Participants

23km / 10km / 5km

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aagver, Maris 1975 Harju maakond Goldberger OÜ
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Aarniste, Marek 1976 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
Aasa, Janeli 1987 Võru maakond
Aasaru, Juhan 1983 Tartu maakond Suusahullud
Aasaru, Marit 1983 Tartu maakond
Aasmaa, Kätlin 1982 Tartu maakond
Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
Aaste, Hanno 1982 Harju maakond
Abel, Eliise 1990 Võru maakond
Abel, Rene 1981 Rapla maakond
Abiline, Katrin 1990 Harju maakond
Abner, Andre 1970 Harju maakond Treeningpartner
Adamenkov, Anton 1984 Tartu maakond
Adamson, Heret 1993 Põlva maakond
Adoberg, Annika 1986 Harju maakond
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Ahtijainen, Riho 1987 Harju maakond Swedbank AS
Ahtijainen, Risto 1985 Rapla maakond
Aigro, Aiko 1981 Harju maakond
16 Aigro, Ene 1960 Valga maakond
Ailt, Priit 1983 Harju maakond Hawaii Express
Ala, Lisann 1990 Tartu maakond
Alamets, Ülari 1967 Finland
Alberi, Rene 1973 Ida-Viru maakond
Albre, Ats 1989 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Alla, Raivo 1982 Harju maakond Finestmedia AS
Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
Allaje, Kaur 2000 Tartu maakond
Allik, Tave 1990 Jõgeva maakond
Alliksaar, Jan Erik 2000 Harju maakond
Allorg, Mihkel 1992 Tartu maakond
Almre, Grete 1995 Viljandi maakond Seiklusklubi XDREAM
Alter, Enelin 1987 Valga maakond SK ProRunner
Altin, Enn 1971 Tartu maakond
Altin, Ergo 1996 Tartu maakond
Altmets, Valev 1967 Järva maakond
Altosaar, Piret 1987 Harju maakond Suusahullud
Alttoa, Margus 1976 Pärnu maakond
Alumaa, Ingrid 1976 Tartu maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Anatoly, Smirnov 1968 Russia
13 Andrejeva, Olga 1985 Rapla maakond AS G4S Eesti
Andresson, Airet 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Anniko, Reiko 1990 Valga maakond
Annsoo, Andres August 1983 Harju maakond
Annuk, Merike 1978 Jõgeva maakond SK ProRunner
Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Tridens AS
Antoshkina, Elena 1964 Russia
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Antsov, Peeter 1990 Harju maakond
Arendi, Katrin 1976 Harju maakond
Arge, Virgo 1978 Harju maakond
Arnek, Adeele 1992 Tartu maakond Sportland
Arras, Aigar 1968 Tartu maakond
Arras, Diana 1994 Tartu maakond
Arro, Anneli 1986 Valga maakond
Arro, Mart 1970 Harju maakond
Aru, Merle 1976 Harju maakond Sportland
Aruksaar, Erki 1980 Rapla maakond
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Arvi, Mait 1990 Tartu maakond
Asur, Veikko 1982 Valga maakond SK Metsasõbrad
Asusaar, Risto 1994 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
109 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Aukstikalnis, Maris 1980 Latvia
Avanesov, Andrey 1959 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Avik, Eeva 1988 Harju maakond
Azizbaev, Artem 1979 Russia
Babtšenko, Pavel 1988 Tartu maakond AS G4S Eesti
Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
Barsukov, Petr 1972 Russia
Bauvald, Andres 1975 Harju maakond Tridens AS
Becker, Erik 1998 Viljandi maakond
Belov, Kärol 1996 Valga maakond
Berg, Annette 1956 Finland
Bergmann, Guido 1964 Tartu maakond SK ProRunner
Bergmann, Triinu 1996 Tartu maakond SK ProRunner
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Born, Illimar 1993 Tartu maakond
Borovoi, Igor 1960 Russia
Brus, Priit 1985 Harju maakond Swedbank AS
Buddell, Riin 1988 Jõgeva maakond
Bukhmarov, Aleksandr 1977 Russia
Busch, Veiko 1975 Harju maakond
Bušin, Peep 1985 Tartu maakond
Combes, Sharon 1968 United States
Combes, William 1966 United States Hawaii Express
114 Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
Drake, Roberts 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Dööring, Tarvo 1990 Tartu maakond
Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
Eensaar, Teele 1975 Tartu maakond
Eensalu, Kristian 1999 Tartu maakond
Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
Egginton, Bill 1957 United Kingdom
Eglite, Inguna 1964 Latvia
Eglons, Andris 1990 Latvia
Ehin, Piret 1976 Tartu maakond
Eiduks, Sandra 1988 Harju maakond OMNIVA SK
Einasto, Mart 1969 Tartu maakond TÜASK
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
118 Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ekholm, Cris 1990 Tartu maakond
Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
Elismäe, Tõnu 1969 Harju maakond
Eljand, Kristjan 1987 Valga maakond
Elken, Jaan 1987 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Ellamik, Väino 1971 Tartu maakond Suusahullud
Eller, Rain 1977 Harju maakond Swedbank AS
Ellervee, Toomas 1962 Tartu maakond OK Ilves
Enn, Lauri 1980 Tartu maakond Sparta Spordiselts
Enok, Marek 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Ermel, Indrek 1977 Tartu maakond SK ProRunner
Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK ProRunner
Ernits, Rando 1997 Tartu maakond SK ProRunner
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Farah, Ronny 1993 Sweden
Fazõlov, Timur 1987 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
Feldmanis, Aigars 1966 Latvia
106 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
Filic, Robert 1984 Harju maakond
Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
Flavyanov, Igor 1970 Russia Narva SK Firn
Floren, Kelli 1990 Lääne-Viru maakond KF Suusaklubi
10 Fosti, Roman 1983 Harju maakond Sparta Spordiselts
Frolov, German 1986 Russia Pskov Ski Team
Gabrel, Katrin 1978 Tartu maakond
Gailums, Mairis 1995 Tartu maakond
Galayev, Uyri 1968 Russia
Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
Gibson, Catherine 1990 United Kingdom
Goncharov, Boris 1952 Russia
Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond
Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Gromov, Viktor 1959 Russia Pskov Ski Team
Gross, Toomas 1971 Tartu maakond
Grönholm, Carola 1961 Finland
Gröön, Janar 1981 Viljandi maakond
Guitor, Indrek 1995 Tartu maakond
Gurkin, Viktor 1977 Harju maakond
Gutmann, Indrek 1979 Harju maakond
Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Haaviste, Raido 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Hain, Toomas 1968 Valga maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Halapuu, Siim 1989 Tartu maakond
Haljaste, Kardo 1983 Jõgeva maakond
Halla, Diana 1995 Harju maakond
Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
Hanni, Margus 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond
Hannus, Oliver 1984 Tartu maakond 42koma
Hannus, Sander 1987 Tartu maakond 42koma
Hannus, Silver 1979 Tartu maakond 42koma
Harakka, Janne 1970 Finland
Harand, Allan 1976 Harju maakond Saksa Automaatika ProTeam
Heile, Jaanus 1971 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Heinola, Ivar 1977 Tartu maakond Suusaakadeemia
Helm, Margus 1976 Võru maakond AS G4S Eesti
Hendrikson, Peeter 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
Hickey, Miriam 1975 Tartu maakond
Hidden 1982 Tartu maakond Kaitseministeerium
Hidden 1978 Harju maakond Trismile
Hiiesalu, Taago 1977 Tartu maakond
Hiiesalu, Tuuli 1977 Tartu maakond
Hillep, Einar 1970 Harju maakond
Himmaste, Rauno 1987 Jõgeva maakond
Hinn, Ahto 1982 Ida-Viru maakond
Hinn, Sven 1967 Harju maakond
Hirmo, Mairo 1984 Tartu maakond
Hirve, Raine 1987 Harju maakond
Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Hunt, Külli 1984 Viljandi maakond
Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
Hussar, Karel 1995 Harju maakond Areal Team
125 Hänni, Uku 1943 Tartu maakond Rahandusministeerium
Härm, Eve 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Härma, Pille 1974 Jõgeva maakond
Hõimoja, Hardi 1975 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Hõlpus, Mihkel 1998 Tartu maakond
Hütsi, Mari 1992 Harju maakond Sportland
Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Ilinskaya, Natalia 1970 Russia
Ilinsky, Dmitry 1971 Russia
Illing, Sven 1979 Tartu maakond
Ilus, Angela 1971 Tartu maakond
Ilus, Kati 2000 Tartu maakond
Ilves, Elin 1965 Tartu maakond
Ilves, Merike 1976 Tartu maakond
Ilves, Merlin 1986 Valga maakond
Ilves, Siim 1991 Tartu maakond
Inno, Ermo 1977 Harju maakond Telia SK
Isak, Ants 1980 Tartu maakond
Ivanov, Igor 2000 Tartu maakond
Ivanova, Iuliia 1964 Russia
Jaagant, Priit 1972 Valga maakond Mapri OÜ
Jaarman, Kalle 1974 Tartu maakond Trismile
Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond
Jagomägi, Jaan 1975 Tartu maakond
Jakobson, Taavi 1981 Harju maakond Sportland
Jakovlevs, Vitalijs 1982 Latvia
Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
Jansen, Veiko 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
Jegorov, Aleksandr 1985 Harju maakond AS G4S Eesti
Jegorov, Ruslan 1995 Harju maakond Sportland
Joa, Villu 1973 Valga maakond
Jodsche, Elena 1991 Valga maakond
Joergensen, Julie Moe 1991 Norway
Johanson, Alari 1988 Tartu maakond
Johanson, Jaanus 1973 Viljandi maakond
Johanson, Rain 1978 Harju maakond
Joonas, Peep 1966 Võru maakond
Joosu, Kadri 1987 Harju maakond
Juhandi, Aivar 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
Juhandi, Kaupo 1975 Harju maakond
Juhkam, Andres 1972 Tartu maakond
Julge, Kaljo 1957 Tartu maakond
Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Juursalu, Andres 1982 Tartu maakond
Jänese, Maria 1987 Harju maakond SK Jooksupartner
Järg, Urmas 1969 Harju maakond RMIT
Järv, Krista 1988 Valga maakond
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Järveküla, Raivo 1970 Tartu maakond
Järvelaid, Jano 1982 Jõgeva maakond
Järvelaid, Marita 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Järviste, Jüri-Andreas 2001 Harju maakond
Järviste, Krista 1981 Harju maakond
Järvpõld, Andres 1970 Võru maakond
Järvpõld, Angela 1974 Võru maakond
Järvpõld, Rein 1997 Võru maakond
Jääger, Andri 1993 Harju maakond Sportland
Jääger, Heiki 1965 Jõgeva maakond
Jääger, Kersti 1982 Tartu maakond Sparta Spordiselts
Jõekäär, Märt 1967 Viljandi maakond
Jõela, Anneli 1976 Harju maakond Scania Eesti AS
Jõela, Marek 1974 Harju maakond Telia SK
Jõeleht, Urmas 1964 Harju maakond Elisa
Jõesoo, Argo 1988 Lääne maakond
Jõeste, Alar 1967 Harju maakond
Jõeste, Tarvo 1970 Harju maakond
Jõeveer, Kaupo 1974 Tartu maakond
Jõeäär, Martina 1997 Ida-Viru maakond
Jõgi, Agur 1971 Harju maakond Sportland
Jõgi, Eerik 1974 Tartu maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Jürimaa, Katrin 1985 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Jürmann, Kevo 1981 Tartu maakond Tartu Vangla
Kaares, Heldi 1970 Valga maakond
Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kaarma, Henri 1974 Harju maakond Danske Bank
Kaarna, Jaanika 1986 Valga maakond
Kaarna, Triinu 1988 Valga maakond
Kaasla, Kaspar 1994 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
Kaaver, Siim 1994 Tartu maakond
Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
Kadai, Tanel 1971 Lääne-viru maakond SK ProRunner
Kadaja, Meelis 1979 Tartu maakond
Kaegas, Margus 1970 Lääne-Viru maakond
119 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
Kaiv, Rauno 1991 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
Kajanki, Arja 1970 Finland
Kajari, Priit 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kaju, Kaspar 1994 Harju maakond
Kala, Jaanus 1974 Võru maakond Hauka Veloklubi
Kala, Kaspar 1989 Tartu maakond Suusahullud
Kala, Martin 1992 Tartu maakond
Kalamees, Mikk 1993 Harju maakond Norma AS
Kalames, Vladislav 1997 Valga maakond
Kalbus, Hugo 1963 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kalda, Ruth 1965 Tartu maakond TÜASK
Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
Kaldoja, Avely 1987 Tartu maakond
Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
Kaljulaid, Kersti 1969 Harju maakond
Kaljumäe, Henri 1987 Tartu maakond eratreening.ee
Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond
Kaljumäe, Sirje 1963 Tartu maakond
Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
Kaljurand, Ain 1964 Harju maakond
Kaljurand, Hardi 1988 Tartu maakond
Kall, Rando 1975 Tartu maakond Trismile
Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond
Kallakas, Urmo 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kallaste, Jaanus 1986 Harju maakond Treeningpartner
Kallaste, Kille 1987 Tartu maakond
Kallaste, Martin 1992 Harju maakond
Kalle, Anti 1970 Harju maakond Sportland
Kalle, Triinu 1977 Harju maakond Sportland
Kalliver, Inna 1975 Tartu maakond
Kama, Joonatan 1997 Tartu maakond TÜASK
Kamenik, Sander 1997 Põlva maakond
Kannel, Edit 1976 Harju maakond Norma AS
Kannel, Kalle 1977 Harju maakond Team WAFI
Kannel, Tanel 1973 Harju maakond
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Kanniainen, Juha 1966 Finland
Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
Karelson, Kert 1988 Harju maakond Team WAFI
Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Karp, Endel 1960 Harju maakond Norma AS
Karu, Roland 1971 Harju maakond
Karus, Katrin 1970 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Karvonen, Juha 1962 Finland
Kase, Rene 1973 Tartu maakond
Kasela, Roland 1970 Tartu maakond
Kaseorg, Indrek 1967 Tartu maakond KVÜÕA
Kaseväli, Mart 1979 Harju maakond
Kask, Andres 1968 Harju maakond
Kask, Ats 1985 Viljandi maakond
Kask, Oliver 1995 Pärnu maakond SK Jõulu
Kattai, Roman 1966 Tartu maakond KL Tartu malev
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Kaur, Kaspar 1987 Harju maakond Swedbank AS
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keemu, Kirli 1984 Valga maakond
Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Kelk, Mart 1984 Tartu maakond Team STIHL
Kelner, Rille 1983 Tartu maakond
Kempi, Antti 1979 Harju maakond RedBike
Kender, Kaarel 1984 Tartu maakond
Kern, Raul 1976 Tartu maakond
Kerna, Marko 1988 Tartu maakond KL Tartu malev
Kerner, Madis 1989 Tartu maakond Nordecon AS
Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
Kesküla, Tagne 1985 Harju maakond
Kesper, Raino 1978 Tartu maakond Swedbank AS
Kespre, Toomas 1987 Tartu maakond
Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
Kiik, Marek 1974 Tartu maakond Päästeamet
Kiipsaar, Raido 1967 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
124 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Kiisk, Katrin 1973 Tartu maakond Ravimiamet
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kilk, Aron-Sven 2001 Jõgeva maakond
Kilk, Renee 1983 Harju maakond Team WAFI
Kilki, Ergo 1969 Lääne-Viru maakond
Kimmel, Jaak 1989 Harju maakond
Kimsen, Kaire 1978 Harju maakond Eesti Maksu- ja Tolliameti SK
Kindlam, Jaanika 1976 Harju maakond Telia SK
Kingo, Gunnar 1980 Harju maakond Treeningpartner
Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS
Kinks, Peeter 1963 Tartu maakond
Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond
Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
Kirsimäe, Alo 1962 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kirsipuu, Riho 1996 Harju maakond SK Kirss
Kiss, Jaanus 1979 Tartu maakond Team Civitta
Kitt, Moonika 1977 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Kiudorv, Maire 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Kivastik, Ivo 1969 Rapla maakond
Kivastik, Madis 1994 Rapla maakond
Kivi, Reimo 1979 Harju maakond
Kivila, Dag 1964 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Kivila, Meriliis 1980 Harju maakond OK Ilves
Kivila, Märt 1982 Tartu maakond
Kivila, Rita 1974 Tartu maakond
Kivimäe, Maria 1990 Harju maakond
Kiviorg, Merilin 1973 Tartu maakond
Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
123 Kivisild, Ain 1955 Tartu maakond
Klaus, Kaire 1977 Võru maakond
Knope, Agris 1953 Latvia 5A-Valka / LV
Kogermann, Karin 1981 Tartu maakond
Kogger, Toomas 1974 Harju maakond
Koitne, Kaarel 1989 Harju maakond
Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond Suusahullud
Koll, Jürgen 1998 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
Koll, Tarmo 1969 Harju maakond
Kolosov, Vitaly 1984 Tartu maakond
Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Konsap, Aigar 1971 Põlva maakond KL Tartu malev
Kookla, Eero 1972 Harju maakond SK Jooksupartner
Koor, Margus 1979 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Koorits, Gerd 1990 Harju maakond
Koort, Karin 1984 Harju maakond
Koort, Veiko 1980 Harju maakond Elisa
Kooskora, Rasmus 1995 Harju maakond
Koplimägi, Marika 1972 Tartu maakond KVÜÕA
Koppel, Evari 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Koppel, Mati 1960 Jõgeva maakond SK ProRunner
Koppel, Reine 1968 Jõgeva maakond SK ProRunner
Kori, Külli 1989 Tartu maakond eratreening.ee
Korjus, Ove 1991 Tartu maakond
Kosenko, Roman 1988 Ukraine Tallinna Tehnikaülikool
Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kottisse, Epp 1982 Võru maakond
Kottisse, Rene 1977 Võru maakond AS G4S Eesti
Kovaljov, Juri 1999 Harju maakond SK CFC
Kraam, Sulev 1980 Harju maakond Finestmedia AS
Kraas, Andreas 1978 Tartu maakond
Krauklis, Vairis 1953 Latvia 5A-Valka / LV
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Kraus, Kaarel 1987 Harju maakond
Kriisk, Kersti 1977 Harju maakond
Krillo, Karolyn 1986 Tartu maakond
Krilovs, Ringo 1980 Ida-Viru maakond
Kroon, Olev 1959 Harju maakond
Kroon, Paavo 1985 Tartu maakond
Krooni, Ragnar 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kruup, Aivar 1985 Ida-Viru maakond
Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
Kruuse, Kadi 1984 Valga maakond
Kruusel, Elise 1993 Harju maakond Sportland
Kruusel, Henri 1989 Harju maakond Sportland
Kruusla, Marek 1987 Põlva maakond
Krünvald, Liina 1975 Tartu maakond
Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
Kuhi, Indrek 1969 Valga maakond
Kuhi, Rainer 1977 Harju maakond
Kuik, Egert 1992 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kukk, Argo 1982 Tartu maakond
Kukk, Carmen 1996 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Jaak 1984 Rapla maakond
Kukk, Kaidi 1988 Valga maakond
14 Kukk, Kaisa 1984 Harju maakond Treeningpartner
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
Kula, Kertu 1990 Harju maakond
Kuldkepp, Kristi 1988 Tartu maakond SK ProRunner
Kuldmaa, Mait 1969 Harju maakond
Kuljus, Viljar 1984 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Kull, Kristiin 1993 Tartu maakond Hals Team
Kull, Triin 1981 Tartu maakond
Kullamaa, Kaarel 1996 Tartu maakond
Kullamaa, Rein 1969 Tartu maakond
Kumm, Helin 1983 Võru maakond
Kunsing, Triin 1977 Harju maakond
Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kure, Mihkel 1984 Tartu maakond
Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
Kurg, Valdis 1970 Põlva maakond
Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
Kurvits, Ain 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kuslap, Hannes 2000 Tartu maakond
Kuslap, Minna 1990 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
Kutsar, Grete 1990 Tartu maakond
Kutsar, Kristian 2000 Harju maakond
Kuus, Reeni 1984 Tartu maakond
Kuusisto, Ville 1989 Tartu maakond
Kuusk, Kaarel 1985 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Kuusk, Kerli 1980 Tartu maakond
Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
Kuznetsov, Vladimir 1956 Russia
Kuškis, Kaire 1981 Tartu maakond
Käis, Ago 1953 Põlva maakond
Käos, Valdo 1972 Võru maakond
Kärdi, Kristel 1981 Harju maakond Elujooks
Kärmo, Allar 1988 Valga maakond
Käsper, Martin 1964 Harju maakond
Käära, August 1975 Harju maakond SK ProRunner
Käärd, Janek 1977 Harju maakond Elujooks
Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
Kõivuste, Sander 1989 Valga maakond Sangaste spordiklubi
Kõll, Kristi 1987 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Kõrran, Timmo 1980 Harju maakond
Kõuhkna, Aigar 1982 Viljandi maakond
Kööp, Andres 1964 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kübar, Kristel 1989 Tartu maakond Tartu Vangla
Küla, Heivi 1978 Valga maakond
Külaots, Urmet 1974 Tartu maakond Ravimiamet
Külm, Ahti 1972 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Külm, Jürgen 1997 Võru maakond Treeningpartner
Külm, Kurmo 2000 Valga maakond
Kümnik, Jaak 1959 Harju maakond Sparta Spordiselts
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
Laanes, Viljar 1978 Harju maakond
Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond
107 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
Laarmann, Anett-Hildegard 1994 Tartu maakond
Laas, Eike 1979 Harju maakond SEB Pank AS
Laas, Marili 1993 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Laas, Marko 1979 Harju maakond Treeningpartner
Lahe, Allan 1967 Harju maakond Swedbank AS
Laht, Kristiina 1993 Tartu maakond
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laidver, Eike 1991 Tartu maakond Sportland
Laimets, Toomas 1963 Harju maakond
Lainemäe, Allan 1977 Tartu maakond
Lainemäe, Rainer 1986 Tartu maakond
Laineste, Andres 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Laitus, Vaido 1971 Harju maakond
Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Lamp, Marko 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lamson, Liis 1982 Tartu maakond
Langel, Martin 1981 Tartu maakond
Lankov, Aivar 1983 Tartu maakond
Lass, Risto 1973 Pärnu maakond SK Saarde
Lattik, Marju 1968 Tartu maakond
Laub, Gerd 1977 Harju maakond
Laud, Regle 1986 Tartu maakond
Laugal, Emil 1978 Harju maakond
Lauk, Vambola 1971 Tartu maakond
Laul, Liina 1991 Harju maakond
Laul, Merche 1981 Harju maakond
Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Laul, Uku 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
Laum, Liisi 1981 Harju maakond
Laur, Kristiina 1988 Tartu maakond
Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Laur, Urmas 1970 Harju maakond
Lauren, Sigrid 1984 Tartu maakond
Laurik, Aivi 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
Lauring, Karre 1964 Harju maakond SK ProRunner
Laus, Märt 1986 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Lavrikov, Viktor 1961 Russia
Lavrikova, Svetlana 1962 Russia Narva SK Firn
Leesik, Rauno 1991 Tartu maakond
Leesmäe, Jüri 1946 Pärnu maakond OK West
Leet, Hillar 1964 Tartu maakond
Lehesmets, Alar 1981 Harju maakond
Lehiste, Ülar 1970 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Leimane, Zanete 1967 Latvia
Leisalu, Siim 1983 Harju maakond
Leisalu, Tanel 1979 Ida-viru maakond Tridens AS
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lellep, Kaili 1977 Tartu maakond Ravimiamet
Lellep, Kalle 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Lember, Jüri 1968 Tartu maakond Tridens AS
Lementa, Maarika 1982 Tartu maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Lentsius, Taivo 1972 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
Lepasaar, Ivo 1965 Harju maakond Suusaakadeemia
Lepik, Raul 1980 Valga maakond
Lepik, Sander 1987 Tartu maakond 42koma
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepiksaar, Egert 1999 Lääne-Viru maakond Karupesa Team
Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Leping, Kristi 1977 Tartu maakond SK Keremeister
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leppik, Rait 1981 Harju maakond
Leskov, Rauno 1978 Harju maakond
Leskov, Siiri 1978 Harju maakond
Levitska, Lidiia 1991 Tartu maakond
Liin, Alar 1978 Tartu maakond
Liin, Urmas 1976 Järva maakond TÜASK
Liiv, Kaisa 1991 Harju maakond
Liiv, Ülle 1972 Lääne-Viru maakond
Liivak, Olav 1948 Harju maakond
Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
Liivapalu, Mait 1990 Ida-Viru maakond
Lill, Kristi 1983 Tartu maakond
Lill, Meelis 1970 Valga maakond
Lille, Esmeralda 1951 Ida-Viru maakond
Lillelaid, Tõnu 1980 Harju maakond Sparta Spordiselts
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lilleoru, Merle 1977 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lillsaar, Toomas 1988 Tartu maakond
Lilo, Mikk 1986 Tartu maakond
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Lindenberg, Kristiina 1990 Tartu maakond
Lindpere, Mart 1972 Tartu maakond
Linke, Martin 1975 Pärnu maakond
Linnus, Kristjan 1993 Põlva maakond Areal Team
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Lipstok, Ragnar 1989 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Lissovski, Aleksandr 1979 Tartu maakond
Lode, Avo 1963 Põlva maakond
Loit, Kaire 1982 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Lokk, Liis 1988 Valga maakond
Lomp, Pille 1986 Tartu maakond
Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Loosaar, Henri 1999 Põlva maakond SK Serviti
Loost, Joosep 1983 Harju maakond
Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Lopsik, Andrei 1955 Ida-viru maakond
Lossmann, Sven 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
Luht, Maria 1995 Tartu maakond
Luik, Merje 1968 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Luik, Teddy 1989 Harju maakond
Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Lukas, Tõnis 1962 Tartu maakond Staabi- ja Sidepataljon
113 Lukkats, Andres 1970 Järva maakond
Luman, Priit 1985 Harju maakond Nordecon AS
Lumiste, Tanel 1976 Harju maakond LHV
Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
Lusis, Aigars 1959 Latvia
Lutsoja, Peeter 1976 Harju maakond
Lätt, Evelin 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Lätt, Jan 1976 Tartu maakond
Lään, Christjan 1974 Lääne-Viru maakond
Lääne, Evely 1977 Tartu maakond Valio Eesti AS
Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond
Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
116 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond
Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
Maantoa, Margus 1985 Harju maakond
Maapalu, Ülar 1973 Harju maakond
Maarja, Maarjakõiv 1991 Harju maakond Elisa
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Kadri 1981 Harju maakond
Maasik, Laura 1993 Harju maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Madaminov, Emil 1969 Tartu maakond Scania Eesti AS
Madi, Reigo 1989 Põlva maakond
Madi, Üllar 1964 Põlva maakond
Madisson, Marko 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Madissoon, Ülo 1962 Harju maakond Saku Suusaklubi
Mae, Isabel 1999 Valga maakond Karupesa Team
Maibak, Heleen 1987 Harju maakond
Maide, Martin Maide 1991 Tartu maakond
Maidla, Margit 1976 Harju maakond
Maidla, Margus 1973 Harju maakond Rahandusministeerium
Maidla, Marke 1978 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
111 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
Maiste, Piret 1983 Tartu maakond
Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
Maliuvanchuk, Ostap 1993 Ukraine
Malm, Regiina 1998 Tartu maakond
Malõšev, Merilin 1984 Tartu maakond
Maran, Tarvo 1972 Harju maakond Albe Team / Bont
Maremäe, Raiko 1981 Tartu maakond Trismile
Maripuu, Ranno 1983 Harju maakond Codeborne OÜ
Martinov, Urmas 1972 Tartu maakond
Martma, Martin 1982 Harju maakond
Matson, Indrek 1980 Harju maakond
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mauring, Marika 1984 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
Medar, Marti 1996 Harju maakond Treeningpartner
Meier, Ergo 1972 Harju maakond
Meiesaar, Linda 1967 Viljandi maakond
Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Swedbank AS
Meitus, Raivo 1966 Jõgeva maakond SK ProRunner
Meltsas, Allan 1972 Harju maakond
Mere, Siiri 1984 Harju maakond
Meri, Martin 1984 Harju maakond
Merila, Mati 1966 Tartu maakond SK ProRunner
Merivälja, Margus 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Mets, Mari 1983 Pärnu maakond Trismile
Mets, Meeli 1984 Põlva maakond
Metsapool, Janno 1988 Järva maakond
Metsar, Kätlin 1980 Valga maakond
Metsare, Norbert 1990 Tartu maakond
Metsma, Marko 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Metsva, Raul 1987 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Meus, Marek 1982 Tartu maakond
Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
Mey, Tea 1974 Tartu maakond SK ProRunner
Michelson, Ülo 1972 Tartu maakond Malmerk Klaasium
Mihailov, Kaspar 1986 Tartu maakond SK Jooksupartner
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Mikkelsaar, Mihkel 1983 Tartu maakond
Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
Miller, Guido 1981 Harju maakond
Miller, Mait 1973 Harju maakond
Mironov, Margus 1970 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Mitin, Vitaly 1985 Russia Toksovo Sport Club
Mitt, Raido 1991 Harju maakond Sparta Spordiselts
Moor, Hanna 1999 Võru maakond
Moor, Maris 1973 Võru maakond
Moor, Toomas 1965 Rapla maakond
Moora, Tarmo 1981 Tartu maakond
Mosolainen, Juri 1988 Tartu maakond
Mudrov, Alexey 1960 Russia Pskov Ski Team
Muiso, Meelika 1979 Harju maakond
Muld, Helari 1991 Harju maakond Nordecon AS
Muld, Margus 1975 Harju maakond Simuna Spordiklubi
Muni, Pille 1982 Harju maakond
Murnikov, Viktor 1961 Russia Pskov Ski Team
Muromägi, Avo 1984 Tartu maakond Luik Triplets Running Club
Muru, Annemari 1979 Tartu maakond
Muru, Taavi 1985 Tartu maakond KVÜÕA
Murumets, Priit 1979 Harju maakond
Must, Hannes 1977 Viljandi maakond Nordecon AS
Musto, Rauno 1999 Võru maakond
Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
Muuga, Sigmar 1984 Tartu maakond
Muuk-Adrat, Terje 1982 Tartu maakond
Mäe, Martin 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Mäeorg, Erkki 1978 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Mäeots, Jannes 1979 Harju maakond SK ProRunner
Mäesalu, Hans 1988 Tartu maakond
Mägi, Aivo 1967 Tartu maakond
Mägi, Joosep 1992 Tartu maakond
Mägi, Kristjan 1995 Tartu maakond
Mägi, Merle 1972 Tartu maakond
120 Mähar, Aleksi 1955 Põlva maakond
Mälk, Robert 1970 Saare maakond
Mällas, Maria 1982 Jõgeva maakond
Mändla, Mare 1966 Lääne-viru maakond
Mäng, Martin 1985 Harju maakond
Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond
Männi, Kaido 1969 Järva maakond Tartu Vangla
Männik, Merle 1972 Harju maakond Täppsportlased
Mölder, Andrus 1973 Tartu maakond Valio Eesti AS
Mölder, Jüri 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Möldre, Kert 1968 Valga maakond Valga MV
Mürk, Margarita 1986 Tartu maakond
Müür, Janar 1978 Järva maakond
Müür, Kaire 1965 Tartu maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Müür, Maret 1984 Järva maakond MTÜ Spordiselts
Müür, Timo 1987 Tartu maakond
Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
Nael, Andre 1996 Pärnu maakond
Nael, Henri 1999 Pärnu maakond
Nael, Tõnu 1968 Tartu maakond AS G4S Eesti
Napp, Peeter 1976 Tartu maakond
Nassar, Taavi 1987 Võru maakond FNT Spordiklubi
Neerot, Virve 1965 Viljandi maakond
Neitsov, Martin 1992 Tartu maakond
Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Nestra, Jaanus 1983 Tartu maakond
Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Niils, Laura 1992 Lääne maakond
Niinepuu, Viljar 1983 Tartu maakond KVÜÕA
Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
Nisloni, Rainer 1990 Tartu maakond SK ProRunner
Nisula, Kaisa 1971 Finland
Nool, Birgit 1972 Viljandi maakond
Noormets, Karlo 1976 Tartu maakond
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Norman, Mart 1972 Harju maakond SK ProRunner
Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
Nummert, Kaarel 1988 Harju maakond
Nurk, Hugo Johannes 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nurmis, Pille 1961 Harju maakond
Nykänen, Iiris 1983 Tartu maakond
Nõmm, Andre 1974 Harju maakond
Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond
Nõmm, Marek 1979 Pärnu maakond
Nõmmela, Mihkel 1970 Harju maakond Eesti Panga SK
Nõmmik, Britta-Mai 1998 Lääne-Viru maakond
Nõmmiste, Enar 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Nõmmsalu, Rain 1990 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Oden, Indrek 1983 Tartu maakond
Oder, Rein 1972 Tartu maakond
Oinus, Tiit 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Oja, Kuno 1972 Valga maakond
Ojalill, Jaagup 1990 Tartu maakond
Ojamäe, Helen 1994 Tartu maakond
Ojaots, Aigar 1974 Harju maakond
Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
Ojaveer, Ott 1965 Tartu maakond
Ojokas, Martin 1985 Tartu maakond Hals Team
Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
Oll, Indrek 1975 Harju maakond
Olle, Raul 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
Oolmets, Katrin 1979 Harju maakond
Orasmaa, Mikk 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Orav, Mart 1984 Harju maakond Antalis AS
Org, Indrek 1974 Viljandi maakond
Org, Maris 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Orgulas, Kaido 1966 Harju maakond Hauka Üts Kilt
Orlovski, Peep 1985 Harju maakond
Orlovski, Tiit 1981 Tartu maakond
Orm, Olari 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Ormus, Erkki 1969 Harju maakond
Orula, Silja 1985 Tartu maakond
Osjamets, Madis 1981 Saare maakond Sparta Spordiselts
Ots, Arno 1987 Tartu maakond
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Oxnevad-Gundersen, Christian 1979 Norway BALTDEFCOL
Ozolins, Ainars 1960 Latvia 5A-Valka / LV
Paabusk, Alo 1974 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
Paalmäe, Jaanika 1986 Lääne maakond SK Sula
Paap, Hasso 1982 Tartu maakond eratreening.ee
Paap, Ursel 1988 Lääne-Viru maakond Suusahullud
Paasik, Elis 1991 Tartu maakond
Padu, Mare 1975 Lääne maakond FB Jooksmine
Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
Paide, Laura 1981 Tartu maakond Korp! Amicitia
Paju, Marek 1987 Viljandi maakond
Paju, Marek 1978 Harju maakond Elisa
Paju, Triin 1976 Tartu maakond
Pajula, Janek 1971 Pärnu maakond
Pakulin, Sergey 1959 Finland
Pall, Eneli 1974 Harju maakond
Pallase, Erik 1976 Harju maakond
Pallase, Reet 1977 Harju maakond
Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
Palm, Raiko 1988 Võru maakond
Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
Palo, Kristi 1978 Tartu maakond
Palu, Tiit 1970 Tartu maakond
Paluots, Teele 1986 Tartu maakond
Panarin, Aleksei 1987 Tartu maakond
Pandis, Hannula-Katrin 1990 Tartu maakond OK Ilves
Panker, Raivo 1965 Rapla maakond SK Mercury
Pappel, Jaanus 1971 Harju maakond
Parik, Ilme 1963 Harju maakond Norma AS
Park, Liisi 1987 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
Parts, Eve 1970 Tartu maakond Suusahullud
Parts, Jaanika 1976 Harju maakond Elisa
Parts, Margo 1981 Tartu maakond
Parts, Margus 1985 Tartu maakond
Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Parygin, Alexander 1947 Russia Pskov Ski Team
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Pechter, Mart 1983 Harju maakond
Pechter, Tõnis 1984 Tartu maakond
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Peedo, Kadi 1982 Tartu maakond
Peets, Vivika 1969 Tartu maakond
Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond
Peik, Helena 1992 Valga maakond Swedbank AS
Peiker, Kaido 1960 Tartu maakond
Pellenen, Evelin 1977 Tartu maakond
Pensa, Brit 1981 Harju maakond
Pere, Allar 1985 Hiiu maakond SK Metsasõbrad
Perli, Antti 1979 Harju maakond
Perm, Berthold 1999 Tartu maakond
Perm, Marko 1968 Tartu maakond
Peterson, Marika 1995 Tartu maakond
Petrov, Aleksandr 1950 Russia Pskov Ski Team
Petrov, Sergei 1964 Russia
Pettai, Martin 1983 Viljandi maakond
Pihel, Peeter 1980 Harju maakond
Pihla, Jaanus 1972 Võru maakond
Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
Pihlap, Einar 1987 Viljandi maakond Luik Triplets Running Club
Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
Piik, Gerli 1978 Harju maakond
Piik, Kristin 1978 Tartu maakond
Piilberg, Raigo 1977 Tartu maakond
Piilberg, Valvo 1975 Tartu maakond
Piip, Kaarel 1987 Tartu maakond SK ProRunner
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Piirimäe, Kaarel 1979 Tartu maakond
Piirla, Raivo 1954 Harju maakond
Piirmann, Terje 1980 Võru maakond
Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Tridens AS
Pilli, Moonika 1982 Lääne-viru maakond SK Jooksupartner
Pilnik, Terje 1973 Tartu maakond SK Jooksupartner
Pilv, Ivar 1967 Järva maakond Ambla SK
Pilvet, Janar 1990 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Pind, Rasmus 1992 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
11 Pirksaar, Külli 1973 Tartu maakond SK Jooksupartner
15 Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond SK Jooksupartner
Pisa, Ave 1974 Viljandi maakond
Pitk, Indrek 1969 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Platacis, Martins 1982 Latvia
Plinte, Valdo 1991 Tartu maakond
Pliuvachenko, Stanislav 1986 Russia
Ploovits, Heino 1955 Harju maakond EWK
Poderat, Greete 1996 Valga maakond
Pohla, Marek 1980 Harju maakond
Poliakov, Aleksei 1981 Russia
Poljakova, Ülle 1963 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Ponder, Neeme 1958 Viljandi maakond
Porkon, Aivo 1969 Tartu maakond
Porkon, Martin 2000 Tartu maakond
Porkveli, Marge 1989 Tartu maakond
Possul, Kadri 1971 Harju maakond
Praks, Renee 1975 Valga maakond
Prangli, Tõnis 1984 Tartu maakond
Prans, Leili 1951 Tartu maakond OK Ilves
Prants, Heiki 1964 Võru maakond Võru Suusaklubi
Preem, Triin 1982 Harju maakond
105 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
Pruuli, Kaia 1976 Võru maakond
Pruuli, Tiit 1978 Võru maakond
Puhk, Romet 1969 Tartu maakond
Puhke, Hanna - Maria 1992 Järva maakond SK Metsasõbrad
Puhke, Marcus 1991 Tartu maakond
Puhke, Rauno 1990 Järva maakond SK Metsasõbrad
Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
Puistaja, Valmar 1964 Tartu maakond
Pukkonen, Eduard 1960 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Pullerits, Kristiina 1988 Harju maakond
Pullerits, Tõnu 1982 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
Pure, Nils 1969 Tartu maakond
Purret, Marko 1990 Tartu maakond
Purret, Martin 1999 Tartu maakond
Puu, Luise 1978 Tartu maakond HANZA Tartu team
Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond A. Le Coq
Puusild, Kristjan 1980 Pärnu maakond Elujooks
Puust, Laurits 1990 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
Pähn, Meriliis 1984 Tartu maakond
Pärn, Priit 1989 Tartu maakond Suusahullud
Pärn, Raigo 1980 Tartu maakond
Pärn, Rain 1984 Harju maakond
Pärnapuu, Risto 1995 Tartu maakond
Pärnasalu, Egle 1977 Võru maakond
Pärnik, Piret 1993 Tartu maakond Areal Team
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Põder, Liis 1982 Estonia SK ProRunner
Põder, Marge 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
Põder, Vahur 1988 Finland
Põldmaa, Kaur 1994 Tartu maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Põldoja, Argo 1982 Harju maakond
Põldoja, Martin 1994 Harju maakond Sportland
Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
Raadla, Kadri 1980 Lääne maakond SK Sula
Raadla, Virgo 1973 Lääne maakond SK Sula
Rahu, Rait 1992 Tartu maakond S-Sportas
Raid, Jarno 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Raivo, Jaak 1973 Harju maakond
Rajas, Janari 1992 Ida-Viru maakond
Rajasalu, Reimo 1973 Tartu maakond
Rammi, Antti 1979 Tartu maakond
Rammul, Brit 1985 Harju maakond Sparta Spordiselts
Rand, Ats 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Rand, Kaarel 1983 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Rand, Maido 1969 Hiiu maakond
Rand, Merike 1980 Tartu maakond
Rand, Reili 1991 Hiiu maakond
Randaru, Veiko 1967 Tartu maakond KL Tartu malev
Randmäe, Heiki 1969 Viljandi maakond
Randmäe, Kermo 1996 Viljandi maakond
Randmäe, Margus 1981 Harju maakond
Randviir, Kristiina 1988 Harju maakond
Rang, Kert 1990 Harju maakond Sportland
Ranniku, Lii 1973 Tartu maakond
Ratasepp, Rait 1983 Tartu maakond Trismile
Raud, Kristo 1987 Tartu maakond Salvest AS
Raud, Margus 1969 Tartu maakond Suusahullud
Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
Raud, Sigrid 1990 Tartu maakond
Raud, Üllar 1980 Võru maakond Swedbank AS
Raudkepp, Liisa 1989 Tartu maakond Telia SK
Raudnagel, Marken 1995 Põlva maakond
Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
Raudsepp, Aimo 1976 Valga maakond Valga MV
Raudsepp, Lennart 1967 Tartu maakond
121 Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
Raudsik, Taavi 1992 Võru maakond
Raudvee, Märt 1983 Tartu maakond 42koma
Raudvere, Kadri 1983 Tartu maakond Korp! Amicitia
Rauk, Artur 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
Rava, Anni 1990 Pärnu maakond
Rebane, Aleksander 1978 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Rebane, Egle 1976 Harju maakond
Rebane, Heleri 1990 Valga maakond
Rebane, Ingrid 1982 Tartu maakond AS G4S Eesti
Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond
Rebane, Urmas 1973 Harju maakond SK Jooksupartner
Rebas, Raido 1971 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rehe, Mariin 1989 Tartu maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond
Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
Reiljan, Raul 1991 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Reinas, Anne-Mari 1967 Ida-Viru maakond
Reino, Indrek 1970 Harju maakond
Reinson, Jüri 1954 Pärnu maakond
Reinumagi, Maret 1989 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Rekker, Robert 1997 Põlva maakond
Remmel, Liina 1985 Tartu maakond
Remmel, Margus 1984 Tartu maakond
Remmik, Aadi 1975 Tartu maakond
Reponen, Risko 1972 Tartu maakond
Reshetova, Natalia 1968 Russia
Riiel, Terje 1984 Tartu maakond
Riigor, Kairi Marie 1979 Harju maakond CrossFit I&M
Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Riisenberg, Otto 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
Riismann, Andres 1972 Harju maakond
Riives, Aire 1971 Tartu maakond
Riives, Martin 2000 Tartu maakond
Ringi, Raido 1984 Harju maakond
Ringi, Riine 1986 Harju maakond
Rist, Erik 1989 Pärnu maakond
Risthein, Kirsti 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rohlin, Sven 1966 Harju maakond
Rohtla, Urmas 1968 Tartu maakond
Rokk, Riho 1988 Tartu maakond JK Welco
Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
Ronk, Toomas 1971 Viljandi maakond
Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond Eesti Energia Spordiklubi
Roopärg, Marika 1967 Harju maakond Täppsportlased
Roos, Indrek 1978 Tartu maakond KL Tartu malev
Roos, Ingmar 1983 Harju maakond
Roosaar, Glen 1986 Harju maakond
Roose, Antti 1964 Tartu maakond OK Põlva Kobras
Roose, Kaire 1973 Harju maakond
Roose, Marko 1991 Tartu maakond Sisekaitseakadeemia
Roosimägi, Heidy 1992 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
Roosnupp, Priit 1972 Harju maakond
Roosnurm, Erkki 1979 Tartu maakond
Roosve, Gundo 1981 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
Rootalu, Andrus 1972 Harju maakond
Rootalu, Hans-Kristen 1996 Harju maakond SK Biathlon/ Eesti Sportlane
Roots, Raul 1990 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Rosental, Janne 1976 Põlva maakond
Rouhijainen, Madis 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Rudi, Erle 1975 Harju maakond
Rull, Alo 1970 Tartu maakond
Rull, Hendrik 1996 Tartu maakond
Rull, Kristiina 1972 Tartu maakond
Rusin, Kristi 1987 Tartu maakond
Russak, Preet 1979 Tartu maakond
Räbin, Lauri 1979 Ida-Viru maakond SK ProRunner
Rähn, Ahto 1980 Tartu maakond SK Metsasõbrad
Rähn, Alar 1978 Tartu maakond SK Metsasõbrad
Räst, Kristiina 1983 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Rästa, Roomet 2000 Valga maakond
Rästa, Vahur 1976 Valga maakond
Rästas, Ergo 1974 Tartu maakond Suusahullud
Rästas, Sane 1993 Tartu maakond Suusahullud
Rätsep, Angela 1967 Ida-Viru maakond
Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
Ründal, Timmu 1990 Tartu maakond
Rüütel, Raili 1976 Saare maakond
Saaliste, Marek 1985 Tartu maakond
Saar, Eveliis 1981 Harju maakond Tallinna Tehnikaülikool
Saar, Heigo 1969 Harju maakond Treeningpartner
Saar, Jüri 1973 Harju maakond SK ProRunner
Saar, Jüri 1973 Valga maakond
Saar, Liisi 1984 Harju maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Saar, Maidu 1978 Tartu maakond
Saar, Tanel 1976 Tartu maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
122 Sabre, Kaupo 1964 Põlva maakond
Sadam, Alar 1986 Jõgeva maakond
Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
Saidla, Siim 1981 Harju maakond
Saidla, Siim 1984 Harju maakond Treeningpartner
Salu, Laura 1988 Harju maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salumaa, Marek 1974 Harju maakond
Salumaa, Marko 1979 Harju maakond
Saluorg, Jane 1992 Tartu maakond TÜASK
Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
Saluveer, Ago 1979 Harju maakond
Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
Saluveer, Riin 1977 Harju maakond
Sampka, Ago 1963 Harju maakond
Sangla, Henry 1991 Harju maakond
Sapogov, Denis 2003 Russia Pskov Ski Team
Sapogov, Vladislav 1966 Russia Pskov Ski Team
Sarana, Nonna 1967 Harju maakond
Sarapuu, Elari 1995 Tartu maakond
Sareal, Andrus 1978 Tartu maakond
Sarv, Maria 1983 Tartu maakond
Sassi, Hannes 1979 Rapla maakond
Sauga, Indrek 1972 Harju maakond
Sauga, Mari 1971 Harju maakond
Saviir, Janar 1981 Tartu maakond
Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond
Schmeimann, Merje 1985 Tartu maakond A. Le Coq
Schmidt, Kairi 1990 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
Schone, Kristian 1984 Finland
Schär, Bret 1990 Harju maakond
Sedov, Vladimir 1955 Russia Pskov Ski Team
Seeba, Ivo 1977 Tartu maakond
Selgis, Joonas 1998 Põlva maakond SK Serviti
Semjonov, Liis 1992 Tartu maakond FB Jooksmine
Seos, Sander 1997 Pärnu maakond
Seos, Toomas 1973 Pärnu maakond
Sepp, Aare 1986 Rapla maakond Päästeamet
Sepp, Aleksandr 1984 Harju maakond
Sepp, Ethel Heidi 1993 Valga maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Sepp, Ülari 1977 Harju maakond
Serov, Aleksey 1980 Russia
Serov, Anton 1980 Russia
Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Shor, Kairit 1982 Tartu maakond
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Sibul, Kristel 1997 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Siilaberg, Indrek 1980 Harju maakond
Siimer, Martin 1971 Harju maakond SK ProRunner
Siimsen, Merle 1973 Harju maakond
108 Siimumäe, Margo 1965 Harju maakond Tridens AS
Siitam, Martin 1999 Harju maakond
101 Silber, Matti 1949 Tartu maakond
Sildam, Jaanus 1994 Harju maakond
Sildmäe, Siim 1986 Pärnu maakond
Sildvee, Madis 1978 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Sillamaa, Alar 1968 Harju maakond Arctic Sport Club
Sillamaa, Karin 1971 Harju maakond Arctic Sport Club
Sillamaa, Kaspar 1991 Harju maakond
Sillaots, Kristel 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Silluta, Margus 1976 Harju maakond
Silver, Lembit 1965 Harju maakond
Silver@hotmail.com, Raigo 1983 Harju maakond
Simpson, Martin 1987 Põlva maakond
Siniorg, Meliko 1975 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Sinirand, Melvin 1972 Harju maakond Enervit
Sinisalu, Birgit 1988 Harju maakond
Sipelgas, Siret 1989 Harju maakond
Sirel, Ülli 1972 Harju maakond
104 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
Sisask, Sander 1994 Harju maakond
Sisask, Valmar 1985 Võru maakond
Skobiej, Õnnela 1987 Tartu maakond Swedbank AS
Skolozhabskyy, Oleksandr 1975 Ida-Viru maakond
Slavin, Mark 1980 Harju maakond RMIT
Slavinskis, Andris 1988 Tartu maakond
Sokolov, Kirill 1970 Russia
Solna, Timo 1987 Tartu maakond
Somelar, Mari-Liis 1996 Tartu maakond
Songisepp, Kaspar 1980 Tartu maakond
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soo, Mart 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Soomre, Teet 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Soone, Eero 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Soone, Mari 1993 Viljandi maakond
Soonvald, Liina 1987 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Soop, Anneli 1991 Tartu maakond
Soots, Viivi-Anne 1971 Harju maakond Treeningpartner
Sorokina, Zaira 1968 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond
Suija, Sven 1990 Võru maakond
Suik, Aimar 1974 Tartu maakond
Suits, Hanno 1976 Harju maakond
Suits, Janek 1977 Tartu maakond
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Sulavee, Ahto 1981 Harju maakond
Sulg, Lora 1991 Ida-Viru maakond
Sulg, Madis 1990 Tartu maakond
Sulimov, Sergey 1956 Russia ILOVERUNNING Tallinn
Sulimova, Yulia 1963 Russia
Sulmeisters, Arnis 1970 Latvia
Sults, Margit 1986 Tartu maakond
Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
Suppi, Krista 1976 Harju maakond
Suu, Merli 1991 Saare maakond
Suur, Georg 1994 Tartu maakond
Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
Suuroja, Janek 1975 Tartu maakond Sillaotsa Kool
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Suvi, Silva 1989 Ida-Viru maakond
Sõõrumaa, Sander 1990 Harju maakond
Taevere, Kalle 1982 Tartu maakond
112 Tagel, Ilmar 1942 Põlva maakond Trismile
Tagel, Mari 1989 Tartu maakond
Tali, Aino-Silvia 1991 Harju maakond
Talver, Valdo 1976 Tartu maakond
Talviste, Toomas 1989 Harju maakond Finestmedia AS
Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
Tamm, Hallar 1985 Harju maakond
Tamm, Ingrid 1990 Tartu maakond SK ProRunner
Tamm, Ivo 1989 Tartu maakond
Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond
Tamm, Kristo 1977 Valga maakond 2. Jalaväebrigaad
Tamm, Martin 1988 Harju maakond Finestmedia AS
Tamm, Raivo 1967 Tartu maakond
Tamm, Tambet 1977 Harju maakond
Tamm, Tanel 1981 Saare maakond
Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
Tamme, Jaan 1987 Tartu maakond A. Le Coq
Tammemäe, Joosep 1990 Viljandi maakond Tridens AS
Tammeveski, Raidi 1965 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
Tammik, Taavet 1985 Harju maakond
Tammjärv, Arno 1957 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Tammjärv, Kalle 1967 Tartu maakond
Tammjärv, Marika 1968 Tartu maakond HANZA Tartu team
Tammjärv, Ulvi 1960 Võru maakond
Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tammsalu, Meelis 1980 Tartu maakond KL Küberkaitseüksus
Tamp, Mirjam 1993 Järva maakond
Tartes, Tiina 1973 Harju maakond
Tattar, Liisi 2003 Tartu maakond
Taumann, Kaspar 1991 Harju maakond Kaitseressursside Amet
Teder, Egle 1977 Valga maakond
Teder, Kaspar 1980 Harju maakond
Teder, Viljar 1967 Valga maakond EWK
Teekivi, Triin 1981 Harju maakond
Teesaar, Toomas 1975 Harju maakond
Teetsov, Martin 1985 Rapla maakond
Teeväli, Asko 1980 Tartu maakond FB Jooksmine
Tell, Taavi 1971 Harju maakond Areal Team
Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Tennisberg, Targo 1978 Tartu maakond
Teppan, Jaak 1984 Tartu maakond Suusahullud
Teppan, Vahur 1985 Tartu maakond
Terentyev, Andrey 1973 Russia
Terro, Evelin 1981 Viljandi maakond
Tibar, Marion 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tigane, Silva 1967 Estonia Tehvandi SK
Tigas, Kaido 1977 Finland
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tiismus, Robert 1968 Tartu maakond Tartu Ülikool
Tiivoja, Tarmo 1966 Võru maakond
Tikk, Erkki 1983 Tartu maakond
Tikk, Ermo 1991 Tartu maakond
Tilk, Erle 1986 Tartu maakond Palmako AS
Tillo, August 1970 Harju maakond
Tillo, Tähe-Kai 1996 Harju maakond
Timmi, Tarmo 1973 Võru maakond
Timmotalo, Tiina 1973 Tartu maakond
Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
Tinast, Toivo 1992 Pärnu maakond
Tint, Diana 1973 Harju maakond
Tintera, Jiri 1981 Tartu maakond
Tiso, Mattia 1988 Italy Tallinna Tehnikaülikool
Toim, Allan 1955 Harju maakond
Tokko, Rainer 1971 Harju maakond Koidu Suusaklubi
Tollimägi, Timmu 1994 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Tolmachev, Stanislav 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tolmann, Indrek 1983 Tartu maakond
Tomberg, Raul 1973 Harju maakond
Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
Toming, Rena 1972 Tartu maakond
Tommingas, Raini 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
Tomp, Lauri 1985 Harju maakond Nordecon AS
Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Toom, Greete-Liisa 2001 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
Toom, Triin 1991 Tartu maakond
Toomas, Indrek 1990 Tartu maakond Swedbank AS
Toome, Tõnis 1956 Harju maakond
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tooming, Einar 1970 Harju maakond
Tooming, Marko 1984 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
Toomsalu, Andi 1976 Tartu maakond Trismile
Toomsalu, Anne 1981 Harju maakond
Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
110 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
Trees, Margus 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
Treier, Jana 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
Treier, Tarvo 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
Treier, Tauno 1978 Harju maakond
Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
12 Tross, Tiina 1967 Harju maakond Täppsportlased
Trumm, Aron 1981 Tartu maakond Suusahullud
Truu, Karin 1979 Tartu maakond Luik Triplets Running Club
Truu, Timo 1995 Võru maakond Sisekaitseakadeemia
Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
Truve, Elizabeth 1997 Harju maakond Treeningpartner
Tsarev, Sergey 1968 Russia
Tsäro, Kermo 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Tuisk, Sigrid 1987 Harju maakond
Tuisk, Taavi 1983 Rapla maakond
Tukk, Maik 1979 Tartu maakond SK ProRunner
Tutt, Marti 1986 Rapla maakond
Tuul, Renee 1969 Harju maakond
Tuula, Reeda 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
Tuvi, Kristo 1995 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Tuvikene, Urmas 1971 Tartu maakond
Täheste, Tanel 1979 Tartu maakond SK Metsasõbrad
Tähnas, Marko 1983 Tartu maakond
Täht, Maiu 1982 Tartu maakond
Täht, Taavi 1980 Tartu maakond
Tänavsuu, Taavi 1976 Harju maakond LHV
Tättar, Andre 1993 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Täär, Karin 1986 Tartu maakond
Tõll, Marko 1980 Harju maakond
Tõnise, Lauri 1977 Harju maakond
Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
Tõnisson, Siim 1991 Tartu maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türn, Marge 1976 Tartu maakond
Türn, Toomas 1977 Tartu maakond Trismile
Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Tšernjuk, Mart 1984 Tartu maakond
Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Elisa
Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
Uibo, Signe 1971 Harju maakond FB Jooksmine
Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond Hauka Veloklubi
Uiboleht, Kalle 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
Uibu, Renee 1981 Võru maakond
Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
Uisk, Christof 1994 Tartu maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
Ulst, Jaan 1983 Tartu maakond
Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Univer, Neeme 1974 Viljandi maakond
Unt, Liane 1977 Tartu maakond Marepleks OÜ
Urb, Ago 1981 Võru maakond Hauka Veloklubi
Urtson, Kristjan 1974 Võru maakond
Urva, Marius-Julius 1989 Tartu maakond Finestmedia AS
Usin, Tii 1979 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
Uudam, Margus 1975 Harju maakond
Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Suusaakadeemia
Uudeküll, Romet 1985 Järva maakond Päästeamet
Uusküla, Maia 1970 Tartu maakond Ravimiamet
Uusmaa, Teet 1988 Tartu maakond HANZA Tartu team
Uustalo, Hektor 1983 Harju maakond
Uustare, Ain 1978 Tartu maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vabamäe, Toomas 1990 Tartu maakond Palmako AS
Vafin, Renat 1973 Harju maakond Treeningpartner
Vahi, Kunnar 1972 Valga maakond
Vahlberg, Kristin 1977 Tartu maakond A. Le Coq
Vahter, Kait 1976 Harju maakond Treeningpartner
Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond
Vaikjärv, Kalju 1954 Harju maakond
Vaikla, Maigi 1975 Võru maakond SK ProRunner
Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
Vaiksaar, Vidrik 1989 Harju maakond FB Jooksmine
Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond
Vaino, Evi 1950 Tartu maakond Eesti Maaülikool
Vainumaa, Kaili 1970 Harju maakond
Vait, Indrek 1981 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Valdner, Risto 1999 Tartu maakond TÜASK
Valdre, Kadri 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Valdre, Sigrid 1972 Harju maakond
Valge, Kerli 1987 Harju maakond SK Jooksupartner
Valjala, Veiko 1977 Tartu maakond
Valkenklau, Veiko 1980 Tartu maakond
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Vals, Riho 1970 Tartu maakond
Valska, Inga 1972 Latvia
Valter, Järvi 1956 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Valtin, Kalmer 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Van Der Vlugt, Jan Jörgen 1956 Netherlands
Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Vanahans, Siim 1980 Harju maakond Suusahullud
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond
Vares, Made 1970 Tartu maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Vares, Varmo 1974 Tartu maakond Trismile
Varik, Jürgen 1986 Tartu maakond
Varik, Katrin 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
Varik, Triin 1990 Tartu maakond
Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond KVÜÕA
Varikov, Karin 1984 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
Vasarik, Aarne 1978 Harju maakond RMIT
Vaska, Alar 1998 Tartu maakond
Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond TÜASK
Veberson, Ene 1969 Põlva maakond
117 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Veelain, Ermo 1962 Harju maakond Päästeamet
Veemees, Age 1985 Tartu maakond
Veeroja, Vahur 1985 Tartu maakond Palmako AS
103 Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
Veibri, Taimi 1974 Harju maakond
Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Veidenbaum, Kristina 1979 Tartu maakond
Veider, Eero 1990 Tartu maakond Sherffad International
115 Veilberg, Ago 1963 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
Velba, Hillevi 1978 Ida-Viru maakond
Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond
Velsker, Liis 1992 Harju maakond
Vennik, Jaan 1948 Tartu maakond
Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
Verbu, Jaano 1985 Tartu maakond Trismile
Veske, Kristo 1982 Harju maakond MTÜ Spordiselts
Veski, Tanel 1983 Tartu maakond Suusaakadeemia
Veskiväli, Heigo 1983 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
Vesman, Kadrin 1987 Tartu maakond
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
Vetevood-Järvelt, Evelin 1983 Tartu maakond SK ProRunner
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Vihalem, Margus 1975 Valga maakond Tallinna Ülikool
Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
Viik, Helina 1968 Harju maakond
Viiol, Karl 1986 Tartu maakond
Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
Vilismäe, Martin 1989 Tartu maakond
Viljalo, Liisi 1981 Harju maakond SK Saue Tammed
Vilk, Hannes 1971 Jõgeva maakond
Vill, Maive 1982 Estonia Tehvandi SK
Villik, Egle 1981 Tartu maakond
Virkunen, Egert 1994 Tartu maakond Suusahullud
Virkus, Emil-Joosep 1999 Harju maakond AS Kalev
Virkus, Tarmo 1971 Harju maakond AS Kalev
Virolainen, Annika 1972 Harju maakond
Viru, Marko 1984 Harju maakond
Visnapuu, Ave 1975 Võru maakond
Visnapuu, Romet 1975 Tartu maakond
Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Vister, Ardi 1967 Harju maakond
Vlassov, Dagmar 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
Vlassov, Jüri 1979 Harju maakond REKORD CC
Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
Volke, Raul 1980 Harju maakond Maanteeamet
Volt, Ivo 1968 Harju maakond
Vool, Ele 1975 Tartu maakond
Vool, Martin 1998 Tartu maakond
Voolaid, Maia-Liisa 1991 Tartu maakond
Voolaine, Andrus 1954 Rapla maakond
Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond Nordecon AS
Vospert, Henrik 1989 Tartu maakond
Vsivtsev, Vjatseslav 1972 Valga maakond
Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond Suusahullud
Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond
Vähi, Tõnu 1956 Harju maakond
Vähk, Vaido 1986 Tartu maakond
Väisanen, Triin 1993 Põlva maakond
Väljaots, Agne 1989 Harju maakond Viimsi Rattaklubi
Värk, Ivo 1974 Tartu maakond Suusahullud
Värk, Nadežda 1975 Harju maakond
Värno, Madis 1983 Tartu maakond
Värton, Kristjan 1974 Harju maakond SK Jooksupartner
Värä, Ardo 1995 Tartu maakond
Võhmar, Ago 1978 Ida-Viru maakond
Võime, Marianne 1988 Tartu maakond eratreening.ee
Võip, Tagne 1988 Harju maakond
Võsaste, Rauno 1971 Jõgeva maakond Eesti Energia Spordiklubi
Võsu, Anne-Mai 1988 Jõgeva maakond SK ProRunner
Võsu, Jaan 1969 Tartu maakond
Võsu, Marek 1980 Jõgeva maakond SK ProRunner
Wassenaar, Patrick 1984 Malta
Widmann, Michael 1977 United States
Zahharov, Igor 1990 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
Zalite, Elita 1967 Latvia
Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
102 Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
Zopp, Valmer 1982 Põlva maakond
Zukker, Keir 1992 Tartu maakond Trismile
Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
Zverev, Šerelin 1996 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
Õim, Imre 1973 Valga maakond KL Valgamaa Malev
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Õmblus, Jaan 1971 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Õnne, Sandra 1991 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Õnnik, Lauri 1990 Pärnu maakond TÜASK
Õun, Deivil 1978 Harju maakond KV TVJ
Õun, Piret 1979 Harju maakond Radisson Blu Sky Hotell
Õunaid, Jaana 1978 Pärnu maakond
Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
Õunmaa, Lauri 1979 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Ülejõe, Carl 1999 Võru maakond
Üprus, Erik-Voldemar 1942 Harju maakond
Ütt, Andres 1986 Harju maakond Trismile
Ütt, Madis 1964 Tartu maakond Trismile
Šahmatov, Radik 1979 Ida-Viru maakond
Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
2501 Ainelo, Jaan 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2502 Ainelo, Juta 1962 Tartu maakond OK Ilves
2503 Aljaste, Maris 1990 Harju maakond
2504 Aljaste, Sirje 1968 Harju maakond
2633 Allas, Maarika 1981 Tartu maakond
2505 Alt, Annika 1977 Harju maakond
2506 Angerjärv, Merrit 1979 Tartu maakond
2507 Arujõe, Priit 1981 Tartu maakond
2508 Belov, Andero 1980 Harju maakond Telia SK
2509 Bergmann, Lennar 1977 Tartu maakond Eesti Teed AS
2510 Dedov, Maris 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2511 Dejus, Sanda 1981 Latvia Narva Elektrijaamade SK
Drobet, Asko 1977 Harju maakond
2512 Einpaul, Virve 1961 Tartu maakond
2513 Feoktistov, Nikolay 1954 Russia Russian Masters Cycling
2514 Feoktistova, Tatiana 1954 Russia
2515 Floren, Annela 1966 Lääne-Viru maakond KF Suusaklubi
2516 Gogoleva, Tiina 1975 Tartu maakond
2517 Grihin, Aigar 1967 Võru maakond Hauka Veloklubi
Hango, Kai 1990 Tartu maakond
2518 Hansen, Kalle 1958 Tartu maakond
2556 Hidden 1986 Tartu maakond
2623 Hidden 1994 Tartu maakond
2642 Hidden 1978 Harju maakond
2643 Hidden 1980 Valga maakond
Hiielo, Brett 1984 Tartu maakond
2519 Ilves, Heli 1985 Tartu maakond
2520 Janeka, Dace 1973 Latvia
2521 Jegorov, Urmas 1970 Harju maakond
2528 Järvis, Ele 1971 Põlva maakond
2522 Jõemaa, Angela 1979 Tartu maakond
2523 Jõeveer, Reelika 1976 Tartu maakond
2524 Jõeäär, Diana 1966 Harju maakond
2525 Jõgisuu, Jaana 1985 Harju maakond
2526 Jõks, Kristiina 1992 Tartu maakond Eesti Maaülikool
2527 Jõks, Külli 1969 Tartu maakond
2529 Kadyri, Daria 1986 Russia
2530 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
2531 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
2532 Kalamees, Targo 1972 Harju maakond Team TT
2533 Kallikorm, Kärt 1969 Harju maakond
2534 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond
2535 Karelson, Hiie 1971 Tartu maakond
2536 Karelson, Madis 1969 Tartu maakond
2537 Karis, Pilleriin 1978 Tartu maakond
2538 Karolin, Katrin 1972 Valga maakond
2539 Karu, Kunnar 1981 Tartu maakond
2540 Kasela, Ene 1956 Tartu maakond
2541 Kaselaid, Merilin 1992 Tartu maakond R2 Spa OÜ
2542 Kasemets, Kairi 1981 Tartu maakond HANZA Tartu team
Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
2543 Kask, Siret 1980 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2544 Kass, Kristi 1983 Tartu maakond
Kavald, Olavi 1970 Tartu maakond
Kerman, Riina 1964 Tartu maakond
2545 Kihno, Kai 1982 Tartu maakond
2546 Kiidjärv, Reet 1973 Tartu maakond Viljandi Rattaklubi
2547 Kiik, Egle 1986 Tartu maakond
2548 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
2549 Kiss, Helina 1982 Tartu maakond
2550 Kivirüüt, Ene 1949 Tartu maakond
2551 Kivisild, Tiit 1954 Rapla maakond
2552 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
Koger, Urve 1985 Tartu maakond
2554 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
2555 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
2557 Kool, Inge 1975 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2558 Koser, Liis 1983 Harju maakond
2559 Kubilovica, Linda 1965 Latvia
2561 Kulinska, Regina 1958 Latvia
2562 Kull, Lauri 1980 Tartu maakond Aasta Auto AS
Kulu, Anneli 1969 Tartu maakond
2563 Kupp-Sazonov, Sirje 1982 Tartu maakond
2564 Kure, Kerli 1983 Tartu maakond
2565 Kuusik, Jaana 1987 Tartu maakond
2566 Käo, Piret 1969 Põlva maakond
2568 Kütt, Sirja 1975 Tartu maakond HANZA Tartu team
2569 Küüsmaa, Anne 1956 Harju maakond
2570 Laan, Kati 1982 Tartu maakond
2571 Laganovskis, Dzintars 1966 Latvia
2572 Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
2573 Laur, Ingrid 1978 Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
2574 Laurimaa, Heli 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2575 Laurits, Anneli 1977 Harju maakond
2576 Lemsalu, Ülo 1950 Tartu maakond
2577 Lepik, Külli 1970 Tartu maakond
2578 Lever, Tiina 1985 Harju maakond
2579 Levin, Heleri 1983 Tartu maakond
2580 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
2581 Liivak, Merle 1976 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2582 Lillik, Merle 1971 Tartu maakond
2583 Lilo, Elis 1985 Tartu maakond R2 Spa OÜ
2584 Lindmäe, Irina 1981 Tartu maakond
2585 Lindqvist, Gun 1957 Finland
2586 Locmele, Benita 1959 Latvia
2587 Locmelis, Imants 1959 Latvia
2588 Lokk, Maris 1983 Tartu maakond Eesti Teed AS
Loodmaa, Verni 1962 Tartu maakond
2589 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
2590 Luts, Ingrid 1985 Tartu maakond
2591 Luts, Merike 1957 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
2592 Lättemäe, Annika 1987 Tartu maakond R2 Spa OÜ
2593 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
2594 Margusoo, Anne 1985 Tartu maakond
2595 Meerbach, Ando 1977 Rapla maakond
2596 Meerbach, Kairi 1976 Rapla maakond
2597 Meesak, Vaike 1955 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
2598 Menets, Tarmo 1962 Jõgeva maakond
2599 Merisalu, Triin 1982 Tartu maakond
2600 Miil, Dagmar 1980 Tartu maakond
2601 Miil, Margit 1959 Tartu maakond
2602 Mikelsaar, Elo-Mai 1989 Tartu maakond
2603 Mitt, Risto 1982 Tartu maakond
2604 Morosov, Siret 1978 Tartu maakond
Mäekivi, Katariina 1991 Tartu maakond
2606 Mägi, Raido 1987 Harju maakond
2607 Mägi, Rain 1982 Tartu maakond HANZA Tartu team
2608 Mälksoo, Monika 1968 Harju maakond
2605 Mõtsar, Maiko 1983 Põlva maakond
Mölder, Egle 1976 Tartu maakond
2609 Möller, Margot 1990 Tartu maakond
2610 Möller, Marika 1963 Tartu maakond Kroonpress AS
2611 Möller, Marit 1988 Tartu maakond
2612 Müürsepp, Krista 1974 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
2613 Napritson, Jana 1975 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
2614 Neumann, Berit 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2615 Nurk, Aet 1960 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
2616 Nõlvak, Mariann 1983 Tartu maakond
2617 Ojasoo, Eneli 1970 Tartu maakond
2618 Ojastu, Roman 1963 Tartu maakond OMNIVA SK
2620 Olesk, Kerttu 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
2621 Orntlich, Anne-Mari 1963 Harju maakond Tallinna Linnatranspordi AS
2622 Ossipova, Diana 1995 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2624 Otstavel, Hemminki 1993 Tartu maakond Tartu Ülikool
2625 Padrik, Tanel 1969 Tartu maakond
Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
2626 Paumets, Tiina 1956 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
2627 Pavlov, Raul 1984 Tartu maakond Aasta Auto AS
2628 Peep, Tiina 1957 Ida-Viru maakond
2629 Peiponen, Anita 1975 Tartu maakond
Pihlap, Kaja 1976 Tartu maakond
Piiroja, Elerin 1985 Tartu maakond
2630 Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2631 Porkon, Liina 1972 Tartu maakond
2632 Puiga, Karmen 1971 Tartu maakond HANZA Tartu team
2634 Purason, Merle 1967 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
2635 Purins, Agris 1992 Latvia
2636 Pärn, Pille 1983 Harju maakond
2637 Pärna, Andre 1972 Tartu maakond Trismile
Pärna, Monika 1978 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
2638 Pärnpuu, Kadri 1966 Tartu maakond
2639 Pärnsalu, Daile 1987 Tartu maakond Arens Mööbel AS
2640 Pääsik, Kersti 1974 Tartu maakond
2641 Raidma, Liina 1986 Tartu maakond
2619 Raie, Jana 1976 Tartu maakond
2644 Raig, Indrek 1978 Harju maakond OMNIVA SK
2645 Rand, Romet 1976 Tartu maakond
2646 Rata, Ilze 1961 Latvia
2647 Rats, Juris 1953 Latvia
2648 Raudsepp, Elina 1984 Tartu maakond
2649 Raudsepp, Joel 1971 Tartu maakond
2650 Raudsepp, Reeli 1974 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2651 Reim, Ruta 1975 Valga maakond
2652 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond Suusahullud
2653 Rein, Meelis 1962 Harju maakond
2654 Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
2655 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
2656 Rinken, Sulev 1964 Valga maakond
2657 Rudolfs, Sirmais 2002 Latvia
2658 Russak, Peeter 1979 Tartu maakond KL Küberkaitseüksus
2659 Saar, Martin 1977 Tartu maakond
Salminen, Anneli 1969 Harju maakond
2660 Salundi, Sirje 1956 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
2661 Saluveer, Madis 1952 Tartu maakond
Sarikas, Piret 1979 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
Selter, Pille 1972 Järva maakond
2662 Sepp, Robert 1995 Tartu maakond
2663 Sepp, Tuuli 1980 Tartu maakond
2678 Shmidt, Hans 1952 Ida-Viru maakond
2664 Siilik, Sirje 1986 Tartu maakond
Sild, Erkki 1981 Jõgeva maakond
2665 Silvet, Evelyn 1976 Harju maakond
2666 Simenson- Plakso, Silja 1975 Tartu maakond
2667 Sinijärv, Liis 1987 Pärnu maakond
2668 Sinimägi, Riina 1975 Tartu maakond HANZA Tartu team
2669 Sirma, Inese 1970 Latvia
2670 Soe, Kristiina 1975 Tartu maakond
2671 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
2672 Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
2673 Sule, Elise 1990 Tartu maakond R2 Spa OÜ
2674 Sulg, Tarmo 1978 Tartu maakond
2675 Sõgel, Helina 1990 Tartu maakond R2 Spa OÜ
2676 Sõmer, Liina 1988 Harju maakond FB Jooksmine
2677 Sõrmus, Ene 1972 Valga maakond Tehvandi SK
2680 Tafenau, Kai 1975 Tartu maakond
2681 Tagel, Piia 1960 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
2682 Tamm, Aune 1976 Tartu maakond
2683 Tamm, Priit 1975 Tartu maakond
2684 Tammert-Müürsepp, Triin 1980 Tartu maakond
2685 Tammik, Tauno 1970 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
2686 Telling, Alo 1984 Tartu maakond Enics Eesti AS
2687 Terep, Maarika 1971 Harju maakond
2688 Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond Tridens AS
2689 Tiit, Margit 1978 Tartu maakond Tridens AS
2690 Tomson, Olev 1962 Viljandi maakond Korp! Fraternitas Liviensis
Toomeste, Triin 1984 Tartu maakond
2691 Toomsoo, Heiki 1965 Tartu maakond AS G4S Eesti
2692 Toomsoo, Irma 1968 Tartu maakond
2693 Tormi, Mudra 1959 Latvia
2694 Treial, Marge 1973 Tartu maakond
2695 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
2696 Tämm, Eduard 1976 Valga maakond Aasta Auto AS
2697 Vals, Kristi 1979 Võru maakond
2698 Velsker, Riin 1990 Harju maakond
Veri, Allar 1976 Tartu maakond
2699 Vidrik, Marina 1986 Tartu maakond
Viira, Piret 1984 Tartu maakond
2700 Vilips, Maris 1970 Latvia
2701 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
2702 Vilman, Egle 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2703 Väisanen, Pille 1970 Tartu maakond
2679 Zarins, Ugis 1972 Latvia
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
8053 Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond IITEE OÜ
8636 Aasumets, Teele 1990 Harju maakond FB Jooksmine
8936 Aavik, Merje 1971 Tartu maakond
8955 Adosson, Kelen 1998 Tartu maakond
8224 Adosson, Kerli 1990 Tartu maakond
8611 Adrat, Kadri 1983 Tartu maakond Team Civitta
8864 Aim, Lagle 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8229 Alaküla, Raimo 1981 Harju maakond
8435 Aland, Andor 1999 Tartu maakond
8434 Aland, Artur 1997 Tartu maakond
8262 Alasoo, Kert 1989 Tartu maakond
8204 Alavere, Karin 1975 Tartu maakond
Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
8766 Allik, Raiko 1988 Tartu maakond
Alliksaar, Janeli 2002 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
8919 Allmere, Kelly 1995 Tartu maakond
8183 Almar, Moonika 1995 Valga maakond
8037 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Anajev, Kadi 1984 Põlva maakond
Angelstok, Allan 2001 Harju maakond Nõmme Spordiklubi
8384 Anier, Merje 1988 Tartu maakond
8370 Animägi, Merili 1985 Tartu maakond
8065 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
8418 Apri, Kristofer 2003 Harju maakond
8847 Apuhtin, Anneli 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8937 Ardiet, Remi 1994 France
8402 Arm, Jaanika 1995 Ida-Viru maakond
8089 Arras, Liis 1992 Tartu maakond
8619 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
8127 Artjom, Antonov 1981 Ukraine
8884 Aru, Merle 1976 Tartu maakond
8777 Aruots, Annika 1987 Võru maakond
8618 Aruots, Merilin 1984 Põlva maakond
8981 Astor, Ando 1972 Tartu maakond
8516 Astover, Ats 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8030 Atna, Heiko 1984 Pärnu maakond
8082 Atonen, Kätlin 1975 Harju maakond Viljandi VAK Staier
8454 Aug, Marie Elise 2002 Harju maakond
8770 Aulik, Egle 1980 Rapla maakond
8126 Babjak, Petro 1966 Tartu maakond
8189 Baumverk, Märt 1970 Harju maakond
8047 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
8857 Bendt, Meelis 1976 Tartu maakond A. Le Coq
8868 Bergmann, Krista 1966 Tartu maakond
8894 Bibilašvili, Aleksandr 1982 Tartu maakond
8163 Binsol, Peep 1978 Harju maakond
8140 Birk, Anna-Liisa 1990 Tartu maakond KL Tartu malev
8131 Bleive, Erik 1999 Põlva maakond OK Põlva Kobras
8132 Bleive, Helian 1997 Põlva maakond
8133 Bleive, Hendrik 2005 Põlva maakond
8767 Bogdanova, Veronika 1988 Tartu maakond
Boisen, Erki 1978 Tartu maakond
Boisen, Rasmus 2005 Tartu maakond
8055 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
8056 Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
8220 Bresciani, Marino 1979 Tartu maakond Tantsustuudio Latin Passion
8042 Buhvestova, Jane-Ly 2000 Tartu maakond
8182 Chetverikova, Evgenia 1994 Harju maakond
8822 Cingule, Gunta 1979 Latvia
8470 Dakša, Kristine 1987 Latvia
8817 Dedov, Priit 1992 Tartu maakond Marepleks OÜ
8967 Denisjuk, Cardo 2003 Tartu maakond
8882 Dmitrijeva, Olesja 1989 Harju maakond Sportland
8651 Dõhne, Irina 1982 Tartu maakond
8860 Dööring, Tanel 1991 Tartu maakond A. Le Coq
8818 Ebruk, Mairi 1993 Tartu maakond Marepleks OÜ
8718 Eensoo, Gunnar 1974 Viljandi maakond
8974 Eichelmann, Kristjan 1992 Tartu maakond HANZA Tartu team
8092 Einsoo, Aare 1971 Tartu maakond
8320 Eismel, Elina 1983 Harju maakond
8112 Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
8113 Ekholm, Liisi 1999 Tartu maakond
8106 Elbrecht, Epp 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
8488 Ellamik, Alice 1977 Tartu maakond Salvest AS
8259 Eller, Diana 1967 Tartu maakond
8014 Ellermaa, Rein 1954 Tartu maakond
8309 Enno, Madis 1975 Tartu maakond
8003 Erilaid, Väino 1935 Tartu maakond
8414 Ernits, Taavi 1990 Tartu maakond
8267 Esperk, Tanel 1981 Tartu maakond
8688 Ester, Märten 1982 Harju maakond
8121 Fishman, Dmytro 1991 Ukraine
8934 German, Vagif 1983 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
8327 Gibson, Leslie 1994 United States
8825 Golberg, Andrus 1969 Põlva maakond
8411 Gordienko, Sergei 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
8175 Grihin, Kevin 2001 Võru maakond Karupesa Team
8650 Grossberg, Eneken 1983 Tartu maakond FB Jooksmine
8976 Grossthal, Getter 1992 Tartu maakond
8716 Gutmann, Kaili 1990 Tartu maakond
8433 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
8450 Haamer, Kadi 1976 Tartu maakond
8394 Haaristo, Hanna-Stella 1985 Harju maakond
8392 Hakonen, Mikko 1970 Harju maakond Hals Team
8397 Haller, Toomas 1974 Tartu maakond
8908 Hallik, Enn 1950 Pärnu maakond
8160 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
8805 Hanni, Inga 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
8806 Hanni, Kaidi 1994 Tartu maakond Marepleks OÜ
8799 Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
8170 Harin, Lilita 1975 Valga maakond
8326 Harjo, Rain 1978 Lääne-Viru maakond
8582 Haube, Veljo 1961 Harju maakond
8285 Heido-Rosenberg, Terje 1962 Tartu maakond H. Elleri Muusikakool
8555 Hein, Janika 1974 Tartu maakond
8306 Helberg, Evelin 1977 Tartu maakond
8695 Helekivi, Kristi 1991 Tartu maakond
8538 Helm, Ilmar 1982 Võru maakond
8173 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
8076 Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
8205 Hidden 1985 Tartu maakond
8302 Hidden 1982 Harju maakond
8446 Hidden 1984 Tartu maakond
8168 Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
8169 Hiieste, Kaili 1979 Põlva maakond
8907 Hirv, Joonas 1990 Tartu maakond
8141 Holland, Katre 1978 Tartu maakond
8930 Holm, Janar 1976 Harju maakond
8690 Hool, Raivo 1975 Tartu maakond
8138 Hordo, Kertu 2006 Võru maakond
8335 Hordo, Piret 1980 Võru maakond
8336 Hordo, Raul 1972 Võru maakond
8137 Hordo, Triin 2004 Võru maakond
8105 Hudilainen, Eerik 2005 Ida-Viru maakond
8925 Hunt-Öglü, Kairi 1991 Tartu maakond
8116 Huopalainen, Veiko 1988 Valga maakond
8652 Huopolainen, Ilona 1969 Valga maakond
8527 Hurt, Kerli 1983 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8785 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond
8071 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
8043 Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
8361 Hõrrak, Urmas 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
8615 Hütt, Helen 1995 Tartu maakond
8614 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
8946 Hüva, Kärt 2003 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
8408 Ilchenko, Oleg 1972 Harju maakond
8308 Ilves, Erik 2006 Tartu maakond
8715 Ilves, Gätlin 1982 Tartu maakond
8174 Ilves, Jaak 1960 Pärnu maakond
8491 Ilves, Kadri 1991 Tartu maakond Salvest AS
8378 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
8646 Ilves, Tauno 1972 Tartu maakond
8307 Ilves, Ulvar 1974 Tartu maakond
8192 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8914 Ipsberg, Ann 1989 Tartu maakond
8292 Jaagant, Rasmus 1998 Valga maakond
8820 Jaanus, Anneli 1969 Tartu maakond Marepleks OÜ
8359 Jahilo, Sander 1987 Tartu maakond
8709 Jalakas, Mark Theodor 2001 Tartu maakond TÜASK
8729 Jalg, Hannes 1976 Jõgeva maakond
8548 Jalg, Merilii 2001 Jõgeva maakond
8549 Jalg, Triinu 2005 Jõgeva maakond
8243 Jallai, Kristel 1977 Harju maakond
8041 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond
8458 Jegorov, Dmitri 1978 Tartu maakond
8755 Jesse, Artur 1991 Tartu maakond
8833 Jesse, Karin 1965 Tartu maakond
8751 Jesse, Riho 1967 Tartu maakond
Ježova, Anna-Triin 2002 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
8352 Joandi, Reti 1975 Viljandi maakond
8097 Johanson, Kristi 1968 Pärnu maakond
Joonas, Emma 2003 Võru maakond
8364 Jukk, Annika 1987 Tartu maakond
8469 Jukk, Annika 1981 Tartu maakond
8506 Jukk, Kadri 1983 Tartu maakond
8471 Junolainens, Arturs 1985 Latvia
8296 Jurak, Urmas 1984 Tartu maakond
8956 Jurs, Britt 1991 Tartu maakond
8304 Jussmann, Ivo 1977 Harju maakond
8702 Juur, Krisette 2004 Tartu maakond Tartu Vangla
8219 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
8247 Jänes, Endel 1986 Tartu maakond
8365 Jänes, Gustav 1989 Tartu maakond
8489 Järmut, Janne 1971 Tartu maakond Salvest AS
8465 Järv, Leelo 1984 Tartu maakond
8922 Järv, Maiu 1985 Tartu maakond
8828 Järv, Margus 1964 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8846 Järv, Tiiu 1967 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8096 Järve, Taivo 1967 Tartu maakond
8366 Järvelaht, Veljo 1975 Pärnu maakond
Järveläinen, Johanna Liisa 1995 Harju maakond
8791 Järvlepp, Jaanika 1991 Tartu maakond Aasta Auto AS
8403 Jõemets, Kaja 1965 Ida-Viru maakond
8852 Jõgela, Anu 1971 Tartu maakond A. Le Coq
8895 Jõgi, Indrek 1989 Tartu maakond
8883 Jõgi, Kertu 1989 Harju maakond Sportland
8897 Jõgi, Marielle 1991 Harju maakond Sportland
8476 Jõgi, Sten 1982 Tartu maakond
8637 Jõks, Maris 1988 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
8354 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
8590 Jürgens, Carlos 1998 Tartu maakond
8588 Jürgens, Kelly 1994 Tartu maakond
8541 Jürgens, Marju 1974 Tartu maakond
8543 Jürgens, Paul 2003 Tartu maakond
Jürgenson, Andres 1976 Jõgeva maakond
8612 Jürgenson, Kätlyn 1992 Tartu maakond Team Civitta
8633 Jürmann, Kaisa 1991 Tartu maakond FB Jooksmine
8530 Kaal, Tambet 1994 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8240 Kaalep, Tuuli 1970 Tartu maakond
8494 Kaare, Ain 1964 Tartu maakond Suusahullud
8495 Kaare, Johan Villem 2004 Tartu maakond Suusahullud
8500 Kaarna, Ilmar 1978 Tartu maakond Suusahullud
8040 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
8020 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond
8621 Kadak, Indrek 1995 Valga maakond
8286 Kaeval, Henno 1987 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
8502 Kahar, Liis 1987 Tartu maakond
8310 Kahem, Marika 1981 Tartu maakond
8639 Kainel, Killu 1971 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
8021 Kainel, Mart 1945 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
8177 Kala, Age 1979 Võru maakond Hauka Veloklubi
8961 Kalamees, Epp 1972 Harju maakond Team TT
8831 Kalda, Neeme 1983 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8788 Kalda, Pille 1982 Harju maakond
8681 Kalder, Hardi 1990 Harju maakond
8362 Kaldma, Priit 1987 Tartu maakond
8447 Kaldma, Siim 1986 Valga maakond
8808 Kaldvee, Anne-Lii 1966 Tartu maakond Marepleks OÜ
8232 Kaljurand, Madis 2001 Harju maakond
8859 Kaljuste, Pille 1969 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
8426 Kallakmaa, Katrina 1990 Tartu maakond
8052 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
8015 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
8686 Kallasse, Janno 1979 Võru maakond
8940 Kalling, Tarmo 1986 Tartu maakond
8036 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
8943 Kalmets, Ellen 1987 Harju maakond
8507 Kalmus, Aivar 1974 Tartu maakond
8051 Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
8583 Kanarbik, Kevin 1994 Tartu maakond Tartu Ülikool
8007 Kane, Rein 1945 Harju maakond
8025 Kangro, Hendrik 1979 Tartu maakond
8379 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
8028 Kann, Kadri 1986 Harju maakond
8124 Kannel, Liina 1986 Tartu maakond
8242 Karja, Kristo 1986 Tartu maakond
8103 Karo, Liina 1987 Harju maakond
8879 Karp, Kristin 1995 Harju maakond Sportland
8872 Karp, Maaja 1984 Tartu maakond Sportland
8114 Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
8396 Kartsepp, Annika 1996 Jõgeva maakond
8736 Karu, Anneli 1971 Tartu maakond Sillaotsa Kool
8457 Karu, Marko 1971 Tartu maakond
Karu, Markus 2000 Tartu maakond
8564 Kasak, Kaija 1991 Tartu maakond Ravimiamet
8202 Kasak, Kärt 1985 Harju maakond
8147 Kasepuu, Kelly 1993 Viljandi maakond
8613 Kask, Agnes 1994 Tartu maakond Team Civitta
8714 Kask, Margus 1971 Pärnu maakond SK Jõulu
8853 Kask, Martin 1992 Tartu maakond A. Le Coq
Kaskman, Kevin 2003 Harju maakond
8826 Kaskman, Kristjan 1976 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8917 Kass, Madis 1990 Tartu maakond
8122 Kavald, Robin Aleks 2003 Tartu maakond
8627 Kelder, Ingrid 1993 Tartu maakond FB Jooksmine
8386 Kelder, Isabella 2001 Tartu maakond
8081 Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
8649 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
8906 Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Trismile
8839 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Tridens AS
8778 Keppart, Tiit 1985 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
8110 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
8135 Kessel, Klaus 1996 Finland
8317 Kesvatera, Sandra 1987 Põlva maakond
8271 Kibur, Ragnar-Toomas 1984 Tartu maakond KVÜÕA
8333 Kiigemägi, Laidi 1967 Tartu maakond
8322 Kiigemägi, Silvia 2001 Tartu maakond
8323 Kiigemägi, Veljo 1962 Tartu maakond
8010 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
8756 Kiik, Arvi 1988 Tartu maakond
8658 Kiilmaa, Kai 1975 Tartu maakond Swedbank AS
8344 Kikas, Renor 2000 Võru maakond Peloton
8268 Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
Kikkas, Kaija 1986 Tartu maakond Valio Eesti AS
8680 Kilk, Anneliis 1983 Tartu maakond
8525 Kilki, Anu 1970 Lääne-viru maakond MTÜ Spordiselts
8885 Killing, Kairi 1988 Harju maakond Sportland
8251 Kink, Triin 1979 Harju maakond Simuna Spordiklubi
8648 Kirikal, Maris 1968 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8850 Kirikal, Mikk 1989 Jõgeva maakond A. Le Coq
8482 Kisand, Anu 1973 Tartu maakond
8120 Kisand, Evelin 1987 Tartu maakond SK ProRunner
8238 Kisand, Katrin 1974 Tartu maakond
8483 Kisand, Lepo 1999 Tartu maakond
8095 Kisand, Marika 1971 Pärnu maakond
8513 Kitt, Henrik Johan 2005 Harju maakond MTÜ Spordiselts
8823 Kitt, Mia Mirtel 2006 Harju maakond
8191 Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8263 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
8505 Kivi, Raigo 1982 Tartu maakond
8074 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
8962 Kivimaa, Rainer 1971 Tartu maakond
8523 Kivirand, Anneli 1973 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8863 Kivirand, Helbe 1954 Põlva maakond
8600 Kivistik, Eleri 1983 Tartu maakond
8753 Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
5024 Klais, Tarvo 1974 Valga maakond
8448 Kliimask, Kristian 2006 Tartu maakond
8775 Kliimask, Tarvi 1970 Tartu maakond
Kobar, Pärtel 2001 Tartu maakond
Koidu, Kalle 1979 Tartu maakond
8332 Kolechko, Kristina 1986 Russia
8144 Kolechko, Vladimir 1985 Russia
8717 Kollom, Sander 1971 Tartu maakond Suusahullud
8387 Kolsar, Leana 1993 Tartu maakond Hals Team
8368 Kond, Raul 1980 Pärnu maakond
8693 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond KRC Ehitus
8713 Kongo, Kristi 1989 Tartu maakond
8698 Konsap, Wiido 1999 Põlva maakond
8559 Konstabel, Kenn 1975 Tartu maakond
8136 Kont, Lea 1959 Tartu maakond
8129 Koobak, Sander 2007 Võru maakond
Koonik, Kaire 1985 Tartu maakond
8420 Koor, Katrin 1981 Pärnu maakond
8480 Koorits, Willy 1979 Tartu maakond
8252 Koplimägi, Kadi-Liis 1989 Harju maakond
8526 Kornõšev, Mihhail 1987 Harju maakond MTÜ Spordiselts
8376 Korotkov, Andras 2001 Tartu maakond
8382 Kose, Indrek 1979 Harju maakond
8415 Krahv, Chris Marcus 2005 Valga maakond
8045 Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Kraus, Evelin 1970 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
Kriibi, Keiti 1989 Tartu maakond
Kriisa, Triinu 1988 Tartu maakond
8427 Kriks, Rein 1951 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
8207 Krips, Kristjan 1987 Tartu maakond
8466 Krull, Kener-Mairon 2004 Tartu maakond
8461 Krull, Rene 1978 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
8763 Kruusmaa, Helje 1978 Harju maakond
8199 Kudak, Aivar 1967 Tartu maakond
8591 Kuik, Careelika Liisi 1992 Tartu maakond
Kuiv, Merlin 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
8248 Kuka, Kristine 1975 Latvia
Kukk, Astrid 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
Kukk, Heidy-Liisbet 1999 Valga maakond
Kukk, Kätlin 2003 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8752 Kukk, Meriliis 2000 Valga maakond
8774 Kula, Ergo 2002 Saare maakond
8102 Kuldkepp, Kadri-Mai 1985 Harju maakond
8298 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
8804 Kull, Külliki 1969 Tartu maakond Marepleks OÜ
8712 Kundla, Kristi 1972 Tartu maakond
8580 Kungla, Merit 1984 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
8264 Kurg, Arko 1989 Harju maakond
8841 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
8632 Kurov, Aleksei 1976 Harju maakond FB Jooksmine
8181 Kurs, Mariliis 1974 Ida-Viru maakond SK Järve
8565 Kurvits, Katrin 1985 Tartu maakond Ravimiamet
8159 Kurvits, Piret 1979 Tartu maakond
8731 Kuslap, Aulis 1973 Tartu maakond
8372 Kuslap, Eva 1990 Tartu maakond
8730 Kuslap, Kädi 1973 Tartu maakond
8878 Kustavson, Riin 1994 Lääne-viru maakond Sportland
8945 Kutsar, Kätlin 1988 Tartu maakond
Kuusk, Marian 1992 Rapla maakond
8792 Kuškis, Kerti 1984 Tartu maakond Aasta Auto AS
8552 Käis, Reelika 1978 Valga maakond
8331 Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
8969 Käämer, Egle 1985 Võru maakond
8228 Kääri, Geir-Kristjan 2007 Tartu maakond
8484 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond
8428 Külaots, Astrid 1977 Tartu maakond
8496 Külaots, Erki 2000 Tartu maakond Suusahullud
8463 Külaots, Marta 2001 Tartu maakond
8459 Külaots, Meelis 1975 Tartu maakond
8663 Külaots, Pirje 1975 Tartu maakond Swedbank AS
8594 Külasepp, Siim 1986 Tartu maakond EWK
8314 Külvet, Greta 1994 Tartu maakond
8545 Külvik, Mats Oskar 1998 Tartu maakond
8542 Külvik, Mihkel 1994 Tartu maakond
8958 Küttim-Rips, Anne 1970 Tartu maakond
8593 Küün, Maria 1992 Tartu maakond
8537 Küünarpuu, Marek 1983 Tartu maakond Arens Mööbel AS
8980 Küünemäe, Kätlin 1978 Ida-Viru maakond
8685 Laal, Riina 1986 Harju maakond
8721 Laan, Janek 1973 Harju maakond
8912 Laanelepp, Maria 1986 Tartu maakond
8162 Laar, Reio 1980 Tartu maakond
8901 Laasi, Eve 1974 Harju maakond
8236 Laasik, Tambet 1984 Tartu maakond
8723 Labent, Annika 1981 Tartu maakond
8783 Lagemaa, Kerli 1990 Tartu maakond Palmako AS
8566 Laius, Kairi 1983 Tartu maakond Ravimiamet
8520 Laiuste, Signe 1968 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8660 Laks, Liina 1987 Tartu maakond Swedbank AS
8486 Lamp, Märten 2003 Tartu maakond Palmako AS
8485 Lamp, Triinu 2002 Tartu maakond Palmako AS
8927 Lanno, Angela 1978 Põlva maakond
8166 Larionov, Hedi 1985 Harju maakond
8167 Larionov, Taavi 1985 Saare maakond
8679 Lassi, Kristo 1990 Harju maakond
8401 Lauk, Arthur 2004 Tartu maakond
8400 Lauk, Margus 1972 Tartu maakond
8300 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
8670 Laumäe, Marek 1975 Tartu maakond AS G4S Eesti
8935 Laur, Jaan 1986 Tartu maakond
8473 Leemet, Marii 1993 Harju maakond
8982 Leets, Urmas 1952 Tartu maakond
8797 Lehesmets, Kristjan 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
8772 Lehis, Agur 1970 Tartu maakond
8626 Lehtsalu, Jaak 1989 Tartu maakond FB Jooksmine
Lehtse, Liis 1989 Tartu maakond
8659 Leif, Kristel 1988 Harju maakond Swedbank AS
8342 Leis, Taive 1981 Tartu maakond
Leiten, Elsa 1975 Tartu maakond Tartu Ülikool
8902 Lellep, Kalle 1975 Tartu maakond
8279 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
8061 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
8746 Lepa, Reesi 1976 Tartu maakond SK ProRunner
8561 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8904 Lepik, Henry 1992 Pärnu maakond
8194 Lepik, Hillar 1954 Harju maakond EWK
8510 Lepik, Kajar 1980 Tartu maakond
8497 Lett, Triin 1966 Tartu maakond Suusahullud
8452 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond
8453 Liblik, Margo 2002 Tartu maakond
8468 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
Liebert, Kertu 1987 Jõgeva maakond
8337 Ligi, Madis 1954 Tartu maakond
8338 Ligi, Martin 1987 Tartu maakond
8939 Lihtsa, Heelika 1979 Tartu maakond
8353 Liik, Paavel 1988 Tartu maakond
8771 Liik, Peeter 1963 Tartu maakond
8744 Liira, Birgit 1991 Tartu maakond
8371 Liiv, Marju 1974 Harju maakond
8287 Liivak, Mattias 1988 Harju maakond
8877 Liivak, Siret 1980 Tartu maakond Sportland
8303 Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
8657 Liivamaa, Berit 2003 Harju maakond Telia SK
8656 Liivamaa, Tiiu 1968 Harju maakond Telia SK
8727 Liivarand, Aive 1978 Valga maakond
Lill, Tauri 2005 Tartu maakond
Lill, Teele 2003 Tartu maakond
Lill, Tuuli 2007 Tartu maakond
8380 Lilla, Ivar 1963 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
8381 Lilla, Sven 1989 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
8152 Lille, Kristina 1973 Harju maakond
8886 Lind, Leidi 1983 Harju maakond Sportland
8781 Ling, Ando 1986 Tartu maakond HANZA Tartu team
8734 Linnasmägi, Maarja-Liisa 1990 Tartu maakond Sillaotsa Kool
8009 Lode, Vello 1938 Põlva maakond
8467 Lohu, Mati 1978 Harju maakond
8206 Loid, Lili 1971 Tartu maakond
8812 Lokk, Aime 1951 Tartu maakond Marepleks OÜ
8811 Lokk, Allan 1949 Tartu maakond Marepleks OÜ
8388 Lomp, Margus 1990 Tartu maakond Hals Team
8033 Lood, Piret 1984 Tartu maakond
8793 Loog, Kaarel 1987 Tartu maakond Aasta Auto AS
Loosaar, Vahur 1964 Põlva maakond
8827 Lootus, Hindrek 1969 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8276 Luha, Adrian 2008 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8277 Luha, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8628 Luha, Katrin 1969 Tartu maakond FB Jooksmine
8231 Luhamaa, Liina 1977 Tartu maakond
8416 Luhaäär, Reet 1953 Harju maakond
8060 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
8920 Luide, Kevin 1993 Tartu maakond
8706 Luik, Hanna Grete 1997 Tartu maakond
8340 Lulla, Sander 1981 Tartu maakond
Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
Lumpre, Laur 1982 Pärnu maakond Tallinna Lennujaama SK
8515 Lundver, Mardo 1992 Harju maakond MTÜ Spordiselts
8185 Lust, Mari 1990 Tartu maakond
8629 Luts, Piret 1980 Harju maakond FB Jooksmine
8957 Luts, Robin 1996 Tartu maakond
8297 Luug, Merle 1976 Tartu maakond
8824 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK Metsasõbrad
8436 Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond eratreening.ee
8700 Lään, Christopher 2001 Lääne-Viru maakond
8607 Lääne, Kätlin 1997 Valga maakond
8299 Lääne, Maarit 1973 Valga maakond
8002 Lüüs, Udo 1955 Tartu maakond OK Ilves
8687 Maamägi, Armido 1993 Lääne-Viru maakond
8667 Madis, Kätlin 1981 Harju maakond SK Jooksupartner
8367 Madisson, Andrus 1981 Pärnu maakond
8325 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
8840 Maier, Merike 1964 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8745 Maine, Mati 1967 Tartu maakond
8724 Maks, Albert Mark 2000 Tartu maakond
8661 Malin, Maaria 1988 Tartu maakond Swedbank AS
8455 Malmberg, Ines 1983 Harju maakond
8622 Malva, Liina 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
8006 Mand, Tiit 1945 Tartu maakond
Manytskyi, Volodymyr 1981 Ukraine
8924 Margat, Rita 1991 Tartu maakond
8703 Maripuu, Hendrik-Mark 1992 Harju maakond
8862 Marjapuu, Mairis 2000 Tartu maakond
8861 Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
8257 Markvart, Kätlin 1989 Valga maakond
8707 Marrus, Leila 1987 Tartu maakond TÜASK
8710 Masna, Eliska 1993 Czech Republic
8710 Masna, Eliška 1993 Czech Republic
8404 Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
8313 Matt, Rayn 1977 Tartu maakond
8019 Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
8422 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
8057 Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
8647 Meedla, Gerda 1989 Tartu maakond
Meekler, Hanna-Ly 2000 Põlva maakond
8156 Mekk, Teele 1998 Valga maakond
8301 Mekk, Tuuli 1968 Valga maakond
8085 Melk, Christofer-Marten 1999 Tartu maakond
8084 Melk, Kristiine 1977 Tartu maakond
8395 Melts, Erki 1972 Pärnu maakond
8750 Melts, Teedo 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
8854 Menning, Karl 1992 Tartu maakond A. Le Coq
Merilo, Mati 1942 Tartu maakond
8235 Mesila, Ingrid 1959 Tartu maakond Tartu Ülikool
8255 Mets, Tarvo 1990 Jõgeva maakond
8226 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
8343 Metsavas, Henri 1989 Tartu maakond
8891 Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8909 Meus, Karl-Andreas 2001 Tartu maakond
8245 Meus, Marko 1976 Tartu maakond
8508 Michelson, Rainer 1973 Tartu maakond
8573 Mihkelson, Tanel 1967 Tartu maakond
8001 Miina, Heino 1967 Tartu maakond
8477 Mikhaylova, Olga 1961 Russia
8211 Mikson, Madis 1950 Tartu maakond Arctic Sport Club
8429 Miljukov, Esko 1979 Tartu maakond
8608 Moor, Merle 1986 Tartu maakond eratreening.ee
8233 Mozzhechkov, Boris 1945 Russia Uventa Sport Velomarket CSKA
8931 Muinast, Kätlyn 1999 Tartu maakond
8425 Muraveva, Marianna 1971 Russia
8419 Muru, Annet 1989 Tartu maakond
8966 Muru, Kai 1970 Tartu maakond
8532 Muru, Liina 1991 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8026 Must, Edik 1991 Tartu maakond
Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
Muuga, Kätlin 1986 Tartu maakond Valio Eesti AS
8054 Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
8086 Mäe, Mikk 1988 Harju maakond
8888 Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8664 Mäesalu, Katrin 1963 Tartu maakond Swedbank AS
8534 Mäestu, Indrek 1976 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8315 Mägi, Ene 1967 Tartu maakond
8321 Mägi, Kaidi 1990 Jõgeva maakond
8316 Mägi, Kati 2002 Tartu maakond
8438 Mägi, Mark 2006 Tartu maakond
8437 Mägi, Tuulis 1971 Tartu maakond
8571 Mägin, Jaan 1966 Viljandi maakond
8572 Mägin, Ülle 1969 Viljandi maakond
8874 Mändla, Karmen 1992 Harju maakond Sportland
8873 Mändoja, Pille-Riin 1994 Tartu maakond Sportland
8101 Männi, Ulla 1987 Harju maakond
8570 Männiste, Karen 1986 Tartu maakond
8027 Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
8099 Männiste, Sille 1978 Harju maakond
8407 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
Märtson, Mihkel 1985 Tartu maakond
Märtson, Silje 1988 Tartu maakond
8519 Mõttus, Andra 1975 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8445 Mõttus, Angela 2005 Valga maakond
8443 Mõttus, Brigitta 1979 Tartu maakond
8444 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
8319 Mölder, Jaanika 1974 Tartu maakond
8553 Müürsepp, Andreas 1978 Tartu maakond
8544 Naaber, Merili 1986 Tartu maakond
8499 Naggel, Marie 1991 Tartu maakond Suusahullud
8498 Naggel, Pille 1963 Tartu maakond Suusahullud
8521 Nahk, Kersti 1971 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8522 Nahk, Sigrid 1999 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8018 Narusk, Hegri 1977 Põlva maakond
8645 Naruski, Gerttu 1985 Tartu maakond
8261 Narvik, Silvia 1967 Harju maakond
8869 Nei, Kristel 1989 Harju maakond Sportland
8409 Nepper, Pelle 1976 Saare maakond Tallinki Spordiklubi
8554 Nestra, Kadri 1985 Tartu maakond
8474 Neunauer, Hendrik 1997 Tartu maakond
8807 Nigol, Annika 1984 Tartu maakond Marepleks OÜ
8881 Nigol, Maarja 1990 Harju maakond Sportland
8119 Niilits, Kristiina 1981 Valga maakond
8178 Niit, Inga 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
8887 Nilp, Liia 1979 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8585 Noop, Tarmo 1968 Tartu maakond A. Le Coq
8017 Noormets, Aivo 1961 Tartu maakond
8968 Nooska, Triin 1982 Tartu maakond
8265 Nukki, Sten 1995 Harju maakond
8749 Nurk, Margus 1969 Tartu maakond
8719 Nurm, Neeme 1981 Tartu maakond
Nurmik, Andrus 1965 Jõgeva maakond Telia SK
8256 Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
8291 Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond
8599 Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
8389 Nõgu, Jaanika 1965 Harju maakond Hals Team
8390 Nõgu, Kaarli 1998 Harju maakond Hals Team
8834 Nõmm, Anneli 1980 Pärnu maakond
8960 Nõmm, Aurika 1984 Rapla maakond
8835 Nõmm, Ott 2004 Pärnu maakond
8345 Nõmmik, Annika 2000 Tartu maakond
8005 Nöps, Antti 1969 Tartu maakond TÜASK
8406 Oesso, Taisi 1971 Tartu maakond
8111 Oja, Viljar 1980 Põlva maakond
8768 Ojalaid, Silver 1968 Tartu maakond
8837 Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
8504 Ojasaar, Olav 1972 Tartu maakond
8125 Ojasoo, Triin 1992 Tartu maakond
Ojaveer, Eva Liisi 1999 Tartu maakond
8288 Ojavere, Kristel 1988 Põlva maakond
8929 Okas, Merle 1967 Harju maakond
8158 Oks, Peep 1977 Tartu maakond
8694 Olmaru, Ilmar Allan 1994 Harju maakond
8640 Oras, Esko 1990 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
8915 Oras, Ly 1949 Tartu maakond
8149 Orlikov, Aili 1987 Valga maakond
8109 Ostrat, Silja 1984 Harju maakond
8360 Ots, Aivar 1969 Tartu maakond
8190 Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8493 Otti, Mait 1984 Tartu maakond Salvest AS
8201 Ozolina, Inita 1962 Latvia
8944 Paama, Egeli 1999 Tartu maakond
8759 Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
8090 Paas, Raili 1979 Tartu maakond
8740 Paasik, Külli 1963 Tartu maakond
8357 Paavle, Sigrid 1997 Tartu maakond
8653 Padari, Allar 1968 Tartu maakond Eesti Maaülikool
8666 Padjus, Brit 1984 Tartu maakond
8665 Padjus, Sven 1983 Tartu maakond Swedbank AS
8501 Pae, Ester 1972 Tartu maakond Suusahullud
8107 Pai, Aigo 1987 Tartu maakond
8108 Pai, Magne 1993 Tartu maakond
8225 Paide, Heigo 1975 Harju maakond SK ProRunner
8978 Pajo, Kristi 1976 Pärnu maakond Pärnu JK Rave
8123 Pajur, Maris 1986 Harju maakond
8829 Pala, Margus 1981 Tartu maakond KL Küberkaitseüksus
8568 Palatu, Markus 2002 Tartu maakond
8947 Pallo, Kert 2005 Valga maakond Areal Team
8134 Pallon, Monika 1980 Tartu maakond
8923 Palmiste, Brita 1992 Tartu maakond
8398 Palo, Triinu 1975 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
8722 Palu, Markus Joonas 1999 Tartu maakond TÜASK
8424 Paluoja, Alo 1976 Tartu maakond
8948 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond Trismile
Paluots, Teele 1986 Tartu maakond SK ProRunner
8088 Pari, Liivi Mall 1998 Tartu maakond
Paris, Mariliis 2004 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
8890 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8809 Pastak, Virgo 1979 Tartu maakond Marepleks OÜ
8620 Pedai, Martin 1974 Harju maakond SK ProRunner
8849 Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8535 Pedak, Kadri 1989 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8832 Peep, Tanel 1993 Tartu maakond KL Küberkaitseüksus
8431 Pehlak, Anna-Liisa 1989 Võru maakond
8546 Pehlak, Anni-Mari 1996 Võru maakond
Peltser, Anette 2003 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
8155 Peterkopf, Heiki 2004 Tartu maakond Erkmaa Korvpallikool MTÜ
8154 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond
8581 Peterkopf, Katrin 1974 Tartu maakond
8062 Peterson, Ester 1972 Valga maakond
8213 Petmanson, Timo 1986 Harju maakond
8305 Pettai, Vello 1968 Tartu maakond
8091 Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
8374 Pihlak, Evelin 1977 Tartu maakond
8373 Pihlak, Marek 1977 Tartu maakond
8692 Pihlap, Marie 2006 Tartu maakond TÜASK
8145 Piho, Dani 1983 Põlva maakond
8959 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
8200 Piirimets, Kristiine 1978 Hiiu maakond
8776 Pikkmaa, Maarja Liisa 1985 Jõgeva maakond
8691 Piller, Carl-Thomas 1995 Tartu maakond
8743 Piller, Mairika 1984 Võru maakond
8844 Pindi, Tanel 1985 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
8560 Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8578 Plakk, Egge-Katri 1970 Tartu maakond
8311 Ploom, Annika 1988 Tartu maakond
8596 Politanov, Andrus 1973 Tartu maakond
8609 Poltimäe, Helen 1976 Tartu maakond
8949 Popp, Aili 1983 Valga maakond KL Valgamaa Malev
8977 Posihnova, Merily 1987 Tartu maakond
8634 Posti, Janno 1988 Tartu maakond FB Jooksmine
8786 Posti, Merlin 1982 Tartu maakond
8460 Posti, Taimi 1975 Tartu maakond
8624 Poulikova, Kristyna 1993 Czech Republic
8278 Prangli, Tõnis 1984 Võru maakond
Priimägi, Liivi 1979 Tartu maakond
8708 Pruuli, Ergo-Steven 1999 Viljandi maakond
Pruuli, Kaia 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
8318 Pudane, Dana 1979 Latvia
8569 Pugatsov, Ilja 1980 Ida-Viru maakond
8283 Pugatšov, Aleksandr 1958 Ida-viru maakond
8130 Puhk, Robert 2002 Tartu maakond
8004 Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
8012 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
8800 Punder, Ain 1967 Tartu maakond Marepleks OÜ
8801 Punder, Katrin 1971 Tartu maakond Marepleks OÜ
8413 Puusaag, Laura 1992 Tartu maakond
8410 Puusaar, Pauline 2002 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8405 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
8462 Puusepp, Kristi 1978 Denmark
8843 Puusepp, Vallo 1968 Harju maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
8274 Päiviste, Monika 1984 Tartu maakond
8481 Pärn, Sander 1992 Tartu maakond
8514 Pärna, Pille-Kadri 1963 Võru maakond MTÜ Spordiselts
8172 Pärnalaas, Greete 1999 Valga maakond
Pärnalaas, Ranno 2000 Valga maakond
8932 Pärnpuu, Sandra 1994 Lääne maakond
8830 Pärt, Margus 1985 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8244 Päädam, Reelika 1982 Tartu maakond
8115 Põim, Pirjo 1993 Tartu maakond
8689 Põld, Marko 1987 Põlva maakond
8269 Põldes, Kerttu 1983 Tartu maakond
8630 Põldma, Katrin 1987 Harju maakond FB Jooksmine
8369 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
8080 Põldvee, Andreas 2001 Tartu maakond
8492 Püvi, Joonas 1994 Tartu maakond Salvest AS
8281 Raamets, Karin 1993 Tartu maakond
8272 Raamets, Siiri 1975 Valga maakond
8577 Rahulaan, Kaidi 1991 Järva maakond
8672 Rahuorg, Eva 1988 Tartu maakond AS G4S Eesti
8748 Raig, Romet 2000 Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
8662 Raiski, Marge 1971 Tartu maakond Swedbank AS
8176 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond Hauka Veloklubi
8635 Rajaver, Vahur 1982 Harju maakond FB Jooksmine
8836 Rakitin, Aleksei 1978 Tartu maakond
8528 Rakver, Martin 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8697 Rambouskova, Kristyna 1993 Czech Republic
8355 Randmäe, Jarmo 2002 Viljandi maakond
8631 Randmäe, Mäit 1994 Harju maakond FB Jooksmine
Randoja, Merike 1987 Tartu maakond Valio Eesti AS
8072 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
8073 Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
8683 Rannala, Triinu 1991 Valga maakond
8221 Rannamets, Maigi 1989 Tartu maakond Tantsustuudio Latin Passion
8655 Rast, Henn 1974 Tartu maakond Filter / Powerslide Latvia
8421 Rattur, Rein 1968 Saare maakond Eesti Sportlane
8764 Raud, Kristjan 1984 Valga maakond
8280 Raudam, Agnes 1990 Harju maakond
8165 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
8579 Raudsepp, Piret 1985 Järva maakond
8638 Raudsepp, Raido 1986 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
8913 Raudsepp, Rauno 1982 Tartu maakond
8246 Rea, Jaan 1979 Pärnu maakond
8254 Rea, Jüri 1976 Pärnu maakond
8295 Rebane, Liina 1985 Tartu maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
8747 Rehkli, Reimo 1985 Tartu maakond SK ProRunner
8509 Reimaa, Andrus 1972 Viljandi maakond
8942 Reimaa, Regina 2002 Valga maakond Karupesa Team
8058 Reiman, Inge 1970 Harju maakond
8038 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
8669 Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
8671 Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
8587 Reineberg, Siim 2002 Harju maakond Team Honey Power
8973 Reineberg, Tarmo 1974 Harju maakond Team Honey Power
8728 Reinsalu, Kristina 1973 Tartu maakond TÜASK
8330 Reinsalu, Udo 1963 Valga maakond
8066 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
8100 Reisalu, Greta 1985 Harju maakond
8049 Rekker, Linda 2000 Põlva maakond
8249 Rell, Toomas 1969 Tartu maakond Nordecon AS
8187 Remmelg, Ene 1973 Tartu maakond
8188 Remmelg, Kalmer 1973 Tartu maakond
8212 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
8203 Repkin, Rahel 1998 Tartu maakond
8802 Ridala, Vello 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
8814 Riim, Piia 1972 Tartu maakond Marepleks OÜ
8816 Riim, Pille 1997 Tartu maakond Marepleks OÜ
8773 Riismaa, Kaija 1985 Harju maakond
Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
8742 Riismann, Rasmus 2000 Harju maakond
8604 Riives, Marilin 2000 Tartu maakond
8150 Rikas, Katlin 1993 Tartu maakond
8821 Rikas, Tiina 1958 Tartu maakond Marepleks OÜ
8456 Roa, Mauricio 1981 Finland
8293 Rohejärv, Andrus 1981 Tartu maakond
8294 Rohejärv, Kristi 1982 Tartu maakond
8789 Rohtla, Rein 1974 Estonia OMNIVA SK
8142 Roll, Madis 1984 Harju maakond Kaitseministeerium
8258 Roodla, Elise 1998 Valga maakond
8623 Roonurm, Kaire 1972 Tartu maakond
8889 Roos, Anne 1964 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8625 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
8606 Roose, Austin 2001 Tartu maakond
8677 Roosik, Liisi 1995 Tartu maakond R2 Spa OÜ
8472 Roosna, Uku 1999 Tartu maakond
8289 Rootalu, Marge 1975 Harju maakond
8290 Rootalu, Mart-Andreas 2004 Harju maakond
8975 Rootsi, Hannes 1989 Tartu maakond VÕIMLA Spordiklubi
8563 Rootslane, Ly 1971 Tartu maakond Ravimiamet
8312 Rosenberg, Madis 1986 Tartu maakond
8016 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
8641 Rosenfeldt, Sirly 1981 Tartu maakond
8329 Rosenvald, Valdur 1990 Tartu maakond
8900 Rudissaar, Friedrich Meinhard 1981 Tartu maakond
8339 Rumm, Ranno 1975 Tartu maakond
8399 Ruus, Mari Mai 2004 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
8758 Ruus, Uuno 1953 Võru maakond
8349 Ruut, Marie 2001 Viljandi maakond
8350 Ruut, Oliver 2003 Viljandi maakond
8347 Ruut, Rauno 1971 Viljandi maakond
8412 Rämmal, Heleri 1989 Tartu maakond
8754 Rämson, Maarja-Liisa 1993 Tartu maakond
8720 Rätsep, Kaili 1978 Tartu maakond A. Le Coq
8241 Rõivas, Maido 1979 Tartu maakond
8222 Rõuk, Mairo 1993 Harju maakond
8928 Rööpmann, Kristiina 1981 Tartu maakond
8673 Rückenberg, Silvar 1983 Tartu maakond AS G4S Eesti
8875 Saage, Merili 1983 Tartu maakond Sportland
8383 Saal, Merle 1966 Tartu maakond
8876 Saar, Aire 1980 Tartu maakond Sportland
8385 Saar, Mariliis 1988 Tartu maakond
Saar, Siim 1990 Tartu maakond
8031 Saarepuu, Liina 1986 Tartu maakond
8865 Saaring, Juhan 1990 Tartu maakond
Sahharov, Dmitri 1979 Ida-Viru maakond
8024 Sahk, Ingrid 1976 Tartu maakond Tartu Ülikool
8848 Sahk-Jansen, Leelo 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8760 Saksing, Merilin 1979 Tartu maakond
8896 Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond
8048 Saluvee, Maaja 1979 Harju maakond
8223 Samoilov, Roman 1978 Russia
8282 Sander, Robert 2005 Tartu maakond
8475 Sandmann, Jaana 1981 Tartu maakond
8511 Sarapu, Andres 1988 Tartu maakond
8023 Sarapuu, Heiki 1965 Tartu maakond
8790 Sarv, Sirli 1995 Tartu maakond Aasta Auto AS
8044 Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond
8531 Savostkin, Jevgeni 1990 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8479 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
8794 Selge, Merlin 1985 Tartu maakond Aasta Auto AS
8918 Sell, Kristi 1989 Tartu maakond
8576 Selter, Ahto 1970 Järva maakond AS Eesti Pagar
8769 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
8195 Sepp, Jaan 1987 Harju maakond
8586 Sepp, Rene 1991 Tartu maakond
Shirokaia, Mariia 1983 Russia
8146 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
8584 Siimsaare, Tarmo 1981 Tartu maakond OK Võru
8034 Sikora, Jaak 1969 Jõgeva maakond
Silber, Maarja 1984 Tartu maakond
8148 Sild, Soile 1972 Harju maakond
8022 Sillari, Anatoli 1933 Tartu maakond
8171 Sillaste, Gerda 1976 Tartu maakond
8430 Simga, Anna 1997 Põlva maakond
8757 Sinimäe, Margus 1969 Tartu maakond
8075 Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
8260 Sinimägi, Mauri 1985 Harju maakond
8524 Siniorg, Agnes 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8558 Sinnep, Sigrid 1991 Harju maakond Kaitseressursside Amet
8391 Sirel, Kenno 1986 Ida-viru maakond Hals Team
8079 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Sokk, Annika 1985 Tartu maakond
8512 Solovjov, Urmas 1976 Tartu maakond
8215 Sonts, Sander 1989 Tartu maakond
8098 Sooaru, Tulvo 1973 Tartu maakond
8284 Soom, Pärja 1954 Tartu maakond
8032 Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
8250 Soop, Marek 1984 Harju maakond Nordecon AS
8871 Soosaar, Ulvi 1996 Tartu maakond Sportland
8334 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond Päästeamet
8950 Sperling, Geiri 1992 Valga maakond KL Valgamaa Malev
8933 Stadnichenko, Elena 1986 Harju maakond ILOVERUNNING Tallinn
8738 Stallmeister, Laimi 1981 Tartu maakond Sillaotsa Kool
8104 Stepanova, Anna 1970 Russia
8151 Stokkeby, Kristiina 1993 Harju maakond
8198 Suigussaar, Sander 1994 Tartu maakond Union Sportive Cormaranche en Bugey
8765 Sulamanidze, Omari 1972 Põlva maakond
8118 Sursu, Vaimar 1978 Lääne-Viru maakond
8234 Suur, Kaja 1968 Viljandi maakond
8441 Suur, Maichl 1976 Põlva maakond
8046 Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
8845 Suvorov, Artjom 1989 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8699 Säde, Alari 1986 Tartu maakond
8739 Säde, Eget 1983 Tartu maakond Sillaotsa Kool
8227 Sõmer, Reelika 1984 Tartu maakond NKK Tartu ringkond
8164 Süld, Janek 1982 Tartu maakond
8684 Tambaum, Vahur 1992 Harju maakond
8675 Tambur, Taavi 1983 Rapla maakond AS G4S Eesti
8068 Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8893 Tamm, Deivy 1989 Tartu maakond
8478 Tamm, Johan 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
8598 Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8275 Tamm, Märt 1963 Tartu maakond
8067 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
8039 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Tammaru, Martine 1972 Ida-Viru maakond
8815 Tamme, Ottokar 2002 Tartu maakond Marepleks OÜ
8803 Tamme, Ringo 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
Tammet, Toomas 1973 Harju maakond Eesti Raudtee Spordiklubi
8726 Tammi, Katrin 1976 Tartu maakond
8069 Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tanilsoo, Viivi-Maria 2002 Tartu maakond
Tannik, Priit 1971 Tartu maakond
8972 Tappel, Triin 1981 Tartu maakond SK ProRunner
8851 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
8214 Tarre, Aivar 1972 Pärnu maakond
8784 Tarre, Ülle 1975 Tartu maakond
8762 Tattar, Sander 1977 Tartu maakond
8117 Taur, Merili 1987 Finland
8601 Teder, Rahel 1996 Tartu maakond
8603 Teder, Sander 2000 Tartu maakond
8779 Teemusk, Heiko 1981 Tartu maakond HANZA Tartu team
8008 Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond Eesti Sportlane
8184 Tehvand, Monika 1970 Tartu maakond
8358 Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
8078 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
8059 Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
8063 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
8417 Terandi, Madis 2005 Tartu maakond
8253 Thiel, Sarah 1993 Germany
8574 Tigane, Ivi 1980 Valga maakond Valga MV
8813 Tiido, Mati 1973 Tartu maakond Marepleks OÜ
8070 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
8193 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
Tiisler, Hanna Elisabeth 1998 Põlva maakond
8567 Tiisler, Marko 1978 Tartu maakond Ravimiamet
8938 Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
8970 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
8971 Tiisvend, Kaspar 2000 Harju maakond Eesti Sportlane
8737 Tikk, Helin 1985 Tartu maakond Sillaotsa Kool
8208 Tikk, Lauri 1972 Tartu maakond
8210 Tikk, Markus 2004 Tartu maakond
8209 Tikk, Martin 1997 Tartu maakond
Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond
Tiks, Priit 1979 Tartu maakond
8518 Timusk, Rauno 1999 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8725 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
8951 Tohus, Lisette 1996 Valga maakond KL Valgamaa Malev
8230 Tokman, Piret 1973 Tartu maakond
8892 Tollimägi, Tõnis 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8903 Tomson, Markus-Thom 2001 Tartu maakond
8562 Toom, Markus 1978 Tartu maakond
8440 Tooming, Andreas 1976 Harju maakond
8439 Tooming, Tuuli 1978 Harju maakond
8963 Toots, Kristjan 1994 Tartu maakond
8926 Treial, Reet 1959 Tartu maakond
Trepp, Kaarel 2000 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
8196 Trolla, Jana 1975 Tartu maakond
8128 Trolla, Signe 1984 Võru maakond
8064 Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
8083 Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
8550 Trossmann, Kaili 1984 Tartu maakond
8678 Trumm, Allan 1966 Tartu maakond
8161 Trumm, Katrin 1974 Tartu maakond
8796 Tsirp, Jaanus 1985 Tartu maakond Aasta Auto AS
8529 Tull, Käthe-Riin 1990 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8644 Turb, Ants 1945 Järva maakond
8899 Turba, Arvo 1970 Põlva maakond
8487 Tuul, Piret 1970 Harju maakond
8858 Tuulis, Kaarel 1979 Tartu maakond A. Le Coq
8780 Tähiste, Tuulike 1977 Tartu maakond HANZA Tartu team
8328 Tänavsuu, Kairi 1982 Harju maakond
8605 Tänavsuu, Mia Loviisa 2003 Harju maakond
8952 Tättar, Aveli 1996 Valga maakond KL Valgamaa Malev
8953 Tättar, Kaja 1969 Valga maakond KL Valgamaa Malev
8575 Tättar, Tiina 1961 Valga maakond Valga MV
8867 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8696 Tölp, Signe 1975 Tartu maakond
8597 Türbsal, Liivi 1958 Tartu maakond
8533 Türk, Ardi 1989 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8442 Uibo, Reet 1954 Põlva maakond
8094 Uibopuu, Eva 1980 Järva maakond
8616 Uljas, Liliana 1991 Harju maakond
8216 Unn, Albert 2001 Valga maakond Karupesa Team
8218 Unn, Anni Lii 2005 Valga maakond Karupesa Team
8217 Unn, Oskar 2003 Valga maakond Karupesa Team
8179 Urb, Kevin 2002 Võru maakond Hauka Veloklubi
8911 Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
8964 Uri, Juhani 1981 Tartu maakond
8701 Urmann, Kait 1983 Tartu maakond
8870 Utkina, Marina 1982 Harju maakond Sportland
8595 Utsal, Kaia 1987 Tartu maakond
8157 Uurits, Karel 1970 Harju maakond
8798 Uus, Marko 1987 Tartu maakond Aasta Auto AS
8910 Vaher, Ragne 1986 Tartu maakond
8810 Vahi, Kersti 1962 Tartu maakond Marepleks OÜ
8050 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
8838 Vaino, Mihkel 1995 Tartu maakond
8539 Vainola, Külli 1968 Tartu maakond
8898 Vainumets, Ulvi 1982 Harju maakond
8965 Vakmann, Keiu 2004 Valga maakond Karupesa Team
8842 Vakmann, Priit 1966 Valga maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
Valge, Sander 2004 Harju maakond
8464 Valge, Siim 1985 Võru maakond
8761 Valgerist, Tiiu 1970 Tartu maakond
8905 Vall, Kalle 1977 Tartu maakond
8197 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
8711 Valo, Sigrid 1986 Tartu maakond
8180 Valtin, Merje 1973 Võru maakond Hauka Veloklubi
8676 Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond AS G4S Eesti
8668 Vanatoa, Klen 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
8787 Vanker, Vahur 1981 Tartu maakond
8517 Varblane, Tauri Theodor 2000 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8341 Vare, Mart 1972 Tartu maakond
8432 Vasiljevs, Igors 1986 Latvia
8642 Vasilyev, Igor 2001 Russia Pskov Ski Team
8540 Vassiljev, Riinu 1981 Tartu maakond eratreening.ee
8375 Veermets, Anu 1970 Järva maakond
8273 Veidemann, Ahti 1965 Valga maakond
8704 Veider, Anno 1981 Tartu maakond Nordecon AS
8705 Veider, Karolin 2006 Tartu maakond
8139 Veikkola, Mikko 1993 Finland
8732 Vellerind, Anneli 1966 Harju maakond
8733 Vellerind, Aveli 1992 Harju maakond
8011 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
8654 Vene, Mihkel 1998 Viljandi maakond
8356 Verbitskaja, Kristina 1986 Harju maakond
8617 Verhogljad, Edvin 1991 Harju maakond
8866 Veski, Lia 1961 Tartu maakond
8880 Veskimäe, Riina 1988 Harju maakond Sportland
8035 Viia, Ants 1967 Tartu maakond
8643 Viilukas, Helen 1975 Hiiu maakond
8503 Viira, Birgit 1987 Tartu maakond
8451 Viira, Einar 1962 Tartu maakond
8536 Viira, Marju 1966 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8782 Vijand, Anti 1978 Tartu maakond HANZA Tartu team
8153 Vikat, Ralf 2005 Harju maakond
8551 Vilipuu, Frank 2007 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8855 Vilipuu, Kristel 1974 Tartu maakond A. Le Coq
8547 Vilipuu, Pillerin 2006 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8856 Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond A. Le Coq
8682 Viljamaa, Kati-Leen 1993 Harju maakond
8351 Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
8921 Vill, Kätre 1977 Tartu maakond
8449 Vill, Reio 2002 Valga maakond
8348 Vilson, Maili 1985 Tartu maakond Tartu Ülikool
8556 Vink, Kristi 1984 Tartu maakond Kaitseressursside Amet
8954 Virro, Helen 1976 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
8589 Viru, Liina 1990 Tartu maakond
8741 Vlassov, Sergey 1967 Russia Narva SK Firn
8393 Vois, Signe 1992 Tartu maakond
8266 Vooder, Margus 1972 Tartu maakond
8143 Vool, Mattias 2005 Tartu maakond
8377 Vool, Vahur 1969 Tartu maakond
8239 Voolaine, Kai 1958 Harju maakond
8077 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS
8087 Väljaots, Annika 1967 Tartu maakond
8941 Vända, Marko 1989 Tartu maakond Rimi Eesti Food AS
8423 Värav, Signe 1970 Tartu maakond
8795 Värva, Ahti 1980 Tartu maakond Aasta Auto AS
8735 Vään, Helju 1953 Tartu maakond Sillaotsa Kool
8237 Võip, Raivo 1965 Ida-Viru maakond
Võrk, Kati 1974 Tartu maakond
8490 Võsonurm, Ülo 1964 Tartu maakond Salvest AS
8979 Võsso, Kristiina 1990 Tartu maakond
8346 Võsu, Toivo 1950 Harju maakond
8916 Weber, Mart 1991 Tartu maakond
8093 Zale, Kevin 2001 Jõgeva maakond
8324 Zhghenti, Tsotne 1991 Georgia
8592 Zimmermann, Tiiu 1963 Jõgeva maakond
8674 Zimmermann, Vaido 1960 Jõgeva maakond AS G4S Eesti
8186 Zitskaja, Ljubov 1974 Valga maakond
8610 Zwick, Ladina 1995 Switzerland
8029 Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
8819 Ülper, Kaido 1968 Tartu maakond Marepleks OÜ
8363 Šemjakin, Valeri 1949 Tartu maakond
8557 Želizko, Daisi 1992 Harju maakond Kaitseressursside Amet
8013 Želudkov, Oleg 1961 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
9303 Aak, Ülle 1975 Jõgeva maakond
9304 Aan, Liina 1981 Tartu maakond Sillaotsa Kool
9305 Abras, Anneli 1964 Tartu maakond Salvest AS
9306 Ainsalu, Liina 1983 Harju maakond FB Jooksmine
9307 Ala, Kärt 1988 Harju maakond FB Jooksmine
9308 Aleksejeva, Marina 1972 Harju maakond Puumerkki AS
9309 Altosaar, Elisa 1989 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9310 Anier, Signe 1969 Valga maakond
Animägi, Merili 1985 Tartu maakond
9311 Arak, Evelin 1974 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
9312 Arvi, Stella 1995 Tartu maakond
9313 Asper, Liilia 1955 Tartu maakond A. Le Coq
9314 Bendt, Maret 1974 Tartu maakond A. Le Coq
9315 Bergmann, Joosep 1999 Tartu maakond
9316 Bergmann, Kristiina 1977 Tartu maakond
9317 Butlers, Silver 1988 Tartu maakond
9318 Denisova, Marina 1973 Russia Pskov Ski Team
9319 Ehala, Krista 1969 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9320 Ehamaa, Mariina 1976 Tartu maakond
9321 Ein, Mart 1974 Tartu maakond A. Le Coq
9322 Elvet, Malle 1948 Tartu maakond
9323 Engel, Merle 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9324 Enok, Tatjana 1980 Tartu maakond
9325 Erik, Kadi 1979 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9326 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond SK ProRunner
9327 Feldbach, Lennart 1980 Tartu maakond
9328 Frolova, Alevtina 1960 Russia
9329 Grihin, Ülle 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
9330 Grudkin, Genadi 1967 Jõgeva maakond
9331 Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond A. Le Coq
9332 Haava, Aire 1981 Tartu maakond
9333 Haavandi, Milvi 1946 Tartu maakond
9334 Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
9335 Haller, Siret 1986 Tartu maakond
9336 Hango, Janika 1975 Tartu maakond MTÜ Tartu Üliõpilasküla
9337 Hanni, Kalev 1959 Tartu maakond
Hansen, Astrid 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9338 Haus, Kätlin 1989 Harju maakond FB Jooksmine
9339 Heinla, Keiu 1989 Tartu maakond Ravimiamet
9340 Heinsoo, Piia 1967 Pärnu maakond
9341 Henno, Sirle 1967 Tartu maakond
9342 Henno, Ülle 1966 Tartu maakond
9640 Hidden 1980 Tartu maakond
Hindrikson, Maris 1982 Tartu maakond
9345 Härm, Anneli 1970 Tartu maakond
9346 Härma, Maarika 1980 Tartu maakond MTÜ Tartu Üliõpilasküla
9343 Hõbejärv, Hele 1956 Tartu maakond A. Le Coq
9344 Hõlpus, Tiina 1980 Tartu maakond
9347 Illus, Ants 1951 Tartu maakond
9348 Illus, Tiiu 1947 Tartu maakond
9349 Ilves, Merli 1977 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9350 Ilves, Raili 1976 Tartu maakond
9351 Ilves, Viktor 1943 Tartu maakond
9352 Irs, Alar 1973 Tartu maakond Ravimiamet
9353 Jaansalu, Helena 1976 Tartu maakond
9354 Jahu, Triin 1984 Tartu maakond
9356 Jansikene, Annika 1971 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9357 Jaska, Anneli 1981 Tartu maakond
9358 Joa, Amanda-Johanna 1993 Harju maakond
9359 Joala, Karin 1978 Põlva maakond
9360 Joost, Hedi 1972 Tartu maakond
9361 Josua, Hilju 1967 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9362 Jukk, Kersti 1982 Tartu maakond
9363 Juntson, Ülle 1976 Tartu maakond
9364 Juridesz, Magdolna 1967 Hungary FB Jooksmine
9365 Jõesaar, Eve 1969 Tartu maakond
9366 Jürgenson, Evelin 1974 Tartu maakond
9367 Jürgenson, Mari 1989 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9368 Jüri, Mery-Liis 1990 Tartu maakond
9369 Jüriso, Siiri 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9370 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
9371 Kaarmaa, Kristelle 1982 Ida-Viru maakond
9372 Kaasik, Kristi 1994 Tartu maakond
9373 Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond
9374 Kade, Margit 1971 Tartu maakond
9375 Kaerlepp, Janika 1967 Harju maakond FB Jooksmine
9376 Kaha, Rigne 1977 Tartu maakond
9377 Kala, Külli 1963 Tartu maakond
Kalda, Gerli 1981 Tartu maakond Valio Eesti AS
9378 Kaldvee, Meeli 1970 Tartu maakond R2 Spa OÜ
9379 Kaljurand, Aili 1964 Harju maakond
9380 Kallasmaa, Elmar 1970 Tartu maakond Hals Team
9381 Kallasmaa, Raul 1995 Tartu maakond Hals Team
9382 Kallion, Marje 1979 Tartu maakond
9383 Kangro, Marika 1971 Tartu maakond
9384 Kann, Kristina 1985 Tartu maakond A. Le Coq
9385 Kannel, Meeli 1969 Tartu maakond A. Le Coq
Karjane, Juta 1968 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9386 Karpov, Riina 1973 Tartu maakond
9387 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
9388 Karzubova, Jelena 1975 Tartu maakond
9389 Kasemaa, Angeelika 1971 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9390 Kasesalu, Ragne 1984 Tartu maakond Team Civitta
Kaskema, Helen 1971 Tartu maakond
Kato, Irmelin 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
9392 Kattai, Juta 1973 Tartu maakond
9391 Kaširin, Dmitri 1979 Tartu maakond
9393 Keedus, Karmen 1992 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
9394 Keerus, Pille 1963 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9395 Kelder, Kadri 1978 Tartu maakond
9396 Kelder, Mart 1974 Tartu maakond
9397 Kelk, August 1942 Tartu maakond
9398 Kelk, Eve 1968 Tartu maakond
9399 Kelk, Katrin 1976 Tartu maakond
9400 Kesas, Siret 1985 Tartu maakond
9401 Keskküla, Viivika 1978 Tartu maakond
9402 Kiisler, Kristina 1972 Tartu maakond
Kiisler, Paul Markus 2005 Tartu maakond
9403 Kiissa, Glein 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9404 Kivi, Kaidi 1972 Tartu maakond
9405 Kivimäe, Katarina 2007 Valga maakond
9406 Kivimäe, Veronika 1971 Valga maakond
9407 Kiviväli, Kaire 1973 Tartu maakond
9408 Klaar, Külliki 1976 Tartu maakond
Klade, Riin 1982 Tartu maakond
9409 Klaus, Ta 1976 Tartu maakond
9410 Knäzeva, Elina 1975 Tartu maakond
9411 Kodas, Kristi 1986 Võru maakond
9412 Kodumets, Egard 2001 Harju maakond
9413 Kodumets, Kristiina 1980 Harju maakond FB Jooksmine
9414 Koemets, Kadi 1986 Tartu maakond
9415 Koitla, Karin 1977 Tartu maakond
9416 Kollist, Katrin 1971 Tartu maakond Ravimiamet
Koort, Lembi 1964 Valga maakond
9417 Koppel, Irena 1964 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9418 Kriks, Eha 1951 Lääne-Viru maakond
Kruusimägi, Anu 1959 Lääne-Viru maakond
9419 Krünvald, Jane 1978 Tartu maakond
9420 Kukk, Kaidi 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9421 Kukk, Kairi 1983 Tartu maakond
9422 Kulakovski, Annete 1996 Tartu maakond R2 Spa OÜ
9423 Kulberg, Brigitta 1981 Harju maakond
9424 Kuljus, Evelin 1971 Valga maakond
9425 Kund, Toomas 1966 Tartu maakond
9426 Kurel, Jaak 1968 Tartu maakond HANZA Tartu team
9427 Kurvits, Aili 1983 Jõgeva maakond
9428 Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
9429 Kurvits, Triinu 1989 Tartu maakond
9431 Kutti, Grete 1991 Tartu maakond
9432 Kuuse, Asti 1990 Tartu maakond
9433 Kuusik, Enely 1977 Tartu maakond A. Le Coq
Kuusik, Sandra 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9434 Kuusma, Ülle 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9435 Kuustemäe, Heiki 1967 Tartu maakond
9436 Kuustemäe, Merle 1971 Tartu maakond
9430 Kuznetsova, Kätlin 1977 Tartu maakond R2 Spa OÜ
9302 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
9441 Kändra, Keidy 1993 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9442 Kärbis, Helin 1993 Tartu maakond
Käro, Reliia 1983 Tartu maakond Valio Eesti AS
9443 Käsi, Gärry 1981 Tartu maakond
9444 Käärmann, Marika 1972 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
Kõivik, Klaarika 1986 Tartu maakond Valio Eesti AS
9437 Kõlli, Evelin 1974 Tartu maakond
9438 Kõomägi, Diana 1982 Tartu maakond
9439 Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
9440 Kõre, Lea 1961 Harju maakond
9445 Kütt, Kairi 1984 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
Kütt, Vaido 1970 Jõgeva maakond
9446 Kütt, Viivika 1972 Tartu maakond
9447 Küün, Margit 1975 Tartu maakond
9448 Laansoo, Marge 1979 Tartu maakond Team Civitta
9449 Laasik, Pille 1985 Tartu maakond
9450 Laasik, Riin 1987 Tartu maakond
9451 Laganovska, Liga 1967 Latvia
9452 Laine, Age 1984 Tartu maakond Team Civitta
9453 Laisaar, Kaja-Triin 1969 Tartu maakond
9454 Lamp, Ingrid 1976 Tartu maakond Palmako AS
9455 Laur, Ene 1959 Harju maakond
9456 Laur, Liia 1956 Tartu maakond
9457 Laur, Tiit 1962 Harju maakond
9458 Lehes, Terje 1973 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9459 Lepik, Jane 1978 Tartu maakond
9460 Leppik, Anne-Lea 1959 Tartu maakond
9461 Lest, Rando 1973 Tartu maakond Arens Mööbel AS
9462 Lest, Signe 1973 Tartu maakond
9463 Liharadov, Rein 1946 Tartu maakond
9464 Liibeon, Agve 1976 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9465 Liik, Kaja 1964 Tartu maakond
9466 Liiv, Kerli 1985 Tartu maakond
9467 Liiva, Piret 1984 Tartu maakond
9468 Lillemets, Kerttu 1982 Tartu maakond
9469 Limbak, Andre 1985 Tartu maakond HANZA Tartu team
9470 Lina, Maarja 1977 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9471 Lint, Merle 1961 Tartu maakond
Lintsi, Mart 1943 Tartu maakond
9472 Looman, Tiina 1974 Tartu maakond
9473 Luiga, Ülle 1961 Tartu maakond
9700 Luik, Merike 1965 Tartu maakond
9474 Luik, Seidi 1980 Tartu maakond
9475 Lukk, Kaarin 1976 Tartu maakond
9476 Lust, Toomas 1957 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9478 Lääne, Eva 1970 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
Lõiv, Eve 1970 Tartu maakond Valio Eesti AS
Lõo, Aune 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9477 Lõugas, Tõnis 1993 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9479 Lümat, Eha 1943 Tartu maakond
9480 Madisson, Kaie 1977 Tartu maakond HANZA Tartu team
9481 Mainla, Leila 1981 Tartu maakond
9482 Maisväli, Maila 1963 Jõgeva maakond
9483 Maldar, Kersti 1960 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9484 Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond
9485 Malmberg, Õie 1956 Lääne-Viru maakond
9486 Margus, Peep 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9487 Marjapuu, Maili 1979 Tartu maakond
9488 Martinsone, Dace 1960 Latvia
9489 Matrov, Jaanus 1971 Tartu maakond
9490 Meier, Liis 1990 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9491 Menning, Marianne 1953 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9492 Mentsikainen, Kristina 1988 Tartu maakond
9493 Mere, Reili 1986 Tartu maakond Palmako AS
9494 Mets, Anita 1963 Tartu maakond
9495 Mets, Maie 1986 Tartu maakond
9496 Metsaru, Monika 1977 Tartu maakond
Metsis, Eleanora 2000 Harju maakond
9497 Metsküla, Taimi 1978 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9498 Mihkelson, Anneli 1968 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9499 Mikk, Margit 1981 Tartu maakond Ravimiamet
9500 Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
9501 Must, Gerle 1980 Valga maakond
9502 Muttik, Anneli 1974 Tartu maakond
9503 Muttik, Helin 1989 Tartu maakond
9505 Mäeloog, Ursula 1964 Tartu maakond
9506 Mäeorg, Sirje 1950 Tartu maakond Tartu Ülikool
9507 Mäeorg, Uno 1950 Tartu maakond Tartu Ülikool
9508 Mäesepp, Hele-Kaja 1946 Tartu maakond
9509 Mäesepp, Heli 1968 Tartu maakond
9510 Mällo, Piret 1975 Tartu maakond
9511 Mällo, Rainer 1973 Tartu maakond
9512 Mälton, Astrid 1960 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9513 Mändmets, Gaida 1972 Tartu maakond
9514 Männik, Marika 1973 Tartu maakond
9504 Mõts, Jana 1979 Tartu maakond Palmako AS
9515 Müürsepp, Karl 1986 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9516 Nael, Katre 2004 Tartu maakond
9517 Nael, Velge 1976 Tartu maakond
9518 Naggel, Rainer 1967 Tartu maakond
9519 Noormägi, Reelika 1975 Tartu maakond
9520 Nurmetu, Eliise 1994 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9301 Nurmoja, Hans 1942 Tartu maakond
9521 Oja, Merje 1967 Tartu maakond
9522 Oja, Õie 1939 Tartu maakond
9523 Ojakivi, Kaimo 1967 Tartu maakond
9524 Ojaperv, Kaido 1974 Harju maakond
9525 Ojasaar, Heli 1976 Jõgeva maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9526 Ojasoo, Toivo 1966 Tartu maakond
9527 Olo, Marge 1980 Tartu maakond
9528 Ots, Anu 1968 Tartu maakond
9529 Otsing, Anneli 1972 Jõgeva maakond
9530 Otsus, Kaire 1976 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9531 Paama, Margit 1983 Tartu maakond
9532 Padar, Pille 1974 Harju maakond
9533 Paglant, Jaanika 1973 Tartu maakond A. Le Coq
9534 Paistu, Sirli 1984 Tartu maakond
9535 Palgi, Margareta 1964 Põlva maakond
Palm, Kaire 1970 Tartu maakond Valio Eesti AS
9536 Palm, Laura 1996 Tartu maakond R2 Spa OÜ
9537 Palm, Riia 1962 Võru maakond
9538 Palo, Meelike 1977 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
9539 Paloots, Piret 1975 Tartu maakond
9540 Palu, Reelika 1980 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9541 Parts, Terje 1963 Tartu maakond Ravimiamet
9542 Parv, Karin 1990 Tartu maakond
9543 Parv, Marge 1972 Tartu maakond
9544 Pastak, Ly 1981 Tartu maakond
Pedamäe, Kata 1989 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9545 Pedaste, Küllike 1976 Tartu maakond
9546 Peets, Piia 1982 Põlva maakond
9547 Peets, Rainer 1978 Viljandi maakond
9548 Pening, Elvina 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Perova, Margit 1979 Tartu maakond
9549 Pertels, Triinu 1978 Tartu maakond
9550 Peterson, Riina 1983 Tartu maakond A. Le Coq
9551 Piir, Marju 1961 Tartu maakond
9552 Piir, Tõnis 1960 Tartu maakond
9553 Pilipenko, Marika 1956 Tartu maakond
9554 Piller, Marys 1968 Tartu maakond
9555 Piller, Toomas 1970 Tartu maakond
9556 Pivnik, Taivo 1973 Harju maakond Puumerkki AS
9557 Plaan, Kati 1989 Tartu maakond Team Civitta
9558 Polikarpus, Maile 1979 Harju maakond
9559 Ponder, Anne 1958 Viljandi maakond
9560 Post, Eevi 1974 Tartu maakond Salvest AS
9561 Potter, Helen 1964 Tartu maakond
9562 Protopopova, Anna 1979 Tartu maakond A. Le Coq
9563 Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
9564 Pullonen, Kalev 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9565 Pundonen, Maarja 1981 Valga maakond
9566 Puniste, Terje 1965 Võru maakond
9567 Purgats, Sigrid 1984 Tartu maakond
9570 Päiviste, Eha 1960 Valga maakond
9571 Pärtelpoeg, Katrin 1971 Harju maakond
9568 Põld, Liis 1978 Tartu maakond Hals Team
9569 Põldaas, Liisa 1988 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9572 Püssa, Linda 1983 Tartu maakond
9573 Raal, Liina 1975 Tartu maakond
9574 Rahu, Kaija 1973 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
9575 Rajasaar, Pille 1944 Tartu maakond
9576 Rander, Reet 1973 Tartu maakond Ravimiamet
9577 Raudsepp, Kristin 1967 Tartu maakond Ravimiamet
9578 Rebane, Kaidi 1986 Tartu maakond Palmako AS
9579 Rebenits, Anne 1986 Tartu maakond Palmako AS
9580 Reidla, Ago 1968 Jõgeva maakond
9581 Reiman, Heli 1965 Tartu maakond Salvest AS
9582 Reinsalu, Ene 1978 Tartu maakond A. Le Coq
9583 Rekand, Tiina 1985 Harju maakond Riigikantselei
9584 Rentel, Liivi 1964 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9585 Ristmäe, Kaja 1970 Tartu maakond
9586 Rives, Älis 1979 Tartu maakond
9587 Rohtla, Janeli 1994 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9588 Roop, Reelika 1982 Tartu maakond
Rosenfeldt, Kerli 1984 Tartu maakond
9589 Ross, Kersti 1976 Tartu maakond
9590 Rossi, Anna-Liisa 1979 Tartu maakond
9591 Ruus, Marta 1947 Tartu maakond
9592 Rätsep, Hille 1966 Tartu maakond
9593 Rääk, Janne 2002 Tartu maakond AS G4S Eesti
9594 Rääk, Kaire 1975 Tartu maakond
9699 Rääsk, Egle 1981 Tartu maakond
9595 Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
9596 Rüütel, Kersti 1974 Tartu maakond Trismile
9597 Saar, Elo 1978 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9598 Saar, Jaanika 1981 Tartu maakond
9599 Saar, Ruth 1956 Tartu maakond
9600 Salum, Alli 1963 Finland
9601 Saprõkina, Zinaida 1979 Tartu maakond
9602 Sarap, Juta 1961 Tartu maakond
9603 Sarapuu, Egle 1989 Tartu maakond
9604 Sauga, Sirje 1962 Tartu maakond
9605 Savi, Laivi 1979 Tartu maakond MTÜ Tartu Üliõpilasküla
9606 Seli, Anti 1973 Tartu maakond
9607 Seli, Dagmar 1970 Tartu maakond
9608 Seli, Erle 1984 Harju maakond
9609 Seli, Kersti 1965 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
9610 Seli, Neinar 1959 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
9355 Sepp, Janne 1985 Tartu maakond Ravimiamet
Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
9611 Siilbek, Triinu 1988 Tartu maakond
9612 Siimsalu, Katrin 1975 Tartu maakond
9613 Siimula-Saar, Kristel 1976 Tartu maakond
9614 Sikk, Jaanika 1981 Tartu maakond
9615 Sild, Kristina 1975 Tartu maakond
9616 Sillaste, Elen 1981 Tartu maakond
9617 Sirk, Lea 1954 Tartu maakond
9618 Soggar-Henk, Riina 1982 Viljandi maakond Finestmedia AS
9619 Sokolova, Svetlana 1968 Russia
9620 Sonn, Ester 1978 Tartu maakond
9621 Sonn, Raivo 1972 Tartu maakond
Soo, Eti 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
9622 Sooaru, Kristel 1972 Tartu maakond Ravimiamet
9623 Soodla, Vaike 1956 Tartu maakond
9624 Sosnovski, Diana 1963 Tartu maakond
9625 Sossi, Annika 1973 Tartu maakond
9626 Spilevoi, Helena 1986 Tartu maakond
9627 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
9628 Suuroja, Kaisa 2001 Tartu maakond Sillaotsa Kool
9629 Suuroja, Lisett 2003 Tartu maakond
9630 Suuroja, Nata-Ly 1976 Tartu maakond Sillaotsa Kool
9631 Suvi, Anne 1959 Tartu maakond Salvest AS
9632 Sõber, Kristi 1981 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9633 Sõgel, Kersti 1981 Tartu maakond
9637 Taaramäe, Kristiina 1975 Tartu maakond Estiko-Plastar AS
9638 Taavet, Angeelika 1980 Tartu maakond
9639 Taavet, Taavi 1971 Tartu maakond
9641 Tagel, Katrin 1982 Tartu maakond Ravimiamet
9642 Talts, Jaak 1961 Tartu maakond
9643 Talts, Piret 1958 Tartu maakond
9644 Talvet, Siiri 1972 Tartu maakond
9645 Tamm, Kaarel 1986 Tartu maakond Aasta Auto AS
9646 Tamm, Katrin 1977 Tartu maakond
9647 Tamme, Merike 1967 Tartu maakond
9648 Tammistu, Andrias 1981 Tartu maakond Aasta Auto AS
9649 Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Tarum, Juhan 1939 Ida-Viru maakond
Tarum, Valve 1946 Ida-Viru maakond
9650 Tasa, Tea 1969 Harju maakond
9651 Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
9652 Teedla, Helina 1977 Tartu maakond Salvest AS
9653 Teinfeldt, Margit 1984 Jõgeva maakond
9654 Telling, Siiri 1962 Tartu maakond
9655 Terandi, Laura 2002 Tartu maakond
9656 Terandi, Reet 1974 Tartu maakond
9657 Teras, Svetlana 1965 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9658 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK
9659 Tigane, Jaan-Eerik 1999 Tartu maakond Telia SK
9660 Tigane, Merle 1973 Tartu maakond
9661 Timusk, Kairi 1968 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9662 Tooming, Anne-Ly 1979 Tartu maakond
9663 Toomiste, Helen 1987 Tartu maakond
9664 Toomiste, Ülle 1960 Tartu maakond
9665 Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond
Turb, Ants 1945 Järva maakond
9667 Tähnas, Janika 1981 Tartu maakond
9701 Täär, Hele 1964 Tartu maakond
9702 Täär, Katrin 1983 Tartu maakond
9666 Tõruvere, Monika 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9668 Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
9669 Uiboleht, Anneli 1978 Tartu maakond
9670 Ulst, Anna 1998 Tartu maakond
9671 Ulst, Kai 1961 Tartu maakond
9672 Ulst, Katrin 1987 Tartu maakond
9673 Ulst, Martin 1985 Tartu maakond
9674 Unt, Marianne 1969 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9675 Uustalu, Edita 1976 Tartu maakond
9676 Uuvits, Birgit 1984 Tartu maakond Ravimiamet
9677 Vahi, Urmas 1961 Tartu maakond
9678 Vaht, Katrin 1979 Tartu maakond
9679 Vald, Vaino 1950 Valga maakond
9680 Vana, Janika 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
9681 Vana, Johanna 1999 Tartu maakond AS G4S Eesti
9683 Varblane, Urve 1969 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9684 Vasilyeva, Svetlana 1966 Russia Pskov Ski Team
9685 Viia, Diana 1976 Tartu maakond
9686 Viia, Karl 2001 Tartu maakond
9687 Viia, Rico 2006 Tartu maakond
Viikmaa, Vivian 2000 Harju maakond
9688 Viira, Heli 1971 Tartu maakond
9689 Viira, Pille 1971 Tartu maakond A. Le Coq
9690 Viira, Õie 1982 Tartu maakond Salvest AS
9691 Viitkar, Priit 1970 Tartu maakond Hals Team
9692 Vijar, Angela 1990 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9693 Virkunen, Esta 1958 Jõgeva maakond
9694 Virkunen, Liis 1990 Jõgeva maakond
Voitka, Kristi 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
9695 Vuks, Aire 1973 Tartu maakond
9696 Võsoberg, Veiko 1984 Tartu maakond Aasta Auto AS
Võsu, Helle 1959 Tartu maakond Valio Eesti AS
9682 Wanko, Wolfgang 1955 Austria
9635 Zaitsev, Merle 1977 Tartu maakond
9636 Zirk, Katrin 1973 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9697 Öösalu, Tõnis 1966 Tartu maakond
9698 Ülejõe, Anu 1970 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9634 Šuman, Diana 1986 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aarna, Grete-Ly 2005 Tartu maakond
5001 Ambre, Monika 1977 Tartu maakond
5002 Andron, Rasmus 2008 Tartu maakond
Bogdanova, Veronika 1988 Tartu maakond
Brakina, Jelena 1950 Tartu maakond
5003 Ecetaja, Ilva 1987 Latvia
Elken, Eneli 2001 Tartu maakond
5004 Ellermaa, Karin 1948 Tartu maakond
Enno, Katrin 1978 Tartu maakond
5005 Hõrrak, Karin 1968 Tartu maakond
5006 Inno, Anniki 1987 Lääne-Viru maakond
Jaaska, Lea 1948 Tartu maakond
5007 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond Arctic Sport Club
5008 Jalajas, Joosep 2003 Tartu maakond
5009 Jesse, Kristo 1999 Valga maakond SK ProRunner
Joala, Kaie 2002 Põlva maakond
Joala, Kaspar 2005 Põlva maakond
5010 Justus, Anneli 1978 Tartu maakond
5013 Järve, Märt 2004 Tartu maakond
Järve, Nora 2006 Tartu maakond
5011 Jõgi, Kaja 1950 Tartu maakond
5012 Jõgi, Kerttu 1985 Harju maakond
5014 Kaasik, Marko 1966 Tartu maakond
5015 Kade, Karl 2002 Tartu maakond
5016 Kainel, Georg 2006 Harju maakond
5017 Kallson, Siim 1984 Tartu maakond
5018 Karu, Marten 1997 Tartu maakond
5019 Kasesalu, Mari-Liis 1990 Tartu maakond R2 Spa OÜ
5020 Kask, Kaarup 2005 Pärnu maakond SK Jõulu
5021 Kelk, Merliin 1990 Tartu maakond
Kiivit, Laure 2004 Tartu maakond
Kiivit, Marie 2005 Tartu maakond
5022 Kikas, Katre 1990 Põlva maakond Sportland
5023 Kivioja, Liisa 2007 Tartu maakond
5025 Kollom, Johanna 1998 Tartu maakond
5026 Kollom, Kristi 1975 Tartu maakond
5027 Kollom, Ralf Errik 2000 Tartu maakond
5087 Kompus, Merike 1977 Tartu maakond Salvest AS
5028 Kook, Kadri 1990 Võru maakond
Koorits, Gerd 1990 Harju maakond
5029 Koov, Juta 2006 Harju maakond
Kukk, Ille 1957 Tartu maakond Eesti Sportlane
5030 Kull, Kaarel 2007 Tartu maakond
5031 Kull, Mart Oskar 2005 Tartu maakond
5032 Labent, Regina 1975 Tartu maakond
5033 Laidvee, Margit 1975 Tartu maakond AS G4S Eesti
5034 Lepik, Emma 2005 Valga maakond
Leppik, Anne-Lea 1959 Tartu maakond
5035 Liblik, Elina 2003 Tartu maakond
5036 Liblik, Martin 2005 Tartu maakond
5037 Liik, Patrick 2000 Tartu maakond
Liivarand, Liisi 2004 Valga maakond
Liivaru, Helena-Anetta 2001 Tartu maakond
5038 Liivaru, Kaidi 1973 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5039 Lille, Säde-Ly 2010 Tartu maakond
5040 Lille, Tiina 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5041 Luksepp, Triin 1984 Tartu maakond
5042 Lusikas, Lii 1957 Tartu maakond
5043 Luug, Katariina 2003 Tartu maakond
5044 Luug, Rona Britt 2000 Tartu maakond
5045 Maks, Erik Marcus 1998 Tartu maakond
5046 Metsoja, Kaire 1967 Tartu maakond
5047 Meus, Kaisa 2002 Tartu maakond
5048 Miilmann, Merle 1971 Tartu maakond
Mikkel, Heljo 1954 Tartu maakond
Muttik, Reino 1990 Valga maakond
Muuli, Lea 1969 Tartu maakond
Muuli, Rasmus 2002 Tartu maakond
5049 Mäesalu, Terje 1974 Tartu maakond SEB Pank AS
5050 Mäesepp, Kea 1997 Tartu maakond
5051 Mäesepp, Triinu 1983 Tartu maakond
5052 Mölder, Jane 1977 Valga maakond
5053 Mölder, Karin 1975 Valga maakond Valga MV
5054 Mühlberg, Hanka 2008 Tartu maakond
5055 Mühlberg, Siim 2003 Tartu maakond
5056 Müürsepp, Rasmus Hannes 2005 Tartu maakond
5076 Neltsas, Terje 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5057 Ojaperv, Annaleen 2010 Harju maakond
5058 Ojaperv, Evelyn 1979 Harju maakond
5059 Panker, Bert Joosep 2006 Rapla maakond OK Ilves
5060 Panker, Brigitte 2004 Rapla maakond OK Ilves
5061 Parksepp, Agnes 2010 Tartu maakond
5105 Parksepp, Mari 1982 Tartu maakond
5062 Pedaste, Berit 2004 Tartu maakond
5063 Pedaste, Karel 2006 Tartu maakond
Pihlap, Ants 1943 Tartu maakond
5064 Pihlap, Helene 2009 Tartu maakond TÜASK
5065 Plaado, Kristen 2008 Tartu maakond
5066 Plaado, Martin 1995 Tartu maakond
5067 Plagnaud, Meri-Lill 2006 Harju maakond
5068 Porkon, Sander 2004 Tartu maakond
5069 Potsepp, Kristi 1989 Võru maakond
5070 Priilinn, Pille-Mari 1995 Rapla maakond
5071 Putnik, Hanna 1993 Rapla maakond
5072 Puusaar, Robin 2007 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
5075 Pärtin, Daire 2003 Tartu maakond
5073 Põhjala, Heli 1973 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5074 Põldma, Eda 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5077 Raat, Robin 2011 Võru maakond
Raidmaa, Kelly 1993 Tartu maakond
5078 Randoja, Rasmus 2005 Jõgeva maakond
5079 Reinberg, Janely 2004 Tartu maakond
5080 Ristmägi, Marten-Jakob 2006 Tartu maakond
5081 Rohtla, Annabel 2005 Tartu maakond
5082 Rohtla, Krisliin 2003 Tartu maakond
5083 Rohtla, Meribel 2005 Tartu maakond
Rooden, Meena 2006 Tartu maakond
Rooden, Mikk 2003 Tartu maakond
5084 Roos, Inge 1950 Tartu maakond
Rosin, Kaido 1975 Harju maakond
5085 Rööpmann, Liis 2003 Tartu maakond
Saar, Karl Leonhard 2006 Tartu maakond
Saar, Rene Helen 2004 Tartu maakond
5086 Saarna, Ingrid 1953 Tartu maakond
5088 Siimer, Kristiine 1988 Tartu maakond
Siimula-Saar, Kristel 1976 Tartu maakond
5089 Sikk, Maria 1987 Valga maakond
5090 Sinimäe, Helena 2005 Tartu maakond
5091 Sukk, Eneli 1991 Tartu maakond
5093 Talviste, Pilleriin 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
5094 Tamm, Maiko 2004 Valga maakond
5095 Tehvand, Romet 2004 Tartu maakond
5096 Tensing, Karin 1986 Harju maakond
Tiks, Paula Sandra 2000 Tartu maakond
Tomberg, Janne 1979 Harju maakond
Tomberg, Paul Oskar 2006 Harju maakond
5097 Tropa, Ilona 1970 Latvia
Trumm, Andreas 2006 Tartu maakond
Trumm, Martin 2006 Tartu maakond
Trumm, Veiko 1968 Tartu maakond
5098 Tullus, Mirjam 2003 Tartu maakond
5099 Tänav, Remo 1986 Hiiu maakond
5100 Uksov, Andres Luka 2007 Tartu maakond
5101 Vaarak, Teele 1987 Viljandi maakond
5102 Vaarak, Tuuli 1987 Viljandi maakond
5103 Vallimäe, Rasmus 2005 Tartu maakond
5104 Vihalem, Esta 1952 Tartu maakond
5106 Visnapuu, Henri 2005 Tartu maakond Salvest AS
5092 Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
Zirnask, Tiina 1964 Tartu maakond Valio Eesti AS