Participants

23km / 10km

Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
1136 Aagver, Maris 1975 Harju maakond Goldberger OÜ
1239 Aamisepp, Tõnu 1953 Harju maakond Kiili Spordiklubi
418 Aarna, Indrek 1969 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
974 Aarniste, Marek 1976 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
604 Aas, Toomas 1973 Tartu maakond
1233 Aasa, Oksana 1980 Võru maakond
1008 Aasaru, Juhan 1983 Tartu maakond Suusahullud
1466 Aasaru, Marit 1983 Tartu maakond
1355 Aaslaid, Kaido 1967 Pärnu maakond
226 Aasmaa, Kätlin 1982 Tartu maakond
132 Aaste, Hanno 1982 Harju maakond
82 Aave, Marius 1986 Tartu maakond SK ProRunner
1359 Abel, Rene 1981 Rapla maakond
85 Abner, Andre 1970 Harju maakond Treeningpartner
39 Abner, Frank 1997 Harju maakond
63 Abner, Mark 1998 Harju maakond Treeningpartner
309 Adamenkov, Anton 1984 Tartu maakond
1065 Adamson, Ander 1996 Tartu maakond
1399 Adamson, Kalev 1984 Tartu maakond
1256 Adamson, Kristiine 1983 Lääne-Viru maakond
1583 Adamson, Triin 1987 Harju maakond Optimist Public
891 Adamson, Urmas 1971 Harju maakond
1589 Adari, Raul 1990 Tartu maakond Tartu Vangla
980 Adosson, Ivo 1973 Tartu maakond
1112 Afanasev, Sergei 1965 Russia
1618 Agu, Aivo 1976 Tartu maakond
788 Ahtijainen, Riho 1987 Harju maakond Swedbank AS
839 Ahtijainen, Risto 1985 Rapla maakond
1218 Ahu, Laila 1984 Ida-Viru maakond
1421 Ahu, Ülo 1957 Ida-Viru maakond
5001 Aigro, Ene 1960 Valga maakond
475 Aigro, Marek 1972 Tartu maakond
23 Ailt, Priit 1983 Harju maakond Hawaii Express
1001 Akenpärg, Egert 1986 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
302 Alamets, Ülari 1967 Finland
1507 Alep, Priit 1983 Tartu maakond
697 Alev, Magnar 1972 Valga maakond #7AM
1393 Alits, Jaanus 1984 Jõgeva maakond
3 Alla, Raivo 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
213 Allik, Tave 1990 Jõgeva maakond
1250 Alliksaar, Rannar 1981 Jõgeva maakond VÕIMLA Spordiklubi
1433 Alnek, Airi 1963 Tartu maakond OK Võru
663 Alnek, Karmen 1989 Tartu maakond SK Metsasõbrad
1140 Alter, Enelin 1987 Valga maakond
1132 Altmets, Valev 1967 Järva maakond
557 Altoja, Jaanus 1971 Ida-viru maakond
1383 Altosaar, Piret 1987 Harju maakond Suusahullud
1498 Altrov, Marten 1991 Harju maakond
1191 Alttoa, Margus 1976 Pärnu maakond
1103 Alumaa, Ingrid 1976 Tartu maakond
809 Ambos, Silver 1958 Valga maakond Tartu Suusaklubi
844 Ammon, Ants 1971 Harju maakond Eesti Raudtee Spordiklubi
1490 Andrei, Kadi 1989 Tartu maakond
385 Andrei, Margus 1991 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
5003 Andrejeva, Olga 1985 Rapla maakond AS G4S Eesti
1234 Andresson, Raul 1967 Harju maakond
1551 Anfimova, Nadezhda 1980 Russia OneginRun
199 Angelstok, Aivar 1967 Harju maakond
724 Angerma, Meelis 1979 Harju maakond
1059 Annuk, Ave 1989 Tartu maakond
46 Ansko, Ilmar 1973 Tartu maakond
408 Antalainen, Lauri 1980 Tartu maakond
680 Anton, Arno 1958 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
31 Anton, Arvi 1992 Tartu maakond Tridens AS
1554 Antonova, Olga 1959 Russia
1090 Antoshkina, Elena 1964 Russia
1232 Antsmäe, Tauno 1974 Harju maakond
1575 Ardla, Kristo 1993 Järva maakond
1391 Arendi, Katrin 1976 Harju maakond
1294 Arg, Oliver 1993 Tartu maakond
558 Arge, Virgo 1978 Harju maakond
1488 Arike, Ann-Liis 1995 Tartu maakond
567 Arnek, Adeele 1992 Harju maakond Sportland
265 Arras, Aigar 1968 Tartu maakond
1338 Arro, Mart 1970 Harju maakond
1530 Aru, Merle 1976 Tartu maakond Sportland
414 Aruksaar, Erki 1980 Rapla maakond
1179 Arula, Ando 1982 Harju maakond
791 Arumäe, Tauri 1987 Tartu maakond TÜASK
320 Arus, Tiit 1971 Saare maakond
540 Arutyunyan, David 1985 Tartu maakond
991 Arvi, Mait 1990 Tartu maakond
5034 Atonen, Meelis 1966 Harju maakond Viljandi VAK Staier
376 Audova, Margus 1980 Tartu maakond
867 Aukstikalnis, Maris 1980 Latvia
1077 Avens, Janis 1969 Latvia Maratona Klubs
744 Avi, Siim 1984 Tartu maakond
152 Bachaus, Arno 1978 Tartu maakond Tridens AS
965 Baumverk, Märt 1970 Harju maakond
75 Bauvald, Andres 1975 Harju maakond Telia SK
1299 Bazhin, Vladimir 1962 Russia
1084 Beljantsev, Aleksandr 1981 Tartu maakond
828 Beljantseva, Jelena 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
1162 Bergmann, Triinu 1996 Tartu maakond SK ProRunner
173 Bleive, Ahti 1967 Põlva maakond OK Põlva Kobras
1057 Boitsov, Siim 1983 Harju maakond
1363 Bondarenkov, Alexey 1965 Russia
205 Born, Illimar 1993 Tartu maakond
1346 Born, Toomas 1968 Tartu maakond
674 Borovoi, Igor 1960 Russia
1603 Borovoi, Ilya 1985 Russia
1561 Buel, Aljona 1985 Harju maakond Swedbank AS
293 Bukhmarov, Aleksandr 1977 Russia
995 Busch, Veiko 1975 Harju maakond
154 Bušin, Peep 1985 Tartu maakond
87 Bõmberg, Rain 1982 Harju maakond Telia SK
357 Cabulis, Peteris 1976 Latvia 5A-Valka / LV
848 Chiara, Pinarel 1989 Italy
1027 Daaniel, Meelis 1972 Tartu maakond
5043 Dainis, Andris 1949 Latvia 5A-Valka / LV
334 Denisov, Andrey 1972 Russia Pskov Ski Team
479 Dovnar, Taavi 1982 Tartu maakond SK ProRunner
615 Drake, Roberts 1956 Latvia 5A-Valka / LV
1531 Edela, Ketlin 1986 Tartu maakond Sportland
655 Edela, Tõnis 1998 Tartu maakond
870 Eensalu, Agris 1979 Harju maakond SK Pleki Pande
1352 Eerik, Heli 1972 Lääne-Viru maakond
614 Eglons, Andris 1990 Latvia
178 Ehasalu, Erkki 1980 Tartu maakond SK ProRunner
1043 Ehin, Piret 1976 Tartu maakond
1627 Einasto, Mart 1969 Tartu maakond TÜASK
1229 Einland, Vello 1958 Harju maakond
49 Einsalu, Ants 1959 Lääne-Viru maakond Albe Team / Bont
736 Elias, Helen 1991 Tartu maakond
930 Elismäe, Ann 1991 Harju maakond
531 Elismäe, Tõnu 1969 Harju maakond
802 Ellamik, Jana 1985 Põlva maakond
482 Eller, Eik 1956 Harju maakond
1472 Eller, Kaarel 1981 Harju maakond Korp! Leola
472 Eller, Rain 1977 Harju maakond Swedbank AS
40 Eller, Villu 1992 Harju maakond Treeningpartner
1414 Ellermaa, Riho 1963 Harju maakond BIGBANK AS
504 Ellervee, Toomas 1962 Tartu maakond OK Ilves
924 Elling, Tõnis 1972 Harju maakond
35 Enn, Lauri 1980 Tartu maakond Sparta Spordiselts
704 Enok, Teet 1974 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
435 Erissaar, Tõnis 1988 Pärnu maakond
294 Ermel, Indrek 1977 Tartu maakond
575 Ernits, Ingrit 1965 Jõgeva maakond SK ProRunner
238 Ernits, Rando 1997 Tartu maakond
1134 Ers, Alger 1975 Hiiu maakond
595 Esna, Marko 1987 Tartu maakond
1487 Evestus, Airika 1977 Harju maakond
5024 Filatenko, Mati 1965 Tartu maakond
1398 Fišel, Mark 1983 Tartu maakond Tartu Ülikool
322 Fjodorov, Ain 1972 Valga maakond
72 Flavyanov, Igor 1970 Russia Narva SK Firn
879 Frolov, German 1986 Russia Pskov Ski Team
537 Gabrel, Katrin 1978 Tartu maakond
1365 Gaistruk, Stanislav 1987 Valga maakond
600 Galyaev, Yury 1968 Russia
1584 Genrihov, Diana 1968 Valga maakond Swedbank AS
1305 Gering, Margus 1990 Harju maakond
647 Gladoseva, Galina 1960 Ida-Viru maakond Alutaguse SUKL
1100 Goncharov, Boris 1952 Russia
628 Gonjak, Maria 1987 Tartu maakond
372 Gontmacher, Siim 1978 Harju maakond
436 Greenbaum, Marko 1979 Harju maakond
1415 Grihin, Kevin 2001 Võru maakond Karupesa Team
1625 Gurba, Stanislav 1986 Tartu maakond eratreening.ee
938 Gutmann, Indrek 1979 Harju maakond
457 Haav, Liisi 1986 Tartu maakond
127 Haava, Henno 1973 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1543 Haaviste, Raido 1974 Tartu maakond SK ProRunner
979 Hain, Hando 1980 Tartu maakond
947 Hain, Toomas 1968 Valga maakond
171 Hainsoo, Tauri 1987 Põlva maakond
1475 Hakonen, Laura 1986 Finland
1456 Haljasmets, Karl 1989 Tartu maakond Team Innopolis
141 Haljastamm, Erkki 1985 Harju maakond
425 Haljaste, Kardo 1983 Jõgeva maakond
583 Hallap, Keelia 1989 Tartu maakond
552 Hallik, Urmas 1978 Pärnu maakond
630 Hanga, Karol 2000 Harju maakond
633 Hanga, Knut 1970 Harju maakond
1653 Hanni, Kaido 1977 Harju maakond
378 Hanni, Margus 1981 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
805 Hanni, Margus 1997 Viljandi maakond
1236 Hanni, Tarmo 1951 Harju maakond EWK
165 Hannus, Oliver 1984 Tartu maakond 42koma
5 Hannus, Sander 1987 Tartu maakond 42koma
1300 Hannus, Siim 1983 Harju maakond Sidepataljon
241 Hannus, Silver 1979 Tartu maakond 42koma
206 Harand, Allan 1976 Harju maakond Thule Opel ProTeam
1479 Harju, Lennart 1986 Harju maakond AS Norma
1321 Hausenberg, Tauno 1983 Harju maakond
291 Heinola, Ivar 1977 Tartu maakond
606 Heinsar, Hardi 1972 Valga maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
215 Hendrikson, Peeter 1967 Harju maakond Haanja Rattaklubi
506 Henno, Kaie 1970 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
586 Henno, Tannar 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1076 Hermet, Jarno 1972 Tartu maakond
1121 Hidden 1979 Tartu maakond
1160 Hidden 1984 Tartu maakond
1279 Hidden 1980 Harju maakond
1354 Hidden 1980 Tartu maakond
911 Hidden 1991 Tartu maakond
597 Hiiesalu, Tuuli 1977 Tartu maakond
1087 Hiir, Teemar 1982 Tartu maakond
1149 Hinn, Sven 1967 Harju maakond
610 Hiob, Priit 1976 Viljandi maakond SK Jooksupartner
1580 Hirmo, Mairo 1984 Tartu maakond
476 Hirve, Raine 1987 Harju maakond
1616 Holts, Kaari 1972 Tartu maakond
1522 Holtsmann, Siim 1988 Tartu maakond
982 Hoop, Olav 1984 Põlva maakond
1652 Hruštšov, Pjotr 1948 Harju maakond
151 Hummal, Erkki 1973 Harju maakond Sparta Spordiselts
968 Hummal, Mari 1976 Tartu maakond
335 Hunt, Egon 1976 Valga maakond
507 Hunt, Külli 1984 Viljandi maakond
97 Hussar, Aimar 1981 Võru maakond Areal Team
197 Hussar, Kaidar 1971 Harju maakond Areal Team
1344 Hyvönen, Markku 1969 Finland
1013 Härm, Kersti 1986 Harju maakond MTÜ Spordiselts
240 Härmsalu, Jorma 1984 Harju maakond SEB Pank AS
146 Hõbe, Tarmo 1980 Harju maakond
350 Hõimoja, Hardi 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
212 Hütt, Kristo 1980 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
477 Hüvonen, Dan 1977 Harju maakond
721 Ilinskaya, Natalia 1970 Russia
554 Ilinsky, Dmitry 1971 Russia
596 Illing, Sven 1979 Tartu maakond
382 Ilp, Taavi 1983 Valga maakond Playtech Estonia OÜ
162 Ilves, Elin 1965 Tartu maakond
1017 Ilves, Heleene 1991 Harju maakond
1235 Ilves, Marit 1986 Tartu maakond
690 Ilves, Merike 1976 Tartu maakond
1617 Ilves, Siim 1991 Tartu maakond
142 Ilves, Tõnu 1963 Tartu maakond
818 Ingerma, Peeter 1973 Harju maakond Veeteede Amet
705 Inno, Ain 1964 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
728 Inno, Ermo 1977 Harju maakond Telia SK
645 Inno, Kadi 1963 Lääne-Viru maakond SG WEBER Ehitustooted AS
945 Inno, Mihkel 1966 Lääne-Viru maakond
1521 Inso, Kaspar 1998 Harju maakond
107 Jaagant, Priit 1972 Valga maakond Nordecon Betoon
1266 Jaaksoo, Rain 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
590 Jaanson, Alar 1984 Tartu maakond
976 Jaarman, Kalle 1974 Tartu maakond VIA 3L Spedition
624 Jaason, Karli 1986 Harju maakond MTÜ Spordiselts
617 Jaeski, Eve 1974 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
1611 Jaeski, Raiko 1998 Tartu maakond
395 Jagomägi, Jaan 1975 Tartu maakond
859 Jagomägi, Vootele 1996 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
676 Jahilo, Valdo 1972 Harju maakond
539 Jahu, Triin 1984 Tartu maakond
1662 Jakobson, Margo 1982 Tartu maakond
44 Jakson, Ahto 1971 Saare maakond SK ProRunner
298 Jalakas, Peep 1985 Harju maakond SEB Pank AS
831 Jansen, Kaupo 1977 Tartu maakond
416 Jansen, Kristjan 1984 Tartu maakond
1226 Jansen, Rain 1975 Tartu maakond
1402 Jansen, Rait 2003 Tartu maakond
992 Jansen, Veiko 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
1260 Jaska, Marily 1981 Tartu maakond
1427 Jaunzems Fidžeralds, Dzintars Džons 1983 Latvia
958 Jeeger, Elar 1987 Valga maakond
1438 Jesse, Artur 1991 Tartu maakond
234 Joa, Villu 1973 Valga maakond
419 Jodsche, Elena 1991 Valga maakond
1349 Johanson, Jaanus 1973 Viljandi maakond
1364 Johanson, Rain 1978 Harju maakond
77 Joonas, Peep 1966 Võru maakond
313 Joonsalu, Madis 1984 Tartu maakond Suusahullud
487 Joost, Eddi 1975 Harju maakond
929 Joost, Martin 1997 Tartu maakond
1428 Juhandi, Kaupo 1975 Harju maakond
180 Juhanson, Ain-Alar 1976 Tartu maakond Trismile
855 Julge, Kaljo 1957 Tartu maakond
954 Jurs, Hassar 1972 Tartu maakond
916 Just, Alar 1969 Harju maakond Team TT
1677 Juulik, Tõnis 1986 Saare maakond
113 Juur, Kristjan 1982 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
985 Juurik, Viiu 1978 Pärnu maakond Keremeister
256 Juurikas, Veiko 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
80 Juursalu, Andres 1982 Tartu maakond Suusahullud
905 Jäger, Siim 1989 Harju maakond AS Norma
1425 Järg, Urmas 1969 Harju maakond RMIT
1311 Järv, Martti 1985 Harju maakond
668 Järvalt, Renna 1977 Harju maakond
462 Järve, Alo 1976 Tartu maakond
1489 Järve, Heilo 1972 Viljandi maakond SK Jooksupartner
733 Järve, Marina 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
1175 Järveküla, Raivo 1970 Tartu maakond
202 Järviste, Jüri-Andreas 2001 Harju maakond
570 Järviste, Krista 1981 Harju maakond
455 Järvpõld, Andres 1970 Võru maakond
459 Jääger, Heiki 1965 Jõgeva maakond
871 Jõekäär, Märt 1967 Viljandi maakond
746 Jõeloo, Anneli 1975 Tartu maakond
1019 Jõemets, Kaja 1965 Ida-viru maakond Sparta Spordiselts
1118 Jõeste, Alar 1967 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1079 Jõeste, Tarvo 1970 Harju maakond
247 Jõeäär, Gerli 1988 Harju maakond
288 Jõgeva, Toomas 1967 Harju maakond
1142 Jõgi, Agur 1971 Harju maakond
1534 Jõgi, Marielle 1991 Harju maakond Sportland
1253 Jõgi, Martin 1984 Tartu maakond
641 Jõgisuu, Jaana 1985 Harju maakond
900 Jürgens, Janar 1975 Pärnu maakond
1098 Jürgens, Toomas 1964 Tartu maakond
878 Jürgenson, Indrek 1974 Tartu maakond OMNIVA SK
1201 Jüriado, Tiiu 1978 Tartu maakond Suusahullud
1400 Jürimaa, Katrin 1985 Tartu maakond
1419 Jürimaa, Mihkel 1988 Harju maakond
236 Jürmann, Kevo 1981 Tartu maakond Tartu Vangla
1370 Kaares, Heldi 1970 Valga maakond
1634 Kaareste, Diana 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1599 Kaarma, Henri 1974 Harju maakond Danske Bank
700 Kaasik, Kairit 1969 Harju maakond
765 Kaasik, Margus 1970 Jõgeva maakond
219 Kaasik, Ragnar 1975 Harju maakond Nordecon Betoon
656 Kaasik, Signe 1972 Tartu maakond
155 Kaasik-Aaslav, Henri 1969 Harju maakond AMPS-Extreme Sport
1512 Kaasik-Aaslav, Mirjam 1995 Tartu maakond Tartu Ülikool
461 Kaasla, Kaspar 1994 Võru maakond Sportland
1182 Kaaver, Siim 1994 Tartu maakond
296 Kaaver, Siiri 1964 Tartu maakond
1186 Kabral, Iljar 1975 Valga maakond Telia SK
1176 Kadai, Tanel 1971 Lääne-Viru maakond
611 Kadak, Urmas 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
635 Kadari, Ülo 1954 Põlva maakond
260 Kaeramaa, Gaido 1968 Tartu maakond
494 Kaik, Jaanus 1977 Harju maakond SEB Pank AS
7 Kais, Ülari 1988 Viljandi maakond SK Jooksupartner
47 Kaiv, Taavi 1989 Järva maakond Nordecon Betoon
927 Kajandi, Allar 1988 Tartu maakond
1309 Kajanki, Aila 1963 Finland
536 Kajanki, Arja 1970 Finland
32 Kajari, Priit 1968 Harju maakond Sparta Spordiselts
218 Kalames, Vladislav 1997 Valga maakond
948 Kalbin, Jevgeni 1982 Harju maakond InFocus
266 Kalbus, Hugo 1963 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
1591 Kald, Archibald 1983 Harju maakond
108 Kalda, Kalev 1989 Võru maakond Sparta Spordiselts
371 Kalda, Meelis 1975 Hiiu maakond AS G4S Eesti
1632 Kalda, Ruth 1965 Tartu maakond TÜASK
1623 Kaldas, Tarmo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1579 Kalder, Sten 1992 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
691 Kaldmäe, Argo 1987 Valga maakond
1526 Kaldmäe, Kevin 1992 Võru maakond Graanul Invest AS
1334 Kaldoja, Avely 1987 Tartu maakond
1325 Kaljula, Ivo 1973 Viljandi maakond
642 Kaljula, Jaak 1995 Tartu maakond
725 Kaljumäe, Henri 1987 Tartu maakond
1215 Kaljumäe, Kai 1986 Tartu maakond
160 Kaljumäe, Karl 1990 Harju maakond
1486 Kaljumäe, Sirje 1963 Tartu maakond
777 Kaljumäe, Üllar 1964 Tartu maakond
1676 Kaljuraid, Raul 1972 Harju maakond
1010 Kaljurand, Ain 1964 Harju maakond
943 Kaljurand, Hardi 1988 Tartu maakond
1324 Kall, Rando 1975 Tartu maakond Trismile
1193 Kallak, Kaire 1971 Tartu maakond
143 Kallakas, Urmo 1984 Harju maakond Sparta Spordiselts
384 Kallast, Siim 1973 Harju maakond
6 Kallaste, Jaanus 1986 Harju maakond Treeningpartner
1674 Kallaste, Martin 1992 Harju maakond
1667 Kalle, Anti 1970 Harju maakond
147 Kalle, Rein 1975 Põlva maakond
1666 Kalle, Triinu 1977 Harju maakond
126 Kalmus, Martin 1984 Tartu maakond
1388 Kalnina, Katrina 1990 Tartu maakond
1289 Kambek, Siim 1988 Viljandi maakond
748 Kamenik, Sander 1997 Põlva maakond
1362 Kanarbik, Kevin 1994 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad
689 Kanemägi, Valdo 1985 Estonia Trismile
360 Kangur, Margus 1976 Tartu maakond
1315 Kangur, Marii 1989 Tartu maakond
845 Kannel, Edit 1976 Harju maakond AS Norma
52 Kannel, Tanel 1973 Harju maakond AS Norma
92 Kanniainen, Juha 1966 Finland
1436 Kapp, Kalev 1970 Harju maakond
1436 Kapp, Kalev 1991 Harju maakond
817 Karama, Tarmo 1974 Harju maakond 1. Jalaväebrigaad
717 Karelin, Sergei 1982 Harju maakond AS G4S Eesti
1423 Karhunen, Kari 1950 Finland
1647 Karja, Henri 1997 Valga maakond
495 Karjagin, Juri 1974 Tartu maakond Trismile
888 Karjane, Jaanus 1988 Harju maakond Swedbank AS
522 Karm, Karlis 1988 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
731 Karo, Eike 1989 Valga maakond
957 Karo, Erko 1971 Harju maakond
184 Karolin, Indrek 1973 Põlva maakond SK Metsasõbrad
1003 Karp, Endel 1960 Harju maakond Norma AS
849 Karrofeldt, Kalle 1979 Tartu maakond
1422 Karu, Marko 1971 Tartu maakond
503 Kase, Rene 1973 Tartu maakond
1366 Kasekamp, Tõnis 1993 Lääne-Viru maakond 1. Jalaväebrigaad
383 Kasemaa, Janno 1979 Ida-viru maakond SEB Pank AS
116 Kasemaa, Krister 1999 Tartu maakond TÜASK
1646 Kaseväli, Anne 1969 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1649 Kaseväli, Mart 1979 Harju maakond
637 Kask, Oliver 1995 Pärnu maakond SK Jõulu
1293 Kaskema, Joosep 1996 Tartu maakond Kiili Spordiklubi
237 Kattai, Roman 1966 Tartu maakond KL Tartu malev
576 Kaur, Jaanus 1963 Harju maakond
1559 Kaur, Kaspar 1987 Harju maakond Swedbank AS
286 Kaur, Margus 1968 Tartu maakond Ikodor AS
790 Kautlenbach, Sven 1989 Valga maakond
1209 Keemu, Kirli 1984 Valga maakond
726 Keemu, Mihkel 1983 Valga maakond
1123 Keerig, Erkki 1973 Harju maakond
1128 Keerma, Jaan 1967 Järva maakond
251 Keernik, Gunnar 1973 Tartu maakond
239 Keernik, Toomas 1970 Tartu maakond
734 Kekkonen, Ragnar 1988 Tartu maakond
445 Kelder, Helen 1987 Harju maakond AS G4S Eesti
1158 Keldo, Margit 1971 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
374 Kelk, Mart 1984 Tartu maakond
2548 Kempi, Antti 1979 Harju maakond
229 Kendla, Taivo 1975 Harju maakond BIGBANK AS
1523 Kerna, Marko 1988 Tartu maakond KL Tartu malev
263 Kerner, Argo 1969 Harju maakond Trismile
710 Kesas, Aigar 1983 Tartu maakond
779 Keskküla, Merily 2000 Tartu maakond
533 Keskküla, Pärtel 1975 Harju maakond Veeteede Amet
58 Keskpaik, Kert 1983 Harju maakond
388 Kesküla, Jüri 1964 Tartu maakond
1058 Kesper, Raino 1978 Tartu maakond Swedbank AS
1145 Kespre, Toomas 1987 Tartu maakond
1544 Khimich, Konstantin 1981 Russia Toksovo Sport Club
505 Kiens, Jüri 1963 Tartu maakond
757 Kiens, Tuuli 1962 Tartu maakond
83 Kiipsaar, Raido 1967 Harju maakond
5031 Kiiranen, Kalle 1953 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
654 Kiisk, Katrin 1973 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1014 Kiisk, Rauno 1982 Tartu maakond
897 Kiivit, Lauri 1976 Tartu maakond
679 Kikkas, Riho 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
367 Kikojan, Janno 1996 Viljandi maakond
983 Kilk, Renee 1983 Harju maakond Team WAFI
1113 Kilki, Anu 1970 Lääne-viru maakond MTÜ Spordiselts
66 Kilki, Ergo 1969 Lääne-Viru maakond
920 Kin, Edvin 2000 Harju maakond
919 Kin, Nikolai 1973 Harju maakond
70 Kindel, Hanno 1968 Harju maakond SK ProRunner
1434 Kindsiko, Raigo 1972 Põlva maakond
156 Kingo, Gunnar 1980 Harju maakond AS Atea
428 Kingo, Margo 1982 Tartu maakond
555 Kingo, Priit 1977 Harju maakond Swedbank AS
1564 Kinks, Joosep 1987 Tartu maakond Viimsi Rattaklubi
895 Kinks, Peeter 1963 Tartu maakond
569 Kinks, Reet 1963 Tartu maakond Trismile
500 Kippasto, Kai 1974 Tartu maakond
953 Kipper, Kuno 1954 Harju maakond OMNIVA SK
188 Kirikall, Kaupo 1968 Harju maakond
1049 Kirsimäe, Alo 1962 Harju maakond
191 Kirsipuu, Avo 1967 Harju maakond SK Kirss
48 Kirsipuu, Riho 1996 Harju maakond SK Audentes
1515 Kiss, Helina 1982 Tartu maakond
1092 Kiss, Jaanus 1979 Tartu maakond Team Innopolis
211 Kits, Ahto 1979 Valga maakond
962 Kitt, Moonika 1977 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1243 Kiudorv, Maire 1978 Tartu maakond 2. Jalaväebrigaad
853 Kivastik, Ivo 1969 Rapla maakond
303 Kivil, Heleri 1977 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
145 Kivila, Märt 1982 Tartu maakond
729 Kivila, Rita 1974 Tartu maakond
1560 Kivimägi, Gert 1993 Harju maakond Swedbank AS
1452 Kivimägi, Rain 1987 Harju maakond MTÜ Spordiselts
57 Kivirüüt, Margus 1979 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
932 Kiviselg, Allan 1978 Harju maakond Sparta Spordiselts
1141 Kivisikk, Risto 1979 Harju maakond
306 Kivisild, Ain 1955 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
627 Kivisild, Tiit 1954 Rapla maakond
803 Kivistik, Kadri 1954 Tartu maakond
1304 Klaassen, Risto 1984 Tartu maakond
1155 Klaus, Kaire 1977 Võru maakond
1527 Klein, Gert 1994 Tartu maakond
159 Klettenberg, Andres 1983 Harju maakond
1051 Knope, Agris 1953 Latvia 5A-Valka / LV
317 Kogermann, Karin 1981 Tartu maakond
632 Koha, Priit 1975 Võru maakond
279 Kokk, Kristjan-Erik 1982 Harju maakond
553 Kokk, Kristo 1971 Tartu maakond SK Metsasõbrad
282 Kolechko, Vladimir 1985 Russia
243 Koll, Jürgen 1998 Harju maakond
939 Koll, Kristjan 1995 Harju maakond
1056 Koll, Tarmo 1969 Harju maakond GUC GRENOBLE SKI / Team KV+
1510 Kolobanova, Liudmila 1944 Russia
441 Kond, Kuido 1970 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
513 Kongo, Kristjan 1985 Harju maakond
767 Konsap, Aigar 1971 Põlva maakond KL Tartu malev
847 Kookla, Eero 1972 Harju maakond SK Jooksupartner
798 Koort, Lauri 1981 Harju maakond Albe Team / Bont
707 Koosapoeg, Kalmer 1972 Põlva maakond
327 Koplimägi, Marika 1972 Tartu maakond KVÜÕA
1375 Koppas, Laura 1983 Pärnu maakond
314 Koppel, Mart 1969 Tartu maakond Sangar AS
653 Koppel, Mati 1960 Jõgeva maakond SK ProRunner
1406 Kori, Külli 1989 Tartu maakond eratreening.ee
661 Kork, Algis 1976 Tartu maakond SK Metsasõbrad
167 Kork, Taavi 1981 Harju maakond
329 Kosemets, Imre 1985 Harju maakond
1624 Koskaru, Meelis 1977 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
709 Kossinkova, Kristina 1988 Harju maakond
1265 Kotkas, Priit 1979 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
589 Kotter, Avo 1963 Tartu maakond Scania Eesti AS
221 Kovaljov, Juri 1999 Harju maakond SK CFC
1000 Kraam, Sulev 1980 Harju maakond
17 Kraas, Andreas 1978 Tartu maakond
1481 Krain, Mirell 1990 Harju maakond
1185 Krauklis, Vairis 1953 Latvia
1501 Kraus, Indrek 1980 Rapla maakond
1447 Kraus, Kaarel 1987 Harju maakond
1188 Kriibi, Keiti 1989 Tartu maakond
644 Krilovs, Ringo 1980 Ida-Viru maakond
659 Kroon, Olev 1959 Harju maakond
1088 Krooni, Ragnar 1980 Järva maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1276 Krull, Anne 1970 Tartu maakond
1246 Krutob, Tiina 1965 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1528 Kruup, Aivar 1985 Ida-Viru maakond
903 Kruus, Kaupo 1972 Harju maakond SK CFC
1557 Kruusel, Henri 1989 Harju maakond Sportland
769 Kruve, Anneli 1985 Tartu maakond Tartu Ülikool
742 Krünvald-Jaarman, Liina 1975 Tartu maakond
1144 Krüünvald, Margo 1974 Valga maakond
560 Kubo, Kitty 1972 Harju maakond
280 Kuha, Taavi 1983 Tartu maakond
366 Kuhi, Indrek 1969 Valga maakond
1089 Kukk, Andrus 1970 Jõgeva maakond
739 Kukk, Argo 1982 Tartu maakond
660 Kukk, Erkki 1978 Tartu maakond Tartu Ülikool
1337 Kukk, Jaak 1984 Rapla maakond
1273 Kukk, Jaanus 1983 Tartu maakond Nordecon AS
1035 Kukk, Kaidi 1988 Harju maakond
60 Kukk, Kaisa 1984 Harju maakond Treeningpartner
609 Kukk, Kalle 1970 Lääne-Viru maakond Tamsalu AO Suusaklubi
245 Kukk, Raido 1976 Tartu maakond Suusahullud
248 Kukk, Siim 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
973 Kukke, Heikki 1973 Harju maakond Kaera Antsud
620 Kula, Kertu 1990 Tartu maakond
1538 Kuldmaa, Mait 1969 Harju maakond
1533 Kull, Erki 1970 Tartu maakond Sportland
411 Kull, Triin 1981 Tartu maakond
351 Kullamaa, Kaarel 1996 Tartu maakond
1566 Kullamaa, Kristjan 1997 Tartu maakond
446 Kullamaa, Rein 1969 Tartu maakond
921 Kuningas, Willem 1989 Pärnu maakond
38 Kure, Kaarel 1984 Tartu maakond Valio Eesti AS
997 Kurg, Kristo 1981 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
456 Kurg, Rauno 1972 Tartu maakond
675 Kurg, Valdis 1970 Põlva maakond
359 Kurgjärv, Jaanika 1988 Tartu maakond Tartu Vangla
874 Kuris, Toomas 1970 Tartu maakond
673 Kurs, Kalmar 1973 Tartu maakond Trismile
695 Kurvits, Ain 1967 Harju maakond Sparta Spordiselts
1195 Kurvits, Lille 1991 Tartu maakond
718 Kuslap, Minna 1990 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
1159 Kuulberg, Heinar 1984 Tartu maakond
182 Kuusalu, Asko 1977 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
5028 Kuusik, Ants 1949 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
850 Kuusik, Kalle 1966 Valga maakond Telia SK
62 Kuusik, Maie 1972 Harju maakond
255 Kuusk, Kaarel 1985 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1424 Kuusk, Kerli 1980 Tartu maakond
76 Kuuskla, Priit 1982 Lääne-Viru maakond SK Aaspere
270 Kuusma, Mario 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1313 Kuusma, Piret 1968 Tartu maakond
409 Kuznetsov, Vladimir 1956 Russia
978 Käis, Ago 1953 Põlva maakond
433 Kängsepp, Raido 1984 Lääne maakond
1029 Käos, Valdo 1972 Võru maakond
1180 Käpp, Kati 1980 Harju maakond SK Toonus
1263 Kärdi, Kristel 1981 Harju maakond
967 Kärmo, Allar 1988 Valga maakond
124 Kärner, Olle 1977 Tartu maakond
1520 Käsik, Rene 1973 Jõgeva maakond Suprema Adventure Team
90 Käsper, Martin 1964 Harju maakond
307 Käära, August 1975 Harju maakond SK ProRunner
1614 Kõiv, Kaspar 1998 Võru maakond Haanja Rattaklubi
29 Kõiv, Kauri 1983 Tartu maakond Staabi- ja Sidepataljon
1287 Kõiv, Kristiina 1993 Tartu maakond
365 Kõiv, Mait 1961 Harju maakond Tartu Ülikool
708 Kõiv, Marek 1976 Harju maakond Sportland
1593 Kõiv, Sten 1992 Tartu maakond
1413 Kõivsaar, Helena 1997 Võru maakond SK Jooksupartner
588 Kõnd, Viidas 1966 Tartu maakond
1664 Kõo, Carol 1996 Harju maakond Sportland
813 Kõrgvee, Urmas 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
201 Kõrran, Timmo 1980 Harju maakond
881 Kööp, Kaarel 1990 Saare maakond Rimi Eesti Food AS
1467 Kübar, Kristel 1989 Tartu maakond Tartu Vangla
1496 Küla, Heivi 1978 Valga maakond
491 Külanurm, Karro 1985 Jõgeva maakond
21 Külm, Jürgen 1997 Võru maakond Lõunalõvi KJK
877 Kümnik, Jaak 1959 Harju maakond Sparta Spordiselts
602 Kütt, Johan 1983 Tartu maakond Alpiklubi FIRN
801 Kütt, Keidy 1993 Valga maakond Sportland
562 Küttim-Rips, Anne 1970 Tartu maakond
951 Laane, Marek 1975 Harju maakond Danske Bank
1205 Laane, Piret 1975 Harju maakond
1262 Laanemägi, Margus 1975 Tartu maakond
1151 Laanmets, Herki 1981 Viljandi maakond
331 Laanmets, Jüri 1956 Harju maakond
5026 Laansalu, Meelis 1965 Tartu maakond
1660 Laev, Nele 1984 Harju maakond
1203 Lahe, Allan 1967 Harju maakond Swedbank AS
1585 Laht, Kristiina 1993 Tartu maakond
752 Laht, Marianna 1990 Saare maakond
860 Laht, Tarmo 1965 Tartu maakond A. Le Coq
912 Laid, Mart 1970 Harju maakond
532 Laidre, Reno 1977 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
1272 Laidvee, Mait 1982 Tartu maakond Trismile
904 Laidver, Eike 1991 Võru maakond Sportland
1672 Laikre, Katrin 1970 Harju maakond
816 Laimets, Toomas 1963 Harju maakond
664 Lainemäe, Allan 1977 Tartu maakond
262 Laineste, Andres 1971 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
1645 Lainoja, Laidy 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
512 Laitus, Vaido 1971 Harju maakond Veeteede Amet
761 Laius, Ott 1983 Tartu maakond
1545 Laiv, Silver 1968 Harju maakond
253 Laja, Leho 1971 Harju maakond SK Jooksupartner
1640 Lall, Martin 1964 Tartu maakond
740 Lambing, Margus 1975 Lääne-Viru maakond
906 Lamp, Marko 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1219 Land, Liina 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1002 Lang, Katrin 1984 Tartu maakond Sportland
250 Lankov, Aivar 1983 Tartu maakond
1323 Lapidus, Aleks 1976 Harju maakond
444 Lass, Risto 1973 Pärnu maakond SK Saarde
1504 Lassi, Kristo 1990 Harju maakond
1125 Lattik, Marju 1968 Tartu maakond
535 Laub, Gerd 1977 Harju maakond
168 Laugal, Emil 1978 Harju maakond
402 Lauk, Vambola 1971 Tartu maakond
1025 Laul, Liina 1991 Harju maakond
358 Laul, Uku 1978 Tartu maakond Kuperjanovi JVP
14 Laur, Mikk 1986 Võru maakond Haanja Rattaklubi
361 Laur, Urmas 1970 Harju maakond
1227 Lauren, Sigrid 1984 Tartu maakond
684 Laurik, Karin 1976 Harju maakond Sparta Spordiselts
442 Lauring, Karre 1964 Harju maakond SK ProRunner
1099 Lavrikov, Viktor 1961 Russia
1109 Leedu, Ly 1972 Harju maakond
1670 Leek, Tarmo 1955 Harju maakond
1671 Leemits, Richard 1968 Harju maakond
423 Leesment, Märt 1988 Põlva maakond
474 Leesmäe, Jüri 1946 Pärnu maakond OK West
1477 Leetma, Kerdi 1980 Tartu maakond Peloton
1659 Leevit, Alari 1977 Viljandi maakond
1635 Lehesmets, Kristjan 1988 Tartu maakond
412 Lehiste, Ülar 1970 Valga maakond
1048 Lehtme, Margus 1982 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1217 Lehtmets, Margus 1972 Tartu maakond
1216 Lehtmets, Mihkel 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
1277 Lehtmets, Sven 1976 Rapla maakond
1628 Lehtoja, Eha 1960 Pärnu maakond Trismile
11 Lein, Andrus 1974 Lääne-Viru maakond
1377 Leirisalo, Karita 1991 Tartu maakond
356 Leisalu, Siim 1983 Harju maakond
194 Leisalu, Tanel 1979 Ida-viru maakond Tridens AS
88 Lellep, Kalle 1975 Tartu maakond SK ProRunner
93 Lember, Jüri 1968 Tartu maakond
1403 Lembra, Ellen 1964 Võru maakond
1380 Lementa, Maarika 1982 Võru maakond
1654 Leola, Taavi 1979 Tartu maakond
959 Lepasaar, Ivo 1965 Harju maakond
781 Lepik, Kajar 1980 Tartu maakond
352 Lepik, Margus 1969 Valga maakond Valga MV
207 Lepik, Rainer 1986 Tartu maakond
137 Lepik, Sander 1987 Tartu maakond 42koma
511 Lepik, Tiit 1983 Tartu maakond
1453 Lepiksaar, Egert 1999 Lääne-Viru maakond Karupesa Team
440 Lepiksaar, Indrek 1971 Lääne-Viru maakond
369 Leping, Kristi 1977 Tartu maakond Keremeister
1007 Lepiste, Sander 1974 Järva maakond
810 Lepp, Erkki 1986 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
510 Leppik, Elle 1974 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
833 Leskov, Siiri 1978 Harju maakond
1342 Lessing, Elis 1983 Tartu maakond
51 Lessing, Roland 1978 Tartu maakond Staabi- ja Sidepataljon
1390 Levin, Taaniel 1995 Tartu maakond Tartu Vangla
1286 Liin, Alar 1978 Tartu maakond
119 Liin, Urmas 1976 Järva maakond TÜASK
1367 Liivak, Olav 1948 Harju maakond
174 Liivandi, Eero 1978 Harju maakond AS G4S Eesti
776 Liivat, Anti 1984 Harju maakond
1461 Lill, Harri 1991 Harju maakond Jeld-Wen Eesti AS
687 Lill, Meelis 1970 Valga maakond
830 Lille, Marko 1976 Tartu maakond
10 Lillelaid, Tõnu 1980 Harju maakond Sparta Spordiselts
41 Lillemägi, Indrek 1989 Põlva maakond
565 Lillend, Allan 1980 Harju maakond
541 Lilleoru, Merle 1977 Harju maakond
1168 Lillik, Merle 1971 Tartu maakond
1028 Lillo, Indrek 1977 Harju maakond
148 Lillsoo, Tarmo 1974 United States Tridens AS
1328 Lilo, Elis 1985 Tartu maakond
1225 Lilo, Katrin 1985 Tartu maakond
484 Lilo, Raino 1987 Tartu maakond
432 Lindenberg, Ingrid 1966 Tartu maakond
1361 Lindre, Meeme 1967 Harju maakond
811 Linnamägi, Taivo 1984 Harju maakond
318 Linnus, Kristjan 1993 Põlva maakond Areal Team
12 Linnus, Sander 1991 Põlva maakond Areal Team
1550 Lippo, Lea 1973 Tartu maakond
1095 Lippur, Bruno 1973 Jõgeva maakond
274 Lissovski, Aleksandr 1979 Tartu maakond
1326 Litvinov, Liis 1989 Tartu maakond
1071 Lode, Avo 1963 Põlva maakond
1639 Lodi, Silver 1982 Harju maakond
1517 Loit, Kaire 1982 Tartu maakond
1451 Loitmaa, Jaanus 1977 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1508 Lomper, Kaivo 1981 Lääne maakond JK Paralepa
592 Lond, Ulvi 1967 Tartu maakond
429 Lood, Illar 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
30 Loog, Kaspar 1980 Harju maakond Nordecon Betoon
381 Loosaar, Henri 1999 Põlva maakond SK Serviti
685 Loost, Raivo 1979 Tartu maakond AS G4S Eesti
1031 Loot, Varmo 1984 Harju maakond
1073 Lopsik, Andrei 1955 Ida-viru maakond
837 Lossmann, Sven 1974 Pärnu maakond Sindi SK KALJU
1331 Luhaorg, Rando 1993 Harju maakond
5005 Luik, Liina 1985 Tartu maakond
646 Luik, Teddy 1989 Harju maakond
875 Lukka, Mait 1979 Finland
840 Lukkats, Andres 1970 Järva maakond
1018 Luman, Priit 1985 Harju maakond Nordecon AS
164 Lumiaho, Iina 1990 Finland Trismile
1648 Lumpre, Laur 1982 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
842 Lundström, Henrik 1973 Sweden
1327 Lundver, Mardo 1992 Harju maakond
364 Lunkov, Valentin 1973 Russia
834 Lusikas, Karin 1986 Tartu maakond Swedbank AS
169 Lusikas, Kristjan 1985 Tartu maakond eratreening.ee
1282 Lusti, Targo 1973 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1495 Luts, Arvo 1976 Finland
1407 Luts, Maria 1992 Tartu maakond
325 Luts, Robin 1996 Tartu maakond
1626 Luud, Aarne 1969 Tartu maakond
1578 Luuri, Enno 1967 Viljandi maakond
594 Länik, Mari-Liis 1997 Põlva maakond
937 Lätt, Jan 1976 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
175 Lään, Christjan 1974 Lääne-Viru maakond
751 Lääne, Evely 1977 Võru maakond Valio Eesti AS
984 Lääne, Jaak 1980 Järva maakond
693 Lääne, Mihkel 1984 Tartu maakond
501 Läänemets, Lauri 1983 Järva maakond
189 Lõhmus, Indrek 1962 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
1249 Lõhmus, Ivo 1985 Harju maakond
488 Lõhmus, Silja 1961 Tartu maakond SEB Pank AS
1340 Lõoke, Avo 1957 Jõgeva maakond
963 Lüüs, Lenno 1992 Võru maakond
231 Lüüs, Siim 1990 Võru maakond
5013 Lüüs, Udo 1955 Harju maakond OK Ilves
1478 Maamets, Merit 1993 Harju maakond AS Norma
133 Maantoa, Margus 1985 Harju maakond
1335 Maapalu, Ülar 1973 Harju maakond
546 Maasen, Kaido 1972 Tartu maakond
857 Maasen, Karl 1996 Tartu maakond
470 Maasik, Kadri 1981 Harju maakond
1358 Maasik, Laura 1993 Harju maakond Danske Bank
118 Maasik, Martin 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1096 Madaminov, Emil 1969 Tartu maakond Scania Eesti AS
1610 Madi, Hardi 1996 Tartu maakond
956 Madi, Üllar 1964 Põlva maakond
797 Maibak, Heleen 1987 Harju maakond Helmes AS
5040 Maidla, Meelis 1968 Põlva maakond Põlva Matkaklubi
1449 Maiste, Andrus 1964 Pärnu maakond Treeningpartner
681 Maks, Madis 1980 Tartu maakond
1405 Malve, Kadri 1991 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
807 Mand, Martin 1990 Harju maakond
882 Maran, Tarvo 1972 Harju maakond Albe Team / Bont
1240 Maranik, Birgit 1997 Valga maakond
208 Maremäe, Raiko 1981 Tartu maakond Trismile
582 Maripuu, Ivar 1982 Hiiu maakond DSV spordiklubi
793 Maripuu, Ranno 1983 Harju maakond
101 Matson, Raido 1970 Tartu maakond
268 Mazurs, Ainars 1968 Latvia 5A-Valka / LV
1439 Medar, Marti 1996 Harju maakond Treeningpartner
181 Medijainen, Mikk 1984 Tartu maakond
782 Mehide, Marin 1988 Tartu maakond SK ProRunner
994 Mehine, Martin 1986 Harju maakond
136 Meier, Ergo 1972 Harju maakond
812 Meier, Maarika 1974 Viljandi maakond
743 Meier, Raivo 1946 Harju maakond JK Hermes
1563 Meikop, Sille 1983 Tartu maakond Swedbank AS
1464 Mekk, Tuuli 1968 Valga maakond
716 Melbardis, Dzintars 1961 Latvia BJC Laimite
310 Melikov, Kristjan 1978 Harju maakond
1153 Mentsikainen, Marjana 1989 Tartu maakond
1494 Mere, Kristen 1991 Saare maakond
458 Mere, Madis 1972 Saare maakond
210 Merenäkk, Meelis 1974 Tartu maakond SK Metsasõbrad
827 Merila, Jaanis 1973 Tartu maakond
230 Merila, Mati 1966 Tartu maakond
1288 Merilai, Arne 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
862 Merivälja, Margus 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
450 Mets, Annika 1985 Harju maakond SK Jooksupartner
493 Mets, Mari 1991 Harju maakond
631 Mets, Meeli 1984 Põlva maakond
598 Metsaorg, Maria 1993 Harju maakond
534 Metsavas, Tarvo 1987 Harju maakond Swedbank AS
795 Metshein, Raul 1966 Harju maakond
149 Metspalu, Martin 1977 Tartu maakond Trismile
719 Metsva, Raul 1987 Viljandi maakond
1080 Metsvaht, Heigo 1986 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1353 Meus, Marek 1982 Tartu maakond
520 Mey, Tea 1974 Tartu maakond
421 Mihailov, Kaspar 1986 Tartu maakond
413 Miil, Väino 1976 Tartu maakond Tantsukool Prestige
5016 Miina, Heino 1967 Tartu maakond
1068 Mikaadu, Lea 1965 Viljandi maakond
1296 Mikkelsaar, Mai 1986 Tartu maakond Trismile
669 Mikkelsaar, Mart 1960 Tartu maakond Trismile
1063 Mikkelsaar, Mihkel 1983 Tartu maakond
394 Mikkor, Andro 1984 Harju maakond Nordecon AS
821 Miller, Guido 1981 Harju maakond
273 Miller, Mait 1973 Harju maakond
1620 Milovanov, Oleg 1982 Russia Peloton
183 Mirme, Sander 1981 Tartu maakond OK Võru
612 Mitin, Vitaly 1985 Russia Toksovo Sport Club
465 Mitt, Risto 1976 Tartu maakond
961 Mizer, Tuuli 1973 Harju maakond
1505 Mones, Birgit 1991 Harju maakond
771 Mononen, Tuija 1964 Finland
1042 Moor, Hanna 1999 Võru maakond
387 Moor, Hannes 1997 Võru maakond
392 Moor, Maris 1973 Võru maakond
806 Morel, Ülar 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
909 Muiso, Meelika 1979 Harju maakond
794 Muld, Margus 1975 Harju maakond
880 Murnikov, Viktor 1961 Russia Pskov Ski Team
278 Muromägi, Avo 1984 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
694 Muru, Annemari 1979 Tartu maakond
1547 Muru, Mehis 1989 Harju maakond Nordecon Betoon
112 Muru, Merike 1966 Harju maakond Sparta Spordiselts
1285 Murumets, Kaisa 1985 Tartu maakond SK ProRunner
1106 Murumets, Priit 1979 Harju maakond
1271 Must, Hannes 1977 Harju maakond Nordecon AS
1054 Mustonen, Sille 1987 Harju maakond RedBike
1597 Mutso, Siim 1987 Tartu maakond
1021 Muttik, Reino 1990 Valga maakond
1348 Muttik-Nevalainen, Liina 1985 Finland
559 Muug, Jaak 1972 Tartu maakond
1395 Muuk-Adrat, Terje 1982 Tartu maakond
1070 Mäe, Martin 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1274 Mäekivi, Marko 1981 Harju maakond Nordecon AS
1357 Mäeorg, Erkki 1978 Tartu maakond
1542 Mäesalu, Hans 1988 Harju maakond FCR Media
563 Mäesalu, Marlen 1987 Tartu maakond
242 Mäger, Tanel 1988 Tartu maakond Korp! Revelia
1150 Mägi, Aivo 1967 Tartu maakond
944 Mägi, Joosep 1992 Tartu maakond
593 Mägi, Kristjan 1995 Tartu maakond
658 Mägi, Merle 1972 Tartu maakond
858 Mähar, Aleksi 1955 Põlva maakond
257 Mälgi, Ailen 1983 Tartu maakond
975 Mälk, Robert 1970 Saare maakond
1669 Mälksoo, Monika 1968 Harju maakond
1622 Mäll, Margus 1985 Valga maakond SK ProRunner
344 Mändla, Mare 1966 Lääne-viru maakond
1252 Mäng, Martin 1985 Harju maakond
1596 Männama, Kris 1990 Tartu maakond
448 Männasoo, Toomas 1974 Harju maakond SEB Pank AS
699 Männi, Kaido 1969 Järva maakond Tartu Vangla
864 Männik, Kert 1996 Viljandi maakond
1445 Männik, Margus 1977 Harju maakond
713 Männik, Marju 1980 Harju maakond
775 Männik, Merle 1972 Harju maakond Täppsportlased
1190 Märss, Martin 1991 Harju maakond Swedbank AS
866 Mõndresku, Janek 1974 Viljandi maakond
301 Mõtsmees, Priit 1965 Tartu maakond SK Arena
198 Mölder, Joosep 1990 Jõgeva maakond
1116 Mölder, Jüri 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
86 Mölder, Tauno 1986 Võru maakond Simuna Spordiklubi
176 Möldre, Kert 1968 Valga maakond Valga MV
204 Möll, Robin 2000 Tartu maakond Ülenurme valla SK
814 Müür, Janar 1978 Järva maakond
599 Müür, Maik 1987 Tartu maakond
1644 Müür, Martin 1978 Harju maakond
1214 Müür, Triinu 1987 Tartu maakond
899 Müürsepp, Toomas 1970 Järva maakond
702 Naaris, Erkki 1978 Valga maakond
964 Naarits, Eelika 1992 Viljandi maakond Sportland
942 Nael, Andre 1996 Pärnu maakond
390 Nael, Margus 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
1038 Nael, Tõnu 1968 Harju maakond AS G4S Eesti
581 Napp, Peeter 1976 Tartu maakond
196 Nassar, Taavi 1987 Võru maakond
683 Naulainen, Andrus 1980 Saare maakond Ouman
187 Naur, Hannes 1970 Tartu maakond
1387 Neitsov, Martin 1992 Tartu maakond
135 Nellis, Taimo 1975 Harju maakond AS G4S Eesti
466 Niidumaa, Anni 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
1553 Nikitina, Svetlana 1969 Russia
519 Nikolaevski, Evgeni 1987 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
430 Nikolajev, Raimo 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
106 Nikolajev, Raul 1975 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
666 Nilson, Nelli 1984 Harju maakond Sportland
1569 Nool, Birgit 1972 Viljandi maakond
1546 Noor, Mihkel 1984 Harju maakond Nordecon Betoon
1462 Noormaa, Margus 1970 Harju maakond RMIT
766 Noormets, Karlo 1976 Tartu maakond
333 Normak, Argo 1973 Tartu maakond A. Le Coq
1381 Normak, Margus 1968 Ida-Viru maakond
79 Norman, Mart 1972 Harju maakond SK ProRunner
284 Nuga, Ahti 1984 Rapla maakond
128 Nurk, Aare 1967 Valga maakond
1612 Nurk, Hugo Johannes 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
102 Nurk, Talis 1982 Tartu maakond
467 Nurm, Peep 1977 Tartu maakond
884 Nurmik, Andrus 1965 Jõgeva maakond Telia SK
1171 Nurmis, Pille 1961 Harju maakond Telia SK
1369 Nurmoja, Katrina 1993 Tartu maakond
1295 Nykänen, Iiris 1983 Tartu maakond
449 Nõmm, Marden 1984 Rapla maakond SEB Pank AS
9 Nõmm, Marek 1979 Pärnu maakond
643 Nõmmela, Mihkel 1970 Harju maakond Eesti Panga SK
95 Oder, Rein 1972 Tartu maakond
18 Oinus, Tiit 1987 Tartu maakond SK ProRunner
564 Oja, Kuno 1972 Valga maakond
915 Oja, Meelis 1972 Valga maakond Hauka Veloklubi
854 Ojakivi, Mirko 1981 Tartu maakond
768 Ojalill, Raimond 1976 Harju maakond FB Jooksmine
1139 Ojandu, Ander 1976 Tartu maakond Team Innopolis
324 Ojaots, Aigar 1974 Harju maakond
940 Ojaots, Laura 1978 Harju maakond
648 Ojasaar, Tauno 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
993 Ojasoon, Ave 1987 Harju maakond SK CFC
1468 Ojokas, Martin 1985 Tartu maakond Hals Team
1458 Olesk, Kerttu 1992 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
492 Olesk, Taivo 1986 Harju maakond
1374 Olgo, Rainer 1979 Jõgeva maakond
678 Olgo, Raivo 1970 Rapla maakond Trismile
232 Oll, Indrek 1975 Harju maakond
363 Ollep, Janek 1970 Pärnu maakond
566 Olvet, Rivo 1995 Lääne-Viru maakond
786 Oraka, Andrus 1981 Tartu maakond
498 Oras, Vello 1952 Tartu maakond
1047 Orav, Mart 1984 Harju maakond Antalis AS
434 Org, Indrek 1974 Viljandi maakond
1254 Org, Maria Roberta 1996 Tartu maakond
1231 Org, Maris 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
129 Orgulas, Kaido 1966 Harju maakond
22 Orm, Olari 1987 Tartu maakond SK ProRunner
518 Ormus, Erkki 1969 Harju maakond
1601 Orula, Kadri 1980 Tartu maakond Tartu Ülikool
1111 Orula, Silja 1985 Tartu maakond
1483 Osijärv, Märten 1984 Tartu maakond
1230 Ots, Aivar 1982 Harju maakond
1444 Ots, Hedvig 1995 Viljandi maakond
1608 Ots, Ivar-Illimar 1977 Harju maakond SEB Pank AS
1606 Ots, Jaanika 1973 Harju maakond SEB Pank AS
468 Otsa, Heigo 1984 Tartu maakond
1394 Otsus, Marko 1987 Tartu maakond
934 Ottas, Kaupo 1975 Tartu maakond
1041 Ottis, Indrek 1973 Harju maakond
346 Ovchinnikov, Vitaly 1970 Russia
784 Ozolins, Ainars 1960 Latvia 5A-Valka / LV
1409 Ozolins, Uldis 1988 Latvia
727 Paabusk, Alo 1974 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
1506 Paal, Peet 1953 Viljandi maakond
1148 Paalmäe, Jaanika 1986 Lääne maakond SK Sula
836 Pabort, Anari 1984 Tartu maakond
300 Padar, Tanel 1980 Harju maakond
1598 Padrik, Paul-Kristian 1987 Tartu maakond
561 Padu, Mare 1975 Harju maakond FB Jooksmine
400 Pae, Andres 1970 Tartu maakond Suusahullud
443 Paju, Triin 1976 Tartu maakond
603 Pajula, Janek 1971 Pärnu maakond
764 Pajur, Maris 1986 Harju maakond
549 Palgi, Tõnis 1975 Tartu maakond Tartu Vangla
1130 Pall, Eneli 1974 Harju maakond
1094 Pallase, Erik 1976 Harju maakond
24 Pallo, Rait 1974 Valga maakond Areal Team
304 Palm, Raiko 1988 Võru maakond
469 Palo, Kristi 1978 Tartu maakond
1009 Paloson, Mirek 1981 Harju maakond MTÜ Spordiselts
311 Palu, Lilian 1980 Tartu maakond
89 Palu, Tiit 1970 Tartu maakond
1020 Panker, Britta 1991 Rapla maakond OK Ilves
1416 Panker, Raivo 1965 Rapla maakond SK Mercury
760 Pantalon, Kaido 1986 Viljandi maakond
1224 Parik, Ilme 1963 Harju maakond AS Norma
889 Parm, Signe 1980 Harju maakond Nordecon AS
485 Parro, Kristi 1986 Tartu maakond
1166 Partei, Margit 1992 Tartu maakond TÜASK
222 Parts, Margo 1981 Tartu maakond
297 Parts, Margus 1985 Tartu maakond
607 Parts, Margus 1978 Harju maakond Kiili Spordiklubi
336 Parts, Rauno 1974 Harju maakond AS G4S Eesti
907 Parve, Marko 1979 Harju maakond
933 Parygin, Alexander 1947 Russia Pskov Ski Team
496 Parygin, Dmitry 1974 Russia Pskov Ski Team
1432 Paulus, Hugo 1957 Lääne maakond
972 Pechter, Anna-Liisa 1986 Tartu maakond
545 Pechter, Mart 1983 Harju maakond
1072 Pechter, Priit 1966 Tartu maakond
431 Pechter, Tõnis 1984 Tartu maakond
514 Pedai, Andrus 1972 Harju maakond SK ProRunner
139 Pedaste, Margus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1636 Peedomaa, Kristi 1990 Tartu maakond Arcwood
1637 Peedomaa, Raido 1986 Põlva maakond Arcwood
2622 Peep, Tiina 1957 Ida-Viru maakond
1281 Pehk, Kaarel 1982 Tartu maakond
1497 Peiker, Meelis 1978 Pärnu maakond
481 Pellenen, Evelin 1977 Tartu maakond
426 Pere, Allar 1985 Hiiu maakond SK Metsasõbrad
1330 Pere, Rene 1963 Harju maakond
1638 Perli, Marek 1979 Võru maakond Arcwood
698 Persitski, Helle 1966 Lääne-Viru maakond SK ProRunner
1060 Petersen, Hillar 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
835 Peterson, Marika 1995 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
84 Petratskov, Jan 1989 Tartu maakond
574 Petrov, Aleksandr 1950 Russia Pskov Ski Team
1539 Petrov, Sergei 1964 Russia
1536 Pettai, Jaanus 1989 Tartu maakond Ehitusmeister Rent OÜ
1108 Pettai, Martin 1983 Viljandi maakond
1602 Pihelgas, Marju 1975 Harju maakond
1032 Pihla, Jaanus 1972 Võru maakond
1333 Pihlak, Marius 1980 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
140 Pihlak, Sander 1978 Harju maakond
209 Pihlap, Einar 1987 Viljandi maakond
832 Pihlap, Raimond 1985 Tartu maakond
1641 Pihu, Rasmus 2000 Viljandi maakond
696 Piik, Kristin 1978 Tartu maakond
1480 Piikov, Hubert 1996 Valga maakond
981 Piip, Enn 1980 Lääne-Viru maakond
33 Piip, Kaarel 1987 Tartu maakond SK ProRunner
330 Piiper, Laura 1991 Rapla maakond
1062 Piir, Evelin 1980 Tartu maakond
662 Piir, Taivo 1980 Tartu maakond
391 Piire, Aare 1970 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
65 Piirimäe, Pärtel 1972 Tartu maakond SK ProRunner
1345 Piiriste, Margus 1973 Harju maakond
1194 Piirla, Raivo 1954 Harju maakond
195 Piiroja, Raio 1979 Pärnu maakond
121 Pikk, Erkki 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
16 Pikkor, Rauno 1978 Harju maakond Tridens AS
1129 Pilm, Heiki 1981 Valga maakond
824 Pilnik, Terje 1973 Tartu maakond
410 Pilv, Vilve 1966 Järva maakond Ambla SK
1039 Pilvet, Janar 1990 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
977 Pindma, Vahur 1965 Harju maakond Hauka Veloklubi
5004 Pirksaar, Margus 1974 Tartu maakond SK Jooksupartner
936 Pirnipuu, Taavi 1980 Valga maakond
711 Pisa, Ave 1974 Viljandi maakond
517 Pisang, Sten 1986 Harju maakond
1034 Ploovits, Heino 1955 Harju maakond EWK
750 Ponder, Neeme 1958 Viljandi maakond
1290 Pootsmaa, Margus 1976 Harju maakond
551 Porkveli, Marge 1989 Tartu maakond
1678 Possul, Keidi 1993 Tartu maakond
380 Praks, Renee 1975 Valga maakond
789 Prangli, Andrus 1974 Harju maakond
1040 Prangli, Tõnis 1984 Harju maakond JCI SK
1228 Prans, Leili 1951 Tartu maakond
1292 Preedin, Liisi 1990 Saare maakond KL Saaremaa Malev
1607 Preem, Triin 1982 Harju maakond SEB Pank AS
1408 Preimann, Lauri 1978 Harju maakond
399 Pretto, Denis 1984 Tartu maakond
1131 Prii, Diana 1978 Valga maakond
5022 Priks, Hanno 1963 Valga maakond Viljandi VAK Staier
292 Prosin, Märt 1977 Harju maakond
1082 Pruks, Priit 1989 Tartu maakond
547 Pruuli, Jaanus 1971 Võru maakond Hauka Veloklubi
548 Pruuli, Kaia 1976 Võru maakond Hauka Veloklubi
730 Pruuli, Tiit 1978 Võru maakond
735 Puhk, Romet 1969 Tartu maakond
170 Puhke, Marcus 1991 Tartu maakond
61 Puhu, Sille 1984 Viljandi maakond
1169 Puks, Margus 1966 Harju maakond
649 Pulk, Lennart 1973 Pärnu maakond Treeningpartner
1044 Pullerits, Kristiina 1988 Harju maakond
5036 Pulles, Jaanus 1964 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
185 Puna, Björn 1975 Tartu maakond SK ProRunner
1431 Punane, Urmas 1970 Harju maakond Telia SK
1023 Punder, Merilin 1997 Tartu maakond
621 Pure, Nils 1969 Tartu maakond
1133 Purga, Jaanus 1968 Ida-Viru maakond
774 Purret, Marko 1990 Tartu maakond
316 Purret, Martin 1999 Tartu maakond
935 Puu, Luise 1978 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
792 Puusepp, Liisa 1991 Tartu maakond OK Võru
524 Puusepp, Risto 1976 Tartu maakond
762 Puust, Laurits 1990 Pärnu maakond Pärnu Sõudeklubi
4 Puustus, Anti 1984 Tartu maakond
1440 Pärn, Noella-Madleen 1996 Tartu maakond
1570 Pärn, Raigo 1980 Tartu maakond
749 Pärnik, Piret 1993 Tartu maakond Areal Team
223 Pärnik, Tea 1971 Tartu maakond Areal Team
1248 Pärnpuu, Linda 1961 Lääne maakond JK Paralepa
1167 Pärs, Maarja 1990 Jõgeva maakond Sparta Spordiselts
179 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 Tartu maakond
634 Pääru, Mikk 1966 Harju maakond
1213 Põder, Kätlin 1987 Harju maakond
1404 Põder, Liis 1982 Tartu maakond
1107 Põder, Marge 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
1681 Põder, Raigo 1984 Tartu maakond Skibikers
887 Põld, Toomas 1980 Tartu maakond
424 Põldmaa, Alo 1987 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
480 Põldmaa, Koit 1981 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
754 Põldsaar, Piret 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
225 Põlgast, Priit 1976 Tartu maakond
587 Põlluste, Mart Kevin 1994 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
109 Püvi, Margus 1970 Tartu maakond Trismile
941 Raadla, Kadri 1980 Lääne maakond SK Sula
131 Raap, Ilmar 1969 Lääne-Viru maakond Tridens AS
1196 Raatma, Arvo 1975 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
902 Raba, Ahti 1986 Harju maakond Danske Bank
1586 Rae, Urmo 1976 Harju maakond
1308 Rahkolin, Leena 1965 Finland
1110 Rahnu, Andrus 1972 Viljandi maakond
573 Rahu, Rait 1992 Tartu maakond
1351 Raidma, Liina 1986 Tartu maakond
1053 Raidoja, Ardo 1987 Rapla maakond
499 Raivo, Jaak 1973 Harju maakond SEB Pank AS
952 Rajas, Merit 1986 Tartu maakond
841 Rajasalu, Reimo 1973 Tartu maakond
1341 Rajaste, Kerli 1986 Tartu maakond SK Metsasõbrad
826 Rammul, Brit 1985 Harju maakond
732 Randaru, Veiko 1967 Tartu maakond KL Tartu malev
1221 Randmets, Liis 1973 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
894 Randmäe, Heiki 1969 Viljandi maakond
166 Randmäe, Kermo 1996 Viljandi maakond Vahtramägi MTÜ
928 Randmäe, Margus 1981 Harju maakond
1665 Randver, Fred 1978 Harju maakond Sportland
999 Rannamäe, Tõnu 1969 Pärnu maakond
1174 Ranniku, Lii 1973 Tartu maakond Ecoprint AS
264 Raspel, Raido 1967 Harju maakond Treeningpartner
2 Ratasepp, Rait 1983 Tartu maakond Trismile
987 Raud, Ander 1984 Tartu maakond SK Keremeister
1016 Raud, Kristo 1987 Tartu maakond
737 Raud, Margus 1969 Tartu maakond Suusahullud
1368 Raud, Ragnar 1982 Rapla maakond
1301 Raud, Sigrid 1990 Tartu maakond
913 Raud, Üllar 1980 Võru maakond Swedbank AS
819 Raudkepp, Einar 1965 Põlva maakond
723 Raudkepp, Liisa 1989 Tartu maakond Telia SK
960 Raudnagel, Marken 1995 Põlva maakond Sportland
235 Raudpuu, Elmo 1971 Tartu maakond Suusahullud
295 Raudsepp, Aimo 1976 Valga maakond
1081 Raudsepp, Raido 1968 Võru maakond
1629 Raudsik, Marilin 1985 Harju maakond
886 Raudvee, Märt 1983 Tartu maakond
571 Raudvere, Kadri 1983 Tartu maakond Korp! Amicitia
950 Rauk, Kertu 1988 Tartu maakond TÜASK
1576 Raun, Annika 1977 Harju maakond
1540 Rebane, Aleksander 1978 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
783 Rebane, Ingrid 1982 Tartu maakond AS G4S Eesti
722 Rebane, Tarvo-Jaan 1974 Harju maakond Danske Bank
1115 Rebane, Urmas 1973 Harju maakond SK Jooksupartner
618 Redi, Karin 1993 Tartu maakond SK ProRunner
787 Rehe, Mariin 1989 Tartu maakond
1268 Rehi, Maila 1972 Tartu maakond A. Le Coq
1297 Rehtla, Renno 1985 Tartu maakond SK ProRunner
1675 Reichmann, Piret 1976 Tartu maakond Trismile
1503 Reiman, Meelis 1990 Harju maakond
756 Reimann, Marie 1991 Tartu maakond
27 Reinart, Hardo 1991 Järva maakond
42 Reinart, Rauno 1992 Järva maakond SK ProRunner
1267 Reinas, Anne-Mari 1967 Ida-Viru maakond
1651 Reino, Indrek 1970 Harju maakond
25 Reinsalu, Kristo 1977 Harju maakond Stamina SK
290 Reinumägi, Madis 1983 Harju maakond MTÜ Spordiselts
56 Reitsnik, Tarmo 1972 Harju maakond Klubi Tartu Maraton
1074 Reivelt, Kaido 1970 Tartu maakond
1384 Remmer, Annika 1986 Harju maakond Suusahullud
1208 Remmik, Aadi 1975 Tartu maakond
1514 Repkin, Peter 1971 Tartu maakond
542 Ridala, Ly 1997 Tartu maakond Marepleks OÜ
55 Ridamäe, Alar 1970 Harju maakond Treeningpartner
1004 Riiel, Terje 1984 Tartu maakond SEB Pank AS
1471 Riigor, Kairi Marie 1979 Harju maakond
829 Riismaa, Tiit 1949 Harju maakond
339 Riives, Aire 1971 Tartu maakond
1454 Riives, Martin 2000 Tartu maakond
1473 Risthein, Kirsti 1972 Harju maakond
1102 Ritso, Jaak 1988 Harju maakond MTÜ Spordiselts
1633 Ritson, Jaanus 1972 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1373 Rohila, Liisa 1991 Harju maakond KL Toompea malevkond
497 Rohtla, Marika 1965 Tartu maakond Trismile
1396 Rohumägi, Rait 1981 Tartu maakond
846 Roio, Indrek 1970 Tartu maakond
45 Roletsky, Heiki 1975 Tartu maakond Simuna Spordiklubi
623 Romet, Aivar 1962 Tartu maakond
1657 Ronk, Toomas 1971 Viljandi maakond
227 Roomet, Heiki 1977 Harju maakond
252 Roop, Andrey 1958 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
415 Roopärg, Marika 1967 Harju maakond Täppsportlased
312 Roos, Candela 1988 Tartu maakond
271 Roos, Indrek 1978 Tartu maakond KL Tartu malev
625 Roos, Ingmar 1983 Harju maakond
460 Roos, Rauno 1970 Harju maakond
438 Roose, Antti 1964 Tartu maakond OK Põlva Kobras
1137 Roosimets, Janno 1991 Harju maakond Enervit
925 Rootalu, Andrus 1972 Harju maakond
404 Rootalu, Hans-Kristen 1996 Harju maakond SK Biathlon/ Eesti Sportlane
348 Roots, Raul 1990 Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1184 Roots, Urmas 1972 Harju maakond
1257 Rosenberg, Tarmo 1979 Tartu maakond
613 Rosenberg, Tõnu 1971 Harju maakond
8 Rosenbrier, Jonathan 1979 United Kingdom
98 Rouhijainen, Madis 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
111 Rull, Hendrik 1996 Tartu maakond
529 Rull, Kristiina 1972 Tartu maakond
990 Russak, Kaidi 1989 Võru maakond Võru Suusaklubi
1183 Räbovoitra, Rutti 1966 Rapla maakond SK Mercury
287 Rähn, Ahto 1980 Tartu maakond SK Metsasõbrad
193 Rähn, Alar 1978 Tartu maakond SK Metsasõbrad
1045 Ränd, Indrek 1971 Harju maakond Areal Team
1642 Ränkel, Kertu 1988 Võru maakond Võru Suusaklubi
34 Ränkel, Raido 1990 Võru maakond Võru Suusaklubi
1006 Räst, Kristiina 1983 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
1493 Rästa, Roomet 2000 Valga maakond
1492 Rästa, Vahur 1976 Valga maakond
1101 Rästas, Ergo 1974 Tartu maakond Suusahullud
1242 Rätsep, Angela 1967 Ida-Viru maakond
966 Rääk, Tarmo 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
177 Rõigas, Paavo 1969 Tartu maakond Areal Team
1083 Rõuk, Olle 1974 Harju maakond
144 Rõžov, Vladimir 1968 Tartu maakond
1164 Rüütel, Raili 1976 Saare maakond
397 Saal, Helen 1981 Tartu maakond KL Tartu malev
192 Saar, Heigo 1969 Harju maakond Treeningpartner
1030 Saar, Jüri 1973 Valga maakond
869 Saar, Jüri 1973 Tartu maakond AS Postimees Grupp
105 Saar, Maidu 1978 Tartu maakond
117 Saar, Raigo 1983 Saare maakond
896 Saar, Tanel 1976 Tartu maakond
686 Saarend, Mati 1951 Lääne-Viru maakond
1556 Saarnik, Mark 1993 Võru maakond
1187 Saaron, Angeelika 1996 Valga maakond
74 Sabre, Kaupo 1964 Põlva maakond
203 Sahtel, Kristjan 1980 Tartu maakond SK ProRunner
386 Saidla, Siim 1984 Harju maakond SK Jooksupartner
1437 Sakjas, Kaspar 1982 Tartu maakond
1582 Saksing, Siim 1983 Tartu maakond
741 Salben, Janno 1985 Pärnu maakond
483 Salk, Enrico 1970 Rapla maakond
1548 Salla, Raimo 1987 Järva maakond Nordecon Betoon
1270 Salum, Siim 1985 Tartu maakond SK Keremeister
1630 Salumaa, Marko 1979 Harju maakond
343 Salundi, Kalmer 1973 Valga maakond
190 Saluorg, Jane 1992 Võru maakond TÜASK
1011 Salus, Ardi 1972 Tartu maakond
712 Saluveer, Ago 1979 Harju maakond
898 Saluveer, Erki 1980 Tartu maakond
123 Saluveer, Joona 1978 Harju maakond
1222 Sang, Kairi 1990 Tartu maakond TÜASK
1502 Sapogov, Denis 2003 Russia Pskov Ski Team
885 Sapogov, Vladislav 1966 Russia Pskov Ski Team
863 Sarapson, Ilvar 1966 Valga maakond
785 Sarapuu, Kerli 1983 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
1549 Sarapuu, Marge 1973 Tartu maakond
1513 Sarv, Mait 1988 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
1154 Sarv, Maria 1983 Tartu maakond
1126 Sarv, Riho 1966 Harju maakond Trismile
1360 Sassi, Hannes 1979 Rapla maakond
619 Sauk, Siim 1992 Tartu maakond Tallinna Ülikool
26 Savastver, Alar 1970 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
914 Saviir, Jaan 1961 Lääne maakond JK Paralepa
1448 Schmeimann, Merje 1985 Tartu maakond
1484 Schmidt, Kairi 1990 Harju maakond Treeningpartner
918 Schär, Bret 1990 Harju maakond Raadio Uuno CT
852 Sedov, Vladimir 1955 Russia Pskov Ski Team
1609 Seeman, Tarvo 1969 Harju maakond AS G4S Eesti
1192 Selter, Pille 1972 Järva maakond
1343 Semenov, Sergei 1965 Russia
1064 Sepp, Aare 1986 Rapla maakond
69 Sepp, Leivo 1972 Harju maakond
550 Sepp, Ragnar 1981 Harju maakond
1091 Sepp, Tõnu 1975 Harju maakond
688 Sepp, Veiko 1972 Tartu maakond
1643 Sepp, Ülari 1977 Harju maakond
277 Seskens, Leons 1956 Latvia 5A-Valka / LV
526 Sibul, Jaan 1977 Harju maakond
157 Sibul, Kristel 1997 Põlva maakond OK Põlva Kobras
1037 Siht, Ahto 1971 Harju maakond
1036 Siht, Enriko 1998 Harju maakond
1485 Siilbek, Taavi 1983 Valga maakond
1385 Siimsen, Merle 1973 Harju maakond
5027 Siimumäe, Margo 1965 Harju maakond Tridens AS
5012 Silber, Matti 1949 Tartu maakond
1668 Sild, Kersti 1980 Tartu maakond SK ProRunner
843 Sillaots, Mart 1972 Harju maakond
1552 Silver, Lembit 1965 Harju maakond
1574 Silver, Raigo 1983 Harju maakond
652 Simmo, Siim 1968 Harju maakond
543 Sinijärv, Taavi 1982 Tartu maakond SK Jooksupartner
815 Siniorg, Meliko 1975 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
682 Sinirand, Melvin 1972 Harju maakond Enervit
772 Sirel, Ülli 1972 Harju maakond SEB Pank AS
5021 Sirkel, Aino 1945 Tartu maakond
43 Sisask, Valmar 1985 Võru maakond
246 Slavin, Mark 1980 Harju maakond RMIT
1389 Slavinskis, Andris 1988 Tartu maakond
407 Soeson, Marten 1999 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1411 Sokk-Kaha, Airi 1973 Harju maakond
1161 Solna, Janno 1987 Põlva maakond
393 Solna, Timo 1987 Tartu maakond
1156 Soloshchenko, Svetlana 1980 Russia Peloton
1245 Somelar, Mari-Liis 1996 Tartu maakond
28 Soo, Allar 1991 Tartu maakond Areal Team
420 Soodla, Guido 1967 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1181 Soodla, Gunnar 1964 Pärnu maakond
275 Sooläte, Fred 1976 Tartu maakond SK ProRunner
172 Soomets, Elmo 1987 Tartu maakond
1284 Soone, Mari 1993 Viljandi maakond
1519 Soonvald, Liina 1987 Tartu maakond
1679 Soop, Kristofer 1986 Tartu maakond Trismile
715 Soots, Urmas 1972 Valga maakond
50 Soots, Viivi-Anne 1971 Harju maakond Treeningpartner
1567 Sorksep, Raul 1971 Tartu maakond
998 Sorokina, Zaira 1968 Harju maakond MTÜ Spordiselts
249 Sova, Ivar 1980 Tartu maakond
354 Speek, Jüri 1974 Harju maakond
186 Stolfot, Ivo 1976 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
738 Straukmanis, Janis 1988 Latvia
1376 Strauss, Mihkel 1995 Tartu maakond
1046 Stsenov, Gleb 1986 Tartu maakond SportID
422 Suik, Aimar 1974 Tartu maakond
1026 Suits, Hanno 1976 Harju maakond
338 Suits, Janek 1977 Tartu maakond
1207 Suits, Marili 1984 Tartu maakond
823 Suitso, Piret 1946 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
1329 Sulg, Lora 1991 Ida-Viru maakond
1581 Sulg, Marilin 1982 Harju maakond
328 Sulmeisters, Arnis 1970 Latvia
1426 Sults, Margit 1986 Tartu maakond
876 Sumberg, Janek 1975 Valga maakond
163 Suppi, Ahti 1976 Harju maakond Trismile
1316 Sutt, Lona-Liisa 1994 Tartu maakond
1619 Suun, Daana 1990 Harju maakond
650 Suur, Arvi 1970 Pärnu maakond
368 Suurman, Herkki 1965 Harju maakond
1050 Suuroja, Janek 1975 Tartu maakond
671 Suursild, Teet 1971 Pärnu maakond
528 Suvi, Silva 1989 Ida-Viru maakond
1173 Sveca, Evija 1971 Latvia
1223 Säbel, Virko 1974 Lääne-Viru maakond
1298 Sõõrumaa, Sander 1990 Harju maakond
1680 Süldre, Margus 1969 Viljandi maakond Karksi Jõud
1460 Taal, Viivika 1971 Valga maakond
1312 Taevere, Kalle 1982 Tartu maakond
453 Tagamets, Ketlin 1985 Võru maakond AS Eesti Pagar
73 Taivere, Eduard 1973 Tartu maakond
1157 Talantsev, Leonid 1971 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
1613 Talihärm, Johan 1994 Harju maakond SK Biathlon/ Eesti Sportlane
377 Talu, Rainer 1977 Tartu maakond
1005 Talver, Valdo 1976 Tartu maakond
1491 Talvet, Sille 1973 Tartu maakond
856 Talviste, Einari 1968 Harju maakond Waterworld.ee
315 Talviste, Raimo 1980 Harju maakond
1658 Tambets, Toivo 1976 Võru maakond
1401 Tambur, Taavi 1983 Rapla maakond AS G4S Eesti
638 Tamm, Erki 1972 Tartu maakond
1052 Tamm, Hallar 1985 Harju maakond
838 Tamm, Kaili 1971 Põlva maakond
353 Tamm, Margus 1968 Harju maakond
577 Tamm, Margus 1973 Tartu maakond
104 Tamm, Maris 1984 Tartu maakond TÜASK
285 Tamm, Raivo 1967 Tartu maakond
521 Tamman, Hedvig 1988 Tartu maakond
437 Tammaru, Bruno 1974 Harju maakond
347 Tamme, Jaan 1987 Tartu maakond
971 Tammeveski, Raidi 1965 Tartu maakond
525 Tammik, Taavet 1985 Ida-Viru maakond
323 Tammjärv, Kalle 1967 Tartu maakond
15 Tammjärv, Karel 1989 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
486 Tammjärv, Marika 1968 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
1280 Tammoja, Loora 1995 Tartu maakond
1120 Tammsalu, Meelis 1980 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
1673 Tanilas, Tauno 1975 Harju maakond
1532 Tapasia, Liis 1992 Tartu maakond Sportland
1499 Tapver, Jaanika 1973 Harju maakond
267 Tark, Kaarel 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
1170 Tark, Kalev 1983 Pärnu maakond A. Le Coq
389 Tartes, Tiina 1973 Harju maakond
1592 Tcarev, Sergei 1968 Russia
478 Teder, Egle 1977 Valga maakond
375 Teder, Hanna Liisa 1993 Harju maakond SEB Pank AS
161 Teder, Kaspar 1980 Harju maakond
502 Teder, Viljar 1967 Valga maakond EWK
1382 Teekivi, Triin 1981 Harju maakond
926 Teeorg, Urmas 1962 Harju maakond
1244 Teeveer, Ott-Kaarel 1989 Valga maakond
626 Teeväli, Asko 1980 Tartu maakond
892 Tell, Taavi 1971 Harju maakond Areal Team
1303 Teller, Vahur 1981 Tartu maakond
1577 Tempel, Marju 1974 Harju maakond
1093 Tenisson, Silvia 1991 Tartu maakond
538 Tennisberg, Targo 1978 Tartu maakond
1024 Tenno, Katrena 1988 Harju maakond
861 Teppan, Jaak 1984 Tartu maakond Suusahullud
289 Teppo, Peep 1984 Tartu maakond
1278 Tera, Iiri 1993 Tartu maakond
556 Terentyev, Andrey 1973 Russia
865 Terro, Evelin 1981 Viljandi maakond
68 Teteris, Janis 1975 Latvia 5A-Valka / LV
1455 Thal, Kaiju 1976 Võru maakond
1055 Tigane, Silva 1967 Valga maakond
150 Tigas, Kaido 1977 Harju maakond
1264 Tiido, Taavi 1992 Harju maakond
1332 Tiidumaa, Asko 1974 Tartu maakond
1306 Tiisler, Tiina 1979 Põlva maakond Tartu Rulluisuklubi
1197 Tiisler, Toomas 1973 Tartu maakond
1238 Tiisler, Toomas 1989 Tartu maakond
1237 Tiismus, Robert 1968 Tartu maakond
1412 Tiitre, Remy 1977 Harju maakond
873 Tiivoja, Tarmo 1966 Võru maakond
758 Tikk, Erkki 1983 Tartu maakond Toetuse väejuhatus
1241 Tikk, Mihkel 1982 Tartu maakond
1465 Tillo, Laura 1996 Põlva maakond
216 Timmusk, Kristjan 1982 Tartu maakond Tartu Vangla
1163 Timofejev, Dmitrii 1975 Harju maakond
1535 Tint, Diana 1973 Harju maakond
59 Tintera, Jiri 1981 Tartu maakond
19 Tobreluts, Indrek 1976 Tartu maakond Kaitsejõudude Spordiklubi
773 Tohv, Tarmo 1981 Harju maakond
591 Tohver, Tarmo 1972 Ida-Viru maakond Kaevanduste Spordiklubi
629 Toim, Allan 1955 Harju maakond
1573 Toivola, Katri 1993 Finland
1537 Tokko, Rainer 1971 Harju maakond Vanamõisa Suusaklubi
747 Tolmann, Indrek 1983 Tartu maakond
670 Tomberg, Raul 1973 Harju maakond
1204 Toming, Karina 1998 Jõgeva maakond
1655 Tomingas, Kalle 1973 Harju maakond
1220 Tommingas, Raini 1978 Harju maakond
281 Tomp, Lauri 1985 Harju maakond Nordecon AS
405 Tomp, Märt 1961 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
373 Tonts, Raido 1985 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1075 Toodu, Anu 1979 Harju maakond
362 Toom, Kaupo 1983 Tartu maakond
1146 Toom, Triin 1991 Tartu maakond
1015 Toome, Tõnis 1956 Harju maakond
883 Toomik, Siim 1976 Harju maakond
780 Tooming, Andreas 1976 Harju maakond
890 Tooming, Einar 1970 Harju maakond
714 Tooming, Merilin 1991 Tartu maakond
471 Toompuu, Peep 1970 Tartu maakond
398 Toomsalu, Andi 1976 Tartu maakond Trismile
636 Toomsalu, Anne 1981 Harju maakond
970 Toomsalu, Ilmar 1968 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
244 Toots, Aleksader 1969 Harju maakond
796 Tootsen, Tõnu 1987 Tartu maakond Valio Eesti AS
96 Torim, Enno 1970 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
1255 Torkel, Angelika 1984 Lääne-Viru maakond
922 Torp, Kadri 1991 Tartu maakond
5035 Toss, Kaarel 1952 Viljandi maakond
114 Traks, Aivo 1972 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1397 Trees, Henri 1990 Tartu maakond
454 Trees, Margus 1974 Harju maakond AT Sport OÜ
1430 Trees, Mihkel 2000 Harju maakond AT Sport OÜ
1350 Triisa, Jüri 1988 Harju maakond RedBike
308 Trumm, Aron 1981 Tartu maakond Suusahullud
706 Truu, Karin 1979 Tartu maakond
949 Truu, Sippie 1975 Tartu maakond Rimi Eesti Food AS
1615 Truus, Roland 1975 Pärnu maakond Eesti Energia Spordiklubi
608 Truusalu, Priit 1963 Tartu maakond EWK
530 Tsäro, Kermo 1977 Tartu maakond Haanja Rattaklubi
447 Tuha, Jüri 1961 Tartu maakond Tartu Ülikool
544 Tuisk, Sigrid 1987 Harju maakond
337 Tukk, Maik 1979 Tartu maakond SK Metsasõbrad
1302 Tulik, Silver 1983 Tartu maakond
825 Tutt, Marti 1986 Rapla maakond
868 Tuul, Renee 1969 Harju maakond
71 Tuula, Reeda 1977 Harju maakond
1104 Tuuling, Teele 1990 Põlva maakond
1198 Tuulpärg, Madis 1972 Harju maakond
701 Tuur, Taavi 1983 Tartu maakond
955 Tuur, Ülo 1945 Ida-Viru maakond
321 Tuvikene, Urmas 1971 Tartu maakond
639 Täheste, Tanel 1979 Tartu maakond SK Metsasõbrad
1199 Tähnas, Marko 1983 Tartu maakond #7AM
1117 Täht, Maiu 1982 Tartu maakond
37 Tärno, Indrek 1973 Harju maakond
1178 Tätte, Inar 1983 Tartu maakond
1500 Tõldsepp, Algo 1980 Tartu maakond
224 Tõll, Marko 1980 Harju maakond Trismile
299 Tõnise, Lauri 1977 Harju maakond
452 Tõnisson, Neeme 1971 Tartu maakond
64 Tõnne, Grete 1990 Jõgeva maakond Eesti Maaülikool
1605 Tõnne, Raivo 1969 Tartu maakond
657 Tõnne, Virve 1970 Jõgeva maakond
463 Tõnstein, Andri 1975 Harju maakond Sparta Spordiselts
340 Tõruvere, Kaarel 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
217 Tühis, Anneli 1976 Harju maakond Täppsportlased
319 Türkson, Arne 1968 Tartu maakond Suusahullud
158 Türn, Marge 1976 Tartu maakond
1511 Türn, Toomas 1977 Tartu maakond Trismile
908 Türn, Tõnis 1975 Tartu maakond
804 Türna, Siim 1985 Võru maakond
439 Uibo, Kristina 1974 Harju maakond Elisa
200 Uibo, Kristjan 1997 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
1275 Uibo, Signe 1971 Harju maakond FB Jooksmine
1119 Uiboleht, Kaire 1977 Võru maakond
1469 Uibopuu, Chaty 1992 Valga maakond Astormat OÜ
1470 Uibopuu, Chris 1988 Valga maakond Astormat OÜ
672 Uiga, Jaanus 1962 Tartu maakond
1291 Uisk, Christof 1994 Tartu maakond
622 Ukkivi, Tõnis 1981 Harju maakond
1200 Uksov, Andrei 1980 Tartu maakond
989 Uksov, Denis 1984 Tartu maakond
228 Ulp, Mare 1969 Harju maakond Swedbank AS
130 Undrest, Andrus 1976 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
103 Undrest, Jaanus 1974 Lääne-Viru maakond OMNIVA SK
1482 Unt, Liane 1977 Tartu maakond Marepleks OÜ
120 Unt, Peeter 1978 Tartu maakond Trismile
745 Urb, Jaanus 1984 Harju maakond
1066 Urb, Ülo 1956 Harju maakond
1410 Urbas, Mart 1973 Harju maakond
1061 Urbmets, Allar 1968 Harju maakond
851 Urm, Jaak 1973 Harju maakond SK Serviti
1392 Urmann, Kait 1983 Tartu maakond
332 Usacheva, Larisa 1966 Russia
1339 Ustav, Kairi 1977 Tartu maakond Trismile
272 Uudam, Margus 1975 Harju maakond
703 Uudeberg, Tanel 1983 Valga maakond Simuna Spordiklubi
1594 Uue, Sven 1995 Lääne-viru maakond
1661 Uukkivi, Laura 2000 Tartu maakond
451 Uuring, Raul 1977 Harju maakond
578 Uusmaa, Teet 1988 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
110 Uustalo, Hektor 1983 Harju maakond
94 Vaakmann, Kalmer 1973 Jõgeva maakond SK ProRunner
1631 Vaalma, Morten 1991 Tartu maakond
1524 Vafin, Renat 1973 Harju maakond
969 Vahe, Gerly 1977 Harju maakond Sparta Spordiselts
427 Vaher, Indrek 1973 Saare maakond Kiili Spordiklubi
508 Vahi, Kunnar 1972 Valga maakond Spordiklubi IKS
1283 Vahimets, Rauno 1985 Harju maakond
54 Vahkal, Kaido 1975 Tartu maakond SK ProRunner
53 Vahter, Kait 1976 Harju maakond Treeningpartner
753 Vahtra, Tõnu 1986 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
1516 Vahtre, Madis-Marius 1978 Tartu maakond
1177 Vaikjärv, Kalju 1954 Harju maakond
403 Vaikla, Maigi 1975 Võru maakond Rimi Eesti Food AS
342 Vaiksaar, Mait 1983 Tartu maakond
808 Vain, Ermet 1979 Harju maakond Kiili Spordiklubi
1441 Vainjärv, Hillar 1950 Harju maakond
822 Vaino, Evi 1950 Tartu maakond
1595 Vainomäe, Tõnis 1990 Tartu maakond
923 Vainumaa, Kaili 1970 Harju maakond
1069 Valdma, Helen 1980 Tartu maakond SK Jooksupartner
36 Valdmaa, Lauri 1980 Harju maakond SK ProRunner
1463 Valdner, Risto 1999 Tartu maakond TÜASK
1114 Valge, Kerli 1987 Harju maakond SK Jooksupartner
254 Valgmäe, Taavi 1988 Jõgeva maakond Simuna Spordiklubi
355 Valjala, Veiko 1977 Tartu maakond
901 Vall, Kalle 1977 Tartu maakond
341 Vallaste, Kristel 1978 Harju maakond SK Jooksupartner
1558 Vallimäe, Anneliis 1983 Harju maakond Sportland
568 Vallimäe, Valmar 1974 Tartu maakond
283 Vals, Riho 1970 Tartu maakond
910 Valter, Järvi 1956 Harju maakond MTÜ Spordiselts
490 Valtin, Kristo 1995 Võru maakond Hauka Veloklubi
401 Vana, Janek 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
1212 Vapajeva, Lea 1974 Tartu maakond
1379 Varakin, Alexey 1967 Russia
1663 Varblane, Uku 1986 Tartu maakond
820 Vare, Tauno 1974 Pärnu maakond
996 Vares, Made 1970 Tartu maakond Suusahullud
572 Vares, Rein 1970 Tartu maakond Päästeamet
1474 Varik, Katrin 1979 Harju maakond Sparta Spordiselts
1172 Varik, Liisi 1987 Tartu maakond TÜASK
115 Varikov, Aleksandr 1983 Võru maakond Kuperjanovi JVP
677 Varikov, Karin 1984 Võru maakond
1571 Varlamov, Viktor 1975 Harju maakond
1541 Varrand, Martin 1993 Harju maakond FCR Media
509 Varul, Rene 1978 Tartu maakond
370 Vasarik, Aarne 1978 Harju maakond RMIT
1446 Vask, Triin 1970 Tartu maakond
763 Vatsar, Liili 1980 Tartu maakond TÜASK
5045 Veel, Villu 1971 Saare maakond Saaremaa JK Viiking
1310 Veelain, Ermo 1962 Harju maakond
1307 Veelain, Maikel 1986 Harju maakond
214 Veelmaa, Taavi 1990 Tartu maakond Tartu Vangla
1443 Veemees, Age 1985 Valga maakond
91 Veemees, Ain 1979 Valga maakond
917 Veeroja, Vahur 1985 Tartu maakond Palmako AS
5020 Vehlmann, Jaan 1945 Harju maakond
78 Veide, Hannes 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
5044 Veilberg, Ago 1963 Lääne-Viru maakond Rakvere RK Siplased
1085 Veimen, Ivo 1985 Harju maakond
986 Veimer, Annika 1970 Harju maakond FB Jooksmine
1621 Velba, Hillevi 1978 Ida-Viru maakond
326 Veldemann, Janno 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
1565 Veliks, Maris 1972 Latvia
5033 Vellerind, Rain 1965 Harju maakond
720 Vernik, Uku 1993 Tartu maakond Suusahullud
1152 Veski, Piret 1984 Harju maakond
220 Veski, Tanel 1983 Tartu maakond AMPS-Extreme Sport
379 Vesnenko, Lauri 1975 Tartu maakond KL Tartu malev
1124 Vest, Are 1969 Järva maakond
276 Vestung, Rauno 1974 Harju maakond
799 Vetevood-Järvelt, Evelin 1983 Tartu maakond SK ProRunner
580 Vetevoog, Kaido 1973 Harju maakond FB Jooksmine
523 Vihalem, Andrus 1983 Tartu maakond
1476 Vihalem, Margus 1975 Valga maakond Tallinna Ülikool
1435 Viigipuu, Kalev 1973 Tartu maakond Agrovarustus OÜ
605 Viik, Tarvi 1974 Lääne maakond SK Sula
1587 Viil, Tauri 1989 Tartu maakond Tartu Ülikool
1347 Viilmaa, Sven 1983 Tartu maakond
516 Viilol, Marek 1975 Tartu maakond
1371 Viirsalu, Mari-Liis 1983 Tartu maakond
759 Viirsalu, Peeter 1983 Tartu maakond
259 Viispert, Ando 1976 Tartu maakond Salme Reegi nimeline Bridžiklubi
1650 Viitak, Helle 1973 Jõgeva maakond SK ProRunner
584 Viitkin, Aare 1965 Võru maakond Võru Suusaklubi
1420 Viksi, Hillar 1966 Tartu maakond
81 Vilismäe, Martin 1989 Tartu maakond Nordecon Betoon
258 Vilk, Hannes 1971 Jõgeva maakond
585 Vill, Maive 1982 Valga maakond
1568 Villik, Egle 1981 Tartu maakond
1318 Villmann, Gregory 2000 Tartu maakond
1317 Villmann, Imre 1972 Tartu maakond
1319 Villmann, Lauren 1996 Tartu maakond
1656 Vilper, Andres 1972 Viljandi maakond
1320 Vilson, Maili 1985 Tartu maakond Tartu Ülikool
1012 Viltsin, Andris 1973 Harju maakond Spordiklubi IKS
1022 Virkunen, Egert 1994 Jõgeva maakond
988 Virkus, Karmel 1998 Ida-Viru maakond
1097 Virkus, Katrel 1992 Harju maakond
770 Virve, Mirja 1977 Tartu maakond
1067 Visnapuu, Romet 1975 Tartu maakond
1258 Visnapuu, Urmo 1975 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1147 Vister, Triinu 1989 Valga maakond Eesti Energia Spordiklubi
778 Vlassov, Sergey 1967 Russia Narva SK Firn
1442 Vodde, Floor 1977 Jõgeva maakond
305 Voitka, Urmas 1963 Võru maakond Barrus AS
417 Volke, Harry 1977 Harju maakond
1269 Volke, Raul 1980 Harju maakond
1459 Volmer, Eva-Lota 1990 Tartu maakond
138 Volt, Ivo 1968 Harju maakond
1372 Vonk, Janar 1980 Harju maakond
345 Vool, Ele 1975 Tartu maakond
1206 Vool, Meelis 1972 Tartu maakond SK Jooksupartner
1525 Voolaid, Priit 1980 Valga maakond
1189 Voolaid, Vello 1963 Harju maakond
1165 Voolaine, Andrus 1954 Rapla maakond
1247 Voor, Marek 1981 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
473 Voovere, Peeter 1973 Tartu maakond Nordecon AS
1378 Vornikoglo, Mariana 1986 Harju maakond Rimi Eesti Food AS
269 Vosman, Rain 1982 Tartu maakond Suusahullud
1322 Vospert, Henrik 1989 Tartu maakond
1135 Voutilainen, Ilkka 1949 Finland
13 Vulla, Elar 1982 Lääne-Viru maakond
233 Vunk, Kalev 1969 Tartu maakond Suusahullud
1509 Vunk, Saskia 1998 Tartu maakond
1078 Vysotskaya, Zoya 1977 Russia
406 Vähi, Ilmar 1977 Tartu maakond
1138 Vähi, Tõnu 1956 Harju maakond
1143 Vähk, Vaido 1986 Tartu maakond
946 Väin, Rein 1978 Harju maakond
1261 Väinaste, Otto-Valter 1998 Harju maakond
489 Välja, Madis 1986 Tartu maakond
755 Väljaots, Agne 1989 Harju maakond
1518 Värk, Ivo 1974 Tartu maakond
1418 Värno, Margus 1976 Tartu maakond
515 Värton, Kristjan 1974 Harju maakond SK Jooksupartner
349 Väärtnõu, Urmas 1970 Harju maakond Kükametsa Pritsuklubi
893 Võhmar, Ago 1978 Ida-Viru maakond
1417 Võik, Juhani 1990 Tartu maakond
1604 Võip, Tagne 1988 Harju maakond
1429 Võrk, Oliivia 1986 Tartu maakond
872 Võsaste, Rauno 1971 Jõgeva maakond Eesti Energia Spordiklubi
1086 Võsu, Jaan 1969 Tartu maakond
153 Võsu, Marek 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
1 Wachira, Ibrahim Mukunga 1989 Kenya
1033 Wassenaar, Patrick 1984 Malta
640 Werder, Hindrek 1972 Harju maakond
1202 Zaitsev, Andrei 1985 Ida-Viru maakond
134 Zavadskis, Erik 1971 Harju maakond Sparta Spordiselts
396 Zirk, Kunnar 1976 Tartu maakond AS G4S Eesti
651 Zirnask, Gunnar 1956 Tartu maakond Valio Eesti AS
261 Zirnask, Mario 1988 Tartu maakond
5018 Zirnask, Villu 1966 Harju maakond
616 Zukker, Alar 1966 Tartu maakond Trismile
527 Zukker, Anette 1996 Tartu maakond Trismile
665 Zukovits, Heiti 1976 Harju maakond
1314 Zverev, Šerelin 1996 Viljandi maakond Viljandi VAK Staier
579 Änilane, Juhan 1951 Viljandi maakond
692 Õim, Kristjan 1976 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
1356 Õispuu, Merike 1976 Harju maakond
1529 Õmblus, Jaan 1971 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
1457 Õnne, Sandra 1991 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
1588 Õun, Deivil 1978 Harju maakond KV TVJ
1450 Õun, Piret 1979 Harju maakond
1555 Õunaid, Jaana 1978 Pärnu maakond
1386 Õunap, Piret 1966 Tartu maakond
601 Õunapuu, Uno 1954 Lääne-Viru maakond
1105 Õunapuu-Seidelberg, Kaili 1983 Lääne-Viru maakond
1122 Õunmaa, Lauri 1979 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
67 Ülem, Risto 1992 Saare maakond
1600 Ülper, Gunnar 1978 Tartu maakond
1127 Üprus, Erik-Voldemar 1942 Harju maakond
20 Širokov, Juri 1987 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
931 Šnitka, Skaidrite 1970 Latvia
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
2501 Aas, Annika 1977 Tartu maakond
2502 Aavik, Margit 1976 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
2503 Agarmaa, Mirjam 1992 Tartu maakond
2504 Agris, Purins 1992 Latvia
2726 Ahven, Mari-Liis 1989 Harju maakond Optimist Public
2506 Aljaste, Maris 1990 Harju maakond
2507 Aljaste, Sirje 1968 Harju maakond
2508 Altoja, Maike 1971 Ida-viru maakond Mäetaguse vald
2509 Arujõe, Priit 1981 Tartu maakond
2510 Azizbaev, Artem 1979 Russia
2740 Belov, Kärol 1996 Valga maakond
2511 Berends, Erik 1980 Harju maakond
2512 Berg, Reimo 1993 Põlva maakond Tallinna Lennujaama SK
2513 Ceika, Kristina 1984 Latvia
2514 Dejus, Sanda 1981 Latvia
2732 Dooner, Teet 1974 Harju maakond
2515 Drobet, Asko 1977 Harju maakond
2516 Ellamik, Tarmo 1978 Valga maakond
2667 Evart, Marie 1990 Harju maakond
2517 Floren, Annela 1966 Lääne-Viru maakond KF Suusaklubi
2518 Gatski, Liina 1965 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
2519 Gogoleva, Tiina 1975 Tartu maakond
2520 Grihin, Aigar 1967 Võru maakond
2521 Haarde, Maiken 1983 Harju maakond
2522 Haidak, Sirly 1984 Põlva maakond
2523 Hansen, Kalle 1958 Tartu maakond
2652 Hidden 1970 Spain
2524 Hiielo, Brett 1984 Tartu maakond
2525 Hindreus, Aliide 1978 Ida-Viru maakond
2728 Hütt, Rahel 1975 Võru maakond
2526 Ilves, Reelika 1983 Viljandi maakond
2527 Inese, Sirma 1970 Latvia
2528 Jakobsoo, Kristi 1983 Tartu maakond
2529 Janeka, Dace 1973 Latvia
2530 Jase, Iveta 1974 Latvia
2531 Juhkason, Silve 1981 Tartu maakond
2532 Jõemaa, Angela 1979 Tartu maakond
2533 Jõesaar, Helina 1984 Tartu maakond
2534 Jõeveer, Reelika 1976 Tartu maakond
2730 Kaarna, Jaanika 1986 Valga maakond
2737 Kaarna, Triinu 1988 Valga maakond
2535 Kaasik, Lea 1974 Jõgeva maakond
2743 Kahu, Vahur 1970 Viljandi maakond
2731 Kaldvee, Anne-Lii 1966 Tartu maakond Marepleks OÜ
2536 Kaljola, Ervin 1975 Harju maakond
2745 Kall, Mari-Liis 1983 Tartu maakond
2537 Kallikorm, Kärt 1969 Harju maakond
2538 Kalmus, Hannes 1975 Harju maakond Malmerk Klaasium
2539 Kalmus, Kätlin 1979 Harju maakond
2540 Kamarik, Britt 1977 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
2541 Kangro, Marika 1962 Valga maakond
2542 Kannes, Tiiu 1972 Valga maakond
2746 Karu, Kunnar 1981 Tartu maakond
2543 Kasar, Kerli 1993 Jõgeva maakond
2544 Kasela, Ene 1956 Tartu maakond
2545 Kask, Katrin 1977 Tartu maakond
2546 Kaspars, Sirmais 1971 Latvia
2547 Keernik, Karin 1976 Tartu maakond
2549 Kerge, Kristi 1974 Tartu maakond
2550 Kerve, Gaida 1954 Latvia
2725 Kiidjärv, Donald 1962 Tartu maakond
2551 Kiidjärv, Reet 1973 Tartu maakond Viljandi Rattaklubi
2552 Kinsigo, Kadri 1982 Tartu maakond Palmako AS
2553 Kirs, Malle 1947 Tartu maakond
2554 Kittus, Kerstt 1952 Harju maakond
2555 Kivilo, Jaana 1969 Võru maakond
2556 Kivimäe, Veronika 1971 Valga maakond
2557 Klais, Janne 1974 Valga maakond
2558 Koger, Eve 1983 Tartu maakond
2716 Koger, Urve 1985 Tartu maakond
2559 Koger, Virve 1987 Tartu maakond
2560 Koll, Terje 1969 Harju maakond
2561 Kolpakova, Marta 1993 Tartu maakond Tartu Vangla
2562 Kongo, Kalmer 1960 Võru maakond
2563 Kons, Katrin 1986 Tartu maakond
2564 Kool, Epp 1988 Ida-Viru maakond
2565 Koolmeister, Marliin 1988 Harju maakond
2566 Korjus, Riin 1988 Tartu maakond
2505 Kroodo, Kadri 1987 Harju maakond
2567 Kroodo, Märt 1987 Harju maakond
2568 Kukk, Triin 1982 Tartu maakond
2569 Kulinska, Regina 1958 Latvia
2729 Kull, Lauri 1980 Tartu maakond
2570 Kulu, Anneli 1969 Tartu maakond
2571 Kupp-Sazonov, Sirje 1982 Tartu maakond
2572 Kure, Kerli 1983 Tartu maakond
2573 Kuusik, Jaana 1987 Tartu maakond
2574 Käo, Piret 1969 Põlva maakond
2723 Kõrgmäe, Veevi 1972 Tartu maakond
2575 Külaots, Pirje 1975 Tartu maakond Swedbank AS
2744 Kürsa, Ere 1963 Põlva maakond
2576 Laarmann, Pilleke 1967 Germany
2577 Lahesoo, Evelin 1982 Tartu maakond
2578 Laikoja, Helen 1993 Tartu maakond
2579 Lakute, Mara 1983 Latvia
2580 Laul, Merili 1988 Tartu maakond
2581 Laur, Tiit 1962 Harju maakond
2582 Lauri, Ulvi 1974 Tartu maakond
2583 Leete, Eve 1968 Harju maakond
2584 Lemsalu, Ülo 1950 Jõgeva maakond
2722 Lepik, Kai 1971 Ida-viru maakond SEB Pank AS
2585 Lindmäe, Irina 1981 Tartu maakond
2586 Locmele, Benita 1959 Latvia
2587 Locmelis, Imants 1959 Latvia
2588 Lokk, Liis 1988 Valga maakond
2589 Lättemägi, Leena 1960 Tartu maakond
2590 Lääts, Marge 1977 Tartu maakond
2591 Lümat, Alo 1975 Tartu maakond
2592 Lümat, Irena 1973 Tartu maakond
2594 Maranik, Kaire 1977 Valga maakond
2595 Maripuu, Karl-Erik 1989 Harju maakond
2596 Mark, Siim 1977 Harju maakond
2597 Marmei, Teele 1992 Tartu maakond
2598 Meerbach, Ando 1977 Rapla maakond
2599 Meerbach, Kairi 1976 Rapla maakond
2600 Menets, Tarmo 1962 Jõgeva maakond
2601 Merisalu, Triin 1982 Tartu maakond
2733 Metsar, Kätlin 1980 Valga maakond
2602 Miil, Dagmar 1980 Tartu maakond
2603 Miil, Margit 1959 Tartu maakond
2604 Mikelsaar, Elo-Mai 1989 Tartu maakond
2605 Mitt, Risto 1982 Tartu maakond
2606 Morosov, Siret 1978 Tartu maakond
2608 Mägi, Madli 1971 Tartu maakond Kroonpress AS
2609 Mägi, Raido 1987 Harju maakond
2721 Mändla, Maarika 1978 Harju maakond OMNIVA SK
2610 Mändmets, Gaida 1972 Tartu maakond
2611 Männiste, Karen 1986 Tartu maakond
2607 Mõtsar, Maiko 1983 Põlva maakond
2719 Möller, Margot 1990 Tartu maakond
2612 Möller, Marika 1963 Tartu maakond Kroonpress AS
2613 Napritson, Jana 1975 Viljandi maakond MTÜ Spordiselts
2614 Nirk, Maire 1963 Tartu maakond
2615 Ojaperv, Ene 1970 Tartu maakond Tartu Vangla
2616 Ojastu, Roman 1963 Tartu maakond
2617 Orntlich, Anne-Mari 1963 Harju maakond Tallinna Linnatranspordi AS
2718 Orula, Lea 1956 Tartu maakond
2618 Otsing, Demi 1998 Põlva maakond
2619 Otstavel, Angela 1970 Tartu maakond
2720 Otstavel, Hemminki 1993 Tartu maakond
2620 Palover, Meelis 1975 Tartu maakond Suusahullud
2621 Parveots, Heli 1985 Tartu maakond
2742 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond Ikodor AS
2736 Pavlov, Raul 1984 Tartu maakond
2622 Peep, Tiina 1957 Ida-Viru maakond
2623 Peiponen, Anita 1975 Tartu maakond
2624 Pihl, Katrin 1961 Harju maakond
2724 Pihlap, Ants 1943 Tartu maakond
2727 Pihlap, Kaja 1976 Tartu maakond
2625 Piho, Heili 1985 Tartu maakond
2593 Piiroja, Elerin 1985 Tartu maakond
2626 Pille, Olga 1977 Võru maakond
2627 Pivnik, Taivo 1973 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
2628 Plaado, Arvo 1966 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
2629 Plado, Jüri 1969 Tartu maakond
2630 Porkon, Aivo 1969 Tartu maakond
2631 Porkon, Liina 1972 Tartu maakond
2632 Punane, Krista 1973 Harju maakond
1431 Punane, Urmas 1970 Harju maakond
2504 Purins, Agris 1992 Latvia
2633 Puusepp, Ülle 1975 Tartu maakond
2635 Pähkel, Maarja 1988 Harju maakond
2636 Pärna, Andre 1972 Tartu maakond Trismile
2734 Pärnasalu, Egle 1977 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
2637 Pärnoja, Kaisa 1978 Harju maakond
2638 Pärnpuu, Kadri 1966 Tartu maakond
2639 Pärnsalu, Daile 1987 Tartu maakond Arens Mööbel AS
2640 Pääsik, Kersti 1974 Tartu maakond
2634 Põder, Maia 1970 Tartu maakond Tartu Vangla
2641 Raig, Indrek 1978 Harju maakond OMNIVA SK
2642 Rammul, Siret 1976 Põlva maakond
2643 Raudsepp, Joel 1971 Tartu maakond
2644 Raudsepp, Sigrid 1995 Põlva maakond
2645 Rebane, Kaidi 1986 Tartu maakond Palmako AS
2646 Rebenits, Anne 1986 Tartu maakond Palmako AS
2647 Reest, Betti 1993 Tartu maakond
2648 Reimann, Erika 1954 Järva maakond
2649 Reimets, Margit 1978 Tartu maakond
2650 Reining, Merge 1977 Viljandi maakond
8679 Reinoja, Gunnar 1963 Tartu maakond
2651 Riidamets, Martin 1955 Pärnu maakond
2653 Roll, Tõnis 1986 Tartu maakond Palmako AS
2654 Roop, Grete 1990 Valga maakond
2655 Roose, Kadri 1988 Valga maakond
2656 Rudissaar, Gethe 1990 Tartu maakond
2657 Rudolfs, Sirmais 2002 Latvia
2658 Rämson, Olesja 1981 Põlva maakond
2659 Römer, Siiri 1987 Tartu maakond Eesti Maaülikool
2660 Rüütel, Kersti 1974 Tartu maakond Trismile
2689 Saar, Anneli 1978 Tartu maakond
2661 Saar, Martin 1977 Tartu maakond
2717 Sala, Ülle 1968 Ida-viru maakond SEB Pank AS
2662 Salminen, Anneli 1969 Harju maakond
2663 Saluorg, Ruth 1970 Võru maakond
2741 Savolainen, Jane 1984 Tartu maakond If P&C Insurance AS
2664 Schneeberg, Magret 1975 Valga maakond
2665 Sein, Margis 1969 Valga maakond Valga MV
2666 Shmidt, Hans 1952 Ida-Viru maakond
2668 Siimpoeg, Merilin 1992 Harju maakond
2669 Sild, Kati 1982 Tartu maakond
2670 Sillat, Mari-Liis 1991 Harju maakond Mäetaguse vald
2671 Sillat, Merike 1964 Ida-viru maakond Mäetaguse vald
2672 Silvet, Evelyn 1976 Harju maakond
2673 Simenson-Plakso, Silja 1975 Tartu maakond
2674 Soome, Eliisa 1988 Valga maakond
2675 Soovere, Laur 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
2677 Säärits, Janeli 1988 Tartu maakond
2676 Sõrmus, Ene 1972 Valga maakond
2678 Tafenau, Kai 1975 Tartu maakond
2680 Talv, Helin Lillian 1991 Tartu maakond
2681 Tamm, Aune 1976 Tartu maakond
2682 Tamm, Jana 1986 Valga maakond
2683 Tamm, Liisu 1984 Valga maakond
2684 Tamm, Priit 1975 Tartu maakond
2747 Tammesoo, Raul 1969 Tartu maakond
2685 Tammik, Tauno 1970 Tartu maakond Lõuna Politsei Spordiklubi
2686 Tark, Vaike 1954 Tartu maakond
2687 Telling, Alo 1984 Tartu maakond
2688 Telling, Siiri 1962 Tartu maakond
2690 Tiit, Aarne 1976 Tartu maakond Tridens AS
2691 Tiit, Margit 1978 Tartu maakond Tridens AS
2692 Tilk, Erle 1986 Tartu maakond Palmako AS
2693 Tombu, Katre 1982 Tartu maakond
2694 Toomeste, Triin 1984 Tartu maakond
2695 Toomsoo, Heiki 1965 Tartu maakond
2696 Tuurmaa, Aneth 1989 Tartu maakond
2735 Tämm, Eduard 1976 Valga maakond
2697 Tõks, Jekaterina 1981 Harju maakond
2698 Utsal, Ülle 1963 Tartu maakond
2711 V-S, Annika 1979 Tartu maakond
2699 Vaarmari, Kärt 1978 Tartu maakond
2700 Vabamäe, Toomas 1990 Tartu maakond Palmako AS
2701 Vaher, Ragne 1986 Tartu maakond
2739 Valk, Heikki 1972 Tartu maakond Mapri OÜ
2738 Valk, Moonika 1974 Tartu maakond Mapri OÜ
2702 Vall, Liina 1983 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
2703 Vals, Kristi 1979 Võru maakond
2704 Veiler, Mirjam 1987 Tartu maakond
2705 Velsker, Liis 1992 Harju maakond
2706 Velsker, Riin 1990 Harju maakond
2707 Vende, Elerin 1985 Tartu maakond Suusahullud
2708 Vesman, Kadrin 1987 Tartu maakond Palmako AS
2679 Viirlaid, Vaili 1977 Ida-Viru maakond
2709 Vilbaste, Merle 1976 Harju maakond
2710 Vilismäe, Jüri 1950 Tartu maakond
2715 Väisanen, Pille 1970 Tartu maakond
2713 Võsu, Gerli 1987 Valga maakond
2714 Võsu, Gertu 1988 Valga maakond
2712 Všivtseva, Jelena 1972 Valga maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
8002 Aas, Andres 1977 Viljandi maakond IITEE OÜ
9004 Aas, Jürgen 2005 Viljandi maakond IITEE OÜ
8003 Aasma, Priit 1981 Harju maakond MTÜ Spordiselts
8004 Aasmäe, Kermo 1998 Viljandi maakond
8005 Aavik, Merje 1971 Tartu maakond
8006 Aim, Lagle 1974 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8007 Ajaots, Margit 1993 Tartu maakond
8008 Aland, Andor 1999 Tartu maakond
8009 Aland, Artur 1997 Tartu maakond
8010 Alavere, Karin 1975 Tartu maakond
9185 Aleksejev, Vello 1947 Viljandi maakond
8011 Allaje, Aare 1971 Tartu maakond
8012 Allaje, Kaur 2000 Tartu maakond
8013 Allas, Kadri 1994 Jõgeva maakond
8014 Almar, Moonika 1995 Valga maakond
8015 Almre, Marge 1970 Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
9064 Aloe, Kadi 2000 Tartu maakond
8016 Anajev, Kadi 1984 Põlva maakond
8017 Andresson, Airet 1977 Harju maakond AS G4S Eesti
9022 Angerjärv, Armin 1999 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
8018 Anier, Merje 1988 Tartu maakond
8019 Animägi, Ants 1963 Tartu maakond
8020 Anni, Heili 1992 Tartu maakond
8021 Anni, Kätlin 1988 Tartu maakond
8980 Annok, Alar 1978 Tartu maakond A. Le Coq
8022 Anton, Kristiina 1996 Tartu maakond
8023 Anton, Liana 1971 Tartu maakond
8024 Apuhtin, Anette 2006 Tartu maakond
8025 Apuhtin, Anneli 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8026 Apuhtin, Vanessa 2003 Tartu maakond
8027 Arm, Jaanika 1995 Harju maakond Sparta Spordiselts
8028 Armuand, Piret 1956 Pärnu maakond
9068 Arras, Ants 1963 Harju maakond
8029 Arst, Alar 1962 Tartu maakond
8030 Aru, Marek 1972 Harju maakond
8031 Aruots, Annika 1987 Võru maakond
8032 Aruots, Merilin 1984 Põlva maakond
8033 Arvi, Stella 1995 Tartu maakond
8615 Atonen, Kätlin 1975 Harju maakond
9016 Audru, Diana 1977 Valga maakond
9136 Aulik, Egle 1980 Rapla maakond
8034 Bachmann, Raili 1966 Rapla maakond
8035 Balõševa, Anastasia 1991 Tartu maakond
8036 Batyrev, Vasiliy 1978 Russia
8037 Baumann, Priit 1980 Finland
8038 Belov, Roman 1981 Tartu maakond
8039 Berggren, Bjõrn 1993 Viljandi maakond Sportland
8040 Bergmann, Krista 1966 Tartu maakond
8723 Bibilašvili, Aleksandr 1982 Tartu maakond
8041 Blaubergs, Didzis 1996 Latvia
8042 Bleive, Erik 1999 Põlva maakond OK Põlva Kobras
8043 Bleive, Helian 1997 Põlva maakond
8044 Bleive, Hendrik 2005 Põlva maakond
8045 Bleive, Kaja 1973 Põlva maakond
8046 Borisov, Sergey 1964 Ida-Viru maakond
8047 Borisova, Marina 2002 Ida-Viru maakond
8048 Borisova, Tatiana 1969 Ida-Viru maakond
8362 Borovya, Ekaterina 1982 Russia
8049 Brovko, Viacheslav 1965 Russia
8050 Buhvestova, Jane-Ly 2000 Tartu maakond
8051 Butlers, Silver 1988 Tartu maakond
8053 Chladekova, Denisa 1989 Slovakia
8982 Danilas, Laura 1998 Valga maakond ABB AS
8983 Dementjev, Andrei 1987 Harju maakond
8054 Dmitrijeva, Olesja 1989 Harju maakond Sportland
8055 Dõhne, Irina 1982 Tartu maakond
8056 Eensoo, Gunnar 1974 Viljandi maakond
8057 Eismel, Elina 1983 Harju maakond
8058 Eit, Inge 1960 Võru maakond
8059 Ekholm, Cris 1990 Tartu maakond
8060 Ekholm, Elmar 1966 Tartu maakond
8061 Ekholm, Heli 1970 Tartu maakond
8062 Elend, Kristjan 1989 Pärnu maakond
8063 Ellamik, Alice 1977 Tartu maakond Salvest AS
8064 Eller, Diana 1967 Tartu maakond
5037 Ellermaa, Rein 1954 Tartu maakond
8065 Ellervee, Andreas 1993 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8066 Enno, Katrin 1978 Tartu maakond
8067 Enno, Madis 1975 Tartu maakond
8068 Eriksson, Tobias 1989 Sweden
8069 Ers, Aksel 1966 Ida-Viru maakond Narva Elektrijaamade SK
8070 Ester, Märten 1982 Harju maakond
8071 Evert, Siim 1981 Tartu maakond
8072 Fatejeva, Inga 1988 Tartu maakond
8073 Fedorenko, Kristina 1986 Russia
8074 Feldmann, Annika 1988 Võru maakond AS Eesti Pagar
8075 Ferents, Kaido 1977 Tartu maakond Astro Baltics
9062 Ferents, Marko 1977 Tartu maakond
9070 Floren, Kristel 1988 Lääne-Viru maakond KF Suusaklubi
8076 Fogelholm, Anton 1975 Finland
8944 Fogelholm, Nele 1985 Harju maakond
8077 Freiberg, Danel 1991 Tartu maakond Swedbank AS
9039 Frolov, Evgenii 1978 Russia
8079 Grigor, Kirill 1985 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
9050 Grigoriev, Alexander 1992 Tartu maakond SEB Pank AS
8080 Haabma, Alar 1960 Rapla maakond EWK
8081 Haas, Kerli 1990 Harju maakond
9052 Haldre, Henri 1978 Harju maakond SEB Pank AS
8082 Haldre, Kadri 1980 Harju maakond
9058 Hallap, Tanel 1982 Tartu maakond
8083 Hallaste, Andre 1981 Tartu maakond Autosõit OÜ
8084 Hallaste, Sander 2006 Harju maakond Autosõit OÜ
8085 Haller, Toomas 1974 Tartu maakond
8086 Hallimäe, Rain 1957 Harju maakond
8087 Hanni, Inga 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
8088 Hanni, Kaidi 1994 Tartu maakond Marepleks OÜ
8089 Hanni, Toomas 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
9072 Hansaar, Andre Markus 1990 Harju maakond
8090 Harjo, Rain 1978 Lääne-Viru maakond
8091 Heido-Rosenberg, Terje 1962 Tartu maakond H. Elleri Muusikakool
8092 Hein, Janika 1974 Tartu maakond
8093 Heinmaa, Enor 1990 Tartu maakond Same OÜ
9130 Heinrichsen, Mari-Liis 1995 Tartu maakond
8094 Heinsaar, Maarek 1976 Rapla maakond
9003 Helberg, Evelin 1977 Tartu maakond
8488 Helemäe, Ero 1974 Harju maakond
8095 Helk, Eneken 1988 Harju maakond
8096 Helm, Ilmar 1982 Võru maakond
8097 Henno, Elisabeth 2002 Tartu maakond
8078 Hidden 1987 Tartu maakond
8507 Hidden 1960 Tartu maakond Klubi Tartu Maraton
8574 Hidden 1980 Tartu maakond
8997 Hidden 1997 Valga maakond
9063 Hidden 1975 Tartu maakond
9073 Hidden 1977 Tartu maakond
9025 Hiieste, Aivo 1977 Põlva maakond
9024 Hiieste, Kaili 1979 Põlva maakond
8099 Hilpus, Anneli 1975 Tartu maakond
8283 Hirv, Joonas 1990 Tartu maakond
8100 Holm, Janar 1976 Harju maakond
8102 Hudilainen, Eerik 2005 Ida-Viru maakond
8103 Hunt, Pihel 1982 Tartu maakond
8104 Huopalainen, Veiko 1988 Valga maakond
9013 Huopolainen, Ilona 1969 Valga maakond
8105 Hurt, Sille 1973 Lääne-Viru maakond
8988 Hälvin, Piia 1994 Tartu maakond
9042 Hänilane, Mariliis 1987 Tartu maakond Mapri OÜ
8107 Härmson, Toomas 1970 Tartu maakond
9061 Hõbejärv, Priit 1981 Tartu maakond
9017 Hõlpus, Mihkel 1998 Tartu maakond
8106 Hõlpus, Raul 1972 Tartu maakond
8108 Hütt, Helen 1995 Tartu maakond
8109 Hütt, Hendrik 1997 Tartu maakond
8110 Hütt, Triin 1973 Tartu maakond
9083 Hüva, Kärt 2003 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
9119 Ilchenko, Oleg 1972 Harju maakond
8111 Illak, Annely 1975 Tartu maakond
8112 Ilus, Angela 1971 Tartu maakond
8113 Ilus, Kati 2000 Tartu maakond
8114 Ilves, Kadri 1991 Tartu maakond
8115 Ilves, Kätlin 2002 Tartu maakond
8116 Ilves, Marek 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
8991 Ilves, Tauno 1972 Tartu maakond
8117 Ilves, Ulvar 1974 Tartu maakond
8118 Indriko, Ivo 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8119 Ipsberg, Ann 1989 Tartu maakond
8120 Ird, Indrek 1983 Tartu maakond
8121 Israel, Tanel 1980 Harju maakond
8981 Ivanov, Ilia 1986 Tartu maakond
8122 Ivanushina, Tatiana 1981 Russia
8123 Jaanus, Raimond-Eric 2001 Põlva maakond
8124 Jakobson, Taavi 1981 Tartu maakond Sportland
8125 Jallai, Kristel 1977 Harju maakond
8126 Jaska, Ahto 1965 Tartu maakond 1. Jalaväebrigaad-Scoutspataljon
8127 Jesse, Karin 1965 Tartu maakond
8128 Jesse, Riho 1967 Tartu maakond
8130 Johanson, Daisi 1988 Tartu maakond Sportland
8131 Johanson, Kristi 1968 Pärnu maakond
8132 Joonas, Emma 2003 Võru maakond
9048 Joonas, Inge 1971 Võru maakond SEB Pank AS
8133 Joost, Janno 1968 Tartu maakond
8134 Joost, Kristjan 1994 Tartu maakond
8135 Joosua, Signe 1984 Tartu maakond
8136 Juhaste, Jana-Helen 1985 Tartu maakond
8137 Juhkam, Andres 1972 Tartu maakond
8138 Juhkam, Gerdo 1994 Harju maakond Sportland
8139 Jukk, Annika 1981 Tartu maakond
8140 Jukk, Kadri 1983 Tartu maakond
8141 Juursoo, Meelis 1970 Tartu maakond
8147 Jänes, Endel 1986 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
8148 Jänesmäe, Jaan 1983 Harju maakond
9032 Järv, Maiu 1985 Tartu maakond
8149 Järv, Margus 1964 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
9592 Järve, Riita 1972 Harju maakond
9131 Jõgeda, Evelin 1971 Tartu maakond
9114 Jõgi, Elizabeth 2000 Harju maakond Albe Team / Bont
8616 Jõgi, Indrek 1989 Tartu maakond
8142 Jõgi, Kaire 1973 Tartu maakond
8143 Jõgi, Kertu 1989 Harju maakond Sportland
8144 Jõgi, Laura 1998 Harju maakond
8145 Jõks, Kristiina 1992 Tartu maakond Eesti Maaülikool
8146 Jõul, Jüri 1971 Tartu maakond Trismile
8150 Jürgens, Marju 1974 Tartu maakond
8151 Jürgens, Paul 2003 Tartu maakond
8152 Kaalep, Tuuli 1970 Tartu maakond
8153 Kaare, Ain 1964 Tartu maakond Suusahullud
8154 Kaare, Johan Villem 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8155 Kaare, Johanna 2003 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8156 Kaasik, Andrus 1969 Tartu maakond
8157 Kaasik, Karit 1987 Harju maakond Swedbank AS
8158 Kaasik, Keidi 2003 Tartu maakond
8159 Kaasik, Kristi 1994 Tartu maakond
8160 Kaaver, Jaano 1964 Tartu maakond
8161 Kadak, Indrek 1995 Valga maakond
9086 Kadak, Tiit 1981 Tartu maakond
9067 Kade, Karlis 1999 Tartu maakond TÜASK
8162 Kaeval, Henno 1987 Tartu maakond
8799 Kahar, Liis 1987 Tartu maakond
8163 Kahem, Marika 1981 Tartu maakond Rimi Eesti Food AS
8164 Kala, Martin 1992 Tartu maakond
8165 Kalde, Marli 1987 Tartu maakond
9055 Kale, Merle 1975 Harju maakond SEB Pank AS
8166 Kalev, Ingrid 1962 Tartu maakond
8167 Kaljurand, Madis 2001 Harju maakond
8168 Kallakmaa, Katrina 1990 Tartu maakond
8169 Kallas, Jane 1969 Valga maakond
8170 Kallas, Krister 1985 Viljandi maakond
5038 Kallas, Mati 1961 Viljandi maakond TSK Joosu
8171 Kallasmaa, Raul 1995 Tartu maakond Hals Team
8172 Kallasse, Janno 1979 Võru maakond
8173 Kallis, Joel 1982 Valga maakond
8174 Kalmus, Aron 1986 Harju maakond
9087 Kalnins, Uldis 1969 Latvia
8175 Kals, Mart 1981 Tartu maakond
8361 Kandla, Veiko 1978 Tartu maakond
5025 Kane, Rein 1945 Harju maakond
8176 Kangro, Merike 1983 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
8177 Kann, Ants 1975 Harju maakond
8178 Kann, Kadri 1986 Harju maakond
8179 Kannel, Doris 1981 Tartu maakond
8180 Karina, Gerli 1987 Jõgeva maakond
8181 Karja, Artjom 1984 Ida-Viru maakond
9030 Karjus, Neydi 1994 Tartu maakond
8182 Karp, Kristin 1995 Harju maakond Sportland
8183 Karp, Maaja 1984 Tartu maakond Sportland
8185 Karro, Meelis 1980 Tartu maakond
8186 Kartsepp, Annika 1996 Jõgeva maakond
8187 Karu, Markus 2000 Tartu maakond
8188 Karu, Marten 1997 Tartu maakond
8189 Karukäpp, Siim 1992 Tartu maakond Autosõit OÜ
9043 Kasepuu, Kaido 1989 Põlva maakond Mapri OÜ
8190 Kasesalu, Mari-Liis 1990 Tartu maakond
8191 Kaseväli, Andres 1963 Tartu maakond
8192 Kaseväli, Kai 1981 Saare maakond Rimi Eesti Food AS
9184 Kask, Ats 1985 Viljandi maakond
8193 Kask, Kalle 1970 Harju maakond Captus Sport
8194 Kask, Kristjan Madis 2001 Harju maakond Captus Sport
8195 Kask, Margus 1971 Pärnu maakond SK Jõulu
8196 Kask, Railand 1974 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
8197 Kaskman, Kristjan 1976 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8198 Kaskman, Sten 2002 Harju maakond
8199 Kasumets, Kait 1979 Tartu maakond Ruuveni Spordiklubi
8758 Kasumets, Katrin 1986 Tartu maakond
8200 Kattai, Tõnis 1990 Tartu maakond Autosõit OÜ
8201 Kaur, Kertu 1992 Valga maakond
8202 Kaur, Leana 1969 Valga maakond
8203 Kaur, Marten 2005 Valga maakond
8204 Keedus, Triinu 1989 Harju maakond
8205 Kelder, Isabella 2001 Tartu maakond
8206 Kelder, Kevin 1999 Tartu maakond
8207 Kelder, Maarika 1972 Tartu maakond
8313 Kelk, Hugo Markus 2005 Tartu maakond Trismile
8208 Kelk, Margus 1967 Tartu maakond Tridens AS
8209 Kerb, Maarika 1972 Valga maakond
8210 Kerge, Urmas 1967 Tartu maakond
8211 Kesperi, Rain 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8212 Kibur, Ragnar-Toomas 1984 Tartu maakond
8213 Kielas, Almar 1984 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
8214 Kiidli, Kaija-Liis 1994 Valga maakond
5032 Kiik, Aare 1957 Tartu maakond
8215 Kiik, Arvi 1988 Tartu maakond
8216 Kiilmaa, Kai 1975 Tartu maakond Swedbank AS
8217 Kiisla, Marju 1988 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8218 Kiivit, Reelika 1978 Tartu maakond
8219 Kikkas, Andres 1947 Tartu maakond
8220 Kilki, Taavi 1995 Lääne-Viru maakond
8221 Kink, Triin 1979 Harju maakond
8222 Kirikal, Mikk 1989 Jõgeva maakond
8223 Kirimägi, Teele 1995 Harju maakond Sportland
9197 Kirsimaa, Mikk 1986 Tartu maakond
8224 Kirt, Mario 1981 Valga maakond
8225 Kitt, Henrik Johan 2005 Harju maakond MTÜ Spordiselts
8226 Kitt, Robert 1977 Harju maakond Swedbank AS
8227 Kivari, Andrus 1976 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8228 Kivi, Kristel 1973 Tartu maakond
8229 Kivi, Raigo 1982 Tartu maakond
8230 Kivi, Toivo 1963 Harju maakond
8101 Kivila, Meriliis 1980 Harju maakond OK Ilves
8231 Kivimaa, Kristi 1982 Tartu maakond
8232 Kivirand, Silver 1978 Tartu maakond
8233 Kivistik, Eleri 1983 Tartu maakond
9082 Kivistik, Katrin 1974 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
8235 Klapars, Ritvars 1976 Latvia
8236 Klein, Pille 1967 Pärnu maakond
8237 Kliimask, Kristian 2006 Tartu maakond
8238 Kliimask, Tarvi 1970 Tartu maakond
8239 Klimova, Luize-Ingrid 1989 Tartu maakond Pärnu Sõudeklubi
8241 Kollom, Kaimar 1975 Tartu maakond
8242 Kond, Raul 1980 Pärnu maakond
8243 Kongi, Aimar 1983 Tartu maakond Suusahullud
8244 Kongo, Kristi 1989 Tartu maakond
8245 Konsap, Wiido 1999 Põlva maakond
8246 Kont, Kai 1991 Tartu maakond
8247 Kont, Lea 1959 Tartu maakond
8248 Koort, Kaidi 1986 Tartu maakond
8249 Koort, Kenri 2001 Tartu maakond
8250 Koppel, Ago 1972 Tartu maakond
9191 Koppel, Kaido 1976 Tartu maakond
8571 Kork, Kertu 2002 Tartu maakond Karupesa Team
8251 Kornõšev, Mihhail 1987 Harju maakond MTÜ Spordiselts
8252 Korotkov, Andras 2001 Tartu maakond
8253 Korovina, Liubov 1987 Russia
8254 Kose, Indrek 1979 Harju maakond Salvest AS
8255 Kostabi, Egle 1993 Tartu maakond
8256 Kotselainen, Katarina 1982 Harju maakond
8257 Krastinsh, Aivars 1961 Latvia 5A-Valka / LV
9877 Kreinin, Katri 1993 Tartu maakond
8258 Kriks, Rein 1951 Lääne-Viru maakond RaOK.ee
8259 Krillo, Enar 1978 Tartu maakond
8260 Krillo, Kert 2004 Tartu maakond
8261 Krips, Kristjan 1987 Tartu maakond
8262 Kroon, Ander Markus 2002 Tartu maakond
9037 Kruus, Klaus Erik 2000 Harju maakond
8263 Kruusaauk, Kadri 1980 Harju maakond ABB AS
1590 Kruusamets, Kirsi 1984 Tartu maakond
8264 Kruuser, Kristi 1988 Harju maakond
8265 Kruusimägi, Kert 1981 Tartu maakond Graanul Invest AS
8266 Kruustük, Simmo 1983 Ida-Viru maakond
8267 Kudak, Aivar 1967 Tartu maakond
8268 Kuiv, Merlin 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
8269 Kukk, Astrid 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
5007 Kukk, Ille 1957 Tartu maakond Eesti Sportlane
9108 Kukk, Joanna-Kai 2000 Pärnu maakond
8270 Kukk, Kätlin 2003 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
9107 Kukk, Margus 1972 Pärnu maakond
8984 Kukk, Siim 1982 Tartu maakond
8271 Kukkes, Karina 1985 Tartu maakond
8272 Kukkur, Krõõt 1991 Harju maakond
8273 Kula, Ergo 2002 Tartu maakond
8274 Kuldmäe, Ain 1980 Tartu maakond
8275 Kull, Kristiin 1993 Tartu maakond Hals Team
8276 Kull, Külliki 1969 Tartu maakond Marepleks OÜ
8277 Kull, Madis 1981 Lääne-Viru maakond
9101 Kundla, Kristi 1972 Tartu maakond
8278 Kungla, Katrin 1981 Tartu maakond
8279 Kurg, Arko 1989 Harju maakond
8280 Kurg, Eke 1966 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
9200 Kustavson, Riin 1994 Lääne-Viru maakond Sportland
8282 Kutti, Villem 1987 Tartu maakond
8284 Kuuse, Asti 1990 Tartu maakond
9021 Kuusik, Kadri 1984 Harju maakond
9178 Kuusik, Katre 1978 Harju maakond SEB Pank AS
8285 Kuusmann, Ketlin 1988 Tartu maakond
8281 Kuznetsov, Peeter 1975 Tartu maakond
8287 Käi, Triin 1981 Tartu maakond
8288 Käis, Reelika 1978 Valga maakond
8289 Känd, Mihkel 1999 Tartu maakond
8290 Käämer, Egle 1985 Võru maakond
8286 Kõrgvee, Laura 1984 Tartu maakond
8291 Külaots, Erki 2000 Tartu maakond Suusahullud
9074 Külaots, Marta 2001 Tartu maakond
9075 Külaots, Meelis 1975 Tartu maakond
8292 Külasepp, Siim 1986 Tartu maakond EWK
8293 Külm, Ahti 1972 Valga maakond
8294 Külm, Kurmo 2000 Valga maakond
8295 Külvik, Mats Oskar 1998 Tartu maakond
8296 Kütt, Karin 1964 Tartu maakond
8529 Kütt, Viktoria 1988 Rapla maakond Rimi Eesti Food AS
9002 Küttim, Isabel 2000 Tartu maakond
8297 Küünarpuu, Marek 1983 Tartu maakond Arens Mööbel AS
8298 Laan, Janek 1973 Harju maakond
8299 Laaneoks, Erkki 1982 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8300 Laanesaar, Maarja 1988 Tartu maakond
8301 Laar, Reio 1980 Tartu maakond
8302 Laasi, Eve 1974 Harju maakond
8303 Labent, Annika 1981 Tartu maakond
8304 Labent, Regina 1975 Tartu maakond
8305 Lagemaa, Kerli 1990 Tartu maakond Palmako AS
9135 Lai, Margus 1974 Harju maakond
9006 Lake, Thomas 1977 Germany
8307 Lakk, Hendrik 1950 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8308 Laks, Liina 1987 Tartu maakond Swedbank AS
9046 Lambing, Katrin 1984 Tartu maakond SEB Pank AS
8309 Lamp, Märten 2003 Tartu maakond Palmako AS
8310 Lamp, Triinu 2002 Tartu maakond Palmako AS
9181 Lamp, Veljo 1968 Tartu maakond
8311 Lang, Katri 2001 Põlva maakond
8312 Langel, Martin 1981 Tartu maakond
9120 Larm, Liivar 1966 Tartu maakond
8314 Lass, Henri 1998 Harju maakond
8315 Lauk, Arthur 2004 Tartu maakond
8316 Lauk, Margus 1972 Tartu maakond
8317 Laul, Getter 1985 Tartu maakond
8318 Laul, Kalev 1977 Valga maakond
9195 Laul, Raines 1981 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8319 Laur, Jaan 1986 Tartu maakond
9020 Lauren, Janar 1978 Tartu maakond Erkmaa Korvpallikool MTÜ
8320 Laurimaa, Heli 1988 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9105 Lausing, Birgit 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
8321 Leet, Hillar 1964 Tartu maakond
5023 Leets, Urmas 1952 Tartu maakond
8322 Leevit, Riivo 1986 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
8323 Lehola, Tauri 1983 Tartu maakond Autosõit OÜ
8324 Lehtsaar, Ave 1972 Tartu maakond
8184 Lellep, Kaili 1977 Tartu maakond
8325 Lemats, Meelis 1986 Tartu maakond
8326 Lemsalu, Katrin 1978 Tartu maakond
8327 Lemsalu, Tiit 1983 Tartu maakond
8328 Leola, Heily 1980 Tartu maakond
8329 Lepberg, Rein 1962 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8330 Lepik, Hillar 1954 Harju maakond EWK
8331 Lepik, Maris 1975 Tartu maakond
8332 Lepik, Natalja 1977 Tartu maakond Astro Baltics
8333 Lepik, Raul 1980 Valga maakond
9122 Lepmets, Markus 2001 Harju maakond
8335 Lett, Triin 1966 Tartu maakond Suusahullud
8336 Liblik, Lauri 2000 Tartu maakond
8337 Liblik, Rainar 1976 Tartu maakond
8338 Liebert, Kertu 1987 Jõgeva maakond
8339 Ligi, Madis 1954 Tartu maakond
9038 Liias, Madis 1989 Tartu maakond
8999 Liik, Paavel 1988 Tartu maakond
8625 Liira, Birgit 1991 Tartu maakond
8341 Liiv, Keiro 1987 Tartu maakond
8342 Liiv, Kristiina 1980 Viljandi maakond
9188 Liiv, Laura-Jessika 2002 Viljandi maakond
8343 Liiv, Marju 1974 Harju maakond
9091 Liiva, Anu 1983 Pärnu maakond ABB AS
8344 Liivak, Martin 1999 Tartu maakond
8345 Liivak, Siret 1980 Tartu maakond Sportland
8346 Liivakant, Merli 1972 Tartu maakond
8347 Liivamaa, Berit 2003 Harju maakond Telia SK
8348 Liivamaa, Tiiu 1968 Harju maakond Telia SK
8349 Liivamägi, Jaanus 1971 Tartu maakond AS G4S Eesti
8350 Lill, Kristi 1983 Tartu maakond
8351 Lille, Esmeralda 1951 Ida-Viru maakond
8352 Lille, Tiina 1978 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8353 Lillipuu, Signe 1994 Võru maakond
8354 Lind, Anneli 1986 Tartu maakond
8355 Lind, Leidi 1983 Harju maakond Sportland
9129 Linde, Getter 2000 Põlva maakond
9128 Linde, Tiit 1971 Põlva maakond
8356 Lindpere, Mart 1972 Tartu maakond
8357 Ling, Ando 1986 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
8358 Lipp, Geily 1999 Lääne-Viru maakond
8359 Lipp, Taimo 1974 Lääne-Viru maakond
5030 Lode, Vello 1938 Põlva maakond
8360 Lodi, Eimar 1967 Tartu maakond
8989 Loid, Lili 1971 Tartu maakond
8363 Lomp, Margus 1990 Tartu maakond Hals Team
8364 Lomp, Pille 1986 Tartu maakond
8365 Lood, Piret 1984 Tartu maakond
9098 Loog, Kaarel 1987 Tartu maakond
8366 Loos, Lotta 1996 Tartu maakond
8367 Loosaar, Vahur 1964 Põlva maakond
8368 Loot, Mari 1982 Harju maakond
8369 Lootus, Hindrek 1969 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8370 Lorenz, Jalmar 1971 Tartu maakond
8371 Lorenz, Karoliina 1999 Tartu maakond
8372 Lorenz, Katariina 2002 Tartu maakond
8373 Lubi, Sandra 2003 Tartu maakond
8374 Luha, Adrian 2008 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8375 Luha, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8376 Luha, Katrin 1969 Tartu maakond
8377 Luhamaa, Liina 1977 Tartu maakond
8378 Luhaäär, Allan 1985 Viljandi maakond
8379 Luhaäär, Reet 1953 Harju maakond
8380 Luht, Kertu 1988 Põlva maakond
8381 Luide, Jaak 1972 Tartu maakond AS G4S Eesti
8382 Lukas, Tõnis 1962 Tartu maakond Staabi- ja Sidepataljon
8383 Lumiste, Priit 1967 Tartu maakond
9106 Lumpre, Pille 1984 Harju maakond Tallinna Lennujaama SK
8384 Lusikas, Jaan 1963 Tartu maakond
8385 Luts, Ahti 1972 Tartu maakond
8386 Luts, Sandra 2002 Finland
8387 Luts, Simona 1999 Finland
8388 Luug, Merle 1976 Tartu maakond
8389 Luug, Veiko 1974 Tartu maakond SK Metsasõbrad
8390 Luuka, Ülo 1961 Tartu maakond eratreening.ee
8391 Luukas, Mari-Liis 1991 Tartu maakond
8401 Lysenko, Anastasiia 1989 Russia
8394 Lätt, Evelin 1982 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
8395 Lään, Christopher 2001 Lääne-Viru maakond
8396 Lään, Laura 2003 Lääne-Viru maakond
8397 Lääne, Kätlin 1997 Valga maakond
8398 Lääne, Maarit 1973 Valga maakond
8399 Lääts, Helje 1978 Harju maakond
8392 Lõhmus, Aira 1972 Tartu maakond
8393 Lõhmus, Marge 1981 Tartu maakond
9113 Lõhmus, Saskia Epp 1997 Tartu maakond
8400 Lööve, Triinu 1970 Tartu maakond
8402 Maasen, Elina 1973 Tartu maakond
8403 Maasen, Kaarel 1998 Tartu maakond
8404 Madis, Kätlin 1981 Valga maakond SK Jooksupartner
8405 Magerin, Margus 1966 Tartu maakond
8995 Maide, Marek 1975 Harju maakond
8406 Maks, Albert Mark 2000 Tartu maakond
8407 Maks, Meelis 1970 Tartu maakond
8408 Maksimenko, Aleksei 1985 Harju maakond
1562 Malin, Maaria 1988 Tartu maakond
9027 Malm, Kristiina 1979 Tartu maakond
8409 Malmberg, Ines 1983 Harju maakond
8410 Malmberg, Jaan 1956 Lääne-Viru maakond
5019 Mand, Tiit 1945 Tartu maakond
8411 Mannas, Kätlin 1993 Valga maakond
8412 Maripuu, Liisa 1989 Tartu maakond Team Innopolis
8413 Marjapuu, Mairis 2000 Tartu maakond
8414 Marjapuu, Virko 1978 Tartu maakond
8415 Markvart, Kätlin 1989 Valga maakond
8416 Martinov, Dalia 1997 Tartu maakond
8417 Masing, Kristel 1975 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
8418 Masnyy, Alexander 1962 Russia
8419 Massakas, Mait 1982 Tartu maakond A. Le Coq
8422 Mathisen, Ivar 1980 Tartu maakond
8423 Matonin, Manuel 1977 Tartu maakond Raintree Estonia OÜ
8424 Mats, Valeri 1974 Tartu maakond
8425 Matson, Merilin 1994 Tartu maakond
8426 Matt, Rayn 1977 Tartu maakond
9014 Mattisen, Guido 1984 Jõgeva maakond
8427 Matvei, Arvi 1963 Harju maakond
8428 Mauer, Tiit 1968 Tartu maakond
8420 Maškovski, Dagmar 1973 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
8421 Maškovski, Nikolai 1979 Võru maakond 2. Jalaväebrigaad
8429 Meitsar, Maria 1988 Põlva maakond
8430 Mekk, Maria 1989 Valga maakond
8431 Mekk, Teele 1998 Valga maakond
8432 Melder, Eveli 1993 Tartu maakond
8433 Melk, Christofer-Marten 1999 Tartu maakond
8434 Melk, Kristiine 1977 Tartu maakond
8435 Melts, Teedo 1972 Harju maakond Sparta Spordiselts
8436 Mening, Nele 1988 Tartu maakond
8437 Mere, Kärt 1994 Harju maakond
8438 Merilo, Mati 1942 Tartu maakond
8439 Merivee, Anni 1984 Harju maakond FCR Media
8440 Merivee, Matis 1980 Harju maakond FCR Media
8441 Metsa, Erkki 1975 Tartu maakond
8442 Metsaorg, Beatrice Marleen 1996 Harju maakond
8443 Metsküll, Kadri 1983 Harju maakond
8444 Metsla, Anu 1982 Jõgeva maakond Rimi Eesti Food AS
8445 Metsoja, Monika 1976 Tartu maakond
8446 Meus, Karl-Andreas 2001 Tartu maakond
8447 Meus, Marko 1976 Tartu maakond
8448 Michelson, Rainer 1973 Tartu maakond
8449 Mikson, Margit 1979 Tartu maakond
8450 Miljan, Kaire 1974 Tartu maakond
8451 Minulin, Damir 1957 Russia
8452 Minulin, Ramil 1981 Russia
8453 Mitt, Siim 1983 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8573 Moor, Kairi 1985 Lääne-Viru maakond
8987 Moor, Merle 1986 Tartu maakond eratreening.ee
8454 Morozova, Natalia 1977 Russia
8455 Mozzhechkov, Boris 1945 Russia
8456 Mudrov, Alexey 1960 Russia Pskov Ski Team
8457 Muhhin, Indrek 1979 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
8458 Muistna, Tuuli 1995 Põlva maakond Tartu Tervishoiu Kõrgkool
8459 Mulyukov, Renat 1944 Russia
8460 Muraveva, Marianna 1973 Russia
9116 Murrand, Hanno 1969 Tartu maakond
8566 Murrand, Marten 2003 Tartu maakond
8461 Muru, Kai 1970 Tartu maakond
8462 Musto, Rauno 1999 Võru maakond
8463 Mutli, Andrus 1969 Tartu maakond
8464 Mutsenik, Stanislav 1992 Tartu maakond Autosõit OÜ
9171 Muuli, Eerik 1993 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
8469 Mäeorg, Helena 1996 Harju maakond
8470 Mäesalu, Heiki 1961 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9189 Mäestu, Indrek 1976 Tartu maakond
8471 Mägi, Ene 1967 Tartu maakond
9031 Mägi, Liisbeth 1993 Tartu maakond
8472 Mällo, Rainer 1973 Tartu maakond
8473 Mändla, Karmen 1992 Harju maakond Sportland
8474 Mändmets, Mait 1974 Harju maakond AS G4S Eesti
8496 Männasoo, Karl 2005 Harju maakond
8475 Männasoo, Lembit 1967 Viljandi maakond
8476 Männiste, Moonika 1977 Tartu maakond
8477 Männiste, Valdur 1969 Tartu maakond
8478 Märss, Liis 1991 Jõgeva maakond MTÜ Spordiselts
8479 Märtson, Mihkel 1985 Tartu maakond
8480 Määrits, Toomas 1966 Tartu maakond
8481 Määrits, Triin 1989 Tartu maakond
8466 Mõttus, Angela 2005 Valga maakond
8467 Mõttus, Brigitta 1979 Tartu maakond
8468 Mõttus, Mati 1975 Valga maakond
8482 Mölder, Andrus 1973 Tartu maakond Valio Eesti AS
8483 Müürsepp, Aivar 1967 Harju maakond
8484 Müürsepp, Andreas 1978 Tartu maakond
8485 Müürsepp, Marian 2004 Harju maakond
5002 Müürsepp, Tiiu 1955 Tartu maakond
8486 Naaber, Merili 1986 Tartu maakond eratreening.ee
8001 Naan-Saviauk, Helena 1982 Tartu maakond
8487 Naaris, Marek 1981 Tartu maakond Sportland
8489 Naggel, Rainer 1967 Tartu maakond
8490 Naika, Martins 1997 Latvia
8491 Narusk, Hegri 1977 Põlva maakond
8494 Nautras, Kaija 1989 Tartu maakond Valio Eesti AS
8492 Nazabal, Juan Antonio 1977 Spain
8493 Nazabal, Juan Antonio 1977 Spain
9041 Nemvalts, Liis 1992 Tartu maakond Mapri OÜ
8495 Nepper, Pelle 1976 Saare maakond
9015 Nestra, Kadri 1985 Tartu maakond BALTDEFCOL
8497 Nigol, Maarja 1990 Harju maakond Sportland
8498 Noop, Anne 1969 Tartu maakond
8499 Noop, Tarmo 1968 Tartu maakond
8500 Noorma, Karolina 2001 Tartu maakond
8501 Noorma, Kris 1999 Tartu maakond
8502 Noorma, Mart 1973 Tartu maakond
8503 Noormets, Aivo 1961 Tartu maakond
8504 Normak, Gerel Atheron 2002 Ida-Viru maakond
8505 Normak, Tiina 1973 Ida-Viru maakond
8506 Nukki, Sten 1995 Harju maakond
9066 Nurk, Johanna 2003 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8508 Nurk, Margus 1969 Tartu maakond
8986 Nurm, Neeme 1981 Tartu maakond
8509 Nursi, Imre 1974 Tartu maakond
8510 Nursi, Johanna 2000 Viljandi maakond
9044 Nuter-Tammin, Sven 1985 Tartu maakond Mapri OÜ
8511 Nuude, Sigrid 1985 Tartu maakond
8522 Nägelik, Indrek 1991 Tartu maakond Juvente MTÜ
8512 Nõgesmäe, Eveli 1976 Tartu maakond
8513 Nõgu, Anni 1986 Tartu maakond Hals Team
8514 Nõgu, Jaanika 1965 Harju maakond Hals Team
8515 Nõgu, Kaarli 1998 Harju maakond Hals Team
8516 Nõmm, Ann 1985 Tartu maakond
8517 Nõmm, Anneli 1980 Pärnu maakond
9196 Nõmm, Ott 2004 Pärnu maakond
8518 Nõmme, Annika 1990 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8519 Nõmmik, Annika 2000 Tartu maakond
8520 Nõmmiste, Kalev 1972 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
8521 Nõmmiste, Leie 1976 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
8523 Nöps, Andres 1996 Tartu maakond TÜASK
5017 Nöps, Antti 1969 Tartu maakond
8524 Oja, Viljar 1980 Põlva maakond
8525 Ojanurme, Rait 1983 Tartu maakond
8526 Ojap, Diana 1990 Viljandi maakond
8527 Ojasaar, Maie 1973 Lääne-Viru maakond Simuna Spordiklubi
8528 Ojasaar, Olav 1972 Tartu maakond
8530 Oksaar, Kersti 1990 Tartu maakond
9035 Oras, Kaarel 1977 Jõgeva maakond
8531 Oras, Kaisa 1990 Tartu maakond
9026 Orav, Marian 1996 Valga maakond
9175 Orpus, Monika 1979 Harju maakond
8532 Orro, Liis 1981 Võru maakond
8533 Ossimov, Nikita 2001 Põlva maakond
9102 Ostrak, Agur 1959 Tartu maakond
8534 Ostrat, Helmo 1982 Harju maakond
8536 Ots, Aivar 1969 Tartu maakond
8537 Ots, Ave 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8538 Ots, Maarja 1997 Võru maakond
8539 Otti, Mait 1984 Tartu maakond
8540 Otti, Martin 1984 Tartu maakond
9040 Ottson, Kristo John 1996 Harju maakond AS G4S Eesti
8535 Ozolina, Inita 1962 Latvia
8541 Paabstel, Juhan 1959 Harju maakond
8542 Paabstel, Toomas 1990 Harju maakond
8543 Paama, Gunnar 1982 Tartu maakond
8544 Paas, Mikk 1991 Tartu maakond
8545 Paasma, Annika 1982 Harju maakond
9081 Paatsi, Reet 1976 Tartu maakond
8546 Paavel, Tanel 1990 Tartu maakond Sportland
8547 Paavle, Sigrid 1997 Tartu maakond
8548 Pabort, Ragnar 1980 Tartu maakond
8549 Padar, Mariita 2002 Tartu maakond
8550 Padari, Allar 1968 Tartu maakond
8979 Padari, Vallo 1975 Harju maakond
8551 Padjus, Ergo 1982 Tartu maakond
8552 Pae, Ester 1972 Tartu maakond Suusahullud
8553 Pai, Aigo 1987 Tartu maakond
8554 Paide, Heigo 1975 Harju maakond
8555 Pajo, Kristi 1976 Pärnu maakond RAVE
8556 Paju, Tiit 1952 Jõgeva maakond
8340 Pajula, Liisa 1998 Pärnu maakond
8557 Pajumaa, Kerli 1992 Harju maakond Sportland
8558 Pajumäe, Rainis 1988 Harju maakond
8559 Pajur, Piibe 1993 Tartu maakond
8560 Pajuväli, Richard 1991 Pärnu maakond
8561 Pala, Margus 1981 Harju maakond KL Küberkaitseüksus
8562 Pall, Daimar 1999 Hiiu maakond
9090 Pallo, Kert 2005 Harju maakond
8563 Pallon, Monika 1980 Tartu maakond
8564 Pallotedder, Taivo 1975 Tartu maakond Sportland
8565 Palm, Erki 1962 Võru maakond
8567 Palm, Tiia 1966 Tartu maakond
9034 Palmiste, Brita 1992 Tartu maakond Rahvatantsuansambel Tarbatu
8568 Palo, Triinu 1975 Tartu maakond
8569 Paluoja, Elleka 1979 Jõgeva maakond
9183 Paluoja, Madis 1970 Tartu maakond
8570 Pappel, Jaanus 1971 Harju maakond
9089 Parksepp, Hanno 1978 Harju maakond
8572 Parksepp, Marko 1982 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9071 Parve, Piret 1979 Tartu maakond
8575 Pastak, Kaidi 1986 Harju maakond MTÜ Spordiselts
8576 Pastak, Virgo 1979 Tartu maakond Marepleks OÜ
8577 Pavlenko, Aleksei 1992 Ida-viru maakond Ernst & Young Baltic AS
8578 Pavljuk, Maie 1989 Tartu maakond
8579 Pedaja, Taavi 1982 Tartu maakond
8580 Pedari, Külli 1975 Tartu maakond
8581 Pehlak, Anna-Liisa 1989 Võru maakond
8582 Pehlak, Anni-Mari 1996 Võru maakond
8583 Pensa, Brit 1981 Harju maakond
8584 Pere, Reeta 1989 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
8585 Pern, Teele 1986 Harju maakond
8586 Peterkopf, Heiki 2004 Tartu maakond Erkmaa Korvpallikool MTÜ
8587 Peterkopf, Indrek 1970 Tartu maakond Toetuse väejuhatus
8588 Peterkopf, Katrin 1974 Tartu maakond
8589 Petersell, Taavi 1982 Tartu maakond
8590 Peterson, Ester 1972 Valga maakond
8591 Peterson, Indrek 1976 Tartu maakond
8592 Peterson, Patrick 2001 Tartu maakond
8593 Peterson, Susanna 2001 Tartu maakond
8594 Peärnberg, Karl-Andres 1985 Harju maakond
8595 Pihlak, Evelin 1977 Tartu maakond
8596 Pihlak, Marek 1977 Tartu maakond
9065 Pihlap, Helene 2009 Tartu maakond
9056 Pihlap, Marie 2006 Tartu maakond
8597 Pikkmaa, Maarja Liisa 1985 Jõgeva maakond
8598 Pintmann, Risto 1983 Tartu maakond
8599 Pirnipuu, Marvin 1983 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8600 Pirnpuu, Kaja 1974 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
8601 Pirnpuu, Keiu 1990 Tartu maakond AS Postimees Grupp
9174 Pirnpuu, Kristjan 1986 Tartu maakond
8602 Pitk, Mairo 1981 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
8603 Politanov, Andrus 1973 Tartu maakond
8604 Poltimäe, Helen 1976 Tartu maakond
8605 Posatetski, Denis 1982 Lääne-Viru maakond
9069 Posihnova, Merily 1987 Tartu maakond
8606 Posti, Marek 1987 Tartu maakond Päästeamet
9047 Posti, Merlin 1982 Tartu maakond
8607 Posti, Taimi 1975 Tartu maakond
8608 Postov, Joosep 2000 Ida-Viru maakond
8609 Praakli, Kristiina 1977 Tartu maakond
8610 Prei, Hergo 1976 Tartu maakond Korp! Fraternitas Liviensis
9121 Prokopjuk, Bogdan 1964 Tartu maakond
8611 Puhke, Külli 1967 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8612 Puidak, Liis 1981 Harju maakond
5015 Pullerits, Tõnu 1947 Pärnu maakond
8614 Puna, Maido 1975 Tartu maakond
8618 Puru, Laura 1992 Harju maakond
8619 Puusaar, Pauline 2002 Tartu maakond
8620 Puusaar, Sulev 1966 Tartu maakond
8621 Puusepp, Astra 1992 Jõgeva maakond
8622 Puusta, Annika 1990 Võru maakond AS Eesti Pagar
8631 Päiviste, Monika 1984 Tartu maakond
8632 Pärn, Ahto 1981 Tartu maakond
9173 Pärn, Ermo 1980 Harju maakond
8633 Pärn, Sander 1992 Tartu maakond
8634 Pärna, Taavi 1983 Tartu maakond
8635 Pärnalaas, Anneli 1970 Valga maakond
8636 Pärnalaas, Greete 1999 Valga maakond
8637 Pärnalaas, Ranno 2000 Valga maakond
8638 Pärnaste, Mailis 1973 Harju maakond
8052 Pärt, Janno 1973 Tartu maakond
9085 Pärt, Markus 2001 Tartu maakond
8639 Pärtel, Marili 1988 Tartu maakond
8640 Pärtelpoeg, Jüri 1969 Tartu maakond
8623 Põim, Pirjo 1993 Tartu maakond
8624 Põld, Marko 1987 Pärnu maakond
8626 Põldoja, Ülle 1958 Tartu maakond OK Ilves
8627 Põlgaste, Kairit 1985 Tartu maakond
8628 Põlgaste, Rivo 1984 Tartu maakond
8629 Põlluste, Katrin 1971 Tartu maakond
8630 Põlluste, Priit 1971 Tartu maakond
8641 Püi, Kaisa 1989 Tartu maakond
8642 Pürn, Riho 1977 Tartu maakond Ikodor AS
9109 Pütsepp-Seufert, Päivi 1989 Finland
8643 Raag, Henry 1990 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
8644 Raamets, Siiri 1975 Valga maakond
8645 Rahuorg, Eva 1988 Harju maakond AS G4S Eesti
8646 Raie, Kahro 1979 Tartu maakond
8647 Raie, Kristiina 1980 Tartu maakond
8648 Raig, Romet 2000 Tartu maakond
8649 Raiski, Marge 1971 Tartu maakond Swedbank AS
8650 Raiv-Altosaar, Naima 1976 Valga maakond
8651 Rakitin, Aleksei 1978 Tartu maakond
8652 Rakver, Martin 1987 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8653 Rand, Saima 1954 Pärnu maakond
9133 Randakova, Hanka 1986 Czech Republic
8654 Randmäe, Jarmo 2002 Viljandi maakond
8655 Randoja, Merike 1987 Tartu maakond Valio Eesti AS
8656 Randoja, Renda 1972 Tartu maakond
9103 Randoja, Teele 1985 Jõgeva maakond
8657 Rannala, Triinu 1991 Valga maakond
8658 Rast, Henn 1974 Tartu maakond
8659 Rattur, Rein 1968 Saare maakond Eesti Sportlane
9057 Raud, Avo 1961 Pärnu maakond A2K Spordiklubi
8660 Raud, Kristjan 1984 Valga maakond
9092 Raud, Margus 1986 Tartu maakond
8661 Raud, Rainer 1983 Harju maakond
8662 Raudsepp, Janar 1980 Tartu maakond
8613 Raudsepp, Kadri 1994 Tartu maakond
8663 Raudsepp, Kristiina 1990 Tartu maakond Swedbank AS
8664 Raudsepp, Raido 1986 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
8665 Raudsepp, Rauno 1982 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
8666 Rea, Jaan 1979 Pärnu maakond
8667 Rea, Tarmo 1977 Harju maakond Swedbank AS
8668 Rebane, Ester 1984 Võru maakond Swedbank AS
8669 Rebane, Mikk 1995 Tartu maakond
8670 Rehkli, Reimo 1985 Tartu maakond
9177 Reigo, Mattias 1992 Harju maakond
8671 Reimaa, Andrus 1972 Viljandi maakond
8672 Reiman, Ilona 1975 Pärnu maakond
9192 Reiman, Kairit 1978 Tartu maakond Trismile
8673 Reimand, Indrek 1964 Tartu maakond
8674 Reimets, Aleksander 1960 Pärnu maakond
8675 Reimets, Avo 1948 Tartu maakond
8676 Reinart, Anu 1961 Tartu maakond
8677 Reinberg, Janno 1973 Tartu maakond AS G4S Eesti
8678 Reinberg, Karin 1974 Tartu maakond AS G4S Eesti
8680 Reinsalu, Kristina 1973 Tartu maakond
8681 Reinsalu, Udo 1963 Valga maakond
8682 Reinson, Jaan 1955 Tartu maakond
9100 Reisi, Tiit 1967 Tartu maakond
8683 Reiska, Agnes 1989 Võru maakond
8684 Reiska, Kaja -Astrid 1966 Võru maakond
8685 Rekker, Hille 1978 Tartu maakond
8686 Rekker, Robert 1997 Põlva maakond
9126 Rell, Toomas 1969 Tartu maakond Nordecon AS
8687 Remmelg, Ene 1973 Tartu maakond
8688 Remmelg, Kalmer 1973 Tartu maakond
8689 Ridala, Vello 1970 Tartu maakond Marepleks OÜ
8691 Riismann, Andres 1972 Harju maakond
8692 Riismann, Rasmus 2000 Harju maakond
8693 Riives, Marilin 2000 Tartu maakond
8694 Ritso, Kristiina 1989 Tartu maakond
8695 Roa, Mauricio 1981 Finland
8696 Rohejärv, Andrus 1981 Tartu maakond
8617 Rohejärv, Kristi 1982 Tartu maakond
8697 Roolaht, Liina-Mari 1997 Tartu maakond
8698 Roonurm, Kaire 1972 Tartu maakond
8699 Roose, Austin 2001 Tartu maakond
8700 Roost, Gert 1983 Harju maakond Staabi- ja Sidepataljon
8701 Rootalu, Marge 1975 Harju maakond
8702 Rootalu, Mart-Andreas 2004 Harju maakond
8703 Rootsi, Birgit 1985 Tartu maakond
8704 Rootsi, Hannes 1989 Harju maakond AS Atea
9118 Rootslane, Ly 1971 Tartu maakond
5039 Rosenberg, Tiit 1946 Tartu maakond Tartu Ülikool
8705 Rosin, Kaido 1975 Harju maakond
9117 Rozumnyi, Andrii 1994 Tartu maakond
8706 Rummo, Tõnu 1972 Lääne-Viru maakond
8707 Rump, Harry 1984 Harju maakond
8708 Ruul, Kaire 1975 Tartu maakond
8709 Ruul, Riti 1984 Harju maakond Swedbank AS
8710 Ruus, Aurora 2001 Tartu maakond
8711 Ruus, Mari Mai 2004 Tartu maakond
8712 Ruus, Mart Leo 2001 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
8713 Ruut, Marie 2001 Viljandi maakond
8714 Ruut, Oliver 2003 Viljandi maakond
8715 Ruut, Rauno 1971 Viljandi maakond
8717 Räim, Henri 1989 Tartu maakond Swedbank AS
8718 Rämmal, Heleri 1989 Tartu maakond
8719 Rämmeld, Marleen 1994 Tartu maakond
8720 Rämson, Maarja-Liisa 1993 Tartu maakond
9115 Ränd, Johannes 2004 Harju maakond
8721 Räpp, Taavi 1979 Tartu maakond
8722 Rätsep, Kaili 1978 Tartu maakond
9172 Rääbis, Ain 1969 Tartu maakond
8716 Rõuk, Mairo 1993 Harju maakond
8724 Rückenberg, Silvar 1983 Tartu maakond AS G4S Eesti
8725 Rüütli, Ingrid 1973 Tartu maakond
8726 Saage, Merili 1983 Tartu maakond Sportland
8727 Saal, Margus 1974 Tartu maakond Tartu Ülikool
8728 Saar, Ahti 1987 Tartu maakond
8738 Saar, Liis 1988 Tartu maakond
8729 Saar, Marika 1971 Tartu maakond
9880 Saar, Sigret 1990 Tartu maakond
8730 Saaremõts, Riin 1987 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8731 Sabalisk, Karin 1992 Põlva maakond
9045 Sada, Kadri 1975 Tartu maakond Mapri OÜ
8732 Sadam, Alar 1986 Jõgeva maakond
8733 Sahk, Ingrid 1976 Tartu maakond Tartu Ülikool
8734 Sahk-Jansen, Leelo 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8735 Sala, Tiina 1969 Valga maakond
9078 Salmistu, Marian 1991 Tartu maakond
9079 Salmistu, Riina 1967 Tartu maakond
8736 Salu, Pille 1969 Tartu maakond
8754 Salumäe, Kaarel 1983 Tartu maakond
8737 Sander, Robert 2005 Tartu maakond
5006 Sarapuu, Heiki 1965 Tartu maakond
8915 Sarapuu, Kristjan 1982 Harju maakond Draka Keila Cabels AS
8739 Saviauk, Kristjan 1982 Tartu maakond Playtech Estonia OÜ
9036 Savisaar, Inga 1980 Tartu maakond
9182 Savolainen, Heikki 1986 Tartu maakond
8985 Schihalejev, Rein 1973 Tartu maakond
8740 Schults, Jaan 1989 Pärnu maakond
9194 Seeba, Asko 1975 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8465 Seiler, Evaliis 1985 Tartu maakond
8741 Seire, Taive 1989 Tartu maakond Sportland
8742 Sekk, Margus 1987 Tartu maakond
9096 Selge, Merlin 1985 Tartu maakond
8743 Seli, Karel 1998 Tartu maakond
8744 Selter, Ahto 1970 Järva maakond AS Eesti Pagar
9134 Sepp, Aivo 1968 Harju maakond
8745 Sepp, Ege 1982 Saare maakond
8746 Sepp, Kairi 1980 Tartu maakond
8913 Sepp, Oliver 2000 Tartu maakond
9077 Sepp, Silja 1978 Harju maakond
8747 Seskena, Ive 1960 Latvia
8748 Seskena, Signe 1989 Latvia 5A-Valka / LV
8750 Sieberk, Liina 1990 Tartu maakond
8751 Siht, Markus 2001 Tartu maakond
8752 Sihver, Enn 1959 Viljandi maakond
8753 Siimon, Linda 1988 Harju maakond
8755 Sikkal, Triin 1984 Harju maakond Ernst & Young Baltic AS
8756 Sild, Marju 1989 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8757 Sild, Soile 1972 Harju maakond
9186 Sild, Tristan Aik 2005 Harju maakond
8759 Sillaste, Gerda 1976 Tartu maakond
8760 Simga, Anna 1997 Põlva maakond
8761 Sinimäe, Margus 1969 Tartu maakond
8762 Sinimäe, Marko 2000 Tartu maakond
8763 Siniorg, Agnes 1982 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8764 Sirel, Kenno 1986 Ida-viru maakond Hals Team
8765 Sisa, Katrin 1978 Viljandi maakond
8766 Sisa, Kristi 1977 Harju maakond
9007 Skobirj, Õnnela 1987 Jõgeva maakond Swedbank AS
8767 Soidla, Janar 1974 Harju maakond
8768 Solokhina, Iuliia 1983 Russia
8769 Solovjov, Urmas 1976 Tartu maakond
8770 Soo, Erje 1983 Tartu maakond
8771 Soodla, Pilleriin 1983 Tartu maakond
8772 Soodla, Raul 1968 Jõgeva maakond
8773 Soodla, Vaido 1981 Tartu maakond
8774 Soolate, Irina 1978 Tartu maakond
8775 Soonberg, Karoliina 1992 Tartu maakond
8240 Soonets, Kristel 1995 Tartu maakond
8776 Soopalu, Teele 1994 Jõgeva maakond
8777 Soosaar, Andres 1949 Viljandi maakond
9053 Soosaar, Andres 1978 Harju maakond SEB Pank AS
8778 Soosaar, Marti 1977 Tartu maakond
8779 Soovik, Jüri 1958 Viljandi maakond
8780 Sotnik, Rauno 1996 Valga maakond
8781 Stepanov, Taaniel 1983 Valga maakond
8782 Strantsov, Andre 1981 Jõgeva maakond
8783 Suigussaar, Sander 1994 Tartu maakond
9198 Sukko, Joonas 1986 Finland
9095 Sults, Kunnar 1962 Tartu maakond
8784 Sursu, Vaimar 1978 Lääne-Viru maakond
8785 Sutt, Eleri 1981 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
9125 Suur, Kaja 1968 Viljandi maakond
8786 Suur, Maichl 1976 Põlva maakond
9110 Suurpere, Robin 2005 Tartu maakond
8787 Suursild, Päär 2003 Pärnu maakond SK Jõulu
8788 Suvorov, Aleksei 1985 Harju maakond
8790 Säde, Ereli 1994 Harju maakond Swedbank AS
8789 Sõmer, Reelika 1984 Tartu maakond NKK Tartu ringkond
8791 Süld, Janek 1982 Tartu maakond
9180 Süldre, Kaidi-Ly 1998 Viljandi maakond
9179 Süldre, Keili-Lea 1998 Viljandi maakond
9111 Taavel, Airi 1960 Tartu maakond
8800 Taevik, Tiia 1967 Tartu maakond Swedbank AS
5041 Tagel, Ilmar 1942 Põlva maakond Trismile
8801 Taits, Kristel 1972 Tartu maakond Tallinna Tehnikaülikool
8802 Tamm, Aleksander 2001 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8690 Tamm, Deivy 1989 Tartu maakond
9088 Tamm, Johan 2002 Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
8803 Tamm, Laura 2004 Tartu maakond Tartu Suusaklubi
8804 Tamm, Märt 1963 Tartu maakond
8805 Tamm, Priit 1973 Tartu maakond
8806 Tamm, Raimond 1978 Tartu maakond
8807 Tamme, Ringo 1974 Tartu maakond Marepleks OÜ
8808 Tammela, Pille-Riin 1987 Tartu maakond
8809 Tammeorg, Triin 1989 Tartu maakond
8811 Tammi, Katrin 1976 Tartu maakond
8812 Tammik, Jelena 1971 Harju maakond SG WEBER Ehitustooted AS
8813 Tammjärv, Arno 1957 Võru maakond Haanja Rattaklubi
8814 Tammjärv, Rasmus 2001 Tartu maakond
8815 Tammjärv, Ulvi 1960 Võru maakond
8816 Tammsaar, Kristjan 1984 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8817 Tanilsoo, Ilmar 1958 Tartu maakond
8818 Tanilsoo, Paul-Bryan 2002 Tartu maakond
8819 Tanilsoo, Tambet - Telvis 1996 Tartu maakond
8820 Tanilsoo, Viivi-Maria 2002 Tartu maakond
8821 Tars, Teele 2001 Tartu maakond
8822 Tars, Tuule 2001 Tartu maakond
8823 Tarto, Maikela 1994 Tartu maakond
8824 Tasa, Tiina 1970 Tartu maakond
8825 Tattar, Liisi 2003 Tartu maakond
8826 Tattar, Sander 1977 Tartu maakond
8827 Teder, Ranno 1987 Valga maakond Astormat OÜ
8828 Teder, Sander 2000 Tartu maakond
8829 Teemusk, Heiko 1981 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
5029 Teeväli, Leili 1946 Tartu maakond
8830 Tein, Karin 1985 Tartu maakond
8831 Telgmaa, Piret 1973 Tartu maakond Trismile
8832 Tell, Jaan 1983 Tartu maakond
8833 Tempel, Erkki 1980 Tartu maakond
8834 Tennokese, Annika 1991 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8835 Tepaskent, Margus 1980 Tartu maakond
8836 Terandi, Madis 2005 Tartu maakond
8837 Teras, Merilin 1995 Jõgeva maakond Rimi Eesti Food AS
8838 Ternitski, Ene-Liis 1986 Tartu maakond
8839 Tiido, Mati 1973 Tartu maakond Marepleks OÜ
8840 Tiido, Tiit 1973 Tartu maakond Ikodor AS
8841 Tiiman, Margus 1977 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
8842 Tiisvend, Jaanus 1975 Harju maakond Eesti Sportlane
8843 Tiisvend, Kaspar 2000 Harju maakond Eesti Sportlane
8844 Tikk, Lauri 1972 Tartu maakond
8845 Tikk, Markus 2004 Tartu maakond
8846 Tikk, Martin 1997 Tartu maakond
8847 Tikka, Albert 2003 Tartu maakond
8848 Tikka, Einar 1960 Tartu maakond Autosõit OÜ
8849 Tikka, Kristjan 1995 Tartu maakond Autosõit OÜ
8993 Tiks, Parvin 2003 Tartu maakond
8992 Tiks, Paula Sandra 2000 Tartu maakond
9012 Tiks, Priit 1979 Tartu maakond Tartu Vangla
8850 Timusk, Angela 1981 Jõgeva maakond SK ProRunner
8851 Timusk, Kairi 1968 Tartu maakond
8852 Tinn, Aare 1960 Tartu maakond
8853 Tollimägi, Triinu 2000 Tartu maakond
8854 Tollimägi, Tõnis 1988 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9054 Toming, Anniki 1979 Harju maakond SEB Pank AS
8855 Toming, Rena 1972 Tartu maakond
8856 Tomson, Erik 1999 Tartu maakond
8857 Tomson, Markus-Thom 2001 Tartu maakond
9023 Tonkonogov, Vladislav 1951 Tartu maakond
8858 Toom, Greete-Liisa 2001 Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
8859 Toom, Markus 1978 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
9176 Toom, Tarmo 1984 Viljandi maakond
8860 Toomas, Indrek 1990 Tartu maakond Swedbank AS
8861 Toomik, Inga 1971 Tartu maakond
8862 Tooming, Tuuli 1978 Harju maakond
8863 Toots, Kersti 1971 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
8864 Torim, Ants 1974 Harju maakond Kaitseväe Peastaap
8865 Torop, Vahur 1973 Tartu maakond
8866 Traksmaa, Ave 1975 Tartu maakond
9011 Treial, Reet 1959 Tartu maakond
9112 Trepp, Janek 1972 Lääne-Viru maakond Trismile
8867 Trepp, Kaarel 2000 Lääne-Viru maakond Trismile
8868 Trolla, Jana 1975 Tartu maakond
8869 Troon, Laivi 1983 Tartu maakond A. Le Coq
8870 Troon, Tauno 1976 Põlva maakond AS G4S Eesti
8871 Trossmann, Kaili 1984 Tartu maakond
9010 Trumm, Allan 1966 Tartu maakond
8872 Truup, Mirko 1988 Tartu maakond
9097 Tsirp, Jaanus 1985 Tartu maakond
8873 Tsopp, Martin 1990 Tartu maakond
8874 Tulev, Liina 1985 Finland
8875 Tulev, Liis 1979 Harju maakond
8876 Tull, Käthe-Riin 1990 Tartu maakond
8877 Turb, Ants 1945 Järva maakond
8234 Turb, Margit 1975 Järva maakond
8334 Tuul, Piret 1970 Harju maakond
8878 Tuvikene, Piia 1974 Põlva maakond Rimi Eesti Food AS
8881 Tähepõld, Heli 1966 Tartu maakond
8882 Tähiste, Tuulike 1977 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
8883 Täht, Liisi 1983 Harju maakond AS G4S Eesti
8884 Tänavsuu, Kairi 1982 Harju maakond Sparta Spordiselts
8885 Tättar, Aveli 1996 Valga maakond Sisekaitseakadeemia
8886 Tättar, Kaja 1969 Valga maakond Valga MV
8887 Tättar, Tiina 1961 Valga maakond Valga MV
8879 Tõllo, Jana 1976 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
8996 Tõniste, Evelyn 1977 Võru maakond
8998 Tõniste, Risto 1974 Võru maakond
8880 Tõruke, Argo 1981 Tartu maakond
9199 Tõruke, Ivo 1985 Võru maakond
8888 Udam, Ave-Stina 1988 Tartu maakond Valio Eesti AS
8889 Uibo, Anu 1981 Tartu maakond
8890 Uibo, Rainis 1955 Valga maakond
8891 Uibo, Reet 1954 Põlva maakond
8892 Uibokand, Karis 1982 Võru maakond Swedbank AS
8893 Uibopuu, Johan 1992 Tartu maakond
8894 Uibu, Aivar 1959 Valga maakond
8895 Uibu, Getter 1991 Tartu maakond
8896 Uiga, Karl-Martin 1995 Tartu maakond
8897 Unn, Albert 2001 Valga maakond Karupesa Team
8898 Unn, Oskar 2003 Valga maakond Karupesa Team
8899 Unt, Ivar 1977 Valga maakond Valga MV
8900 Urbas, Piret 1973 Tartu maakond
8901 Urgand, Kärt 1986 Põlva maakond
8902 Urgand, Ülla 1978 Põlva maakond
8903 Ustav, Epp 1988 Pärnu maakond
8904 Utkina, Marina 1982 Harju maakond Sportland
9028 Utsal, Kaia 1987 Tartu maakond
8990 Uuk, Aimur 1961 Tartu maakond Rakvere RK Siplased
8905 Uusaed, Liis 1991 Tartu maakond
8906 Uusmaa, Elvis 1980 Tartu maakond
8907 Uustal, Grete 1995 Tartu maakond Eesti Maaülikool
8908 Vaagen, Meelis 1970 Tartu maakond
9018 Vaalma, Kalle 1968 Tartu maakond
9019 Vaalma, Lee 1999 Tartu maakond
8909 Vaarak, Teele 1987 Viljandi maakond
8910 Vaarak, Tuuli 1987 Viljandi maakond
8911 Vaher, Eva-Maria 1994 Saare maakond Tallinna Ülikool
8912 Vaher, Kristjan 1994 Tartu maakond
8914 Vahlberg, Kristin 1977 Tartu maakond
8916 Vahtra, Arro 1989 Valga maakond Astormat OÜ
8917 Vahtra, Maila 1977 Võru maakond Eesti Energia Spordiklubi
8918 Vahtre, Monika 1976 Tartu maakond
8919 Vaiknemets, Jaak 1979 Tartu maakond
9104 Vakmann, Keiu 2004 Valga maakond Karupesa Team
8920 Vakmann, Priit 1966 Valga maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
9029 Valk, Selin 1992 Tartu maakond
8921 Valli, Andre-Loit 1998 Tartu maakond
8922 Vallimäe, Lisbeth 2002 Tartu maakond
8923 Valo, Sigrid 1986 Tartu maakond
9190 Vals, Marta 1999 Tartu maakond
9000 Valtin, Merje 1973 Võru maakond
8924 Vana, Jaagup 2005 Tartu maakond AS G4S Eesti
9060 Vanaveski, Diana 1983 Tartu maakond
8926 Vanker, Vahur 1981 Tartu maakond
8927 Varblane, Anu 1985 Tartu maakond Team Innopolis
8928 Varblane, Tauri Theodor 2000 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8929 Vare, Mart 1972 Tartu maakond
8930 Vasilyev, Igor 2001 Russia Pskov Ski Team
9059 Vatsa, Pille 2001 Tartu maakond
8931 Veermets, Anu 1970 Järva maakond
9132 Veerpalu, Andrus 1971 Valga maakond
9127 Veider, Anno 1981 Tartu maakond
8925 Veider, Karolin 2006 Tartu maakond
9076 Veigel, Madli Johanna 2001 Tartu maakond
8932 Vellerind, Anneli 1966 Harju maakond
8933 Vellerind, Aveli 1992 Harju maakond Tartu Ülikool
8934 Vellerind, Raid 1995 Harju maakond Tartu Ülikool
8935 Vene, Mattias 2001 Viljandi maakond
8936 Vene, Mihkel 1998 Viljandi maakond
8937 Vennik, Jaan 1948 Tartu maakond
8098 Vennik, Timo 1981 Tartu maakond
8940 Veri, Aivar 1965 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
8941 Veri, Kairit 1997 Tartu maakond Voorema Centrum/Rattabaas
8942 Veskimäe, Riina 1988 Pärnu maakond Sportland
8943 Veskioja, Kristjan 1981 Harju maakond
8945 Viia, Ants 1967 Tartu maakond
8946 Viik, Katrin 1985 Tartu maakond
8947 Viilukas, Helen 1975 Hiiu maakond
8948 Viira, Einar 1962 Tartu maakond
8949 Viira, Marju 1966 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8950 Viitala, Jenni 1989 Finland
8951 Vilipuu, Kristel 1974 Tartu maakond
9193 Vilipuu, Pilleriin 2006 Tartu maakond
8952 Vilipuu, Revo 1978 Tartu maakond
8953 Viljalo, Liisi 1981 Harju maakond SK Saue Tammed
8954 Viljamaa, Kati-Leen 1993 Harju maakond
9001 Viljar, Kaisa 1991 Tartu maakond
8994 Vilk, Evelin 1976 Tartu maakond
9033 Vill, Kätre 1977 Tartu maakond
8955 Vill, Reio 2002 Valga maakond
8956 Villa, Inga 1968 Tartu maakond
8957 Villemson, Rainer 1983 Põlva maakond
9051 Vilson, Kaire 1968 Valga maakond SEB Pank AS
9084 Vinn, Kärol 1995 Tartu maakond
8958 Vinn, Maili 1983 Tartu maakond
9080 Virkunen, Liis 1990 Jõgeva maakond
8959 Visnapuu, Rene 1974 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
8960 Vlassov, Dagmar 1981 Harju maakond Sparta Spordiselts
8961 Vooder, Margus 1972 Tartu maakond
8962 Vool, Olav 1978 Tartu maakond
8963 Vool, Vahur 1969 Tartu maakond
8964 Voolaine, Kai 1958 Harju maakond
8965 Vooremäe, Gunnar 1963 Järva maakond
9094 Vooremäe, Laura 1995 Harju maakond
8966 Voovere, Karl-Martin 2000 Tartu maakond Nordecon AS
8967 Voronin, Rivo 1973 Tartu maakond
8973 Väljaots, Annika 1967 Tartu maakond
8974 Väljaots, Piret 1986 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
8975 Vända, Marko 1989 Tartu maakond
8976 Värno, Madis 1983 Tartu maakond
8977 Värton, Rain 1981 Tartu maakond
9099 Värva, Ahti 1980 Tartu maakond
8968 Võlli, Anne-Ly 1976 Tartu maakond
8969 Võrno, Triin 1988 Tartu maakond
9124 Võsaste, Sandra 1998 Jõgeva maakond
8970 Võsonurm, Ülo 1964 Tartu maakond Salvest AS
8971 Võsu, Helle 1959 Tartu maakond Valio Eesti AS
8972 Võsu, Toivo 1950 Harju maakond
8938 Werder, Charleen 2000 Harju maakond
8939 Werder, Harriet 2003 Harju maakond
8792 Zagorska, Ilze 1985 Tartu maakond
9009 Zagorska, Julija 1987 Latvia
9008 Zagorskis, Edgars 1981 Latvia
8793 Zahharova, Oksana 1980 Tartu maakond
8794 Zavadskis, Margarita 1966 Harju maakond
8795 Zimmermann, Vaido 1960 Jõgeva maakond
8796 Zirnask, Tiina 1964 Tartu maakond Valio Eesti AS
9005 Zukker, Keir 1992 Tartu maakond Trismile
8797 Zäuram, Ave 1991 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
8978 Õun, Margus 1976 Tartu maakond Spordiklubi Tervisesport
9049 Õun, Taavi 1983 Tartu maakond SEB Pank AS
9187 Ülper, Kaido 1968 Tartu maakond Marepleks OÜ
8749 Šemjakin, Valeri 1949 Tartu maakond
8798 Želudkov, Oleg 1961 Tartu maakond
Bib Name Birth year From Sportsclub/Company
9901 Aak, Ülle 1975 Jõgeva maakond
9902 Aasrand, Marko 1979 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
9903 Abras, Anneli 1964 Tartu maakond Salvest AS
9904 Ader, Anu 1987 Tartu maakond Palmako AS
9905 Ader, Maire 1960 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9906 Adrat, Kadri 1983 Tartu maakond Team Innopolis
9907 Alaru, Riho 1985 Tartu maakond Peloton
9908 Aleksejeva, Marina 1972 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
9909 Alev, Keidi 1986 Valga maakond
9910 Allas, Kerli 1980 Harju maakond
9911 Allikmaa, Sirje 1967 Ida-viru maakond Mäetaguse vald
9912 Altoja, Jaagup 2006 Ida-Viru maakond Mäetaguse vald
9913 Andrei, Karoli 2004 Ida-viru maakond Mäetaguse vald
9914 Andrei, Kelin 2005 Ida-viru maakond Mäetaguse vald
9915 Andrei, Rasmus 2007 Ida-viru maakond Mäetaguse vald
9916 Anier, Signe 1969 Valga maakond
9917 Arras, Kristjan 1989 Harju maakond
9918 Aru, Eve 1962 Jõgeva maakond
9919 Asper, Liilia 1955 Tartu maakond
9871 Aug, Marie Elise 2002 Harju maakond
9445 Aug, Reliika 1982 Tartu maakond
9534 Avila, Epp 1964 Tartu maakond
9920 Bendt, Maret 1974 Tartu maakond
9921 Bergmann, Joosep 1999 Tartu maakond Tartu Ekspress
9922 Bergmann, Kristiina 1977 Tartu maakond Tartu Ekspress
9923 Bergmann, Lennar 1977 Tartu maakond Tartu Ekspress
9924 Berzina, Irena 1958 Latvia
9925 Brauer, Inga 1973 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9926 Denisova, Marina 1973 Russia Pskov Ski Team
9927 Doronina, Hanna 1990 Tartu maakond
9928 Ehamaa, Mariina 1976 Tartu maakond
9929 Einola, Marge 1970 Tartu maakond
9439 Ekholm, Liisi 1999 Tartu maakond
9930 Eljaste, Franziska 1960 Lääne-Viru maakond
9931 Eljaste, Matti 1958 Lääne-Viru maakond
9932 Elm, Eve 1973 Ida-viru maakond Mäetaguse vald
9431 Elvet, Malle 1948 Tartu maakond
9933 Enok, Tatjana 1980 Tartu maakond
9437 Erikson, Diana 1984 Jõgeva maakond
5014 Erilaid, Väino 1935 Tartu maakond
9934 Ernits, Anneli 1976 Tartu maakond
9935 Evestus, Janek 1976 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
9937 Grihin, Ülle 1971 Võru maakond
9938 Grudkin, Genadi 1967 Jõgeva maakond
9939 Haar, Kätre 1986 Tartu maakond
9940 Haav, Tiiu 1967 Tartu maakond
9941 Haava, Aire 1981 Tartu maakond
9942 Haavandi, Milvi 1946 Tartu maakond
9943 Haljaste, Pirje 1967 Tartu maakond
9944 Hallimäe, Tiia 1957 Harju maakond
9945 Hango, Janika 1975 Tartu maakond
9946 Hani, Aino 1956 Tartu maakond
9947 Hansen, Astrid 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9948 Heinsoo, Piia 1967 Pärnu maakond
9093 Henno, Kairit 1972 Tartu maakond
9949 Henno, Sirle 1967 Tartu maakond
9950 Henno, Ülle 1966 Tartu maakond
9951 Hennok, Kristiina 1979 Tartu maakond
9798 Hidden 1980 Tartu maakond
9799 Hidden 1959 Järva maakond
9953 Hiir, Piret 1984 Tartu maakond
9954 Hillermaa, Kadri 1980 Tartu maakond
9411 Hrenova, Maris 1990 Tartu maakond Marepleks OÜ
9957 Härma, Maarika 1980 Tartu maakond
9956 Hõbejärv, Hele 1956 Tartu maakond
9958 Ibrus, Joel 1973 Tartu maakond
9959 Illus, Tiiu 1947 Tartu maakond
9960 Ilves, Erik 2006 Tartu maakond
9961 Ilves, Raili 1976 Tartu maakond
9962 Ilves, Viktor 1943 Tartu maakond
9964 Ivanova, Jelena 1971 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
9965 Ivask, Kaia 1977 Tartu maakond
9966 Ivask, Piret 1976 Tartu maakond
9410 Jaanus, Anneli 1969 Tartu maakond Marepleks OÜ
9873 Jaaska, Margit 1977 Harju maakond
9967 Jakobson, Janika 1970 Tartu maakond Tervisliku Elustiili Klubi Tartu
9968 Joala, Karin 1978 Põlva maakond
8129 Joandi, Reti 1975 Viljandi maakond
9969 Joassoone, Mariliis 1992 Tartu maakond
9970 Joassoone, Raivo 1969 Tartu maakond
9971 Joost, Hedi 1972 Tartu maakond
9972 Joost, Kadri 1972 Tartu maakond
9973 Josua, Hilju 1967 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9867 Juntson, Ülle 1976 Tartu maakond
9975 Järmut, Janne 1971 Tartu maakond Salvest AS
9592 Järve, Riita 1972 Harju maakond
9974 Jõesaar, Eve 1969 Tartu maakond
9427 Jürgens, Kelly 1994 Tartu maakond
9976 Jürgenson, Evelin 1974 Tartu maakond
9977 Jüri, Mery-Liis 1990 Tartu maakond
9978 Jürima, Kadri 1987 Tartu maakond
9979 Jürson, Regina 1969 Tartu maakond Salvest AS
9980 Kaarjärv, Martin 1951 Harju maakond Veeteede Amet
9981 Kaddarpik, Liina 1980 Tartu maakond
9982 Kaha, Rigne 1977 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
9821 Kahu, Maili 1972 Viljandi maakond
9450 Kalames, Jelena 1979 Valga maakond
9863 Kalda, Gerli 1981 Tartu maakond Valio Eesti AS
9983 Kaljurand, Aili 1964 Harju maakond
9984 Kaljuste, Pille 1969 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9985 Kallasmaa, Elmar 1970 Tartu maakond Hals Team
9986 Kalle, Merlin 1980 Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
9987 Kallion, Marje 1979 Tartu maakond
9988 Kalnina, Inga 1964 Latvia
9990 Kangro, Marika 1971 Tartu maakond
9991 Karelson, Hiie 1971 Tartu maakond
9992 Karina, Ivar 1961 Tartu maakond Eesti Tõukerattaliit
9993 Karjane, Juta 1968 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9994 Karjus, Aina 1964 Tartu maakond
9900 Karpov, Riina 1973 Tartu maakond
9995 Karpov, Ülo 1973 Tartu maakond
9997 Kartsepp, Marika 1969 Jõgeva maakond
9952 Karzubova, Anastassia 1999 Tartu maakond
9996 Karzubova, Jelena 1975 Tartu maakond
9998 Kasela, Marje 1949 Jõgeva maakond
9999 Kasemaa, Angeelika 1971 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9897 Kask, Carolina 1995 Tartu maakond
9401 Kask, Lauri 1966 Tartu maakond
9896 Kask, Mare 1962 Tartu maakond
9855 Kask, Peep 1975 Jõgeva maakond
9859 Kato, Irmelin 1980 Tartu maakond Valio Eesti AS
9501 Kattai, Juta 1973 Tartu maakond
9502 Kelder, Kadri 1978 Tartu maakond
9503 Kelk, August 1942 Tartu maakond
9403 Kelk, Eve 1968 Tartu maakond
9504 Kelk, Katrin 1976 Tartu maakond
9402 Kelk, Merliin 1990 Tartu maakond
9505 Kell, Kadri 1988 Tartu maakond
9506 Kell, Külli 1961 Tartu maakond
9507 Kerman, Riina 1964 Tartu maakond
9508 Kesalo, Moonika 1983 Tartu maakond
9509 Kesas, Siret 1985 Tartu maakond
9510 Keskküla, Viivika 1978 Tartu maakond
9511 Keskpalu, Hanno 1964 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9512 Kesvatera, Sandra 1987 Põlva maakond
9513 Kibur, Piret 1984 Tartu maakond
9514 Kiisler, Kristina 1972 Tartu maakond
9515 Killõ, Kristine 1977 Tartu maakond
9874 Kirsipuu, Jaak 1976 Tartu maakond
9516 Kiviväli, Kaire 1973 Tartu maakond
9517 Klaassen, Egle 1979 Tartu maakond
9518 Klaus, Ta 1976 Tartu maakond
9405 Knäzeva, Elina 1975 Tartu maakond
9519 Kokka, Evely 1984 Tartu maakond
9520 Koodres, Eve 1980 Tartu maakond
9521 Koort, Lembi 1964 Valga maakond
9522 Korela, Eva 1985 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9523 Korm, Kati 1972 Tartu maakond
9524 Koskor, Kaisa 1973 Tartu maakond
9525 Krassovskaja, Angela 1969 Ida-viru maakond
9526 Kraus, Kaupo 1971 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9527 Kree, Sirje 1963 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9888 Kriisa, Triin 1982 Tartu maakond
9528 Kriks, Eha 1951 Lääne-Viru maakond
9529 Kroon, Berit 1981 Tartu maakond
9530 Kroon, Hanno 1977 Tartu maakond
9531 Kruusimägi, Anu 1959 Lääne-Viru maakond
9989 Krüger, Eve 1966 Tartu maakond
9532 Krünvald, Jane 1978 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9533 Kuhi, Kristina 1985 Harju maakond
9123 Kuljus, Evelin 1971 Valga maakond
9535 Kund, Toomas 1966 Tartu maakond
9536 Kupper, Siret 1975 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9537 Kurel, Jaak 1968 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
9538 Kurg, Piret 1988 Tartu maakond
9539 Kurvits, Aili 1983 Jõgeva maakond
9540 Kurvits, Taivo 1975 Tartu maakond
9541 Kuslap, Avo 1967 Rapla maakond
9866 Kustassoo, Rete 1971 Tartu maakond
9542 Kuusik, Enely 1977 Tartu maakond
9543 Kuustemäe, Heiki 1967 Tartu maakond
9544 Kuustemäe, Merle 1971 Tartu maakond
9545 Kvell, Aili 1986 Tartu maakond
5042 Känd, Ivo 1958 Tartu maakond
9550 Kärbis, Helin 1993 Tartu maakond
9857 Käro, Reliia 1983 Tartu maakond Valio Eesti AS
9551 Käärmann, Marika 1972 Tartu maakond Eesti Energia Spordiklubi
9546 Kõomägi, Diana 1982 Tartu maakond
9547 Kõre, Aivar 1964 Harju maakond
9548 Kõre, Lea 1961 Harju maakond
9549 Kõrgvee, Susanna 1990 Tartu maakond
9552 Külasepp, Raivo 1959 Tartu maakond EWK
9436 Kütt, Tea 1974 Jõgeva maakond
9435 Kütt, Vaido 1970 Jõgeva maakond
9553 Kütt, Viivika 1972 Tartu maakond
9554 Küün, Margit 1975 Tartu maakond
9555 Laansoo, Marge 1979 Estonia Team Innopolis
9556 Laasik, Pille 1985 Tartu maakond
9441 Lahesoo, Leana 1985 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9557 Lainemäe, Arno 1975 Tartu maakond
9440 Laisaar, Kaja-Triin 1969 Tartu maakond
9558 Lamp, Ingrid 1976 Tartu maakond Palmako AS
9559 Lass, Jana 1979 Tartu maakond
9560 Lass, Kristiina 1969 Harju maakond
9561 Laur, Ene 1959 Harju maakond
9562 Laurits, Kalli-Saima 1963 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9563 Lee, Riina 1951 Tartu maakond
9564 Lehes, Terje 1973 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9860 Lehtmets, Sirle 1987 Tartu maakond Valio Eesti AS
8324 Lehtsaar, Ave 1972 Tartu maakond
9565 Lehtsaar, Jaak 1970 Tartu maakond
9566 Leinola, Andres 1977 Tartu maakond
9567 Lelina, Larisa 1953 Russia
9568 Leosk, Ilona 1966 Tartu maakond Salvest AS
9963 Leosk, Liis 1992 Tartu maakond
9569 Lepik, Jane 1978 Tartu maakond
9570 Lepik, Külli 1970 Tartu maakond
9449 Lepp, Heili 1985 Harju maakond
9571 Lepp, Õnnela 1962 Tartu maakond
9572 Leppik, Anne-Lea 1959 Tartu maakond
9573 Liblik, Heimar 1975 Tartu maakond
9574 Liharadov, Rein 1946 Tartu maakond
9575 Liibusk, Anne-Ly 1978 Tartu maakond
9576 Liiv, Kerli 1985 Tartu maakond
9577 Liivamägi-Hitrov, Anneli 1965 Harju maakond
9578 Liivapuu, Aire 1984 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9579 Liivaru, Kaidi 1973 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9580 Lillimägi, Urmas 1972 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
9581 Limbak, Andre 1985 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
9582 Limperk, Silja 1972 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
9583 Linde, Kaido 1973 Tartu maakond Tartu Ekspress
9936 Linsi, Margit 1964 Viljandi maakond
9584 Lipand, Anneli 1965 Tartu maakond
9585 Litvinjuk, Helge 1967 Tartu maakond
9412 Lokk, Aime 1951 Tartu maakond Marepleks OÜ
9413 Lokk, Allan 1949 Tartu maakond Marepleks OÜ
9586 Loorits, Ene 1950 Tartu maakond
9587 Loos, Anneli 1970 Tartu maakond Rimi Eesti Food AS
9588 Lorenz, Kristiina-Maria 1974 Tartu maakond
9589 Luiga, Ülle 1961 Tartu maakond
9590 Lukk, Kaarin 1976 Tartu maakond
9591 Lust, Külli 1958 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9595 Lääne, Eva 1970 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9593 Lõhmus-Erg, Christi 1979 Viljandi maakond
9594 Lõo, Aune 1979 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9596 Lümat, Eha 1943 Tartu maakond
9882 Maatee, Maarja 1989 Tartu maakond
9597 Madisson, Kaie 1977 Tartu maakond Hanza Tarkon AS
9599 Maisväli, Maila 1963 Jõgeva maakond
9600 Margus, Peep 1969 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9601 Marjapuu, Maili 1979 Tartu maakond
9875 Mark, Mati 1958 Tartu maakond
9602 Martinsone, Dace 1960 Latvia
9603 Matjus, Triin 1969 Tartu maakond
9604 Matrov, Jaanus 1971 Tartu maakond
9879 Meekler, Aike 1977 Põlva maakond
9605 Meerits, Pille-Riin 1984 Tartu maakond
9606 Mekk, Eva 1982 Valga maakond
9607 Melk, Kärt 1990 Tartu maakond
9608 Menning, Marianne 1953 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9609 Mere, Reili 1986 Tartu maakond Palmako AS
9610 Mets, Anita 1963 Tartu maakond
9611 Mets, Maie 1986 Tartu maakond
9612 Mets, Raivo 1966 Valga maakond
9887 Metsaru, Monika 1977 Tartu maakond
9613 Metsoja, Kaire 1967 Tartu maakond
9614 Milani, Lili 1981 Tartu maakond Tartu Ülikool
9615 Muiso, Merje 1974 Harju maakond Rahandusministeerium
9616 Murd, Relika 1976 Tartu maakond
9617 Murdsalu, Merily 1995 Ida-viru maakond Mäetaguse vald
9618 Muttik, Anneli 1974 Tartu maakond
9414 Muttik, Ave 1968 Tartu maakond Marepleks OÜ
9434 Mäeorg, Sirje 1950 Tartu maakond
9433 Mäeorg, Uno 1950 Tartu maakond
9620 Mäesepp, Hele-Kaja 1946 Tartu maakond
9621 Mäesepp, Heli 1968 Tartu maakond
9622 Mäesepp, Maarika 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9623 Mäesepp, Triinu 1983 Tartu maakond
9598 Mägi, Kaidi 1990 Jõgeva maakond
9624 Mällo, Piret 1975 Tartu maakond
9891 Mänd, Kristiina 1977 Põlva maakond
9625 Mändre, Jane 1972 Tartu maakond
9619 Mõts, Jana 1979 Tartu maakond Palmako AS
9626 Naaris, Aivar 1961 Tartu maakond
9627 Naaris, Eveli 1989 Harju maakond
9628 Naaris, Maris 1962 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9415 Nael, Kairi 1976 Tartu maakond Marepleks OÜ
9629 Nael, Katre 2004 Tartu maakond
9630 Nael, Velge 1976 Tartu maakond
9447 Nagel, Anneli 1987 Tartu maakond Ecoprint AS
9446 Nagel, Arle 1979 Tartu maakond
9448 Nagel, Aveli 1988 Tartu maakond Ecoprint AS
9764 Nairis, Moonika 1979 Tartu maakond Swedbank AS
9870 Narvik, Silvia 1967 Harju maakond
9631 Neeme, Ülle 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9632 Neumann, Berit 1992 Tartu maakond
9416 Nigol, Annika 1984 Tartu maakond Marepleks OÜ
9633 Nigol, Anu 1983 Tartu maakond
9634 Nigol, Ragnar 1982 Tartu maakond
9635 Niidu, Mart 1976 Pärnu maakond RAVE
9636 Nilson, Taimi 1977 Tartu maakond
9637 Noormägi, Reelika 1975 Tartu maakond
9638 Nurm, Evely 1986 Tartu maakond
9639 Nurme, Meelis 1965 Jõgeva maakond
5011 Nurmoja, Hans 1942 Tartu maakond
9641 Nöps, Kadri 1990 Tartu maakond
9642 Oja, Liina 1993 Tartu maakond
9643 Oja, Merje 1967 Tartu maakond
9644 Oja, Õie 1939 Tartu maakond
9810 Ojakivi, Kaimo 1967 Tartu maakond
9442 Ojaperv, Kaili 1976 Tartu maakond
9645 Ojasaar, Heli 1976 Jõgeva maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9646 Ojasoo, Toivo 1966 Tartu maakond
9647 Okas, Merje 1963 Pärnu maakond
9648 Okas, Merle 1967 Tartu maakond
9649 Oksar, Kairi 1979 Tartu maakond
9650 Olev, Aivi 1973 Tartu maakond Salvest AS
9889 Omel, Raul 1972 Põlva maakond
9890 Omel, Reinhold 2007 Põlva maakond
9651 Opmann, Kristina 1985 Tartu maakond
9652 Oras, Ave 1987 Jõgeva maakond
9653 Oras, Ly 1949 Tartu maakond
9432 Orason, Kaarin 1955 Tartu maakond
9654 Orav, Kairi 1985 Valga maakond
9655 Orgusaar, Maris 1981 Tartu maakond
9656 Ots, Aive 1993 Tartu maakond
9657 Ots, Anu 1968 Tartu maakond
9658 Otsa, Kaja 1977 Tartu maakond
9659 Otsing, Anneli 1972 Jõgeva maakond
9660 Otter, Veronika 1980 Harju maakond
9766 Paabut, Raina 1974 Tartu maakond
9661 Paama, Margit 1983 Tartu maakond
9662 Paama, Riin 1965 Tartu maakond
9663 Paap, Raili 1980 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9664 Pai, Eve 1958 Tartu maakond
9665 Pajula, Linda 2005 Tartu maakond
9869 Palk, Margarita 1962 Tartu maakond
9856 Palm, Kaire 1970 Võru maakond Valio Eesti AS
9640 Palm, Krislin 1989 Võru maakond
9429 Palm, Kristel 1976 Võru maakond
9666 Palm, Riia 1962 Võru maakond
9667 Palo, Meelike 1977 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
9668 Paloots, Pirte 1975 Tartu maakond
9669 Palsi, Katri 1969 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9670 Palu, Reelika 1980 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9417 Parkel, Karin 1968 Tartu maakond Marepleks OÜ
9671 Parts, Karin 1975 Tartu maakond
9672 Pastak, Ly 1981 Tartu maakond
2742 Paulov, Aare 1976 Tartu maakond
9423 Pedaste, Birgit 1981 Tartu maakond
9673 Pedaste, Küllike 1976 Tartu maakond
9674 Peek, Annika 1978 Tartu maakond
9675 Peets, Rainer 1978 Viljandi maakond
9676 Perli, Helen 1977 Tartu maakond
9677 Pertels, Triinu 1978 Tartu maakond
9678 Petrushina, Elena 1962 Russia
9679 Piir, Marju 1961 Tartu maakond
9680 Piir, Tõnis 1960 Tartu maakond
9878 Piirimäe, Liisa-Reet 1992 Tartu maakond
9681 Plakk, Egge-Katri 1970 Järva maakond AS Eesti Pagar
9682 Plink, Anneli 1978 Tartu maakond
9884 Ploovits, Christel 1987 Tartu maakond
9683 Ponder, Anne 1958 Viljandi maakond
9684 Post, Eevi 1974 Tartu maakond Salvest AS
9685 Postov, Rita 1979 Ida-Viru maakond
9686 Potter, Helen 1964 Tartu maakond
9687 Prentsel, Maarja 1985 Tartu maakond
9688 Prüüs, Kaire 1972 Tartu maakond
9689 Prüüs, Kristin 1991 Tartu maakond
9690 Puidak, Kaie 1965 Tartu maakond
9418 Pukki, Anneli 1980 Tartu maakond Marepleks OÜ
9691 Pullonen, Kalev 1964 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9419 Punder, Ain 1967 Tartu maakond Marepleks OÜ
9420 Punder, Katrin 1971 Tartu maakond Marepleks OÜ
9693 Puura, Jaanika 1992 Tartu maakond Rimi Eesti Food AS
9692 Puškin, Ketlin 1982 Tartu maakond
9696 Päiviste, Eha 1960 Valga maakond
9404 Pärn-Mägi, Kristel 1984 Tartu maakond
9697 Pärtelpoeg, Katrin 1971 Harju maakond
9438 Põdder, Peep 1964 Jõgeva maakond
9885 Põder, Tiina 1964 Harju maakond
9694 Põhjala, Heli 1973 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9876 Põhjala, Jane 1976 Tartu maakond
9695 Põlluste, Õilme 1967 Tartu maakond
9698 Rahu, Kaia 1973 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
9699 Raidla, Margus 1963 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9700 Raimets, Heiki 1966 Jõgeva maakond
9701 Rajasaar, Pille 1944 Tartu maakond
9702 Raju, Margo 1998 Ida-viru maakond Mäetaguse vald
9703 Rand, Maria 1977 Tartu maakond
9704 Rand, Romet 1976 Tartu maakond
9705 Raud, Tiia 1983 Tartu maakond
9706 Raudla, Riina 1967 Tartu maakond
9707 Raudsepp, Reeli 1974 Tartu maakond Saint-Gobain Glass Estonia SE
9708 Reidla, Ago 1968 Jõgeva maakond
9955 Reimand, Katrin 1967 Tartu maakond
9709 Reinvelt, Keino 1977 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
9710 Rekand, Katrin 1977 Tartu maakond
9711 Rekand, Rasmus 1978 Tartu maakond Tartu Ekspress
9712 Rekand, Tiina 1985 Harju maakond
9713 Remm, Egle 1977 Tartu maakond
9714 Remm, Jane 1978 Tartu maakond
9715 Rentel, Liivi 1964 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9716 Retter, Terje 1975 Tartu maakond
9421 Riim, Piia 1972 Tartu maakond Marepleks OÜ
9424 Rikas, Tiina 1958 Tartu maakond Marepleks OÜ
9717 Rives, Älis 1979 Tartu maakond
9718 Rohtla, Janeli 1994 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9719 Ross, Kersti 1976 Tartu maakond
9720 Rossi, Anna-Liisa 1979 Tartu maakond
9721 Russak, Peeter 1979 Tartu maakond Telia SK
9722 Ruthe, Riin 1988 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9723 Räisa, Livia 1949 Tartu maakond
9724 Ränna, Cristine 2000 Tartu maakond
9406 Rääk, Janne 2002 Tartu maakond
9407 Rääk, Kaire 1975 Tartu maakond
9725 Rääsk, Egle 1981 Tartu maakond
9726 Rütter, Hilda 1957 Harju maakond
9727 Saar, Aimi 1944 Pärnu maakond
9728 Saar, Helen 1986 Tartu maakond
9729 Saar, Mia Melanie 2000 Valga maakond
9730 Saar, Viljo 1984 Tartu maakond
9731 Saaremets, Merike 1979 Tartu maakond
9732 Saks, Signe 1970 Tartu maakond
9733 Salujõe, Tiina 1973 Tartu maakond
9734 Salum, Alli 1966 Tartu maakond
9735 Saprõkina, Zinaida 1979 Tartu maakond
9736 Sarap, Juta 1961 Tartu maakond
9737 Sarapik, Lelet 1987 Tartu maakond
9738 Sauk, Liina 1968 Tartu maakond
9739 Sauk, Priit 1968 Tartu maakond
9740 Savi, Laivi 1979 Tartu maakond
9742 Seevri, Siiri 1989 Tartu maakond
9743 Seevri, Ülle 1965 Tartu maakond
9744 Selge, Siim 1984 Harju maakond
9745 Seli, Anti 1973 Tartu maakond
9746 Seli, Erle 1984 Harju maakond
9864 Seli, Kersti 1965 Tartu maakond
9865 Seli, Neinar 1959 Tartu maakond
9747 Selleke, Kaire 1977 Tartu maakond Palmako AS
9748 Sepp, Sirje 1956 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9749 Shcherbina, Maria 1989 Harju maakond Stora Enso Eesti AS
9750 Shokman, Vladimir 1948 Tartu maakond
9751 Siilbek, Kadi 1977 Tartu maakond
9752 Siilbek, Triinu 1988 Tartu maakond
9408 Sikk, Jaanika 1981 Tartu maakond
9753 Sillaots, Kätlyn 1983 Tartu maakond
9409 Sillaste, Elen 1981 Tartu maakond
9754 Sinilaht, Aia 1989 Tartu maakond
9755 Sinilaht, Ave 1984 Tartu maakond
9756 Sirk, Lea 1954 Tartu maakond
9757 Smorodin, Andrei 1978 Tartu maakond
9758 Smorodina, Irina 1980 Tartu maakond
9759 Soggar-Henk, Riina 1982 Viljandi maakond
9760 Sohar, Kadri 1978 Põlva maakond
9761 Solmann, Janika 1982 Tartu maakond
9762 Soodla, Riina 1968 Valga maakond
9443 Soom, Pärja 1954 Tartu maakond
9763 Soopere, Meelis 1969 Tartu maakond
9892 Sootla, Evelin 1980 Tartu maakond
9894 Sootla, Ivika 1981 Tartu maakond
9895 Sootla, Juuli 1953 Tartu maakond
9765 Sootna, Kristiine 1990 Tartu maakond
9767 Sossi, Annika 1973 Tartu maakond
9768 Spilevoi, Helena 1986 Tartu maakond
9769 Suuroja, Kaisa 2001 Tartu maakond
9770 Suuroja, Lisett 2003 Tartu maakond
9771 Suuroja, Nata-Ly 1976 Tartu maakond
9772 Suvi, Anne 1959 Tartu maakond Salvest AS
9773 Sõber, Kristi 1981 Tartu maakond
9741 Sõstra, Ragne 1985 Tartu maakond
9774 Sõstra, Sirle 1978 Tartu maakond
9779 Taaramäe, Kirke-Liis 2004 Tartu maakond
9780 Taaramäe, Kristiina 1975 Tartu maakond
9854 Taavet, Angeelika 1980 Tartu maakond
9781 Tagel, Piia 1960 Põlva maakond
9782 Tali, Kaire 1976 Viljandi maakond
9783 Talts, Jaak 1961 Tartu maakond
9784 Talts, Piret 1958 Tartu maakond
9785 Tamm, Kaire 1979 Lääne-Viru maakond
9786 Tamm, Katrin 1977 Tartu maakond
9787 Tamm, Riin 1983 Tartu maakond
9788 Tamme, Merike 1967 Tartu maakond
9428 Tammistu, Andrias 1981 Tartu maakond
9789 Tannik, Kristel 1971 Tartu maakond
9790 Tarasova, Kadi 1978 Tartu maakond
9791 Targijainen, Eliina 1997 Ida-viru maakond Mäetaguse vald
9792 Targijainen, Lauriina 2000 Ida-viru maakond Mäetaguse vald
9793 Tark, Andres 1955 Tartu maakond
9794 Tarum, Juhan 1939 Ida-Viru maakond
9795 Tarum, Maarika 1967 Ida-Viru maakond
9796 Tarum, Valve 1946 Ida-Viru maakond
9872 Tasa, Tea 1969 Harju maakond
9426 Tavita, Egert 1979 Tartu maakond
9425 Tavita, Kairi 1982 Tartu maakond
9797 Teedla, Helina 1977 Tartu maakond Salvest AS
9800 Terandi, Laura 2002 Tartu maakond
9801 Terandi, Reet 1974 Tartu maakond
9802 Teras, Svetlana 1965 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9430 Terep, Maarika 1971 Harju maakond
9803 Tigane, Andrus 1973 Tartu maakond Telia SK
9804 Tigane, Jaan-Eerik 1999 Tartu maakond Telia SK
9805 Tigane, Merle 1973 Tartu maakond
9806 Tilk, Kaja 1963 Pärnu maakond
9807 Tillo, Tiina 1971 Põlva maakond
8851 Timusk, Kairi 1968 Tartu maakond
9808 Toom, Margis 1971 Tartu maakond
9809 Toom, Ragnar 1969 Tartu maakond
9811 Toova, Anu 1973 Tartu maakond Salvest AS
9812 Trumm, Margut 1961 Tartu maakond
9813 Truup, Kalli 1965 Võru maakond
9451 Truus, Jüri 1967 Tartu maakond
9814 Tsakuhhin, Kirsi Marja 2001 Tartu maakond
9893 Tsopp-Pagan, Pille 1971 United Kingdom
9815 Tungal, Gunnar 1964 Viljandi maakond
9883 Tungal, Mare 1965 Viljandi maakond SEB Pank AS
9816 Turk, Kare 1971 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9818 Täht, Karin 1969 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
9819 Täht, Taivo 1968 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
9817 Tõnise, Thea 1967 Tartu maakond Riigi Tugiteenuste Keskus
9820 Tölpt, Aimar 1969 Pärnu maakond
9899 Uba, Tõnis 1971 Tartu maakond
9822 Udam, Maiki 1965 Harju maakond
9881 Uduste, Kaie 1976 Tartu maakond
9823 Uiga, Birgit 1971 Tartu maakond
9824 Uustalu, Edita 1976 Tartu maakond
9825 Vaher, Merje 1970 Tartu maakond Palmako AS
9422 Vahi, Kersti 1962 Tartu maakond Marepleks OÜ
9826 Vahi, Urmas 1961 Tartu maakond
9444 Vaht, Hedvig 1993 Tartu maakond
9827 Vaht, Katrin 1979 Tartu maakond
9828 Vald, Vaino 1950 Tartu maakond
9829 Valdre, Kadri 1980 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9830 Vals, Romas 1969 Tartu maakond AS Ehitusfirma Rand&Tuulberg
9831 Vana, Janika 1977 Tartu maakond AS G4S Eesti
9832 Vana, Johanna 1999 Tartu maakond AS G4S Eesti
9833 Vaniko, Janika 1976 Tartu maakond
9834 Varblane, Urve 1969 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9835 Vares, Marika 1964 Tartu maakond
9836 Vares, Victoria 1988 Harju maakond
9837 Vasilyeva, Svetlana 1966 Russia Pskov Ski Team
9838 Veedler, Milvi 1946 Tartu maakond
9839 Veibri, Taimi 1974 Harju maakond
9841 Vene, Ülle 1967 Võru maakond
9842 Veryazov, Mikhail 1971 Russia
9843 Viikmaa, Illimar 1973 Valga maakond
9844 Viikmaa, Vivian 2000 Harju maakond
9845 Viira, Heli 1971 Tartu maakond
9846 Viira, Pille 1971 Tartu maakond
9847 Viira, Õie 1982 Tartu maakond Salvest AS
9898 Viktor, Krista 1971 Tartu maakond
9886 Virkunen, Esta 1958 Jõgeva maakond
9868 Virolainen, Signe 1980 Tartu maakond
9858 Voitka, Kristi 1976 Tartu maakond Valio Eesti AS
9848 Vooremäe, Linda 1966 Järva maakond
9849 Vuks, Aire 1973 Tartu maakond
9850 Vunder, Lisette 1990 Tartu maakond Tartu Terminaal AS
9852 Värton, Maie 1959 Tartu maakond MTÜ Spordiselts
9851 Võsaste, Annely 1967 Tartu maakond Tartu Maavalitsus
9840 Weisshaupt, Kristina 1974 Switzerland
9776 Zaitsev, Merle 1977 Tartu maakond Tartu Linnavalitsus
9777 Zirk, Margus 1973 Tartu maakond
9778 Zirk, Rannar 2003 Tartu maakond
9853 Öösalu, Tõnis 1966 Tartu maakond
9862 Šlajus, Maris 1994 Tartu maakond Valio Eesti AS
9861 Šlajus, Sigrit 1993 Tartu maakond Valio Eesti AS
9775 Šuman, Diana 1986 Tartu maakond

Running partner

Mizuno

Media partner

Postimees

Grand sponsors

A. Le Coq Ramirent Salvest Craft Rand & Tuulberg Enervit Eesti Pagar

Supporters

Lõunakeskus Tartu Terminal G4S Maks & Moorits EY 1182.ee Põltsamaa Löfbergs Lila Bambona Viking Line Eesti Teed

Supporters

TÜ Kliinikum Ecoprint Ehitusmeister Respo Väo Paas Mariine Auto Balbiino E-Turist GMP Clubhotel Hotell Tartu Aura Keskus

Media Partners

Ajakiri Sport AjaLeht Ajakiri Jooksja Linnaleht Tartu Ekspress Scanpix Raadio Elmar

Public Sector

Tartu Linn Eesti Kultuurikapital Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeerium