Participants

Student Run

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
10001 Aaspalu, Merili 1994 Lääne-Viru maakond Tartu Ülikool
10002 Aava, Stina 1995 Harju maakond Tartu Ülikool
10003 Agan, Virgo 1993 Ida-Viru maakond
10112 Ahola-Olli, Anne-Mari 1991 Finland
10004 Angerjärv, Armin 1999 Tartu maakond
10005 Bahora, Henriette 1990 Denmark Tartu Ülikool
10006 Blauch, Denise 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool
10007 Brazdova, Jana 1993 Czech Republic
10008 Daniel, Terje 1995 Lääne-Viru maakond
10010 Ditrolio, Benjamin 1983 United States
10011 Eckhard, Maximilian 1988 Germany Tallinna Tehnikaülikool
10012 Evard, Hanno 1988 Tartu maakond Tartu Ülikool
10009 Fischer, Friederike 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
10013 Gonzalez, Albert 1994 Spain Eesti Lennuakadeemia
10014 Gull, Mihkel 1988 Lääne-Viru maakond
10015 Haritonova, Anna 1993 Harju maakond Sisekaitseakadeemia
10016 Henttonen, Tommo 1989 Tartu maakond
10024 Hidden 1983 Tartu maakond
10040 Hidden 1993 Lääne-Viru maakond Tartu Ülikool
10057 Hidden 1993 Harju maakond Tartu Ülikool
10094 Hidden 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
10017 Hütt, Helen 1995 Tartu maakond
10018 Jaani, Katrin 1996 Tartu maakond Tartu Ülikool
10019 Juurikas, Marietta 1993 Valga maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10021 Jääger, Andri 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
10020 Jõgela, Joana 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
10022 Kaasik-Aaslav, Mirjam 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
10023 Kaeval, Hindrek 1987 Jõgeva maakond Tallinna Tehnikaülikool
10025 Kanne, Mihkel 1995 Harju maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10026 Kartsepp, Annika 1996 Jõgeva maakond
10027 Kasepuu, Kelly 1993 Viljandi maakond Tartu Ülikool
10028 Kask, Sven 1990 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
10029 Kempi, Kristina 1993 Harju maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10030 Kharchenko, Yevgeniya 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
10031 Kiik, Kalle 1994 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
10032 Kirsipuu, Riho 1996 Harju maakond Tallinna Ülikool
10033 Kivimäe, Liivi 1993 Harju maakond
10034 Klatilova, Marketa 1993 Czech Republic Tartu Ülikool
10035 Kolberg, Liis 1990 Jõgeva maakond Tartu Ülikool
10036 Koolmeister, Jaan 1992 Hiiu maakond Tartu Ülikool
10037 Koreinik, Liisa 1995 Harju maakond Sparta Spordiselts
10038 Korsar, Toomas 1991 Tartu maakond Eesti Maaülikool
10039 Korts-Laur, Marta 1991 Harju maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10041 Kruus, Taive 1981 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10042 Kukk, Carmen 1996 Tartu maakond Tartu Ülikool
10043 Kurvits, Marta 1994 Harju maakond Tallinna Ülikool
10044 Kuslap, Minna 1990 Jõgeva maakond Tartu Ülikool
10045 Kuusemets, Rauno 1994 Lääne-Viru maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10113 Kuusik, Joonas Karl 1993 Tartu maakond Korp! Rotalia
10046 Käsper, Joonas 1996 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10047 Külasalu, Eve 1992 Tartu maakond
10048 Kütt, Katrin 1991 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
10049 Kütt, Sander 1994 Lääne-Viru maakond
10050 Lanfermann, Clara 1993 Tartu maakond
10051 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
10052 Liiva, Mario 1995 Ida-Viru maakond
10053 Link, Reet 1988 Tartu maakond
10054 Luik, Kristel 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
10056 Läll, Laura 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool
10055 Lõhmus, Aira 1972 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10058 Meinders, Bastiaan 1990 Tartu maakond
10059 Metsanurk, Kristina 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
10060 Metsar, Kaspar 1992 Valga maakond Tartu Ülikool
10061 Muru, Merilyn 1994 Tartu maakond
10062 Muru, Moorits Mihkel 1993 Tartu maakond
10111 Mäe, Karl 1994 Pärnu maakond Tallinna Tehnikaülikool
10063 Männiste, Laura 1991 Tartu maakond
10064 Neevits, Lisbeth 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
10065 Niit, Anne-Mai 1994 Tartu maakond
10066 Nurmi, Niko 1988 Finland
10067 Paabo, Triin 1992 Tartu maakond Tartu Ülikool
10068 Palm, Rasmus 1989 Tartu maakond
10069 Patterson, Hannah Imogen 1995 United Kingdom Tartu Ülikool
10070 Pavlov, Eduard 1987 Tartu maakond Tartu Ülikool
10071 Pedaja, Mirjam 1991 Tartu maakond
10072 Pedamäe, Paula 1992 Tartu maakond
10073 Pirochta, Jiri 1990 Czech Republic Tartu Ülikool
10074 Praks, Kärt 1990 Rapla maakond Trismile
10075 Pupart, Joel 1994 Saare maakond Tallinna Tehnikaülikool
10076 Pärn, Marko 1994 Ida-Viru maakond Tartu Ülikool
10077 Pärn, Noella-Madleen 1996 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10116 Pärn, Sander 1992 Tartu maakond
10078 Ranetbauer, Christa 1994 Austria Tallinna Tehnikaülikool
10079 Redi, Kaarel 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
10080 Rissanen, Karoliina 1992 Finland Eesti Maaülikool
10081 Rozumnyi, Andrii 1994 Ukraine
10082 Sammelsaar, Lagle 1990 Saare maakond Tartu Ülikool
10083 Sammelsaar, Silva 1986 Harju maakond
10084 Schaper, Hannah 1992 Germany
10085 Schneider, Marie Hellen 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool
10086 Serv, Anne 1994 Põlva maakond Tartu Ülikool
10087 Sinijärv, Geily 1995 Harju maakond Sisekaitseakadeemia
10088 Sotnik, Rasmus 1993 Valga maakond Tallinna Tehnikaülikool
10089 Stõkov, Stanislav 1989 Pärnu maakond Tallinna Tehnikaülikool
10090 Sults, Gertrud 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
10091 Sõnajalg, Ats 1990 Harju maakond Sparta Spordiselts
10095 Teesaar, Egert 1996 Harju maakond Tartu Ülikool
10096 Tetiana, Melnyk 1988 Ukraine Tartu Ülikool
10097 Tiigi, Kätlin 1992 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
10098 Tikk, Ermo 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
10099 Tintera, Jiri 1981 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
10100 Toit, Kristi 1993 Jõgeva maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10101 Toobal, Riho 1989 Tartu maakond
10102 Toomas, Indrek 1990 Tartu maakond Tartu Ülikool
10114 Tuusis, Deivi 1997 Tartu maakond
10103 Tõnne, Grete 1990 Jõgeva maakond Eesti Maaülikool
10104 Uprus, Mari-Liis 1994 Valga maakond
10105 Vagolins, Janis 1992 Latvia Eesti Maaülikool
10107 Vellerind, Aveli 1992 Harju maakond Tartu Ülikool
10108 Vellerind, Raid 1995 Harju maakond Tartu Ülikool
10109 Viktor, Silvya 1994 Tartu maakond
10110 Vinogradov, Egert 1995 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
10106 Weber, Mart 1991 Tartu maakond Tartu Ülikool
10092 Zaboj, Martin 1900 Czech Republic Tartu Ülikool
10093 Zimmermann, Marili 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool

Main sponsor

SEB

Presenter

Codeborne

Running partner

Mizuno

Media partner

Postimees

Grand sponsors

Sportland A. Le Coq Ramirent Salvest Atlantis Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminaal G4S Maks & Moorits TÜ Kliinikum EY 1182.ee Põltsamaa Ecoprint
Ehitusmeister Avis Lipton Löfbergs Lila

Media partners

Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar