, Aleksandr 1985 Tartu maakond
1715 Kazanins, Jevgenijs 1982 Harju maakond
1262 Keenan, Patrick 1970 United States
1359 Kekkonen, Ragnar 1988 Tartu maakond
1095 Kelder, Helen 1987 Harju maakond AS G4S Eesti
1164 Kelder, Sander Alvin 1992 Tartu maakond
1638 Kelner, Rille 1983 Tartu maakond
1294 Kender, Kaarel 1984 Tartu maakond
1101 Kerna, Marko 1988 Tartu maakond KL Tartu malev
1654 Kerner, Argo 1969 Harju maakond Trismile
1385 Keskküla, Merily 2000 Tartu maakond
1016 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond Veeteede Amet
1191 Kesküla, Jüri 1964 Tartu maakond
1199 Kiens, Jüri 1963 Tartu maakond
1309 Kiens, Tuuli 1962 Tartu maakond
1431 Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
1346 Kiik, Marek 1974 Tartu maakond Päästeamet
1611 Kikojan, Janno 1996 Viljandi maakond
1674 Kiling, Kairi 1988 Harju maakond Sportland
1676 Kimmel, Jaak 1989 Harju maakond
1568 Kink, Triin 1979 Harju maakond
1592 Kinks, Reet 1963 Tartu maakond Trismile
1202 Kinnunen, Riikka 1978 Finland
1333 Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond Herbalife
1409 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
1716 Kirsteina, Monta 1989 Latvia
1504 Kiss, Helina 1982 Tartu maakond
1434 Kiss, Jaanus 1979 Tartu maakond
1677 Kittus, Kaur 1986 Tartu maakond
1032 Kiudorv, Maire 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1483 Kivila, Märt 1982 Tartu maakond
1347 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond
1108 Kivilo, Jaana 1969 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1107 Kivilo, Kaido 1971 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1532 Kiviorg, Merilin 1973 Tartu maakond
1298 Kivisild, Ain 1955 Tartu maakond
1005 Kivistik, Kadri 1954 Tartu maakond
1627 Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
1149 Klaus, Kristo 1996 Järva maakond
1168 Klaus, Valdek 1973 Võru maakond
1432 Klautsens, Andris 1972 Harju maakond
1125 Kogermann, Karin 1981 Tartu maakond
1214 Koivisto, Taina 1955 Finland
1252 Kolechko, Vladimir 1985 Russia
1437 Kolk, Romet 1991 Tartu maakond
1442 Kool, Inge 1975 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1358 Koor, Urmas 1971 Tartu maakond
1355 Koplimägi, Marika 1972 Tartu maakond KVÜÕA
1204 Korhonen, Vesa 1979 Finland
1501 Korjus, Ove 1991 Tartu maakond
1550 Kosenko, Roman 1988 Ukraine Tallinna Tehnikaülikool
1455 Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
1447 Kristjuhan, Kaur 1995 Tartu maakond
1302 Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1704 Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
1110 Kruus, Marko 1971 Harju maakond
1293 Kruusamets, Kirsi 1984 Tartu maakond
1672 Kruusel, Henri 1989 Harju maakond Sportland
1553 Kubber, Erkki 1994 Harju maakond
1468 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
1276 Kukk, Argo 1982 Tartu maakond
1013 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
1371 Kukk, Siim 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
1429 Kull, Kristiin 1993 Tartu maakond Hals Team
1184 Kull, Triin 1981 Tartu maakond
1665 Kunnus, Liina 1987 Harju maakond Swedbank AS
1351 Kuris, Toomas 1970 Tartu maakond
1596 Kuum, Arne 1970 Rapla maakond Järvakandi Wellod
1601 Kuusk, Kaarel 1985 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1255 Kuznetsov, Alexey 1969 Russia
1146 Käos, Valdo 1972 Võru maakond
1180 Kärvet, Tanel 1997 Lääne-Viru maakond
1454 Käsi, Maris 1994 Harju maakond
1313 Käära, August 1975 Harju maakond SK ProRunner
1690 Kõiv, Kaspar 1998 Võru maakond
1671 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
1586 Kõiva, Martin 1987 Harju maakond
1311 Kõivik, Kristi 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1292 Kõnd, Viidas 1966 Tartu maakond
1488 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1037 Külm, Jürgen 1997 Võru maakond Treeningpartner
1285 Kümnik, Tõnis 1985 Tartu maakond
1122 Küünruss, Reemet 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
1706 Laanemäe Räim, Consuelo 1977 Võru maakond SEB Pank AS
1031 Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
1194 Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond
1421 Laarman, Kärt 1977 Tartu maakond
1131 Laarmann, Anett-Hildegard 1994 Tartu maakond
1711 Laas, Eike 1979 Harju maakond SEB Pank AS
1284 Laev, Nele 1984 Harju maakond
1467 Laht, Marianna 1990 Saare maakond
1145 Lahtvee, Daniel 1995 Harju maakond
1017 Lai, Margus 1974 Harju maakond Veeteede Amet
1492 Laidre, Reno 1977 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
1703 Lainemäe, Allan 1977 Tartu maakond
1578 Lapostolet, Jerome 1993 France
1236 Lapsa, Gvido 1962 Latvia
1386 Lattik, Marju 1968 Tartu maakond
1390 Laul, Kalev 1977 Valga maakond
1030 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1085 Laul, Uku 1978 Tartu maakond Kuperjanovi JVP
1656 Laur, Marko 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
1574 Lauri, Juhan 1960 Tartu maakond
1251 Lavrikov, Viktor 1961 Russia
1181 Lebert, Anneli 1995 Harju maakond Tartu Ülikool
1134 Leet, Hillar 1964 Tartu maakond
1644 Lehiste, Ülar 1970 Valga maakond
1067 Lehtmets, Sven 1976 Rapla maakond
1589 Leis, Taive 1981 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
1286 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
1373 Lepik, Rainer 1986 Tartu maakond
1417 Lepik, Raul 1980 Valga maakond
1446 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond
1362 Lepp, Karmen 1992 Tartu maakond
1151 Leppik, Elle 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
1225 Lerme, Henrijs 2000 Latvia
1693 Levandi, Mauri 1994 Harju maakond
1329 Libe, Priit 1979 Tartu maakond Herbalife
1331 Libe, Riina 1983 Tartu maakond Herbalife
1074 Liin, Alar 1978 Tartu maakond
1657 Liister, Jan 1974 Lääne-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1368 Liister, Jörgen 1990 Hiiu maakond
1438 Liiv, Kaisa 1991 Harju maakond
1055 Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
1322 Liivlaid, Hedi 1987 Tartu maakond Herbalife
1384 Lill, Kristi 1983 Tartu maakond
1026 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
1577 Lilleoja, Kristo 1987 Lääne-Viru maakond Tagalapataljon
1287 Lilleorg, Ago 1969 Harju maakond
1142 Lilo, Katrin 1985 Tartu maakond
1667 Lind, Leidi 1983 Harju maakond Sportland
1144 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
1436 Lindpere, Mart 1972 Tartu maakond
1069 Linnamägi, Taivo 1984 Harju maakond
1171 Loit, Kaire 1982 Tartu maakond Eesti Maaülikool
1453 Loit, Madis 1984 Harju maakond
1696 Lokk, Sulev 1969 Harju maakond Stamina SK
1636 Lomaka, Andre 1975 Harju maakond
1283 Lomp, Pille 1986 Tartu maakond
1712 Loog, Kaspar 1980 Harju maakond Nordecon Betoon
1403 Loorits, Sirli 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1698 Luhamets, Christina 1983 Võru maakond
1328 Luhari, Mart 1974 Harju maakond Herbalife
1615 Luik, Tarmo 1984 Harju maakond
1090 Lundver, Mardo 1992 Harju maakond
1073 Lusti, Targo 1973 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1576 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
1392 Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
1034 Maantoa, Margus 1985 Harju maakond
1365 Madaminov, Emil 1969 Tartu maakond Scania Eesti AS
1668 Madi, Hardi 1996 Harju maakond Sportland
1522 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner
1526 Madissoo, Mart 1988 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1105 Maidla, Marke 1978 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
1489 Maks, Madis 1980 Tartu maakond
1062 Maksimenko, Aleksei 1985 Harju maakond
1514 Malinovski, Martin 1990 Ida-viru maakond Ernst & Young Baltic AS
1243 Marhele, Ilona 1986 Latvia
1072 Marmei, Teele 1992 Tartu maakond
1474 Matt, Rayn 1977 Tartu maakond
1643 Meiel, Toomas 1971 Põlva maakond
1493 Merila, Mati 1966 Tartu maakond
1173 Merits, Anton 1985 Harju maakond
1200 Merivälja, Margus 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
1662 Mesi, Ando 1972 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1555 Metsamaa, Jaak 1981 Harju maakond
1575 Metssalu, Hannes 1993 Tartu maakond
1494 Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
1270 Mey, Tea 1974 Tartu maakond
1224 Migleniece, Sanita 1975 Latvia
1349 Miil, Dagmar 1980 Tartu maakond
1282 Miina, Heino 1967 Tartu maakond
1275 Mikk, Marko 1990 Viljandi maakond
1119 Mikkelsaar, Mihkel 1983 Tartu maakond
1612 Mikko, Karita 1984 Harju maakond
1211 Mikkonen, Reijo 1946 Finland
1064 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
1249 Mitin, Vitaly 1985 Russia Toksovo Sport Club
1472 Mitt, Risto 1976 Tartu maakond
1559 Mulla, Kaja 1966 Harju maakond AS G4S Eesti
1645 Muni, Pille 1982 Harju maakond
1606 Muru, Merike 1966 Harju maakond Sparta Spordiselts
1162 Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
1109 Murumets, Rando 1993 Tartu maakond
1266 Musselman, Clay 1995 United States
1692 Mustonen, Enar 1996 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1205 Mustonen, Hannu 1954 Finland
1304 Mutso, Mait 1981 Rapla maakond
1594 Muuga, Kätlin 1986 Tartu maakond Valio Eesti AS
1158 Muzakko, Margo 1974 Harju maakond
1566 Mäe, Mikk 1988 Harju maakond
1408 Mägi, Merle 1972 Tartu maakond
1466 Mägin, Jaan 1966 Viljandi maakond
1179 Mäits, Margo 1979 Harju maakond
1628 Mälgi, Ailen 1983 Tartu maakond RedBike
1188 Mälk, Robert 1970 Saare maakond
1497 Mäll, Margus 1985 Valga maakond SK ProRunner
1583 Mällas, Maria 1982 Jõgeva maakond SK ProRunner
1637 Männik, Merle 1972 Harju maakond Täppsportlased
1305 Mõik, Caisa-Merili 1986 Harju maakond
1701 Mürk, Madis 1988 Võru maakond
1058 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
1620 Müür, Timo 1987 Tartu maakond
1166 Narmontas, Edmundas 1977 Lithuania BALTDEFCOL
1335 Neitsov, Martin 1992 Tartu maakond Herbalife
1250 Nekrasov, Nikolay 1977 Russia
1053 Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
1660 Nettan, Pauliine 1991 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
1218 Niemi, Aki 1986 Finland
1258 Nikitin, Dmitry 1984 Russia
1509 Nikolajenko, Aleksei 1975 Harju maakond
1040 Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1203 Nikula, Hanna 1981 Finland
1507 Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1666 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
1614 Nisloni, Rainer 1990 Tartu maakond SK ProRunner
1687 Noormets, Karlo 1976 Tartu maakond
1175 Novozhilov, Eduard 1970 Ida-Viru maakond
1649 Nukki, Rene 1974 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1511 Nummert, Andrus 1978 Harju maakond
1579 Nurk, Kairi 1991 Lääne-Viru maakond
1023 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
1178 Nurmela, Renno 1967 Viljandi maakond
1635 Nykänen, Iiris 1983 Tartu maakond
1619 Nõges, Mihkel 1977 Tartu maakond
1499 Nõmm, Andre 1974 Harju maakond SK Saue Tammed
1498 Nõmm, Marek 1979 Pärnu maakond
1496 Nõmm, Raivo 1976 Viljandi maakond
1027 Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
1422 Oder, Rein 1972 Tartu maakond
1230 Odineca, Katerina 1982 Latvia Herbalife
1231 Odinecs, Romans 1982 Latvia Herbalife
1648 Oja, Eero 1974 Tartu maakond
1170 Ojalill, Jaagup 1990 Tartu maakond
1443 Ojamäe, Helen 1994 Tartu maakond
1430 Ojokas, Martin 1985 Tartu maakond Hals Team
1008 Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
1517 Oll, Indrek 1975 Harju maakond
1395 Olvet, Rivo 1995 Lääne-Viru maakond
1092 Oras, Vello 1952 Tartu maakond
1310 Org, Maris 1987 Tartu maakond
1281 Orgusaar, Märt 1968 Harju maakond
1400 Orlo, Andreas 1992 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Ormus, Erkki 1969 Harju maakond
1609 Osijärv, Märten 1984 Tartu maakond
1470 Osmin, Martin 1979 Harju maakond Trismile
1315 Ostnik, Liis 1991 Valga maakond Herbalife
1661 Ots, Deevi 1974 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1548 Ott, Erki 1999 Harju maakond AS G4S Eesti
1245 Oxnevad-Gundersen, Christian 1979 Norway BALTDEFCOL
1223 Ozolins, Ainars 1960 Latvia 5A-Valka / LV
1229 Ozolins, Uldis 1988 Latvia
1234 Ozolinš, Juris 1981 Latvia Herbalife
1626 Paabusk, Alo 1974 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1682 Pae, Karl 1984 Harju maakond Veloplus Torq ProTeam
1491 Paglant, Erle 1989 Harju maakond
1646 Paju, Marek 1978 Harju maakond
1367 Paju, Triin 1976 Tartu maakond
1193 Palla, Rait 1995 Tartu maakond
1096 Palm, Erki 1962 Võru maakond
1354 Palo, Kristi 1978 Tartu maakond
1049 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
1316 Parek, Anni 1995 Valga maakond Herbalife
1401 Pari, Siim 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1068 Parm, Signe 1980 Harju maakond Nordecon AS
1263 Parsons, Jon 1975 United States BALTDEFCOL
1036 Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
1334 Parts, Margus 1985 Tartu maakond Herbalife
1573 Pattak, Uku 1993 Tartu maakond
1702 Pehk, Heimar 1982 Põlva maakond
1413 Peik, Helena 1992 Valga maakond
1102 Pern, Teele 1986 Harju maakond
1378 Peterson, Marika 1995 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
1254 Petrov, Sergei 1964 Russia
1537 Phan, Thisa 1990 Canada
1161 Pihlap, Einar 1987 Viljandi maakond Raintree Estonia OÜ
1063 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
1038 Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1581 Piirsoo, Clelia 1966 Harju maakond
1558 Pille, Marko 1969 Tartu maakond
1552 Pilnik, Terje 1973 Tartu maakond jooksmine.ee
1717 Pilv, Airika 1987 Ida-Viru maakond
1330 Pindma, Kadi-Ly 1994 Tartu maakond Herbalife
1192 Pintmann, Risto 1983 Tartu maakond
1622 Pintsuk, Aleksei 1990 Tartu maakond
1100 Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond SK Jooksupartner
1433 Pirnpuu, Keiu 1990 Tartu maakond AS Postimees Grupp
1356 Plinte, Valdo 1991 Tartu maakond
1653 Plotnikov, Aleksei 1985 Harju maakond
1209 Pohjanperä, Perttu 1940 Finland
1077 Pootsmaa, Margus 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
1070 Posatetski, Denis 1982 Lääne-Viru maakond
1226 Poseika, Laine 1983 Latvia
1572 Praakle, Aira 1989 Tartu maakond
1731 Prangli, Tõnis 1984 Tartu maakond
1326 Prants, Heiki 1964 Võru maakond Herbalife
1521 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
1629 Priks, Morten 1990 Valga maakond Viljandi VAK Staier
1458 Printsmann, Gunnar 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
1323 Pruuli, Kaia 1976 Võru maakond Herbalife
1238 Pudane, Dana 1979 Latvia
1688 Pungas, Stenver-Kris 1996 Harju maakond Sisekaitseakadeemia
1047 Purret, Martin 1999 Tartu maakond
1086 Puulmann, Joel 1978 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
1560 Pärnapuu, Risto 1995 Tartu maakond
1725 Pärnik, Edith 1998 Tartu maakond Areal Team
1726 Pärnik, Piret 1993 Tartu maakond Areal Team
1462 Pärtelpoeg, Kersti 1986 Harju maakond
1364 Põder, Heli 1972 Tartu maakond
1416 Põder, Norman 1994 Harju maakond
1078 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1015 Põldmaa, Koit 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1599 Põlluste, Mart Kevin 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1680 Raap, Ilmar 1969 Lääne-viru maakond Tridens AS
1369 Rahu, Kalle 1971 Pärnu maakond Sportlove
1419 Randaru, Veiko 1967 Tartu maakond KL Tartu malev
1391 Randoja, Merli 1975 Tartu maakond
1269 Ranniku, Lii 1973 Tartu maakond Ecoprint AS
1650 Ratas, Jorma 1984 Saare maakond
1484 Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
1361 Raud, Sigrid 1990 Tartu maakond
1081 Raudmäe, Marjaana 1992 Jõgeva maakond
1147 Rauk, Raile 1986 Harju maakond
1449 Raus, Madis 1985 Harju maakond
1481 Rebane, Ingrid 1982 Tartu maakond AS G4S Eesti
1154 Rebane, Riin 1983 Harju maakond Tartu Ülikool
1116 Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond
1152 Regensperger, Vitalij 1987 Tartu maakond
1126 Rehe, Mariin 1989 Tartu maakond
1052 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
1377 Rehkli, Reimo 1985 Tartu maakond SK ProRunner
1639 Reigo, Mattias 1992 Harju maakond
1495 Reiles, Aurika 1987 Viljandi maakond
1529 Reiljan, Raul 1991 Võru maakond
1582 Reimand, Katrin 1982 Tartu maakond
1128 Reimets, Ramon 1985 Tartu maakond
1312 Reinumägi, Madis 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1513 Reitav, Kristo 1988 Tartu maakond
1512 Rennig, Valli 1983 Harju maakond
1115 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
1708 Riiel, Terje 1984 Tartu maakond SEB Pank AS
1538 Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
1320 Riisenberg, Taavi 1987 Valga maakond Herbalife
1046 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
1307 Riives, Aire 1971 Tartu maakond
1357 Riives, Martin 2000 Tartu maakond
1216 Ritala, Kari 1962 Finland
1280 Roll, Madis 1984 Harju maakond Kaitseministeerium
1278 Roo, Rivo 1978 Tartu maakond
1129 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
1350 Roosnupp, Priit 1972 Harju maakond
1087 Roost, Gert 1983 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
1394 Roots, Raul 1990 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1699 Rosental, Janne 1976 Põlva maakond
1241 Roze, Juris 1970 Latvia
1608 Rudi, Erle 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
1718 Rull, Alo 1970 Tartu maakond Tartu Ülikool
1597 Ruubel, Joel 1978 Tartu maakond Tartu Vangla
1520 Ruus, Oliver 1989 Harju maakond
1103 Ruut, Jaanus 1981 Viljandi maakond
Räbin, Lauri 1979 Ida-Viru maakond SK ProRunner
1402 Rämson, Maarja-Liisa 1993 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1360 Rätsep, Inga-Reet 1980 Tartu maakond
1050 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
1727 Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
1139 Rõõmusaare, Joosep 1988 Tartu maakond
1121 Rüütli, Mari 1988 Tartu maakond
1719 Saar, Raigo 1983 Saare maakond
1022 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
1398 Saksing, Siim 1983 Tartu maakond
Saluorg, Jane 1992 Võru maakond TÜASK
1094 Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
1534 Sammelsaar, Lagle 1990 Harju maakond Tartu Ülikool
1584 Sammelsaar, Silva 1986 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1212 Santaniemi, Vesa 1960 Finland
1042 Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1603 Sarapuu, Sven 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
1325 Saretok, Andres 1971 Valga maakond Herbalife
1541 Sarv, Mait 1988 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
1732 Schmidt, Vladimir 1982 Harju maakond
1259 Sedov, Vladimir 1955 Russia
1343 Seeba, Aarne 1974 Tartu maakond KVÜÕA
1624 Selter, Pille 1972 Järva maakond
1542 Sepp, Kristina 1993 Harju maakond
1681 Sepp, Margus 1968 Rapla maakond Järvakandi Wellod
1228 Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
1227 Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
1546 Siimsen, Merle 1973 Harju maakond Kaheksarattalised
1464 Sikk, Aser 1977 Valga maakond
1444 Sikk, Veijo 1978 Harju maakond
1506 Sikora, Kaisa 1999 Jõgeva maakond
1198 Sildam, Jaanus 1994 Harju maakond
1625 Sildnik, Helen 1986 Ida-Viru maakond
1308 Sillaste, Gerda 1976 Tartu maakond
1670 Sinijärv, Geily 1995 Harju maakond Sportland
1155 Siniorg, Meliko 1975 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1707 Sirel, Ülli 1972 Harju maakond SEB Pank AS
1317 Sisask, Kersti 1989 Valga maakond Herbalife
1182 Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
1375 Slavinskis, Andris 1988 Tartu maakond
1678 Smirnov, Ilja 1976 Ida-Viru maakond AS Postimees Grupp
1440 Solna, Timo 1987 Tartu maakond
1045 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1535 Sooläte, Fred 1976 Tartu maakond SK ProRunner
1268 Soomre, Rando 1977 Lääne-Viru maakond
1165 Soonvald, Liina 1987 Tartu maakond Eesti Maaülikool
1183 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
1001 Soots, Viivi-Anne 1971 Harju maakond Treeningpartner
1056 Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
1264 Storr, Garrett 1992 United States
1242 Straukmanis, Janis 1988 Latvia
1244 Strautins, Guntis 1991 Latvia
1265 Such, Ryan 1996 United States
1585 Suigussaar, Aivar 1955 Harju maakond
1379 Suik, Aimar 1974 Tartu maakond
1651 Suik, Inga 1976 Harju maakond Täppsportlased
1366 Suits, Janek 1977 Tartu maakond
1237 Sulte, Evija 1979 Latvia BALTDEFCOL
1174 Sune, Raido 1978 Lääne-Viru maakond
1210 Suoheimo, Kari 1957 Finland
1137 Suu, Merli 1991 Saare maakond
1157 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
1080 Suuroja, Janek 1975 Tartu maakond
1563 Suursild, Liisbeth 1997 Pärnu maakond Tartu Ülikool
1616 Suurväli, Asta 1966 Pärnu maakond
1189 Suut, Alar 1976 Harju maakond
1010 Säkk, Janar 1980 Harju maakond
1605 Särak, Ivo 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
1301 Säälik, Tiina 1967 Jõgeva maakond SK ProRunner
1404 Tamm, Anne-Liis 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1460 Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
1525 Tamm, Kristo 1977 Valga maakond 2. Jalaväebrigaad
1117 Tamm, Rauno 1990 Tartu maakond
1684 Tammesoo, Sander 1991 Tartu maakond
1406 Tammeveski, Raidi 1965 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
1593 Tammjärv, Arno 1957 Võru maakond Haanja Rattaklubi
1595 Tammjärv, Ulvi 1960 Võru maakond
1480 Tammsalu, Meelis 1980 Võru maakond Telia SK
1641 Tarre, Aigar 1980 Harju maakond
1720 Tarum, Roland 1980 Ida-Viru maakond
1689 Teder, Eve 1967 Tartu maakond
1176 Teder, Kaspar 1980 Harju maakond
1066 Tein, Karin 1985 Tartu maakond
1418 Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
1490 Tenisson, Silvia 1991 Tartu maakond
1630 Tennasilm, Helina 1969 Tartu maakond
1485 Tensing, Rasmus 1997 Tartu maakond
1253 Terentev, Oleg 1990 Russia
1208 Teuho, Eeva 1966 Finland
1414 Thal, Kaiju 1976 Võru maakond
1389 Thal, Talis 1974 Võru maakond
1196 Tiido, Taavi 1992 Viljandi maakond
1554 Tiimus, Veljo 1964 Tartu maakond Trismile
1089 Tiismus, Robert 1968 Tartu maakond
1393 Tiits, Rauno 1984 Harju maakond
1207 Tillikainen, Erkki 1953 Finland
1683 Tintera, Jiri 1981 Tartu maakond
1256 Tishkina, Elvira 1986 Russia
1002 Tobreluts, Indrek 1976 Tartu maakond Kaitsejõudude Spordiklubi
1527 Tokarev, Kirill 1993 Harju maakond
1043 Tollimägi, Tõnis 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1082 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
1721 Tomsone, Signe 1970 Latvia
1445 Toome, Piret 1977 Tartu maakond
1518 Tooming, Merilin 1991 Tartu maakond
1039 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1299 Toomsalu, Priit 1973 Harju maakond
1679 Traat, Maarika 1974 Tartu maakond Suusahullud
1376 Tragon, Mart 1985 Jõgeva maakond
1020 Traks, Aivo 1972 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1610 Traks, Hanno 1971 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
1486 Truija, Kim 1980 Harju maakond
1187 Truu, Karin 1979 Tartu maakond
1539 Tsõgankova, Olga 1979 Harju maakond
1600 Tuha, Jüri 1961 Tartu maakond Herbalife
1700 Tuisk, Taavi 1983 Rapla maakond
1733 Tuisk-Ilves, Annika 1975 Harju maakond Sportland
1516 Tukk, Patrick 1994 Viljandi maakond
1426 Tutt, Marti 1986 Rapla maakond
1295 Tähnas, Marko 1983 Tartu maakond
1009 Tätte, Inar 1983 Tartu maakond
1138 Täär, Karin 1986 Tartu maakond
1332 Tõldsepp, Algo 1980 Tartu maakond Herbalife
1519 Tõnismäe, Siim 1986 Pärnu maakond Elujooks
1503 Tõnisson, Tanel 1979 Harju maakond Ecoprint AS
1508 Tõnus, Dan 1994 Harju maakond
1091 Türn, Marge 1976 Tartu maakond
1510 Türna, Siim 1985 Võru maakond
1452 Tšernjuk, Mart 1984 Tartu maakond
1459 Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
1423 Uibopuu, Chaty 1992 Valga maakond Astormat OÜ
1562 Undusk, Saskia 1985 Harju maakond Elisa
1321 Unt, Ivar 1977 Valga maakond Herbalife
1370 Urb, Ago 1981 Võru maakond
1456 Urmann, Kait 1983 Tartu maakond
1141 Usin, Tii 1979 Harju maakond
1487 Uusmaa, Teet 1988 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
1133 Vaakmann, Kalmer 1973 Jõgeva maakond SK ProRunner
1290 Vahi, Kunnar 1972 Valga maakond
1140 Vaidila, Algis 1963 Pärnu maakond Norma AS
1048 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Kiili Spordiklubi
1399 Vaino, Erki 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1044 Vaino, Evi 1950 Tartu maakond
1288 Valdner, Risto 1999 Tartu maakond TÜASK
1540 Valdre, Sigrid 1972 Harju maakond
1686 Valge, Indrek 1991 Tartu maakond
1079 Valgmäe, Taavi 1988 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
1111 Valjala, Veiko 1977 Tartu maakond
1291 Vall, Kalle 1977 Tartu maakond
1300 Vallaste, Kristel 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
1691 Vallik, Rene 1981 Tartu maakond
1669 Vallimäe, Anneliis 1983 Harju maakond Sportland
1580 Vallner, Hans 1952 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
1476 Valo, Sigrid 1986 Tartu maakond
1640 Vanker, Vahur 1981 Tartu maakond
1412 Vares, Made 1970 Tartu maakond Suusahullud
1083 Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond Kuperjanovi JVP
1084 Varikov, Karin 1984 Võru maakond
1277 Vasar, Kaidu 1974 Tartu maakond
1240 Vasiljevs, Igors 1986 Latvia
1160 Vask, Hanna 1996 Tartu maakond
1659 Veber, Toomas 1973 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1297 Veibri, Taimi 1974 Harju maakond
1477 Verbu, Solveig 1993 Tartu maakond
1267 Vernik, Kadri 1982 Tartu maakond
1571 Veskiväli, Heigo 1983 Harju maakond Simuna Spordiklubi
1071 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
1114 Vetik, Karen 2000 Lääne-Viru maakond
1658 Vichterpal, Tanel 1984 Ida-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
1450 Vihalem, Margus 1975 Valga maakond Tallinna Ülikool
1099 Vihman, Virve 1973 Põlva maakond
1722 Viigipuu, Karel 1986 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
1673 Viik, Kaarel 1990 Harju maakond Sportland
1150 Viilmaa, Sven 1983 Tartu maakond
1076 Viilol, Marek 1975 Tartu maakond
1130 Virkebau, Ardo 1981 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
1425 Viru, Marko 1984 Harju maakond
1033 Volke, Harry 1977 Harju maakond
1380 Vool, Vahur 1969 Tartu maakond
1735 Vuori-Murto, Piia 1976 Finland
1106 Vutt, Virgo 1986 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
1289 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond
1028 Väinaste, Otto-Valter 1998 Harju maakond
1143 Väli, Tanel 1979 Harju maakond SK ProRunner
1006 Välja, Madis 1986 Tartu maakond
1545 Võhmar, Ago 1978 Ida-Viru maakond
1197 Võsu, Jaan 1969 Tartu maakond
1465 Võsu, Steve 1985 Harju maakond
1148 Yoshito, Tsubasa 1984 Harju maakond
1075 Zakhodyaev, Dmitry 1987 Ida-Viru maakond
1604 Zavadskis, Erik 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
1054 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
1694 Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
1303 Zukker, Anette 1996 Tartu maakond Trismile
1439 Zukker, Keir 1992 Tartu maakond Trismile
1551 Zverev, Šerelin 1996 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
1019 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1664 Õun, Jaan 1984 Harju maakond Swedbank AS
1156 Õunap, Oliver 1971 Viljandi maakond
1420 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
1621 Õunapuu, Uno 1954 Lääne-Viru maakond
Õunapuu-Seidelberg, Kaili 1983 Lääne-Viru maakond
1415 Õunmaa, Lauri 1979 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1345 Üprus, Sten 1987 Tartu maakond 42koma
1528 Štšepotjeva, Jana 1993 Ida-Viru maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
2007 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
2008 Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond IITEE OÜ
2009 Aasjõe, Aaro 1985 Tartu maakond
2010 Aaste, Mirtel 2005 Valga maakond Herbalife
2011 Abel, Bertti 1992 Tartu maakond Herbalife
2012 Abel, Tuuli 1981 Võru maakond Herbalife
2013 Ader, Lemmi 1959 Harju maakond Herbalife
2014 Aduson, Sandra Liisa 2003 Tartu maakond Herbalife
2015 Aedmaa, Ets 1993 Võru maakond
2016 Afanasjev, Aleksandr 1985 Harju maakond Herbalife
2017 Agafonova, Valentina 1963 Harju maakond Herbalife
2018 Aia, Sander 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2019 Aiaots, Jaan 1978 Pärnu maakond
2020 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2021 Ainso, Mari 1975 Tartu maakond
2023 Alaküla, Raimo 1981 Harju maakond
2024 Alanurm, Ken-Jako 2007 Pärnu maakond Herbalife
2025 Alanurm, Klen 1984 Pärnu maakond Herbalife
2026 Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
2027 Aleksandrov, Pavel 1982 Tartu maakond Herbalife
2028 Aleksandrov, Sergei 1957 Tartu maakond Herbalife
2029 Aleksandrova, Irina 1958 Tartu maakond Herbalife
2030 Aleksejeva, Aira 1966 Tartu maakond
2031 Algma-Vare, Ülle 1959 Tartu maakond Herbalife
2032 Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
2033 Allaje, Kaur 2000 Tartu maakond
2034 Allik, Kaili 1986 Valga maakond Herbalife
Allik, Kirsti 1980 Tartu maakond
2035 Alliksaar, Valdeko 1944 Viljandi maakond Herbalife
2036 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
2037 Alt, Kaja 1948 Tartu maakond Herbalife
2038 Alt, Mari 1957 Jõgeva maakond Herbalife
2039 Alter, Anu 1960 Valga maakond
2040 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
2041 Anderson, Annika 1984 Viljandi maakond Herbalife
2042 Andrejeva, Olga 1985 Rapla maakond AS G4S Eesti
2043 Andrejeva, Svetlana 1954 Tartu maakond Herbalife
2044 Andres, Jurs 1986 Valga maakond Herbalife
2045 Andresson, Airet 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
3514 Anistsenko, Emil 2001 Võru maakond
2046 Anistsenko, Olga 1977 Võru maakond Herbalife
2047 Aništšenko, Evelina 1999 Võru maakond Herbalife
2048 Annama, Jaanus 1972 Tartu maakond
2049 Annama, Meelis 1972 Tartu maakond
2050 Anni, Kätlin 1988 Tartu maakond
2051 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
2052 Anton, Cristian 1995 Harju maakond Team TT
2053 Apse, Riina 1975 Harju maakond
2054 Arak, Eve 1988 Harju maakond Herbalife
2055 Arge, Virgo 1978 Harju maakond
2056 Armuand, Piret 1956 Pärnu maakond
2057 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
2058 Aru, Merle 1976 Tartu maakond Sportland
2059 Arumets, Indrek 2000 Põlva maakond
2060 Arumäe, Kaisa 1987 Tartu maakond
2061 Arumäe, Kati 1977 Harju maakond
2062 Audru, Diana 1977 Valga maakond
2063 Aug, Marie Elise 2002 Harju maakond
2064 Aunapuu, Merle 1974 Harju maakond Swedbank AS
2065 Aunpu, Ken 1959 Harju maakond Treeningpartner
2066 Beljakov, Roman 1981 Harju maakond Swedbank AS
2067 Beljakova, Valentina 1950 Harju maakond Herbalife
2069 Belonok, Liidia 1936 Tartu maakond Herbalife
2068 Belorukova, Eve 1960 Tartu maakond Herbalife
2070 Belov, Andrei 1966 Tartu maakond Herbalife
2071 Belov, Kärol 1996 Valga maakond
2072 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
2073 Belova, Glafira 1937 Tartu maakond Herbalife
2074 Bezdetnova, Natalia 1949 Harju maakond Herbalife
2075 Bibilašvili, Aleksandr 1982 Tartu maakond
2076 Bogatorjova, Jelena 1974 Lääne-Viru maakond
2077 Bogdanov, Aleksandr 1983 Tartu maakond
2078 Bogdanov, Vjatseslav 1943 Ida-viru maakond Herbalife
2079 Bogdanova, Galina 1947 Ida-viru maakond Herbalife
2080 Borgen, Katrin 1979 Harju maakond
2081 Borissova, Anne 1968 Viljandi maakond Herbalife
2082 Born, Illimar 1993 Tartu maakond
2083 Botsarova, Anastassija 1999 Jõgeva maakond Herbalife
2084 Braucs, Arturs 1987 Latvia
2085 Brice, Kristine 1990 Latvia
2086 Bugarszki, Zsolt 1972 Hungary
2087 Burakova, Alla 1941 Harju maakond Herbalife
2088 Bõtskova, Natalja 1961 Harju maakond Herbalife
2089 Ceruss, Roberts 1993 Latvia
2090 Chalykh, Alevtina 2000 Harju maakond Herbalife
2091 Chalykh, Klara 1999 Harju maakond Herbalife
2092 Chalykh, Svetlana 1967 Harju maakond Herbalife
2093 Cingule, Gunta 1979 Latvia
2094 Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
2095 Daniel, Vivika 1979 Tartu maakond
2096 Demidova, Diana 1999 Harju maakond Herbalife
2097 Demidova, Jelena 1971 Ida-viru maakond Herbalife
2098 Demjanenko, Olga 1988 Harju maakond Herbalife
2099 Demjanova, Irina 1971 Ida-viru maakond Herbalife
2100 Deniskina, Tatjana 1991 Ida-viru maakond Herbalife
2101 Derman, Diana 1975 Ida-viru maakond Herbalife
2102 Dmitrijeva, Olesja 1989 Harju maakond Sportland
2103 Dobrovolskaja, Jelena 1997 Ida-viru maakond Herbalife
2104 Dressel, Triinu 1993 Ida-Viru maakond
2105 Dzyuba, Natalja 1974 Harju maakond Herbalife
2106 Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
2107 Eensoo, Gabriele 2002 Tartu maakond Herbalife
2108 Eensoo, Gunnar 1974 Viljandi maakond
2109 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
2110 Eerme, Gerli 1973 Harju maakond Sportland
2111 Eglis, Marek 1974 Harju maakond Herbalife
2112 Einla, Aino 1956 Viljandi maakond Herbalife
2113 Einla, Avo 1964 Viljandi maakond Herbalife
2114 Eit, Inge 1960 Võru maakond
2115 Ekbaum, Õie 1953 Viljandi maakond Herbalife
2116 Ekholm, Cris 1990 Tartu maakond
2117 Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
2118 Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
2119 Ekholm, Liisi 1999 Tartu maakond
2120 Elbrecht, Rudolf 1986 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2121 Ellamik, Alice 1977 Tartu maakond Salvest AS
2122 Eltmaa, Hanna-Ulrika 1998 Tartu maakond Herbalife
2123 Eltmaa, Viive 1941 Tartu maakond Herbalife
2124 Engelbrecht, Andrea 1993 Tartu maakond Herbalife
2125 Engelbrecht, Kevin 1995 Tartu maakond Herbalife
2126 Enno, Katrin 1978 Tartu maakond
2127 Enno, Madis 1975 Tartu maakond
2128 Ereline, Romero 2005 Põlva maakond
2129 Erik, Tarmo 1977 Tartu maakond
2130 Erimäe, Sigrid 1994 Tartu maakond
2131 Erm, Egert 1991 Tartu maakond Sangar AS
2132 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
2133 Ers, Aksel 1966 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
2134 Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
2003 Ervin, Egle-Helene 1994 Tartu maakond
2135 Esperk, Kristi 1983 Tartu maakond
2136 Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
2137 Fatejeva, Lerika 2010 Ida-viru maakond Herbalife
2138 Fatejeva, Lesja 1987 Ida-viru maakond Herbalife
2139 Fatejeva, Natalja 1967 Ida-viru maakond Herbalife
2140 Fedortsova, Anna 1974 Ida-viru maakond Herbalife
2141 Fedortsova, Jana 2004 Ida-viru maakond Herbalife
2142 Frolovskaja, Jelena 1976 Harju maakond Swedbank AS
2144 Gaidar, Julia 1985 Harju maakond Herbalife
3519 Gatski, Liina 1965 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
2145 Gavrilova, Olga 1985 Harju maakond Herbalife
2146 Gerassimova, Tamara 1948 Tartu maakond Herbalife
2147 Ginter, Jüri 1954 Tartu maakond Herbalife
2148 Ginter, Katrin 1989 Tartu maakond Herbalife
2149 Ginter, Tiit 1986 Tartu maakond Herbalife
2150 Goidina, Jekaterina 1997 Tartu maakond Herbalife
2151 Goidina, Svetlana 1970 Tartu maakond Herbalife
2152 Gorbik, Anatoly 1945 Tartu maakond Herbalife
2153 Gorbik, Tatjana 1950 Tartu maakond Herbalife
2154 Gorbunova, Galina 1955 Tartu maakond Herbalife
2155 Griffel, Marlen 1993 Lääne-Viru maakond
3520 Grigor, Kirill 1985 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
2156 Grigorjev, Nikolai 1940 Tartu maakond Herbalife
2157 Grigorjeva, Jelena 1974 Harju maakond Herbalife
2158 Grigorovits, Jaanus 1975 Põlva maakond Tridens AS
2159 Grigorovitš, Elin 1982 Põlva maakond
2160 Gromõkin, Sergei 1956 Harju maakond Herbalife
2161 Grossmann, Jan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2162 Gugnina, Tatjana 2009 Ida-viru maakond Herbalife
2163 Gulbis, Grete-Lisette 2002 Valga maakond Herbalife
2164 Gusseva, Laura 2001 Jõgeva maakond Herbalife
2165 Günninen, Ingrid 1975 Harju maakond Herbalife
2166 Haage, Sigrid 1983 Tartu maakond
2167 Haasma, Tiina 1985 Tartu maakond
2168 Hain, Toomas 1968 Valga maakond
2169 Hakonen, Mikko 1970 Harju maakond Hals Team
2170 Haldma, Priit 1988 Tartu maakond
2171 Hallapuu, Elle 1963 Tartu maakond Herbalife
2172 Hallaste, Andre 1981 Tartu maakond Autosõit OÜ
2173 Haller, Toomas 1974 Tartu maakond
2174 Hallik, Helena 1974 Võru maakond Herbalife
2175 Halling, Aavo 1945 Harju maakond Herbalife
2176 Halling, Vello 1944 Tartu maakond Herbalife
2177 Hango, Natalja 1964 Jõgeva maakond Herbalife
2178 Hanni, Arle 1979 Tartu maakond Herbalife
2179 Hanslep, Pia 1979 Tartu maakond Herbalife
2180 Hansson, Taavi 1984 Viljandi maakond Herbalife
2181 Harin, Lilita 1975 Valga maakond Herbalife
2182 Harin, Viktor 1994 Valga maakond Herbalife
2183 Hartsuk, Natalja 1963 Harju maakond Herbalife
2184 Hauk, Kaarel 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2185 Heido-Rosenberg, Terje 1962 Tartu maakond H. Elleri Muusikakool
2186 Hein, Lauri 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2187 Heinmaa, Enor 1990 Tartu maakond Same OÜ
2188 Helm, Ilmar 1982 Võru maakond
2189 Helmet, Helen 1998 Tartu maakond
2190 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
2191 Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
2192 Herik, Kairi 1990 Tartu maakond Sportland
2193 Hermann, Tea 1986 Tartu maakond Herbalife
2194 Hermet, Priit 1977 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
2143 Hidden 1992 Latvia
3094 Hidden 1996 United States
3484 Hidden 1985 United States
2195 Hiiekivi, Margit 1982 Tartu maakond Herbalife
2196 Hiieste, Kaili 1979 Põlva maakond
2197 Hiiob, Helen 1999 Valga maakond Herbalife
2198 Hobolainen, Irma 1990 Valga maakond Herbalife
2199 Holland, Katre 1978 Tartu maakond
2200 Hool, Raivo 1975 Tartu maakond
2201 Horoshkevich, Nelli 1949 Ida-viru maakond Herbalife
2202 Humal, Henn Kaaleb 2001 Tartu maakond
2203 Hunt, Pihel 1982 Tartu maakond
2204 Hunt, Signe 1989 Valga maakond Herbalife
2205 Huopolainen, Ilona 1969 Valga maakond
2206 Hurt, Kerli 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3531 Hussar, Karel 1995 Harju maakond Areal Team
2212 Härma, Pille 1974 Jõgeva maakond
2213 Hääl, Indrek 1980 Harju maakond
2207 Hõbe, Aavo 1950 Tartu maakond
2208 Hõlpus, Mihkel 1998 Tartu maakond
2209 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
2210 Hõrrak, Karin 1968 Tartu maakond
2211 Hõrrak, Urmas 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
2214 Hütsi, Mari 1992 Harju maakond Sportland
2215 Hütt, Helen 1995 Tartu maakond
2216 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
2217 Hüva, Kärt 2003 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
2218 Ievshina, Svetlana 1965 Ida-viru maakond Herbalife
2219 Illak, Vahur 1969 Valga maakond Herbalife
2220 Ilus, Angela 1971 Tartu maakond
2221 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2222 Ilves, Tauno 1972 Tartu maakond
2223 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2224 Ipsberg, Ann 1989 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
2225 Ivanans, Maris 1992 Latvia
2005 Ivanov, Ivar 1984 Võru maakond Lõunalõvi KJK
2226 Ivanova, Alesja 1999 Ida-viru maakond Herbalife
2227 Ivanova, Olga 1975 Ida-viru maakond Herbalife
2228 Ivask, Signe 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
2229 Ivaškevits, Ülle 1969 Viljandi maakond Herbalife
2230 Jaama, Karel 1989 Tartu maakond Herbalife
2231 Jaanson, Terje 1967 Viljandi maakond Herbalife
2232 Jaanus, Ly 1943 Tartu maakond Herbalife
2233 Jaeski, Grete 2000 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
2234 Jahilo, Lilli 1983 Harju maakond
2235 Jakobson, Cristel 1980 Tartu maakond Sportland
2236 Jakobson, Mart 1972 Tartu maakond
2237 Jakobson, Taavi 1981 Tartu maakond Sportland
2238 Jalg, Hannes 1976 Jõgeva maakond
2239 Jalg, Merilii 2001 Jõgeva maakond
2240 Jalg, Triinu 2005 Jõgeva maakond
2241 Janika, Jurs 1986 Valga maakond Herbalife
2242 Janke, Sigrid 1972 Viljandi maakond IITEE OÜ
2243 Janke, Ülle 1965 Viljandi maakond IITEE OÜ
2244 Jansen, Rait 2003 Tartu maakond
2245 Jarvis, Julija 1972 Ida-viru maakond Herbalife
2246 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
2247 Jelissejev, Aleksei 2007 Ida-viru maakond Herbalife
2248 Jelissejev, Valerii 1964 Ida-viru maakond Herbalife
2249 Jelissejeva, Alina 2001 Ida-viru maakond Herbalife
2250 Jelissejeva, Natalja 1967 Ida-viru maakond Herbalife
2251 Jens, Ülle 1964 Võru maakond Herbalife
2252 Johanson, Helise 1990 Harju maakond
2253 Joonas, Inge 1971 Võru maakond SEB Pank AS
2254 Joosua, Signe 1984 Tartu maakond
2255 Jullinen, Liisa 1985 Harju maakond
2256 Jurissaar, Anu 1959 Tartu maakond Herbalife
2257 Juronen, Pertti 1983 Valga maakond SK Keremeister
2258 Jurs, Britt 1991 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2259 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2260 Jurs, Kevin 1994 Harju maakond Herbalife
2261 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
3521 Jänes, Endel 1986 Tartu maakond Stora Enso Eesti AS
2274 Järg, Robin 2000 Võru maakond Lõunalõvi KJK
2275 Järv, Laura 1989 Tartu maakond Herbalife
2276 Järvamägi, Eve 1960 Harju maakond Herbalife
2277 Jääger, Andri 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
2278 Jääger, Heleen 1988 Jõgeva maakond
2279 Jääger, Kristiin 1988 Harju maakond
2262 Jõesaar, Maarja 1978 Tartu maakond Herbalife
2263 Jõgela, Ago 1970 Tartu maakond
2264 Jõgela, Anu 1971 Tartu maakond A. Le Coq
2265 Jõgi, Aare 2002 Tartu maakond Herbalife
2266 Jõgi, Hanna 1995 Tartu maakond Herbalife
2267 Jõgi, Indrek 1989 Tartu maakond
2268 Jõgi, Kertu 1989 Harju maakond Sportland
2269 Jõgi, Sirje 1964 Tartu maakond Herbalife
2270 Jõgi, Sten 1982 Tartu maakond
2271 Jõgis, Janek 1971 Põlva maakond
2272 Jõks, Maris 1988 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
2273 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
3522 Jürgenson, Andres 1976 Tartu maakond
2280 Jürgenstein, Leelo Aino 2003 Tartu maakond
2281 Jürgenstein, Toomas 1964 Tartu maakond
2282 Jürimaa, Kadri 1982 Tartu maakond Herbalife
2283 Jürisoo, Vallo 1963 Tartu maakond
2284 Jürisson, Merilin 1997 Viljandi maakond Herbalife
2285 Kaare, Edgar 1984 Tartu maakond
2286 Kaarna, Jaanika 1986 Valga maakond
2287 Kaarna, Triinu 1988 Valga maakond
2288 Kaasik, Andrus 1969 Tartu maakond
2289 Kaasik, Kairi 1973 Tartu maakond
2290 Kaasik, Katrin 1973 Tartu maakond Herbalife
2291 Kaasik, Keidi 2003 Tartu maakond
2292 Kaasik, Kristi 1994 Tartu maakond
2293 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
2294 Kabatskaja, Ljubov 1986 Tartu maakond Herbalife
2295 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
2296 Kadak, Tiit 1981 Tartu maakond KL Põhja kompanii
2297 Kaevandus, Valentina 1959 Harju maakond Herbalife
2298 Kahovskaja, Veera 1948 Harju maakond Herbalife
2299 Kahu, Sandra 1994 Harju maakond ABB AS
2300 Kahur, Helen 1996 Harju maakond
2301 Kahur, Johanna 1992 Tartu maakond
2302 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2303 Kaitera, Minna 1968 Finland
Kala, Kaspar 1989 Harju maakond Suusahullud
2304 Kalda, Gerli 1981 Tartu maakond Valio Eesti AS
2305 Kalda, Pille 1982 Harju maakond
2306 Kalde, Birgith 1996 Tartu maakond Herbalife
2307 Kalde, Erik 1991 Tartu maakond
2308 Kalf, Nele 1969 Tartu maakond
2309 Kallakmaa, Katrina 1990 Tartu maakond
2310 Kallas, Aina 1966 Võru maakond Herbalife
2311 Kallas, Hanna-Liisa 2002 Jõgeva maakond
2312 Kallas, Kertu 1984 Viljandi maakond Herbalife
2313 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond
2314 Kallas, Martin 1992 Tartu maakond Herbalife
2315 Kallas, Tarvo 1980 Tartu maakond
2316 Kallasmaa, Raul 1995 Tartu maakond Hals Team
2317 Kallasse, Janno 1979 Võru maakond
2318 Kallaste, Annely 1973 Harju maakond Herbalife
2319 Kallaste, Carl Robert 2002 Harju maakond Kaitsejõudude Spordiklubi
2320 Kallaste, Karl 2001 Pärnu maakond
2321 Kallaste, Koit 1975 Tartu maakond
2322 Kallion, Liina 1985 Tartu maakond Herbalife
2323 Kallip, Kadri 1983 Tartu maakond
2324 Kallip, Merje 1963 Lääne-Viru maakond
2325 Kallip, Peep 1961 Lääne-Viru maakond
2326 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
2327 Kallson, Siim 1984 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2328 Kalm, Ülle 1958 Tartu maakond Herbalife
2329 Kalma, Maarja 1988 Tartu maakond
2330 Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
2331 Kalnins, Uldis 1969 Latvia
2332 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
3523 Kamarik, Britt 1977 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
2333 Kanarbik, Kevin 1994 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
2334 Kanarbik, Kristjan 1991 Järva maakond
2335 Kane, Rein 1945 Harju maakond
2336 Kangro, Hendrik 1979 Tartu maakond
2337 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2338 Kangur, Liivia 1949 Tartu maakond Herbalife
3365 Kangur, Piret 1966 Valga maakond Herbalife
2339 Kann, Ants 1975 Harju maakond
2340 Kann, Marge 1990 Tartu maakond
2341 Kannel, Liina 1986 Tartu maakond
2342 Kannel, Martin 1983 Tartu maakond
2343 Kannenberg, Karli 1982 Harju maakond
2344 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond
2345 Kannike, Kristjan 1978 Rapla maakond
2346 Kannus, Alari 1969 Tartu maakond
2347 Karaseva, Marina 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2348 Karja, Artjom 1984 Ida-Viru maakond
2349 Karja, Karlos 1995 Tartu maakond Herbalife
2350 Karm, Kaimar 1974 Valga maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
2351 Karnaukhova, Nina 1949 Tartu maakond Herbalife
2352 Karnaukhova, Varvara 1978 Tartu maakond Herbalife
2353 Karo, Mats 1995 Valga maakond
2354 Karolin, Katrin 1972 Valga maakond
2355 Karp, Endel 1960 Harju maakond Norma AS
2356 Karp, Maaja 1984 Tartu maakond Sportland
2357 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
2358 Karpuhhina, Anastasia 1999 Tartu maakond Herbalife
2359 Karpuhhina, Jelena 1972 Tartu maakond Herbalife
2360 Karsakova, Natalja 1959 Ida-viru maakond Herbalife
2361 Kartsepp, Annika 1996 Jõgeva maakond
2362 Karu, Katre 1995 Lääne-Viru maakond
2363 Karu, Marko 1971 Tartu maakond
2364 Karu, Markus 2000 Tartu maakond
2365 Karu, Marten 1997 Tartu maakond
2366 Karukäpp, Siim 1992 Tartu maakond Autosõit OÜ
2367 Karuse, Ester 1992 Valga maakond Herbalife
2368 Kasak, Kärt 1985 Harju maakond
2369 Kase, Karl-Emil 1998 Jõgeva maakond
2370 Kase, Marili 1993 Jõgeva maakond
2371 Kase, Pille 1995 Jõgeva maakond
2372 Kasemaa, Krister 1999 Tartu maakond TÜASK
2373 Kasepuu, Kelly 1993 Viljandi maakond
2374 Kasesalu, Ragne 1984 Tartu maakond
2375 Kasesalu, Terje 1969 Tartu maakond
2376 Kaseväli, Andres 1963 Tartu maakond
2377 Kask, Annika 1992 Tartu maakond
2378 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
2379 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
2380 Kask, Martin 1992 Tartu maakond A. Le Coq
2381 Kask, Villu 1971 Finland SK Aaspere
2382 Kaskema, Joosep 1996 Tartu maakond
2383 Kattai, Tõnis 1990 Tartu maakond Autosõit OÜ
2384 Kaunis, Marko 1974 Võru maakond Eesti Energia Spordiklubi
2385 Kaupmees, Karl 1985 Tartu maakond Tartu Ülikool
3140 Kaupmees, Siiri 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool
2386 Kaur, Laura 1992 Tartu maakond
3530 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
2387 Kavald, Robin Aleks 2003 Tartu maakond
3515 Kazanina, Aleksandra 1981 Harju maakond
2388 Keba, Andres 1974 Harju maakond
2389 Keedus, Triinu 1989 Harju maakond
2390 Keel, Sirli 1999 Põlva maakond
2391 Kelder, Isabella 2001 Tartu maakond
2392 Kelder, Karin 1949 Võru maakond
2393 Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
2394 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
2395 Keldo, Margit 1971 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2396 Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Trismile
2397 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Tridens AS
2398 Keller, Arvo 1962 Harju maakond
2399 Kerb, Maarika 1972 Valga maakond Herbalife
2400 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond
2401 Kerves, Eha 1952 Harju maakond Herbalife
2402 Kesküla, Kaimo 1987 Võru maakond
2403 Kiidjärv, Reet 1973 Tartu maakond Viljandi Rattaklubi
2404 Kiigemägi, Silvia 2001 Tartu maakond
2405 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
2406 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
2407 Kiik, Arvi 1988 Tartu maakond
2408 Kiilaspä, Ege 1979 Viljandi maakond
2409 Kiilmaa, Kai 1975 Tartu maakond Swedbank AS
2410 Kiisler, Krista 1983 Harju maakond
2411 Kiivit, Laure 2004 Tartu maakond
2412 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
2413 Kikas, Kaire 1972 Võru maakond Herbalife
2414 Kikas, Kalmer 1973 Harju maakond
2415 Kikas, Katre 1990 Põlva maakond Sportland
2416 Kikas, Kersti 1976 Võru maakond Herbalife
2417 Kikkas, Kristiina 1973 Valga maakond Herbalife
2418 Kikkas, Margus 1978 Tartu maakond
2419 Kirikal, Maris 1968 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2420 Kirikal, Mikk 1989 Jõgeva maakond A. Le Coq
2421 Kirimägi, Teele 1995 Harju maakond Sportland
2422 Kirm, Helmi Ulrika 1995 Tartu maakond
2423 Kirs, Ingmar 1993 Tartu maakond
2424 Kirsipuu, Riho 1996 Harju maakond SK Audentes
2425 Kirt, Sirle 1970 Valga maakond Herbalife
2426 Kisand, Marika 1971 Pärnu maakond
2428 Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2429 Kivi, Karin 1965 Tartu maakond Herbalife
2430 Kivi, Raigo 1982 Tartu maakond
2431 Kivila, Meriliis 1980 Harju maakond OK Ilves
2432 Kivisild, Tiit 1954 Rapla maakond
2433 Kivissaar, Alli 1962 Tartu maakond Herbalife
2434 Kivistik, Maarja 1989 Harju maakond
2435 Kivistik, Maris 1967 Võru maakond
2436 Kivistik, Mirjam 1994 Harju maakond
2427 Kizlova, Svetlana 1985 Tartu maakond Herbalife
2437 Klaas, Mariliis 1985 Tartu maakond
2438 Klapars, Ritvars 1976 Latvia
2439 Kleimann, Leoonika 1982 Tartu maakond Herbalife
2440 Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
2441 Kliiman, Ester 1962 Jõgeva maakond Herbalife
2442 Kliiman, Martin 2001 Jõgeva maakond Herbalife
2443 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
2444 Knjazeva, Irina 1986 Ida-viru maakond Herbalife
2445 Knope, Agris 1953 Latvia 5A-Valka / LV
2446 Kodasmaa, Raigo 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2447 Kohver, Eston 1971 Tartu maakond
2448 Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond Tartu Ülikool
2449 Kokk, Liisi 1974 Tartu maakond
2450 Kolberg, Mare 1958 Jõgeva maakond Herbalife
2451 Kolk, Valmer 1966 Tartu maakond
2452 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
2453 Kolsar, Leana 1993 Tartu maakond Hals Team
2454 Komlov, Artjom 2002 Ida-viru maakond Herbalife
2455 Komlova, Emilia 2011 Ida-viru maakond Herbalife
2456 Komlova, Olesja 1978 Ida-viru maakond Herbalife
2457 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
2458 Kongs, Kally 1981 Tartu maakond Herbalife
2459 Konsa, Pauliine 1999 Tartu maakond TÜASK
2460 Konsap, Ats 1985 Tartu maakond A. Le Coq
2461 Konsap, Wiido 1999 Põlva maakond
2462 Kont, Lea 1959 Tartu maakond
2463 Kool, Diana 1980 Tartu maakond Herbalife
2464 Kool, Eela 1962 Tartu maakond Herbalife
2465 Koorits, Willy 1979 Tartu maakond
2466 Koort, Kaidi 1986 Tartu maakond
2467 Kopolov, Roman 1972 Ida-viru maakond Herbalife
2468 Kopolov, Vladimir 1992 Ida-viru maakond Herbalife
2469 Kopolova, Jelena 1968 Ida-viru maakond Herbalife
2470 Kopp, Leelia 1977 Valga maakond Herbalife
2471 Koppel, Kaido 1976 Tartu maakond
2472 Koppel, Mati 1960 Jõgeva maakond SK ProRunner
3432 Korberg, Ingrid 1979 Tartu maakond Herbalife
2473 Korela, Eva 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2474 Kori, Külli 1989 Tartu maakond eratreening.ee
2475 Kornel, Ain 1991 Harju maakond Herbalife
2476 Kornev, Kirill 1988 Ida-viru maakond Herbalife
2477 Korneva, Evgenia 1986 Ida-viru maakond Herbalife
2478 Koromnov, Artjom 1979 Harju maakond Herbalife
2479 Koromnov, Dominika 2007 Harju maakond Herbalife
2480 Koromnov, Veronika 1982 Harju maakond Herbalife
2481 Korts-Laur, Marta 1991 Harju maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
2482 Kortškova, Anna 1989 Tartu maakond Herbalife
2483 Kose, Indrek 1979 Harju maakond Salvest AS
2484 Kossorukova, Nadezda 1987 Harju maakond Herbalife
2485 Kostina, Angelina 1997 Ida-viru maakond Herbalife
2486 Kostina, Julija 1971 Ida-viru maakond Herbalife
2487 Kostjukov, Jaan 1987 Lääne maakond
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond
2488 Krahv, Chris Marcus 2005 Valga maakond
2490 Krantsman, Kalmer 1971 Pärnu maakond Herbalife
2491 Krantsman, Kerike 2006 Pärnu maakond Herbalife
2489 Krantsman, Klarika 1973 Pärnu maakond Herbalife
2492 Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
2493 Kravtcuk, Marina 1962 Tartu maakond Herbalife
2494 Kriisa, Kristine 1985 Tartu maakond
2495 Krivitskaja, Anastasija 2003 Ida-viru maakond Herbalife
2496 Krivitskaja, Jekaterina 1985 Ida-viru maakond Herbalife
2497 Krivitskii, Maksim 2007 Ida-viru maakond Herbalife
2498 Krull, Anne 1970 Tartu maakond
2499 Krull, Kristjan 1981 Harju maakond
2500 Kruusat, Krista 1986 Tartu maakond
2501 Kruusel, Elise 1993 Harju maakond Sportland
2502 Kruusimägi, Tiia 1961 Rapla maakond Herbalife
2503 Kruusmann, Ingrid 1974 Harju maakond
2504 Kudak, Aivar 1967 Tartu maakond
2505 Kuhi, Kristjan 2000 Harju maakond
2506 Kujanpää, Raija 1956 Finland
2507 Kujanpää, Timo 1956 Finland
2508 Kukk, Astrid 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
2509 Kukk, Karmen 2000 Tartu maakond
2510 Kukkes, Karina 1985 Tartu maakond
2511 Kulberg, Brigitta 1981 Harju maakond
2512 Kuldkepp, Kristi 1988 Tartu maakond SK ProRunner
2513 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
2514 Kullamäe, Mati-Markus 1996 Tartu maakond
2515 Kurg, Arko 1989 Harju maakond
2516 Kurg, Eevi 1954 Tartu maakond Herbalife
2517 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
2518 Kurg, Kaire 1974 Viljandi maakond Herbalife
2519 Kurg, Raimo 1982 Tartu maakond
Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
2520 Kurruk, Karl Kristofer 1993 Tartu maakond
2522 Kuslap, Minna 1990 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
2523 Kustavson, Riin 1994 Lääne-viru maakond Sportland
2527 Kutti, Malle 1949 Tartu maakond Herbalife
2528 Kutti, Villem 1987 Tartu maakond
2529 Kuus, Reeni 1984 Tartu maakond
2530 Kuus, Tarvo 1988 Põlva maakond
2531 Kuusemets, Ilona 1973 Tartu maakond Herbalife
2532 Kuusk, Andrus 1999 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
2533 Kuusk, Kerli 1980 Tartu maakond Herbalife
2534 Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
2535 Kuusmann, Ketlin 1988 Tartu maakond A. Le Coq
2536 Kuyava, Valentina 1945 Harju maakond Herbalife
2525 Kuznetsova, Anastasija 1999 Ida-viru maakond Herbalife
2526 Kuznetsova, Klavdia 1949 Ida-viru maakond Herbalife
2521 Kuškis, Kaire 1981 Tartu maakond
2524 Kuškis, Kerti 1984 Tartu maakond
2542 Kähr, Janek 1983 Põlva maakond
2543 Kähr, Marina 1985 Tartu maakond
2544 Käi, Triin 1981 Tartu maakond
2545 Käis, Ergo 1980 Tartu maakond Herbalife
2546 Käis, Reelika 1978 Valga maakond
2547 Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
2548 Kändra, Heili 1955 Tartu maakond Herbalife
2549 Kängsepp, Risto 1990 Tartu maakond
2550 Kärbis, Lea 1957 Tartu maakond Herbalife
2551 Kärbis, Lya 1980 Tartu maakond Herbalife
2552 Kärgenberg, Aigar 1978 Tartu maakond
2553 Kärner, Indrek 1989 Harju maakond LHV
2554 Käämer, Egle 1985 Võru maakond
2555 Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
2537 Kõiv, Silja 1981 Harju maakond Sportland
2538 Kõoleht, Kadri Triin 2003 Võru maakond Herbalife
2539 Kõpper, Kristi 1977 Harju maakond Herbalife
2540 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond
2541 Kõrkjas, Marge 1974 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
2556 Kösler, Kristi 1992 Jõgeva maakond Herbalife
2557 Kübarsepp, Anni 1989 Valga maakond Herbalife
2558 Külaots, Erki 2000 Tartu maakond Suusahullud
2559 Külaots, Pirje 1975 Tartu maakond Swedbank AS
2560 Külm, Meri Lille 1996 Tartu maakond
2561 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
2562 Küün, Maria 1992 Tartu maakond
2563 Küünarpuu, Marek 1983 Tartu maakond Arens Mööbel AS
2564 Laak, Brit 1988 Tartu maakond
2565 Laan, Janek 1973 Harju maakond
2566 Laanemets, Raivo 1985 Tartu maakond
2567 Laaniste, Asko 1987 Tartu maakond Tartu Ülikool
2568 Laasik, Tambet 1984 Tartu maakond
2569 Laats, Kristi 1989 Võru maakond Herbalife
2570 Labent, Annika 1981 Tartu maakond
2571 Labent, Regina 1975 Tartu maakond
2572 Laffranque, Rodolphe 1971 Tartu maakond
2573 Lagutina, Ljudmilla 1987 Harju maakond Herbalife
2574 Lahesaar, Katariina 1999 Harju maakond
2575 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
2576 Lahtvee, Leila 1984 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2577 Laidvee, Mait 1982 Tartu maakond Trismile
2578 Lail, Liisa 1989 Tartu maakond
2579 Lail, Marie Rahel 1998 Tartu maakond
2580 Laisin, Boris 1950 Harju maakond Herbalife
2581 Laius, Valentina 1950 Harju maakond Herbalife
2582 Laks, Liina 1987 Tartu maakond Swedbank AS
2583 Lambing, Margus 1975 Lääne-Viru maakond
2584 Lamp, Märten 2003 Tartu maakond Palmako AS
2585 Lamp, Triinu 2002 Tartu maakond Palmako AS
2586 Lang, Katrin 1984 Tartu maakond Sportland
2587 Lauk, Jaanus 1968 Tartu maakond
2588 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
2004 Laumets, Rauno 1990 Jõgeva maakond SK ProRunner
2589 Laumäe, Marek 1975 Tartu maakond AS G4S Eesti
2590 Laur, Jaan 1986 Tartu maakond
2591 Laurits, Silja 1964 Tartu maakond
3524 Lausing, Birgit 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2593 Lavginova, Tamara 1957 Ida-viru maakond Herbalife
2594 Lebedev, Igor 1969 Tartu maakond Herbalife
2595 Lebedeva, Jevgenia 1974 Tartu maakond Herbalife
3533 Lebrecht, Alan 1978 Harju maakond
2596 Leetma, Kerdi 1980 Tartu maakond Peloton
2597 Leets, Urmas 1952 Tartu maakond
2598 Lehesmets, Kristjan 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
2599 Lehismaa, Ragme 1989 Jõgeva maakond Herbalife
2600 Lehola, Tauri 1983 Tartu maakond Autosõit OÜ
2601 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
2602 Lehtmets, Ülo 1951 Tartu maakond Herbalife
2603 Lehtsaar, Anu 1961 Tartu maakond Herbalife
2604 Leks, Sirje 1960 Valga maakond Herbalife
2605 Leks, Veiko 1999 Valga maakond Herbalife
2606 Lember, Liza 2003 Harju maakond Herbalife
2607 Lemberg, Heli 1969 Tartu maakond eratreening.ee
2608 Lembinen, Igne 1953 Viljandi maakond Herbalife
2609 Lementa, Maarika 1982 Tartu maakond
2610 Lementa, Mario 1982 Tartu maakond KVÜÕA
2611 Lemetti, Heli 1941 Harju maakond Herbalife
2612 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
2613 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
2614 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2615 Lepik, Henry 1992 Pärnu maakond
2616 Lepik, Kaia 1988 Harju maakond Täppsportlased
2617 Lepik, Kajar 1980 Tartu maakond
2618 Lepik, Maie 1940 Tartu maakond Herbalife
2619 Lepik, Maris 1975 Tartu maakond
2620 Lepik, Rainer 1991 Tartu maakond Herbalife
2621 Lepik, Tanja 1967 Harju maakond
2622 Lepp, Marika 1975 Võru maakond Herbalife
2623 Leppnurm, Henry 1982 Tartu maakond
2625 Lett, Triin 1966 Tartu maakond Suusahullud
2624 Lezneva, Svetlana 1958 Jõgeva maakond Herbalife
2626 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond
2627 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
2628 Liebert, Kertu 1987 Jõgeva maakond
2629 Liigand, Piia 1990 Tartu maakond Korp! Amicitia
2630 Liira, Birgit 1991 Tartu maakond
2631 Liiva, Andres 1973 Tartu maakond
2632 Liiva, Fredrik 2005 Tartu maakond
2633 Liivak, Martin 1999 Tartu maakond
2634 Liivak, Reelika 1985 Valga maakond Herbalife
2635 Liivak, Siret 1980 Tartu maakond Sportland
2636 Liivamägi, Jaanus 1971 Tartu maakond AS G4S Eesti
2637 Liivarand, Aive 1978 Valga maakond
2638 Lille, Berit 2005 Tartu maakond
2639 Lille, Esmeralda 1951 Ida-Viru maakond
2640 Lille, Marko 1976 Tartu maakond
2641 Lille, Tiina 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2642 Lillemets, Kalle 1966 Viljandi maakond Herbalife
2643 Lillemets, Keliis 2002 Viljandi maakond Herbalife
2644 Lillemets, Kelina 1998 Viljandi maakond Herbalife
2645 Lillemäe, Indrek 1979 Tartu maakond
2646 Lillipuu, Signe 1994 Võru maakond
2647 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond
3525 Limperk, Silja 1972 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
2648 Lindeberg, Rauno 1978 Tartu maakond Telia SK
2649 Lindorg, Relika 1987 Viljandi maakond Herbalife
2650 Ling, Ando 1986 Tartu maakond
2651 Linn, Sandra 1995 Viljandi maakond Herbalife
2652 Linn, Sirle 1975 Viljandi maakond Herbalife
2653 Linsenmaier, Thomas 1985 Tartu maakond
2654 Lints, Aleksandra 1959 Harju maakond Herbalife
2655 Lints, Heiki 1960 Harju maakond Herbalife
2656 Lints, Mari-Leen 1988 Harju maakond Herbalife
2657 Lintsi, Mart 1943 Tartu maakond
2658 Lissovski, Aleksandr 1979 Tartu maakond
2659 Lode, Avo 1963 Põlva maakond
2660 Lode, Vello 1938 Põlva maakond
2661 Logina, Ingmar 1999 Tartu maakond Herbalife
2662 Lokk, Helika 1983 Tartu maakond
2663 Lomp, Margus 1990 Tartu maakond Hals Team
2664 Lood, Piret 1984 Tartu maakond
2665 Loorents, Triinu 1988 Pärnu maakond Herbalife
2666 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
2667 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
2668 Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
2669 Lubi, Sandra 2003 Tartu maakond
2670 Luhamaa, Liina 1977 Tartu maakond
2671 Luhaäär, Reet 1953 Harju maakond
2672 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
2673 Luik, Hele-Mai 1997 Tartu maakond
2674 Luik, Märt 1992 Tartu maakond Herbalife
2675 Lukk, Joosep 1987 Harju maakond
2676 Luman, Priit 1985 Harju maakond Nordecon AS
2677 Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
2678 Lusikas, Jaan 1963 Tartu maakond
2679 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
2680 Luste, Dauno 1984 Tartu maakond Herbalife
2681 Luste, Deivika 1982 Viljandi maakond Herbalife
2682 Luste, Tiia 1961 Viljandi maakond Herbalife
2684 Luts, Aare 1962 Tartu maakond Herbalife
2685 Luts, Lembitu 1972 Tartu maakond
2686 Luug, Merle 1976 Tartu maakond SK ProRunner
2687 Luug, Rona Britt 2000 Tartu maakond SK ProRunner
2688 Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond eratreening.ee
2683 Luzgina, Tatjana 1963 Harju maakond Herbalife
2689 Lvova, Aleksandra 1998 Valga maakond Herbalife
2692 Lätt, Evelin 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
2693 Lättekivi, Artur 1979 Tartu maakond A. Le Coq
2694 Lääne, Evely 1977 Võru maakond Valio Eesti AS
2695 Läänelaid, Siim 1979 Tartu maakond
3535 Lõbu, Hendrik 1984 Ida-Viru maakond
2690 Lõhmus, Aira 1972 Tartu maakond
2691 Lõhmus, Marge 1981 Tartu maakond
2696 Maasik, Jaanus 1969 Tartu maakond
2697 Maasing, Märt 1999 Tartu maakond
3536 Macpherson, Ian 1992 United States
2698 Macuks, Anatolijs 1979 Latvia
2699 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
2700 Mainla, Leila 1981 Tartu maakond
2701 Maisalu, Avika 1968 Viljandi maakond Herbalife
2702 Majorskih, Igor 1990 Harju maakond Herbalife
2703 Maks, Albert Mark 2000 Tartu maakond
2704 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
2705 Malahhanov, Ivan 1966 Harju maakond Herbalife
2706 Malbe, Tanel 2004 Jõgeva maakond Herbalife
2707 Malkova, Galina 1955 Tartu maakond Herbalife
2708 Malloy, Matthew 1991 Canada
2709 Malva, Liina 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
2710 Mandel, Maaja 1956 Võru maakond Herbalife
2711 Maran, Marvin 1994 Võru maakond
2712 Maranik, Eneli 1997 Tartu maakond
2713 Maremäe, Mariliis 1991 Tartu maakond Herbalife
2714 Marga, Merike 1961 Tartu maakond Herbalife
2715 Margat, Tarmo 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2716 Maripuu, Eve 1956 Tartu maakond Herbalife
2717 Marjapuu, Merje 1992 Tartu maakond
2718 Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
3526 Mark, Danel 1979 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
2719 Markova, Veronika 2009 Ida-viru maakond Herbalife
2720 Markvart, Kätlin 1989 Valga maakond
2721 Masljakevits, Olga 1952 Harju maakond Herbalife
2724 Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
2725 Matson, Merilin 1994 Tartu maakond NKK Tartu ringkond
2726 Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
2727 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
2722 Maškovski, Dagmar 1973 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
2723 Maškovski, Nikolai 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
2728 Medar, Marti 1996 Harju maakond Treeningpartner
2729 Meerits, Lea 1957 Viljandi maakond Herbalife
2730 Meerits, Pille-Riin 1984 Tartu maakond
2731 Meier, Eevo 1974 Harju maakond Herbalife
2592 Meier, Kaisa-Liisa 1990 Harju maakond Herbalife
2732 Meier, Priit 1985 Harju maakond Herbalife
2733 Meier, Viktorija 1974 Harju maakond Herbalife
2734 Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Swedbank AS
2735 Meisalu, Karmen 1989 Tartu maakond
2736 Meitsar, Maria 1988 Põlva maakond
2737 Mekk, Tanel 1982 Tartu maakond
2738 Melk, Christofer-Marten 1999 Tartu maakond
2739 Melk, Kristiine 1977 Tartu maakond
2740 Merilain, Merilin 1995 Tartu maakond
2741 Mesila, Ingrid 1959 Tartu maakond Tartu Ülikool
2742 Mets, Katry 1996 Valga maakond Herbalife
2743 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
2744 Metsar, Kätlin 1980 Valga maakond
2745 Metsla, Kristel 1993 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
2746 Michelson, Rainer 1973 Tartu maakond
2747 Mihkelsaar, Jaan 1988 Tartu maakond Vilimeksas
2748 Miil, Margit 1959 Tartu maakond
2749 Mikaila, Arnas 1977 Tartu maakond
2750 Mikk, Ave 1970 Viljandi maakond
2751 Mikkonen, Sisko 1947 Finland
2752 Miku, Merili 2000 Tartu maakond Herbalife
2753 Miku, Zanna 1972 Tartu maakond Herbalife
2754 Miljan, Kaire 1974 Tartu maakond
2755 Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
2756 Milyakin, German 1970 Russia
2757 Milyakina, Oxana 1970 Russia
2758 Mirka, Kalju 1948 Viljandi maakond Herbalife
2759 Mirka, Lia 1955 Viljandi maakond Herbalife
2760 Mirka, Magnus 1984 Viljandi maakond Herbalife
2761 Mirka, Romet 2007 Viljandi maakond Herbalife
2762 Mironov, Vladimir 1960 Harju maakond Herbalife
2763 Mironova, Violeta 1997 Harju maakond Herbalife
2764 Mitt, Raigo 1985 Tartu maakond TÜASK
2765 Mogilevtsev, Asta 1951 Viljandi maakond Herbalife
2766 Moist, Age 1994 Jõgeva maakond Herbalife
2767 Moor, Merle 1986 Tartu maakond eratreening.ee
2768 Mooste, Marek 1990 Pärnu maakond Tartu Ülikool
2769 Morger, Tobias 1993 Switzerland
2770 Morozov, Dmitrii 1997 Ida-viru maakond Herbalife
2771 Morozov, Vladislav 1995 Ida-viru maakond Herbalife
2772 Mosolainen, Juri 1988 Tartu maakond
2773 Muri, Liis 1990 Tartu maakond
2774 Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
2775 Murrand, Marten 2003 Tartu maakond
2776 Muru, Annemari 1979 Tartu maakond
2777 Muru, Kai 1970 Tartu maakond
2778 Muru, Renata 1989 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2779 Musting, Keit 1981 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2780 Mutsenik, Stanislav 1992 Tartu maakond Autosõit OÜ
2781 Muuli, Eerik 1993 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2782 Muuli, Maarika 1982 Tartu maakond Arctic Sport Club
2789 Mäe, Jaanus 1987 Pärnu maakond
2790 Mäesalu, Hans 1988 Tartu maakond
3527 Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2791 Mäesepp, Hele-Kaja 1946 Tartu maakond Herbalife
2792 Mäesepp, Triinu 1983 Tartu maakond Herbalife
2793 Mägi, Malle 1956 Jõgeva maakond Herbalife
2794 Mägi, Natalja 1979 Jõgeva maakond Herbalife
2795 Mägi, Valentina 1978 Jõgeva maakond Herbalife
2796 Mälgand, Eve 1965 Viljandi maakond Herbalife
2797 Mälgand, Liina 1994 Viljandi maakond Herbalife
2798 Mälgand, Meelis 1990 Viljandi maakond Herbalife
2799 Mändla, Karmen 1992 Harju maakond Sportland
2800 Mändla, Mare 1966 Lääne-Viru maakond
2801 Mändul, Kati 1961 Viljandi maakond Herbalife
2802 Männik, Marika 1973 Tartu maakond
2803 Männik, Riho 1971 Tartu maakond
2804 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
2805 Mäoma, Annaliisa Ireene 1999 Tartu maakond
2783 Mõis, Kristi 1981 Harju maakond AS G4S Eesti
2784 Mõisa, Erki 1981 Tartu maakond FB Jooksmine
2785 Mõttus, Angela 2005 Valga maakond
2786 Mõttus, Mait 1977 Pärnu maakond
2787 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
2788 Mõtus, Jarmo 1980 Harju maakond Herbalife
2806 Mölder, Hanna-Liisa 2000 Jõgeva maakond
2807 Münter, Bruno 1956 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
2808 Münter, Ira 1961 Lääne-Viru maakond Kiltsi Tööjõureservid
2001 Müürsepp, Tiiu 1955 Tartu maakond
3112 Müürsepp, Tiiu 1944 Tartu maakond Herbalife
2809 Naaber, Merili 1986 Tartu maakond eratreening.ee
2810 Naaris, Marek 1981 Tartu maakond Sportland
2811 Naruski, Gerttu 1985 Tartu maakond
2812 Nei, Kristel 1989 Harju maakond Sportland
2813 Neitsov, Arvi 1965 Tartu maakond Herbalife
2814 Neitsov, Mariete 2003 Tartu maakond Herbalife
2815 Neitsov, Marko 1996 Tartu maakond Herbalife
2816 Neitsov, Merike 1970 Tartu maakond Herbalife
2817 Nelepova, Anna 2000 Harju maakond Herbalife
2818 Nelepova, Marina 1961 Harju maakond Herbalife
2819 Nerg, Samu 1992 Finland
2820 Nestra, Kadri 1985 Tartu maakond BALTDEFCOL
2821 Nigol, Maarja 1990 Harju maakond Sportland
2822 Niidumaa, Sirli 1997 Tartu maakond Herbalife
2823 Niilus, Merle 1974 Harju maakond Volvo Estonia OÜ
2824 Niinemägi, Annika 1981 Tartu maakond Herbalife
2825 Niinemägi, Rait 1980 Tartu maakond Herbalife
2826 Niinesalu, Maime 1961 Harju maakond Herbalife
2827 Nikolajeva, Olga 1960 Harju maakond Herbalife
2828 Nikopensius, Erik 2004 Tartu maakond
2829 Nilk, Andrus 1962 Harju maakond
2830 Noobel, Annaliise 2002 Tartu maakond Herbalife
2831 Noole, Andres 1966 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
2832 Noormaa, Irmen 1990 Võru maakond
2833 Noormägi, Margus 1973 Harju maakond
2834 Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
2835 Nopri, Meelis 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2836 Novoshevskaja, Darja 2004 Harju maakond Herbalife
2837 Novoshevskaja, Tatiana 1968 Harju maakond Herbalife
2838 Novoshevsky, Aleksander 1954 Harju maakond Herbalife
2839 Nugin, Mare 1956 Tartu maakond Herbalife
2840 Nukki, Sten 1995 Harju maakond
2841 Nummert, Heino 1944 Tartu maakond Herbalife
2842 Nummert, Siivi 1949 Tartu maakond Herbalife
2843 Nurk, Aet 1960 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
2844 Nurk, Kristi 1986 Tartu maakond
2845 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
2846 Nurme, Maili 1984 Tartu maakond
2847 Nurmis, Liis 1991 Harju maakond
2848 Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
2849 Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond
2858 Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
2859 Näkk, Janek 1990 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2850 Nõgu, Anni 1986 Tartu maakond Hals Team
2851 Nõgu, Jaanika 1965 Harju maakond Hals Team
2852 Nõgu, Kaarli 1998 Harju maakond Hals Team
2853 Nõmm, Anneli 1980 Pärnu maakond
2854 Nõmm, Karolin 1991 Harju maakond Herbalife
2855 Nõmm, Ott 2004 Pärnu maakond
2856 Nõmm, Sirje 1954 Harju maakond Herbalife
2857 Nõmme, Annika 1990 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2860 Ochakovskaya, Maria 1950 Harju maakond Herbalife
2861 Ohvril, Ain 1969 Tartu maakond Herbalife
2862 Ohvril, Astrid 2002 Tartu maakond Herbalife
2863 Ohvril, Kadri 1972 Tartu maakond Herbalife
2864 Ohvril, Ursula 1999 Tartu maakond Herbalife
2865 Oidram, Priit 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2866 Oinus, Lii 1991 Tartu maakond Herbalife
2867 Oja, Cäthly 1992 Tartu maakond
2868 Oja, Viljar 1980 Põlva maakond
2869 Ojakivi, Mirko 1981 Tartu maakond
2870 Ojakäär, Toomas 1974 Tartu maakond
2871 Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
2872 Ojalill, Kadi 1989 Tartu maakond
2873 Ojamets, Salme 1959 Viljandi maakond Herbalife
2874 Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
2875 Ojasaar, Maie 1973 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
2876 Ojasaar, Tanel 2000 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
2877 Ojasalu, Tiia 1973 Tartu maakond Herbalife
2878 Ojaste, Taavi 1985 Harju maakond Karupesa Team
2879 Ojaveer, Ott 1965 Tartu maakond
2880 Oksaar, Kersti 1990 Valga maakond Herbalife
2881 Oldekop, Maarja-Liisa 1988 Rapla maakond Tartu Ülikool
2882 Olefirenko, Vitali 1990 Tartu maakond
2883 Olesk, Kerttu 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2884 Olgo, Teele 2002 Jõgeva maakond
2885 Omel, Raul 1972 Põlva maakond
2886 Oper, Annika 1989 Tartu maakond
2887 Oras, Anne 1951 Jõgeva maakond Herbalife
2888 Oras, Kaisa 1990 Tartu maakond
2889 Oras, Keiu 1996 Tartu maakond
2890 Orav, Marian 1996 Valga maakond
2891 Org, Liis-Marleen 2002 Võru maakond Herbalife
2892 Org, Meelike 1977 Võru maakond Herbalife
2893 Orlo, Anne 1962 Tartu maakond Herbalife
2894 Orlo, Melinda 2001 Tartu maakond Herbalife
2895 Orumets, Tatjana 1982 Harju maakond Herbalife
2896 Oslina, Alla 1969 Harju maakond Herbalife
2897 Ossis, Meiki 1980 Tartu maakond Herbalife
2898 Ots, Aivar 1969 Tartu maakond
2899 Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2900 Otsa, Paula 1990 Tartu maakond Herbalife
2901 Ott, Anne 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
2902 Ott, Elis 2001 Harju maakond AS G4S Eesti
2903 Otter, Veronika 1980 Harju maakond
2904 Ovtsinnikov, Maksim 1992 Harju maakond
2905 Paabumets, Anna Marie 1999 Tartu maakond SAK Tartu
2906 Paal, Magnus 1999 Tartu maakond TÜASK
2907 Pabort, Anari 1984 Tartu maakond
2908 Padrik, Jaanus 1989 Tartu maakond
2909 Pae, Ester 1972 Tartu maakond
2910 Paju, Tiit 1952 Jõgeva maakond
3539 Pajur, Maris 1986 Harju maakond
2911 Palgi, Reet 1955 Tartu maakond Herbalife
2912 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
2913 Palm, Riia 1962 Võru maakond
2914 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
2915 Palo, Triinu 1975 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
2916 Palu, Markus Joonas 1999 Tartu maakond TÜASK
2917 Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
2918 Panarin, Aleksei 1987 Tartu maakond
2919 Panarina, Marina 1986 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2920 Pantelejev, Vladislav 1976 Tartu maakond Herbalife
2921 Paomees, Reelika 1984 Valga maakond Herbalife
3532 Pappel, Ingmar 1971 Rapla maakond Interinx OÜ
2922 Paris, Silja 1953 Tartu maakond Herbalife
3446 Park, Liisi 1987 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2923 Parri, Erki 1983 Tartu maakond Suusahullud
2924 Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
2925 Parts, Svetlana 1984 Tartu maakond Herbalife
2926 Pasilis, Tomas 1978 Lithuania
2927 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
2928 Pavlenkov, Aleksei 1995 Jõgeva maakond Herbalife
2929 Pavlenkov, Igor 1973 Jõgeva maakond Herbalife
2930 Pavlenkov, Sergei 1994 Jõgeva maakond Herbalife
2931 Pavlenkova, Julia 1981 Jõgeva maakond Herbalife
2932 Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2933 Pedel, Keili 1994 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2934 Peegel, Anu 1966 Järva maakond Herbalife
2935 Peek, Annika 1978 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
2936 Peek, Tarmo 1977 Viljandi maakond Herbalife
2937 Peep, Tiina 1957 Ida-Viru maakond
2938 Peets, Mart 1981 Tartu maakond Herbalife
2939 Peets, Siim 1985 Tartu maakond Herbalife
2940 Peetso, Laura Liis 2003 Tartu maakond Herbalife
2941 Pehlak, Anna-Liisa 1989 Võru maakond
2942 Pehlak, Anni-Mari 1996 Võru maakond
2943 Perejev, Inta 1980 Valga maakond Herbalife
2944 Perevedentseva, Oksana 1990 Tartu maakond Herbalife
2945 Petersell, Kadri 1995 Tartu maakond Herbalife
2946 Petersell, Liina 1983 Tartu maakond Herbalife
2947 Petersell, Taavi 1982 Tartu maakond
2948 Peterson, Ester 1972 Valga maakond
2949 Peterson, Peep 1975 Tartu maakond
2950 Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
2951 Pihlak, Hanneleen 1983 Harju maakond
2952 Piilberg, Raigo 1977 Tartu maakond
2953 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
2954 Piirimets, Kristiine 1978 Hiiu maakond
2955 Piirioja, Cassandra 2002 Võru maakond
2956 Piirmann, Anna-Liisa 1991 Tartu maakond
2957 Pille, Sken-Sander 2002 Tartu maakond
2958 Piller, Mairika 1984 Võru maakond
2959 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
2960 Pintmann, Kaidi 1989 Tartu maakond OC Limbazi
2002 Pirksaar, Külli 1973 Tartu maakond SK Jooksupartner
2961 Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2962 Plaado, Külli 1956 Võru maakond Herbalife
2963 Plans, Tiina 1975 Jõgeva maakond Herbalife
2964 Pohjalainen, Jekaterina 1955 Ida-viru maakond Herbalife
2966 Poltimäe, Helen 1976 Tartu maakond
2967 Ponjatovskaja, Irina 1961 Ida-viru maakond Herbalife
2968 Poola, Airi 1984 Valga maakond Herbalife
2969 Posti, Merlin 1982 Tartu maakond SEB Pank AS
2970 Posti, Taimi 1975 Tartu maakond
2971 Prants, Ines 1999 Võru maakond Herbalife
2972 Prants, Jelena 1967 Võru maakond Herbalife
2973 Prants, Kaidi 1981 Tartu maakond
2974 Pravdina, Aleksandra 1993 Valga maakond Herbalife
2975 Priedite, Liga 1989 Latvia
2976 Printsmann, Liisa Marie 2002 Viljandi maakond Herbalife
2977 Prokopov, Alexey 2002 Harju maakond MTÜ Spordiselts
2978 Proks, Laura 1992 Tartu maakond Herbalife
2979 Provorov, Pavel 1975 Harju maakond Herbalife
2980 Pruul, Signe 1983 Tartu maakond
2981 Pruuli, Jaanus 1971 Võru maakond Herbalife
2982 Pruus, Katrin 1968 Harju maakond Herbalife
2983 Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
2984 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond
2985 Pulles, Marten 1995 Valga maakond
2986 Pumper, Sirje 1954 Tartu maakond Herbalife
2987 Pundonen, Maarja 1981 Valga maakond Herbalife
2988 Punga, Pille 1972 Tartu maakond Herbalife
2989 Purga, Indrek 1978 Tartu maakond
2990 Purgaile, Liene 1984 Latvia
2991 Puu, Jaanus 1981 Viljandi maakond Herbalife
2992 Puusaar, Liina 1984 Viljandi maakond Herbalife
2993 Puusepp, Andra 1973 Harju maakond Täppsportlased
2994 Puusepp, Maria-Kristina 2004 Harju maakond Herbalife
2995 Puusik, Kaie 1968 Tartu maakond Herbalife
3007 Pärna, Pille-Kadri 1963 Võru maakond
3008 Pärnakivi, Kairi 1965 Tartu maakond Herbalife
3009 Pärnakivi, Loona 1991 Harju maakond Herbalife
3010 Pärnakivi, Paavo 1965 Tartu maakond Herbalife
3011 Pärnalaas, Greete 1999 Valga maakond
3012 Pärnasalu, Egle 1977 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
3013 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
2996 Põder, Grete 1988 Tartu maakond
2997 Põder, Kerli 1980 Valga maakond Herbalife
2998 Põder, Liis 1982 Tartu maakond
2999 Põder, Sirje 1967 Viljandi maakond Herbalife
3000 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
3001 Põldsepp, Tanel 1984 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
3002 Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
3003 Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
3004 Põllu, Aivar 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
3005 Põlluste, Katrin 1971 Tartu maakond
3006 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond Gel Interim / Rossignol
3516 Põvvat, Rainer 1985 Tartu maakond
3014 Pürn, Riho 1977 Tartu maakond Ikodor AS
3015 Püvi, Joonas 1994 Tartu maakond Salvest AS
3016 Rae, Elvira 1959 Ida-viru maakond Herbalife
3017 Rahuorg, Eva 1988 Tartu maakond AS G4S Eesti
3018 Raid, Anne 1950 Viljandi maakond Herbalife
3019 Raidma, Allan 1980 Lääne-viru maakond 1. Jalaväebrigaad
3020 Raik, Mari-Liis 1939 Viljandi maakond Herbalife
3021 Raiski, Marge 1971 Tartu maakond Swedbank AS
3022 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond
3023 Rajaste, Kerli 1986 Tartu maakond SK Metsasõbrad
3024 Rajaste, Veronika 1984 Tartu maakond
3025 Rakver, Martin 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3026 Randma, Katrina 1988 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
3027 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
3028 Randviir, Kristiina 1988 Harju maakond
3029 Rannaste, Alexandra 2002 Pärnu maakond Herbalife
3030 Rannaste, Merle 1976 Pärnu maakond Herbalife
3031 Rannaste, Ranno 1980 Pärnu maakond Herbalife
3032 Raud, Aivar 1964 Viljandi maakond Herbalife
3033 Raud, Anneli 1969 Viljandi maakond Herbalife
3034 Raud, Kristo 1987 Tartu maakond
3035 Raud, Margus 1986 Tartu maakond
3036 Raud, Urve 1963 Viljandi maakond Herbalife
3037 Raudsepp, Anne-Ly 1966 Võru maakond Herbalife
3038 Raudsepp, Mikk 1986 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3039 Raudsepp, Raido 1986 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
3040 Raudsepp, Rauno 1982 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
3041 Raudsik, Maarika 1976 Valga maakond Herbalife
2965 Rea, Evelin 1986 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
3042 Rea, Jaan 1979 Pärnu maakond
3043 Rebane, Gerly 1991 Jõgeva maakond Herbalife
3044 Rebane, Katrin 1980 Valga maakond Herbalife
3045 Rebane, Ken 1997 Tartu maakond Herbalife
3046 Rebane, Kristi 1997 Tartu maakond Herbalife
3047 Rebane, Marje 1973 Valga maakond Herbalife
3048 Rebane, Priit 1986 Tartu maakond Keremeister
3049 Rebane, Renate 1946 Tartu maakond Herbalife
3050 Reede, Andres 1969 Valga maakond Herbalife
3051 Reiles, Maarika 1967 Viljandi maakond
3052 Reili, Andreas Martin 1999 Viljandi maakond IITEE OÜ
3053 Reimaa, Andrus 1972 Viljandi maakond
3054 Reimaa, Elise 2001 Tartu maakond Herbalife
3055 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
3056 Reimann, Anu 1998 Lääne-Viru maakond
3057 Reimets, Avo 1948 Tartu maakond
3058 Rein, Toomas 1989 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
3059 Reinap, Aivar 1968 Harju maakond AS Postimees Grupp
3060 Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
3061 Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
3062 Reinoja, Margus 1969 Tartu maakond
3063 Reinol, Liis 1990 Tartu maakond
3064 Reinsalu, Udo 1963 Valga maakond
3065 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
3066 Reinstein, Andrus 1971 Tartu maakond
3067 Reinumägi, Risto 1990 Tartu maakond
3068 Rell, Toomas 1969 Tartu maakond Nordecon AS
3069 Remets, Larissa 1960 Tartu maakond Herbalife
3070 Remmelg, Sten 1983 Ida-Viru maakond
3071 Reva, Veljo 1972 Tartu maakond Herbalife
3072 Riik, Tanel 1997 Valga maakond
3073 Riimus, Helen 1987 Tartu maakond Herbalife
3074 Riives, Marilin 2000 Tartu maakond
3075 Rikkinen, Tarmo 1972 Harju maakond
3076 Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
3077 Ristsoo, Tiina 1970 Finland
3078 Rivimets, Annely 1984 Jõgeva maakond Herbalife
3079 Rjabchenkova, Ljubov 1960 Ida-viru maakond Herbalife
3080 Rohtla, Jarmo 1985 Tartu maakond
3081 Rohtla, Rein 1974 Estonia OMNIVA SK
3082 Rohtla, Urmas 1968 Tartu maakond
3083 Roio, Indrek 1970 Tartu maakond
3084 Roolaht, Liina-Mari 1997 Tartu maakond
3085 Roose, Austin 2001 Tartu maakond
3086 Roose, Inge 1967 Tartu maakond
3087 Roosmaa, Viljar 1985 Viljandi maakond
3088 Rootalu, Mart-Andreas 2004 Harju maakond
3089 Rosenberg, Madis 1986 Tartu maakond
3090 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
3091 Rosenthal, Elis 1995 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3092 Rosin, Kaja 1937 Tartu maakond Herbalife
3093 Rosmandi, Õnne 1960 Harju maakond Herbalife
3095 Roux, Isabelle 1989 France
3096 Rudik, Artjom 2003 Ida-viru maakond Herbalife
3097 Rudik, Evgenija 1980 Ida-viru maakond Herbalife
3098 Rump, Harry 1984 Harju maakond
3099 Runina, Veera 1952 Jõgeva maakond Herbalife
3100 Rusi, Ain Allan 1998 Tartu maakond Herbalife
3101 Rusi, Jaanika 1998 Tartu maakond Herbalife
3102 Ruumet, Kadi 1992 Pärnu maakond Herbalife
3103 Ruumet, Kaisa 1993 Pärnu maakond Herbalife
3104 Ruus, Anni 1943 Tartu maakond Herbalife
3105 Ruus, Mari Mai 2004 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
3106 Ruus, Mart Leo 2001 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
3107 Ruusand, Kaie 1968 Tartu maakond Herbalife
3108 Ruut, Marie 2001 Viljandi maakond
3109 Ruut, Rauno 1971 Viljandi maakond
3116 Rämmeld, Marleen 1994 Tartu maakond Herbalife
3117 Räppo, Henry 1998 Tartu maakond
3118 Rätsep, Angela 1967 Ida-Viru maakond
3119 Rätsep, Vanessa 1996 Viljandi maakond
3120 Rääbis, Ain 1969 Tartu maakond
3110 Rõsova, Grete 1994 Tartu maakond Herbalife
3114 Rõuk, Evelin 1977 Harju maakond
3115 Rõuk, Kerstin 2002 Harju maakond
3111 Rõzikov, Argo 1993 Tartu maakond A. Le Coq
3113 Rõžova, Ene 1971 Tartu maakond
3121 Rückenberg, Silvar 1983 Tartu maakond AS G4S Eesti
3122 Rüütsalu, Mari-Liis 1974 Harju maakond
3123 Rüütsalu, Ranno 1969 Harju maakond
3124 Saage, Merili 1983 Tartu maakond Sportland
3125 Saal, Merle 1966 Tartu maakond Herbalife
3126 Saame, Jaan 1988 Tartu maakond Tartu Ülikool
3538 Saar, Aire 1980 Tartu maakond Sportland
3127 Saar, Anna-Maria 1984 Viljandi maakond Herbalife
3128 Saar, Jüri 1973 Tartu maakond AS Postimees Grupp
3129 Saar, Kai 1972 Jõgeva maakond
3130 Saar, Kaido 1967 Jõgeva maakond
3131 Saar, Marika 1971 Viljandi maakond Herbalife
3132 Saar, Martin 1977 Tartu maakond
3133 Saar, Sten 1994 Viljandi maakond Herbalife
3134 Saare, Renate 1992 Tartu maakond
3135 Saaremets, Laura 1988 Tartu maakond
3136 Saaremäe, Julia 1956 Võru maakond Herbalife
3137 Saarine, Reno 1989 Tartu maakond
3138 Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
3139 Saartok, Andrus 1992 Saare maakond
3141 Sabre, Kaupo 1964 Põlva maakond
3142 Sadam, Alar 1986 Jõgeva maakond
3143 Sadekova, Viktoria 1985 Harju maakond Herbalife
3144 Safronova, Ljuda 1953 Harju maakond Herbalife
3145 Sagaja, Kristjan 1985 Tartu maakond
3146 Sahharova, Darja 1998 Ida-viru maakond Herbalife
3147 Sahk, Ingrid 1976 Tartu maakond Tartu Ülikool
3537 Saitta, Alessandro 1971 Italy
3148 Saks, Liis 1981 Harju maakond
3149 Saksing, Merilin 1979 Tartu maakond
3150 Salu, Anne 1974 Jõgeva maakond Herbalife
3151 Salumets, Eve 1976 Viljandi maakond Herbalife
3152 Salumets, Margo 1989 Tartu maakond
3153 Sander, Robert 2005 Tartu maakond Telia SK
3154 Sandmann, Jaana 1981 Tartu maakond
3155 Sarap, Indrek 1981 Harju maakond
3157 Sasmil, Küllike 1967 Tartu maakond Herbalife
3158 Sauendi, Aivo 1986 Harju maakond Herbalife
3159 Savarieau, Lea 1992 France
3160 Saveljeva, Marika 1969 Harju maakond Herbalife
3161 Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3162 Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond
3163 Savolainen, Jane 1984 Tartu maakond If P&C Insurance AS
3164 Savostkin, Jevgeni 1990 Tartu maakond
3165 Schmeimann, Merje 1985 Tartu maakond A. Le Coq
3166 Schultz, Petteri 1992 Tartu maakond
3167 Sehhirev, Danil 1999 Ida-viru maakond Herbalife
3168 Sein, Margis 1969 Valga maakond Herbalife
3169 Seire, Silja 1971 Tartu maakond eratreening.ee
3170 Selge, Merlin 1985 Tartu maakond Aasta Auto AS
3517 Seli, Agne 1991 Ida-Viru maakond
3171 Selivjorstova, Marija 1988 Ida-viru maakond Herbalife
3172 Selivjorstova, Valerija 2008 Ida-viru maakond Herbalife
3173 Selter, Ahto 1970 Järva maakond AS Eesti Pagar
3174 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond
3175 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
3176 Sepp, Marina 1960 Tartu maakond Herbalife
3177 Sepp, Rene 1991 Tartu maakond
3178 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
3528 Shcherbina, Maria 1989 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
3179 Shehirev, Konstantin 2001 Ida-viru maakond Herbalife
3180 Shekhirev, Anton 1975 Ida-viru maakond Herbalife
3181 Shekhireva, Elena 1979 Ida-viru maakond Herbalife
3182 Shijan, Valentina 1958 Harju maakond Herbalife
3183 Shklyar, Artur 2002 Pärnu maakond Herbalife
3184 Shklyar, Elena 1973 Pärnu maakond Herbalife
3185 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
3186 Siigur, Helle 1948 Tartu maakond Herbalife
3187 Siimon, Linda 1988 Harju maakond
3188 Sikk, Maria 1987 Valga maakond
3189 Sikora, Jaak 1969 Jõgeva maakond
3190 Silberg-Käärik, Greta 1975 Harju maakond
3191 Sild, Kersti 1980 Tartu maakond SK ProRunner
3192 Sild, Sigrid 1989 Harju maakond Eesti Maaülikool
3193 Sild, Tristan Aik 2005 Harju maakond
3194 Sillaots, Merit 1998 Viljandi maakond Herbalife
3195 Sillari, Anatoli 1933 Tartu maakond
3196 Silm, Gerli 1986 Harju maakond
3197 Silm, Gert 1989 Harju maakond
3198 Silonina, Marika 1958 Harju maakond Herbalife
3199 Silvi, Vesiallik 1959 Harju maakond Herbalife
3200 Simson, Priit 1977 Harju maakond
3201 Sindonen, Lauri 1990 Tartu maakond
3202 Sindonen, Riina 1984 Harju maakond SK Jooksupartner
3203 Sinimets, Birgit 1983 Tartu maakond
3204 Sinimäe, Margus 1969 Tartu maakond
3205 Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
3206 Sinimägi, Mauri 1985 Harju maakond
3207 Sipsakas, Marius 1986 Lääne-Viru maakond
3208 Sirel, Kenno 1986 Ida-viru maakond Hals Team
3209 Sirk, Kristo 1999 Põlva maakond OK Põlva Kobras
3210 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
3211 Skobiej, Õnnela 1987 Tartu maakond Swedbank AS
3212 Skripkin, Aleksandr 1975 Ida-viru maakond Herbalife
3213 Skripkin, Ilja 2006 Ida-viru maakond Herbalife
3214 Skripkina, Margarita 2002 Ida-viru maakond Herbalife
3215 Skripkina, Olga 1976 Ida-viru maakond Herbalife
3216 Slobodjanov, Dmitrii 1998 Ida-viru maakond Herbalife
3217 Smoljakova, Kätlin 1990 Tartu maakond
3218 Soidla, Elys-Anette 2003 Harju maakond
3219 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
3220 Soitu, Sarah Elisabeth 2001 Viljandi maakond Herbalife
3221 Soitu, Toivo 1950 Viljandi maakond Herbalife
3222 Sokk, Jaan 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3223 Sokolov, Aleksandr 1974 Ida-viru maakond Herbalife
3224 Solmann, Kairi 1978 Tartu maakond
3225 Solna, Janno 1987 Põlva maakond
3226 Solomatin, Igor 1974 Harju maakond Herbalife
3227 Solomatina, Sofija 2008 Harju maakond Herbalife
3228 Solovjov, Urmas 1976 Tartu maakond
3534 Soo, Mart 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3229 Soodla, Pilleriin 1983 Tartu maakond
3230 Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
3231 Soom, Pärja 1954 Tartu maakond
3232 Soon, Ain 1965 Pärnu maakond Herbalife
3233 Soon, Marina 1968 Pärnu maakond Herbalife
3234 Soop, Anneli 1991 Tartu maakond
3235 Sooru, Marko 1989 Tartu maakond
3236 Soover, Aveli 1977 Valga maakond Herbalife
3237 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
3238 Sooääre, Agnes 1980 Harju maakond Herbalife
3239 Soro, Asser-Enri 1999 Valga maakond Herbalife
3240 Stalnuhhin, Dmitri 1989 Ida-Viru maakond
3241 Sternfeld, Siiri 1988 Pärnu maakond Herbalife
3242 Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond SportID
3243 Sults, Kunnar 1962 Tartu maakond
3244 Surikov, Dmitrii 1977 Ida-viru maakond Herbalife
3245 Surikova, Katarina 2012 Ida-viru maakond Herbalife
3246 Surri, Remo 1992 Valga maakond Herbalife
3247 Surri, Triini 1987 Valga maakond Herbalife
3248 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
3249 Suur, Ivo 1989 Harju maakond Veloplus Torq ProTeam
3250 Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
3251 Suvorov, Anatoli 1973 Ida-Viru maakond
3254 Säde, Alari 1986 Tartu maakond
3255 Säinas, Krisli 1989 Harju maakond Herbalife
3256 Säinas, Tiina 1970 Valga maakond Herbalife
3257 Särak, Maimu 1937 Tartu maakond Herbalife
3258 Särkinen, Sirle 1989 Tartu maakond Herbalife
3252 Sõber, Kristi 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3253 Sõmer, Reelika 1984 Tartu maakond NKK Tartu ringkond
3259 Sööt, Kaisa 1989 Harju maakond Herbalife
3260 Süld, Janek 1982 Tartu maakond TMB Element OÜ
3281 Taavel, Airi 1960 Tartu maakond
3282 Taavel, Tiiu 1971 Valga maakond Herbalife
3283 Taavet, Angeelika 1980 Tartu maakond
3284 Tagel, Ilmar 1942 Põlva maakond Trismile
3285 Taho, Katrin 1976 Harju maakond
3286 Tali, Liina 1985 Tartu maakond
3287 Tallmeister, Ülle 1965 Tartu maakond Herbalife
3288 Tambets, Jaanika 1975 Tartu maakond
3289 Tambur, Taavi 1983 Rapla maakond AS G4S Eesti
3290 Tamla, Hille 1963 Viljandi maakond Herbalife
3291 Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3292 Tamm, Deivy 1989 Tartu maakond
3293 Tamm, Heddi 1978 Tartu maakond
3294 Tamm, Johan 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
3318 Tamm, Kati 1996 Valga maakond Herbalife
3295 Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3296 Tamm, Ludmilla 1950 Viljandi maakond Herbalife
3297 Tamm, Merike 1965 Viljandi maakond Herbalife
3298 Tamm, Merike 1967 Tartu maakond Herbalife
3299 Tamm, Märt 1963 Tartu maakond
3300 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
3301 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
3302 Tamm, Taavi 1998 Valga maakond
3303 Tamme, Jaan 1987 Tartu maakond A. Le Coq
3304 Tammemägi, Margit 1976 Võru maakond Herbalife
3305 Tammer, Andres Aleksander 2000 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
3306 Tammi, Katrin 1976 Tartu maakond
3307 Tammi, Mattias 2000 Tartu maakond
3308 Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
3309 Tammisaar, Erkki 1978 Tartu maakond
3310 Tammiste, Selena 1998 Tartu maakond
3311 Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3312 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
3313 Tarkus, Elar 1983 Tartu maakond Tartu Vangla
3314 Tartes, Kreta Eliis 2001 Harju maakond
3315 Tasa, Tõnis 1989 Tartu maakond
3316 Tatarlõ, Jelena 1960 Jõgeva maakond Herbalife
3317 Tattar, Sander 1977 Tartu maakond
3319 Teder, Anne 1964 Tartu maakond Herbalife
3320 Teder, Mihkel 1998 Viljandi maakond Herbalife
3321 Teder, Pia-Eve 1959 Viljandi maakond Herbalife
3322 Teder, Rahel 1996 Tartu maakond
3323 Teder, Sander 2000 Tartu maakond
3324 Teder, Silva 1990 Tartu maakond Herbalife
3325 Tee, Maris 1988 Tartu maakond Herbalife
3326 Teearu, Kristjan 1983 Harju maakond
3327 Teemo, Ailen 1984 Võru maakond
3328 Teemo, Diana 1987 Viljandi maakond Yit Ehitus AS
3329 Teemusk, Heiko 1981 Tartu maakond
3330 Teesaar, Jana 1974 Tartu maakond Herbalife
3529 Telepina, Svetlana 1965 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
3331 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond
3332 Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
3333 Tenso, Triin 1984 Tartu maakond
3334 Tepper, Ave 1971 Viljandi maakond
3335 Tera, Rairer 1982 Tartu maakond
3336 Terro, Andres 1973 Harju maakond
3337 Terro, Evelin 1981 Viljandi maakond
3338 Tetsmann, Triin 1998 Viljandi maakond Herbalife
3339 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK
3340 Tigane, Ivi 1980 Valga maakond Herbalife
3341 Tigane, Merle 1973 Tartu maakond
3342 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
3343 Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
3344 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3345 Tiivoja, Jaanus 1983 Võru maakond Rõuge Racing Team
2022 Tiivoja, Signe 1982 Tartu maakond TÜASK
3346 Tikk, Ermo 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
3347 Tikk, Martin 1997 Tartu maakond
3348 Tikka, Einar 1960 Tartu maakond Autosõit OÜ
3349 Tikka, Kristjan 1995 Tartu maakond Autosõit OÜ
3350 Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond
3351 Tiks, Paula Sandra 2000 Tartu maakond
3352 Tiks, Priit 1979 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
3353 Tikunova, Irina 1987 Ida-viru maakond Herbalife
3354 Tikunova, Larissa 2008 Ida-viru maakond Herbalife
3355 Timm, Lea 1961 Järva maakond Herbalife
3356 Timonin, Aleksandr 1975 Harju maakond Herbalife
3357 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
3358 Tint, Hando 1980 United Kingdom
3359 Tohus, Lisete 1996 Harju maakond Herbalife
3360 Toit, Kristi 1993 Jõgeva maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
3361 Tojvokainen, Oleksandra 1962 Harju maakond Herbalife
3362 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
3363 Toming, Liina 1984 Harju maakond Herbalife
3364 Toming, Rena 1972 Tartu maakond
3366 Toom, Greete-Liisa 2001 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
3367 Toom, Markus 1978 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
3368 Toom, Meelis 1986 Viljandi maakond Herbalife
3518 Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond
3369 Toom, Tarmo 1984 Viljandi maakond
3370 Toom, Triin 1982 Võru maakond Herbalife
3371 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
3372 Tooming, Helena 1988 Jõgeva maakond Herbalife
3373 Toomsoo, Pirjo 1989 Tartu maakond
3374 Tootsi, Külli 1967 Tartu maakond
3375 Topkina, Marija 1951 Jõgeva maakond Herbalife
3376 Torim, Ants 1974 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
3377 Treier, Tauno 1978 Harju maakond
3378 Trolla, Jana 1975 Tartu maakond
3379 Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
3380 Truija, Kadri-Triin 1985 Harju maakond
3381 Trummal, Vilma 1958 Jõgeva maakond
3382 Tseblakova, Karina 2002 Jõgeva maakond Herbalife
3383 Tsertovskaja, Evgenia 1987 Harju maakond Herbalife
3384 Tsertovskoi, Vladimir 1949 Harju maakond Herbalife
3385 Tsretovskaja, Luule 1956 Harju maakond Herbalife
3386 Tsupova, Natalja 1966 Ida-viru maakond Herbalife
3387 Tsurkina, Tatjana 1970 Harju maakond MTÜ Spordiselts
3390 Tukk, Greete 1993 Hiiu maakond
3391 Tumash, Galina 1970 Ida-viru maakond Herbalife
3392 Tundo, Ants 1948 Tartu maakond Herbalife
3393 Tundo, Marika 1949 Tartu maakond Herbalife
3394 Turajeva, Ljudmila 1970 Ida-viru maakond Herbalife
3395 Turb, Ants 1945 Järva maakond
3396 Tuulis, Kaarel 1979 Tartu maakond A. Le Coq
3397 Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
3398 Tverdovski, Aleksandr 1978 Harju maakond Herbalife
3403 Täht, Liisi 1983 Harju maakond AS G4S Eesti
3404 Tättar, Aveli 1996 Valga maakond Herbalife
3405 Tättar, Kaja 1969 Valga maakond Herbalife
3399 Tõldsepp, Keit 1980 Tartu maakond Herbalife
3400 Tõll, Martti 1969 Harju maakond
3401 Tõnisson, Lauri 1992 Tartu maakond Herbalife
3402 Tõnne, Triin 1988 Harju maakond
3406 Türk, Kadri 1986 Tartu maakond
3407 Türnpu, Keily 1992 Tartu maakond Herbalife
3388 Tšikulenko, Jevgenia 1988 Harju maakond Herbalife
3389 Tšikulenko, Raissa 1956 Tartu maakond Herbalife
Udeküll, Margus 1982 Tartu maakond
3408 Udras, Johanna 2002 Võru maakond Võru Suusaklubi
3409 Udumäe, Ande 1982 Tartu maakond Herbalife
3410 Uibo, Aivi 1978 Viljandi maakond Herbalife
3411 Uibo, Ebe-Kai 1979 Tartu maakond
3412 Uibo, Lembit 1976 Tartu maakond
Uibo, Veronika 1988 Tartu maakond
3413 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
3414 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
3415 Ulp, Mare 1969 Harju maakond
3416 Urb, Kevin 2002 Võru maakond
3417 Urm, Siim 1981 Tartu maakond
3418 Urmet, Taimi 1967 Tartu maakond Herbalife
3419 Usin, Kristi 1980 Tartu maakond
3420 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
3421 Ustinov, Laivi 1961 Viljandi maakond Herbalife
3422 Utkina, Marina 1982 Harju maakond Sportland
3423 Uusen, Rasmus 1998 Tartu maakond
3424 Vaab, Andreas 1991 Tartu maakond Herbalife
3425 Vabaorg, Kevin 1998 Lääne-Viru maakond
3426 Vaher, Iia 1950 Viljandi maakond Herbalife
3427 Vahlberg, Kristin 1977 Tartu maakond A. Le Coq
3428 Vahrucheva, Galina 1954 Harju maakond Herbalife
3429 Vahtra, Kärt 1980 Tartu maakond
3430 Vahtra, Maila 1977 Võru maakond Eesti Energia Spordiklubi
3431 Vahtrik, Milvi 1945 Harju maakond Herbalife
3433 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
3434 Vaiksaar, Mari 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3435 Vaimand, Roy 1971 Pärnu maakond
3436 Vall, Liina 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3437 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
3438 Valner, Olavi 1956 Harju maakond
3439 Vals, Kristi 1979 Võru maakond
3440 Valvas, Anne-Li 1982 Harju maakond
3441 Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond AS G4S Eesti
3442 Vao, Kylli 1968 Tartu maakond Herbalife
3443 Vapper, Siiri 1969 Harju maakond Herbalife
3444 Varavin, Aime 1945 Tartu maakond Herbalife
3445 Vares, Vaiki 1947 Viljandi maakond Herbalife
3447 Varik, Rait 2003 Viljandi maakond Herbalife
3448 Varik, Raul 1973 Viljandi maakond Herbalife
3449 Varis, Jaana 1992 Valga maakond Herbalife
3450 Vassiljeva, Marina 1969 Tartu maakond
3451 Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond TÜASK
3453 Veelken, Christian 1974 Harju maakond
3454 Veemees, Age 1985 Valga maakond
3455 Veermäe, Eva-Maria 2000 Harju maakond
3456 Veermäe, Ingrid 2002 Tartu maakond Herbalife
3457 Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond
3458 Veider, Anno 1981 Tartu maakond Nordecon AS
3459 Vellerind, Anneli 1966 Harju maakond
3460 Vellerind, Aveli 1992 Harju maakond Tartu Ülikool
3461 Vennik, Jaan 1948 Tartu maakond
3462 Verkasalo, Marita 1948 Finland
3463 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond TMB Element OÜ
3464 Veskimäe, Riina 1988 Harju maakond Sportland
3465 Veskimägi, Aarne 1965 Tartu maakond A. Le Coq
3466 Vesnenko, Lauri 1975 Tartu maakond KL Tartu malev
3467 Vestmann, Rain 1981 Tartu maakond Thule Opel ProTeam
3468 Vetevoog, Silja 1984 Tartu maakond
3469 Viia, Ants 1967 Tartu maakond
3470 Viilup, Kärt 1990 Tartu maakond Ernst & Young Baltic AS
3471 Viira, Birgit 1987 Tartu maakond
3472 Viira, Einar 1962 Tartu maakond
3473 Viira, Marju 1966 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3474 Vilde, Salme 1933 Tartu maakond Herbalife
3475 Vilipuu, Kristel 1974 Tartu maakond A. Le Coq
3476 Vilipuu, Pillerin 2006 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3477 Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
3478 Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
3479 Vill, Reio 2002 Valga maakond
3480 Vill, Uku 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
3481 Vill, Urmas 1967 Tartu maakond
3482 Villa, Inga 1968 Tartu maakond
3483 Villemson, Rainer 1983 Põlva maakond
3485 Villumson, Kristel 1986 Harju maakond Sportland
3486 Viltrop, Anna-Liisa 1989 Tartu maakond
3487 Vinogradov, Erik 1996 Harju maakond Herbalife
3488 Vinogradova, Irina 1972 Harju maakond Herbalife
3489 Virgla, Sander 1992 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
3490 Virro, Helen 1976 Harju maakond
3491 Viru, Sirli 1985 Harju maakond
3492 Visnapuu, Lily 1998 Tartu maakond Herbalife
3493 Vister, Evelin 1972 Valga maakond Herbalife
3494 Vooglaid, Terje 1975 Harju maakond
3495 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS
3496 Vorobjova, Darja 1999 Ida-viru maakond Herbalife
3501 Väisanen, Triin 1993 Põlva maakond
3502 Väli, Age 1981 Viljandi maakond Herbalife
3503 Väli, Eve 1953 Viljandi maakond Herbalife
3504 Vända, Marko 1989 Tartu maakond
3505 Värsi, Randon 1992 Tartu maakond
3497 Võlli, Triinu 1983 Tartu maakond
3498 Võlu, Artur 2003 Ida-Viru maakond
3499 Võrno, Triin 1988 Tartu maakond
3500 Võsu, Anne-Mai 1988 Jõgeva maakond SK ProRunner
3452 Weber, Mart 1991 Tartu maakond
3512 Yasuk, Ljuda 1947 Harju maakond Herbalife
3268 Zagura, Maksim 1983 Tartu maakond
3269 Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
3270 Zaitsev, Merle 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3271 Zazimko, Elen 1998 Harju maakond Herbalife
3272 Zhuravjeva, Nina 1959 Ida-viru maakond Herbalife
3273 Zilshenko, Veronika 2001 Ida-viru maakond Herbalife
3274 Zimmermann, Tiiu 1963 Jõgeva maakond
3275 Ziugand, Helina 1992 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3276 Zvereva, Tatjana 1958 Jõgeva maakond Herbalife
3506 Õnne, Sandra 1991 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3507 Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
3508 Öllek, Kaupo 1984 Harju maakond Herbalife
3509 Ööbik, Antti 1975 Harju maakond
3510 Ülper, Aini 1956 Tartu maakond Herbalife
3511 Ütt, Hendrik 1998 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
3261 Šalina, Jekaterina 1993 Harju maakond Herbalife
3262 Šalina, Mare 1963 Harju maakond Herbalife
3263 Šamlova, Oksana 1975 Harju maakond SEB Pank AS
3264 Ševtsova, Jekaterina 1985 Harju maakond Swedbank AS
3265 Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3266 Šlenduhhov, Jakov 1947 Tartu maakond Herbalife
3267 Šlenduhhova, Zoja 1947 Tartu maakond Herbalife
3277 Žegurov, Aleksandr 1984 Tartu maakond Herbalife
3278 Žegurov, Maksim 2004 Tartu maakond Herbalife
3279 Žegurova, Jekaterina 1984 Tartu maakond Herbalife
3280 Želudkov, Oleg 1961 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
3601 Aaspere, Triin 1983 Tartu maakond
3602 Abras, Anneli 1964 Tartu maakond Salvest AS
3603 Adrat, Kadri 1983 Tartu maakond
3604 Ahja, Liivi 1977 Tartu maakond A. Le Coq
3605 Aint, Gerli 1986 Tartu maakond
3606 Alekõrs, Karmilla 1931 Tartu maakond Herbalife
3607 Allas, Kerli 1980 Harju maakond
3900 Altnurme, Elo 1997 Tartu maakond
3608 Anepaio, Anu 1955 Põlva maakond
3609 Arak, Evelin 1974 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
3610 Arujõe, Meeli 1986 Tartu maakond Tartu Ülikool
3611 Bergglen-Tuvi, Tiiu 1949 Tartu maakond Herbalife
3612 Butlers, Silver 1988 Tartu maakond
3904 Cabrey, Connor 1993 United States
3613 Denisova, Marina 1973 Russia Pskov Ski Team
3614 Dorosevits, Svetlana 1962 Harju maakond Herbalife
3615 Duce, Elina 1982 Latvia Herbalife
3616 Egorov, Aleksei 1972 Russia
3617 Ehaver, Allan 1944 Tartu maakond Herbalife
3618 Ehaver, Helgi 1944 Tartu maakond Herbalife
3619 Erilaid, Väino 1935 Tartu maakond Herbalife
3620 Erin, Maie 1954 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3621 Filatenko, Kaja 1965 Tartu maakond
3622 Freiberg, Katrin 1971 Tartu maakond
3623 Funkner, Tamara 1952 Harju maakond Herbalife
3625 Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond A. Le Coq
3626 Haava, Aire 1981 Tartu maakond
3627 Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
3628 Haller, Siret 1986 Tartu maakond
3629 Heinaste, Riina 1972 Järva maakond Herbalife
3630 Heinsoo, Piia 1967 Pärnu maakond
3631 Helstein, Kaari 1981 Jõgeva maakond SK ProRunner
Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
3703 Hidden 1978 Tartu maakond
3780 Hidden 1971 Tartu maakond
3847 Hidden 1964 Harju maakond MTÜ Spordiselts
3853 Hidden 1980 Tartu maakond
3632 Hiiemäe, Kristi 1990 Tartu maakond Herbalife
3633 Hillermaa, Kadri 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3639 I, Ruth 1972 Tartu maakond
3634 Ibrus, Joel 1973 Tartu maakond
3635 Iloste, Sille 1988 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3636 Ilves, Kadri 1991 Tartu maakond Salvest AS
3637 Ilves, Viktor 1943 Tartu maakond
3638 Irdla, Marina 1980 Tartu maakond
3640 Jaansalu, Helena 1976 Tartu maakond
3641 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond Herbalife
3642 Jalakas, Elin 1989 Tartu maakond
3643 Jansikene, Annika 1971 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3644 Jasinkevica, Viktorija 1979 Latvia Herbalife
3645 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond
3646 Jegorov, Viivika 1972 Harju maakond
3647 Jermakova, Ljudmila 1949 Latvia Herbalife
3648 Johanson, Luutsia 1948 Tartu maakond Herbalife
3649 Juntson, Ülle 1976 Tartu maakond
3650 Jurman, Piia 1968 Tartu maakond
3652 Järvlepp, Jaanika 1991 Tartu maakond Aasta Auto AS
3651 Jõks, Külli 1969 Tartu maakond
3653 Jürima, Kadri 1987 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3654 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
3655 Kaarmaa, Kristelle 1982 Ida-Viru maakond
3656 Kadyri, Daria 1986 Russia
3657 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
3658 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
3659 Kahur, Kristiina 1971 Finland
3660 Kallasmaa, Elmar 1970 Tartu maakond Hals Team
3661 Kalle, Merlin 1980 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
3662 Karbus, Andrus 1979 Järva maakond Herbalife
3663 Kask, Mirlian 1980 Tartu maakond
3664 Kato, Irmelin 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
3665 Keert, Katrin 1980 Harju maakond
3666 Keisk, Imbi 1963 Tartu maakond Herbalife
3903 Kelk, August 1942 Tartu maakond
3667 Khatskevich Iarotsky, Olga 1969 Israel Playtech Estonia OÜ
3668 Khatskevich, Yonatan Tony 1963 Israel Playtech Estonia OÜ
3669 Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
3670 Kits, Helen 1977 Tartu maakond
3671 Kivimäe, Katrin 1964 Tartu maakond
3672 Kiviväli, Kaire 1973 Tartu maakond
3673 Klaassen, Epp 1954 Tartu maakond
3674 Koit, Jane-Mai 1996 Tartu maakond Herbalife
3675 Kokka, Evely 1984 Tartu maakond
3676 Koodres, Eve 1980 Tartu maakond
3677 Korm, Kati 1972 Tartu maakond
3678 Kornel, Tiia 1968 Valga maakond Herbalife
3679 Kotkas, Made 1964 Viljandi maakond Herbalife
3680 Kreegimäe, Käthliin 1992 Tartu maakond
3681 Kriisa, Triinu 1988 Tartu maakond Herbalife
3682 Kroon, Berit 1981 Tartu maakond
3683 Kruusimägi, Anu 1959 Lääne-Viru maakond
3684 Kuhi, Ülle 1972 Järva maakond Herbalife
3685 Kuka, Kristine 1975 Latvia
3686 Kupp-Sazonov, Sirje 1982 Tartu maakond
3687 Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
3688 Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
3689 Kutsar, Regiina 1983 Valga maakond Herbalife
3690 Kuuse, Asti 1990 Tartu maakond
3691 Kuusik, Enely 1977 Tartu maakond A. Le Coq
3692 Kuusik, Jaana 1987 Tartu maakond
3693 Kuustemäe, Heiki 1967 Tartu maakond
3694 Kuustemäe, Merle 1971 Tartu maakond
3698 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
3699 Kändra, Keidy 1993 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
3700 Käro, Reliia 1983 Tartu maakond Valio Eesti AS
3701 Käärmann, Marika 1972 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
3695 Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
3696 Kõre, Lea 1961 Harju maakond
3697 Kõrgmäe, Veevi 1972 Tartu maakond
3702 Kütt, Ly 1983 Tartu maakond
3704 Laane, Ly 1973 Harju maakond
3705 Laansoo, Marge 1979 Tartu maakond
3706 Laganovska, Liga 1967 Latvia
3707 Laganovskis, Dzintars 1966 Latvia
3708 Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
3709 Lamp, Ingrid 1976 Tartu maakond Palmako AS
3710 Lepik, Külli 1970 Tartu maakond
3711 Lepp, Heili 1985 Harju maakond
3712 Lepp, Laura-Liis 1992 Harju maakond Herbalife
3713 Leppik, Anne-Lea 1959 Tartu maakond
3714 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
3715 Liharadov, Rein 1946 Tartu maakond
3716 Liiv, Kerli 1985 Tartu maakond
3717 Limbak, Andre 1985 Tartu maakond
3718 Linde, Kaido 1973 Tartu maakond AS Postimees Grupp
3719 Lipand, Anneli 1965 Tartu maakond
3720 Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
3721 Luiga, Ülle 1961 Tartu maakond Herbalife
3722 Lukk, Kaarin 1976 Tartu maakond
3723 Lume, Evelyn 1991 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
3724 Lumi, Evi 1949 Järva maakond Herbalife
3725 Lunkovs, Boris 1951 Latvia Herbalife
3726 Lusikas, Lii 1957 Tartu maakond
3727 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
3728 Lätting, Anneli 1987 Tartu maakond Ecoprint AS
3729 Maiste, Merike 1994 Tartu maakond Herbalife
3730 Mannas, Katri 1989 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
3731 Margus, Peep 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3732 Menets, Tarmo 1962 Jõgeva maakond
3733 Mentsikainen, Marjana 1989 Tartu maakond A. Le Coq
3734 Merila, Anneli 1972 Viljandi maakond Herbalife
3735 Metsalu, Raili 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3736 Mironova, Ljudmila 1967 Harju maakond Herbalife
3737 Mitt, Risto 1982 Tartu maakond
3738 Moora, Elvi 1935 Tartu maakond Herbalife
3739 Mosolainen, Veera 1951 Tartu maakond Herbalife
3740 Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
3741 Mäeorg, Sirje 1950 Tartu maakond Tartu Ülikool
3742 Mäeorg, Uno 1950 Tartu maakond Tartu Ülikool
3743 Mäeots, Merilin 1991 Ida-viru maakond Tartu Linnavalitsus
3744 Mäesepp, Heli 1968 Tartu maakond
3624 Mängel, Kätre 1986 Tartu maakond Almic Cycling Team
3745 Mäoma, Jaana 1978 Tartu maakond
3746 Mölder, Anne-Mai 1959 Tartu maakond Valio Eesti AS
3748 Müürisepp, Karl 1986 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3749 Nael, Velge 1976 Tartu maakond
3750 Napritson, Jana 1975 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
3751 Neumann, Berit 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3901 Niidu, Mart 1976 Pärnu maakond Pärnu JK Rave
3752 Nurm, Evely 1986 Tartu maakond Herbalife
3753 Nõmme, Kairit 1980 Tartu maakond
3754 Nöps, Kadri 1990 Tartu maakond Herbalife
3755 Oja, Merlin 1987 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3756 Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond
3757 Ojastu, Roman 1963 Tartu maakond OMNIVA SK
3758 Oks, Linda 1957 Valga maakond Herbalife
3759 Orgusaar, Maris 1981 Tartu maakond
3760 Ostrovska, Rita 1981 Latvia Herbalife
3761 Ots, Anu 1968 Tartu maakond
3762 Ovtina, Svetlana 1945 Harju maakond Herbalife
3763 Paabut, Raina 1974 Tartu maakond
3764 Paas, Helis 1969 Tartu maakond
3765 Padar, Pille 1974 Harju maakond
3766 Padrik, Brigitta 1999 Tartu maakond
3767 Padrik, Tanel 1969 Tartu maakond
3768 Palgi, Margareta 1964 Põlva maakond
3769 Pallon, Anu 1955 Järva maakond Herbalife
3770 Palloson, Lea 1956 Tartu maakond Herbalife
3771 Palm, Kaire 1970 Võru maakond Valio Eesti AS
3772 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
3773 Palu, Tanel 1986 Tartu maakond
3774 Park, Airi 1991 Valga maakond Herbalife
3775 Park, Külli 1990 Valga maakond Herbalife
3776 Parm, Terje 1985 Tartu maakond
3777 Parygina, Julia 1980 Russia Pskov Ski Team
3778 Pavlov, Raul 1984 Tartu maakond Aasta Auto AS
3779 Pedamäe, Kata 1989 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
3781 Pihelgas, Kaire 1977 Valga maakond
3782 Piirman, Maire 1953 Tartu maakond
3783 Piirman, Margit 1982 Tartu maakond
3784 Piirman, Marit 1980 Tartu maakond
3785 Pindma, Peeter 1969 Tartu maakond Herbalife
3786 Pindma, Pilvi 1960 Tartu maakond Herbalife
3787 Piper, Mariin 1990 Tartu maakond
3788 Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
3789 Ploom, Anu 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
3790 Pruuliste, Anu 1975 Tartu maakond Herbalife
3791 Pruuliste, Jelena 1974 Tartu maakond Herbalife
3792 Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
3794 Päiviste, Monika 1984 Tartu maakond
3795 Päkko, Sirje 1962 Tartu maakond Herbalife
3796 Pärn, Anneli 1968 Tartu maakond Maanteeamet
3797 Pärnpuu, Kadri 1966 Tartu maakond
3798 Pärsim, Raili 1983 Tartu maakond
3793 Põldaru, Annely 1968 Tartu maakond
3799 Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
3800 Rand, Maria 1977 Tartu maakond
3801 Rand, Romet 1976 Tartu maakond
3802 Rannamaa, Virve 1955 Tartu maakond A. Le Coq
3803 Raud, Indrek 1986 Tartu maakond Herbalife
3804 Raudla, Riina 1967 Tartu maakond
3805 Raudsepp, Joel 1971 Tartu maakond
3806 Rebane, Andreas 1988 Tartu maakond Herbalife
3807 Reiman, Heli 1965 Tartu maakond Salvest AS
3808 Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
3809 Reinsalu, Ene 1978 Tartu maakond A. Le Coq
3810 Rekand, Katrin 1977 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3811 Rekand, Rasmus 1978 Tartu maakond Tartu Ekspress
3812 Rekand, Tiina 1985 Harju maakond
3813 Riitsalu, Kätlin 1994 Tartu maakond Herbalife
3814 Riives, Jana 1969 Tartu maakond
3815 Rinken, Sulev 1964 Valga maakond
3816 Rohtla, Janeli 1994 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
3817 Roos, Inge 1950 Tartu maakond
3819 Rääk, Kaire 1975 Tartu maakond
3820 Rääk, Sirje 1955 Järva maakond Herbalife
3818 Rõmmel, Lonni 1993 Tartu maakond
3821 Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
3822 Saar, Ingrid 1967 Tartu maakond Herbalife
3823 Saar, Jüri 1957 Valga maakond Herbalife
3824 Saar, Sander 1991 Tartu maakond Herbalife
3825 Saaren, Anu 1967 Tartu maakond Herbalife
3826 Saluveer, Leili 1959 Valga maakond Herbalife
3827 Samoilova, Maret 1950 Viljandi maakond Herbalife
3828 Samsonovs, Nikolajs 1990 Latvia Herbalife
3906 Sarapuu, Kathy 1979 Tartu maakond
3829 Seevri, Siiri 1989 Tartu maakond
3830 Seli, Anti 1973 Tartu maakond
3831 Seli, Erle 1984 Harju maakond
3832 Seli, Heli 1989 Tartu maakond
3833 Sevtsenko, Leonora 1945 Harju maakond Herbalife
3834 Siidam, Marika 1960 Järva maakond Herbalife
3835 Sikk, Ene 1960 Valga maakond MTÜ Spordiselts
3836 Sild, Erkki 1981 Jõgeva maakond
3837 Sinimägi, Riina 1975 Tartu maakond Herbalife
3838 Sklarska, Tamara 1948 Latvia Herbalife
3839 Sklarskis, Aleksandrs 1954 Latvia Herbalife
3840 Sootla, Evelin 1980 Tartu maakond
3841 Sootla, Ivika 1981 Tartu maakond
3842 Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
3843 Sosnovski, Diana 1963 Tartu maakond
3844 Spilevoi, Helena 1986 Tartu maakond
3845 Strakoziva, Natalja 1984 Latvia Herbalife
3846 Suhhorukova, Valentina 1947 Harju maakond Herbalife
3848 Suu, Kaja 1978 Harju maakond MTÜ Spordiselts
3849 Suut, Ursula 1980 Harju maakond
3851 Taar, Pille 1946 Tartu maakond Herbalife
3852 Taaramäe, Kristiina 1975 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
3747 Talbonen, Triin 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
3854 Tali, Kaire 1976 Viljandi maakond
3855 Tamez, Taih 1949 Harju maakond
3856 Tamm, Aune 1976 Tartu maakond
3857 Tammsaar, Helen 1989 Tartu maakond Herbalife
3858 Tarajev, Kerdu 1979 Tartu maakond Aasta Auto AS
3859 Tark, Andres 1955 Tartu maakond
3860 Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
3861 Tasa, Tea 1969 Harju maakond Salvest AS
3862 Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
3863 Tavita, Kairi 1982 Tartu maakond
3864 Teder, Merje 1978 Tartu maakond Ecoprint AS
3865 Teedla, Helina 1977 Tartu maakond Salvest AS
3866 Telling, Siiri 1962 Tartu maakond
3867 Tempel, Anneli 1954 Järva maakond Herbalife
3868 Teras, Svetlana 1965 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
3869 Tiisler, Tiia 1975 Võru maakond Herbalife
3870 Tiitus, Taimo 1987 Tartu maakond
3871 Tikkop, Ülle 1965 Tartu maakond
3872 Timofejevs, Igors 1966 Latvia Herbalife
3873 Tomson, Olev 1962 Viljandi maakond Korp! Fraternitas Liviensis
3874 Toova, Anu 1973 Tartu maakond Salvest AS
3875 Traks, Sten-Sixten 1974 Tartu maakond Herbalife
3876 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
3877 Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond
3878 Tungal, Mare 1965 Viljandi maakond SEB Pank AS
3905 Tverdov, Ilja 1990 Ida-Viru maakond
3879 Tämm, Eduard 1976 Tartu maakond Aasta Auto AS
3880 Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
3881 Vaher, Ragne 1986 Tartu maakond
3882 Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
3883 Valliste, Viive 1947 Järva maakond Herbalife
3884 Veskimäe, Heli 1957 Tartu maakond
3885 Vidrik, Marina 1986 Tartu maakond
3886 Viikmaa, Illimar 1973 Valga maakond
3887 Viikmaa, Vivian 2000 Harju maakond
3888 Viira, Pille 1971 Tartu maakond A. Le Coq
3889 Viira, Õie 1982 Tartu maakond Salvest AS
3890 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
3891 Vill, Jaanika 1972 Valga maakond Herbalife
3892 Vitola, Vineta 1990 Latvia Herbalife
3893 Voitka, Kristi 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
3894 Vunder, Lisette 1990 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
3897 Väisanen, Pille 1970 Tartu maakond
3898 Värva, Ahti 1980 Tartu maakond Aasta Auto AS
3895 Võsu, Gerli 1987 Valga maakond
3896 Võsu, Helle 1959 Jõgeva maakond Valio Eesti AS
3899 Öösalu, Tõnis 1966 Tartu maakond
3850 Šinkarev, Marge 1971 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
376 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
416 Aarniste, Marek 1976 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
115 Aasmaa, Kätlin 1982 Tartu maakond
265 Abromaityte, Lina 1979 Lithuania
494 Adamonis, Knud 1986 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
242 Alanen, Kirsimarja 1964 Finland Treeningpartner
518 Albre, Ats 1989 Tartu maakond
286 Albri, Tarvo 1985 Harju maakond Sisekaitseakadeemia
262 Aldina, Liana 1990 Latvia
2 Alla, Raivo 1982 Harju maakond Elujooks
352 Altoja, Jaanus 1971 Ida-Viru maakond
425 Altosaar, Piret 1987 Harju maakond Suusahullud
51 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
272 Antoshkina, Elena 1964 Russia
532 Antso, Kait 1982 Harju maakond
357 Arnek, Adeele 1992 Harju maakond Sportland
135 Asi, Astrid 1978 Harju maakond
104 Atonen, Marek 1977 Harju maakond Viljandi VAK Staier
185 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
275 Babenko, Ievgen 1983 Ukraine
306 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
25 Bauvald, Andres 1975 Harju maakond Tridens AS
273 Bazhin, Vladimir 1962 Russia
91 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
30 Blumfeldt, Martin-Erik 1975 Harju maakond
486 Boltovsky, Maia 1972 Tartu maakond SK ProRunner
247 Borg, Rickard 1974 Finland
258 Dalmane, Liva 1985 Latvia
271 Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
530 Eensalu, Kristian 1999 Tartu maakond
111 Ehasalu, Erkki 1980 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
52 Einberg, Gery 1976 Harju maakond
24 Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
205 Eloranta, Päivi Johanna 1983 Finland
499 Enn, Lauri 1980 Tartu maakond Sparta Spordiselts
541 Enok, Marek 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
323 Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK ProRunner
122 Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner
127 Errapart, Roman 1979 Harju maakond
469 Ervin, Urmas 1963 Lääne-Viru maakond
22 Etverk, Erkki 1971 Lääne-viru maakond SK Metsasõbrad
342 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
501 Fišel, Mark 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
308 Gabrel, Katrin 1978 Tartu maakond
366 Gaistruk, Stanislav 1987 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
443 Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
523 Greenbaum, Janno 1974 Harju maakond Sparta Spordiselts
184 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
69 Gross, Toomas 1971 Tartu maakond
37 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
294 Hafizov, Jevgeni 1951 Harju maakond
408 Hain, Hando 1980 Tartu maakond
174 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
278 Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
374 Haldre, Juhan 1979 Harju maakond
74 Haljastamm, Erkki 1985 Harju maakond
86 Hallik, Helle 1982 Tartu maakond
521 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
13 Hang, Tauno 1975 Harju maakond
497 Hannus, Iljo 1988 Tartu maakond
83 Hannus, Oliver 1984 Tartu maakond 42koma
6 Hannus, Sander 1987 Tartu maakond
330 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
354 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
291 Herem, Martin 1973 Rapla maakond Järvakandi Wellod
320 Hidden 1970 Tartu maakond
228 Hokkanen, Aino 1977 Finland
219 Hollanti, Marko 1976 Finland
539 Holst, Sven 1978 Tartu maakond Advokaadibüroo GLIMSTEDT OÜ
240 Huhtanen, Tapani 1954 Finland
148 Hummal, Mari 1976 Tartu maakond Tridens AS
12 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
548 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
207 Hyytiäinen, Sanna 1979 Finland
214 Hämäläinen, Hannu 1964 Finland
215 Hämäläinen, Outi 1964 Finland
372 Illing, Sven 1979 Tartu maakond
280 Ilp, Taavi 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
82 Ilves, Elin 1965 Tartu maakond
552 Ilves, Indrek 1972 Harju maakond Sportland
50 Ilves, Tõnu 1963 Tartu maakond
31 Isak, Ants 1980 Tartu maakond
209 Ivanoff, Ilona 1976 Finland
138 Jaaksoo, Rain 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
315 Jaanson, Alar 1984 Tartu maakond
169 Jaarman, Kalle 1974 Tartu maakond VIA 3L Spedition
300 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
108 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond
49 Jakobson, Õnne-Liina 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
506 Janke, Maido 1983 Viljandi maakond IITEE OÜ
116 Joa, Villu 1973 Valga maakond
98 Juhanson, Ain-Alar 1976 Tartu maakond Trismile
208 Julkunen, Timo 1968 Finland
58 Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
144 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
243 Juuti, Petri S 1966 Finland
94 Jänese, Maria 1987 Harju maakond SK Jooksupartner
422 Järv, Martti 1985 Harju maakond
129 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
119 Järvelaid, Jano 1982 Harju maakond
312 Järvpõld, Andres 1970 Võru maakond
517 Järvpõld, Rein 1997 Võru maakond
44 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
533 Jõgiste, Ivo 1973 Lääne-Viru maakond
389 Jürgenson, Indrek 1974 Tartu maakond OMNIVA SK
427 Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Suusahullud
134 Jürmann, Kevo 1981 Tartu maakond Tartu Vangla
40 Kaasik, Ragnar 1975 Harju maakond Nordecon Betoon
193 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
218 Kairtamo, Jussi 1976 Finland
495 Kaiv, Rauno 1991 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
33 Kaiv, Taavi 1989 Järva maakond Nordecon Betoon
470 Kala, Kaspar 1993 Võru maakond Võru Suusaklubi
149 Kalbus, Hugo 1963 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
490 Kalda, Martin 1990 Harju maakond
158 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
384 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
62 Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond SEB Pank AS
282 Kallast, Siim 1973 Harju maakond
468 Kals, Jaak 1977 Tartu maakond
59 Kand, Peeter 1968 Harju maakond velo.clubbers.ee
385 Kanemägi, Valdo 1985 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
195 Kangur, Margus 1976 Tartu maakond
175 Kapp, Tarvo 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
331 Karjagin, Juri 1974 Tartu maakond
449 Karo, Erko 1971 Harju maakond
71 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
217 Karonen, Heli 1974 Finland
299 Karussaar, Kaido 1967 Harju maakond
201 Karvonen, Juha 1962 Finland
336 Kase, Rene 1973 Tartu maakond
43 Kasemets, Priit 1981 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
507 Kask, Andres 1968 Harju maakond
252 Kaulins, Dainis 1953 Latvia
200 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
139 Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
302 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
473 Kelder, Ahti 1973 Harju maakond
183 Kelk, Mart 1984 Tartu maakond Team STIHL
76 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond Albe Team / Bont
39 Kibuspuu, Tiit 1965 Tartu maakond
310 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
392 Kiisk, Katrin 1973 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
509 Kindlam, Jaanika 1976 Harju maakond Telia SK
325 Kipper, Kuno 1954 Harju maakond OMNIVA SK
547 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
274 Kirillov, Yury 1985 Russia
192 Kitvel, Eve 1973 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
450 Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
26 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
346 Klaus, Kaire 1977 Võru maakond
257 Klavins, Uldis 1984 Latvia
478 Kogermann, Madis 1981 Harju maakond
155 Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond
232 Kolehmainen, Jussi 1967 Finland
270 Kolobanova, Liudmila 1944 Russia
296 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
130 Konnula, Margus 1974 Võru maakond
226 Korhonen, Tiina 1982 Finland
225 Korhonen, Vesa Jukka 1979 Finland
84 Kork, Taavi 1981 Harju maakond
309 Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
364 Kram, Eva 1990 Tartu maakond
420 Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
348 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
391 Kukk, Jaanika 1990 Pärnu maakond
453 Kukk, Jaanus 1983 Tartu maakond Nordecon AS
375 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
297 Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
351 Kula, Kertu 1990 Tartu maakond AS Postimees Grupp
395 Kurg, Valdis 1970 Põlva maakond
171 Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond
159 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
476 Kurvits, Erko 1982 Tartu maakond SK Keremeister
305 Kuuli, Hiye 1972 Harju maakond
150 Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
179 Kuznetsov, Peeter 1975 Harju maakond If P&C Insurance AS
267 Kuznetsov, Vladimir 1956 Russia
452 Kärner, Olle 1977 Tartu maakond
97 Käär, Kristjan 1990 Viljandi maakond
382 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
319 Kõks, Kristen 1992 Tartu maakond
538 Kõverik, Matis 1982 Harju maakond Nordecon Betoon
227 Körhämö, Jani 1975 Finland
409 Külanurm, Karro 1985 Tartu maakond
373 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
424 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
143 Lahe, Marek 1980 Harju maakond Maanteeamet
206 Lahtinen, Markku 1956 Finland
341 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond Veeteede Amet
318 Laius, Ott 1983 Tartu maakond
117 Lankov, Aivar 1983 Tartu maakond
534 Lapp, Eero 1955 Saare maakond
535 Lapp, Terje 1964 Saare maakond
551 Laub, Gerd 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
85 Laugal, Emil 1978 Harju maakond
10 Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
396 Laurik, Karin 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
400 Leetmaa, Inga 1982 Harju maakond
223 Lehti, Marko 1975 Finland
249 Lehtonen, Ismo 1958 Finland
236 Leinikka, Unto 1952 Finland
61 Leisalu, Tanel 1979 Ida-viru maakond Tridens AS
55 Lellep, Kalle 1975 Tartu maakond SK ProRunner
15 Lember, Jüri 1968 Tartu maakond Tridens AS
481 Leopard, Romet 1989 Tartu maakond
190 Lepik, Margus 1969 Valga maakond Trismile
38 Lepik, Sander 1987 Tartu maakond 42koma
322 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
311 Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
448 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
254 Lerme, Ritvars 1975 Latvia Maanteeamet
361 Leskov, Siiri 1978 Harju maakond
194 Liebenau, Raul 1990 Põlva maakond
493 Liebenau, Rauno 1990 Harju maakond
328 Liigand, Jaanus 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool
295 Lillemägi, Erki 1973 Rapla maakond Järvakandi Wellod
165 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
224 Lindroos, Jouko 1955 Finland
9 Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
482 Lippa, Indrek 1973 Harju maakond
186 Loginov, Andrei 1968 Harju maakond
498 Loi, Karina 1985 Harju maakond
369 Lond, Ulvi 1967 Tartu maakond
178 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
397 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
202 Luht, Raivo 1960 Finland
203 Luht, Risto 1985 Ida-Viru maakond
20 Luhtoja, Margus 1979 Harju maakond
515 Luik, Lennard 1976 Tartu maakond
414 Luik, Teddy 1989 Harju maakond
504 Lukk, Heinrich 1970 Tartu maakond
512 Lumberg, Alvar 1979 Harju maakond
269 Lunkov, Valentin 1973 Russia
233 Luoma, Jukka 1974 Finland
87 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
304 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK Metsasõbrad
398 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond
536 Lõhmus, Jürgen 1977 Tartu maakond
326 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
327 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
128 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
488 Maidla, Margus 1973 Harju maakond Rahandusministeerium
527 Malm, Regiina 1998 Tartu maakond
446 Mand, Martin 1990 Harju maakond
362 Mandre, Oliver 1989 Tartu maakond
5 Mandri, Rene 1984 Jõgeva maakond Peloton
367 Marcinkevicz, Jüri 1966 Harju maakond Sparta Spordiselts
154 Maremäe, Raiko 1981 Tartu maakond Trismile
334 Marrandi, Rain 1982 Harju maakond Rulluisuklubi 8R
459 Martihhin, Kevin 1993 Tartu maakond TÜASK
230 Marttinen, Pasi 1968 Finland
32 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
253 Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
67 Meier, Ergo 1972 Harju maakond
28 Melikov, Kristjan 1978 Harju maakond
329 Mets, Mari 1991 Harju maakond
313 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
303 Miil, Väino 1976 Tartu maakond Team Honey Power
381 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
526 Mikko, Riho 1980 Harju maakond
64 Miller, Argo 1986 Harju maakond
188 Miller, Mait 1973 Harju maakond
540 Moilanen, Veijo 1961 Finland
285 Moor, Maris 1973 Võru maakond
279 Muld, Margus 1975 Harju maakond
513 Must, Kevin 1992 Pärnu maakond KVÜÕA
3 Mustasaar, Mario 1984 Pärnu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
60 Mustonen, Marek 1973 Pärnu maakond
237 Mustonen, Toivo-Veikko 1993 Finland
454 Mäekivi, Marko 1981 Harju maakond Nordecon AS
355 Mäesalu, Marlen 1987 Tartu maakond SK ProRunner
343 Mäger, Tanel 1988 Tartu maakond Korp! Revelia
292 Mägi, Indrek 1977 Viljandi maakond
250 Mäkelä, Kristiina 1983 Finland
42 Mälter, Margit 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
421 Mäng, Martin 1985 Harju maakond
199 Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
483 Männi, Allan 1984 Harju maakond SK Audentes
435 Männik, Marju 1980 Harju maakond
160 Mõtsmees, Priit 1965 Tartu maakond SK Arena
147 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
168 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
434 Müür, Janar 1978 Järva maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
383 Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
484 Napa, Tarmo 1990 Tartu maakond
73 Nassar, Taavi 1987 Võru maakond FNT Spordiklubi
462 Nauka, Ragnar 1987 Harju maakond
403 Naulainen, Andrus 1980 Saare maakond Ouman
235 Naumanen, Paivi 1958 Finland
234 Naumanen, Urpo 1948 Finland
489 Needo, Emrich 1980 Võru maakond
402 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
458 Niinemets, Ülo 1970 Tartu maakond Eesti Maaülikool
161 Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
412 Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
176 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
109 Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
445 Nurmis, Pille 1961 Harju maakond Telia SK
238 Nykänen, Ilja 1977 Finland
480 Oblikas, Janek 1972 Harju maakond
276 Oidjärv, Sven 1970 Harju maakond
164 Oja, Hannes 1973 Harju maakond Eesti Panga SK
390 Ojaperv, Ene 1970 Tartu maakond Tartu Vangla
368 Ojasaar, Ainar 1976 Jõgeva maakond
370 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
460 Olo, Krõõt 1988 Tartu maakond TÜASK
48 Oranen, Peeter 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
8 Orasmaa, Mikk 1988 Tartu maakond
18 Orgulas, Kaido 1966 Võru maakond Hauka Üts Kilt
11 Orm, Olari 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Ortega Prudencio, Leonardo Daniel 1989 Mexico Playtech Estonia OÜ
317 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ott, Mart 1984 Tartu maakond Trismile
182 Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
101 Paap, Hasso 1982 Tartu maakond eratreening.ee
289 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
471 Pajusalu, Kaisa 1989 Pärnu maakond
54 Palu, Tiit 1970 Tartu maakond
196 Parro, Kristi 1986 Tartu maakond
151 Parts, Margo 1981 Tartu maakond
475 Parv, Andrus 1962 Tartu maakond
268 Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
95 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
447 Pehme, Andres 1978 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
487 Peiker, Riho 1973 Tartu maakond Trismile
181 Pellenen, Evelin 1977 Tartu maakond
491 Perez, Rodolfo 1989 Mexico
53 Petratskov, Jan 1989 Tartu maakond
542 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
72 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
338 Piikov, Hubert 1996 Valga maakond
173 Piiper, Laura 1991 Rapla maakond
503 Piirimäe, Kaarel 1979 Tartu maakond OK Põlva Kobras
133 Pilt, Siiri 1970 Tartu maakond TÜASK
455 Pirn, Anne 1973 Tartu maakond
337 Poll, Cris 1990 Lääne-Viru maakond SK ProRunner
531 Poll, Hannes 1993 Tartu maakond Swedbank AS
245 Portaala, Tarja 1962 Finland
259 Poseika, Juris 1983 Latvia
57 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
248 Pulliainen, Maaret 1986 Finland
110 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
456 Punkka, Veikko 1966 Finland
251 Purgailis, Jurgis 1978 Latvia
417 Purret, Marko 1990 Tartu maakond
405 Puu, Luise 1978 Tartu maakond
162 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
7 Puustus, Anti 1984 Tartu maakond
380 Pärn, Rein 1940 Harju maakond
77 Pärnassalu, Toomas 1968 Harju maakond Täppsportlased
549 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
92 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
401 Põldmaa, Malve 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
404 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
528 Põvvat, Heikki 1990 Tartu maakond
63 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
89 Raastad, Christopher 1989 United States
510 Rahuoja, Riina 1972 Pärnu maakond
333 Raivo, Jaak 1973 Harju maakond SEB Pank AS
231 Rajalahti, Martta 1978 Finland
522 Randmaa, Aldo 1969 Harju maakond
241 Rantanen, Teppo Petri 1973 Finland
1 Ratasepp, Rait 1983 Tartu maakond Trismile
335 Raud, Margus 1969 Tartu maakond Suusahullud
429 Raudkepp, Liisa 1989 Tartu maakond Telia SK
132 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
277 Raudsepp, Aimo 1976 Valga maakond
204 Reinas, Anne-Mari 1967 Ida-Viru maakond
520 Reineberg, Tarmo 1974 Harju maakond Team Honey Power
34 Reitkam, Indrek 1983 Tartu maakond Trismile
212 Reivilä, Ellinoora 1980 Finland
353 Riim, Allan 1995 Tartu maakond
511 Robberts, Simon 1986 Tartu maakond
461 Rodionov, Vjatseslav 1989 Harju maakond
81 Rohelpuu, Enno 1969 Viljandi maakond
314 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
431 Ronk, Toomas 1971 Viljandi maakond
457 Roolaid, Lidia 1986 Tartu maakond
66 Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
106 Roopärg, Marika 1967 Harju maakond Täppsportlased
301 Roosimägi, Jana 1983 Tartu maakond
4 Rosenbrier, Jonathan 1979 United Kingdom
543 Rouhijainen, Madis 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
65 Rull, Hendrik 1996 Tartu maakond
332 Rull, Herman 1999 Tartu maakond
426 Rull, Kristiina 1972 Tartu maakond
413 Rõuk, Olle 1974 Harju maakond
191 Rõžov, Vladimir 1968 Tartu maakond
103 Rüütelmaa, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
287 Saal, Helen 1981 Tartu maakond KL Tartu malev
29 Saar, Maidu 1978 Tartu maakond
492 Saarepuu, Valmar 1986 Tartu maakond
113 Saarnik, Mark 1993 Võru maakond FNT Spordiklubi
120 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
153 Saidla, Siim 1984 Harju maakond Suusahullud
239 Salminen, Jarmo 1956 Finland
432 Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
266 Samarin, Mikhail 1971 Russia
350 Sareal, Andrus 1978 Tartu maakond
423 Sarv, Maria 1983 Tartu maakond
261 Semjonovs, Andrejs 1983 Latvia Herbalife
264 Senko, Igors 1983 Latvia
502 Sepp, Simo 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
78 Sibul, Kristel 1997 Põlva maakond OK Põlva Kobras
363 Siemann, Alar 1973 Järva maakond
479 Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
96 Siimumäe, Margo 1965 Harju maakond Tridens AS
378 Silber, Matti 1949 Tartu maakond
544 Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
321 Sinijärv, Taavi 1982 Tartu maakond SK Jooksupartner
524 Sion, Aivo 1967 Järva maakond
525 Sion, Saara 1999 Järva maakond
17 Sisask, Valmar 1985 Võru maakond
137 Slavin, Mark 1980 Harju maakond RMIT
14 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
90 Soomets, Elmo 1987 Tartu maakond
371 Soon, Silver 1988 Tartu maakond
553 Soosaar, Marti 1977 Tartu maakond SportID
141 Speek, Jüri 1974 Harju maakond
112 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
80 Suija, Sven 1990 Võru maakond
444 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
347 Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
140 Suur, Georg 1994 Tartu maakond
349 Suur, Maichl 1976 Põlva maakond SK ProRunner
394 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
216 Swahn, Hans 1968 Finland
418 Sõõrumaa, Sander 1990 Harju maakond
537 Taal, Arles 1973 Harju maakond FB Jooksmine
407 Taevere, Kalle 1982 Tartu maakond
465 Talve, Tiina 1982 Harju maakond
500 Tamm, Jaanus 1970 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
545 Tamm, Margus 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
47 Tamm, Maris 1984 Tartu maakond TÜASK
298 Tamman, Hedvig 1988 Tartu maakond
514 Tammik, Taavi 1993 Pärnu maakond SK Jõulu
163 Tammjärv, Kalle 1967 Tartu maakond
467 Tammsaar, Al William 1995 Tartu maakond
187 Tartes, Tiina 1973 Harju maakond
255 Tatarinova, Irina 1989 Latvia
508 Tavits, Gaabriel 1972 Tartu maakond
293 Teder, Viljar 1967 Valga maakond EWK
477 Teetsov, Martin 1985 Rapla maakond
386 Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond Eesti Sportlane
339 Teeäär, Tuuli 1984 Tartu maakond
27 Telling, Mihkel 1988 Harju maakond
125 Tennisberg, Targo 1978 Tartu maakond
102 Teppan, Vahur 1985 Tartu maakond
100 Teppo, Indrek 1975 Harju maakond
93 Teppo, Peep 1984 Tartu maakond
16 Terehhov, German 1972 Ida-Viru maakond
21 Tiikoja, Heiki 1981 Harju maakond
466 Tikerpalu, Mihkel 1987 Harju maakond
441 Tikk, Erkki 1983 Tartu maakond Toetuse väejuhatus
123 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
360 Tints, Joel 1963 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
156 Tomp, Lauri 1985 Harju maakond Nordecon AS
197 Toom, Kaupo 1983 Tartu maakond
463 Toompere, Pärtel 1992 Harju maakond
177 Toomsalu, Andi 1976 Tartu maakond Trismile
388 Toomsalu, Anne 1981 Harju maakond
19 Toplaan, Anti 1968 Saare maakond
307 Torim, Tarmo 1970 Harju maakond
399 Traus, Rein 1948 Lääne-Viru maakond
529 Treier, Jana 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
88 Treier, Tarvo 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
68 Truu, Janek 1972 Tartu maakond Coca-Cola HBC Eesti AS
464 Truup, Mirko 1988 Tartu maakond
166 Tsirp, Priit 1983 Tartu maakond Trismile
345 Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
263 Tubelis, Kaspars 1968 Latvia
546 Tukk, Maik 1979 Tartu maakond SK Metsasõbrad
107 Tupp, Ain-Ivar 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
260 Turkins, Jevgenijs 1985 Latvia
172 Tutt, Raiko 1979 Harju maakond Norma AS
46 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond
433 Tuur, Ülo 1945 Ida-Viru maakond
393 Täheste, Tanel 1979 Tartu maakond SK Metsasõbrad
411 Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
180 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
124 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
56 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
440 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
428 Ukkivi, Tõnis 1981 Harju maakond
Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
152 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
70 Unt, Peeter 1978 Tartu maakond
288 Urva, Urmas 1971 Harju maakond Stamina SK
220 Uurto, Maria 1972 Finland
210 Uusinoka, Aino-Ilona 1979 Finland
118 Uustalo, Hektor 1983 Harju maakond
75 Uustare, Ain 1978 Tartu maakond
99 Vaher, Annika 1972 Saare maakond EWK
142 Vaher, Indrek 1973 Saare maakond FB Jooksmine
23 Vahkal, Kaido 1975 Tartu maakond SK ProRunner
170 Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
340 Valk, Priit 1974 Harju maakond
316 Valkiainen, Veiko 1975 Harju maakond
358 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
157 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
79 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
290 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
145 Varblane, Marek 1971 Rapla maakond Järvakandi Wellod
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
136 Vasarik, Aarne 1978 Harju maakond RMIT
45 Vask, Veljo 1974 Pärnu maakond OK West
519 Vavilov, Toomas 1969 Harju maakond
377 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
121 Veelmaa, Taavi 1990 Tartu maakond Tartu Vangla
35 Veeret, Andreas 1985 Tartu maakond
222 Vehkakoski, Sakke 1980 Finland
221 Vehkakoski, Salla 1982 Finland
472 Veider, Eero 1990 Tartu maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
485 Veider, Heiki 1986 Valga maakond Herbalife
410 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
437 Velka, Toomas 1980 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
114 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
244 Verkasalo, Pekka 1944 Finland
126 Veski, Tanel 1983 Tartu maakond AMPS-Extreme Sport
442 Vetevood-Järvelt, Evelin 1983 Tartu maakond
105 Vetevoog, Kaido 1973 Harju maakond FB Jooksmine
344 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
430 Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
379 Viirsalu, Peeter 1983 Tartu maakond
146 Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
36 Vilismäe, Martin 1989 Harju maakond Nordecon Betoon
284 Vill, Maive 1982 Valga maakond
550 Villik, Egle 1981 Tartu maakond Areal Team
387 Villik, Matis 1992 Tartu maakond
451 Vink, Ahto 1969 Võru maakond Haanja Rattaklubi
246 Virtanen, Anna-Maija 1974 Finland
356 Virve, Mirja 1977 Tartu maakond
436 Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
167 Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
189 Vool, Ele 1975 Tartu maakond
419 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond Nordecon AS
283 Vosman, Rain 1982 Tartu maakond MTÜ Krimelte Hundid
415 Vospert, Henrik 1989 Tartu maakond
131 Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond Suusahullud
213 Vuoristo, Tuula 1955 Finland
516 Välba, Tarvo 1981 Harju maakond
439 Väljaots, Agne 1989 Harju maakond
41 Võsu, Marek 1980 Jõgeva maakond Valio Eesti AS
229 Ylikotila, Arto 1956 Finland
198 Zaletajev, Toomas 1975 Harju maakond
359 Zukker, Alar 1966 Tartu maakond Trismile
406 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
365 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
438 Õmblus, Jaan 1971 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
505 Ülejõe, Carl 1999 Võru maakond

Running partner

Mizuno

Media partner

Postimees

Grand sponsors

Sportland A. Le Coq Ramirent Salvest Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Supporters

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium