Participants

23km / 10km

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
Aasmäe, Erle 1984 Jõgeva maakond
Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
Andresson, Raul 1967 Harju maakond Tallinn-Pühajärve ODC
Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
Antoshkina, Elena 1964 Russia
Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
Arge, Virgo 1978 Harju maakond
Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
Arumägi, Anti 1990 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Belov, Kärol 1996 Valga maakond
Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
Egginton, Bill 1957 United Kingdom
Einpalu, Mart 1973 Harju maakond
Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
Gornischeff, Artur 1984 Harju maakond
Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
Gurkin, Viktor 1977 Harju maakond
Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
Hannus, Silver 1979 Tartu maakond 42koma
Harakka, Janne 1970 Finland
Huopalainen, Veiko 1988 Valga maakond
Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
Illing, Sven 1979 Tartu maakond
Jaarman, Kalle 1974 Tartu maakond Trismile
Juhkam, Andres 1972 Tartu maakond
Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
Järv, Martti 1985 Harju maakond
Järve, Alo 1976 Tartu maakond
Jõgi, Agur 1971 Harju maakond Sportland
Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Kaarna, Triinu 1988 Valga maakond
Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond Aasta Auto AS
Kalda, Meelis 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
Kaljurand, Hardi 1988 Tartu maakond
Kannel, Kalle 1977 Harju maakond Team WAFI
Kannelmäe, Kaarle 1981 Harju maakond
Karelson, Kert 1988 Harju maakond Team WAFI
Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
Keemu, Kirli 1984 Valga maakond
Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond
Kiidjärv, Ralf 1992 Tartu maakond
Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
Kilk, Renee 1983 Harju maakond Team WAFI
Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
Kivimäe, Maria 1990 Harju maakond
Knope, Agris 1953 Latvia 5A-Valka / LV
Koorits, Gerd 1990 Harju maakond
Kooskora, Rasmus 1995 Harju maakond
Koppel, Evari 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Korjus, Ove 1991 Tartu maakond
Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
Kriisk, Kersti 1977 Harju maakond
Krilovs, Ringo 1980 Ida-Viru maakond
Krull, Anne 1970 Tartu maakond
Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
Kukk, Raido 1976 Saare maakond Suusahullud
Kuljus, Viljar 1984 Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
Kutsar, Grete 1990 Tartu maakond
Kärdi, Kristel 1981 Harju maakond Elujooks
Käära, August 1975 Harju maakond SK ProRunner
Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
Laid, Mart 1970 Harju maakond
Laius, Ott 1983 Tartu maakond
Laum, Liisi 1981 Harju maakond
Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
Lavrikov, Viktor 1961 Russia
Lavrikova, Svetlana 1962 Russia Narva SK Firn
Lehesmets, Alar 1981 Harju maakond
Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
Leiten, Kaido 1972 Viljandi maakond
Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
Leskov, Siiri 1978 Harju maakond
Lillend, Allan 1980 Harju maakond
Lillo, Indrek 1977 Harju maakond Advokaadibüroo Lillo & Partnerid
Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
Loot, Varmo 1984 Harju maakond
Luik, Vahur 1986 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Luts, Merike 1957 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Lõoke, Alo 1984 Harju maakond SK Toonus
Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Matson, Raido 1970 Tartu maakond
Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
Meesak, Vaike 1955 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Merivälja, Margus 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
Meus, Peeter 1972 Tartu maakond
Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
Miller, Guido 1981 Harju maakond
Muru, Annemari 1979 Tartu maakond
Müür, Maik 1987 Tartu maakond
Müürsepp, Krista 1974 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
Nummert, Kaarel 1988 Harju maakond
Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
Nykänen, Iiris 1983 Tartu maakond
Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
Ozolins, Ainars 1960 Latvia 5A-Valka / LV
Paju, Marek 1987 Viljandi maakond
Pajula, Janek 1971 Pärnu maakond
Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
Paumets, Tiina 1956 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond
Pensa, Brit 1981 Harju maakond
Perli, Antti 1979 Harju maakond
Petrov, Sergei 1964 Russia
Pihla, Jaanus 1972 Võru maakond
Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
Pilv, Ivar 1967 Järva maakond Ambla SK
Plinte, Valdo 1991 Tartu maakond
Prangli, Tõnis 1984 Võru maakond
Purret, Martin 1999 Tartu maakond
Pärn, Rain 1984 Harju maakond
Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
Põldmaa, Koit 1981 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Reineberg, Tarmo 1974 Harju maakond Team Honey Power
Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
Rekker, Robert 1997 Põlva maakond
Riisalo, Tiit 1967 Harju maakond
Riisenberg, Otto 1978 Harju maakond Viljandi Suusaklubi
Riismaa, Kaija 1985 Harju maakond
Ringi, Riine 1986 Harju maakond
Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Roosaar, Glen 1986 Harju maakond
Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
Saidla, Siim 1981 Harju maakond
Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
Salundi, Sirje 1956 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Sarana, Nonna 1967 Harju maakond
Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
Serov, Aleksey 1980 Russia
Serov, Anton 1980 Russia
Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
Sibul, Jaanus 1973 Põlva maakond Haanja Rattaklubi
Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
Suu, Merli 1991 Saare maakond
Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
Taevere, Kalle 1982 Tartu maakond
Tagel, Piia 1960 Põlva maakond Kanepi Terviseklubi
Tamm, Tambet 1977 Harju maakond
Tappel, Triin 1981 Tartu maakond SK ProRunner
Tenisson, Vaido 1965 Jõgeva maakond A. Le Coq
Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
Tikk, Erkki 1983 Tartu maakond
Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
Toomik, Siim 1976 Harju maakond
Tähnas, Marko 1983 Tartu maakond
Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
Türna, Siim 1985 Võru maakond
Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
Vaan, Ando 1991 Tartu maakond
Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
Vannas, Villem 1960 Harju maakond
Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond JK Hermes
Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Voolaine, Andrus 1954 Rapla maakond
Vähi, Tõnu 1956 Harju maakond
Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
Õnnik, Lauri 1990 Pärnu maakond TÜASK
Üprus, Erik-Voldemar 1942 Harju maakond
Šahmatov, Radik 1979 Ida-Viru maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Kadyri, Daria 1986 Russia
Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond A. Le Coq
Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
Nõlvak, Mariann 1983 Tartu maakond
Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
Siilik, Sirje 1986 Tartu maakond
Truus, Jüri 1967 Tartu maakond Ikodor AS
Vals, Kristi 1979 Võru maakond
Vidrik, Marina 1986 Tartu maakond
Vilips, Maris 1970 Latvia
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond IITEE OÜ
Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
Arras, Liis 1992 Tartu maakond
Atna, Heiko 1984 Pärnu maakond
Atonen, Kätlin 1975 Harju maakond Viljandi VAK Staier
Belov, Roman 1981 Tartu maakond
Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
Buhvestova, Jane-Ly 2000 Tartu maakond
Einsoo, Aare 1971 Tartu maakond
Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond A. Le Coq
Hõrandi, Teele 1983 Tartu maakond
Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
Kallis, Joel 1982 Valga maakond
Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
Kane, Rein 1945 Harju maakond
Kangro, Hendrik 1979 Tartu maakond
Kann, Kadri 1986 Harju maakond
Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
Kisand, Marika 1971 Pärnu maakond
Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
Leola, Heily 1980 Tartu maakond
Lood, Piret 1984 Tartu maakond
Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
Mednis, Vilis 1951 Latvia 5A-Valka / LV
Melk, Christofer-Marten 1999 Tartu maakond
Melk, Kristiine 1977 Tartu maakond
Must, Edik 1991 Tartu maakond
Muuli, Viktor 1966 Tartu maakond
Mäe, Mikk 1988 Harju maakond
Paas, Raili 1979 Tartu maakond
Pari, Liivi Mall 1998 Tartu maakond
Peterson, Ester 1972 Valga maakond
Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
Plagnaud, Meri-Lill 2006 Harju maakond Captus Sport
Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
Põldvee, Andreas 2001 Tartu maakond
Rammi, Antti 1979 Tartu maakond
Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
Randoja, Riana 1995 Tartu maakond
Reiman, Inge 1970 Harju maakond
Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
Rekker, Linda 2000 Põlva maakond
Saarepuu, Liina 1986 Tartu maakond
Sahk, Ingrid 1976 Tartu maakond Tartu Ülikool
Saluvee, Maaja 1979 Harju maakond
Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
Sikora, Jaak 1969 Jõgeva maakond
Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
Soidla, Janar 1974 Harju maakond
Soonberg, Kertu 1992 Tartu maakond
Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
Tell, Jaan 1983 Tartu maakond TMB Element OÜ
Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond A. Le Coq
Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
Uibopuu, Eva 1980 Järva maakond
Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
Viia, Ants 1967 Tartu maakond
Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS
Väljaots, Annika 1967 Tartu maakond
Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
Feldbach, Lennart 1980 Tartu maakond
Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond
Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
Ross, Kersti 1976 Tartu maakond
Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
Sossi, Annika 1973 Tartu maakond
Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
Teinfeldt, Margit 1984 Jõgeva maakond
Ulst, Anna 1998 Tartu maakond
Ulst, Kai 1961 Tartu maakond
Ulst, Katrin 1987 Tartu maakond
Ulst, Martin 1985 Tartu maakond
Vald, Vaino 1950 Valga maakond

Running partner

Mizuno

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Supporters

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium